Autor Wątek: Szokuje???  (Przeczytany 1521103 razy)

0 użytkowników i 15 Gości przegląda ten wątek.

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7000 dnia: Sierpnia 06, 2009, 08:12:54 am »
zaszokował mnie brak 8 pasażera... i to że ok 100 postów mi zjadło  :shock:

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7001 dnia: Sierpnia 06, 2009, 08:22:53 am »
zaszokował mnie brak 8 pasażera... i to że ok 100 postów mi zjadło  :shock:
A co Stalker ma powiedzieć? :lol:

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7002 dnia: Sierpnia 06, 2009, 08:33:25 am »
 :shock: dopiero zauważyłem  :shock:

ale nieźle mu te plusy i minusy wyglądają  8)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7003 dnia: Sierpnia 06, 2009, 09:22:42 am »
Wracając na chwilę do tych złotych rad, _Music jak zwykle cytuje selektywnie i cała argumentacja się nie załapała.

http://wiadomosci.onet.pl/2020081,441,wymyslil_osiem_porad_na_idealna_randke_to_seksizm,item.html

Z uzasadnieniem wygląda to jednak trochę lepiej...

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7004 dnia: Sierpnia 06, 2009, 10:14:06 am »
Które z tych uzasadnień ma jakiś większy sens?
Ograniczają się do tego, że "nie potrzebujemy by samiec nam odsuwał krzesło czy zarzucał paltem, bo same to potrafimy"- no raczej że potrafią.
: Sierpień 06, 2009, 10:11:41 am
Cytuj
No tak Libelula, ja tez nie mam nic przeciwko ale wole omijać takie miejsca bo się czuje nieswojo. Wiesz dzieci powinny znać anatomie ale myśle, że niepotrzebna jest im wizualna wiedza co kobieta posiada w środku..widoczne jak na filmach dla dorosłych...

http://lui445.blog.onet.pl/6538058,387478470,1,200,200,80762136,387508685,7915390,0,forum.html

Odnośnie plaż nudystów.

Co za baba.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7005 dnia: Sierpnia 06, 2009, 10:27:35 am »
To:

Cytuj
W odpowiedzi rycerzowi-bloggerowi zarzucono m.in., że nie ma on wyczucia czasu i że powinien pozwolić , by to kobieta zdecydowała o następnym ewentualnym spotkaniu.

to:

Cytuj
Przypomniano również, iż obowiązek stawienia się na randce na czas dotyczy obu stron, nie tylko mężczyzny.

i to:

Cytuj
Co do zamawiania potraw z kolei, mężczyzna powinien upewnić się, iż rzeczywiście pozwolił się wypowiedzieć kobiecie, co do tego, na co ta ma rzeczywiście ochotę.

Jedynie to jest wg mnie przesadą:

Cytuj
Jeśli chodzi o porady numer 3-6 rycerzowi zarzucono, że uważa on, iż kobiety są słabsze i dziecinne i są traktowane jak maskotki; co więcej może powstać niedwuznaczna kwestia odwzajemnienia się ze strony tych kobiet, które chciałyby odwdzięczyć się identycznym potraktowaniem nadobnego mężczyzny.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7006 dnia: Sierpnia 06, 2009, 11:37:03 am »
Cytuj
W odpowiedzi rycerzowi-bloggerowi zarzucono m.in., że nie ma on wyczucia czasu i że powinien pozwolić , by to kobieta zdecydowała o następnym ewentualnym spotkaniu.

Nie ma wyczucia czasu, bo w dzisiejszych czasach kobietę na randce ma się traktowac jak kumpla na piwie? No super.

Cytuj
Co do zamawiania potraw z kolei, mężczyzna powinien upewnić się, iż rzeczywiście pozwolił się wypowiedzieć kobiecie, co do tego, na co ta ma rzeczywiście ochotę.

Tzn co, ma się zapytac do 3 razy czy jest pewna swojej decyzji, czy przyznac jej limit czasu powiedzmy 5 minutowy? Ale wtedy, może feministka uznac, że traktuje kobietę jak przygłupa i będzie wrednym samcem.


Naprawdę, niech panie feministki zgolą wąsy i przestaną piep***c jak potłuczone.
Tylko parytetu właśnie brakuje- traktujmy je jak czarnuchów 50 lat temu, to napewno nie urazi ich dumy.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7007 dnia: Sierpnia 06, 2009, 12:10:21 pm »
Nie ma wyczucia czasu, bo w dzisiejszych czasach kobietę na randce ma się traktowac jak kumpla na piwie? No super. .

To się chyba tyczyło pierwszej z porad - Nie pozwól, by kontakt z kobietą urwał się na dłużej niż jeden dzień. Wydaje mi się, że takie uporczywe podtrzymywanie kontaktu mogłoby zostać odebrane jako narzucanie się.

Tzn co, ma się zapytac do 3 razy czy jest pewna swojej decyzji, czy przyznac jej limit czasu powiedzmy 5 minutowy? Ale wtedy, może feministka uznac, że traktuje kobietę jak przygłupa i będzie wrednym samcem.

A może najlepiej pozwolić się kobiecie wypowiedzieć w obecności kelnera?

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7008 dnia: Sierpnia 06, 2009, 15:18:51 pm »
Cytuj
Wydaje mi się, że takie uporczywe podtrzymywanie kontaktu mogłoby zostać odebrane jako narzucanie się.

Zależne od pary.
Dla jednej to będzie za rzadko (bo muszą się usłyszec kilka razy dziennie min.), dla drugiej za często, dla trzeciej w sam raz.

Cytuj
A może najlepiej pozwolić się kobiecie wypowiedzieć w obecności kelnera?

Sytuacja przedstawiona była że to facet zamawia, a probelm feministki polegał na tym, by samiec upewnił się by jego partnerka napewno dostała co chciała.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7009 dnia: Sierpnia 06, 2009, 22:32:00 pm »
Ale mnie to wkur**a.

Tak, niech tak kur** powiedza kolesiowi na randce, "przykro mi ale twoja proba zaplacenia za mnie rachunku gleboko mnie urazila, mysle ze w tym momencie musimy sie rozstac" albo "czy odsuwajac mi krzeslo masz mnie za niepelnosprawną?"

Są pewnie utarte schematy dobrego zachowania i posrod narzekan, ze wspolczesnie nie ma dzentelmenow teksty takie jak wyzej wydaja mi sie niesamowicie zalosne.

Ale ch**, feministki i tak nie chodzą na randke.

qsh

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 22-02-2005
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
  • PSN ID i Gamertag: qsh
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7010 dnia: Sierpnia 06, 2009, 22:51:28 pm »
Nie wiem, czy widzieliście. Mnie rozwaliło to na uopatki: www.protestuj.pl  :shock:

Szczerze się wstydzę...

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7011 dnia: Sierpnia 06, 2009, 22:58:48 pm »
Kocham katolików

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7012 dnia: Sierpnia 06, 2009, 23:40:17 pm »
Naprawdę nie rozumiem, czemu ludzie tak się lubią wpieprzać w cudze sprawy. Jestem katolikiem i mam ochotę się modlić= nie idę na koncert- i wszyscy szczęśliwi. Zrobiliby Ci katole coś dobrego dla świata, a nie tylko się użalają.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7013 dnia: Sierpnia 06, 2009, 23:51:32 pm »
Wypowiedź "Madonny?", w której stwierdza, że: "Nie ma miejsca na dwie królowe w tym kraju"...

Jak się odpierdala prowokację, naprawdę nie ma się co dziwić, że ktoś dał się sprowokować. Przypadkiem ten koncert 15 sierpnia też im nie wypadł.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7014 dnia: Sierpnia 07, 2009, 00:06:53 am »
Wypowiedź "Madonny?", w której stwierdza, że: "Nie ma miejsca na dwie królowe w tym kraju"...

Jak się odpierdala prowokację, naprawdę nie ma się co dziwić, że ktoś dał się sprowokować. Przypadkiem ten koncert 15 sierpnia też im nie wypadł.

Jeśli sądzą, że ich wiara może być podważona przez artystkę pop, to są naprawdę słabi. Poza tym, jakby nie dali się sprowokować, nie nagłośniono by tak bardzo całego tego wydarzenia, więc troszkę dołożyli cegiełkę.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7015 dnia: Sierpnia 07, 2009, 01:39:56 am »
Wypowiedź "Madonny?", w której stwierdza, że: "Nie ma miejsca na dwie królowe w tym kraju"...
Myślę, że Madonna mówiła o Joli Rutowicz.

lupinator

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7016 dnia: Sierpnia 07, 2009, 02:20:36 am »
Kojarzycie Susan Boyle z angielskiego Mam Talent?


Zajęli się nią spece od wizerunku i...

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7017 dnia: Sierpnia 07, 2009, 02:46:36 am »
Kojarzycie Susan Boyle z angielskiego Mam Talent?


Zajęli się nią spece od wizerunku i...

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

juz nie ma tych krzaczorow nad oczyma
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7018 dnia: Sierpnia 07, 2009, 03:15:56 am »
Nie wiem, czy widzieliście. Mnie rozwaliło to na uopatki: www.protestuj.pl  :shock:

Szczerze się wstydzę...

To raczej nei ten temat bardziej do co was ostatnio rozśmieszyło :D Ciekawe co na to bozia  :roll:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7019 dnia: Sierpnia 07, 2009, 08:15:22 am »
Wypowiedź "Madonny?", w której stwierdza, że: "Nie ma miejsca na dwie królowe w tym kraju"...

Jak się odpierdala prowokację, naprawdę nie ma się co dziwić, że ktoś dał się sprowokować.


Wiesz, i tu się zaczyna zabawa w grę "wyciągnij zdanie z kontekstu, zinterpretuj je po swojemu i zrób aferę w internecie".
Byłem ciekaw, czy Madonna faktycznie to powiedziała. Otóż powiedziała to... ale 4 lata temu i nie miało to nic wspólnego z Matką Boską ani w ogóle Polską. Cytat ten (który zresztą nie pojawił się w oficjalnych materiałach promocyjnych, jak to donoszą niektóre źródła, lecz był zamieszczony na banerze fanowskiej strony http://madonnawpolsce.pl poświęconej koncercie Madonny w Polsce) dotyczył Wielkiej Brytanii (i tak zresztą był podpisany).



(na stronie cytatu już nie ma, ale fotka była w serwisie informacyjnym gadu-gadu)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 07, 2009, 08:59:05 am wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7020 dnia: Sierpnia 07, 2009, 10:17:22 am »
O kurcze, Madonna powinni zbanować również za plagiat, bo ten tron jawnie przypomina logo Maybacha.

North

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 1 013
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7021 dnia: Sierpnia 07, 2009, 10:29:16 am »
Nie wiem, czy widzieliście. Mnie rozwaliło to na uopatki: www.protestuj.pl  :shock:

Szczerze się wstydzę...

* Obraża Jezusa Chrystusa, podpalając krzyże i zakładając koronę cierniową.



Polscy katolicy w myśl zasad biblijnych powinni dać się obrazić, a potem nadstawić drugi policzek, a następnie wybaczyć.  Tego typu protesty (jak i wcześniejsze bojkoty itp) dają doskonałe świadectwo jak radykalnie katolickim krajem jest Polska. W konsekwencji zaściankowym (niestety).
Doskonałym przykładem był koncert nowerskiego Gorgoroth - tam obraza uczuć religijnych ciągnęła się przez lata.
Poza tym nie może być obrażona osoba, która w koncercie Madonny uczestniczyć nie będzie, więc w konsekwencji całe straszenie protestujących to pic na wodę. Chyba, że wydadzą te 400 zł i wybiorą się na gig.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 07, 2009, 10:34:38 am wysłana przez North »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7022 dnia: Sierpnia 07, 2009, 10:42:40 am »
Cytuj
Holenderska prokuratura zdecydowała, że nie zgłosi zarzutów o obrazę uczuć religijnych wobec Madonny, która podczas tournee w 2006 r. wisiała na krzyżu, śpiewając jedną z piosenek. Piosenkarka powiedziała, ze koncert miał być apelem o pomoc dla chorych na AIDS. - Gdyby Jezus żył dzisiaj, zrobiłby to samo - dodała.

Oskarżenia przeciwko Madonnie zgłosiła protestancka partia SGP. Piosenkarka, na koncertach w ramach tournee "Confessions Tour" w 2006 r., wykonując piosenkę "Live to tell" wisiała na krzyżu, a na głowie miała koronę cierniową.

Płonący krzyż na pewno jest w klipie do piosenki Like a Prayer.

Może należałoby na nowo zacząć wyżynać niewiernych, wtedy nikt nie odważy się przyfikać do katolików - tak jak z muzułmanami  8)

el becetol

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7023 dnia: Sierpnia 07, 2009, 12:54:58 pm »
Żydówka atakuje chrześcijaństwo? Mało mnie to szokuje 8)

http://www.dziennik.pl/kultura/muzyka/article423051/Madonna_mowi_Zydom_jak_Kabala_ja_zmienila.html



Pewnie że żydzi robią to lepiej - ich nienawiść do innych religii jest modna, tak więc nawet przeciętny forumowicz popiera żydowskie ataki na chrzescijanstwo, a jak chrześcijanie protestują przeciwko temu... to go to szokuje. Troche mało obiektywne, ale czego oczekiwać po pokoleniu mtv...

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7024 dnia: Sierpnia 07, 2009, 20:30:06 pm »
Myję sobie rano zęby, patrzę, a pod drzwiami pokoju nieobecnego akurat współlokatora, w progu, coś jest nie tak. Podchodzę i widzę, że coś się porusza. Jestem już wyczulony na każdy, najmniejszy nawet, ruch i przemykające niepostrzeżenie ciemne plamy widuję kątem oka znacznie częściej, niż powinienem. Tutaj jednak nie ma pomyłki - dostrzegam czułki.Poruszają się. Zza drzwi wystaje tylko głowa, ale już po tym poznaję, że to karaluch wielki jak stodoła. Chwytam w rękę kapeć, aby uderzenie było odpowiednio precyzyjne, chwilę przymierzam się, już mam walić, jednak w ostatniej chwili powstrzymuję cios - bestia jest zbyt duża, jeśli nie trafię lub tylko ją zranię może się wkur**ć i rzucić mi się do gardła. Po chwili namysłu, stojąc znieruchomiałym w głuchej ciszy mąconej jedynie furkotem łazienkowego wiatraczka postanawiam się ostrożnie wycofać. Chwytam z szuflady młotek. Wracam przed oblicze monstrum. Stoję tak chwilę w tępym osłupieniu, w ręku dzierżę nowy, lśniący jeszcze młoteczek z bardzo urokwilym, błyszczącym wciąż klinem. W końcu nasze spojrzenia spotykają się. Gapimy się nie siebie przed moment oceniając nawzajem siły przeciwnika. W powietrzu daje się wyczuć elektryzujące napięcie. Wstrzymuję oddech. Długo tak nie wytrzymam. Już prawie straciłem dzienną rezerwę zimnej krwi. Odwracam młotek, z czubka trzonka czyniąc śmiertelną broń. Mam tylko jedną szansę. Wykonuję zamach - tym razem już nie mogę się cofnąć! - trzonek z zastraszającą precyzją ląduje w miejscu ujawnienia się potwora. Mimo całego impetu - porażka! Naciskając na głowę kolosa czuję wyraźny opór. Przez sekundę daje się słyszeć jękliwy ryk. Zaryczał tak, jak zwykle ryczą ranione karaluchy. Karaluchy nie ryczą? Właśnie, ku***!! A ten je**ny skurwiel ryknął! Karaluch - wydał żałosny okrzyk bólu!! Raptownie otwieram drzwi. Nie dostrzegam już jednak niczego. Monstrum uciekło. Zabrało swoje sponiewierane nieudaną ofensywą cielsko i zranioną dumę i ukryło się gdzieś tam, między niewyobrażalnym syfem czeluści pokoju mojego współlokatora. W całym tym gnoju, jaki tam chowa, we wszystkim tych śmieciach, odpadkach, paprochach, kłakach i resztkach może żyć nawet całe komando podobnych temu zwyrodnialców. Regenerując siły, lecząc rany, wylizując własne flaki i tamując wyciek z okrytego chitynową osłonką móżdżku knuje teraz, obmyśla straszliwą, bezlitosną zemstę. I jak ja mam teraz spać spokojnie? Jak zostawić kawałek arbuza na biurku wychodzą na chwilę do sklepu? Jak chodzić samemu pod prysznic?!? Co ja mam teraz, kur**, począć?! Jak walczyć z tak nieposkromionym złem?!?! Co robić???! Hifeee!!!  :shock: :(

True story. Zakończenie też napisze jeszcze życie O_o.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 07, 2009, 20:38:56 pm wysłana przez Trusio »
GT: Trusio

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7025 dnia: Sierpnia 07, 2009, 20:38:09 pm »
Popros wspollokatora zeby z toba chodzil pod prysznic  :cool:

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7026 dnia: Sierpnia 07, 2009, 20:50:41 pm »
To już bym chyba wolą z tym karaluchem - wyglądał na porządniejszego i na pewno był bardziej męski =_='. Z resztą kiedyś kąpałem się z jednym pająkiem i nie powiem - było dość sympatycznie. No ale dosyć tego pierdolenia - szokuje mnie, że idę w sobotę do roboty. Jak ja mogę robić takie rzeczy :mad:.
GT: Trusio

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7027 dnia: Sierpnia 07, 2009, 20:55:55 pm »

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7028 dnia: Sierpnia 07, 2009, 21:23:42 pm »
to powinno isc do tematu: co was ostatnio zdziwilo?
http://przelecmnie.pl/index.html
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7029 dnia: Sierpnia 07, 2009, 21:30:27 pm »
Ciekawe, jakie paszczury się ogłaszają na takich stronkach.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7030 dnia: Sierpnia 07, 2009, 21:58:29 pm »
http://www.eioba.pl/a106249/nie_daj_sie_zaszczepic_list_otwarty

Nie wiem co myslec

Zapewne możni władcy tego świata będą dążyć do redukcji populacji w bogatych, rozwiniętych krajach, a więc zmniejszenia liczby konsumentów - motoru napędowego ich gospodarek <ok> Nie wątpię, że pewne organizacje - być może bardzo duże - będą chciały na świńskiej grypie zarobić i zarobią, ale tutaj mamy kolejną, nic niewartą teorię spiskową.

Inna rzecz, że przymusowo to ja im się mogę dać w tyłek cmoknąć, a nie szczepić na cokolwiek.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 277
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7031 dnia: Sierpnia 07, 2009, 22:03:36 pm »

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7032 dnia: Sierpnia 07, 2009, 22:10:20 pm »
http://wroclaw.naszemiasto.pl/wydarzenia/1033236.html

 :shock: :shock: :shock: :shock:

Wiesz teraz będziemy ekologiczni i zaoszczędzimy na rachunkach za prąd, tylko że żarówka ekologiczna jest gdzieś 13- krotnie droższa od zwykłej, ale to drobiazg :lol:
NO BRAIN - NO GAIN


windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 277
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7033 dnia: Sierpnia 07, 2009, 22:12:16 pm »
http://wroclaw.naszemiasto.pl/wydarzenia/1033236.html

 :shock: :shock: :shock: :shock:

Wiesz teraz będziemy ekologiczni i zaoszczędzimy na rachunkach za prąd, tylko że żarówka ekologiczna jest gdzieś 13- krotnie droższa od zwykłej, ale to drobiazg :lol:
Ale ja chce mieć prawo do kupienia tej gównianej żarówki. Wkurza mnie światło z energooszczędnych.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7034 dnia: Sierpnia 07, 2009, 22:37:07 pm »
I bardzo kurna dobrze. Na śmietnik z tymi starociami. U mnie już wszystkie są energooszczędne  :cool:

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7035 dnia: Sierpnia 07, 2009, 22:44:32 pm »
Żarowki energooszczędne dają chu/owe światło, niech je sobie w dupę wsadzą i tam nimi poświecą.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7036 dnia: Sierpnia 07, 2009, 22:51:54 pm »
Jak się kupuje jakieś chińskie podróbki, które się "rozgrzewają" kilka minut to tak jest :P.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 277
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7037 dnia: Sierpnia 07, 2009, 22:53:57 pm »
Jak się kupuje jakieś chińskie podróbki, które się "rozgrzewają" kilka minut to tak jest :P.
A nie może po prostu kolegi wkurwiać to światło? Zwykła sie w ogóle nie rozgrzewa i świeci zajebiście.

lupinator

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7038 dnia: Sierpnia 07, 2009, 22:56:22 pm »
Chce w swoim domu mieć zwykłą żarówkę i chcę mieć przy tym wywalone na środowisko to nikomu nic do tego. Tak samo z innymi wymogami - chce zjeść małe jabłko, za bardzo wykrzywionego banana, czy gruszkę, to również żadna Unia nie powinna mi na siłę wpychać lepszych, jak chce takie.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7039 dnia: Sierpnia 07, 2009, 22:56:51 pm »
Jak się kupuje jakieś chińskie podróbki, które się "rozgrzewają" kilka minut to tak jest :P.
A nie może po prostu kolegi wkurwiać to światło? Zwykła sie w ogóle nie rozgrzewa i świeci zajebiście.

I wpie**ala 8x więcej prądu, przy czym 95% idzie na ogrzanie mieszkania :D.

Spoko. Kupujcie co chcecie. Ja tam wole ekologiczne świetlówki :).
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 07, 2009, 22:58:29 pm wysłana przez Chris »