Autor Wątek: Szokuje???  (Przeczytany 1520473 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 268
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7040 dnia: Sierpnia 07, 2009, 22:59:25 pm »
Jak się kupuje jakieś chińskie podróbki, które się "rozgrzewają" kilka minut to tak jest :P.
A nie może po prostu kolegi wkurwiać to światło? Zwykła sie w ogóle nie rozgrzewa i świeci zajebiście.

I wpie**ala 8x więcej prądu, przy czym 95% idzie na ogrzanie mieszkania :D.

Spoko. Kupujcie co chcecie. Ja tam wole ekologiczne świetlówki :).
Kiedy właśnie kurwa europejska mi zabrania kupowania tego co chce.

Podpisuje sie pod tym co napisał Lupi. <ok>

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7041 dnia: Sierpnia 07, 2009, 23:00:27 pm »
No będziecie się musieli przystosować albo zrobić zapasy :P.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 268
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7042 dnia: Sierpnia 07, 2009, 23:03:22 pm »
Ja jednak licze na to że ta gówniana organizacja sie lada chwila rozpadnie.

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7043 dnia: Sierpnia 07, 2009, 23:04:12 pm »
Kiedy jabłka i babanki są absurdem, to wymiana żarówek ma przecież ręce i nogi (przynajmniej teoretycznie).

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7044 dnia: Sierpnia 07, 2009, 23:29:19 pm »
Chce w swoim domu mieć zwykłą żarówkę i chcę mieć przy tym wywalone na środowisko to nikomu nic do tego. Tak samo z innymi wymogami - chce zjeść małe jabłko, za bardzo wykrzywionego banana, czy gruszkę, to również żadna Unia nie powinna mi na siłę wpychać lepszych, jak chce takie.
Ty masz wyje**ne na UE, oni mają wyje**ne na Ciebie. Świat się kręci, żarówki świecą. Na szczęście:

Unijne zmiany mają być wprowadzane do 2012 roku, kiedy wszystkie żarówki zostaną wycofane i zastąpione energooszczędnymi.


Lepiej żeby do 2012 wymyślili sposób na podróż międzyplanetarną, bo z nowych żarówek (i starych) pożytku nie będzie.

Cytuj
Ale ja chce mieć prawo do kupienia tej gównianej żarówki.
O to to. Jak już napiszecie petycję to dopiszcie dla mnie paragraf z prośbą o obniżenie wieku przyzwolenia. Chcę mieć prawo! I wszystkie absolwentki szkoły podstawowej również!
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 07, 2009, 23:37:01 pm wysłana przez tarniak »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7045 dnia: Sierpnia 07, 2009, 23:59:36 pm »
Z czego się teraz zrobi bong'a gdy zabraknie zwykłego?!

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7046 dnia: Sierpnia 08, 2009, 00:39:37 am »
Palić z lufki za 20 groszy, zamiast odkręcać żarówki pod nieobecność mamy?

Aizen

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-10-2006
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7047 dnia: Sierpnia 08, 2009, 02:35:16 am »




Nie wiem co dalej robić.

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7048 dnia: Sierpnia 08, 2009, 04:08:05 am »
http://www.vismaya-maitreya.pl/rok_2012_ian_lungold_-_kalendarz_majow_-_ewolucja_napisy_pl_video.html

Nie wiem jak to skomentować. Zaczołem oglądać z polecenia kumpla o 2 w nocy jest lekko po 4 a ja ze szczęką przy po dłodze oglądam już koncówke tego wykładu. MASAKRA

Obejrzałem do końca i jakby przyjąć pomyłke w datach. O kryzysie finansowym usłyszeliśmy powiedzmy w 2008 roku. Czyli pomyłka 2-3 latach w stosunku do tego co mówi ten gościu. Dla mnie pozamiatane  :shock:
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 08, 2009, 04:43:25 am wysłana przez Druchal »

natas

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-08-2009
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7049 dnia: Sierpnia 08, 2009, 07:20:33 am »
dziwnym trafem ta data jak i fakt przekierunkowania biegunów zblizony jest do wierzen Summerów , o wiele starszej cywilizacji. Jak dla mnie za duzo przypadków .

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7050 dnia: Sierpnia 08, 2009, 12:51:39 pm »
Unijne zmiany mają być wprowadzane do 2012 roku...

Czemu zawdzięczamy ten akcent na roku 2012? Przecież zmiany rozpoczynają się od teraz - już od września sklepy nie mogą zamawiać żarówek o mocy przekraczającej 75 watów. Wyprzedaż zapasów magazynowych, a później już tylko energooszczędny shit.

Jestem wkurzony, bo żarówka energooszczędna - w praktyce świetlówka - to migający pięćdziesiąt razy na sekundę stroboskop, od którego tylko mnie łeb boli. Wad to ma niestety nie mniej niż zalet. Trzeba się będzie ledami zainteresować, ale to albo ledwo świeci, albo kosztuje majątek.

Czekam na unijne wytyczne odnośnie papieru toaletowego. CHWDUE  :x

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7051 dnia: Sierpnia 08, 2009, 14:18:20 pm »
Cytuj
Czemu zawdzięczamy ten akcent na roku 2012?

Lepiej żeby do 2012 wymyślili sposób na podróż międzyplanetarną, bo z nowych żarówek (i starych) pożytku nie będzie.

Cytuj
dziwnym trafem ta data jak i fakt przekierunkowania biegunów zblizony jest do wierzen Summerów , o wiele starszej cywilizacji. Jak dla mnie za duzo przypadków .

Teraz jesteś jusz o krok od rozwiązania zagadki pogrubienia!
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 08, 2009, 14:51:27 pm wysłana przez tarniak »

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7052 dnia: Sierpnia 08, 2009, 14:59:26 pm »
Czyli kulminacja nastąpi gdzieś mniej więcej przy karniakach w finale Ojro Poland 2012. To już nawet ja to wywróżyłem :roll:.

Bardzo, kuźwa, dobrze, że zmieniają te ch**owe żarówki. Ja dwa lata jadę już na malutkim Philipsie w mojej lampce i nie narzekam - i tak nasze zimy wyglądają ostatnio jak wylew z szambowozu. Jeszcze tylko nauczyć ludzi sprzątać gówna po swoich psach i może rozważę bycie pro-unijnym. Korwin się na mnie obrazi niechybnie, ale w "dupo-kracji" ma prawo.
GT: Trusio

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7053 dnia: Sierpnia 08, 2009, 15:14:15 pm »
Teraz jesteś jusz o krok od rozwiązania zagadki pogrubienia!

Mówisz?

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7054 dnia: Sierpnia 08, 2009, 15:23:21 pm »
Teraz jesteś jusz o krok od rozwiązania zagadki pogrubienia!

Mówisz?
...
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

natas

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-08-2009
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7055 dnia: Sierpnia 08, 2009, 15:35:24 pm »

Teraz jesteś jusz o krok od rozwiązania zagadki pogrubienia!

dzieki za slowa otuchy druhu ,



chcialbym  zobaczyc minke takiego niedowiarka jak ty ,kiedy wszytkie te "przepowiednie"  okaza sie faktem ... reakcja wymiotna z wymowną mina ala Boziu pomoz  :-(
 ja wtedy skrobne pare slow tutaj w stylu  "a nie mowilem" dopije whisky , wypale peta i pojde na spotkanie z przeznaczeniem.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 08, 2009, 15:37:29 pm wysłana przez natas »

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7056 dnia: Sierpnia 08, 2009, 15:49:31 pm »
Druhu, to było do Irasa, który nie zrozumiał dla czego pogrubiłem do 2012.

Bozie zostawmy w spokoju. Teraz jest zajęta zwalczaniem Madonny.
: Sierpień 08, 2009, 15:45:56 pm
Teraz jesteś jusz o krok od rozwiązania zagadki pogrubienia!

Mówisz?

"? Ostatnia zmiana: Dzisiaj o 14:51:27 wysłane przez tarniak ?"

Sprawdzałem czy przyznasz się do porażki czy dopieprzysz do błędu, którego - jak doskonale wiesz - nigdy bym nie popełnił. Możesz czuć się zmanipulowany. Ewentualnie możesz wymyślić dysleksję bądź dysortografię, której nie mam. Wtedy "jusz" stanie się logiczne. Nieprawdasz?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7057 dnia: Sierpnia 08, 2009, 16:18:45 pm »
Mistrzu, pokornie przyznaję się do błędu i przepraszam. Zwyczajnie starałem się brednie o końcu świata pominąć i jakoś mi umknęło, że też się do tego odnosisz - tym bardziej, że drobna dyskusja na ten temat rozgorzała już po Twoim poście.

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7058 dnia: Sierpnia 08, 2009, 16:42:11 pm »
http://www.vismaya-maitreya.pl/rok_2012_ian_lungold_-_kalendarz_majow_-_ewolucja_napisy_pl_video.html

Nie wiem jak to skomentować. Zaczołem oglądać z polecenia kumpla o 2 w nocy jest lekko po 4 a ja ze szczęką przy po dłodze oglądam już koncówke tego wykładu. MASAKRA

Obejrzałem do końca i jakby przyjąć pomyłke w datach. O kryzysie finansowym usłyszeliśmy powiedzmy w 2008 roku. Czyli pomyłka 2-3 latach w stosunku do tego co mówi ten gościu. Dla mnie pozamiatane  :shock:
Kuwa obejrzałem to i straciłem tylko 2 godziny cennego czasu (już ch** jakim kalendarzem mierzony), to najwidoczniej nie moje miejsce, w którym znajdować się powinienem, wyszedłem ze źródła stworzenia czy cuś. Co za brednie :-?. Przez 17-18 części (z 19) dostosowanie faktów do teorii tak by szczelnie ją wypełnić, liczyłem chociaż na wielki finał, coś ciekawego, a tu kupa, w tym momencie już powinienem się teleportować na inną planetę :-?. Ehhh...NIE POLECAM. Jeżeli już się pakować w jakieś takie dziwne historie to istnieją ciekawsze rzeczy.

Mistrzu, pokornie przyznaję się do błędu i przepraszam. Zwyczajnie starałem się brednie o końcu świata pominąć i jakoś mi umknęło, że też się do tego odnosisz - tym bardziej, że drobna dyskusja na ten temat rozgorzała już po Twoim poście.
Koniec świata to nie brednie, to skrzętnie jest wpisane w naszą historię. Koniec naszego układu słonecznego, koniec naszej galaktyki, ba, przypadkowy meteor i nas nie ma. Z tym, że 2012 jest tak samo prawdopodobny jak 2009, 2010, 2011, 2013, 2212, 2222... I wiem, że ty to wiesz :wink:.

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7059 dnia: Sierpnia 08, 2009, 17:11:10 pm »
Mistrzu, pokornie przyznaję się do błędu i przepraszam. Zwyczajnie starałem się brednie o końcu świata pominąć i jakoś mi umknęło, że też się do tego odnosisz - tym bardziej, że drobna dyskusja na ten temat rozgorzała już po Twoim poście.
W każdej dyskusji powinny pojawić się brednie o końcu świata. Stanowią przeciwwagę dla innych, nie powiązanych z końcem świata bredni.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7060 dnia: Sierpnia 08, 2009, 17:14:30 pm »
Na mnie również film Druchala wrażenia nie zrobił, koleś wyglądający jak ufarbowany Andrij Woronin rozprawia bez sensu, żadnych konkretów. Podejrzewam, że jakby to streścić, to by wyszły 2 party góra.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7061 dnia: Sierpnia 08, 2009, 18:05:08 pm »
Koniec świata to nie brednie, to skrzętnie jest wpisane w naszą historię. Koniec naszego układu słonecznego, koniec naszej galaktyki, ba, przypadkowy meteor i nas nie ma. Z tym, że 2012 jest tak samo prawdopodobny jak 2009, 2010, 2011, 2013, 2212, 2222... I wiem, że ty to wiesz :wink:.

Może inaczej - bredniami są przepowiednie końca świata.

W każdej dyskusji powinny pojawić się brednie o końcu świata. Stanowią przeciwwagę dla innych, nie powiązanych z końcem świata bredni.

Ziomek, ale my tylko mówiliśmy o żarówkach.

Adam50000

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-05-2007
  • Wiadomości: 149
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7062 dnia: Sierpnia 08, 2009, 19:54:47 pm »
chcialbym  zobaczyc minke takiego niedowiarka jak ty ,kiedy wszytkie te "przepowiednie"  okaza sie faktem ... reakcja wymiotna z wymowną mina ala Boziu pomoz  :-(
A ja chcę zobaczyć minę osób uparcie wierzących w tą teorie, kiedy nic się nie stanie.  :lol:
PSN ID: Ninja_Adam

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7063 dnia: Sierpnia 08, 2009, 22:44:14 pm »
Ziomek, ale my tylko mówiliśmy o żarówkach.
I znowu przegrałeś. :(

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 722
  • Reputacja: 74
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7064 dnia: Sierpnia 08, 2009, 23:30:13 pm »
Cytuj
Może inaczej - bredniami są przepowiednie końca świata.

Właśnie gdzieś czytałem, że życie na ziemi jest wyjątkowe i przetrwa z jednego tylko względu - ziemia ma obstawę w postaci Jowisza, który jest zajebiście wielki i swoją grawitacją ściąga wszystkie asteroidy/meteory/komety, które mogłyby przeorać naszą piękna planetę na pół...
Tym samym wszelkie teorie jakoby we wszechświecie było miliony planet takich jak ziemia, na których może powstać życie można sobie wsadzić w tyłek, bo nawet jeżeli gdzieś tam życie powstaje to jest szybko likwidowane przez wpadająca kometę - liczą się tylko konfiguracje planet typu - mała kolebka życia, a na zewnętrznej orbicie duza obstawa

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7065 dnia: Sierpnia 09, 2009, 10:19:05 am »
Takie hipotetyczne pierdolenie akademickiej bucówy skądśtam . Kto, ku***, wie, jak wygląda faktycznie sprawa życia gdzieś, tam - ch** daleko - w odległej galaktyce =_='. Ja bym jednak obstawiał, że planeta Lemingów istnieje.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 09, 2009, 10:24:04 am wysłana przez Trusio »
GT: Trusio

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7066 dnia: Sierpnia 09, 2009, 12:45:24 pm »
Cytuj
Może inaczej - bredniami są przepowiednie końca świata.

Właśnie gdzieś czytałem, że życie na ziemi jest wyjątkowe i przetrwa z jednego tylko względu - ziemia ma obstawę w postaci Jowisza, który jest zajebiście wielki i swoją grawitacją ściąga wszystkie asteroidy/meteory/komety, które mogłyby przeorać naszą piękna planetę na pół...
Tym samym wszelkie teorie jakoby we wszechświecie było miliony planet takich jak ziemia, na których może powstać życie można sobie wsadzić w tyłek, bo nawet jeżeli gdzieś tam życie powstaje to jest szybko likwidowane przez wpadająca kometę - liczą się tylko konfiguracje planet typu - mała kolebka życia, a na zewnętrznej orbicie duza obstawa

Jako, że ostatnio coś tam się tym interesuję pozwolę sobie odpowiedzieć. Nie będę snuł własnych teorii, ale powiem to ze swojej perspektywy. Obstawa Jowisza to niewątpliwa tarcza, która już niejednokrotnie uratowała nam skórę to fakt. Ostatnio takie zdarzenie miało miejsce w tym roku jakoś w połowie lipca. Co najśmieszniejsze mimo, że Jowisz jest pod stałą obserwacją naszych sąd kosmicznych, ba, często sam teleskop Hubble'a (najmocniejszy jakim dysponujemy) jest kierowany w tamtą stronę, to NASA nic nie zauważyło. Odkryto dopiero świeżą ranę Jowisza jakiś czas później, dziura była wielkości oceanu spokojnego. Gdyby jednak Jowisz był inaczej, mniej fortunnie ustawiony względem nas, a sama kometa miałaby nieprzychylną dla nas rotację (małe prawdopodobieństwo zważywszy na wielkość Ziemi i bliskość słońca) to prawdopodobnie leżeli byśmy teraz gdzieś pod ziemią zasypani magmą i popiołem, tworząc podwaliny pod następne pokolenie naszej "cywilizacji". Smutna perspektywa, ale to się zdarzy niestety, prędzej czy później i Jowisz nam nie pomoże (kiedyś mimo, że Jowisz istniał bombardowani byliśmy regularnie). I teraz szybsza pointa, ta obstawa nie będzie miała żadnego znaczenia, gdyby dotarła do nas większa liczba "gruzu" kosmicznego (co już nie raz nie dwa miało miejsce w naszym układzie słonecznym). Biorąc jednak pod uwagę ilość gwiazd (których już teraz wiemy, że jest więcej niż piasku całym świecie), ilość galaktyk i naszą nikłą wiedzę co może być dalej, byłoby pychą powiedzieć, że jesteśmy tu sami (w sensie we wszechświecie), licząc to prostym matematycznym wyliczeniem szanse są nikłe by tak było. Obce układy słoneczne mogą być (mogą być, przypuszczamy, prawdopodobne ulubione słowa w astrologii :lol:) o wiele przyjaźniejszym miejscem niż nasz własny, gdzieś podróże międzygalaktyczne mogą być normalnością, znowu gdzieś indziej (jak u nas) całe cywilizacje mogą przychodzić i odchodzić niezauważone. W końcu powiedzmy sobie szczerze póki co rzuciliśmy dzidką na księżyc, a o reszcie planet (własnego układu słonecznego!) mamy nikłe pojęcie. Ziemia nawet nie musiała być kolebką życia tutaj, a jedynie wypadkową jakiejś innej planety...

BTW: skoro już jesteśmy przy tym temacie, proponuję komuś kto się tym kiedyś, lub ma w tym momencie na to chwilową zajawkę http://www.instalki.pl/programy/download/fizyka/Stellarium.php, darmowy symulator planetarium. Fajne opcje, np możliwość przeniesienia się na Jowisza (właśnie dlatego to ściągnąłem ostatnio zastanawiałem się co tak zajebiaszczo świeci obok księżyca, a to Jowisz właśnie) i oglądanie kosmosu z jego perspektywy (no i oczywiście każde miejsce na ziemi), manipulowanie czasem itp.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 09, 2009, 12:46:55 pm wysłana przez grami »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7067 dnia: Sierpnia 11, 2009, 18:10:45 pm »
wiem że to może trochę lamerskie z mojej strony ale....
Odpaliłem MGS4 w HD i...zesrałem się na rzadko....odpaliłem potem kila innych gier...a teraz
Uncharted i...zesrałem się na miętowo na rzadko...pół domu zasrane jest....MASAKRA!!!  :shock:
HD rządzi :P

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7068 dnia: Sierpnia 11, 2009, 18:29:45 pm »
wiem że to może trochę lamerskie z mojej strony ale....
Odpaliłem MGS4 w HD i...zesrałem się na rzadko....odpaliłem potem kila innych gier...a teraz
Uncharted i...zesrałem się na miętowo na rzadko...pół domu zasrane jest....MASAKRA!!!  :shock:
HD rządzi :P
:-D

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7069 dnia: Sierpnia 11, 2009, 23:26:03 pm »
MADAFAKA :O

Skill tego gościa szokuje w ch*j!
Fryty tyty dotknij pyty

bil-u

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 28-02-2009
  • Wiadomości: 400
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7070 dnia: Sierpnia 11, 2009, 23:42:29 pm »
MADAFAKA :O

Skill tego gościa szokuje w ch*j!
Takich myków ta ja nawet w NFS nie potrafie :P.

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7071 dnia: Sierpnia 12, 2009, 00:52:04 am »
MADAFAKA :O

Skill tego gościa szokuje w ch*j!

To nie może być jedno ujęcie, nie ma chuia.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7072 dnia: Sierpnia 12, 2009, 11:16:04 am »
Już ten filmik był dawany parę razy tutaj (ale chyba poprzednia część, pierwsze 5 minut tej edycji jest identyczne do poprzedniej, tylko wybuchu nie było) :) Ten gostek naprawdę tak zapierdziela, aczkolwiek ślady na nawierzchni pokazują, że Ken prawdopodobnie nie zrobił tego za jednym zamachem.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2009, 11:20:45 am wysłana przez blach0r »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7073 dnia: Sierpnia 12, 2009, 11:31:13 am »
Ten koleś jest właściciel firmy DC Shoes. To tak w ramach ciekawostki. Skill'a ma ale ciężko uwierzyć że to nie jest montaż z paru przejazdów. Normalnie drugi Tsuchiya. :)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7074 dnia: Sierpnia 12, 2009, 17:57:05 pm »
Wracając jeszcze na sekundkę do srania z powodu grafiki....po Killzone 2 nie mam w domu czystych majtek....i powoli się odwadniam. :P
Aż się boję co przyniesie Uncharted 2.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7075 dnia: Sierpnia 12, 2009, 19:22:31 pm »
A mnie jeszcze żadna tak nie podnieciła :sad:
Yeahh, me and hate that's an odd couple

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7076 dnia: Sierpnia 12, 2009, 22:14:49 pm »
Wracając jeszcze na sekundkę do srania z powodu grafiki....po Killzone 2 nie mam w domu czystych majtek....i powoli się odwadniam. :P
Aż się boję co przyniesie Uncharted 2.
Przeszedles calego Killzone'a w HD? Bo tam z etapu na etap coraz lepiej ;] Chociaz dla mnie most najbardziej zamiata jak rowniez cut-scenki przed mostem. No i walka z ATAC'iem tez jest piorunujaca.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2009, 22:24:13 pm wysłana przez KKRT »

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7077 dnia: Sierpnia 13, 2009, 20:31:57 pm »
Szybkość działąnia poczty polskiej  :o w poniedziałek wysłałem tarnemu pesa, a dzisiaj w tym samym pudełku (samoróbka  :cool:) otrzymałem fifkę od e-kolegi  :o :o :o :o

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7078 dnia: Sierpnia 13, 2009, 20:37:56 pm »
Mam nadzieję, że bonus się spodobał. I przepraszam za delay :).

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7079 dnia: Sierpnia 13, 2009, 20:56:36 pm »
bardzo się spodobał mojej siostrze,a i co to za minka którą mi wysłałeś??czy ona znaczyła,że pudełko ci się podobało??