Autor Wątek: Szokuje???  (Przeczytany 1521099 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7120 dnia: Września 13, 2009, 11:18:57 am »
Kompletnie zmasakrował mnie ten pokaz

Koreańce znów pokazali że są najlepsi  :shock:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7121 dnia: Września 13, 2009, 11:51:19 am »
Nie lubię b-boy'stwa, ale przyznaję że ten pokaz naprawdę świetny.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7122 dnia: Września 13, 2009, 11:59:21 am »
Nie lubię b-boy'stwa, ale przyznaję że ten pokaz naprawdę świetny.
B-boy'ingu :P aka breaking'u aka breakdance'u :P
tak jest bardziej poprawnie
« Ostatnia zmiana: Września 13, 2009, 12:05:51 pm wysłana przez Solid Snake 1989 »

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7123 dnia: Września 13, 2009, 12:07:20 pm »
Ano, widziałem dzisiaj ten zlot fanów w tvn24. Nie wiem dlaczego, ale fani gwiezdnych wojen wydają się mniej geekowaci niż fani star treka (a przynajmniej tych pierwszych nie mam ochoty trzasnąć po spotkaniu takowego na ulicy). Nie wiem, może to przez te uszy doklejane które mnie irytują. 

Ja jestem psychofanem SW. To może zmienić Twoje podejście :lol:

mateo

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7124 dnia: Września 13, 2009, 12:09:36 pm »
Forum działa w miarę normalnie od niepamiętnych czasów  :shock:
: Wrzesień 12, 2009, 09:36:37 am
http://4gifs.com/gallery/d/83065-5/Cookies_teaser.gif

 :shock: Gdzie sie rodzą takie kobiety

Toż to silicony są

natura w czystej postaci.

el becetol

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7125 dnia: Września 13, 2009, 14:02:46 pm »
Kompletnie zmasakrował mnie ten pokaz

Koreańce znów pokazali że są najlepsi  :shock:
Polacy za dwa tygodni debiut w Korei mają, zobaczymy kto bedzie lepszy tym razem.
http://www.r16korea.com/en/index.asp

A co do tematu to zaszokował mnie faceplant w 5.10
Ryj roku.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7126 dnia: Września 14, 2009, 12:13:38 pm »
Cytuj
http://www.r16korea.com/en/index.asp
aaa widzę że kolega obeznany w temacie :)
Oczywiście liczę że Polskee Falvour się pokaże jak najlepiej, a jak będzie zobaczymy :)
ostatnio Polacy szaleją za granicą (Cats Claw w Holandii, Funki Masons...wszędzie :) )

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7127 dnia: Września 14, 2009, 14:34:04 pm »
Tylko dla odważnych, lubiących sadystyczne i masakryczne filmiki 8-) Filmik nr2... do tego ta muzyka  :-x
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Września 14, 2009, 14:38:02 pm wysłana przez marcin_N »

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7128 dnia: Września 16, 2009, 16:57:04 pm »

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7129 dnia: Września 16, 2009, 18:01:41 pm »
A czego można się spodziewać po hip hopowcach . Ktoś odważy się skrytykować guru polskiej sceny muzycznej to od razu musi spodziewać się linczu . Co kraj to obyczaj . Od siebie dodam ,że takich ludzi jak Rychu  do pierdla za twarzowe powinni sadzać .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7130 dnia: Września 16, 2009, 18:09:44 pm »
A czego można się spodziewać po hip hopowcach . Ktoś odważy się skrytykować guru polskiej sceny muzycznej to od razu musi spodziewać się linczu . Co kraj to obyczaj . Od siebie dodam ,że takich ludzi jak Rychu  do pierdla za twarzowe powinni sadzać .
Dokładnie. Niech tam idzie reprezentować biedę.
Rzygać mi się chce od tych wszystkich białych pseudo gangsterów (od czarnych zresztą też).
PSN ID: WojtqGO

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7131 dnia: Września 16, 2009, 18:11:49 pm »
A czego można się spodziewać po hip hopowcach .
Te typki co przyszły na koncert Peji to raczej nie hip-hopowcy a zwykli dresiaże. Taka prawda, u nas HH jest kojarzony z drechem. I cholera strasznie mnie to boli :/

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 277
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7132 dnia: Września 16, 2009, 18:13:50 pm »
A czego można się spodziewać po hip hopowcach .
Te typki co przyszły na koncert Peji to raczej nie hip-hopowcy a zwykli dresiaże. Taka prawda, u nas HH jest kojarzony z drechem. I cholera strasznie mnie to boli :/
A przepraszam ten cały Peja który nawołuje do tego żeby "napierdolić frajerowi" to już jest hip hopowiec?
Kurde co za bydło. Bydło które przyszło na koncert skończonego imbecyla.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7133 dnia: Września 16, 2009, 18:19:07 pm »
Cytuj
Rzygać mi się chce od tych wszystkich białych pseudo gangsterów (od czarnych zresztą też).
o to kolejny fajny stereotyp--rap=gangster
Wojtq jak masz dość takich gangsterów to posłuchaj sobie np OSTR, polecam kawałek "Karma", lub "Po drodze do nieba". Taki powinien być polski rap, taki powinien być też rap mainstremowy.
: Wrzesień 16, 2009, 18:15:46 pm
Cytuj
A przepraszam ten cały Peja który nawołuje do tego żeby "napierdolić frajerowi" to już jest hip hopowiec?
chyba nie z czaiłeś...
Chodziło mi o stosunek Jay Jay'a do hip-hopowców, jak pisałem ta chołota co przyszła na koncert to pewnie tyle wie o HH co ja o tym co się dzieje w NASA.
Nie mam zamiaru bronić Peji..bo sam za nim nie przepadam, a tu jeszcze zachował się jak idiota z manią wyższości, ale chcę walczyć ze stereotypem hip-hopowiec=dres.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 277
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7134 dnia: Września 16, 2009, 18:23:28 pm »
A to spoko, ja nie mowie ze kazdy kto slucha HH to dres debil itp. Ale jakos nie moge sie oprzec wrazeniu ze bardzo duza czesc.

el becetol

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7135 dnia: Września 16, 2009, 18:25:56 pm »
Hiphopowców to Solid wrzucił na poprzedniej stronie - pokaz Expressions. To jest hiphop. A nie klocki co przyszły na festyn posłuchać innego klocka. Zresztą ten co dostal nie lepszy.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7136 dnia: Września 16, 2009, 18:26:03 pm »
Być może myślę po części stereotypowo, ale nie mogę znieść widoku takich chłystków z kroczem w kolanach, jakąś śmieszną czapeczką i kiwających się jak wahadło. I najczęściej nie są oni nazbyt przyjaźnie nastawieni do środowiska. Wyglądają i zachowują się jak jacyś gangsterzy z getta, a założę się, że mało który z nich (nikt?) żyje w warunkach ekstremalnej biedy itp. patologii.
Wiem, że jest kilku takich raperów, którzy tworzą coś dobrego. Sam przez pewien okres słuchałem Paktofoniki (słynniejszych kawałków) i nawet nie staram się porównywać ich do tego bydła, którego teraz wszędzie pełno. <rzyga>
PSN ID: WojtqGO

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7137 dnia: Września 16, 2009, 18:27:36 pm »
okej , słucham OSTR i PiHa , ale to  malutki odłam polskiego hip hopu,z którym każdy chciałby sie identyfikować  . Większośc prezentuje poziom brukowy jak wspomniany Peja .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7138 dnia: Września 16, 2009, 18:44:16 pm »
Cytuj
Być może myślę po części stereotypowo, ale nie mogę znieść widoku takich chłystków z kroczem w kolanach, jakąś śmieszną czapeczką i kiwających się jak wahadło. I najczęściej nie są oni nazbyt przyjaźnie nastawieni do środowiska. Wyglądają i zachowują się jak jacyś gangsterzy z getta, a założę się, że mało który z nich (nikt?) żyje w warunkach ekstremalnej biedy itp. patologii.
No ja akurat tych hip-hopowców co znam to ubierają się tak mniej więcej jak opisałeś (no ten krok w kolanach), ale żaden się nie kiwa i zachowuje jak "gengsta". To zależy już od indywidualnego podejścia. Jak ktoś i jest księdzem to może się czuć jak gangster i tak się zachowywać.

a tak btw Becetol ty coś tańczysz czy tylko tak się interesujesz hip-hopem?
a i widzę że po twoim digiarcie że na Warsaw Challange byłeś :)
« Ostatnia zmiana: Września 16, 2009, 18:46:31 pm wysłana przez Solid Snake 1989 »

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7139 dnia: Września 16, 2009, 19:39:54 pm »
Osobiscie z HH to glownie przetrawiam 2Paca, co niektorych dziwi, biorac pod uwage fakt, ze glownie slucham metalu ;) Chociaz ow jegomosc dobre kawalki tworzyl, z ambitnymi podkladami i mial umiejetny dobor wspolspiewaczy (o tekstach sie nie wypowiadam, bo niespecjalnie zwracam na to uwage, w koncu to jest muzyka, a nie poezja spiewana :P).

Szkouje mnie to, ze gdzies w niezrozumialy sposob zapodzialy mi sie buty od garnituru, akurat na pare dni przed weselem :x Eh, ta zlosciwosc rzeczy martwych...

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7140 dnia: Września 16, 2009, 20:11:17 pm »
Słucham hip hopu ale nie jestem gimbusem pei jp czy innego gówna, słucham tego bardziej inteligentnego rapu :)
No i co do pana Rycha to on zawsze reprezentował niski poziom intelektualny.

i nie hiphopowcy a raperzy... hip-hop to kultura, a rap muzyka.

A szokuje mnie głupota ludzka - http://www.joemonster.org/link/pokaz/12421
« Ostatnia zmiana: Września 16, 2009, 20:15:42 pm wysłana przez maly_pinki »
Wszystko od nowa, od początku...

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7141 dnia: Września 16, 2009, 20:27:02 pm »
Cytuj
o tekstach sie nie wypowiadam, bo niespecjalnie zwracam na to uwage, w koncu to jest muzyka, a nie poezja spiewana
to ci powiem że sporo tracisz, 2pac to był o tyle wspaniały człowiek że nawijał na wiele tematów, głównie rasistowskich, posłuchaj, albo "poczytaj" sobie co nawija w Ghetto Gospel (wiem, wiem, w prawdzie kawałek po jego śmierci z Eltonem...ale mi się strasznie podoba). Wpisz sobie w Google: Ghetto Gospel liryc, szczególnie podoba mi się druga zwrotka.

el becetol

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7142 dnia: Września 18, 2009, 02:55:03 am »
http://gazetapraca.pl/gazetapraca/1,90443,6950332,1500_zl_brutto_i_szesciuset_chetnych.html

O posadę sekretarki w Wojewódzkim Inspektoracie Ochrony Środowiska ubiega się dokładnie 587 kandydatów - poinformował "Dziennik Polski". Zgłaszają się osoby po dwóch kierunkach studiów, z certyfikatami językowymi.

- Większość to 30-latkowie z kilkuletnim stażem zawodowym. A proponowane wynagrodzenie to tylko ok. 1,5 tys. zł brutto miesięcznie - pisze "Dziennik Polski".

'Druga Irlandia'  :D

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7143 dnia: Września 18, 2009, 10:49:15 am »
Cytuj
A czego można się spodziewać po hip hopowcach . Ktoś odważy się skrytykować guru polskiej sceny muzycznej to od razu musi spodziewać się linczu . Co kraj to obyczaj . Od siebie dodam ,że takich ludzi jak Rychu  do pierdla za twarzowe powinni sadzać .

Oczywiście tępy gnojek, który przyłazi na koncert tylko po to żeby pokazać faka wykonawcy jest tu kompletnie bez winy.

Cytuj
Dokładnie. Niech tam idzie reprezentować biedę.
Rzygać mi się chce od tych wszystkich białych pseudo gangsterów (od czarnych zresztą też).

W polsce nie ma żadnych gangsta-raperów są co najwyżej prawilniacy "jp, ja na 100%", "śmierć konfidentom" etc.

Cytuj
Te typki co przyszły na koncert Peji to raczej nie hip-hopowcy a zwykli dresiaże. Taka prawda, u nas HH jest kojarzony z drechem. I cholera strasznie mnie to boli :/

Nie wiem gdzie Ty mieszkasz, ale chyba w najmroczniejszych wschodnich zakamarkach tego kraju.

Cytuj
o to kolejny fajny stereotyp--rap=gangster
Wojtq jak masz dość takich gangsterów to posłuchaj sobie np OSTR, polecam kawałek "Karma", lub "Po drodze do nieba". Taki powinien być polski rap, taki powinien być też rap mainstremowy.

Przecież OSTR to jest rap mainstreamowy do jasnego chu*a. Gość sprzedaje najwięcej płyt w tym kraju, gra milion koncertów rocznie i w ogóle śmierdzi pieniędzmi, a dalej udaje "undergroundowego" chłopaczka z oiedla. Je*ać go. Od 10 lat nie nagrał żadnej płyty, która nie była by wtórna w stopniu mniejszym niż całkowity. Gość sobie wypracował markę słucha go każdy gimbus w tym kraju i trzepie na tym hajs. Więc - ja*ać go.

Cytuj
Nie mam zamiaru bronić Peji..bo sam za nim nie przepadam, a tu jeszcze zachował się jak idiota z manią wyższości, ale chcę walczyć ze stereotypem hip-hopowiec=dres.

O mnie za mnie może funkcjonować stereotyp hip-hopowiec-dres(chociaż pierwsze o czymś takim słyszę, a poza tym nie mam pojęcia kto to jest "hip-hopowiec", bo nie słyszałem ani o takim zawodzie ani o takiej subkulturze w polsce), pod warunkiem że będzie funkcjonował stereotyp metal-brud.

Cytuj
A to spoko, ja nie mowie ze kazdy kto slucha HH to dres debil itp. Ale jakos nie moge sie oprzec wrazeniu ze bardzo duza czesc.

Ja też nie mówię, że każdy katolik i wierzący to idiota ale jakoś nie mogę się oprzeć wrażeniu że bardzo duża część.

Cytuj
Wiem, że jest kilku takich raperów, którzy tworzą coś dobrego. Sam przez pewien okres słuchałem Paktofoniki (słynniejszych kawałków) i nawet nie staram się porównywać ich do tego bydła, którego teraz wszędzie pełno. <rzyga>

Mówisz o tworzeniu czegoś dobrego i rzucasz przykład pfk. Ładnie z Tobą :lol:

Cytuj
okej , słucham OSTR i PiHa , ale to  malutki odłam polskiego hip hopu,z którym każdy chciałby sie identyfikować  . Większośc prezentuje poziom brukowy jak wspomniany Peja .

Pih jest ogólnie zajebisty tylko nie mam pojęcia jak można w ogóle postawić go obok tego ciecia.

Cytuj
Osobiscie z HH to glownie przetrawiam 2Paca, co niektorych dziwi, biorac pod uwage fakt, ze glownie slucham metalu

To jak słuchasz metalu to nie polecaj nikomu raperów bo po pierwszej Twojej rekomendacji widać, że bladego pojęcia o tym nie masz.

Cytuj
Słucham hip hopu ale nie jestem gimbusem pei jp czy innego gówna, słucham tego bardziej inteligentnego rapu

Tak tak wiem, sluchasz ostrego, pewnie mesa i bandy dzieciaczków wydających kawałki na majspejsie bo nikt im nie chce wydać płyty. Ale ważne, że czujesz się lepszy od tępych gimbusów bo słuchasz rzekomo "inteligentnego" rapu, tzn gości, którym się wydaje, że przeżyli już tyle, że mogą uczyć innych jak żyć, a Ty jesteś tak głupi, że wydaje Ci się, że mają rację.

Cytuj
i nie hiphopowcy a raperzy... hip-hop to kultura, a rap muzyka.

Przestałem się przejmować tą bzdurą, parę ładnych lat temu.

Cytuj
to ci powiem że sporo tracisz, 2pac to był o tyle wspaniały człowiek że nawijał na wiele tematów, głównie rasistowskich, posłuchaj, albo "poczytaj" sobie co nawija w Ghetto Gospel (wiem, wiem, w prawdzie kawałek po jego śmierci z Eltonem...ale mi się strasznie podoba). Wpisz sobie w Google: Ghetto Gospel liryc, szczególnie podoba mi się druga zwrotka.

Co nie zmienia faktu, że raperem był "takim se".

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 277
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7144 dnia: Września 18, 2009, 11:28:00 am »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Powyzywałeś, naobrażałeś, możesz już sobie iść.

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7145 dnia: Września 18, 2009, 13:21:29 pm »
Ja cie pier**le  :lol: :lol: :lol: :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7146 dnia: Września 18, 2009, 13:22:14 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

WIECIE CO MACIE ROBIĆ.

North

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 1 013
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7147 dnia: Września 18, 2009, 13:31:44 pm »
"Oczywiście tępy gnojek, który przyłazi na koncert tylko po to żeby pokazać faka wykonawcy jest tu kompletnie bez winy."

Wuher, chłopiec, który pokazywał Peji (czy tam Pei) fuckersy ma 15 lat, Peja 33. Po 33-latku oczekiwać można innego zachowania.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7148 dnia: Września 18, 2009, 14:59:32 pm »
Cytuj
Przecież OSTR to jest rap mainstreamowy do jasnego chu*a. Gość sprzedaje najwięcej płyt w tym kraju, gra milion koncertów rocznie i w ogóle śmierdzi pieniędzmi, a dalej udaje "undergroundowego" chłopaczka z oiedla.
Wydajesz się być bardzo smutnym człowiekiem.

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7149 dnia: Września 18, 2009, 15:19:19 pm »
ejjjj a co nie tak było z Paktofoniką? dopuki Magik żył mi się podobali... zresztą tak samo jak 3 pierwsze płyty K44... nie ma to jak do bakania puścić sobie "czarnego grubego kota"  :cool:

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7150 dnia: Września 18, 2009, 15:41:00 pm »
Rychu jest tępy, ale ten gówniarz jeszcze głupszy. Czego on się spodziewał przychodząc na koncert Rycha i wyzywając go wśród tłumu pogrążonym w talencie Pei? I tak by dostał wpie**ol, nawet bez tego tekstu Ryszarda.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 277
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7151 dnia: Września 18, 2009, 15:47:12 pm »
Rychu jest tępy, ale ten gówniarz jeszcze głupszy. Czego on się spodziewał przychodząc na koncert Rycha i wyzywając go wśród tłumu pogrążonym w talencie Pei? I tak by dostał wpie**ol, nawet bez tego tekstu Ryszarda.
Jak już tu ktoś napisał dzieciak miał 15 lat, Peja 33. Ktoś tu powinien być dojrzały nie?

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7152 dnia: Września 18, 2009, 15:50:04 pm »
No przecież piszę, że nawet BEZ TEGO TEKSTU RYCHA, typ dostałby tęgi wpie**ol od jego fanów za samo zachowanie. Myślisz, że nikt nie słyszał sapania tego gówniarza oprócz Rycha?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 277
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7153 dnia: Września 18, 2009, 16:14:07 pm »
No przecież piszę, że nawet BEZ TEGO TEKSTU RYCHA, typ dostałby tęgi wpie**ol od jego fanów za samo zachowanie. Myślisz, że nikt nie słyszał sapania tego gówniarza oprócz Rycha?
Ale myśle że dojrzały człowiek, "artysta", i wzór dla wielu takich debili słysząc to (a wiemy że słyszał) poprosiłby ochronę o wyprowadzenie delikwenta. A on wiadomo że poprosił o co innego.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7154 dnia: Września 18, 2009, 16:20:56 pm »
TAK TAK TAK. Znalazłem kartę kredytową, którą zgubiłem kupę czasu temu.  :smile:

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7155 dnia: Września 18, 2009, 17:32:35 pm »
Może przez to Ci dwaj idioci zmądrzeją.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7156 dnia: Września 18, 2009, 18:47:18 pm »
Powyzywałeś, naobrażałeś, możesz już sobie iść.

Muszę się niestety powtórzyć ale:

Wypie**** z mojego internetu.

Cytuj
WIECIE CO MACIE ROBIĆ.

Czekam, panowie, widzimy się w miesiącu przed grudniem.

Cytuj
Wuher, chłopiec, który pokazywał Peji (czy tam Pei) fuckersy ma 15 lat, Peja 33. Po 33-latku oczekiwać można innego zachowania.

W sensie, że co miał zrobić. Powiedzieć mu żeby przestał? :lol:

Cytuj
Wydajesz się być bardzo smutnym człowiekiem.

Smutni są ludzie jarający się Ostrym.

Cytuj
ejjjj a co nie tak było z Paktofoniką? dopuki Magik żył mi się podobali... zresztą tak samo jak 3 pierwsze płyty K44... nie ma to jak do bakania puścić sobie "czarnego grubego kota"

K44 jeszcze ok, ale Pfk zrobiła gwiazdy i "legendy" polskiego rapu z Rahima i największego beztalencia wszechczasów czyli Fokusa. Dodajmy, że żaden na to nie zasłużył, zwłaszcza ten drugi.

Cytuj
Ale myśle że dojrzały człowiek, "artysta", i wzór dla wielu takich debili słysząc to (a wiemy że słyszał) poprosiłby ochronę o wyprowadzenie delikwenta. A on wiadomo że poprosił o co innego.

 :lol: :lol: :lol:


windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 277
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7157 dnia: Września 18, 2009, 18:52:33 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Kolejna porcja prywaty, e-pitol podrósł. Mission accomplished.  :???:

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7158 dnia: Września 19, 2009, 12:51:36 pm »
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 277
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #7159 dnia: Września 19, 2009, 13:04:34 pm »