Autor Wątek: Szokuje???  (Przeczytany 1520485 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #9840 dnia: Maja 29, 2011, 19:26:38 pm »
Była to odpowiedź, na post Tarnego, że przez zaniedbania człowieka zachorowały.

Pozbycie się 3 milionów świń w krótkim czasie, w bardziej humanitarny sposób jest raczej trudne. Co byś polecał? Palenie w krematorium?

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #9841 dnia: Maja 29, 2011, 19:35:12 pm »
Była to odpowiedź, na post Tarnego, że przez zaniedbania człowieka zachorowały.
Wiem o tym ale z tego co mi wiadomo świnie rodzą się bez problemowo, bez żadnej ingerencji człowieka.
Pozbycie się 3 milionów świń w krótkim czasie, w bardziej humanitarny sposób jest raczej trudne. Co byś polecał? Palenie w krematorium?
Dosypać im coś do żarcia żeby padły z miejsca.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #9842 dnia: Maja 29, 2011, 19:39:11 pm »
Wiem o tym ale z tego co mi wiadomo świnie rodzą się bez problemowo, bez żadnej ingerencji człowieka.

Te w hodowli zwłaszcza. Przecież to jest jak z roślinami, sądzisz, że pomidory też same z siebie rozsiałyby się po hektarach ziemi, gdyby nie wspomógł ich człowiek? Świnie tak samo, gdyby nie człowiek to 3/4 miotu takiej maciory padłoby z głodu już podczas karmienia mlekiem, a te co pozostałyby przy życiu byłyby łatwym kąskiem dla koreańskich wilków świniojadów.

Cytuj
Dosypać im coś do żarcia żeby padły z miejsca.

Do tego trzeba ponosić dodatkowe koszty tej 'humanitarnej' karmy oraz koszty utrudnionego transportu martwych świń, które i tak czy siak będzie trzeba zakopać w jakimś dole. Katastrofa ekonomiczna i tak była, bo straty mięsa olbrzymie, nic więc dziwnego, że Koreańce chociaż pod tym względem pozbycia się świń chcieli zaoszczędzić.
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2011, 19:49:15 pm wysłana przez Master_666 »

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #9843 dnia: Maja 29, 2011, 19:49:46 pm »
Gdyby nie ingerencja człowieka to przynajmniej koreańskie wilki świniojady nie byłyby gatunkiem na wymarciu  :cry: Świnie prawdopodobnie też dałyby sobie radę.

Straszakq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-02-2006
  • Wiadomości: 2 829
  • Reputacja: 111
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #9844 dnia: Maja 29, 2011, 19:51:28 pm »
Była to odpowiedź, na post Tarnego, że przez zaniedbania człowieka zachorowały.

Pozbycie się 3 milionów świń w krótkim czasie, w bardziej humanitarny sposób jest raczej trudne. Co byś polecał? Palenie w krematorium?
Wyłapać, przetransportować i wrzuć do aktywnego wulkanu. <ok>

Ciapkas

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #9845 dnia: Maja 29, 2011, 19:53:25 pm »
W Północnej może robią tak z ludźmi a wy tu o jakiś świniakach rozprawiacie.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #9846 dnia: Maja 29, 2011, 19:59:19 pm »
Była to odpowiedź, na post Tarnego, że przez zaniedbania człowieka zachorowały.

Pozbycie się 3 milionów świń w krótkim czasie, w bardziej humanitarny sposób jest raczej trudne. Co byś polecał? Palenie w krematorium?
Wyłapać, przetransportować i wrzuć do aktywnego wulkanu. <ok>

Na jutubie i tak wylądowałby filmik z krzyczącymi świniami tego typu:

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #9847 dnia: Maja 29, 2011, 20:17:08 pm »
Prawdopodobnie we wrzesniu wystapi w Szczecinie Brendan Perry  :o Nie chce mi sie wierzyc, ze zagra w takiej dziurze  :o
Eee!... Eeee!

Wiadomość scalona: [time]Maj 29, 2011, 17:57:33 pm[/time]
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Nie wiem czy było. Uwaga straszny hardcore.
No i jak tu szanować Azjatów  :mad:  Idźcie dalej grać w wasz jrpg i inne hity mmo.
To były świnki z Korei Południowej, czyli przydupaski JUESEJ, czyli girski/ hey low i te sprawy, czyli kolejny udany podjazd x-społeczności.
Swoją drogą podjazdy do gierek na tle świniobójstwa są tak słabe jak rozdzielczości w hitach na XO. :(
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2011, 20:19:42 pm wysłana przez Juras »

Jacek84

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #9848 dnia: Maja 29, 2011, 20:49:14 pm »
@wszystkie posty Mastera :lol:

Bo kur** świnie same zdecydowały dnia pewnego, że zostaną zwierzakiem hodowlanym w ramach prezentu dla ludzkości. :lol: Krowy też nam zrobiły ten prezent, bo ch**owo im było jak produkowały tyle mleka ile było potrzeba. GDZIE BY TERAZ BYŁY GDYBY NIE, MASTER RACE LUDZKOŚĆ?!?!?!12

Oczywiście chodzi mi wyłącznie o kontrę dla bieda-argumentu. Nie postuluję tu tezy typu: nasi przodkowie i wszyscy obecnie, winni płonąć, bo jedzą mięcho. Nadmieniam, bo zaraz jakiś jełop niekumaty wyskoczy z takim hasłem.
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2011, 20:56:17 pm wysłana przez Jacek84 »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #9849 dnia: Maja 29, 2011, 21:23:47 pm »
Dobrze, że rośliny nam zrobiły ten prezent dla ludzkości i pozwalają się uprawiać, bo inaczej nie miałbyś co zjeść na śniadanko.
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2011, 21:25:31 pm wysłana przez Master_666 »

Jacek84

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #9850 dnia: Maja 29, 2011, 21:47:03 pm »
Rządzisz. :lol:

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #9851 dnia: Maja 29, 2011, 21:54:05 pm »
To jednak w krakowie też potraficie sklecić całkiem znośne riposty. Zapunktowałeś master.

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #9852 dnia: Maja 29, 2011, 21:56:15 pm »
Szokuje mnie to że ktoś mógł wziąć post Piotrka na poważnie  :lol:
Master przyznaj że się zamotałeś, przyznaj to. Riposta wysoce merytoryczna.
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2011, 21:58:54 pm wysłana przez Mejs »

Ciapkas

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #9853 dnia: Maja 29, 2011, 21:57:17 pm »
To jednak w krakowie też potraficie sklecić całkiem znośne riposty. Zapunktowałeś master.

Riposta ch**owa jak i cała dyskusja o świnkach.

Jacek84

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #9854 dnia: Maja 29, 2011, 21:58:57 pm »
Tak mnie teraz zastanawia. Bo z jednej strony myślę sobie, że dobry trolling i jak teraz coś napiszę to się wygłupię. Z drugiej, biorąc pod uwagę możliwości intelektualne sporej części społeczeństwa muszę brać poprawkę, że ktoś faktycznie może nie widzieć różnicy między rośliną, a zwierzakiem (a tym samym nie widzeć różnicy między człowiekiem, a rośliną), albo być kołtunem z pochodzenia. No i impas jak ch**.

Szokuje mnie to że ktoś mógł wziąć post Piotrka na poważnie  :lol:
Master przyznaj że się zamotałeś, przyznaj to. Riposta wysoce merytoryczna.
Czyli jednak. Tylko kto ukręcił, bo na bank nie kołtun.
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2011, 22:03:14 pm wysłana przez Jacek84 »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 269
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #9855 dnia: Maja 29, 2011, 22:01:42 pm »
A beka rols :D

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #9856 dnia: Maja 29, 2011, 22:36:59 pm »
Szokuje mnie to że ktoś mógł wziąć post Piotrka na poważnie  :lol:
Master przyznaj że się zamotałeś, przyznaj to. Riposta wysoce merytoryczna.

Niestety nie wiem, kto to Piotrek (Tarniak? Nie mam pamięci do imion ludzi z internetu), ale nie przyznam się, że się zamotałem. Dla mnie po prostu te świnki szokujące nie są. A cała reszta dyskusji praktycznie znowu stoczyła się po stromym zboczu na temat wegetarianizmu i ideom, które temu przyświecają.

Z drugiej, biorąc pod uwagę możliwości intelektualne sporej części społeczeństwa muszę brać poprawkę, że ktoś faktycznie może nie widzieć różnicy między rośliną, a zwierzakiem

Zwierzęta hodowlane są z góry przeznaczone na rzeź (chyba, że hodowle rasowych psów/kotów ), dlatego oglądanie masowego ludobójstwa świniobójstwa na 3mln żyjących istotach wzbudza u mnie tyle emocji, co przejazd kombajnu po świeżo wyrośniętym polu pszenicy, przeznaczonej na mąkę. Co nie zmienia faktu, że gdyby zamiast knurów/macior do tego dołu spychali koparkami pandy wielkie łezka by mi się w oku zakręciła  :oops: . I tak, dostrzegam różnice między roślinami, a zwierzętami - pierwsze mają ścianę komórkową, a drugie nie.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)



Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #9857 dnia: Maja 29, 2011, 23:10:21 pm »
Szokuje mnie to że ktoś mógł wziąć post Piotrka na poważnie  :lol:
Master przyznaj że się zamotałeś, przyznaj to. Riposta wysoce merytoryczna.

Niestety nie wiem, kto to Piotrek (Tarniak? Nie mam pamięci do imion ludzi z internetu), ale nie przyznam się, że się zamotałem. Dla mnie po prostu te świnki szokujące nie są. A cała reszta dyskusji praktycznie znowu stoczyła się po stromym zboczu na temat wegetarianizmu i ideom, które temu przyświecają.

Pierwsze moje zdanie było do Jurasa i chodziło mi o pitera86. Widzisz mi się zakręciła łezka jak zobaczyłem te świnki w dodatku jestem jeb**ym hipokrytom bo jem mięso  :cry:

Jacek84

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #9858 dnia: Maja 29, 2011, 23:14:27 pm »
Niestety nie wiem, kto to Piotrek (Tarniak? Nie mam pamięci do imion ludzi z internetu), ale nie przyznam się, że się zamotałem. Dla mnie po prostu te świnki szokujące nie są. A cała reszta dyskusji praktycznie znowu stoczyła się po stromym zboczu na temat wegetarianizmu i ideom, które temu przyświecają.
COOOOOOOO? Jaki wegetarianizm? Humanitarne zabijanie istot żywych =/= wegetarianizm. Ludzie, kur**. Większość ludzi którzy mają wyje**ne na to z "czego jest mięso" wciąż jest zainteresowana tym czy to coś cierpiało czy nie. To się zwie "człowieczeństwo" i broń Odynie nie ma nic wspólnego z dietą... Nawet dopisałem, że to nie ma znaczenia co JA mam do powiedzenia na temat wcinania mięcha, ale oczywiście trzeba użyć tego argumentu bo tak prościej. Wkładasz mnie do szufladki "wybryki i inne ideowe pierdolenie" i nie musisz myśleć. Nie ma tak łatwo.

Cytuj
Zwierzęta hodowlane są z góry przeznaczone na rzeź (chyba, że hodowle rasowych psów/kotów ),
Tu mogłeś skończyć, bo jak słusznie zauważyłeś, zamotałeś się troszkę. Najwyraźniej mało jasno napisałem, że TE ZWIERZĘTA, GDYBY NIE CZŁOWIEK, DZIŚ NIE BYŁYBY HODOWLANE. Ergo, argument, że "dzięki nam w ogóle żyją" jest... po prostu słaby.
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2011, 23:16:32 pm wysłana przez Jacek84 »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #9859 dnia: Maja 29, 2011, 23:22:30 pm »
Cytuj
TE ZWIERZĘTA, GDYBY NIE CZŁOWIEK, DZIŚ NIE BYŁYBY HODOWLANE

Ta rasa świń domowych nawet by nie istniała, gdyby nie człowiek dalej by ganiały po lesie w futrze, tak więc Twój argument jest równie słaby co mój.

Jacek84

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #9860 dnia: Maja 29, 2011, 23:26:38 pm »
gdyby nie człowiek dalej by ganiały po lesie w futrze
Przecież o tym cały czas piszę...

Trochę jak: gdyby nie my, krowom rozpierdalało by wymiona od nadmiaru mleka. To prawda, ale ciężko żebyśmy pozowali tutaj na zbawców, bo to człowiek doprowadził do takiego stanu. Chyba, że ktoś uważa, że to Bóg stworzył zwierzątka i od razu były hodowlane :troll: Powtarzam, tu nie chodzi o to czy uważam, że to złe tylko ciężko postrzegać to jako jakiś dobry uczynek względem natury.
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2011, 23:33:11 pm wysłana przez Jacek84 »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #9861 dnia: Maja 29, 2011, 23:35:42 pm »
COOOOOOOO? Jaki wegetarianizm? Humanitarne zabijanie istot żywych =/= wegetarianizm.

Wybacz wzmiankę o wegetarianach, ale jakoś tak mi się z Tobą kojarzy. A to, że często wegetarianie nie jedzą mięsa właśnie z powodu takich filmików o świniach na youtube, dlatego mimowolnie mi się połączyły te dwa fakty.

Przecież o tym cały czas piszę...

Tylko te świnie są wytworem człowieka, ich cała egzystencja zależy od ludzi. Są praktycznie ewolucyjnie przystosowane do tego, by ja zabijać na mięso. Wykorzystywaniem bakterii modyfikowanych genetycznie do produkcji insuliny też jesteś zniesmaczony? Chociaż to akurat powinno Cię cieszyć, bo wykorzystywanie trzustek świni dzięki temu się zakończyło. Pal licho, że bakterie te mogłyby wieść spokojne życie na jakiejś sałacie w Jarocinie.

Jacek84

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #9862 dnia: Maja 29, 2011, 23:45:04 pm »
Tylko te świnie są wytworem człowieka, ich cała egzystencja zależy od ludzi. Są praktycznie ewolucyjnie przystosowane do tego, by ja zabijać na mięso.
Wciąż, nic zdrożnego z tym co piszę. Właśnie ewolucja gatunkowa doprowadziła do tego, że teraz świnia domowa jest 100% zależna od człowieka, tak samo jak krowa. Puszczona samopas zginęłaby w mig. Co do reszty, to wciąż chyba nie kumasz co piszę. Posłużę się cytatem z wiki

Świnia domowa (Sus scrofa f. domestica) – zwierzę hodowlane udomowione między VII a VI tys. lat p.n.e. Dostarcza hodowcom mięsa, tłuszczu, skóry, podrobów, szczeciny.

I o to chodzi. Świnia, jako zwierzę zostało w pewnym momencie "udomowione". Gdyby nie zostało, ewolucyjnie i ciwilizacyjnie nie doprowadzilibyśmy do momentu gdzie ich egzystencja zalezy w 100%. Żyłyby sobie dalej dziko w lasach. Ale jako że na przełomie w/w wieków, ktoś stwierdził że możnaby to hodować i jeść, dzisiaj są od nas 100% zależne. Zatem MY, ludzie, doprowadziliśmy do sytuacji, o której piszę. Dlatego też, ciężko żebyśmy teraz mówili o tym, że to "dzięki nam żyją". Wcale tak nie musiało być. Mam nadzieję, że teraz jest już dla Ciebie jasne. A jak nie to trudno, bo niestety nie wiem jak mógłbym to inaczej wyjaśnić.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #9863 dnia: Maja 29, 2011, 23:50:40 pm »


Macie dla rozluźnienia Fluffy, największego hodowanego węża, który zmarł pod koniec 2010. :(

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #9864 dnia: Maja 30, 2011, 00:03:38 am »
Żyłyby sobie dalej dziko w lasach.

Tylko, ze nie 100% świń zostało udomowionych. Te co nie zostały 'powyłapywane' przez ludzi mieszkających miedzy Eufratem i Tygrysem dalej sobie spokojnie żyją na wolności. Człowiek nie przyczynił się do ich wyginięcia, powstał jedynie odrębny, niezależny gatunek świni domowej. Do tego taki dzik, pewnie chętnie się by zamienił ze świnią domową miejscami. Zamiast żyć te swoje marne 10 lat w lesie, w ciągłym stresie i niepewnego jutra, mógłby spokojnie rosnąć wśród kolegów na farmie przez 5 lat, wiedząc co go czeka, za to pławiąc się w luksusach jakimi jest swobodny dostęp do żarcia i ruchanko z lochą w czasie rui.

Już mi się powoli o tych świniach gadać nie chce. Zjadłbym schabowego.

Ogur

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #9865 dnia: Maja 30, 2011, 01:48:01 am »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #9866 dnia: Maja 30, 2011, 02:42:30 am »
Szokuje mnie to że ktoś mógł wziąć post Piotrka na poważnie  :lol:


A mnie szokuje, że 90% tego forum patrząc na kiepskiej jakości zdjęcia z odrapaną ścianą i skórzanym, wysiedzianym fotelikiem oraz tekstową sygnaturę ze szczurami, zobaczyło tam młodego i zamożnego, wszechstronnie utalentowanego celebrytę z wykształceniem a niektórzy to nawet z tego powodu się popłakali i uciekli. :

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #9867 dnia: Maja 30, 2011, 03:06:03 am »
ZDANIE ROKU

lupinator

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #9868 dnia: Maja 30, 2011, 03:10:37 am »
ZDANIE ROKU
Zaraz znowu będziesz przepraszał.

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #9869 dnia: Maja 30, 2011, 03:24:45 am »
ZDANIE ROKU
Zaraz znowu będziesz przepraszał.

Nie wiem o czym mówisz.

lupinator

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #9870 dnia: Maja 30, 2011, 03:31:59 am »
Juras nie wiem czemu odebrałeś tak personalnie ten kawałek o nadwadze i upośledzeniu, podałem ten przykład gdyż czynność zmiany płyty nie jest czymś trudnym dla normalnego człowieka, mimo wszystko wydaje mi się że nie masz problemów z wyżej wymienioną czynnością. Jeżeli jest inaczej jest mi przykro.
Dobra, niech Ci będzie, przeprosiny przyjęte. Tylko nie myl się tak następnym razem.
A i przy okazji: Star Ocean TLH nie ssie, na klocku jest troszeczkę łatwiej nafamić expa/kasy i jest selfshadowing na walkach, za to wersja łajbowa ma ma japoński dubbing i tylko jedna płytka.

Wdajesz się z potyczki słowne z silniejszymi i tak się kończy. 90% to mięśnie, pamiętaj.

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #9871 dnia: Maja 30, 2011, 03:34:52 am »
Juras nie wiem czemu odebrałeś tak personalnie ten kawałek o nadwadze i upośledzeniu, podałem ten przykład gdyż czynność zmiany płyty nie jest czymś trudnym dla normalnego człowieka, mimo wszystko wydaje mi się że nie masz problemów z wyżej wymienioną czynnością. Jeżeli jest inaczej jest mi przykro.
Dobra, niech Ci będzie, przeprosiny przyjęte. Tylko nie myl się tak następnym razem.
A i przy okazji: Star Ocean TLH nie ssie, na klocku jest troszeczkę łatwiej nafamić expa/kasy i jest selfshadowing na walkach, za to wersja łajbowa ma ma japoński dubbing i tylko jedna płytka.

Wdajesz się z potyczki słowne z silniejszymi i tak się kończy. 90% to mięśnie, pamiętaj.
Chociaż ma wielką tuszę, posiada dużą siłę i refleks, z którymi jego przeciwnicy mają często problem.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #9872 dnia: Maja 30, 2011, 09:29:41 am »
Zamiast żyć te swoje marne 10 lat w lesie, w ciągłym stresie i niepewnego jutra, mógłby spokojnie rosnąć wśród kolegów na farmie przez 5 lat, wiedząc co go czeka, za to pławiąc się w luksusach jakimi jest swobodny dostęp do żarcia i ruchanko z lochą w czasie rui.

:lol: :lol: :lol:

Dobre.

el becetol

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #9873 dnia: Maja 30, 2011, 09:49:57 am »
A mnie szokuje, że 90% tego forum patrząc na kiepskiej jakości zdjęcia z odrapaną ścianą i skórzanym, wysiedzianym fotelikiem oraz tekstową sygnaturę ze szczurami, zobaczyło tam młodego i zamożnego, wszechstronnie utalentowanego celebrytę z wykształceniem a niektórzy to nawet z tego powodu się popłakali i uciekli. :

Niektórzy zadali sobie jednak trud internetowego researchu i odkryli jego prawdziwą twarz  :whistle:

bebbop

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2004
  • Wiadomości: 1 595
  • Reputacja: 10
  • Memento Mori...
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #9874 dnia: Maja 30, 2011, 10:50:38 am »
Prawdopodobnie we wrzesniu wystapi w Szczecinie Brendan Perry  :o Nie chce mi sie wierzyc, ze zagra w takiej dziurze  :o
Eee!... Eeee!
Rowniez mieszkam w tym przeslicznym miescie, wiec mam prawo wypowiedziec sie na jego temat  :mad:
Lepiej powiedz, kiedy zapraszasz na jakiegos browara i partyjke w Tekkena  :mad:

PS. Sorry chlopaki, ze wcialem sie wam w dyskusje  8)

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #9875 dnia: Maja 30, 2011, 12:27:11 pm »
A mnie szokuje, że 90% tego forum patrząc na kiepskiej jakości zdjęcia z odrapaną ścianą i skórzanym, wysiedzianym fotelikiem oraz tekstową sygnaturę ze szczurami, zobaczyło tam młodego i zamożnego, wszechstronnie utalentowanego celebrytę z wykształceniem a niektórzy to nawet z tego powodu się popłakali i uciekli. :

Niektórzy zadali sobie jednak trud internetowego researchu i odkryli jego prawdziwą twarz  :whistle:
Nie mówiąc już o tym zestawie wypoczynkowym na zamówienie. ;'

el becetol

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #9876 dnia: Maja 30, 2011, 13:04:07 pm »
Tak, urządziłem sobie pokój żeby prowokacji forumowej zrobić na złość.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #9877 dnia: Maja 30, 2011, 13:15:43 pm »
Tak, urządziłem sobie pokój żeby prowokacji forumowej zrobić na złość.
I przynajmniej za szczerość Cię cenię.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #9878 dnia: Maja 31, 2011, 14:50:53 pm »

hanza

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #9879 dnia: Maja 31, 2011, 15:19:03 pm »