Autor Wątek: Szokuje???  (Przeczytany 1520471 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 722
  • Reputacja: 74
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #10720 dnia: Listopada 12, 2011, 00:31:03 am »
No mnie osobiście szokuje, że nie piszecie o jebanych kibolach których było 20 razy tyle i zdemolowali pół miasta...


Spidey^

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #10721 dnia: Listopada 12, 2011, 00:44:29 am »
Bo nie ma w tym nic szokującego. Szokuje mnie, że w święto uzyskania niepodległości przez Polskę jakieś niemieckie lewackie ścierwo pałęta się nam po kraju. A media jak zwykle milczą.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #10722 dnia: Listopada 12, 2011, 00:48:00 am »
Bo prawie wszystkie mainstreamowe media są lewackie?

lupinator

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #10723 dnia: Listopada 12, 2011, 00:53:11 am »
A media jak zwykle milczą.
Oglądając dziś tvn24 słyszałem o tym co najmniej kilka razy.

Spidey^

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #10724 dnia: Listopada 12, 2011, 02:38:07 am »
Słyszeć to sobie mogłeś jawne manipulacje.

http://gps65.salon24.pl/362893,bylem-na-marszu-niepodleglosci
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2011, 03:15:57 am wysłana przez amsterdream »

Jacek84

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #10725 dnia: Listopada 12, 2011, 09:01:41 am »
No mnie osobiście szokuje, że nie piszecie o jebanych kibolach których było 20 razy tyle i zdemolowali pół miasta...
Podbijam!


Wiadomość scalona: [time]Listopad 12, 2011, 10:02:56 am[/time]
Słyszeć to sobie mogłeś jawne manipulacje.

http://gps65.salon24.pl/362893,bylem-na-marszu-niepodleglosci

 :lol: :lol: :lol: :lol:

To w ramach przeciwwagi ja również zaprezentuję niezmanipulowaną wersję wydarzeń:

http://cia.media.pl/blokady_marszow_faszystow_11_11_11_relacja_na_zywo

 :lol:
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2011, 09:03:43 am wysłana przez tarniak »

Unlimited

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #10726 dnia: Listopada 12, 2011, 09:32:52 am »
Młodzież wszechpolska i grupy faszystowskie pokazały "klasę". wypier**lać z kraju zjeby!

hanza

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #10727 dnia: Listopada 12, 2011, 09:41:58 am »
Młodzież wszechpolska i grupy faszystowskie pokazały "klasę". wypier**lać z kraju zjeby!
nie ma to jak zapraszac mlodziez z niemiackiej antifa :lol:
hipisy wypier**lac z kraju

Unlimited

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #10728 dnia: Listopada 12, 2011, 09:47:04 am »
To akurat jest debilizm, niemiecka Antifa jest trochę popierdolona.

-----

To co mnie szokuję to spiker który zagłuszał wczorajszy doping kibiców: "Gdzie jest orzeł?" i "je**ć PZPN". Widać PZPN opłaca wszystkich, tak im się to logo zwróci. :lol:



« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2011, 09:49:28 am wysłana przez Unlimited »

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #10729 dnia: Listopada 12, 2011, 10:04:16 am »
Spikerowi, między innymi, płacą za zagłuszanie niewygodnych haseł na meczach (i nawoływanie kibiców do zaprzestania), czy to klubu czy reprezentacji. Także powinieneś być zszokowany po każdym meczu naszej reprezy ;)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 267
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #10730 dnia: Listopada 12, 2011, 10:24:54 am »
A media jak zwykle milczą.
Oglądając dziś tvn24 słyszałem o tym co najmniej kilka razy.

Ja przy śniadaniu rzuciłem okiem na jakieś "dzien dobry tvn" i siedziała świnia żakowski i o dobrych "kolorowych" lewakach złego słowa powiedzieć nie dał. W ogóle nie dał nikomu nic powiedzieć. Z niesmakiem czym prędzej skończyłem śniadanie i wyszedłem z jadalni.

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #10731 dnia: Listopada 12, 2011, 10:36:37 am »
No mnie osobiście szokuje, że nie piszecie o jebanych kibolach których było 20 razy tyle i zdemolowali pół miasta...
Podbijam!


Wiadomość scalona: [time]Listopad 12, 2011, 10:02:56 am[/time]
Słyszeć to sobie mogłeś jawne manipulacje.

http://gps65.salon24.pl/362893,bylem-na-marszu-niepodleglosci

 :lol: :lol: :lol: :lol:

To w ramach przeciwwagi ja również zaprezentuję niezmanipulowaną wersję wydarzeń:

http://cia.media.pl/blokady_marszow_faszystow_11_11_11_relacja_na_zywo

 :lol:

No anitfka spisała relację jakby na wojnie byli. Tu faszyści się wycofali, tu ich otoczyli, blokowali. Normalnie potęga. Szkoda, że jak zwykle między antyFASZYSTAMI a narodowcami stał kordon policji, bo inaczej nie stałoby tam 100 osób, tylko 10. Albo żadna.
Najzabawniejsze jest to, że lewaki nie rozumieją, że swoim zachowaniem łamią prawo i podżegają do agresji. Bo gdyby te wypizdki nie blokowały drogi przemarszu (wcześniej ustalonej), to poziom agresji byłby niższy. No ale nie, faszyzm nie przejdzie, niech nasi przyjaciele z Niemiec nam pomogą.
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

Unlimited

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #10732 dnia: Listopada 12, 2011, 10:38:29 am »
Spikerowi, między innymi, płacą za zagłuszanie niewygodnych haseł na meczach (i nawoływanie kibiców do zaprzestania), czy to klubu czy reprezentacji. Także powinieneś być zszokowany po każdym meczu naszej reprezy ;)

Wcześniej jakoś nie było to tak nachalne, na Śląskim swego czasu spiker to nawet popierał większość kibiców kiedy Ci zauważyli że na jednym sektorze zaczynały się burdy między klubowymi kibolami, no i nie zakłócał kiedy Ci wydawali swe niecenzuralne okrzyki na takie zachowanie czy PZPN. :P ;)
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2011, 10:42:03 am wysłana przez Unlimited »

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 722
  • Reputacja: 74
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #10733 dnia: Listopada 12, 2011, 10:58:37 am »
No mnie osobiście szokuje, że nie piszecie o jebanych kibolach których było 20 razy tyle i zdemolowali pół miasta...
Podbijam!


Wiadomość scalona: [time]Listopad 12, 2011, 10:02:56 am[/time]
Słyszeć to sobie mogłeś jawne manipulacje.

http://gps65.salon24.pl/362893,bylem-na-marszu-niepodleglosci

 :lol: :lol: :lol: :lol:

To w ramach przeciwwagi ja również zaprezentuję niezmanipulowaną wersję wydarzeń:

http://cia.media.pl/blokady_marszow_faszystow_11_11_11_relacja_na_zywo

 :lol:

No anitfka spisała relację jakby na wojnie byli. Tu faszyści się wycofali, tu ich otoczyli, blokowali. Normalnie potęga. Szkoda, że jak zwykle między antyFASZYSTAMI a narodowcami stał kordon policji, bo inaczej nie stałoby tam 100 osób, tylko 10. Albo żadna.
Najzabawniejsze jest to, że lewaki nie rozumieją, że swoim zachowaniem łamią prawo i podżegają do agresji. Bo gdyby te wypizdki nie blokowały drogi przemarszu (wcześniej ustalonej), to poziom agresji byłby niższy. No ale nie, faszyzm nie przejdzie, niech nasi przyjaciele z Niemiec nam pomogą.
O czym ty mówisz?? Normalni ludzie po prostu ominęli antifę i  poszli dalej - przemarsz się odbył, młodzi starzy, rodziny z dziećmi, którzy akurat identyfikują się z opcją narodowo katolicką. Ich sprawa, niech im będzie na zdrowie. Tylko zjeby w szalikach - notabene desant z całego kraju - uznały, że trzeba się pokazać od  najlepszej strony i przeorać Plac Konstytucji

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #10734 dnia: Listopada 12, 2011, 11:09:17 am »
Jak zachce ci się srać i idąc do kibla zobaczysz mnie blokującego ci drogę, a przede mną drugą osobę, która mnie chroni, bo sam się boję tobie stawić czoła, to grzecznie pójdziesz szukać innego sracza, czy będziesz wkur**ony, bo ten sracz jest ogólnodostępny i nikt nie ma prawa zabronić ci z niego korzystać?

EDIT: I pisałem (nie mówiłem), antifa nielegalnie zablokowała przemarsz marszu niepodległości i ich szczęście w tym, że byli chronieni przez policję, bo narodowcy (czy tam kibole, faszyści, neonaziści - wybierz co ci pasuje) zrobiliby im krótką lekcję polskiej determinacji w osiąganiu celów (celowo nei podaję " z dupy jesień średniowiecza", bo niektórym by się to nawet spodobało).
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2011, 11:13:10 am wysłana przez Palpantine »
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 722
  • Reputacja: 74
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #10735 dnia: Listopada 12, 2011, 11:24:17 am »
No na pewno nie rozpieprzam sracza w drobny mak w napadzie frustracji

Spidey^

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #10736 dnia: Listopada 12, 2011, 11:49:28 am »
No mnie osobiście szokuje, że nie piszecie o jebanych kibolach których było 20 razy tyle i zdemolowali pół miasta...
Podbijam!


Wiadomość scalona: [time]Listopad 12, 2011, 10:02:56 am[/time]
Słyszeć to sobie mogłeś jawne manipulacje.

http://gps65.salon24.pl/362893,bylem-na-marszu-niepodleglosci

 :lol: :lol: :lol: :lol:

To w ramach przeciwwagi ja również zaprezentuję niezmanipulowaną wersję wydarzeń:

http://cia.media.pl/blokady_marszow_faszystow_11_11_11_relacja_na_zywo

 :lol:

Relacja człowieka o poglądach lewicowych więc jeśli już to wybiela drugą stronę:
http://inwebscribis.salon24.pl/362820,burzliwy-dzien-11-listopada-cd

Mimo wszystko w artykule pojawiają się zdania:

"Dalej na Nowym Świecie spotykam kilku młodych ludzi mówiących po niemiecku. Są uzbrojeni w pałki. Mają też ze sobą polską zwiniętą flagę. Zaczynam rozmowę. Dla nich jestem Niemcem. Mówią, że zdzierają flagi polskich nacjonalistów i przybyli na apel z Polski. Nie wiedzą jednak, czyj apel."

"Marsz jest przy pomniku Dmowskiego. Po drodze zaatakowany był przez antyfaszystów."

"Jest niby po wszystkim. Wiadomości TVN: bojówki narodowców napadają na spokojnych ludzi. Wszystko co widziałem przeczy wiadomościom TVN. Zupełny brak obiektywizmu i rzetelności dziennikarskiej."


Myślenie nie boli. Skrajni narodowcy i kibole pojawili się na marszu tylko dlatego, że od kilku dni było trąbione w mediach o kontrmanifestacji pedałów i kolorowych. Jest akcja a potem reakcja. Jak dla mnie to była zwykła prowokacja polityczna mająca na celu ograniczenie swobód obywatelskich. Myślicie też, że debiut piłkarskich koszulek z których usunięto godło dokładnie 11 listopada to czysty przypadek?

btw.

jakie kur*y :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #10737 dnia: Listopada 12, 2011, 11:55:02 am »
Ja byłem w Gdańsku jak mówiłem, kibice Lechii też się stawili licznie, nie było żadnych rozrób, nawet bluzgów. Gwarantuje jednak że jakby na drodze stanęła nam reprezentacja lewuchów z kijami zdzierająca polskie flagi to pewnie pokojowo by się nie skończyło. I tu właśnie mamy przyczynę rozrób w Warszawie.

Wiadomość scalona: Listopada 12, 2011, 12:03:29 pm


Od policji za trzymanie flagi też wpie**ol dostać możesz.
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2011, 12:03:29 pm wysłana przez el becetol »

Jacek84

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #10738 dnia: Listopada 12, 2011, 12:11:48 pm »
No anitfka spisała relację jakby na wojnie byli. Tu faszyści się wycofali, tu ich otoczyli, blokowali. Normalnie potęga. Szkoda, że jak zwykle między antyFASZYSTAMI a narodowcami stał kordon policji, bo inaczej nie stałoby tam 100 osób, tylko 10. Albo żadna.
Najzabawniejsze jest to, że lewaki nie rozumieją, że swoim zachowaniem łamią prawo i podżegają do agresji. Bo gdyby te wypizdki nie blokowały drogi przemarszu (wcześniej ustalonej), to poziom agresji byłby niższy. No ale nie, faszyzm nie przejdzie, niech nasi przyjaciele z Niemiec nam pomogą.
Ale ja doskonale widzę to co jest na CIA. Jednak najzabawniejsze jest to, że ktoś wrzuca info z salonu (gdzie siedzi śmietanka polskiej prawicy) i to jest wiarygodne, a CIA (gdzie siedzi lewactwo) nie jest. Chodzi o pokazanie jak obie strony koloryzują. Ale żyjcie dalej w swoim kur** świecie marzeń, gdzie jedynymi zadymiarzami byli niemieccy antyfaszyści, gdzie są tylko 2 strony konfliktu, gdzie albo jesteś patriotą albo wrogiem Polski. Media nakazują mi nienawidzić beceta, jemu mówią żeby nienawidził mnie. Czy ja się na to zgadzam? Nie. Czy to jest normalne? Nie. Czy ktokolwiek chce Polski, w której każdy widzi w drugiej osobie wroga? Nie. 
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2011, 12:16:54 pm wysłana przez tarniak »

hanza

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #10739 dnia: Listopada 12, 2011, 12:17:08 pm »
No anitfka spisała relację jakby na wojnie byli. Tu faszyści się wycofali, tu ich otoczyli, blokowali. Normalnie potęga. Szkoda, że jak zwykle między antyFASZYSTAMI a narodowcami stał kordon policji, bo inaczej nie stałoby tam 100 osób, tylko 10. Albo żadna.
Najzabawniejsze jest to, że lewaki nie rozumieją, że swoim zachowaniem łamią prawo i podżegają do agresji. Bo gdyby te wypizdki nie blokowały drogi przemarszu (wcześniej ustalonej), to poziom agresji byłby niższy. No ale nie, faszyzm nie przejdzie, niech nasi przyjaciele z Niemiec nam pomogą.
Ale ja doskonale widzę to co jest na CIA. Jednak najzabawniejsze jest to, że ktoś wrzuca info z salonu (gdzie siedzi śmietanka polskiej prawicy) i to jest wiarygodne, a CIA (gdzie siedzi lewactwo) nie jest. Chodzi o pokazanie jak obie strony koloryzują. Ale żyjcie dalej w swoim kur** świecie marzeń, gdzie jedynymi zadymiarzami byli niemieccy antyfaszyści.
kur** Tarniak, ale tu nikt nie mowi ze to jedynie antifa napier**lala ludzi na ulicach.
Tylko jakim cudem wszedzie mowi sie o pierdolonej cholocie z Legii bijacej wspanialych policjantow, pomijajac udzial w tym niemieckiej mlodziezy

Spidey^

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #10740 dnia: Listopada 12, 2011, 12:18:46 pm »
Tarniak dlaczego ty jesteś taki ograniczony? Zdecydowanie większym bydłem są ci, którzy przyłażą na nie swoje święto robić dym i jeszcze ściągają do pomocy bandę faszystów z Niemiec - w żaden sposób nie można tu stawiać pomiędzy tymi stronami znaku równości i jest to po prostu chamskie fałszerstwo.

Jacek84

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #10741 dnia: Listopada 12, 2011, 12:20:50 pm »
Jak się pomija? Pierwsze info z marszu jakie do mnie dotarło, to że Niemcy zaatakowali defiladę. Teraz cały czas mówią, że połowa zatrzymanych to Niemcy. Problem jest taki, że media nie mają materiału z defilady, bo nikt się wtedy zadymy nie spodziewał. Jak ktoś woli tezę, że celowo nie nagrywały reżymowe media akcji niemiaszków to spoko. Efekt ten sam. Za to wyrywany bruk i bujanie samochodem TVNu jest już wszędzie.

Wiadomość scalona: [time]Listopad 12, 2011, 13:22:11 pm[/time]
bandę faszystów z Niemiec
Ja mogę być ograniczony, ale ty nie masz pojęcia o czym piszesz.

Zanim na dobre skończę ten temat, dodam, że tak jak niemiecka antifa działa na szkodę blokady, tak chuligani zadziałali na szkodę Marszu. Problem w tym, że nie wiem czego niby oczekujecie od mediów, jeśli ich samochody niszczono NA TRASIE MARSZU (nie licząc Polsatu, którego samochód rozjebali jeszcze na placu). Skoro sami twierdzicie, że TVN jest 100% lewacki, to kto miał go niszczyć? Ile razy w temacie "Polityka" osoby o poglądach prawicowych jebały TVN (CZĘSTO ZRESZTĄ SŁUSZNIE)? Jeśli ktoś faktycznie rzucał w Belweder, to kto miał to zrobić? Błagam was, nie udawajcie Greka, bo to po prostu jest żenujące. Ja nie twierdzę, że KP nie zasugerowała niemieckiej antifie, żeby kryli się w Nowym Wspanialym Świecie. MOGŁO TAK BYĆ i obstawiam, że było. Nie będę ciął w chu** tylko dlatego, że reprezentanci części moich poglądów robią źle. "Drugiej stronie" polecam zrobić dokładnie to samo i przyjąć na klatę, że kibole napierdalający się z policją zaczynali po stronie Marszu Niepodległości.

Teraz możecie mnie obrzucać mięsem. Pozdro.
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2011, 12:32:23 pm wysłana przez tarniak »

Spidey^

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #10742 dnia: Listopada 12, 2011, 12:26:19 pm »
I to jest właśnie śmieszne - antyfaszystowscy faszyści, tym dla mnie ta hołota jest.

Wiadomość scalona: [time]Listopad 12, 2011, 13:30:11 pm[/time]
Tarniak naprawdę nie rozumiem dlaczego tak zaciekle bronisz tych pajaców, którzy przyjechali robić burdy na święcie narodowym. Gdyby w USA w Dzień Niepodległości takie rzeczy się działy to uznano by to za zamach stanu a niemiaszki wylądowałyby nawet i w Guantanamo.
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2011, 12:31:37 pm wysłana przez amsterdream »

hanza

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #10743 dnia: Listopada 12, 2011, 12:30:42 pm »
Tarniak uwaza ze faszyzm, jest wloskim tworem.

Jacek84

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #10744 dnia: Listopada 12, 2011, 12:33:00 pm »
Tarniak uwaza ze faszyzm, jest wloskim tworem.
Ja nie używam retoryki z GW i dla mnie narodowiec =/= faszysta, więc zbijaj. Marsz Niepodległości nie był marszem faszystów. Marsz Niepodległości był współorganizowany przez faszyzującą organizację i pokazywali to niejednokrotnie m.in. na Górze Świętej Anny i kur** nikt temu nie zaprzeczy.

Zaciekle bronię kogokolwiek?

Zanim na dobre skończę ten temat, dodam, że tak jak niemiecka antifa działa na szkodę blokady, tak chuligani zadziałali na szkodę Marszu. Problem w tym, że nie wiem czego niby oczekujecie od mediów, jeśli ich samochody niszczono NA TRASIE MARSZU (nie licząc Polsatu, którego samochód rozjebali jeszcze na placu). Skoro sami twierdzicie, że TVN jest 100% lewacki, to kto miał go niszczyć? Ile razy w temacie "Polityka" osoby o poglądach prawicowych jebały TVN (CZĘSTO ZRESZTĄ SŁUSZNIE)? Jeśli ktoś faktycznie rzucał w Belweder, to kto miał to zrobić? Błagam was, nie udawajcie Greka, bo to po prostu jest żenujące. Ja nie twierdzę, że KP nie zasugerowała niemieckiej antifie, żeby kryli się w Nowym Wspanialym Świecie. MOGŁO TAK BYĆ i obstawiam, że było. Nie będę ciął w chu** tylko dlatego, że reprezentanci części moich poglądów robią źle. "Drugiej stronie" polecam zrobić dokładnie to samo i przyjąć na klatę, że kibole napierdalający się z policją zaczynali po stronie Marszu Niepodległości.

Teraz możecie mnie obrzucać mięsem. Pozdro.
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2011, 12:38:45 pm wysłana przez tarniak »

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 722
  • Reputacja: 74
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #10745 dnia: Listopada 12, 2011, 12:37:47 pm »
Cytuj
przyłażą na nie swoje święto robić dym

Jak nie swoje święto? To jak ktoś jest gejem to nie może być patriotą? No to gratuluję światopoglądu...

Jacek84

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #10746 dnia: Listopada 12, 2011, 12:39:46 pm »
http://vod.gazetapolska.pl/668-rozmowa-niezalezna-rafal-ziemkiewicz

Jeśli Ziemkiewicz (!) dla Gazety Polskiej (!!) mówi, że w poprzednich latach były na marszach naziole to kur** o czym my w ogóle gadamy?

Stanowisko KP:

Niestety nie wszędzie było tak spokojnie i sympatycznie. Spalone samochody, pokrwawieni ludzie, wulgarne okrzyki, walki z policją - Marsz Niepodległości zorganizowany przez ONR i Młodzież Wszechpolską skończył się pobojowiskiem w Warszawie. Potępiamy przemoc, do której doprowadzili narodowcy. Tak samo potępiamy akty agresji - choć nieporównywalne z agresją nacjonalistów - które pojawiły się po stronie antyfaszystów.
 
„Krytyka Polityczna” zapraszała do udziału wyłącznie w wydarzeniach o charakterze non-violence i tylko w takich braliśmy udział. Zorganizowaliśmy fiestę wolnościową pt. „Kolorowa Niepodległa”, która przebiegła w przyjaznej i spokojnej atmosferze. Popieraliśmy także pacyfistyczną blokadę. Nigdy nie zapraszaliśmy z zagranicy żadnych bojówek. Nie planowaliśmy też żadnego zgromadzenia bojówkarzy ani w lokalu Centrum Kultury, ani pod nim. Jeśli doszło do niego, to bez naszej wiedzy i zgody. Po interwencji policji demonstranci, którzy znaleźli się w lokalu, opuścili go bez żadnych ekscesów. Policjanci nie zgłosili żadnych zastrzeżeń do jakichkolwiek przedsięwzięć, za które odpowiedzialność ponosiła „Krytyka Polityczna”.


http://www.krytykapolityczna.pl/Opinie/Podsumowanieakcji-KolorowaNiepodlegla-/menuid-1.html
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2011, 12:53:25 pm wysłana przez tarniak »

Spidey^

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #10747 dnia: Listopada 12, 2011, 12:43:46 pm »


 :o

Dzisiejszy dzień zaskoczy mnie chyba jeszcze niejednokrotnie.

Unlimited

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #10748 dnia: Listopada 12, 2011, 13:00:18 pm »
O kur** jaka szopka!

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #10749 dnia: Listopada 12, 2011, 13:25:13 pm »
Ja pierdziele, jaka propaganda.
Lewacy, kur** kontra prawdziwi Polacy jak z łódzkich bałut...
Żenada.

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #10750 dnia: Listopada 12, 2011, 13:27:19 pm »
Ładnie policja burdel robiła...
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #10751 dnia: Listopada 12, 2011, 13:28:43 pm »
Co się z tym krajem dzieje. Brak słów po prostu.

Jacek84

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #10752 dnia: Listopada 12, 2011, 13:33:21 pm »

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #10753 dnia: Listopada 12, 2011, 13:36:21 pm »
Romper Stomper

Jacek84

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #10754 dnia: Listopada 12, 2011, 13:39:08 pm »
Flaga, którą niesie jeden jegomość to naturalnie typowy, Polski wzór międzywojenny.

hanza

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #10755 dnia: Listopada 12, 2011, 13:49:49 pm »
Flaga, którą niesie jeden jegomość to naturalnie typowy, Polski wzór międzywojenny.
Dziękujemy za info profesorze.

Unlimited

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #10756 dnia: Listopada 12, 2011, 13:52:28 pm »
Flaga, którą niesie jeden jegomość to naturalnie typowy, Polski wzór międzywojenny.

Zacnie się przysłużył, zacnie.. :roll:

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #10757 dnia: Listopada 12, 2011, 13:54:38 pm »
Butelki, kamienie i co tam jeszcze leta w powietrzu to pewnie samo się rzuciło?

Obie strony okazały się być godne pożałowania na tym marszu.
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #10758 dnia: Listopada 12, 2011, 13:57:53 pm »
Gonił bym to "narodowe" bydło do samego morza. Tak na prawdę tylko wojna zweryfikowała by poglądy większości i pokazała kto jest patriotą.

Unlimited

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #10759 dnia: Listopada 12, 2011, 14:00:26 pm »
Gonił bym to "narodowe" bydło do samego morza. Tak na prawdę tylko wojna zweryfikowała by poglądy większości i pokazała kto jest patriotą.

Prawda.

@ Palpantine

Nikogo nie bronie, ale kto pierwszy ruszył i prowokował na tym filmiku.

----

Zresztą to naturalne że jak spotykają się w jednym miejscu tak radykalne grupy, "goście" z Niemiec, policja które te pałki mogła by sobie w tyłek wsadzić to wiadomo czym to się skończy.