Autor Wątek: Szokuje???  (Przeczytany 1520473 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #11920 dnia: Grudnia 15, 2012, 14:19:20 pm »
Szokuje mnie w równym stopiu co Brevik. Psychopaci zawsze się zdarzają i co poradzić. Lajf is brutal.

Foty mordercy dzieci:



http://www.facebook.com/rlanza

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,102433,13055845,Ryan_Lanza__Zamknijcie_sie__k___wa__wszyscy__To_nie.html

:D A to nie wiedziałem :) Foty wziąłem z jakiegoś serwisu :)

svonston

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #11921 dnia: Grudnia 15, 2012, 14:30:37 pm »
Toc to Lem.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #11922 dnia: Grudnia 15, 2012, 14:31:52 pm »
Ale nuby... maja moje stare zdjecia, teraz mam wasa. NIGDY MNIE NIE ZLAPIA! haha.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #11923 dnia: Grudnia 15, 2012, 14:36:20 pm »
Bo i po co, jak już jesteś martwy.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #11924 dnia: Grudnia 15, 2012, 14:43:54 pm »
Niech tak mysla, ale potem niech sie nie dziwia jak za jakis czas znow bedzie w wiadomosciach "20 children killed".

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #11925 dnia: Grudnia 15, 2012, 14:47:03 pm »
Toc to Lem.
Mialem pisac to samo. Namnożyło sie her niemców po wojnie

svonston

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #11926 dnia: Grudnia 15, 2012, 15:55:04 pm »
Szokuje mnie w równym stopiu co Brevik. Psychopaci zawsze się zdarzają i co poradzić. Lajf is brutal.

Foty mordercy dzieci:



http://www.facebook.com/rlanza

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,102433,13055845,Ryan_Lanza__Zamknijcie_sie__k___wa__wszyscy__To_nie.html

Ja bym się cieszył, teraz tylko procesy i bogactwo.
No wlacha. Jezeli koles dobrze to rozegra, to juz niedlugo bedzie siedzial na jakiejs cieplej wyspie z drinem w reku, a miedzy jego kolanami 24/7 bedzie dzialac jakas piekna niewiasta. Ja bym sie cieszyl z takiego ruchu mediow w sumie chyba.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #11927 dnia: Grudnia 15, 2012, 17:05:22 pm »
No wlacha. Jezeli koles dobrze to rozegra, to juz niedlugo bedzie siedzial na jakiejs cieplej wyspie z drinem w reku, a miedzy jego kolanami 24/7 bedzie dzialac jakas piekna niewiasta. Ja bym sie cieszyl z takiego ruchu mediow w sumie chyba.
Nie wiem, czy to beka, ale jeśli nie, to czy wyście powariowali? Jego sytuację można potraktować, delikatnie pisząc, jako niegodną pozazdroszczenia (wyjaśnienie - patrz wyżej mój post w tej gestii). To nie pierdolnieta Waśniewska, z której SE robi gwiazdę. Do tego tekst o uciesze z medialnego szumu.

Jeśli beka, to ok. Kręćcie dalej.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 15, 2012, 17:07:02 pm wysłana przez Kert »

svonston

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #11928 dnia: Grudnia 15, 2012, 17:08:42 pm »
Sprawa za kilka dni/tygodni przycichnie, wszyscy wokol niego beda wiedziec, ze to nie on i ze to fatalna pomylka mediow, koles na koncie bedzie mial wiecej o kilka milionow. Mi by odpowiadal chyba taki stan rzeczy, ale ciezko bedzie przetrwac te
Cytuj
kilka dni/tygodni
, zeby sie nie nabawic depresji. Serio mowie.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #11929 dnia: Grudnia 15, 2012, 17:25:37 pm »
Sprawa za kilka dni/tygodni przycichnie, wszyscy wokol niego beda wiedziec, ze to nie on i ze to fatalna pomylka mediow, koles na koncie bedzie mial wiecej o kilka milionow. Mi by odpowiadal chyba taki stan rzeczy, ale ciezko bedzie przetrwac te
Cytuj
kilka dni/tygodni
, zeby sie nie nabawic depresji. Serio mowie.

Nie wiem, kogo bolą szykany na necie, ale raczej patałachów. Na ulicy wystarczy, że sobie fryz inny zrobi i go nikt nie rozpozna/nie zwróci uwagi. A Svon ma rację - dostanie grubą kasę od mediów za pomyłkę i będzie żyć jak król.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #11930 dnia: Grudnia 15, 2012, 17:30:25 pm »
Sprawa za kilka dni/tygodni przycichnie, wszyscy wokol niego beda wiedziec, ze to nie on i ze to fatalna pomylka mediow, koles na koncie bedzie mial wiecej o kilka milionow. Mi by odpowiadal chyba taki stan rzeczy, ale ciezko bedzie przetrwac te
Cytuj
kilka dni/tygodni
, zeby sie nie nabawic depresji. Serio mowie.
W jednym momencie dowiadujesz się, że zginęła Twoja matka i dwóch braci. Twoją twarz pokazują we wszystkich serwisach, jako mordercy ponad 20 osób, w tym 18 dzieci. Wiesz też, że jesteś niewinny, a Twój młodszy brat to sprawca jednej z największych killing spree, po czym strzela sobie w łeb. Siedzisz w areszcie i musisz się tłumaczyć, że to nie ty strzelałeś do 5-latków. Jesteś napiętnowany, tak czy inaczej i smród błądzi za Tobą całe życie.

Proszę napisz, jak "normalny" człowiek przechodzi przez te kilka dni/tygodni depresji, a potem przechodzi do porządku dziennego, jak gdyby nigdy nic i uśmiechnięty siedzi popijając martini, bo będzie miał z tego tutki.
Trzeba być materialistyczną i nieczułą kurwą najgorszego sortu, żeby być zadowolonym z takiego stanu rzeczy.

Nie będę przytaczał przykładów z mojego otoczenia w temacie straty bliskich, ale imo to jest straszliwe pierdolenie.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 15, 2012, 17:52:45 pm wysłana przez Kert »

svonston

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #11931 dnia: Grudnia 15, 2012, 17:33:36 pm »
No dobra, tego nie brałem pod uwagę. :troll:

Ej ale chwilą. Jego brat zabił ich matkę i brata? Bo ten typ którego media podały jako zabójcę nie siedział w więzieniu tylko po pracy na fb się tłumaczył. Coś sciemniasz, kert.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 15, 2012, 17:38:03 pm wysłana przez svonston »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #11932 dnia: Grudnia 15, 2012, 17:39:45 pm »
Siedzisz w areszcie i musisz się tłumaczyć, że to nie ty strzelałeś do 5-latków. Jesteś napiętnowany, tak czy inaczej i smród błądzi za Tobą całe życie.

?? Siedział w areszcie? Z tekstu tarniaka wynikało, że sobie wracał z pracy.

Nie będę przytaczał przykładów z mojego otoczenia w temacie straty bliskich, ale imo to jest straszliwe pierdolenie.

Po co z Twojego otoczenia, ammy cudowny przykład u nas w Polsce:
Marta Kaczyńska

Dostała 3mln za nagła śmierć matki i taty i od razu ze smutku i rozpaczy kupiła sobie BMW X6 czy tam AudiQ7, a jej mężulek Porsche. Jak jej musi być teraz smutno.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #11933 dnia: Grudnia 15, 2012, 17:50:50 pm »
Jego brat zabił ich matkę i brata? Bo ten typ którego media podały jako zabójcę nie siedział w więzieniu tylko po pracy na fb się tłumaczył. Coś sciemniasz, kert.
Z tego, co zdążyłem przeczytać, to tak. On ich killym. Kolo był przesłuchiwany przez policję. Należy wyprostować jednak o tym areszcie. Mea Culpa.

Na pozostałą, główną kwestię swoje zdanie już wyraziłem używając kilka nieładnych epitetów i choćbyście napisali, że chłop zostanie sułtanem Brunei, to nadal straszliwe pierdolenie.

svonston

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #11934 dnia: Grudnia 15, 2012, 17:55:51 pm »
No dobra, tego nie brałem pod uwagę. :troll:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #11935 dnia: Grudnia 15, 2012, 18:00:38 pm »
Na pozostałą, główną kwestię swoje zdanie już wyraziłem używając kilka nieładnych epitetów i choćbyście napisali, że chłop zostanie sułtanem Brunei, to nadal straszliwe pierdolenie.

Twoje też, bo to zależy od tego jak silny psychicznie jest człowiek. Niektórzy są słabi i wieszają się po żartach radiowych co się pod królowę Elżbietę podszywają, inni by się z tego śmiali.

Zresztą, gdyby ten facio miał 13 lat to wiadomo kicha - kto by go wychował? Ale typek dorosły, sam mieszka i ma pracę - po paru miesiącach wątpię by jakoś specjalnie będzie to przeżywał bardziej niż ktoś, kto straciłby rodzinę w wypadku samochodowym.

Jacek84

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #11936 dnia: Grudnia 15, 2012, 18:01:31 pm »
Sprawa za kilka dni/tygodni przycichnie, wszyscy wokol niego beda wiedziec, ze to nie on i ze to fatalna pomylka mediow, koles na koncie bedzie mial wiecej o kilka milionow. Mi by odpowiadal chyba taki stan rzeczy, ale ciezko bedzie przetrwac te
Cytuj
kilka dni/tygodni
, zeby sie nie nabawic depresji. Serio mowie.
W jednym momencie dowiadujesz się, że zginęła Twoja matka i dwóch braci. Twoją twarz pokazują we wszystkich serwisach, jako mordercy ponad 20 osób, w tym 18 dzieci. Wiesz też, że jesteś niewinny, a Twój młodszy brat to sprawca jednej z największych killing spree, po czym strzela sobie w łeb. Siedzisz w areszcie i musisz się tłumaczyć, że to nie ty strzelałeś do 5-latków. Jesteś napiętnowany, tak czy inaczej i smród błądzi za Tobą całe życie.

Proszę napisz, jak "normalny" człowiek przechodzi przez te kilka dni/tygodni depresji, a potem przechodzi do porządku dziennego, jak gdyby nigdy nic i uśmiechnięty siedzi popijając martini, bo będzie miał z tego tutki.
Trzeba być materialistyczną i nieczułą kurwą najgorszego sortu, żeby być zadowolonym z takiego stanu rzeczy.

Nie będę przytaczał przykładów z mojego otoczenia w temacie straty bliskich, ale imo to jest straszliwe pierdolenie.

1. Pozwij wszystkie serwisy, które cię szkalowały
2. Wygraj sprawy za grube miliony lekką dupą
3. Wyjedź do trzeciego świata z tymi wszystkimi pieniędzmi (np. do Polski)
4. Zabierz wszystkie osoby, które lubisz bo i tak je utrzymasz.
5. ????????
6. Profit.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #11937 dnia: Grudnia 15, 2012, 18:07:53 pm »
To za ile milionów $ sprzedalibyście ojca, matkę i dwóch braci?

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #11938 dnia: Grudnia 15, 2012, 18:12:46 pm »
Zresztą, gdyby ten facio miał 13 lat to wiadomo kicha - kto by go wychował? Ale typek dorosły, sam mieszka i ma pracę - po paru miesiącach wątpię by jakoś specjalnie będzie to przeżywał bardziej niż ktoś, kto straciłby rodzinę w wypadku samochodowym.
Napisałeś w ten sposób, jakby strata rodziny w wypadku samochodowym to była normalna rzecz, po której "jest fajnie". Otóż nie jest i nigdy nie będzie. Wiem, że kształcisz się na lekarza, więc musisz sobie wyrabiać dystans, no ale kur**. "Typek dorosły, ma pracę i sam mieszka" - wut? Co to w ogóle za argumentacja.

Nie podejrzewałem Was o taki materializm w takiej kwestii.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 15, 2012, 18:14:43 pm wysłana przez Kert »

Jacek84

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #11939 dnia: Grudnia 15, 2012, 18:13:34 pm »
To za ile milionów $ sprzedalibyście ojca, matkę i dwóch braci?
Nie mam braci. Ojciec i matka różnią się kwotami, ale jestem w stanie podać wstępny kosztorys co bym kupił. Jak podliczymy to wyjdzie za ile.

Nie podejrzewałem Was o taki materializm w takiej kwestii.

« Ostatnia zmiana: Grudnia 15, 2012, 18:17:50 pm wysłana przez tarniak »

el becetol

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #11940 dnia: Grudnia 15, 2012, 22:13:52 pm »
Ej mój pierwszy wpis dotyczył tylko pomyłki medialnej, a nie całej reszty = ja bym nie płakał jakby media podały że jestem mordercą, tylko już bym przeliczał przyszłe miliony (jakbym był hamburgerem, bo u nas to pewnie przeprosiny w rogu na przedostatniej stronie i zwrot kosztów procesu można by ugrać).

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50

Jacek84

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #11942 dnia: Grudnia 16, 2012, 10:14:56 am »
China school knife attack in Henan injures 22 children

http://www.bbc.co.uk/news/world-asia-china-20723910

Jajebie. Teraz to na pewno lepiej będę spał wiedząc, że w jednej z takich szkół uczy moja kobieta hehe.

;(

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #11943 dnia: Grudnia 16, 2012, 10:21:40 am »
China school knife attack in Henan injures 22 children

http://www.bbc.co.uk/news/world-asia-china-20723910

Jajebie. Teraz to na pewno lepiej będę spał wiedząc, że w jednej z takich szkół uczy moja kobieta hehe.

;(

Twoja kobieta uczy w chinach?

Jacek84

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #11944 dnia: Grudnia 16, 2012, 10:27:20 am »
China school knife attack in Henan injures 22 children

http://www.bbc.co.uk/news/world-asia-china-20723910

Jajebie. Teraz to na pewno lepiej będę spał wiedząc, że w jednej z takich szkół uczy moja kobieta mój mężczyzna hehe.

;(

Twoja kobieta uczy w chinach?

Fak. Zapędziłem się. Fixed

el becetol

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #11945 dnia: Grudnia 16, 2012, 11:57:36 am »
Pociesz się że nikt nie zginął. To nie stany gdzie każdy debil może w walmarcie kupić narzędzie zbiorowej egzekucji.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #11946 dnia: Grudnia 16, 2012, 13:42:02 pm »
WORA ZAMKLI!

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #11947 dnia: Grudnia 16, 2012, 22:35:16 pm »
Taki młody był †
Yeahh, me and hate that's an odd couple

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #11948 dnia: Grudnia 17, 2012, 08:30:41 am »
No ale poprawka do konstytucji, która zniesie prawo posiadania broni bez zezwolenia to wciąż nierealna sprawa, bo przecież to takie nieamerykańskie. W takim razie niech dalej co kilka miesięcy pogrążają się w żałobie, bo jakbyś czubek wystrzela niewinnych jak kaczki.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #11949 dnia: Grudnia 17, 2012, 11:04:32 am »
No ale poprawka do konstytucji, która zniesie prawo posiadania broni bez zezwolenia to wciąż nierealna sprawa, bo przecież to takie nieamerykańskie. W takim razie niech dalej co kilka miesięcy pogrążają się w żałobie, bo jakbyś czubek wystrzela niewinnych jak kaczki.
jakby tu bron była winna :lol:

Mrocz

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #11950 dnia: Grudnia 17, 2012, 13:10:06 pm »
No ale poprawka do konstytucji, która zniesie prawo posiadania broni bez zezwolenia to wciąż nierealna sprawa, bo przecież to takie nieamerykańskie. W takim razie niech dalej co kilka miesięcy pogrążają się w żałobie, bo jakbyś czubek wystrzela niewinnych jak kaczki.
jakby tu bron była winna :lol:

Gdyby nie miał broni to by raczej takiej masakry nie zrobił... Czym niby? Nożem?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #11951 dnia: Grudnia 17, 2012, 13:16:55 pm »
No ale poprawka do konstytucji, która zniesie prawo posiadania broni bez zezwolenia to wciąż nierealna sprawa, bo przecież to takie nieamerykańskie. W takim razie niech dalej co kilka miesięcy pogrążają się w żałobie, bo jakbyś czubek wystrzela niewinnych jak kaczki.
jakby tu bron była winna :lol:

Gdyby nie miał broni to by raczej takiej masakry nie zrobił... Czym niby? Nożem?

Broń nie jest winna. Winna jest matka-idiotka i dzieciak autystyczny. Mamusia musiała być mega kretynką, gdyż ona sama uczyła swoje autystyczne(!) dziecko strzelać. Nie wiem jak wielkim imbecylem trzeba być, bo każdy wie, że ktoś chory na autyzm nie jest do końca sprawny umysłowo. A gdyby koleś chciał, to nożem zrobiłby taką samą masakrę. Nie jest problemem zadźgać dzieci w wieku 5-8 lat (można przytoczyć tekst z Chin, ale tam typek nie dobijał ofiar, jak to robił ten 20 latek. Taki by dobijał dzieciaki zapewne i nożem.) Zresztą w Norwegii nie można mieć tak łatwo broni jak w USA, a jakoś Brevik wykasował całą wyspę.

Mrocz

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #11952 dnia: Grudnia 17, 2012, 13:23:35 pm »
Broń nie jest winna. Winna jest matka-idiotka i dzieciak autystyczny. Mamusia musiała być mega kretynką, gdyż ona sama uczyła swoje autystyczne(!) dziecko strzelać. Nie wiem jak wielkim imbecylem trzeba być, bo każdy wie, że ktoś chory na autyzm nie jest do końca sprawny umysłowo. A gdyby koleś chciał, to nożem zrobiłby taką samą masakrę. Nie jest problemem zadźgać dzieci w wieku 5-8 lat (można przytoczyć tekst z Chin, ale tam typek nie dobijał ofiar, jak to robił ten 20 latek. Taki by dobijał dzieciaki zapewne i nożem.) Zresztą w Norwegii nie można mieć tak łatwo broni jak w USA, a jakoś Brevik wykasował całą wyspę.

Matka to inna para kaloszy, ale gdyby nie miała ona broni, nie nauczyła by swojego autystycznego dziecka strzelać i w końcu może nie doszłoby do masakry. Prawda jest taka, że to prawo posiadania broni w USA przez każdego kto skończył bodajże 18 lat jest moim zdaniem mocno pokurwione.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #11953 dnia: Grudnia 17, 2012, 13:28:28 pm »
Matka to inna para kaloszy, ale gdyby nie miała ona broni, nie nauczyła by swojego autystycznego dziecka strzelać i w końcu może nie doszłoby do masakry.

A gdyby matka poddałą się aborcji, a nie urodziła autystycznego dzieciaka, to by nie doszło do masakry. Głupie gadanie, które jest bezcelowe. Zawsze znajdą się szaleńcy/psychole czy inni popaprańcy. Niezależnie od tego czy jest prawo do noszenia broni czy nie. Gdyby chciał mógłby zdobyć broń. Jeśli byłby to syn policjanta w kraju, gdzie broni nie można mieć to też by zamordował. Wprowadzenie zakazu posiadania borni w USA jak dla mnie nic nie zmieni.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #11954 dnia: Grudnia 17, 2012, 14:36:05 pm »
Broń nie jest winna. Winna jest matka-idiotka i dzieciak autystyczny. Mamusia musiała być mega kretynką, gdyż ona sama uczyła swoje autystyczne(!) dziecko strzelać. Nie wiem jak wielkim imbecylem trzeba być, bo każdy wie, że ktoś chory na autyzm nie jest do końca sprawny umysłowo. A gdyby koleś chciał, to nożem zrobiłby taką samą masakrę. Nie jest problemem zadźgać dzieci w wieku 5-8 lat (można przytoczyć tekst z Chin, ale tam typek nie dobijał ofiar, jak to robił ten 20 latek. Taki by dobijał dzieciaki zapewne i nożem.) Zresztą w Norwegii nie można mieć tak łatwo broni jak w USA, a jakoś Brevik wykasował całą wyspę.

Matka to inna para kaloszy, ale gdyby nie miała ona broni, nie nauczyła by swojego autystycznego dziecka strzelać i w końcu może nie doszłoby do masakry. Prawda jest taka, że to prawo posiadania broni w USA przez każdego kto skończył bodajże 18 lat jest moim zdaniem mocno pokurwione.
A gdyby nauczycielka w tej szkole miala broń to by pierdolneła głupkowi w łeb na dzien dobry i by sie skończyło na jednej ofierze. Wiec weź nie pierd** jak spiewają polscy artyści.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #11955 dnia: Grudnia 17, 2012, 15:38:23 pm »
Ja wam mówię, zakażą posiadania broni w Ameryce żeby naród nie miał czym walczyć jak wprowadzą rząd światowy.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #11956 dnia: Grudnia 17, 2012, 16:46:03 pm »
Ja wam mówię, zakażą posiadania broni w Ameryce żeby naród nie miał czym walczyć jak wprowadzą rząd światowy.
I bedzie homefront? :lol:
Nie zakażą bo to by było głupie.
Przykładowo w Polsce mamy w ch** roboty i badań aby dostać pozwolenie. A rzeczywistość jest taka ze to wszystko pic na wode, biurokracja pier**lona i tyle. Nie rozumiem po ch** mamy te badania u specjalistów jak to zwykła pogadanka za którą musimy zaplacić. Pewnie to o to chodzi aby płacic za nic, no ale co kraj to obyczaj. Dzis mamusia do mnie z tekstem, ze ten chlopak grał w gry(skąd to wie?) i to dlatego. Tak samo to dlatego ze tam każdy może mieć broń. Chore to społeczności, lemingi same na tym swiecie. Dobrze ze niedługo armagiedon 8)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #11957 dnia: Grudnia 17, 2012, 21:12:12 pm »
Szokuje mnie sprzedaż Wonderbook'a. W samych empikach dziś zeszło tego ponad 500 egzemplarzy. Jak na polskie warunki, to naprawdę świetny wynik.

svonston

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #11958 dnia: Grudnia 17, 2012, 21:37:44 pm »
To przez fajny marketing, bo w kazdym centrum handlowym sa pokazy tej gry i kazdy praktycznie moze zagrac. Gdyby tak promowac kazda gre (przebrac kogos za glownego bohatera, tlumaczyc co sie czym robi i dac pograc na konsoli przy jakims sensowym komentarzu), to nawet niszowy tytul zyskal by na popularnosci.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #11959 dnia: Grudnia 17, 2012, 21:42:20 pm »
Wiesz, jak tam byłem wręcz przekonany, że SONY będzie miało wtopę z tym tytułem, a tu wychodzi, że osiągnął on sukces.