Autor Wątek: Szokuje???  (Przeczytany 1520476 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #12120 dnia: Stycznia 31, 2013, 21:02:09 pm »
Dzień bez nauki to dla mnie dzień stracony.
Z ciekawości - jakie masz kryteria do pojęcia nauki?  :troll:
PSN ID: WojtqGO

lupinator

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #12121 dnia: Stycznia 31, 2013, 21:05:22 pm »
To po pierwsze. Po drugie za co kasa (tyle kur** kasy!!) ? Po trzecie, czy nie mogła już urodzić tego dzieciaka? Oddałaby w szpitalu i miałaby spokój, a dziecko by żyło.
Rozmawiamy o dziecku w ciąży. W ogóle szokuje mnie jak dorosły facet wypowiada się w takim tonie o sprawie, o której nie ma zielonego pojęcia i mieć nie może. "Oddałaby w szpitalu i miałaby spokój" - chłopie, co z Tobą? Masz w rodzinie jakieś dziewczynki w tym wieku?

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #12122 dnia: Stycznia 31, 2013, 21:08:14 pm »
Rozmawiamy o dziecku w ciąży. W ogóle szokuje mnie jak dorosły facet wypowiada się w takim tonie o sprawie, o której nie ma zielonego pojęcia i mieć nie może. "Oddałaby w szpitalu i miałaby spokój" - chłopie, co z Tobą? Masz w rodzinie jakieś dziewczynki w tym wieku?
Nie mam. 14-latka to chyba jednak wie już, co robi, mogłaby ponieść konsekwencje przynajmniej, a tak czego ją to nauczyło?
Jeśli byłaby zgwałcona, to inna sprawa, ale tutaj chyba do gwałtu nie doszło.
PSN ID: WojtqGO

lupinator

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #12123 dnia: Stycznia 31, 2013, 21:20:13 pm »
Rozmawiamy o dziecku w ciąży. W ogóle szokuje mnie jak dorosły facet wypowiada się w takim tonie o sprawie, o której nie ma zielonego pojęcia i mieć nie może. "Oddałaby w szpitalu i miałaby spokój" - chłopie, co z Tobą? Masz w rodzinie jakieś dziewczynki w tym wieku?
Nie mam. 14-latka to chyba jednak wie już, co robi, mogłaby ponieść konsekwencje przynajmniej, a tak czego ją to nauczyło?
Jeśli byłaby zgwałcona, to inna sprawa, ale tutaj chyba do gwałtu nie doszło.

14 latka wie co robi? Chyba żyjemy w innych światach, bo w życiu nie słyszałem, żeby w Europie czternastolatki wiedziały co robią w kwestii czegokolwiek, a co dopiero w kwestii seksualności. Jestem zaszokowany, że ktokolwiek po takich ogólnikach bez znajomości jakichkolwiek szczegółów sprawy może się tak radykalnie wypowiadać o ponoszeniu konsekwencji rodzenia dziecka przez dziecko, w dodatku będąc dwudziestoparoletnim mężczyzną. Czuję się jakbym był na frondzie.

svonston

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #12124 dnia: Stycznia 31, 2013, 21:25:46 pm »
Myślę, ze 3/4 dziewczyn w wieku 14 lat wie co to seks i skąd się biorą dzieci. Ta 14 latka świadomie uprawiała seks, jak pojawiły się konsekwencję, to trzeba było sprzedać bajkę o gwałcie i domagać się legalnej aborcji. Za głupotę się płaci, szkoda, że dziecko w takim wypadku miało by przejebane na starcie (albo matka idiokta, albo bidulek). Uważam, że niesłusznie przyznano jej odszkodowania, a aborcja w tym przypadku jakaś abstrakcja.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #12125 dnia: Stycznia 31, 2013, 21:31:17 pm »
Prawo w temacie aborcji jest w Polsce bardzo precyzyjne - gwałt, kazirodztwo albo zagrożenie życia matki. Nie ma innych podstaw na przeprowadzenie aborcji. Dlaczego prawo zostało złamane, rząd to przyklepał, a gówniara i jej mamusia mają dostać pieniądze Z MOICH PODATKÓW? W ogóle gdzie była mamusia, kiedy 14-letnia córeczka dawała dupy swojemu 14-letniemu chłopakowi? Skrobanka to nie antykoncepcja.

Fronda pozdrawia.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #12126 dnia: Stycznia 31, 2013, 21:33:34 pm »
W ogóle gdzie była mamusia, kiedy 14-letnia córeczka dawała dupy swojemu 14-letniemu chłopakowi?
Co za problem dać dupy w 5 min? Przecież takiemu 14-letniemu gówniarzowi szybko z pędzla kapnie :troll:

lupinator

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #12127 dnia: Stycznia 31, 2013, 21:37:54 pm »
Myślę, ze 3/4 dziewczyn w wieku 14 lat wie co to seks i skąd się biorą dzieci. Ta 14 latka świadomie uprawiała seks, jak pojawiły się konsekwencję, to trzeba było sprzedać bajkę o gwałcie i domagać się legalnej aborcji. Za głupotę się płaci, szkoda, że dziecko w takim wypadku miało by przejebane na starcie (albo matka idiokta, albo bidulek). Uważam, że niesłusznie przyznano jej odszkodowania, a aborcja w tym przypadku jakaś abstrakcja.
Wiedza to jedno, a umiejętność odnoszenia jej do rzeczywistości to drugie. Cofnijcie się do czasów, kiedy mieliście tyle lat, hormony rozp**rdalały wam rozporki i w sytuacji, kiedy nadarzyłoby się zaruchać śliniącą się do rozporka koleżankę już widzę, jak każdy jednorazowo pamięta, że z tego robią się dzieci, które żyją i potem trzeba wiedzieć co z nimi zrobić. Ocenia się najłatwiej mając budowaną przez 2x lat moralność, która nie miała bezpośrednio styczności z takimi sytuacjami.
Osobiście znam kilka dzieciaków w tym wieku, zarówno chłopców jak i dziewczyny. Wszystkich uważam za inteligentnych ponad przeciętną, ale w życiu nie przyszłoby mi do głowy sądzić ich za dorosłych w sprawach o których nie mogą mieć zielonego pojęcia i poziomu świadomości, który wypracowuje się przez dużo więcej niż 14 lat.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #12128 dnia: Stycznia 31, 2013, 21:39:38 pm »
Jakoś tak dziwnie mi się patrzy na Twój avatar obecnie.

svonston

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #12129 dnia: Stycznia 31, 2013, 21:40:12 pm »
I tylko z tego powodu można pozwolić na aborcję? Bo dziecko nie jest świadome do końca swoich czynów? Jak dla mnie słaby argument. Jest dużo 20latków, którzy nie do końca są świadomi swoich czynów.

Jacek84

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #12130 dnia: Stycznia 31, 2013, 21:43:54 pm »
Ja bym w sumie posłuchaj Irasa w tej sytuacji, przecież miał dziewczynę w podobnym wieku :troll:.

svonston

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #12131 dnia: Stycznia 31, 2013, 21:44:55 pm »
:troll:

lupinator

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #12132 dnia: Stycznia 31, 2013, 21:46:53 pm »
I tylko z tego powodu można pozwolić na aborcję? Bo dziecko nie jest świadome do końca swoich czynów? Jak dla mnie słaby argument. Jest dużo 20latków, którzy nie do końca są świadomi swoich czynów.
W ogóle nie odniosłem się do aborcji svonston i nie wiem skąd to pytanie. Cały czas piszę o zatrważającej mnie pewności siebie w wydawaniu sądów nad dzieckiem w ciąży przez dorosłych mężczyzn. Tak samo nie wiem co ma znaczyć ostatnie zdanie skoro rozmowa jest o dziecku, które nie ma prawa i możliwości być w pełni świadome kwestii o których tutaj piszemy.

Jacek84

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #12133 dnia: Stycznia 31, 2013, 21:49:30 pm »
W ogóle temat bekowy jest w ch**, bo te same osoby, które teraz mówią "a co, nie wiedziała jak to działa" hejtują pomysły dot. edukacji seksualnej. Więc trochę nie rozumiem butthurtu. Nie chcecie gówniarzy uczyć jak ruchać się bezpiecznie to takich kwiatków będzie więcej.

cf. rekordowa ilość nieletnich matek w UK.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #12134 dnia: Stycznia 31, 2013, 21:51:56 pm »
W ogóle nie odniosłem się do aborcji svonston i nie wiem skąd to pytanie. Cały czas piszę o zatrważającej mnie pewności siebie w wydawaniu sądów nad dzieckiem w ciąży przez dorosłych mężczyzn. Tak samo nie wiem co ma znaczyć ostatnie zdanie skoro rozmowa jest o dziecku, które nie ma prawa i możliwości być w pełni świadome kwestii o których tutaj piszemy.

Ok, przyjmijmy, że 14-latka/14-latek nie odpowiada za swoje czyny (choć już 15-latek może być sądzony jak dorosły), to są jeszcze rodzice, którzy za takie nieodpowiedzialne dziecko mają OBOWIĄZEK odpowiadać, a nie lecieć do sądu po legalną skrobankę i - o zgrozo - do Strasburga po odszkodowanie.

Ja bym w sumie posłuchaj Irasa w tej sytuacji, przecież miał dziewczynę w podobnym wieku :troll:.

Ja was...

:troll:

kurwa znajdę.

svonston

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #12135 dnia: Stycznia 31, 2013, 21:52:53 pm »
A kto z wypowiadających się jest przeciwny edukacji seksualnej?

Jacek84

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #12136 dnia: Stycznia 31, 2013, 22:00:22 pm »
A kto z wypowiadających się jest przeciwny edukacji seksualnej?
Mówiłem ogólnie, obstawiam że Iras ma sporo zastrzeżeń przy każdym projekcie tego typu.

Do tego jakieś 90% katoprawicy.

svonston

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #12137 dnia: Stycznia 31, 2013, 22:02:47 pm »
Iras, powiedz, że nie jesteś takim zacofańcem. :- (

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #12138 dnia: Stycznia 31, 2013, 22:06:13 pm »
Ależ ja jestem za edukacją seksualną - tylko nie taką lansowaną przez lewicujących postępowców  :troll:

Jacek84

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #12139 dnia: Stycznia 31, 2013, 22:19:51 pm »
Ależ ja jestem za edukacją seksualną - tylko nie taką lansowaną przez lewicujących postępowców  :troll:
No czyli nie taką, która sprawiłaby, że w/w problemu by nie było.

svonston

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #12140 dnia: Stycznia 31, 2013, 22:23:29 pm »
Ależ ja jestem za edukacją seksualną - tylko nie taką lansowaną przez lewicujących postępowców  :troll:
Prawdę mówiąc nie wiem jak wygląda edukacja seksualna u postępowców lewicowych (prócz propagandy trans-, bi- i homoseksualizmu).

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #12141 dnia: Stycznia 31, 2013, 22:24:26 pm »
Banan + kondom na zajęciach praktycznych.

el becetol

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #12142 dnia: Stycznia 31, 2013, 23:35:11 pm »
Ja chodziłem do lewicowego liceum (czytaj takiego z etyką zamiast religii i z edukacją seksualną) i z własnego doświadczenia wiem że te zajęcia to jakiś idiotyzm. Po pierwsze wszyscy wiedzą o co chodzi w tym wieku, więc ta edukacja seksualna to głównie salwy śmiechu bo prowadząca powiedziała penis czy pochwa, jakieś zajęcia w grupach które na niczym nie polegają (chociaż raz zgodnie z prawem złapałem koleżankę za cycki bez jej zgody, za to zgodnie z wolą prowadzącej, co było spoko wtedy, a teraz wiem że córki bym na to nie wysłał), wniosek jaki wszyscy wyciągali było to zeby się ruchać bez opamiętania bo to jest sens życia (były np. praktyczne zajęcia z podrywania, gdzie siadaliśmy w parach i zagadywaliśmy, co akurat miało praktyczne zastosowanie, bo pomogło dzieciakom 15 letnim przełamać pierwsze lody i przebić nieśmiałość w kontaktach damsko męskich, do których by bez tych zajęć nie doszło). Dodam że zajęcia prowadziła jakaś siksa z 24 lata zaraz po jakimś licencjacie ze studiów genderowych, która sama była na etapie buntu przeciwko rodzicom i konserwatywnym zasadom - i właśnie tacy ludzie takie wartości przekazują małolatom na takich zajęciach. Oczywiście dla 15 latków to była dorosła pani i autorytet, wiec każde jej słowo miało siłę dogmatu naukowego.

Ogólnie jestem przeciw edukacji seksualnej bo to jakaś farsa. Zresztą nie słyszałem jednego solidnego argumentu, który potrafiłby pokazać konkretny przykład w którym tego typu zajęcia miały by się przysłużyć. Jak ktoś zna to niech poda.

Aha jeszcze dla wyjaśnienia za moich czasów nie było gimnazjum, więc wiek w którym miałem te zajęcia to wiek dzisiejszej gimbazy.


Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #12143 dnia: Stycznia 31, 2013, 23:50:56 pm »
Takie filmy powinni puszczać

<iframe width="853" height="480" src="//www.youtube.com/embed/JiVh1P55Q94?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #12144 dnia: Lutego 01, 2013, 00:07:40 am »
Ja chodziłem do lewicowego liceum (czytaj takiego z etyką zamiast religii i z edukacją seksualną) i z własnego doświadczenia wiem że te zajęcia to jakiś idiotyzm. Po pierwsze wszyscy wiedzą o co chodzi w tym wieku, więc ta edukacja seksualna to głównie salwy śmiechu bo prowadząca powiedziała penis czy pochwa, jakieś zajęcia w grupach które na niczym nie polegają (chociaż raz zgodnie z prawem złapałem koleżankę za cycki bez jej zgody, za to zgodnie z wolą prowadzącej, co było spoko wtedy, a teraz wiem że córki bym na to nie wysłał), wniosek jaki wszyscy wyciągali było to zeby się ruchać bez opamiętania bo to jest sens życia (były np. praktyczne zajęcia z podrywania, gdzie siadaliśmy w parach i zagadywaliśmy, co akurat miało praktyczne zastosowanie, bo pomogło dzieciakom 15 letnim przełamać pierwsze lody i przebić nieśmiałość w kontaktach damsko męskich, do których by bez tych zajęć nie doszło). Dodam że zajęcia prowadziła jakaś siksa z 24 lata zaraz po jakimś licencjacie ze studiów genderowych, która sama była na etapie buntu przeciwko rodzicom i konserwatywnym zasadom - i właśnie tacy ludzie takie wartości przekazują małolatom na takich zajęciach. Oczywiście dla 15 latków to była dorosła pani i autorytet, wiec każde jej słowo miało siłę dogmatu naukowego.

O właśnie to miałem na myśli pisząc

Ależ ja jestem za edukacją seksualną - tylko nie taką lansowaną przez lewicujących postępowców  :troll:

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #12145 dnia: Lutego 01, 2013, 00:14:13 am »
To opisz Iras z ciekawości Twoją wizję idealnej lekcji wychowania seksualnego.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #12146 dnia: Lutego 01, 2013, 00:19:37 am »
Nauczenie dzieciaków odpowiedzialności i uświadomienie konsekwencji.

lupinator

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #12147 dnia: Lutego 01, 2013, 01:18:09 am »
Nauczenie dzieciaków odpowiedzialności i uświadomienie konsekwencji.
Przypał jest też w tym, że program religii jest zbieżny z WDŻWR (wychowanie do życia w rodzinie - u mnie we wszystkich szkołach pod tą nazwą krył się przedmiot o ruchaniu). W 2 liceum chodziłem czasem na religię jako bierny słuchacz i wyraźnie klecha wbijał ludziom, że kondom jest zły, kalendarzyk właściwy i generalnie jak komuś nie staje to nie nigdy nie wyjdzie za mąż. Nie ma lekko z dupczeniem dla katolików.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 268
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #12148 dnia: Lutego 01, 2013, 10:58:53 am »
Ja chodziłem na religię przez całą karierę szkolną i nigdy nikt nie wbijał do łbów, że kondom jest zły. Tak dla równowagi piszę.

svonston

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #12149 dnia: Lutego 01, 2013, 12:50:23 pm »
A mi na religii mówiono, że burza to gniew bozi (podstawówka), a jakakolwiek forma antykoncepcji prócz kalendarzyka to grzech i zabójstwo. :angel:

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #12150 dnia: Lutego 01, 2013, 12:59:15 pm »
A mi na religii mówiono, że burza to gniew bozi (podstawówka)
Nie...............co?
PSN ID: WojtqGO

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #12151 dnia: Lutego 01, 2013, 12:59:34 pm »
Wszystko zależy od klechy/katechety. Znajomi też różnie opowiadali np. o kursach przedmałżeńskich, jedni prowadzący to straszne oszołomy odstający zupełnie od rzeczywistości - kalendarzyki included, a inni (np. przy Dominikanach w Krakowie, kojarzonych głównie z otwartością w kierunku młodych) całkiem spoko, na luzie i po ludzku.

svonston

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #12152 dnia: Lutego 01, 2013, 13:00:20 pm »
A mi na religii mówiono, że burza to gniew bozi (podstawówka)
Nie...............co?
BOZIA SIĘ DENERWUJE ZA WASZE GRZECHY, DLATEGO TAKIE PIORUNY SO.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #12153 dnia: Lutego 01, 2013, 13:12:23 pm »
(np. przy Dominikanach w Krakowie, kojarzonych głównie z otwartością w kierunku młodych) całkiem spoko, na luzie i po ludzku.
Ostatnio słyszałem też dobre opinie o Franciszkanach (jeśli dobrze kojarzę). Jeśli mojej przyszłej żonie będzie bardzo zależało na kościelnym, to chyba zdecydowałbym się na zajęcia u takich właśnie zakonników, bo to, co dzieje się na kościelnych naukach zakrawa czasem na parodię. 

BOZIA SIĘ DENERWUJE ZA WASZE GRZECHY, DLATEGO TAKIE PIORUNY SO.
Nie wierzę kutwa.
PSN ID: WojtqGO

svonston

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #12154 dnia: Lutego 01, 2013, 13:13:56 pm »
Jeśli mojej przyszłej żonie będzie bardzo zależało na kościelnym, to chyba zdecydowałbym się na zajęcia u takich właśnie zakonników
Mam nadzieję, że jesteś wierzący.


Nie wierzę kutwa.
No nie dam rady tego udowodnić, więc musisz wierzyć na słowo. :angel:

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #12155 dnia: Lutego 01, 2013, 13:21:15 pm »
Mam nadzieję, że jesteś wierzący.
Czemu miałoby Ci na tym zależeć? :P Nie jestem wierzący.
PSN ID: WojtqGO

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #12156 dnia: Lutego 01, 2013, 13:23:28 pm »
Mam nadzieję, że jesteś wierzący.
Czemu miałoby Ci na tym zależeć? :P Nie jestem wierzący.
kolejny zdziwiony, "co ja tu robie co ja tu robie"

svonston

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #12157 dnia: Lutego 01, 2013, 13:25:13 pm »
Mam nadzieję, że jesteś wierzący.
Czemu miałoby Ci na tym zależeć? :P Nie jestem wierzący.
Ale ślub kościelny jest, dziecko ochrzczone i do komunii itd.? No, to po całości, buntowniku. :angel:

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #12158 dnia: Lutego 01, 2013, 13:31:04 pm »
Ale ślub kościelny jest, dziecko ochrzczone i do komunii itd.? No, to po całości, buntowniku. :angel:
Bardzo chciałbym uniknąć tego wszystkiego, ale nie wiem, co dalsze życie mi przyniesie, więc wszelkie deklaracje "NIE WeZMĘ KOŚcielnego ZA NIC!" nie są zbyt rozsądne. Kto wie czy np. jutro nie poznam miłości mojego życia, której jedyną wadą będzie to, że chodzi co niedzielę do kościoła. Pewnie i tak nie poznam, ale ta nadzieja...
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
PSN ID: WojtqGO

svonston

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #12159 dnia: Lutego 01, 2013, 13:33:45 pm »
:angel: