Autor Wątek: Szokuje???  (Przeczytany 1520473 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13480 dnia: Marca 27, 2015, 00:13:16 am »
W Stanach jest zasada że jak któryś pilot idzie się odlać, to stewardessa musi wejść na ten czas do kokpitu, żeby nigdy w środku nie zostawała jedna osoba. Podejrzewam że od teraz będzie tak na całym świecie.
Norwegia już to od dzisiaj wprowadziła.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13481 dnia: Marca 27, 2015, 00:15:07 am »
Po prostu odpisałem ci, że niektórych problemów nie rozwiązują pieniądze i ruchanie. Chyba, że chcesz zacytować coś innego.


Zacytowałeś mój ironiczny tekst o tym, ze ktoś go nie kochał i dziewczyna nie przyjęła misia.

Co do "rozwiazywania problemów": według jego znajomych typek od zawsze chciał latać = to jego marzenie. Gość spełnił swoje marzenie, miał zajebistą pracę, na pewno miał powodzenie u kobiet - przeciętny człowiek chyba tego pragnie od swojego życia? Brakuje tam tylko potomstwa, ale był młody to spokojnie mógł się jakiegoś dorobić.

Dla mnie to dziwne, że "kapitan" nie ma jakiegoś nadrzędnego kodu, co otwiera kokpit bez zezwolenia jego podwładnego. Pewnie to zmienią.

A jakby to drugi poszedł się odlać a kapitan zechciał rozbić się o skały?

W Stanach jest zasada że jak któryś pilot idzie się odlać, to stewardessa musi wejść na ten czas do kokpitu, żeby nigdy w środku nie zostawała jedna osoba. Podejrzewam że od teraz będzie tak na całym świecie.


Kapitan ma zazwyczaj przelatane wiele godzin, więc prawdopodobieństwo, że to on zechce się rozbić jest pewnie mniejsze.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13482 dnia: Marca 27, 2015, 00:23:34 am »
Cytuj
na pewno miał powodzenie u kobiet - przeciętny człowiek chyba tego pragnie od swojego życia? Brakuje tam tylko potomstwa
Gość niby miał 2 dzieci.

el becetol

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13483 dnia: Marca 27, 2015, 00:23:54 am »
Kapitan ma zazwyczaj przelatane wiele godzin, więc prawdopodobieństwo, że to on zechce się rozbić jest pewnie mniejsze.

 :roll:

Cytuj
21 August 1994 – 44 fatalities
A Royal Air Maroc ATR-42 airplane crashed in the Atlas Mountains shortly after takeoff from Agadir, Morocco.  The accident was suggested to have been caused by the captain disconnecting the autopilot and directing the aircraft to the ground deliberately.

19 December 1997 – 104 fatalities
Silk Air Flight 185, a Boeing 737 en route from Jakarta, Indonesia to Singapore, crashed in Indonesia following a rapid descent from cruising altitude. It has been suggested by amongst others the U.S. NTSB that the captain may have committed suicide by switching off both flight recorders and intentionally putting the Boeing 737 in a dive, possibly when the first officer had left the flight deck.

11 October 1999 – 1 fatality
An Air Botswana captain who had been grounded for medical reasons took off in an ATR-42. He made several demands over the radio and finally stated he was going the crash the plane. He caused the plane to crash into two parked ATR-42 aircraft on the platform at Gaborone Airport, Botswana.  (ASN Accident Description)

29 November 2013 – 33 fatalities
LAM Flight 470 entered a rapid descent while en route between Maputo and Luanda and crashed in Namibia. Preliminary investigation results indicate that the accident was intentional. The captain made control inputs that directed the plane to the ground, shortly after the first officer had left the flight deck.

Przedwczorajsza katastrofa to chyba pierwszy przypadek, kiedy odpowiadał za to drugi pilot.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13484 dnia: Marca 27, 2015, 00:35:41 am »
 :(

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13485 dnia: Marca 31, 2015, 10:53:02 am »
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1623003577918763&id=1451037161782073

Może nie szok, ale wkurwienie na pewno. Ludzie pracujący je**ni są równo przez dosłownie wszystkich...


Mrocz

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13486 dnia: Marca 31, 2015, 11:09:48 am »
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1623003577918763&id=1451037161782073

Może nie szok, ale wkurwienie na pewno. Ludzie pracujący je**ni są równo przez dosłownie wszystkich...

Huh... Ja bym to wrzucił do "co was wkur**a" chyba nawet nie ma takiego tematu.

Dlatego ja z zasady nie daje żebrakom na ulicy. Prosta zasada, jak daje to on zostaje na tej ulicy.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13487 dnia: Marca 31, 2015, 11:18:57 am »
Huh... Ja bym to wrzucił do "co was wkur**a" chyba nawet nie ma takiego tematu.
http://gameonly.pl/forum/index.php?topic=12067.3280

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13488 dnia: Marca 31, 2015, 11:27:32 am »
ten burmistrz niezły kozak na facebooku, a nie wie, że rozkradanie mienia samorządu/spółdzielni jest karalne? wywalił kilkaset tysięcy w osiedle, mógł dorzucić 5k na monitoring.

z drugiej strony, je*ać złodziei.
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2015, 11:32:30 am wysłana przez s00s »

Mrocz

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13489 dnia: Marca 31, 2015, 11:27:32 am »
Faktycznie zapomnialem o nim ;P

el becetol

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13490 dnia: Marca 31, 2015, 11:41:16 am »
s00s - pisze o tym w komentarzach. Nie może ich stamtąd wywalić bo lewica wprowadziła prawo w którym patologia jest poza prawem, nie może nałożyć kar, bo nie płacą, ponieważ nie mają z czego, może ich zamknąć, ale na krótko, dla nich to nagroda, a za jakiś czas i tak wracają. Monitoring to by tam przetrwał góra 2 dni.

Mrocz

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13491 dnia: Marca 31, 2015, 11:58:10 am »
s00s - pisze o tym w komentarzach. Nie może ich stamtąd wywalić bo lewica wprowadziła prawo w którym patologia jest poza prawem, nie może nałożyć kar, bo nie płacą, ponieważ nie mają z czego, może ich zamknąć, ale na krótko, dla nich to nagroda, a za jakiś czas i tak wracają. Monitoring to by tam przetrwał góra 2 dni.

wpis po drugie, znaleźli by się kretyni z hasłami, że Ci "biedni" ludzie nie mają prywatności i że z góry są traktowani jak złodzieje.... :/ :/

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13492 dnia: Marca 31, 2015, 12:07:10 pm »
Za to ci biedni ludzie mogą jeść tanie obiadki w barach mlecznych. Swoją drogą, czy to przypadkiem nie osiedle cyganów?

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13493 dnia: Marca 31, 2015, 12:13:09 pm »
zgłębiłem trochę temat i wygląda na to, że jednak nie do końca macie rację. według orzeczenia trybunału z 2001:
Cytuj
...eksmisja na bruk osób, które nie z własnej winy nie są w stanie zaspokoić swoich potrzeb mieszkaniowych, narusza ludzką godność.
a tę godność państwo ma chronić.

co z ludźmi, którzy z własnej winy nie zaspokajają swoich potrzeb mieszkaniowych? o tym nie mam mowy i oni pod te orzeczenie nie podchodzą.

dodatkowo, teraz w sejmie jest projekt nowelizacji ustawy o prawie lokatorskim i dopiero w najbliższych miesiącach zostanie, lub nie, wprowadzony bezwarunkowy zakaz eksmisji na bruk.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13494 dnia: Marca 31, 2015, 12:15:32 pm »
i dalej, info z zeszłego roku:
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1330236,Koniec-eksmisji-na-bruk-Projekt-w-Sejmie

Cytuj
Grodzka mówiła, że obecnie prawo zezwala na eksmisję na bruk także dzieci, chorych, ubogich, emerytów, czy kobiet w ciąży. Jej zdaniem zakaz eksmisji zimą nie ma specjalnego znaczenia, bowiem wtedy na ulicach i tak są osoby wyeksmitowane wiosną, czy latem.

stanowisko pis:
Cytuj
Piotr Babinetz z PiS powiedział, że mimo częstych nowelizacji ustawy o ochronie praw lokatorów obecne regulacje nie zapewniają odpowiedniej ochrony osobom eksmitowanym. - Sądy mogą często orzekać nakaz opuszczenia lokalu służącego zaspokojeniu podstawowych potrzeb mieszkaniowych, nawet wbrew konstytucyjnej ochronie praw człowieka i podstawowych wolności - mówił poseł. Jego zdaniem projekt podejmuje próbę rozwiązania poważnego problemu społecznego.

po pewnie też jest za.

coś ten kolo z fejsa kręci.
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2015, 12:19:08 pm wysłana przez s00s »

Mrocz

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13495 dnia: Marca 31, 2015, 12:29:50 pm »
Kiedyś słyszałem o przypadku, gdzie rumuny wprowadziły się do czyjegoś domku letniskowego (oczywiście bez zgody właściciela) po pół roku właściciel się o tym dowiedział, ale prawo zabraniało mu ich wyje**ć z tej chaty. Domek zniszczony okradziony i generalnie w stanie ruiny. Właściciel ponosi koszty i nic nie jest wstanie z tym zrobić.

Nie wiem ile w tym prawdy, ale podobnych sytuacji może być więcej czasem prawo powinno pozwalać na wyje**nie takich "lokatorów" niezależnie od warunków na zewnątrz.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13496 dnia: Marca 31, 2015, 12:32:20 pm »
Skoro siedzieli zamknięci w środku to facet mógł to wykorzystać, bo domek i tak na straty pewnie :troll:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13497 dnia: Marca 31, 2015, 12:51:27 pm »
Kiedyś słyszałem o przypadku, gdzie rumuny wprowadziły się do czyjegoś domku letniskowego (oczywiście bez zgody właściciela) po pół roku właściciel się o tym dowiedział, ale prawo zabraniało mu ich wyje**ć z tej chaty. Domek zniszczony okradziony i generalnie w stanie ruiny. Właściciel ponosi koszty i nic nie jest wstanie z tym zrobić.

Nie wiem ile w tym prawdy, ale podobnych sytuacji może być więcej czasem prawo powinno pozwalać na wyje**nie takich "lokatorów" niezależnie od warunków na zewnątrz.

Pewnie się cyganisko "ocyganiło" młodymi cyganiątkami i takich nie ruszysz.

Swoją droga, co do eksmisji "nie z własnej winy", mam akurat przykładzik sąsiadów mojej babci, gdzie dostają socjalne mieszkanie, mimo że w całości z własnej winy zostali eksmitowani. Małżeństwo młode z dwójką dzieci. Przez 10 lat nie płacili czynszu (sądząc po rachunkach babci - jakieś 500zł/miech). Za to mieli hajs na piwsko każdego dnia po parę puszek (powiedzmy 4pak - 8zł) a do tego non stop palili papierosy + trawę (praktycznie co babcię odwiedzałem, to z ich drzwi unosił się zapach trawy). W krk cena grama to 30-35zł + paczki fajek 15zł. Gdyby nonstop nie pili, palili i jarali trawy spokojnie byłoby ich na czynsz stać. I takie osoby teraz dostaną za nasz hajs mieszkanko socjalne + babunia (i reszta lokatorów bloku) musiała się zrzucać na ich czynsz przez 10 lat.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13498 dnia: Marca 31, 2015, 12:58:48 pm »
Przecież to osiedle, to jest jakaś pier**lona prowokacja. Byłem w różnych miastach w Polsce i nigdzie nie spotkałem takich slumsów. Pan prezydent zebrał w jednym miejscu najgorszy element z województwa i okolic, i zostawił ich samych sobie, żeby móc na fejsiku ponadawać na socjal?  :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13499 dnia: Marca 31, 2015, 13:19:46 pm »
Pan prezydent zebrał w jednym miejscu najgorszy element z województwa i okolic, i zostawił ich samych sobie

Wolałbyś żeby ten element ci wprowadzili do mieszkania obok żeby się z tobą socjalizował o 4 w nocy rzygając na drzwi? Ja podziękuję za całą tą filozofię resocjalizacji przez socjalizację, tylko uczciwi ludzie na tym tracą.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13500 dnia: Kwietnia 01, 2015, 15:16:30 pm »
Ale macie najebane.
Widzę napuszczanie przez reżimowe media na ludzi pracy i biedotę działa bez zarzutu. Wystarczy fotka jednego zdewastowanego kontenera wrzucona na fejsa.
I co z tego, że żyjemy w kraju, w którym socjal praktycznie nie istnieje, a system podatkowy jest degresywny.

Idźcie lepiej razem z Pieńkowską i Wellman narzekać na protesty rolników, górników i innych "uprzywilejowanych" grup społecznych.

Cytuj
Dlatego ja z zasady nie daje żebrakom na ulicy. Prosta zasada, jak daje to on zostaje na tej ulicy.
Jak nie dajesz to on zakłada firmę. :lol:
No ale sposób na uspokojenie sumienia spoko, nie dajesz z troski.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 01, 2015, 15:21:46 pm wysłana przez blancjaone »

Mrocz

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13501 dnia: Kwietnia 01, 2015, 16:00:56 pm »

Cytuj
Dlatego ja z zasady nie daje żebrakom na ulicy. Prosta zasada, jak daje to on zostaje na tej ulicy.
Jak nie dajesz to on zakłada firmę. :lol:
No ale sposób na uspokojenie sumienia spoko, nie dajesz z troski.

Po co mam dawac mu kase? Na kolejne tanie wino? :lol: Duzo lepiej zrobiłbys jakbys wpłacił do domu dziecka te pieniadze. Zamiast dawac zebrakom na ulicy, ktorzy robią to bo im sie zwyczajnie oplaca. No ale pewnie tak sobie popisałes bzdury bez przemyślenia, żeby ludziom powrzucać.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13502 dnia: Kwietnia 01, 2015, 16:15:19 pm »
Bo każdy bezdomny żebrak to alkoholik. Na pewno nie zdarzają się tacy zwyczajnie głodni  :roll:

Mrocz

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13503 dnia: Kwietnia 01, 2015, 16:30:39 pm »
Bo każdy bezdomny żebrak to alkoholik. Na pewno nie zdarzają się tacy zwyczajnie głodni  :roll:

Już napisałem, że są lepsze sposoby na pomoc biednym. A większość żebraków jaką widzę w trójmieście, to albo skrajne menele wiecznie ziejący alkoholem, albo Romowie, o których nawet nie chce mi się pisać. Z reguły większość tych osób nie chce zmienić swojego położenia.

Zresztą schroniska dla osób bezdomnych funkcjonują. Dlaczego się tam nie udadzą? Może dlatego, że panuje tam zakaz picia? ;)

Trzeba odróżniać ludzi prawdziwie biednych od patologii.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 01, 2015, 16:32:40 pm wysłana przez Mrocz »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13504 dnia: Kwietnia 01, 2015, 16:44:02 pm »

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13505 dnia: Kwietnia 01, 2015, 16:50:45 pm »

Cytuj
Dlatego ja z zasady nie daje żebrakom na ulicy. Prosta zasada, jak daje to on zostaje na tej ulicy.
Jak nie dajesz to on zakłada firmę. :lol:
No ale sposób na uspokojenie sumienia spoko, nie dajesz z troski.

Po co mam dawac mu kase? Na kolejne tanie wino? :lol: Duzo lepiej zrobiłbys jakbys wpłacił do domu dziecka te pieniadze. Zamiast dawac zebrakom na ulicy, ktorzy robią to bo im sie zwyczajnie oplaca. No ale pewnie tak sobie popisałes bzdury bez przemyślenia, żeby ludziom powrzucać.
Ja tam sobie myślę, że bzdurą to jest wrzucanie każdej osoby proszącej o pomoc na ulicy do jednego worka, ale okej.
Jesne również, że sam nie daję każdemu, kto mnie zaczepi. Nie jestem dostatecznie bogaty ani zazwyczaj nie mam ochoty dawać monety na wino łebkowi chcącemu pobawić się w punka.
Z całą pewnością nie mam jednak takiej łatwości w ocenianiu ludzkich życiorysów na pierwszy rzut oka.
Drażnią mnie mądrości "kowali własnego losu", którzy ze swojego ciepłego fotela, z padem najnowszej konsoli w ręku rzucają beztrosko teksty w stylu "też bym chciał tak se nic nie robić i jeszcze hajs za to dostawać". To zupełny brak empatii na jakimś elementarnym poziomie, ograniczona wyobraźnia lub po prostu ignorancja.
Aha, nie zauważyłem, abym Ci "wrzucał". Chyba, że wziąłeś do siebie pierwsze zdanie.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 01, 2015, 16:52:40 pm wysłana przez blancjaone »

Mrocz

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13506 dnia: Kwietnia 01, 2015, 16:58:29 pm »
Chyba, że wziąłeś do siebie pierwsze zdanie.

Stwierdzenie "macie najebane" wziąłem do siebie owszem.

Co do pomocy biednym wcale od niej uciekam, bo jak mam okazję to pomagam. Po prostu jestem przeciwnikiem rozdawania pieniędzy niewiadomym i niezaufanym osobom. Uważam, że cenniejszą pomocą jest tak jak w przysłowiu danie wędki zamiast ryby. I nie uważam, tego za złe podejście.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13507 dnia: Kwietnia 01, 2015, 17:07:09 pm »
Ja jeśli pomagam, to trochę bardziej bezczelnie. Zamiast kasy proponuję kupienie czegoś do jedzenia, picia. Niestety często spotykam się z odmową. Hajs albo nic.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13508 dnia: Kwietnia 01, 2015, 17:33:52 pm »
Chyba, że wziąłeś do siebie pierwsze zdanie.

Stwierdzenie "macie najebane" wziąłem do siebie owszem.

Co do pomocy biednym wcale od niej uciekam, bo jak mam okazję to pomagam. Po prostu jestem przeciwnikiem rozdawania pieniędzy niewiadomym i niezaufanym osobom. Uważam, że cenniejszą pomocą jest tak jak w przysłowiu danie wędki zamiast ryby. I nie uważam, tego za złe podejście.
Z tą wędką i rybą to trochę (ale tylko trochę ;) ) też pieprzenie, bo powiedzmy sobie szczerze, minimalna krajowa do godnego życia nie wystarczy. Warto do tego dodać, że
1) nie zawsze pracę znajduje się ot tak
2) awans społeczny to gadanie dla naiwnych
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13509 dnia: Kwietnia 01, 2015, 17:38:12 pm »
Ja jeśli pomagam, to trochę bardziej bezczelnie. Zamiast kasy proponuję kupienie czegoś do jedzenia, picia. Niestety często spotykam się z odmową. Hajs albo nic.
Ja proponuje prace i zawsze spotykam sie z odmową lub niemożnością z powodu choroby. Albo do ksiedza proboszcza wysyłam jak jest na widoku.  :lol:

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13510 dnia: Kwietnia 01, 2015, 17:58:11 pm »
Ja jeśli pomagam, to trochę bardziej bezczelnie. Zamiast kasy proponuję kupienie czegoś do jedzenia, picia. Niestety często spotykam się z odmową. Hajs albo nic.
Ja proponuje prace i zawsze spotykam sie z odmową lub niemożnością z powodu choroby. Albo do ksiedza proboszcza wysyłam jak jest na widoku.  :lol:
LeszkePL społecznikiem  :eek:
Bardzo dobre podejście, plus leci.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13511 dnia: Kwietnia 01, 2015, 18:12:24 pm »
Nawet jeśli ten biedny żul otrzymane pieniądze przepije, to tak naprawdę co w tym złego? Jest menelem, prawdopodobnie bezdomnym, musi żebrać. Jeśli dzięki wódce albo taniemu wińsku wypitemu z kolegami pod mostem jego ch**owe życie jest dla niego choć trochę lżejsze, to niech pije za moje zdrowie. Nawet Kościół uczy, żeby spragnionych napoić.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13512 dnia: Kwietnia 01, 2015, 18:24:44 pm »
Nawet jeśli ten biedny żul otrzymane pieniądze przepije, to tak naprawdę co w tym złego? Jest menelem, prawdopodobnie bezdomnym, musi żebrać. Jeśli dzięki wódce albo taniemu wińsku wypitemu z kolegami pod mostem jego ch**owe życie jest dla niego choć trochę lżejsze, to niech pije za moje zdrowie. Nawet Kościół uczy, żeby spragnionych napoić.
"Ludziom pracy" zazdrość chyba nie pozwala nad tym przejść do porządku dziennego (jak by było czego zazdrościć).
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13513 dnia: Kwietnia 01, 2015, 19:37:58 pm »
u mnie zależy od typa. zataczającego się zioma omijam szerokim łukiem, ale takiego zwykłego to normalnie biere i idę z koleżką do sklepu. kupuje co sobie życzy, a gdy nie mam czasu, piątak jest w kieszeni, to zazwyczaj się nie zastanawiam. jak mówi iras, najwyżej niech se chlapnie na moje zdrowie.


Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13514 dnia: Kwietnia 02, 2015, 09:02:03 am »




Nawet nie wiedziałem, że taki wypadek miał miejsce.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13515 dnia: Kwietnia 02, 2015, 09:17:20 am »


Ten człowiek niestety nie przeżył.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13516 dnia: Kwietnia 02, 2015, 09:30:21 am »
Widziałem to też ostatnio w jakiejś kompilacji, ludzi, którzy pomogli innym.

svonston

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13517 dnia: Kwietnia 02, 2015, 10:06:08 am »
Przerażające, że można zginąć w tak głupi i niespodziewany sposób.

el becetol

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13518 dnia: Kwietnia 02, 2015, 10:46:00 am »




Nawet nie wiedziałem, że taki wypadek miał miejsce.

Nie piszą dokładnie, ale trener jak do niego podjechał to wygrzebał z rany i trzymał jego przeciętą tętnice dwoma palcami, żeby krew nie wypływała mu z głowy :o I dzięki temu przeżył do czasu otrzymania profesjonalnej pomocy.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 02, 2015, 11:11:04 am wysłana przez el becetol »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #13519 dnia: Kwietnia 02, 2015, 10:52:08 am »
No, niezły kozak. Lekarze się wypowiadali, że 45 sekund i koleś by już nie żył. Tylko tak szybka reakcje trenera go uratowała.