Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2515335 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #27600 dnia: Maja 27, 2011, 15:17:19 pm »
jest i kolejny rebus. tym razem bez kropek, co by wtopy nie było.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #27601 dnia: Maja 27, 2011, 15:27:34 pm »
Ten jest prosty.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #27602 dnia: Maja 27, 2011, 16:34:11 pm »
Cytuj
No 10, 10zł kur**:

No 11, 11zł kur**

http://allegro.pl/xbox-live-gold-12-miesiecy-pl-eu-usai-automat-24-7-i1614626713.html

zamiast nołlajfować w pejncie, byleby komus dopie**olic swoim super obrazkiem polecam douczenie sie w uzywaniu allegro
Kupuje Mortala 9 i gram miesiąc, może dwa. Potem mam zamiar męczyć j-gówna bez multi.
Na ch** mi rok mój ty guru kalkulacji?

Wiadomość scalona: Maja 27, 2011, 16:42:09 pm
ja pier**le 10zl miesiac, 2 browary w klubie nawet tyle nie kosztuja a ludzie truja dupe. najsmieszniejsze, ze to posiadacze ps3, najdrozszej konsoli na rynku maja z tym najwiekszy problem
Powiedział co wiedział właściciel poloneza w salonie peugeot'a.
« Ostatnia zmiana: Maja 27, 2011, 16:42:09 pm wysłana przez Juras »

pankracy

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 18-03-2010
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: -11
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #27603 dnia: Maja 27, 2011, 16:45:10 pm »
A gowno mnie to obchodzi w co ty grasz i czy ci potrzebny multi. live kosztuje 11zl miesiecznie, co udowodnilem, nie moja wina ze istnieja osobniki z ekonomia na bakier.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #27604 dnia: Maja 27, 2011, 17:40:49 pm »
A gowno mnie to obchodzi w co ty grasz i czy ci potrzebny multi. live kosztuje 11zl miesiecznie, co udowodnilem, nie moja wina ze istnieja osobniki z ekonomia na bakier.
No i właśnie dla takich osłów jest ta usługa.
Kupują 12kg marchewki po 10zł za kilo, ch** ze 10kg zgnije zanim je przeżują.
TYLKO 10ZŁ ZA KILO!!!!

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #27605 dnia: Maja 27, 2011, 17:59:43 pm »
A gowno mnie to obchodzi w co ty grasz i czy ci potrzebny multi. live kosztuje 11zl miesiecznie, co udowodnilem, nie moja wina ze istnieja osobniki z ekonomia na bakier.
No i właśnie dla takich osłów jest ta usługa.
Kupują 12kg marchewki po 10zł za kilo, ch** ze 10kg zgnije zanim je przeżują.
TYLKO 10ZŁ ZA KILO!!!!

Lubisz te przykłady związane z jedzeniem, co ?

Wszyscy co kupują Live'a to debile nie ma co się sprzeczać, zostało to tak wspaniale udowodnione to na ch** jeszcze o tym gadać ?
« Ostatnia zmiana: Maja 27, 2011, 18:06:14 pm wysłana przez Mejs »

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #27606 dnia: Maja 27, 2011, 18:08:32 pm »
Daj mu spokój, może chłopaczyna lubi sobie marchew ze smalcem opierdzielić. A ten bohomaz w paincie , to pewni krzyk rozpaczy wywołany brakiem tłuszczu we krwi.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #27607 dnia: Maja 27, 2011, 18:17:02 pm »
Zapewne wszyscy już to tutaj znacie, ale polecam tą serię filmików:



12 rund pomiędzy X360 a PS3 w bardzo profesjonalny i przyjemny sposób. Widziałem to już dwa razy i polecam każdemu, kto ma wątpliwości, co do jakości danej konsoli. Wyniku oczywiście nie zdradzę.  ;)

W rzeczy samej fajny cykl porównań! Nie widziałem tego wcześniej - polecam.

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #27608 dnia: Maja 27, 2011, 18:53:13 pm »
Łapaj Jurek , baw się dobrze :
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #27609 dnia: Maja 27, 2011, 19:15:26 pm »
Ah ten humor z Xbox Live  :lol:

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #27610 dnia: Maja 27, 2011, 19:15:59 pm »
Łał...nie oszczędzacie się tutaj w "dyskusjach". Je.b.nięte natomiast jest to, że ci krytykujący nie są użytkownikami tylko psioczą i krytykują. A tak poza tym, wszyscy płacą za internet więc tak czy owak granie jest płatne. M$ po prostu doi więcej.

Tak się zastanawiam co jest takiego na PC co bije pozycje konsolowe pod względem grywalności on-line czy w ogóle. Guzik mnie obchodzi jak co wygląda na PC bo przede wszystkim liczę na zacny gameplay, historię i charyzmatycznego bohatera. Ok, są te wszystkie FPSy, WoWy i inne MMORPGi, Assasiny czy Portale, ale w ostatecznym rozrachunku wybrałbym jednak exy na konsole.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #27611 dnia: Maja 27, 2011, 19:20:44 pm »
Uhuhu, widać że znów się szykuje ustaweczka na nocne żale w worze. :

A tymczasem napawajcie spuchnięte oczęta exem z ps3, który to, z czystym sumieniem rzec można, sięgnął poziomu 360;


Wiadomość scalona: Maja 27, 2011, 19:22:41 pm
A i jeszcze jedno Piotrusiu: dla Ciebie "Panie Jerzy". ;
« Ostatnia zmiana: Maja 27, 2011, 19:22:41 pm wysłana przez Juras »

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #27612 dnia: Maja 27, 2011, 19:26:01 pm »
Tak mi sie przypomnialo :P


yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #27613 dnia: Maja 27, 2011, 19:31:31 pm »
Przecie to screen jest (z nie mam pojęcia jakiej gry), a screeny nie są miarodajne.

Natomiast to wyżej jest nawet śmieszne.

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #27614 dnia: Maja 27, 2011, 19:35:48 pm »
Trzymasz to forum w ryzach Juras, Ty tu rządzisz kur**, Wór to nasze getto. To jest Twoja planeta PS3 jak w objawieniu Suliego a Ty jesteś jak Kingpin, 90% to mięśnie.

Gratuluję przejęcie kontroli nad tym forum takie persony jak Juras walczące jak lwy na każdym kroku o każdego exclusive'a i cichy prześmiewca Lem. Jeszcze specjalnie kupiłeś xboxa aby mieć twarde dowowdy na swoje wspaniałe teorie które są proste i wszystkim znane:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Halo ma lepsze multi niż wszystkie Killzone'y razem wzięte, Alan wygląda dobrze, Gearsy są lepsze od Uncharted pod względem gameplayu oraz multi. Multiplatformy mniej więcej od miesiąca zaczynająwyglądać i chodzić lepiej/porownywalnie na PS3, wcześniej było średnio, GTA4, RDR, Oblivion. Forza jest porównywalna do GT5, online JEST lepszy na Xboxie, komunikacja głosowa JEST fajna. (

« Ostatnia zmiana: Maja 27, 2011, 19:38:22 pm wysłana przez Mejs »

Marciin

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 24-08-2005
  • Wiadomości: 442
  • Reputacja: 10
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #27615 dnia: Maja 27, 2011, 19:59:57 pm »
Nigdy nie zrozumiem jak można bronić Xbox Live. Płatny abonament za granie przez neta to przecież kpina. I co dostajesz w zamian za Golda? Ano brak dedykowanych serwerów w np. tak świetnej grze jaką jest Gears of War(1-2). Tylko nie wmawiać mi, że gówno się znam bo grałem w gyrosy przez ponad 2 lata na okrągło więc wiem co to LAG.  90% meczów to jeden wielki pokaz slajdów, a 10% da się pograć jak się jest hostem :lol:. Nie wiem jak po najnowszych patchach ale była tragedia. Na PSN jest za darmochę (czyli tak jak powinno być ), a i nie zauważyłem żeby był problem z lagami. Dajcie sobie jeszcze Xboty narzucić opłaty za granie bezprzewodowym padem. Jak ślepi jesteście ( ja też byłem) to dawajcie się dalej dymać w kakao... Ciekawe co wymyślą za opłaty w następnej generacji.

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #27616 dnia: Maja 27, 2011, 20:15:47 pm »
Zgadzam się całkowicie z Mejsem co do informacji zawartych w tajnej wiadomości. Może poza dwiema bo nie miałem okazji sprawdzić, ale dużo słyszałem na wszystkie tematy tak czy siak.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 982
  • Reputacja: 132
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #27617 dnia: Maja 27, 2011, 20:15:54 pm »

Tak się zastanawiam co jest takiego na PC co bije pozycje konsolowe pod względem grywalności on-line czy w ogóle. Guzik mnie obchodzi jak co wygląda na PC bo przede wszystkim liczę na zacny gameplay, historię i charyzmatycznego bohatera. Ok, są te wszystkie FPSy, WoWy i inne MMORPGi, Assasiny czy Portale, ale w ostatecznym rozrachunku wybrałbym jednak exy na konsole.

Wiadomo, zależy od preferencji gracza. MMO to wciąż gatunek, który wciąż nie może znaleźć miejsca na konsolach. Są to jednak gry, które przyciągają na lata, sam w Warcrafta gram od premiery z przerwami, ale dużo się w Azeroth dzieje, ciągle zmiany i ciągle ci sami świetni ludzie. Samych MMO jest sporo, są gorsze i lepsze, a teraz jeszcze mamy MMO z F2P, gdzie każdy za darmo może w jakiś tytuł pograć. Jak pisałem wcześniej, gra na lata i ciężko jest grać w dwa tytuły naraz.

Dalej mamy RTSy, tutaj rządzi Blizzard z Relic, kolejny gatunek, któremu ciężko zadomowić się na konsolach. Niby można grać, ale to nie jest to samo co mysz i klawiatura.

PC to także gry niezależne, jak np. ostatni fenomen Minecraft. PC to także świetna platforma dla ludzi z ambicjami. Zwykły mod do Half Life, zdobył tak wielką popularność, że jest to ciągle najważniejsza pozycja na turniejach, mowa o Counter Strike oczywiście. Generalnie modyfikacje to super sprawa. No i liczba graczy, o wiele większa niż na konsolach i jak pisałem już, gry mają znacznie większa żywotność w sieci. PC jako otwarta platforma ma wiele zalet, dlatego warto mieć i konsole i PC  8)

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #27618 dnia: Maja 27, 2011, 21:00:51 pm »
Wór to nasze getto.
To ch**owe getto macie, wpadnie tam Dąb Inżynir i znowu Cię wypłoszy.

Halo ma lepsze multi niż wszystkie Killzone'y razem wzięte, Alan wygląda dobrze, Gearsy są lepsze od Uncharted pod względem gameplayu oraz multi. Multiplatformy mniej więcej od miesiąca zaczynająwyglądać i chodzić lepiej/porownywalnie na PS3, wcześniej było średnio, GTA4, RDR, Oblivion. Forza jest porównywalna do GT5, online JEST lepszy na Xboxie, komunikacja głosowa JEST fajna. (

Akurat z tych gier jedyną wartą uwagi na dzień dzisiejszy jest Oblivion, który to jest lepszejszy na PS3, ale nie tak najlepszejszy jak na PC.
Reszta to albo benchmarki dobre jedynie do trolowowania albo kupy. Halo ma lepsze multi tylko ze względu na dość naciągany motyw z dotykaniem trupa w miejscach intymnych, co jest akurat modne wśród dzisiejszej młodzieży a Alan wygląda tak dobrze, że Heather z SH3 wygląda lepiej (technologocznie).
Onlinie na XO nie jest lepszy, jest taki sam albo i gorszy, jego lepszość to tylko iluzja wynikająca z przekonania, że płatne=lepsze.
Wiem, że komunikacja głosowa jest fajna, bo grałem i gadałem, na PS3.
Dodając od siebie, na XO nie ma Kronik Białego Rycerza, są co najwyżej użytkownicy pokazujący swoje obielone pały. Nie ma Dusz Demona, jest tylko Wszystkorozumiejująca Dusza z obozów pracy Kottick'a. W Gwiezdnym Oceanie nie muszę przekładać płyty co 40 minut przy farmieniu Magciznych Glinek, co mogłoby negatywnie wpłynąć na poziom tłuszczu w mojej krwi a rendery w Ostatecznej Fantazjii Trzynaście to coś więcej niż ripy mrvb Złotopolskich z TVP2.
Wiem, że znowu zarządziłem, ale mam to we krwi, zaraz obok tłuszczu. :

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #27619 dnia: Maja 27, 2011, 21:22:23 pm »
Dodając od siebie, na XO nie ma Kronik Białego Rycerza

Na PS3 nie ma za to Lost Odyssey i Blue Dragon, dwóch najlepszych jrpgów tej generacji. No ale ty tego gatunku na szczęście nie trawisz.  :troll:

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #27620 dnia: Maja 27, 2011, 22:07:49 pm »
GTA4 i Red Dead Redemption nie są warte uwagi, spoko. Halo ma lepsze multi dlatego że wymaga jakiegoś skilla, jest to gra wysoce wyważona a to co się dzieję na multi KZ2 to jest śmiech na sali. Bez jakiegokolwiek przygotowania bez problemu dawałem sobie rade na multi, możliwość zrespawnowania przed 20 przeciwnikami, niemożebny chaos i po prostu jeden wielki RANDOM. Spróbuj zagrać w multiplayer Halo 3, gra daję dużo więcej satysfakcji i wymaga dużo więcej od gracza. A "żonglerka płytami" POWAŻNIE może przeszkadzać tylko osobie z jakąś straszliwą nadwagą lub poważnym upośledzeniem, Uncharted jest ch**owe bo żeby zagrać w dwójkę musze wyciągnąć z napędu jedynkę, operacja trwa dobre 10-15 sekund.

Zresztą i tak ta dyskusja prowadzi do nikąd, sam dałeś zarobić firmie którą z takim uporem tępisz, nienawidzisz każdej gry którą na nią kupiłeś i zrobiłes to tylko po to aby udowodnić jakie są słabe. Zastanów się co Ty wyprawiasz ? Równiez mam obie konsole, gram na obu i z obu jestem zadowolony chociaż rzeczywiście preferuję Xboxa jeżeli chodzi o gry multiplatformowe głównie z powodu cross game chata i lepszej komunikacji głosowej. Dużo płynniej działa system grup i invitow na Xbox Live, komunikacja jest zdecydowanie łatwiejsza ale Ty i tak wiesz swoje. Ja za to płacę, piter86, tninja, Patoslaw, Lupi, szmajdzik, _ReD_, Tango i wielu wielu innych na tym forum, jak myślisz czemu ?

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #27621 dnia: Maja 27, 2011, 22:26:17 pm »
Dodając od siebie, na XO nie ma Kronik Białego Rycerza

Na PS3 nie ma za to Lost Odyssey i Blue Dragon, dwóch najlepszych jrpgów tej generacji. No ale ty tego gatunku na szczęście nie trawisz.  :troll:
Najlepszych, ta.
Lost Odyssey miało tak spierdolony system walki, że chyba bardziej się nie da. Zazwyczaj trzymałem w party dwóch magów i dwóch wojów, każda walka z szefem wyglądała mniej więcej tak samo: magowie może zdążyli coś wyczarować i padali, nie opłacało się ich nawet wskrzeszać, bo od razu byli brani na cel i znów padali. Bronie dla magów nie podnosiły ataku magicznego tylko fizyczny (nie wiem czy to nawet nie większa pomyłka niż system walki), najładniej i unikatowo wyglądały te pierwsze, defualt'owo przypisane do postaci. Prawie żadnych zadań pobocznych, swobody, po zajebistym początku, im dalej w las tym nudniej. Wymiękłem gdzieś pod koniec trzeciej płyty, razem z cyną na klocowych prockach.
Zmarnowany potencjał, namiastka starych Finali z zajebistą miejscami grafika i muzą na mapie świata.
W sumie dla tej gry udupiłem parę stówek na klocku.

Blue Dragon? Dragon Ballowa kreska ,100% infantylności i nieme walki. Tyle co mogę powiedzieć po demie, wystarczyło, żeby trzymać się od tego z daleka.
W Infinite Undiscovery i Last Remnant też grałem, więc musisz spróbować trolować z innej strony, bo z tej Ci nie wyszło. ;

Wiadomość scalona: Maja 27, 2011, 22:56:33 pm
GTA4 i Red Dead Redemption nie są warte uwagi, spoko. Halo ma lepsze multi dlatego że wymaga jakiegoś skilla, jest to gra wysoce wyważona a to co się dzieję na multi KZ2 to jest śmiech na sali. Bez jakiegokolwiek przygotowania bez problemu dawałem sobie rade na multi, możliwość zrespawnowania przed 20 przeciwnikami, niemożebny chaos i po prostu jeden wielki RANDOM. Spróbuj zagrać w multiplayer Halo 3, gra daję dużo więcej satysfakcji i wymaga dużo więcej od gracza. A "żonglerka płytami" POWAŻNIE może przeszkadzać tylko osobie z jakąś straszliwą nadwagą lub poważnym upośledzeniem, Uncharted jest ch**owe bo żeby zagrać w dwójkę musze wyciągnąć z napędu jedynkę, operacja trwa dobre 10-15 sekund.

Zresztą i tak ta dyskusja prowadzi do nikąd, sam dałeś zarobić firmie którą z takim uporem tępisz, nienawidzisz każdej gry którą na nią kupiłeś i zrobiłes to tylko po to aby udowodnić jakie są słabe. Zastanów się co Ty wyprawiasz ? Równiez mam obie konsole, gram na obu i z obu jestem zadowolony chociaż rzeczywiście preferuję Xboxa jeżeli chodzi o gry multiplatformowe głównie z powodu cross game chata i lepszej komunikacji głosowej. Dużo płynniej działa system grup i invitow na Xbox Live, komunikacja jest zdecydowanie łatwiejsza ale Ty i tak wiesz swoje. Ja za to płacę, piter86, tninja, Patoslaw, Lupi, szmajdzik, _ReD_, Tango i wielu wielu innych na tym forum, jak myślisz czemu ?

GTA4 to jakaś godzinka z mojej strony i o godzinkę za dużo. RDR się kiedyś sprawdzi jak już wszystkie priorytety  z gatunku rpg będą zaliczone.

Nie wiem po co mi opisujesz doznania z multi efpeesów jak na dzień dzisiejszy interesuje mnie to tyle co właśnie padający deszcz, a w sumie jeszcze mniej.

Mam straszliwą nadwagę i jestem upośledzony.

 Sam se odpowiedziałeś:

Wszyscy co kupują Live'a to debile nie ma co się sprzeczać, zostało to tak wspaniale udowodnione to na ch** jeszcze o tym gadać ?
A czemu drugie tyle osób albo i więcej ma PS3/PC i za to NIE PŁACI?
« Ostatnia zmiana: Maja 27, 2011, 22:56:33 pm wysłana przez Juras »

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #27622 dnia: Maja 27, 2011, 23:10:29 pm »
Jerzy nie pierd**. Najpierw przywołujesz White Knight Chronicles a teraz się rozwijasz o wadach Lost Odyssey, chociaż nawet przez swoje fanbojskie klapki dobrze widzisz że LO jest o dwie klasy lepsze od WKC. LO żadnym cudem nie jest, jak dla mnie gra na 7, ale to nie zmienia faktu że to najlepszy jrpg tej generacji. I nie galopuj z wrzutami o słabym trollingu bo w tej kwestii dobrym przykladem jest twój post, gdzie chcąc pokazać wyższość PS3 nad X360 przywołałeś akurat gatunek jrpg.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #27623 dnia: Maja 27, 2011, 23:20:54 pm »
Blue Dragon, dwóch najlepszych jrpgów tej generacji.

Największe gówno jakie kupiłem na X pudło. Nie polecam.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #27624 dnia: Maja 27, 2011, 23:25:47 pm »
Jerzy nie pierd**. Najpierw przywołujesz White Knight Chronicles a teraz się rozwijasz o wadach Lost Odyssey, chociaż nawet przez swoje fanbojskie klapki dobrze widzisz że LO jest o dwie klasy lepsze od WKC. LO żadnym cudem nie jest, jak dla mnie gra na 7, ale to nie zmienia faktu że to najlepszy jrpg tej generacji. I nie galopuj z wrzutami o słabym trollingu bo w tej kwestii dobrym przykladem jest twój post, gdzie chcąc pokazać wyższość PS3 nad X360 przywołałeś akurat gatunek jrpg.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
LO nie ma trybu multi, którym to właśnie WKC1/WKC2 stoi. Zastanawia mnie na czym opierasz swoją opinię, że jedna o drugiej klasy lepsza? Pewnie na recenzjach 5/10 w których to w ostatnim zdaniu było napomknięte o trybie sieciowym, nie?

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #27625 dnia: Maja 27, 2011, 23:32:06 pm »
Juras nie wiem czemu odebrałeś tak personalnie ten kawałek o nadwadze i upośledzeniu, podałem ten przykład gdyż czynność zmiany płyty nie jest czymś trudnym dla normalnego człowieka, mimo wszystko wydaje mi się że nie masz problemów z wyżej wymienioną czynnością. Jeżeli jest inaczej jest mi przykro.

Użytkownicy PS3/PC nie muszą płacić za Xbox Live bo albo nie mają Xboxa albo go nie używają. Mogą się komunikować przez Skype'a czy używają komunikacji PS3. Ja jak i inni użytkownicy Lajwa cenimy sobie jakość usługi e do tego stopnia że jesteśmy zdolni zapłacić za nią te bajońskie sumy i wydaję mi się że nikt nie żałuje wydanych pieniędzy. Jestem jednak bardzo wdzięczny za Twoją i Twoich kolegów pomoc w wyciągnięciu nas z tego bagna, jak widzisz doskonale na moim przykładzie jesteśmy zaślepieni do tego stopnia że mimo wspaniałych argumentów dalej płacimy.

Jeżeli poważnie podpisujesz się pod tym że "wszyscy użytkownicy Xboxa to debile" i bierzesz moją wypowiedź dosłownie to gratuluję podejścia do ludzi.

Jak dla mnie wszystkie jRPGi obecnej generacji bardzo mocno ssą i nie podoba mi się ani LO,BD,WKC czy też FFXIII. Na wszystkich bardzo się zawiodłem i liczę na jakiś przełom. Muszę koniecznie kupić sobie Demon's Soula, widziałem Juras że tak Ci się spodobał że wszamałeś od razu dwie wersje językowe  :grin:

Spidey^

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #27626 dnia: Maja 27, 2011, 23:58:58 pm »
Zapewne wszyscy już to tutaj znacie, ale polecam tą serię filmików:



12 rund pomiędzy X360 a PS3 w bardzo profesjonalny i przyjemny sposób. Widziałem to już dwa razy i polecam każdemu, kto ma wątpliwości, co do jakości danej konsoli. Wyniku oczywiście nie zdradzę.  ;)

W rzeczy samej fajny cykl porównań! Nie widziałem tego wcześniej - polecam.
wpis

tylko już trochę nieaktualny bo xbox wygrał w kategorii FUTURE :lol:

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #27627 dnia: Maja 28, 2011, 00:08:54 am »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Dobra, niech Ci będzie, przeprosiny przyjęte. Tylko nie myl się tak następnym razem.
A i przy okazji: Star Ocean TLH nie ssie, na klocku jest troszeczkę łatwiej nafamić expa/kasy i jest selfshadowing na walkach, za to wersja łajbowa ma ma japoński dubbing i tylko jedna płytka.

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #27628 dnia: Maja 28, 2011, 10:17:00 am »
Post dedykowany Jurasowi <kwiaty>

A, to ty fanem gatunku RPG jesteś. Od teraz mów do ręki. Krytyka spod Twoich palców wszelkich nie-erpegowatych gier jest niegodna ludzkiego zachodu. Sam uwielbiam DS bo po prostu jest trudne i klimat zabija, ale reszta ze stajni (j)rpg to dla mnie szrot. Czy to powód by kogoś wyzwać? Nie. To się nazywa gust. Grając przez pierwsze dwie godziny w FFXIII miałem miniudary co 15 sekund. Fabuła i dialogi w tej grze to kuźwa kpina i cukierki z musztardą. System walki owszem, świetny, ale TYLKO system. Nie trawię (j)rpgów na potęgę.

Nawiązując do użytkowania XBL...dobrze czytam powyższe posty? Miałeś Xa i byłeś podłączony do sieci? Hipokryzja i obłuda panie. Jestem pewien, że podszedłeś do sprawy na "nie" od samego początku. Wszystko jest be itd. Twoje zdanie jest absolutnie niemiarodajne, przekrzyczane i przesiąknięte hejtem.

Widzisz, ja dostrzegam pozytywy we wszystkim co jest mi dane jako graczowi. Lubię poszarpać na XBL, przez PSN i od czasu do czasu w coś fajnego na PC (Crysis, Silent Hille czy jakąś ścigałkę. Jeśli użytkownicy PC/X360/PS3 uważają, że maja coś lepszego, a posiadacze platformy Y mają gorzej to spoko. Ja natomiast cieszę się szczęściem innych. Wystarczy im to co mają, są zadowoleni z gier, które męczą, mają darmowy dostęp do sieci. Jestem wszystkimi tymi graczami z tą różnicą, że guzik mnie obchodzi czy ktoś za coś płaci więcej czy mniej i nie nazywam nieznanych mi w ogóle ludzi koksakerami bo coś im się podoba, a Tobie nie.

Użytkownikowi Moldar dziękuję za konstruktywną i mądrą odpowiedź na mój post.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #27629 dnia: Maja 28, 2011, 10:25:14 am »
Cytuj
Grając przez pierwsze dwie godziny w FFXIII miałem miniudary co 15 sekund... Nie trawię (j)rpgów na potęgę.
Gdzie sens, gdzie logika.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #27630 dnia: Maja 28, 2011, 10:29:22 am »
Cytuj
Grając przez pierwsze dwie godziny w FFXIII miałem miniudary co 15 sekund... Nie trawię (j)rpgów na potęgę.
Gdzie sens, gdzie logika.
Przynajmniej nie napisał , że wszyscy grający w jrpg to debile  ;)

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #27631 dnia: Maja 28, 2011, 11:13:19 am »
Sporo jrpgów ograłem na obecnych konsolach i zdecydowanie najlepszy jest Lost Odyssey IMO, muzyka, system walki, rozwój postaci opcja z "perfectami" rządzi na całej linii, graficznie jest różnie, ale gra za to nadrabia całą resztą. Mam cholerną chrapkę na LO2 ciekawe czy powstanie?:)

Co do Jurasa to po raz kolejny udowodnił, że to forum to jego fucking life  :angel:
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2011, 11:15:01 am wysłana przez Soul »

Jacek84

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #27632 dnia: Maja 28, 2011, 11:37:57 am »
Lost Odyssey to uber kopia FFX. Twórcy nawet nie próbowali jakoś specjalnie mieszać z systemem i udawać, że jest inaczej. Stąd może się podobać, szczególnie osobom które jRPGów nie miłują tak jak Juras. Z jego perspektywy, wiedząc w co gra i z jaką pasją, nic dziwnego że LO wydaje się mu słabe. Jedynymi jRPGami z krwi i kości w tej generacji są Star Ocean, WKC i Tales Of Vesperia. Talesy trzeba lubić, Star Ocean wymaga ogromnej ilości czasu, a do WKC z tego co czytałem, bo w tego nie było mi dane pograć, ciupie się najciekawiej online (a nie każdego to jara, w tym mnie).

Nie wiem jak można było ograć "sporo jRPGów w tej generacji" jak wyszło ich raptem ~10... Nawet tych co chociaż ocierają się o starą szkołę jRPG. Valkyria Chronicles, Star Ocean, Eternal Sonata, Lost Odyssey, Tales Of Vesperia, FFXIII, WKC, Blue Dragon, Resonance Of Fate i Blue Dragon. Jeszcze dwa crapy z Ar tonelico i to wszystko. Jak ktoś lubi prawdziwe jRPG to naprawdę nie widzę specjalnie wyboru poza Vesperią i Star Ocean. Ale wiadomo, jestem fanboyem klocka. :troll:

Wiadomość scalona: [time]Maj 28, 2011, 11:40:02 am[/time]
W Infinite Undiscovery i Last Remnant też grałem, więc musisz spróbować trolować z innej strony, bo z tej Ci nie wyszło. ;
O, zapomniałem o tych 2 "hitach". :lol:
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2011, 11:53:24 am wysłana przez Jacek84 »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #27633 dnia: Maja 28, 2011, 11:45:51 am »
Valkyria Chronicles, Star Ocean, Eternal Sonata, Lost Odyssey, Tales Of Vesperia, FFXIII, WKC, Blue Dragon, Resonance Of Fate i Blue Dragon.
Zabieg celowy?

Jacek84

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #27634 dnia: Maja 28, 2011, 11:52:56 am »
Valkyria Chronicles, Star Ocean, Eternal Sonata, Lost Odyssey, Tales Of Vesperia, FFXIII, WKC, Blue Dragon, Resonance Of Fate i Blue Dragon.
Zabieg celowy?
Wiadomo.  :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #27635 dnia: Maja 28, 2011, 12:04:50 pm »
Lost Odyssey to uber kopia FFX. Twórcy nawet nie próbowali jakoś specjalnie mieszać z systemem i udawać, że jest inaczej.

No bo LO stworzył twórca serii FF, więc wiadomo że ma już swój styl tworzenia gier. Jak się 'kopiowanie' nie podoba to zawsze możny kupić rewolucyjnego, nie kopiującego od poprzedniczek FF XIII i pobiegać w rynience. I jak prawdziwy fan jrpg Juras miłujac to, że mam filmiki w innej kompresji niż na xboxie, w końcu prawdziwy fan i koneser wie że filmiki w lepszej jakości niz u konkurencji to podstawa dobrego jrpga, więc je**ć LO z jego otwartym światem po którym można polatać sobie stateczkiem.  :lol:

Lost Odyssey jest jedynym prawdziwym Finalem na tej generacji. I exem na X360. Taka prawda, a i tak Juras gonna Juras.

« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2011, 12:07:13 pm wysłana przez el becetol »

Jacek84

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #27636 dnia: Maja 28, 2011, 12:08:19 pm »
Lost Odyssey to uber kopia FFX. Twórcy nawet nie próbowali jakoś specjalnie mieszać z systemem i udawać, że jest inaczej.

No bo LO stworzył twórca serii FF, więc wiadomo że ma już swój styl tworzenia gier. Jak się 'kopiowanie' nie podoba to zawsze możny kupić rewolucyjnego, nie kopiującego od poprzedniczek FF XIII i pobiegać w rynience. I jak prawdziwy fan jrpg miłujac to, że mam filmiki w innej kompresji niż na xboxie, w koncu prawdziwy fan jrpg wie że to podstawa tego gatunku, więc je**ć LO z jego otwartym światem po którym można polatać sobie stateczkiem. Lost Odyssey jest jedynym prawdziwym Finalem na tej generacji. I exem na X360.  


Naprawdę, trzeba bardzo chcieć żeby nie wyczaić o co chodziło w moim poście, ale ok. Ciekawe ujęcie swoją drogą, że kopiowanie całej koncepcji, charakteru bohaterów, systemu walki, a następnie przetworzenie i nazwanie na nowo jest akurat tutaj "stylówą", a nie odgrzewanym kotletem <ok>. Nie wiem po ch** pisać o FFXIII skoro już go zdyskredytowałem i nie nazwałem [rawdziwym "jRPG". Argument o tym, że LO jest exem i dlatego nie pasuje Jurasowi jest słaby, biorąc pod uwagę że Star Ocean jest obcenie multi i jakoś Jurek napierdala. A przecież to jak dzielić się tortem z wrogiem !!!11111988

Wiadomość scalona: [time]Maj 28, 2011, 12:10:25 pm[/time]
je**ć LO z jego otwartym światem po którym można polatać sobie stateczkiem.
Srsly? Zamierzasz mapę świata, która jest w erpegach jeszcze z czasów NESa, nazywać "otwartym światem"?

Tak na marginesie. Rozumiem dopierdalanie się do Jurka, że trolluje Xboty albo spamuje w temacie o kolejnym gównie od Acti-no-vision, ale w temacie jRPGów to nie wiem czy jest ktokolwiek na forum kto byłby w temacie na tyle oblatany i ograny, żeby w jakieś konkury stawać...
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2011, 12:14:45 pm wysłana przez Jacek84 »

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #27637 dnia: Maja 28, 2011, 12:21:57 pm »
Cytuj
Ciekawe ujęcie swoją drogą, że kopiowanie całej koncepcji, charakteru bohaterów, systemu walki, a następnie przetworzenie i nazwanie na nowo jest akurat tutaj "stylówą", a nie odgrzewanym kotletem <ok>.

W takim razie odgrzewanym kotletem jest każdy Final powyżej pierwszego, kur** każdy jrpg w którym nastolatkami ratujemy świat i rzucamy czary. LO w dezajnie bohaterów ma sporo różnic z Finalem, chociażby fakt że gramy ojcem rodziny i podróżujemy z żoną i dziećmi, a FF to raczej ratujące świat nastolatki. A co do reszty, to raczej twórca gry ma większe prawo do swojej koncepcji niż firma która kupiła nazwę i za bardzo nie wie co z serią zrobić i wychodzą im takie hity jak trzynaście i czternaście, które trudno nazwać odgrzewanym kotletem, bo tam nawet mięsa nie ma.

Argument o tym, że LO jest exem i dlatego nie pasuje Jurasowi jest słaby

Całkiem dobry, biorąc pod uwagę że zapytany o LO szybkim żarcikiem przeszedł na awaryjność xboxa. No i jego opinia o FFXIII jak na razie dotyczy tylko kompresji filmików.

Zresztą to Juras.

Przecież każdy wie że dla niego platforma nie ma znaczenia.  :troll:

Srsly? Zamierzasz mapę świata, która jest w erpegach jeszcze z czasów NESa, nazywać "otwartym światem"?

Oczywiście. Nazywałem ją tak za czasów NESa i bedę teraz. Konserwy tak mają.

A tak swoją drogą może podacie który jrpg jest najlepszy na tej generacji waszym zdaniem, bo ja podalem LO i ograniczacie się do dopierdalania się do niego. Też chce trochę poatakować.  8)
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2011, 12:25:36 pm wysłana przez el becetol »

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #27638 dnia: Maja 28, 2011, 12:39:34 pm »
Huhu spojler alert.

Ja ograłem Nier. Słaba grafika, interesujące walki z bossami, bardzo dobry soundtrack i ciekawa historia. W skrócie szpil o wiele lepszy od takiego FFXIII.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Jacek84

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #27639 dnia: Maja 28, 2011, 12:42:38 pm »
W tej generacji? Toć sprawa jest oczywista. DQIX i FFV na DSa.