Autor Wątek: Xbox 3: Always online, no second-hand games and new kinect  (Przeczytany 8340 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

svonston

  • Gość
Odp: Xbox 3: Always online, no second-hand games and new kinect
« Odpowiedź #40 dnia: Lutego 06, 2013, 22:06:11 pm »
Ale czy to czasem nie jest niezgodne z prawem?
A jak działa Steam? Masz konto, do niego przypisujesz gry wpisując kod przy instalacji. Jeżeli chcesz sprzedać grę, to musisz ją oddać razem z kontem. Pewno na takiej zasadzie to będzie działać.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Xbox 3: Always online, no second-hand games and new kinect
« Odpowiedź #41 dnia: Lutego 06, 2013, 22:15:37 pm »
Oczywiście w imię walki z piractwem i ostatecznie rozwiązanej kwestii regulacji rynku wtórnego wydawcy spojrzą przychylnym okiem na graczy i będą sprzedawać premierowe tytuły po promocyjnych cenach 250 zł/szt. Jasne, można przerzucić się na system e-dystrybucji zbliżony do steam, ps+, ale promocje zwykle obejmują starsze tytuły, więc pozdro dla wszystkich, którzy będą chcieli sprawdzić grę zaraz po premierze (przykładowo DmC na psn stoi za 229 zł) bez możliwości odsprzedaży. Każdy ma swój poziom tolerancji i odniesienia, ale w mojej sytuacji wydawanie ~200 zł za grę jest nie do przyjęcia.

:)

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Xbox 3: Always online, no second-hand games and new kinect
« Odpowiedź #42 dnia: Lutego 06, 2013, 22:22:06 pm »
O ja je**e :lol: 279zł za cyfrową dystrybucję :lol:



Jeśli tak będize w nowej generacji - piracę konsolę i mam wyje**ne, że mnie ktoś złodziejem nazwie.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Xbox 3: Always online, no second-hand games and new kinect
« Odpowiedź #43 dnia: Lutego 06, 2013, 22:25:24 pm »
Ale czy to czasem nie jest niezgodne z prawem?
A jak działa Steam? Masz konto, do niego przypisujesz gry wpisując kod przy instalacji. Jeżeli chcesz sprzedać grę, to musisz ją oddać razem z kontem. Pewno na takiej zasadzie to będzie działać.
No wiem, wiem. Tylko na Steamie teraz "wypożyczasz" gry. No i Steam został chyba właśnie ostatnio pozwany pod zarzutem łamania prawa (pytanie, co z tego wyjdzie?). Ogólnie problem jest dość śliski. Ms musi jednak zdawać sobie sprawę, że takie blokowanie gier jest niezgodne z prawem iluś tam narodów.

Ja się na tym w każdym razie nie znam, więc wolę nie zajmować stanowiska w tej sprawie. Czas przyniesie odpowiedzi. A zakładam, że Ms nie będzie czekał aż do E3 z ogłoszeniem nowego Xa.

Mrocz

  • Gość
Odp: Xbox 3: Always online, no second-hand games and new kinect
« Odpowiedź #44 dnia: Lutego 06, 2013, 22:52:52 pm »
O ja je**e :lol: 279zł za cyfrową dystrybucję :lol:



Jeśli tak będize w nowej generacji - piracę konsolę i mam wyje**ne, że mnie ktoś złodziejem nazwie.

To nawet w Empikach, które jak wiadomo za w ch** drogie uchodzą nowy Black Ops 2 za 149zł chodzi o_O (Mowa o PS3 wersji)

lupinator

  • Gość
Odp: Xbox 3: Always online, no second-hand games and new kinect
« Odpowiedź #45 dnia: Lutego 06, 2013, 23:53:31 pm »