Autor Wątek: Rozwój i przyszłość konsol  (Przeczytany 516699 razy)

0 użytkowników i 15 Gości przegląda ten wątek.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #560 dnia: Lutego 18, 2012, 13:43:56 pm »
Oni nie potrafią ogarnąć dobrze PC i Xboxa (o PS3 nie ma co wspominać bo to pewnie dla nich czarna magia), a za nową generację się biorą? lol
Narazie to ogarneli lepiej niz Bioware i Bethesda razem wzieci ;p

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #561 dnia: Lutego 18, 2012, 13:46:37 pm »
Oni nie potrafią ogarnąć dobrze PC i Xboxa (o PS3 nie ma co wspominać bo to pewnie dla nich czarna magia), a za nową generację się biorą? lol
To potrafią tylko nieliczni, rzekłbym wybrani.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #562 dnia: Lutego 18, 2012, 13:51:16 pm »
Narazie to ogarneli lepiej niz Bioware i Bethesda razem wzieci ;p

Tak, zwłaszcza że to ich gówno jako jedyne nie działa płynnie na moim laptopie. Zajebiście ogarnęli.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #563 dnia: Lutego 18, 2012, 13:53:07 pm »
Oni nie potrafią ogarnąć dobrze PC i Xboxa (o PS3 nie ma co wspominać bo to pewnie dla nich czarna magia), a za nową generację się biorą? lol
Narazie to ogarneli lepiej niz Bioware i Bethesda razem wzieci ;p

Nie pisałem o fabule tylko technicznych sprawach  :troll:

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #564 dnia: Lutego 18, 2012, 15:37:06 pm »
Tak, zwłaszcza że to ich gówno jako jedyne nie działa płynnie na moim laptopie. Zajebiście ogarnęli.
To Crysis 2 Ci dziala plynnie od dzisiaj? ;

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #565 dnia: Lutego 18, 2012, 15:46:54 pm »
Crysis 2, synku, to mi działa płynnie w natywnej rozdzielczości, a to dzieło ogarniętych w 800x600 25 fps nie wyciąga.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #566 dnia: Lutego 27, 2012, 20:12:17 pm »
Unreal Engine 4: Pierwszy pokaz na Game Developers Conference
Cytuj
Niedawno Epic Games wyjawiło, że Unreal Engine 4 zostanie zaprezentowany jeszcze w tym roku - okazuje sie, że po raz pierwszy pokazany będzie na imprezie Game Developers Conference, która odbędzie się w przyszłym tygodniu.

Unreal Engine 4 ma zostać pokazany za zamkniętymi drzwiami „wybranym licencjobiorcom, partnerom i potencjalnym klientom”. Przed wejściem na pokaz jego uczestnicy będą musieli podpisać dokument NDA, który zabroni ujawniania jakichkolwiek informacji o tym, co zobaczą. Niewykluczone jednak, że coś może wyciec do sieci.

Game Developers Conference odbędzie się w dniach 5-9 marca w San Francisco.
http://www.cdaction.pl/news-25193/unreal-engine-4-pierwszy-pokaz-na-game-developers-conference.html

Bethesda poszukuje ludzi do prac nad grą na "konsole nowej generacji"
Cytuj
Bethesda rekrutuje. Firma na swojej stronie internetowej umieściła ogłoszenie o pracę, w którym poszukuje ludzi do prac nad nowym projektem, który ma trafić na konsole następnej generacji.

Na stronach Bethesdy pojawiło się ogłoszenie o pracę, w którym firma szuka „doświadczonych programistów do prac nad nową technologią na potrzeby niezapowiedzianej gry, która trafi na konsole następnej generacji”. Wśród wymagań pojawia się doświadczenie z DirectX 11.

Nie wiadomo niestety, nad czym dokładnie pracuje Bethesda. Najprawdopodobniej nową grą firmy będzie kolejna część The Elder Scrolls lub nowy Fallout.
http://www.cdaction.pl/news-25198/bethesda-poszukuje-ludzi-do-prac-nad-gra-na-konsole-nowej-generacji.html

Osobiście stawiałbym (i liczył) na Fallouta 4. Dobrze jednak gdyby zatrudnili jakieś dodatkowe osoby od fabuły i dialogów. W F3 i TESach największą bolączką jest właśnie postawienie na ilość zamiast jakość. Dostajemy pełno zadań słabych i średnich, z byle jaką otoczką fabularną. W New Vegas zadania są zdecydowanie bardziej urozmaicone i rozbudowane.
Cieszy mnie jednak, że już pracują wstępnie nad grą na kolejną generację. Z przyjemnością zobaczę otwarty świat w zajebistej grafice :)

nakimushi

  • Gość
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #567 dnia: Lutego 27, 2012, 21:10:47 pm »
mmmmm Skyrim 2 na jakims lepszym silniku do byloby marzenie  :grin:

Jacek84

  • Gość
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #568 dnia: Lutego 27, 2012, 21:12:26 pm »
Lionhead też poszukuje btw.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #569 dnia: Lutego 27, 2012, 21:51:49 pm »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #570 dnia: Lutego 28, 2012, 00:47:19 am »
mmmmm Skyrim 2 na jakims lepszym silniku do byloby marzenie  :grin:
Ja bym tam wolał Obliviona 3.

el becetol

  • Gość
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #571 dnia: Lutego 28, 2012, 01:39:55 am »
CD Project RED, Bethesda - no no, ta kolejna generacja konsol przyciąga technicznych tytanów. Może na PS4 Bethesdzie się w końcu uda zaprogramować sekwencje wchodzenia po drabinie z którą walczą od kilku lat.
« Ostatnia zmiana: Lutego 28, 2012, 22:18:17 pm wysłana przez el becetol »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #572 dnia: Lutego 28, 2012, 22:16:53 pm »
Przedstawiciel Cryteku: "Biorę udział w konferencji Durango". Poświęconej nowemu Xboksowi?
Cytuj
Chyba właśnie uzyskaliśmy półoficjalne potwierdzenie istnienia nowego Xboksa. Jeden z przedstawicieli Cryteka poinformował, że bierze udział w konferencji poświęconej najprawdopodobniej nowej konsoli Microsoftu.

Sean Tracy, projektant z Cryteka, na swoim Twitterze napisał, że właśnie bierze udział w konferencji Durango w Londynie.

Kilka dni temu pojawiły się niepotwierdzone informacje, że Durango to właśnie nazwa kodowa nowego Xboksa. Oznacza to więc, że najprawdopodobniej potwierdzono istnienie nowej konsoli Microsoftu. Bo jakoś nie wydaje mi się, żeby nazwa konferencji, w której bierze udział jeden z czołowych developerów, była przypadkowa.
http://www.cdaction.pl/news-25219/przedstawiciel-cryteku-biore-udzial-w-konferencji-durango-poswieconej-nowemu-xboksowi.html

Mam nadzieję, że jest to tylko nazwa kodowa. Ciekawe też czy rzeczywiście chodzi o nową konsolę, a nie coś zupełnie innego? Może na (albo niedługo po) GDC wypłyną jakieś konkretne informacje odnośnie nowych konsol i ich przewidywanych możliwości.


mmmmm Skyrim 2 na jakims lepszym silniku do byloby marzenie  :grin:
Trzeba przyznać, że teraz dojebałeś :)
Skyrim sprzedał się tak mega zajebiście (jeśli vg chartz nie kłamie to już jest ponad 10 milionów, a gra nadal świetnie się sprzedaje - około 100 tys. na miesiąc), więc kolejny TES jest wyłącznie kwestią czasu. Nowe Fallouty aż tak dobrze się nie sprzedały (każda część po ponad 3 mln), ale raczej Bethesda nie zrezygnuje z licencji, bo i tak ciągną grubą kasę. Wątpię zatem, aby próbowali bawić się z nowym IP.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!

el becetol

  • Gość
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #574 dnia: Lutego 28, 2012, 23:53:09 pm »
Swoją drogą widziałem dziś wersje GOTY w empiku za 239 zł  :D

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #575 dnia: Lutego 29, 2012, 01:40:28 am »
http://g4g.pl/pl/%C5%9Bwietne-wyniki-sprzeda%C5%BCy-fallout-new-vegas

:P
Faktycznie coś mi się popierdoliło, bo teraz patrzę na vg chartz i łączą sprzedaż F3 to około 7 mln, a New Vegas 6 mln. Trójeczka na pewno uczyniła dobry krok w kierunku przeniesienia Fallouta w 3D, ale NV jest znacznie bardziej dopracowaną grą, z dużo lepiej przemyślanymi zadaniami i fabułą. W każdym razie wysoka sprzedaż tak rozbudowanej gry jak najbardziej cieszy.

Wiadomo właściwie nad czym obecnie pracuje Obsydian?

Swoją drogą widziałem dziś wersje GOTY w empiku za 239 zł  :D
Na PC kupiłem za 129 zł :P  No i w dodatku gram w full HD i z teksturkami w dużo wyższej rozdzielczości :P Trzeba jednak przyznać, że grafa i tak nie jest za specjalna. Przydałaby się ta nowa generacja jakby nie patrząc.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #576 dnia: Lutego 29, 2012, 07:22:01 am »
Wiadomo właściwie nad czym obecnie pracuje Obsydian?
South Park The Game.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #577 dnia: Lutego 29, 2012, 16:36:33 pm »
Trochę słabo. Lepiej pomogliby Bethesdzie robić zadania i wymyślać dialogi do ich gier. Mam nadzieję, że po South Parku zabiorą się za coś konkretnego.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #578 dnia: Lutego 29, 2012, 16:55:05 pm »
Według Obsidianu to ma być pełnoprawne RPG. Chociaż też bym wolał, żeby się zajęli czymś bardziej "poważnym" :P

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #579 dnia: Lutego 29, 2012, 16:59:54 pm »
Trzeba w takim razie chociaż kontrolować, co z tego tworu wyjdzie. Może warto będzie zainwestować?

@tytacz
Grałeś w Alpha Protocol? Jeśli tak, to mógłbyś wydać krótką opinie? Gra chodzi teraz za grosze i tak trochę mnie do niej kusi, ale boję się, że nie przeżyję technicznego niedopracowania. Czy jest aż tak źle, czy może warto spróbować?

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #580 dnia: Lutego 29, 2012, 17:20:05 pm »
Trzeba w takim razie chociaż kontrolować, co z tego tworu wyjdzie. Może warto będzie zainwestować?

@tytacz
Grałeś w Alpha Protocol? Jeśli tak, to mógłbyś wydać krótką opinie? Gra chodzi teraz za grosze i tak trochę mnie do niej kusi, ale boję się, że nie przeżyję technicznego niedopracowania. Czy jest aż tak źle, czy może warto spróbować?

Nie jest tak źle pod względem technicznym bo mieli gotowy silnik (UE3) i sama gra nie jest aż tak bardzo "interaktywna" jak Fallouty, gdzie mogłeś robić co chcesz i gdzie chcesz, z czymkolwiek chcesz :P Bugi pojawiają się sporadycznie i nie są jakoś uber uciążliwe.

Zaletą AP są dialogi i ich konsekwencje w fabule (dość konkretne, a nie wspomnienie jednym zdaniem o wyborze, który dokonaliśmy kilka godzin wcześniej). Cała otoczka szpiegowska też jest wykonana perfekcyjnie, zbieramy dane wywiadowcze na temat każdej osoby/instytucji (co wykorzystujemy podczas rozmów) kupujemy broń, gadżety czy "pomoce w misjach" na czarnym rynku.

Skradanie też jest wykonane nieźle, bo autentycznie możemy przejść CAŁĄ grę bez zabicia kogokolwiek. Statystyki mają dobre przełożenie na rozgrywkę i widać, że postać jest coraz lepsza w tym co robi. Skille czy gadżety szpiegowskie też są niczego sobie :)

Z minusów to chyba tylko niezbyt dobra oprawa graficzna i animacje ruchów przeciwników czy naszego skradania. Dodatkowo można mieć uczucie "pustości" w poszczególnych pomieszczeniach, bo wchodzisz i widzisz, że możesz podnieść tylko jeden przedmiot, a cała reszta to niezniszczalne tło.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #581 dnia: Lutego 29, 2012, 17:29:16 pm »
Chyba mnie przekonałeś :)

No i plusik za konkretną odpowiedź.

Ps. Wersja na PC obsługuje pada od Xa?

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #582 dnia: Lutego 29, 2012, 17:32:22 pm »
Chyba mnie przekonałeś :)

No i plusik za konkretną odpowiedź.

Ps. Wersja na PC obsługuje pada od Xa?

Jasne i osobiście proponuję grać na padzie, bo z klawiaturą coś sobie nie radzi ten tytuł. Ekran dziwnie skacze przy rozglądaniu za pomocą myszki i trzeba pomieszać w plikach konfiguracyjnych. To wizytówka Obsiudianu, że zawsze coś spieprzą  :D

Osobiście AP mi się bardzo podobało, ale ta gra jest na tyle specyficzna, że niewykluczone, że się zrazisz po kilku misjach.

Jeszcze jedno, jak masz możliwość to bierz wersję polską, bo dialogi czasem lecą bardzo szybko i masz mało czasu (w grze jest limit czasowy na udzielenie odpowiedzi) nad zastanowienie się nad odpowiedzią. No chyba, że nie masz z tym problemu to kupuj którą chcesz :)
« Ostatnia zmiana: Lutego 29, 2012, 17:35:52 pm wysłana przez tytacz »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #583 dnia: Lutego 29, 2012, 17:37:55 pm »
Przeszedłem Two Worlds jedynkę na Xie, więc nie tak łatwo mnie zrazić ;)

Zresztą patrzę teraz na średnią i na PC wcale nie jest tak źle - 72% i jest sporo wysokich ocen. Biorąc pod uwagę, że bardzo cenię sobie rozbudowane elementy RPG w grach, to powinienem być zadowolony. Gra chodzi po 30-40zł, więc nawet jak mi się nie spodoba to nie zbiednieję. Postaram się zagrać jeszcze w marcu :)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #584 dnia: Marca 01, 2012, 16:09:16 pm »
PlayStation 4 bez procesora Cell?
Cytuj
Serce PlayStation 3 - procesor Cell - w pierwszym okresie obecności konsoli na rynku sprawiał duże problemy developerom, którzy mieli poważne problemy z opanowaniem jego architektury (i mocy). Dlatego też - według niepotwierdzonych informacji – Sony ma zamiar zrezygnować z tego układu przy okazji swojej następnej konsoli stacjonarnej.

Redakcja serwisu Kotaku donosi, powołując się na anonimowych informatorów, że Sony zamierza zrezygnować z procesora Cell w PlayStation 4. Powodem miałyby być właśnie trudności, jakie napotkali programiści przy tworzeniu gier na PS3.

W ubiegłym tygodniu pojawiły się plotki, jakoby AMD miałoby dostarczyć układ graficzny do PS4. Kotaku twierdzi, że branżowy gigant mógłby zapewnić nie tylko podzespół graficzny, ale także procesor. Niewykluczone nawet, że planowane jest wykorzystanie układu typu AMD Fusion, łączącego ze sobą procesor i czip graficzny.

Na ile prawdziwe są te doniesienia – nie wiadomo. Sony odmówiło komentarza w tej sprawie.
http://www.cdaction.pl/news-25248/playstation-4-bez-procesora-cell.html

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #585 dnia: Marca 02, 2012, 08:44:35 am »
Inne źródło donosi, że to będzie najzwyklejszy pecet (architektura), a jeszcze inne - że będzie ARM. Plotki, plotki.
Jednak ich natężenie daje do myślenia.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #586 dnia: Marca 02, 2012, 09:09:52 am »
Przy PlayStation 2 też było takie gdakanie, że usuwają Emotion Engine i procki RSX, bo konsola była ciężka do okiełznania. I co? Dosolili Cellem.
Znając Sony myślę, że tak czy siak wprowadzą jakąś właśną innowację w bebechy konsoli, która znowu będzie stanowiła wyróżnik nowego systemu.

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #587 dnia: Marca 02, 2012, 09:15:37 am »
tylko,że bez cella na pokładzie to raczej na 100% można zapomnieć,że kiedykolwiek zagramy na ps4 w gry z ps3. Ten procesor jest tak specyficzny,że o jego softwarowej emulacji można zapomnieć.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #588 dnia: Marca 02, 2012, 09:45:15 am »
Jakoś po aktualnej polityce producenta (hd edition, gry z ps2 na PSS, trzymanie za jaja software'owej emulacji) nie widzę, żeby to był dla Sony jakikolwiek problem i temat do głębszych rozważań.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #589 dnia: Marca 02, 2012, 11:20:08 am »
Już pisałem ale się powtórzę - wsteczna kompatybilność jest przereklamowana i spowalnia rozwój. Będziesz chciał grać w peestrójkowe gry mając peescztery? Nie sprzedawaj peestrzy. 100% wsteczna kompatybilność gwarantowana.

To nie jest tak, że po premierze PS4 wszystkie PS3 przestaną działać.

Mrocz

  • Gość
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #590 dnia: Marca 02, 2012, 13:36:06 pm »
Już pisałem ale się powtórzę - wsteczna kompatybilność jest przereklamowana i spowalnia rozwój. Będziesz chciał grać w peestrójkowe gry mając peescztery? Nie sprzedawaj peestrzy. 100% wsteczna kompatybilność gwarantowana.

To nie jest tak, że po premierze PS4 wszystkie PS3 przestaną działać.

Szczerze to trochę się zgodzę...

Jako posiadacz PS3 wolałbym taniej kupić PS4 i zachować starą konsole... Niż przepłacać za zawartę w PS4 drugie PS3.
Część z was pewnie powie, a co jak się zepsuje PS3? Odpowiedź jest prosta... Kupi się drugą. Jak wyjdzie PS4 to PS3 pewnie będzie chodziło za jakieś 400-500 zł? Tyle co teraz PS2.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #591 dnia: Marca 02, 2012, 13:46:33 pm »
Dlatego na ewentualne odejście od Cella, lub wprowadzenie na jego miejsce innej nowinki technologicznej przy okazji nowej konsoli nie będzie miał wpływu, lub miał w nikłym stopniu aspekt wstecznej kompatybilności.

nakimushi

  • Gość
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #592 dnia: Marca 02, 2012, 16:21:06 pm »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #593 dnia: Marca 02, 2012, 17:05:10 pm »

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #594 dnia: Marca 02, 2012, 17:27:04 pm »
Mam nadzieje ,ze nowy MGS bedzie na starcie nowych konsol ,a nowy Pes niech smiga na Fox Engine W tym roku.

bebbop

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2004
  • Wiadomości: 1 595
  • Reputacja: 10
  • Memento Mori...
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #595 dnia: Marca 11, 2012, 11:55:02 am »
"Epic VP: Unreal Engine 4 Demo Makes Samaritan Look Feeble" W wolnym tlumaczeniu, kiedy zaprezentuja mozliwosci Unreal Engine 4 to demo Samaritan bedzie przy tym wygladac na niezly shit :x
http://www.cinemablend.com/games/Epic-VP-Unreal-Engine-4-Demo-Makes-Samaritan-Look-Feeble-40315.html

Plotka jakoby Wii  U zostalo podkrecone do tego stopnia, aby moglo udzwignac Unreal Engine 4:
http://wiiublog.com/rumor-nintendo-has-tweaked-the-wii-u-so-it-can-run-unreal-engine-4/

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #596 dnia: Marca 11, 2012, 12:01:48 pm »
Samaritan miał pokazywać, że UE3 dobrze radzi sobie z next genową grafiką. Jaki w tym sens skoro pracują nad dużo bardziej zaawansowanym UE4 pod nowe konsole? No chyba, że chcą tym demkiem sprzedać engine, a sami i tak będą robić gry na UE4. Trochę zawiłe to wszystko jak dla mnie.

A z tym WiiU pewnie plotka, ale fajnie gdyby była prawdziwa.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #597 dnia: Marca 11, 2012, 12:29:44 pm »
Szkoda ze nie wyciekł żaden filmik z UE4

bebbop

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2004
  • Wiadomości: 1 595
  • Reputacja: 10
  • Memento Mori...
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #598 dnia: Marca 11, 2012, 16:28:12 pm »
Samaritan miał pokazywać, że UE3 dobrze radzi sobie z next genową grafiką. Jaki w tym sens skoro pracują nad dużo bardziej zaawansowanym UE4 pod nowe konsole? No chyba, że chcą tym demkiem sprzedać engine, a sami i tak będą robić gry na UE4. Trochę zawiłe to wszystko jak dla mnie.

A z tym WiiU pewnie plotka, ale fajnie gdyby była prawdziwa.
Przyznam szczerze, ze rowniez nie rozumiem zbytnio tego zamieszania z Samaritan'em oraz UE4. Myslalem, ze demo pokazuje praktycznie wszystko czego mozna sie spodziewac po UE4 i nowej generacji, a tym czasem po roku okazuje sie, ze jednak da sie wyciagnac o wiele wiecej i owe demo to nic wielkiego w porownaniu z tym co obecnie osiagneli.  Nie rozumiem tego rzekomego ogromnego skoku jakosciowego w tak krotkim czasie.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Rozwój i przyszłość konsol
« Odpowiedź #599 dnia: Marca 12, 2012, 09:07:20 am »
Samarytanin = skalowalny do current gen.
UE4 = wyłącznie next gen.