Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2514827 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4360 dnia: Maja 04, 2008, 11:35:19 am »
nie wiem jak Wy(posiadacze PS3)uważacie grafikę na swoich konsolach lepsza w GTA 4 niż na xO  :lol: :???:
http://www.gametrailers.com/player/33469.html

O co chodzi? Ten filmik był już omawiany. Rozwiń FokA są myśl. :P

FokA

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 20-03-2005
  • Wiadomości: 459
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4361 dnia: Maja 04, 2008, 11:55:00 am »
co tu rozwijac kochany kolego :P dla mnie na tym filmie GTA 4 się lepiej prezentuje na xO ot co.nie zaglądam do tego tematu za często więc sięszybkensem przyznaję że nie wiem o czym mówiliści odnosnie tego porównania z GT

PEACE

PS:jade zaraz do media zobaczyć jak stoją konsole w moim mieście(raz jestem za xO przekonany raz za PS3-darmowy on line)
xO - dużo gier co mnie interesuje in + awaryjność i wizja uśmiercenia konsoli jak w przypadku poprzedika in -
PS3 - darmowy on line , chyba brak awaryjności in + gorsze (w teori) konwersje z xO cena in -

to tak w skrócie


TAK JESTEM NIE ZDECYDOWANY :X

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4362 dnia: Maja 04, 2008, 12:20:21 pm »
Ja też wciąż niezdecydowany. Dostrzegam zdecydowane plusy PS3 (komfort pracy, darmowy online, chociaż z nim to różnie bywa, wizja GoW3 i Heavy Rain) jak i zalety XO - cena, przede wszystkim, +Bioshock, AlanW, Splinter5. Najbardziej razi mnie tylko głośność tego sprzętu, bo awaryjność już nie jest na szczęście tak uciążliwa. Ciągle zastanawiam się, którą w końcu wybrać :???: . Za XO przemawia fakt, że będąc na studiach prawdopodobnie będę w pokoju z kumplem, który zaopatruje się w PS3, więc bezsensownym byłoby mieć dwie takie same konsole w pokoju. XO w zasadzie jest już na wyciągnięcie ręki, bo sprzedając PS2 wraz ze wszystkimi grami powinienem dostać ok. 800 zł, więc przy lekkim dofinansowaniu od rodziców miałbym Premiuma + GTA4, a jeszcze planuję złapać jakąś robotę na wakacje, więc pieniędzy by mi nie brakowało. I co tu zrobic? :sad:
PSN ID: WojtqGO

nakimushi

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4363 dnia: Maja 04, 2008, 12:31:41 pm »
jesli nie masz malego dziecka to glosnosc xa nie powinna byc az taka dokuczliwa - kupisz sobie jakies glosniki i zagluszysz ten naped  :D

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4364 dnia: Maja 04, 2008, 13:00:33 pm »
Wprawdzie nie grałem za dużo na XO (jedynie na zlotach), jednak gdy grałem, to nie zauważyłem żeby X360 chodził aż tak głośno. Fakt, jestem przyzwyczajony do swojego lekko buczącego kompa (buczy, jak każdy przeciętny komputer po jakimś roku użytkowania), jednak z opisów co poniektórych można by było wywnioskować, że X360 chodzi jak suszarka do włosów.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

svonston

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4365 dnia: Maja 04, 2008, 13:01:14 pm »
Jak chcesz, to chetnie Ci przesle dzwiek mojego X360. Jest sporo glosniejszy od mojego komputera.

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4366 dnia: Maja 04, 2008, 13:31:02 pm »
kupiłem 2 dni temu w Media Markt (bez vatu Arcade 650.00) XO z którego jestem ZADOWOLONY konsola jest swietna jak za te cene, czeka na mnie masa dobrych gier, Microsoft dobrze to rozegrał i nie dopusci do uśmierenia 360-tki bo naraszcie marka Xbox przynosi wilekie zyski, M$ nie da se dmuchac w kasze Sony.Jesli chodzi o głośność chodzenia konsoli to gówno prawda, konsola chodzi w sam raz, jesli chodzi o buczenie napędu to nie jest uciążliwe i zdaza sie wtedy jak w menu konsoli włączam odtwarzanie płyty i jak jest Loading więc sprawe głośnosci chodzenia konsoli uważam za zamkniętą, co do RROD nie ma sie co martwic przynajmnij u mnie bo mam zasilacz Falcon i konsola jest wykonana w 65nm wiec bye bye RROD. Kolejna rzecz, zastanawiacie sie dlaczego XO a nie PS3 (nie chodzi o kase) blatego że według mnie gry są lepsze, exclusivy mi sie bardziej podobają, tytuły Multiplatformowe najlapiej wyglądają na XO, exclusivy wychodzą znacznie szybciej niz te od Sony, no i zawsze mozna liczyc na to ze M$ sypnie troche kasy na kolejny exclusiv :). Jak dla mnie Xbox 360 to strzał w 10!!! (Uwaga!!! mój post wyraża moje osobiste zdanie i nikt nie musi sie z nim zgadzać

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4367 dnia: Maja 04, 2008, 13:46:48 pm »
Cytuj
Microsoft dobrze to rozegrał i nie dopusci do uśmierenia 360-tki bo naraszcie marka Xbox przynosi wilekie zyski, M$ nie da se dmuchac w kasze Sony.Jesli chodzi o głośność chodzenia konsoli to gówno prawda, konsola chodzi w sam raz, jesli chodzi o buczenie napędu to nie jest uciążliwe i zdaza sie wtedy jak w menu konsoli włączam odtwarzanie płyty i jak jest Loading więc sprawe głośnosci chodzenia konsoli uważam za zamkniętą, co do RROD nie ma sie co martwic przynajmnij u mnie bo mam zasilacz Falcon i konsola jest wykonana w 65nm wiec bye bye RROD.

Kogo Ty chcesz oszukać? ;>


Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4368 dnia: Maja 04, 2008, 13:50:56 pm »
nie wiem jak Wy(posiadacze PS3)uważacie grafikę na swoich konsolach lepsza w GTA 4 niż na xO  :lol: :???:
http://www.gametrailers.com/player/33469.html
Faka temat jest już dawno skończony. Wersja na PS3 ma mniejsze problemy z aliasingiem, mniejszy pop-up, płynniejszą animację, nie ma problemów z ziarnistością obrazu, lepszy depth of field. To juz dawno zostało przyjęte przez ogół ludności.

Temat już dawno skończony- wersja na PS3 ładniejsza i ogólnie lepsza (krótsze loadingi, lepsze sterowanie, obsługa tilta, możliwość oglądania telewizji na pełnym ekranie w wysokiej rozdziałce). Nie ma już nad czym dyskutować.

ps: w pokoju mam dosyć starego kompa i jeszcze laptop, XO jest jest włączony to zagłusza oba kompy. Jak się włoży płytę z grą i się uruchomi czytnik to konsola buczy jak cicha suszarka do włosów, a i tak podobno mam najcichszy z napędów i cichszą wersję procka. W Bioshocka czy inne gry z klimatem to da się grać tylko i wyłacznie na słuchawkach (i to takich dobrych co tłumią dźwięki otoczenia)
« Ostatnia zmiana: Maja 04, 2008, 13:57:06 pm wysłana przez Piter_neo »

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4369 dnia: Maja 04, 2008, 13:57:44 pm »
co do RROD nie ma sie co martwic przynajmnij u mnie bo mam zasilacz Falcon i konsola jest wykonana w 65nm wiec bye bye RROD.
Powiedz to moim dwóm kumplom, co też mieli te nowe konsole.

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4370 dnia: Maja 04, 2008, 14:08:34 pm »
co do RROD nie ma sie co martwic przynajmnij u mnie bo mam zasilacz Falcon i konsola jest wykonana w 65nm wiec bye bye RROD.
Powiedz to moim dwóm kumplom, co też mieli te nowe konsole.

powiem krótko jak dbasz tak masz... jesli chodzi o GTA IV na PS3 czy na XO to powiem ze wersja na XO jest lepsza bo jest wyraźna i ostra a nie taki rozpacikany syf jak na PS3, jeśli chodzi o efekt głębi pola to może sie wydawać ze jest lepszy na PS3 ale to jest nie prawda bo na PS3 masz ten filtr który jeszcze bardziej rozmazuje otoczenie znajdujące sie dalej (doświadczenia z PC gdzie możesz włączac i wyłączac takie bajery jak głebie pola, filtry i inne typu gówna) Jeśli chodzi o animacje to nikt z moich kumpli nie narzekał na spadki animacji w wersji na XO a oni są na takie rzeczy wyczuloni bo to są tzw. dzieci Benchamarka. Buczy jak suszarka.. pff smieszne ja jakos tego nie zauważyłem, dla mnie chodzi w sam raz i nie wciskam nikomu żadnych bajerów, jak mówiłem wczesniej to jest MOJE ZDANIE

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4371 dnia: Maja 04, 2008, 14:15:01 pm »
'jak dbasz tam masz'... Trufs tez kiedys fanbojowal xboxa, twierdzac ze jesli bedzie sie o niego dbac to nie padnie... smiesznie bylo, jak mu padla kilkanascie minut po tym, jak wrocila pierwszy raz z serwisu :lol: :lol: :lol:
a xbox JEST glosny... siedzac w dashu mozna go uznac za cichego, ale jak zacznie krecic plyta to juz nie bardzo...

svonston

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4372 dnia: Maja 04, 2008, 14:15:11 pm »
co do RROD nie ma sie co martwic przynajmnij u mnie bo mam zasilacz Falcon i konsola jest wykonana w 65nm wiec bye bye RROD.
Powiedz to moim dwóm kumplom, co też mieli te nowe konsole.

powiem krótko jak dbasz tak masz...
Czlowieku, co ty w ogole mowisz?

'jak dbasz tam masz'... Trufs tez kiedys fanbojowal xboxa, twierdzac ze jesli bedzie sie o niego dbac to nie padnie... smiesznie bylo, jak mu padla kilkanascie minut po tym, jak wrocila pierwszy raz z serwisu :lol: :lol: :lol:
Juve, Juve, akurat wtedy broniles Xboxa, ze to wina zlej naprawy sprzetu, a nie samego hardware, ktory po prostu padl po kilku minutach, takze prosze - zamilcz. ;)

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4373 dnia: Maja 04, 2008, 14:17:40 pm »
bo to akurat serwis mu zawalil sprawe =p

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4374 dnia: Maja 04, 2008, 14:23:28 pm »
'jak dbasz tam masz'... Trufs tez kiedys fanbojowal xboxa, twierdzac ze jesli bedzie sie o niego dbac to nie padnie... smiesznie bylo, jak mu padla kilkanascie minut po tym, jak wrocila pierwszy raz z serwisu :lol: :lol: :lol:
a xbox JEST glosny... siedzac w dashu mozna go uznac za cichego, ale jak zacznie krecic plyta to juz nie bardzo...

Może i nie należy do maszyn ultra silencer no ale dla mnie (starego PC-ciarza) jest dobrze, powiem inaczej: nie narzekam. Nadal uważam że jak o sprzęt sie dba to wiadomo że lepiej chodzi i nie psuje sie szybko. Dla mnie XO jest Super i nic/nikt tego nie zmieni, nawet jak bede miał nie daj boże RROD to też syfu nie ma bo jest gwaancja na 3 lata a jak mi PS3 za 13m pojdzie np. laser to co wtedy zrobie?kupie nowy....

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4375 dnia: Maja 04, 2008, 14:23:50 pm »
Cytuj
jak mówiłem wczesniej to jest MOJE ZDANIE
Widać, że twoje i tylko twoje, bo nikt się z nim nie zgadza. :lol:

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4376 dnia: Maja 04, 2008, 14:26:25 pm »
Cytuj
jak mówiłem wczesniej to jest MOJE ZDANIE
Widać, że twoje i tylko twoje, bo nikt się z nim nie zgadza. :lol:

Nikt nie musi, albo sie boją przyznac

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4377 dnia: Maja 04, 2008, 14:41:44 pm »
powiem krótko jak dbasz tak masz...

Nieprawda. Gościu z forum Zanzibaru dbał o swojego X360 bardzo - konsola, gdy była uruchomiona, umieszczana była w miejscu, gdzie było dużo powietrza (najczęściej przy otwartym oknie, na wolnej przestrzeni, nic jej nie zakrywało), a mimo to po roku ot tak nagle zaliczyła RROD.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4378 dnia: Maja 04, 2008, 14:49:15 pm »
powiem krótko jak dbasz tak masz...

Nieprawda. Gościu z forum Zanzibaru dbał o swojego X360 bardzo - konsola, gdy była uruchomiona, umieszczana była w miejscu, gdzie było dużo powietrza (najczęściej przy otwartym oknie, na wolnej przestrzeni, nic jej nie zakrywało), a mimo to po roku ot tak nagle zaliczyła RROD.

Może miał to wadliwą wersje?

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4379 dnia: Maja 04, 2008, 14:51:25 pm »
Rod no coz,moze sie trafic,chociaz szansa jest mniejsza na Falconie.Co do głosnosci to przesadzacie,jeszcze moze napiszcie,ze telewizor chodzi na maksa,dwa stare kompy jak kosiarka,a XO i tak je zaglusza albo,ze kiedys sasiad odpalil u was kosiarke zeby sprawdzic czy chodzi i jakie bylo wasze zdziwienie kiedy okazalo sie ze XO chodzi 2 razy glosniej.Mam naped BenQ gram po nocach i ani nie budze spiacego brata obok mnie,ani sasiadow mnieszkajacych nade mna,powiem wam nawet ze na glosnosc nie zwracam uwagi bo po poprostu nie slysze takiego halasu,komfotowo sobie gram.Wiec nie przesadzajcie i nie wyolbrzymiajcie problemu moze chodzi glosno w porownaniu do ps3 ale nie chodzi napewno głośniej od standardowego komputera.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4380 dnia: Maja 04, 2008, 14:52:29 pm »
powiem krótko jak dbasz tak masz...

Nieprawda. Gościu z forum Zanzibaru dbał o swojego X360 bardzo - konsola, gdy była uruchomiona, umieszczana była w miejscu, gdzie było dużo powietrza (najczęściej przy otwartym oknie, na wolnej przestrzeni, nic jej nie zakrywało), a mimo to po roku ot tak nagle zaliczyła RROD.

Może miał to wadliwą wersje?

Nie wiem, jaki Ty jesteś naiwny. Mam na GG 8 forumowiczów z XO. Padł wszystkim, prędzej czy później, ale tak- łudź się, że będzie działał w nieskończoność.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4381 dnia: Maja 04, 2008, 14:57:46 pm »
zgadzam się z Lesiem u mnie trzech kumpli kupiło sobie w tym samym czasieX0 jednemu padł po dwóch tygodniach przerobil go grał na verbatimach więc myślałem że to dla tego ale pozostali dwaj szanowali sprzęt bardziej niż siebie a i tak jednemu padł po miesiącu a drugiemu po dwóch  :sad:

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4382 dnia: Maja 04, 2008, 15:05:02 pm »
No coz Rod predzej czy pozniej dopadnie każdego jednak 3 lata gwarancji oraz sprawny serwis robia swoje + 1 miesiac golda(chyba jeszcze dodaja) wiec az tak bym sie tym nie przejmowal :D

svonston

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4383 dnia: Maja 04, 2008, 15:05:31 pm »
Ja nie dostalem 1 miesiaca Live.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4384 dnia: Maja 04, 2008, 15:18:36 pm »
Nie chce mi się szukać na forum ale całkiem niedawno Stalker mocno obstawał za PS3 i wypisywał o niej w samych superlatywach. Dziś ma X0 i jak widać mentalność Polaka odzywa się od razu. Moje najlepsze i koniec a PS3 to syf.

Co do GTA4 to Piter napisał całą prawdę. Bardziej sterylny obraz nie czyni wersję na X0 lepszą o czym pisze masa serwisów testujących obie gry. Mniejszy pop up, płynniejsza animka i mniej problemów z ząbkami na krawędziach po prostu czyni wersję na PS3 lepszą, ładniejszą w odbiorze.

Nie wiem z czym tu się sprzeczać. Wystarczy obejrzeć Head2Head albo jakąś reckę IGN'u czy innego serwisu i sprawa jasna. To że się wersja na X0 bardziej podoba Stalkerowi bo on akurat tą posiada to nie znaczy że takowa jest ładniejsza.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4385 dnia: Maja 04, 2008, 15:29:32 pm »
Nie chce mi się szukać na forum ale całkiem niedawno Stalker mocno obstawał za PS3 i wypisywał o niej w samych superlatywach. Dziś ma X0 i jak widać mentalność Polaka odzywa się od razu. Moje najlepsze i koniec a PS3 to syf.

A czy Ty tez tak nie robisz tylko w druga strone ? Wedlug Ciebie XO to syf a ps3 jest super i na kazdym kroku ja bronisz jakby to bylo Twoje najukochansze dziecko.

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4386 dnia: Maja 04, 2008, 15:41:24 pm »
Nie chce mi się szukać na forum ale całkiem niedawno Stalker mocno obstawał za PS3 i wypisywał o niej w samych superlatywach. Dziś ma X0 i jak widać mentalność Polaka odzywa się od razu. Moje najlepsze i koniec a PS3 to syf.

Co do GTA4 to Piter napisał całą prawdę. Bardziej sterylny obraz nie czyni wersję na X0 lepszą o czym pisze masa serwisów testujących obie gry. Mniejszy pop up, płynniejsza animka i mniej problemów z ząbkami na krawędziach po prostu czyni wersję na PS3 lepszą, ładniejszą w odbiorze.

Nie wiem z czym tu się sprzeczać. Wystarczy obejrzeć Head2Head albo jakąś reckę IGN'u czy innego serwisu i sprawa jasna. To że się wersja na X0 bardziej podoba Stalkerowi bo on akurat tą posiada to nie znaczy że takowa jest ładniejsza.

Czy ja powiedziałem że PS3 to syf (mówiłem że dla mnie GTA IV na PS3 to syf i ciapka dla niemowlaka) PS3 to swietna konsola ale dobija mnie 1 że wszyscy fanboye Sony skaczą po tak swietnej konsoli jaką jest XO a jak ktos wyrazi swoje negatywne zdanie na jakis wątek w temacie PS3 to wszyscy na niego ruszają jak by nie wiem co zrobił!!! Obie konsole są świetne ale mam tez swoj pogląd na to która jest lepsza dla mnie to jest XO dla ciebie PS3 i mi to nie przeszkadza, życze twojej platformie jak najlepiej mam nadzieje ze ty mojej również bo obie są świetne.

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4387 dnia: Maja 04, 2008, 16:02:04 pm »
Kurde nikt tego tematu jeszcze nie wywalił, ehh ;\.

Osobiście miałem X360 ponad rok, ani razu nie zaszczycił mnie komunikatem o niemożności odczytania płyty czy też innym - śmigał elegancko.
Ale z czasem zaczęła mnie denerwować ta głośność i ciągle po myśli chodziła mi awaryjność - czułem jakby miała mi za chwile paść. Głównie z tych dwóch powodów pozbyłem się kloca a jutro go wysyłam. Oczywiście o mojej decyzji zdecydowało też to, że premiera nowego MGS coraz bliżej i oczywiście odtwarzacz BLU-RAY w PS3, mam dobry telewizor za kupę kasy (50-full hd) a mam do niego podpięte tylko kino domowe z DVD. Nie mam żadnego urządzenia dzięki któremu mógłbym oglądać obraz w HD i Full HD, dlatego odtwarzacz filmów BR się mi przyda :).
Inna sprawa, że jestem fanem konsoli Sony od 199x roku i kocham te sprzęty a X'a kupiłem bodaj jeszcze przed premierą PS3 więc wyboru zbytnio nie miałem.
Teraz wracam do konsoli Sony i jest mi z tym bardzo dobrze (PS1,PS2,PS3 - miły zestaw - jest na czym grać) co nie zmienia faktu, że z X'a jako konsoli do gier i gier jakie na niego były - byłem BARDZO zadowolony, chociaż nie wiem czemu nigdy nie czułem tego 'czegoś' grając na X360, a jestem niemal pewien, że śmigając na PS3 to uczucie będzie jak to było z PS1, PS2 - po porostu czuć te magię, wiele nawiązań do poprzednich, wspomnienia etc ;).

To tyle odemnie w tej kwestii.
A swoje PS3 będę miał najpewniej po jutrze więc dam znać czy bardziej mi pasi od Xa;).

FokA

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 20-03-2005
  • Wiadomości: 459
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4388 dnia: Maja 04, 2008, 21:30:24 pm »
echhhhhh dzis prawie mialem xboxa z pgr 4 w bundle + GTA 4 dodatkowo plus kabel do monitora hama z pozłacanymi końcówkami....niestety nie udzielili mi kredytu (nowa praca za krotko pracuje)ale już jutro po pracy jade po swoj egzemplarz xO (szefo mi weźmie na siebie 8) ) i bede sie cieszył jak dziecko hasając po NY jako roman bellick

PS dziewczyna mnie kusi na wersje z dance revolution(czy cos takiego) z matą do tanczenia co wybrac?wersje z PGR 4 czy z mata i dance cos tam?

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4389 dnia: Maja 04, 2008, 21:34:55 pm »
Cytuj
byłem w lekkim szoku jak zobaczyłem filmik z porównaniem a nim tak rozmazaną wersję GTA4 na PS3
Bo tak to jest jak ludzie opieraja sie tylko na tekstach z forum czy recenzji ;\ Wersja na PS3 fakt, jest "rozmazana", ale w tle, na pierwszym planie wszystko jest bardzo ostre, niestety nie kazdy mial okazje to zobaczyc i teraz pieprzy glupoty ...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4390 dnia: Maja 04, 2008, 22:04:53 pm »
bez przesady z ta ostroscia - tla so rozmyte a gra ma zabki wiec napewno nie ma AA/

Owszem tła są rozmyte tu nie przeczę. Natomiast co do ząbków to polecam Ci wskoczyć do jakiegoś Empiku i obadać wersję na X0. Może i ma 2xAA ale ja za cholerę tego nie jestem w stanie zauważyć bo ząbki rażą jeszcze bardziej niż na PS3 co widać nawet na kiepskim porównaniu z GT.
« Ostatnia zmiana: Maja 04, 2008, 22:06:24 pm wysłana przez MarcePan »

nakimushi

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4391 dnia: Maja 04, 2008, 22:16:09 pm »
bez przesady z ta ostroscia - tla so rozmyte a gra ma zabki wiec napewno nie ma AA/

Owszem tła są rozmyte tu nie przeczę. Natomiast co do ząbków to polecam Ci wskoczyć do jakiegoś Empiku i obadać wersję na X0. Może i ma 2xAA ale ja za cholerę tego nie jestem w stanie zauważyć bo ząbki rażą jeszcze bardziej niż na PS3 co widać nawet na kiepskim porównaniu z GT.

widzialem wersje na xie dzisiaj w sklepie i nie widzialem zabkow

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4392 dnia: Maja 04, 2008, 22:17:56 pm »
Cytuj
Dokładnie!!!

o chryste, jaki orgazm :lol: :lol: :lol:

a ja bym tylko chciał zauważyć, że śmiesznym jest, jak fanboje PS3 pałują się przez x stron Wystem Sars nad tym, że WRESZCIE jakaś multiplatformówka wygląda lepiej na ich konsoli (nie jednoznacznie lepiej, ale już niech będzie). Ciuuuuuuul tam, że nie dostaną wypasionych dodatków do GTA IV, ciul tam że 90% innych multiplatformówek wypada zdecydowanie lepiej na XO - przecież ważne, że GTA IV ma jakiś zasrany filtr (czy tam nie ma go), dzięki czemu videofile-onaniści mogą z orgastyczną radością stwierdzić - YEEEEEESSSSSSSSS, "nasza" wersja wygląda o 0,3% lepiej, XO sux :lol:

svonston

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4393 dnia: Maja 04, 2008, 22:24:55 pm »
A pozniej teksty, ze atakuje sie ich kochane PS3, gdy tylko jest okazja! :lol:

Oj chlopaki, chlopaki... :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4394 dnia: Maja 04, 2008, 22:34:23 pm »
bez przesady z ta ostroscia - tla so rozmyte a gra ma zabki wiec napewno nie ma AA/

Ile ja gier widziałem, co miały AA, a mimo to straszyły ząbkami  :lol:

Muszę się jeszcze odnieść do tematu głośności. To, że laptop jest od klocka cichszy - oczywiste, ale mój stary pecet (trzy wiatraki 120mm) generował znacznie mniejszy hałas.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4395 dnia: Maja 05, 2008, 01:19:09 am »
kur, nie zauważasz dysproporcji? Xboye pałowali się nad multiplatformówkami, bo było ich dużo i w tej materii sonyboye faktycznie mieli mało do gadania; pałowali się nad GoW tyle samo, co sonyboye nad Uncharted; pałowali się nad sprzedażą XO w okresie, gdy ich maszyna przodowała w tabelkach - tak samo, jak sonyboye w analogicznej sytuacji z PS3. I całe te wojny to dla mnie pomyłka i idiotyzm, wojny w których obie strony zazwyczaj mają po równo racji. Chodzi mi o to, że naprawdę żałośnie to wygląda, jak nagle jakaś multiplatformówka wygląda NIEZNACZNIE (= troszkę, odrobinkę, niewiele, etc.) lepiej na konsoli sony, to od razu zaczynają się chore podniety. Nie wiem, nie grałem w GTA IV na żadnej z konsol, ale czytając obiektywne wypowiedzi obiektywnych ludzi można stwierdzić, że wersja na PS3 faktycznie jest trochę ładniejsza, ale kurde, czy na tyle, żeby odwalać na forach taką szopkę? Pie*dolić farmazony o tym, jak bardzo wersja xboxowa ssie pałkę tej z PS3? Rozumiem - jakby to były jakieś drastyczne różnice, jakieś bugi, skaszaniony framerate (przykład: Skate), cokolwiek, to były powód, ale w takiej sytuacji, kiedy tylko nerdy widzą dwa piksele więcej/mniej w danej wersji - to cała kłótnia wygląda co najmniej kretyńsko. Dołożę do tego fakt, że nie wiedzieć czemu pomijany jest fakt ekskluzywnego kontentu dla XO, a gdy tylko się o nim wspomni, to pojawiają się głosy, że "eee, pewnie to bujda, na pewno nie bedzie nowego miasta, a jak będzie, to pewnie takie do dupy i w ogóle dwuwymiarowe". No ku*wa rzygać się chce.

Cytuj
Co się stało ? Łazienka jest zamknięta ?

No tego już nie skomentuje. Jebnij się z okna, proszę.

Aha - Marcepan, mimo wszystko chyba dość inteligentny z ciebie koleś, więc nie muszę ci tłumaczyć, gdzie możesz sobie wsadzić porównania screenów zrobionych w różnych miejscach, hm?

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Maja 05, 2008, 01:23:13 am wysłana przez Miazga »

nakimushi

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4396 dnia: Maja 05, 2008, 01:33:27 am »
o matko ile czytania  - Marcepan daj sobie spokoj bo wyjdzie porownanie Eurogamera i znowu sie okaze ze wersja na x jest lepsza i glupio ci bedzie ze sie klociles przez 20 stron  :sad:

gra wyglada zagrzebiscie na ps3 ale to nie oznacza ze na xie jest gorzej


------------------------


Następny post o GTA w tym temacie nagrodzony zostanie ost'em. Pasi?
« Ostatnia zmiana: Maja 05, 2008, 01:48:58 am wysłana przez kun »

Gość Anonimowy

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 2 626
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4397 dnia: Maja 05, 2008, 02:07:20 am »
widze ze moderator jest jeszcze bardziej pieprzniety od ludzi ktorych probuje uspokoic w tym popieprzonym watku
spoko dajcie mi ostrzezenie za pisanie o gta a oni niech 20 stron pisza dalej swoje
Zaraz zaraz ja myślałem że to jest System Wars - temat gdzie można się pokłucić na temat wyższości jednego systemu/wersji nad drugą.
Czyli miejsce SPECJALNIE przeznaczone do takich dyskusji.

Może założymy jeszcze jeden temat?
System Wars - GTA4 EDITION?

PS.
Moderatorze proszę się też podpisać jeżeli można.
A i zmienić nazwę tematu na poprawny, moderacja bawi się w zmienianie nazw ( "Wystem Sars" ), kasowanie postów, ech.... :-?
« Ostatnia zmiana: Maja 05, 2008, 02:11:43 am wysłana przez Gość Anonimowy »
"Na forum nie ma żadnych ludzi, tylko porno boty z podciągniętym AI."
(by tarniak, all rights and lefts reserved)
---
Lies. Deceit. Cake.
---

13 Porównanie Gier (X360 vs PS3)
http://www.gameonly.pl/forum/index.php?topic=2178.msg349879#msg349879

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4398 dnia: Maja 05, 2008, 02:17:36 am »
Widzocznie moderatorzy (moderator) wolą, żeby tego typu wspaniałe dyskusje przebiegały w tematach dot. konkretnych gier... No cóż, niech potem jednak nie narzekają na śmietnik i kłótnie tam prowadzone, skoro wyrzucają posty z tematu, do śmieci i kłótni przeznaczonego.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #4399 dnia: Maja 05, 2008, 03:12:41 am »
pałowali się nad GoW tyle samo, co sonyboye nad Uncharted; pałowali się nad sprzedażą XO w okresie, gdy ich maszyna przodowała w tabelkach - tak samo, jak sonyboye w analogicznej sytuacji z PS3.
Właśnie po to mają ten temat,i skoro jedni to robią to i drudzy będą to robić.Takie wojny były już długo przed xboxem, czy playstation.

Cytuj
No tego już nie skomentuje. Jebnij się z okna, proszę.
Daje Ci prawo pierwszeństwa.