Autor Wątek: Top 10 gier na Ps3  (Przeczytany 12431 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tarniak

  • Gość
Odp: Top 10 gier na Ps3
« Odpowiedź #80 dnia: Stycznia 12, 2009, 14:23:00 pm »
Jesteś jeszcze za mlody i nie doświiadczony!Ludzie po dwudziestce inaczej paczą na świat 8)Dla gościa który ma kilka dzieci ważniejsze jest dbanie o nie, a nie kupowanie jednej gry za takie kwoty(chociaż w tej chwili i tak troche mniej kosztują)!Woli tą ciężko zarobioną kase przeznaczyć na rodzine a nie na jakieś gierki!Plus wielki za to dla tej konsoli!Dlatego chyba sie lepiej sprzedaje,bo wszystkie osoby,które znam posiadają sprzęt zmodyfikowany.
Buahahahaha, jestem po 20stce i patrzę na świat inaczej, to prawda. Tyle, że teraz brzydzę się piratami, które miałem na PSXa czy PS2. Właśnie po przekroczeniu pewnego wieku, człowiek zaczyna na to patrzeć w innych kategoriach. Nie gra w 30 gier na raz, bo ma obowiązki, ma pieniądze, to kupuje coś za co powinien zapłacić, bo ktoś kto robi tą grę ma pewnie dom na utrzymaniu i ciężko pracuje ślęcząc nad fizyką upadającej beczki, żeby jeden z drugim mógł się potem podniecać jak zarąbiście leci po wybuchu. ;)

Tak czy inaczej TO NIE JEST TEMAT DO TAKICH ROZKMIN!

North

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 1 013
  • Reputacja: 1
Odp: Top 10 gier na Ps3
« Odpowiedź #81 dnia: Stycznia 12, 2009, 14:32:14 pm »
Kończąc temat i cytując kolegę.
Wpis jak ch**!

protas4

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 16-02-2008
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: 0
Odp: Top 10 gier na Ps3
« Odpowiedź #82 dnia: Stycznia 12, 2009, 19:51:06 pm »
Sorki ze zapytam ale czy nikt nie gral w Call of Duty 5 ?? bo mi ta gra sie wydaje  super i online tez jest niezła !! wiec hmm  nawet w pierwszej 20 jej nie ma ??
pozatym chyba  PES 2009 jest tez całkiem niezła gra wiec  to samo pytanie ??  8)http://






Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Top 10 gier na Ps3
« Odpowiedź #83 dnia: Stycznia 12, 2009, 19:53:10 pm »
Sorki ze zapytam ale czy nikt nie gral w Call of Duty 5 ?? bo mi ta gra sie wydaje  super i online tez jest niezła !! wiec hmm  nawet w pierwszej 20 jej nie ma ??
pozatym chyba  PES 2009 jest tez całkiem niezła gra wiec  to samo pytanie ??  8)http://
Ja gram w obie gry i gra sie naprawde fajnie, tylko że ja głosowałem z 2 lata temu i tych gier nie było :P.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Top 10 gier na Ps3
« Odpowiedź #84 dnia: Stycznia 12, 2009, 22:49:13 pm »
Sorki ze zapytam ale czy nikt nie gral w Call of Duty 5 ?? bo mi ta gra sie wydaje  super i online tez jest niezła !! wiec hmm  nawet w pierwszej 20 jej nie ma ??
pozatym chyba  PES 2009 jest tez całkiem niezła gra wiec  to samo pytanie ??  8)http://
Na liście Xboxowej CoD5 jest na 15 miejscu, więc nie jest jeszcze tak źle ;)  Za to PES dostał bardzo mało głosów i Fifa jest zdecydowanie wyżej.

Jesteś jeszcze za mlody i nie doświiadczony!Ludzie po dwudziestce inaczej paczą na świat 8)Dla gościa który ma kilka dzieci ważniejsze jest dbanie o nie, a nie kupowanie jednej gry za takie kwoty(chociaż w tej chwili i tak troche mniej kosztują)!Woli tą ciężko zarobioną kase przeznaczyć na rodzine a nie na jakieś gierki!Plus wielki za to dla tej konsoli!Dlatego chyba sie lepiej sprzedaje,bo wszystkie osoby,które znam posiadają sprzęt zmodyfikowany.
Buahahahaha, jestem po 20stce i patrzę na świat inaczej, to prawda. Tyle, że teraz brzydzę się piratami, które miałem na PSXa czy PS2. Właśnie po przekroczeniu pewnego wieku, człowiek zaczyna na to patrzeć w innych kategoriach. Nie gra w 30 gier na raz, bo ma obowiązki, ma pieniądze, to kupuje coś za co powinien zapłacić, bo ktoś kto robi tą grę ma pewnie dom na utrzymaniu i ciężko pracuje ślęcząc nad fizyką upadającej beczki, żeby jeden z drugim mógł się potem podniecać jak zarąbiście leci po wybuchu. ;)
Ja akurat nigdy nie piraciłem (no chyba, że na PC trochę), ale jak najbardziej się z tobą zgadzam. Wydać 200-300zł na miesiąc na swoje hobby to wcale nie jest aż tak dużo, a jak ktoś ma jeszcze rodzinę na utrzymaniu, to najprawdopodobniej wydaje jeszcze mniej bo nie ma po prostu czasu. Co innego jak kopiujesz coś czego byś nigdy nie kupił (np średniego filmu na DVD), a co innego jak piracisz coś czym się interesujesz.

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: Top 10 gier na Ps3
« Odpowiedź #85 dnia: Stycznia 12, 2009, 23:07:26 pm »
Kolejnosc niewazna:
Motorstorm 1,2
MGS 4(tylko w demko gralem, ale baRRRRRRRRRRRRRRRRRdzo mi podeszlo)
LBP
a za pare chwil dodam Killzone 2 ;)
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

Zwyrol

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-01-2009
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Top 10 gier na Ps3
« Odpowiedź #86 dnia: Stycznia 13, 2009, 02:02:10 am »
1. Devil May Cry 4
2. Uncharted Drake's Fortune
3. Wipeout HD
4. LittleBigPlanet
5. MGS 4
Podaj mi młotek, to ci pier*olnę!