Autor Wątek: Bloodborne  (Przeczytany 193371 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Bloodborne
« Odpowiedź #1280 dnia: Stycznia 31, 2016, 11:30:37 am »
Widać rączka zainfekowała móżdzek, co? I te zjeboemotki, poziom gifów Sylvana.

Idealnie pasuje do lewackiej logiki. Przypomnę ci co napisałem
Cytuj
Kiedy ty ku**o je**na w końcu zdechniesz?
Wg zainfekowanego lewego móżdzku to ciężkie przestępstwo, rękoczyny, karane dożywociem. Jakbym zaś do takiej wypowiedzi
Cytuj
Zapierdolę cię ku**o.
dodał pięć loli to wszystko by było w najlepszym porządku.

I jak żeś taki kozak, to olej forum na trzy miesiące z WŁASNEJ woli.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Bloodborne
« Odpowiedź #1281 dnia: Stycznia 31, 2016, 11:48:03 am »
ty serio masz coś ostro z deklem. boli cię dupa o wiedzmina w tym temacie, napisałem "uderz w stół", to zacząłeś obrażać biednych imigrantów włączając mnie w ich szeregi, a potem się pytasz "czy się odpierdolę"  :D

jeszcze jakieś majaki o ciężkich przestępstwach i dożywociu, a trzymiesięczne złamanie jawisz jako pokaz silnej woli. te stosunki z kotem ci nie służą misiaczku :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

iko

  • Gość
Odp: Bloodborne
« Odpowiedź #1282 dnia: Stycznia 31, 2016, 11:52:57 am »
Komuś brakuje ruchu i gimnastyki, z resztą nie jednemu z forum. :troll:

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Bloodborne
« Odpowiedź #1283 dnia: Stycznia 31, 2016, 12:43:57 pm »
ty serio masz coś ostro z deklem. boli cię dupa o wiedzmina w tym temacie, napisałem "uderz w stół", to zacząłeś obrażać biednych imigrantów włączając mnie w ich szeregi, a potem się pytasz "czy się odpierdolę"  :D

jeszcze jakieś majaki o ciężkich przestępstwach i dożywociu, a trzymiesięczne złamanie jawisz jako pokaz silnej woli. te stosunki z kotem ci nie służą misiaczku :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

uderz w stół  :lol:
Nie pisz do mnie po arabsku, ok?
Hahahahah, piknie we łbie się przekłada od głaskania kózek. Tak mnie dupa o zjebane trofiki w wiedzminku boli, że zacząłem wyzywać od jebaczy kotów (bo w końcu rodzina=jebanie co nie arabie?), debili i połamańców. Misiaczku se możesz pisać do kolegów od pedałowania, a nie do Mnie.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 31, 2016, 12:46:34 pm wysłana przez Juras »

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Bloodborne
« Odpowiedź #1284 dnia: Stycznia 31, 2016, 12:56:56 pm »
Skończcie z tym.

iko

  • Gość
Odp: Bloodborne
« Odpowiedź #1285 dnia: Stycznia 31, 2016, 13:01:59 pm »
najlepsze jest w tym to, że s00s nie chciał obrazić Jurka, tylko pisał w żartach. :troll: Panowie, luzzz!

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: Bloodborne
« Odpowiedź #1286 dnia: Stycznia 31, 2016, 13:10:14 pm »
Jurek odstawił leki....

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Bloodborne
« Odpowiedź #1287 dnia: Stycznia 31, 2016, 14:45:13 pm »
ty serio masz coś ostro z deklem. boli cię dupa o wiedzmina w tym temacie, napisałem "uderz w stół", to zacząłeś obrażać biednych imigrantów włączając mnie w ich szeregi, a potem się pytasz "czy się odpierdolę"  :D

jeszcze jakieś majaki o ciężkich przestępstwach i dożywociu, a trzymiesięczne złamanie jawisz jako pokaz silnej woli. te stosunki z kotem ci nie służą misiaczku :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

uderz w stół  :lol:
Nie pisz do mnie po arabsku, ok?
Hahahahah, piknie we łbie się przekłada od głaskania kózek. Tak mnie dupa o zjebane trofiki w wiedzminku boli, że zacząłem wyzywać od jebaczy kotów (bo w końcu rodzina=jebanie co nie arabie?), debili i połamańców. Misiaczku se możesz pisać do kolegów od pedałowania, a nie do Mnie.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Bloodborne
« Odpowiedź #1288 dnia: Stycznia 31, 2016, 15:31:23 pm »
Świetny motyw z DLC:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Fikał, fikał i się dofikał. :angel:

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Bloodborne
« Odpowiedź #1289 dnia: Lutego 01, 2016, 18:12:37 pm »
Wkurzyły mnie wczoraj wiadomości pozostawione przez graczy. Eksplorowałem właśnie po raz pierwszy pierwsze piętro budynku Auli.

Doszedłem do pomieszczenia, gdzie na ścianie siedział pająk... czytam "uważaj! Człowiek bestia!" No to się zbliżam po cichu i je*! Później się okazało ze to jedna z postaci ważnych dla fabuły :mad:  :mad:  :mad:

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Bloodborne
« Odpowiedź #1290 dnia: Lutego 01, 2016, 20:51:17 pm »
Zawsze jest ng+ :-)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Bloodborne
« Odpowiedź #1291 dnia: Lutego 02, 2016, 09:21:22 am »
No właśnie jest dodatkowa motywacja.  Zastanawiam się nawet czy darować sobie na YouTube filmiki wyjaśniające fabułę. Przejdę z kilka razy, ogarnę co i jak i może wtedy :D

Na NG+ przeciwnicy mają dostosowany poziom do poziomu gracza? Jak sobie myślę , że mógłbym przejść grę tak na Rambo to trochę szkoda

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 570
  • Reputacja: 252
Odp: Bloodborne
« Odpowiedź #1292 dnia: Lutego 03, 2016, 18:50:14 pm »
Wkurzyły mnie wczoraj wiadomości pozostawione przez graczy. Eksplorowałem właśnie po raz pierwszy pierwsze piętro budynku Auli.

Doszedłem do pomieszczenia, gdzie na ścianie siedział pająk... czytam "uważaj! Człowiek bestia!" No to się zbliżam po cichu i je*! Później się okazało ze to jedna z postaci ważnych dla fabuły :mad:  :mad:  :mad:
Na NG+ przeciwnicy mają dostosowany poziom do poziomu gracza? Jak sobie myślę , że mógłbym przejść grę tak na Rambo to trochę szkoda

Dobre.

Co do NG+, przeciwnicy mają więcej punktów życia i zadają poważniejsze razy. Zatem o grze na "hurra" nie ma mowy nawet w okolicy setnego poziomu, choć całość wydaje się łatwiejsza ponieważ znasz już mechanikę i strategię gry.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Bloodborne
« Odpowiedź #1293 dnia: Lutego 03, 2016, 19:11:13 pm »
To fajnie, pod koniec gry wpadło kilka nader ciekawych broni, które chciałbym ulepszyć i trochę z nimi polatać ;) No i strasznie mnie intrygują wątki tych postaci pobocznych w grze, trzeba będzie gdzieniegdzie wybrać inną ścieżkę i popróbować wyciągnąć maksimum z tego aspektu)))

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Bloodborne
« Odpowiedź #1294 dnia: Lutego 03, 2016, 23:06:36 pm »
Amygdala w lochu padła. Nie miałem takich problemów jak reszta tutaj, w miarę gładko poszło. Znacznie więcej problemow mialem z pieskiem.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Bloodborne
« Odpowiedź #1295 dnia: Lutego 03, 2016, 23:30:19 pm »
Szykuje się zalew platyn w Bloodborne :-)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Bloodborne
« Odpowiedź #1296 dnia: Lutego 03, 2016, 23:34:34 pm »
Bo ta platynka w sumie jakaś bardzo trudna nie jest

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Bloodborne
« Odpowiedź #1297 dnia: Lutego 04, 2016, 01:52:49 am »
Właśnie pokonałem ostatniego bossa. Zakończenie to wtf)) Szkoda ze narracja jest słaba, bo mogłaby to być na prawdę mocna historyjka. Z drugiej strony takie jakie to jest, surowe i owiane tajemnicą, to ma to jakąś taką magię, która zachęca do dalszego drążenia wątków nawet po przejściu gry. Trochę zrąbałem sprawę, bo po pokonaniu ostatniego bossa nie ma odwrotu i nie pytając mnie o zdanie, gra znowu przeniosła mnie do kliniki Iosefki i zafundowała transfuzję krwi, nowy początek snu tropiciela 8)

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 685
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Bloodborne
« Odpowiedź #1298 dnia: Lutego 04, 2016, 10:43:01 am »
Szkoda ze narracja jest słaba

Jak dla mnie nie jest to dobre określenie, po prostu to inne podejście do przedstawiania świata i historii. Mniej przystępne dla przeciętnego gracza, nie tak widowiskowe jak w wielu innych dużych produkcjach. Tym większą jednaki daje satysfakcję z odkrywania, analizowania, a przede wszystkim zmusza Cię do myślenia i używania własnej wyobraźni. Poza tym to świat z ciekawa, mroczną historią.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Bloodborne
« Odpowiedź #1299 dnia: Lutego 04, 2016, 11:02:39 am »
Szkoda ze narracja jest słaba

Jak dla mnie nie jest to dobre określenie, po prostu to inne podejście do przedstawiania świata i historii. Mniej przystępne dla przeciętnego gracza, nie tak widowiskowe jak w wielu innych dużych produkcjach. Tym większą jednaki daje satysfakcję z odkrywania, analizowania, a przede wszystkim zmusza Cię do myślenia i używania własnej wyobraźni. Poza tym to świat z ciekawa, mroczną historią.
Zgoda, ale jednak jest tu duze prawdopodobienstwo, ze komus moze nie siasc. :)

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 685
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Bloodborne
« Odpowiedź #1300 dnia: Lutego 04, 2016, 11:55:29 am »
Oczywiście, w końcu wielu ludzi stwierdziło, że w takim DkS nie ma fabuły w ogóle, bo nie ma cut-scenek, bo dialogów jest mało, są krótkie i wiele nie wnoszą. I jeśli przyjmiemy, że jest tylko jedne sposób prowadzenia narracji to tak, w grach FS jest ona słaba. Tyle, że nigdy nie ma jednego sposobu, a już tym bardziej w grach. Dlatego uważam, że nazywanie innego podejścia słabym nie jest ok. Co innego, jeśli ktoś pisze, że mu nie leży, ale to już kwestia gustu.

Mrocz

  • Gość
Odp: Bloodborne
« Odpowiedź #1301 dnia: Lutego 04, 2016, 11:58:34 am »
Oczywiście, w końcu wielu ludzi stwierdziło, że w takim DkS nie ma fabuły w ogóle, bo nie ma cut-scenek, bo dialogów jest mało, są krótkie i wiele nie wnoszą. I jeśli przyjmiemy, że jest tylko jedne sposób prowadzenia narracji to tak, w grach FS jest ona słaba. Tyle, że nigdy nie ma jednego sposobu, a już tym bardziej w grach. Dlatego uważam, że nazywanie innego podejścia słabym nie jest ok. Co innego, jeśli ktoś pisze, że mu nie leży, ale to już kwestia gustu.

Destiny się mocno oberwało za to podejście do fabuły. Tam też była szczątkowa i wszystko było przedstawione "po za grą". Tak mocno się oberwało, że w Taken King wrócili do klasycznej metody.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 685
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Bloodborne
« Odpowiedź #1302 dnia: Lutego 04, 2016, 12:13:26 pm »
Tak, ale Destiny według mnie zrobiło kilka błędów. Przede wszystkim - robią grę dla masy, a korzystają z bardziej niszowych rozwiązań, które dodatkowo mogą nie pasować do FPS'a (chodzi mi o tempo rozgrywki). Poza tym, historię świata ukryli w dużej mierze w kartach, które były dostępne nie z poziomu gry. Może historia w opisach ekwipunku nie jest dużo lepszym rozwiązaniem, jednak jest bardziej powiązane z samą grą. Trzecia kwestia - w grach FS diabeł tkwi w szczegółach. Podpowiedzi, rzeczy, na które warto zwrócić uwagę, które opowiadają historię (czasem jedynie przez wyobraźnię fanów) są dosłownie wszędzie - w postaciach, broniach, propsach czy samym enviro. Tego mi w Destiny brakowało, bo choć występowało, to było tego za mało. A jak lecisz w teamie to już w ogóle nie masz na to czasu.

Mrocz

  • Gość
Odp: Bloodborne
« Odpowiedź #1303 dnia: Lutego 04, 2016, 12:27:55 pm »
Tak, ale Destiny według mnie zrobiło kilka błędów. Przede wszystkim - robią grę dla masy, a korzystają z bardziej niszowych rozwiązań, które dodatkowo mogą nie pasować do FPS'a (chodzi mi o tempo rozgrywki). Poza tym, historię świata ukryli w dużej mierze w kartach, które były dostępne nie z poziomu gry. Może historia w opisach ekwipunku nie jest dużo lepszym rozwiązaniem, jednak jest bardziej powiązane z samą grą. Trzecia kwestia - w grach FS diabeł tkwi w szczegółach. Podpowiedzi, rzeczy, na które warto zwrócić uwagę, które opowiadają historię (czasem jedynie przez wyobraźnię fanów) są dosłownie wszędzie - w postaciach, broniach, propsach czy samym enviro. Tego mi w Destiny brakowało, bo choć występowało, to było tego za mało. A jak lecisz w teamie to już w ogóle nie masz na to czasu.

Tu się zgadza ;) Ale to poniekąd pokazuje, jak tego typu rozwiązania potrafią być rozsmarowane prze społeczność :P

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Bloodborne
« Odpowiedź #1304 dnia: Lutego 04, 2016, 15:12:51 pm »
Szkoda ze narracja jest słaba

Jak dla mnie nie jest to dobre określenie, po prostu to inne podejście do przedstawiania świata i historii. Mniej przystępne dla przeciętnego gracza, nie tak widowiskowe jak w wielu innych dużych produkcjach. Tym większą jednaki daje satysfakcję z odkrywania, analizowania, a przede wszystkim zmusza Cię do myślenia i używania własnej wyobraźni. Poza tym to świat z ciekawa, mroczną historią.
Jedno drugiego nie wyklucza. Akurat BB ma to do siebie, że faktycznie chce się poznać tą historię i uważnie czytam nawet opisy ubranek )) Mimo wszystko mocna narracja a la MGS, myślę że pasowałaby idealnie i godzinami słuchałbym z przyjemnością opowieści o uniwersum i tym co nim kieruje :angel:

Z Destiny było podobnie, fakt. Ale nie tak samo. Bungie oberwało ode mnie za to, że gra to zaledwie skromny fragment fabuły, a raczej zbiór napoczętych wątków, które nigdzie w grze nie mają swojego końca i w ogóle się kupy nie trzymają. Raz o jednym przeciwniku raz  o drugim, raz o super AI, raz się laska pojawia i o co chodzi w ogóle?

BB przedstawia jeden wątek w świetle uniwersum od początku do końca. Mamy spójną całość. Początek i koniec łowów. Co prawda też za pierwszym zamachem można się pogubić i za drugim trzeba dokładnie przeanalizować co się dzieje ;^ i tez nie mam pewności ze znajdę odpowiedzi na wszystkie pytania.
« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2016, 15:24:07 pm wysłana przez andryush »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Bloodborne
« Odpowiedź #1305 dnia: Lutego 05, 2016, 08:17:27 am »
Nasluchalem sie o tej Amygdali w lochu jaka to trudna, a ona mi pekla za 4 czy 5 razem jak podzedlem do tematu metodycznie i cierpliwie. Za o pierwszy boss w ostatnim kielichu mi cholernie duzo krwi napsuł. Cisnalem go wczoraj ze 2,5h i dopiero po przerwie na mecz w bf jakos kurwe zmeczylem. Szybki, nieobliczalny ch**, nie moglem na niego dobrego sposobu znalezc.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Bloodborne
« Odpowiedź #1306 dnia: Lutego 05, 2016, 08:46:02 am »
To ten z sierpami?

Amygdala dzięki swoim długim odnóżom pozwala graczowi stać zaraz pod nią, większość ataków nie trafi, bo jest skierowana do przodu. Ja przy pierwszym spotkaniu z nią , zjechałem ją do poziomu ok 1/6 życia.
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2016, 08:52:31 am wysłana przez andryush »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Bloodborne
« Odpowiedź #1307 dnia: Lutego 05, 2016, 08:49:38 am »
Tak. Wyczaiłem w końcu ze brzytwa zadaje sporo obrażeń, ale nie robi na nim żadnego wrażenia. Wiec zmieniłem na Ludwiga, dopakowalem, i jakoś poszło po sporych bólach.

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Odp: Bloodborne
« Odpowiedź #1308 dnia: Lutego 08, 2016, 00:32:47 am »
4 godziny walki z Lady i chyba ze 150 śmierci :) Jutro podejście nr 2 na świeżości.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Bloodborne
« Odpowiedź #1309 dnia: Lutego 08, 2016, 06:28:24 am »
Pistoletem kontruj bicz :) Akurat ją załatwiłem z marszu bez większych problemów za 4 czy 5 razem.
Moja walka:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Lutego 08, 2016, 06:30:19 am wysłana przez bojawiem »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Bloodborne
« Odpowiedź #1310 dnia: Lutego 08, 2016, 09:31:39 am »
Panowie, czy dodatek ma jakieś fajne, nowe itemy? Tak się właśnie zastanawiam czy lecieć ng+ do końca czy uderzać w dodatek w poszukiwaniu nowego ekwipunku?

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Bloodborne
« Odpowiedź #1311 dnia: Lutego 08, 2016, 09:50:33 am »
anowie, czy dodatek ma jakieś fajne, nowe itemy? Tak się właśnie zastanawiam czy lecieć ng+ do końca czy uderzać w dodatek w poszukiwaniu nowego ekwipunku?

Uderzaj w dodatek. Praktycznie na samym początku zdobędziesz kilka sztuk nowej broni.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Bloodborne
« Odpowiedź #1312 dnia: Lutego 08, 2016, 10:03:50 am »
To ciekawe. Dzięki, spróbuję)
W ogóle gierka ma powera. Teraz jak kupiłem kierę, odstawiłem BB na jakiś czas, ale jak tylko widzę jakieś info czy  materiały z gry, momentalnie mam ochotę urządzić sobie rzeźnię na Yharnamskich bestiach.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Bloodborne
« Odpowiedź #1313 dnia: Lutego 08, 2016, 10:11:15 am »
Ja jakiś czas temu odpaliłem gierkę od nowa. Nowa postać. Zasiadłem i doszedłem do Cieni Yharnam :) Power jest.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 685
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Bloodborne
« Odpowiedź #1314 dnia: Lutego 08, 2016, 11:25:23 am »
4 godziny walki z Lady i chyba ze 150 śmierci :) Jutro podejście nr 2 na świeżości.

Ja proponuje robić uniki w prawo - jej lewo. Praktycznie każdy cios da się w ten sposób uniknąć i walka jest łatwa. Za pierwszym podejściem prawie ją ubiłem, a była to raczej runda zapoznawcza. Padła za drugim, a nie starałem się jakoś bardzo. Dla mnie jeden z prostszych bossów dodatku.

Panowie, czy dodatek ma jakieś fajne, nowe itemy? Tak się właśnie zastanawiam czy lecieć ng+ do końca czy uderzać w dodatek w poszukiwaniu nowego ekwipunku?

Już to pisałem, ale warto powtórzyć - w dodatku masz fajne bronie w tym piłę tarczową - polecam ;). Poza tym sporo nowego lore. Warto, tym bardziej, że już masz NG+. Nie chcę myśleć o jednym z bossów na NG++ ;).

W ogóle gierka ma powera. Teraz jak kupiłem kierę, odstawiłem BB na jakiś czas, ale jak tylko widzę jakieś info czy  materiały z gry, momentalnie mam ochotę urządzić sobie rzeźnię na Yharnamskich bestiach.

Heh, ja mam podobnie. Nie ma w zasadzie tygodnia abym nie myślał o BB. Jak dla mnie najbardziej uzależniająca z gier ostatnich lat. Nawet moje ukochane MGS'y czy DkS nie wryły mi się aż tak bardzo. Jestem w stanie sobie wyobrazić, że mógłbym grać tylko w BB przez cały rok i i tak by mi się nie znudził.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: Bloodborne
« Odpowiedź #1315 dnia: Lutego 08, 2016, 12:30:30 pm »
Panowie, czy dodatek ma jakieś fajne, nowe itemy? Tak się właśnie zastanawiam czy lecieć ng+ do końca czy uderzać w dodatek w poszukiwaniu nowego ekwipunku?
No masz Holy Moonlight Sword, który ma bonus zarówno od Strenght jak i Arcane

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Bloodborne
« Odpowiedź #1316 dnia: Lutego 08, 2016, 13:08:15 pm »
No to super, w takim razie jadę z tym dodatkiem.
Zielarz, ta piła o której pisałeś, myślałem że chodzi o broń z podstawki. Tak gram i się c zastanawiam, gdzie on tą piłę dorwał :D

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Bloodborne
« Odpowiedź #1317 dnia: Lutego 08, 2016, 13:24:39 pm »
Już to pisałem, ale warto powtórzyć - w dodatku masz fajne bronie w tym piłę tarczową - polecam . Poza tym sporo nowego lore. Warto, tym bardziej, że już masz NG+. Nie chcę myśleć o jednym z bossów na NG++ .
Na tym poziomie przechodziłem za pierwszym razem DLC i nie było lekko :)

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 685
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Bloodborne
« Odpowiedź #1318 dnia: Lutego 08, 2016, 15:30:15 pm »
Zielarz, ta piła o której pisałeś, myślałem że chodzi o broń z podstawki. Tak gram i się c zastanawiam, gdzie on tą piłę dorwał :D

Doszła w dodatku i można ją zdobyć stosunkowo szybko (chyba nawet jeszcze przed pierwszym bossem ;)).

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Odp: Bloodborne
« Odpowiedź #1319 dnia: Lutego 08, 2016, 15:56:56 pm »
Poddaje się kur** nie mam już sił......