Ankieta

czego nie lubisz u innych ?

chamstwa
17 (33.3%)
zarozumialstwa
10 (19.6%)
głupoty
21 (41.2%)
gdy mają racje
3 (5.9%)

Głosów w sumie: 47

Głosowanie skończone: Stycznia 11, 2006, 23:20:17 pm

Autor Wątek: Tolerancja  (Przeczytany 682022 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1160 dnia: Sierpnia 05, 2009, 14:03:13 pm »
że koleś wygrał to oki, kara tylko trochę za wysoka moim zdaniem, na ale w końcu może sąsiadeczka pomyśli zanim kogoś zacznie bluzgać :x

hanza

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1161 dnia: Sierpnia 05, 2009, 14:06:02 pm »
Nie wiem o co to cale oburzenie, kobitka nazwala kolezke po imieniu a ten sie obrazil.
Smutne...

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1162 dnia: Sierpnia 05, 2009, 14:09:43 pm »
sąd uznał inaczej, pozatym pedał jest zwrotem obraźliwym...

hanza

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1163 dnia: Sierpnia 05, 2009, 14:15:27 pm »
sąd uznał inaczej, pozatym pedał jest zwrotem obraźliwym...
oh rly, a obrazliwym, dla kogo?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1164 dnia: Sierpnia 05, 2009, 14:17:46 pm »
sąd uznał inaczej, pozatym pedał jest zwrotem obraźliwym...
"Ty chuju" też jest obraźliwe a nie słyszałem żeby ktoś za to dostał wyrok.

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1165 dnia: Sierpnia 05, 2009, 14:22:11 pm »
:-?

pozatym istnieje coś takiego jak naruszenie dóbr osobistych, jak by za Tobą biegała sąsiadka i od chu**w Cię wyzywała tez miałbyś prawo ją postawić przed sądem, a jak by cały blok (kamienica, ulica) podłapali to od sąsiadeczki i też mówili na Ciebie ch** rzucali kamieniami w okno itd to myślę że pewnie też byś wygrał :)

el becetol

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1166 dnia: Sierpnia 05, 2009, 14:25:24 pm »
sąd uznał inaczej, pozatym pedał jest zwrotem obraźliwym...
oh rly, a obrazliwym, dla kogo?

dla pedałów, najwidoczniej.

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1167 dnia: Sierpnia 05, 2009, 14:39:13 pm »
Cytuj
Nie wiem o co to cale oburzenie, kobitka nazwala kolezke po imieniu a ten sie obrazil.
Smutne...

Widze, że bierzesz sobie do serca nauki Cejrowskiego.

sąd uznał inaczej, pozatym pedał jest zwrotem obraźliwym...
oh rly, a obrazliwym, dla kogo?

Dla roweru kretynie.

Poza tym jak już ktoś zauważył jest znacząca różnica między powiedzieniem do kogoś "pedale" a chodzeniem i mówieniem innym, że ktoś jest pedałem. No ale skoro wy nie rozumiecie, że określenie pedał jest mimo wszystko pejoratywne, to nie można od was oczekiwać takiej wiedzy. Aha no i nawet jeśli homoseksualiści są uprzywilejowani przez prawo to jest to całkiem dobre biorąc pod uwagę mentalność takich ludzi jak wy.


Wyczekuję czasów kiedy będzie się szykanować ludzi za to, że są katolikami. Chyba przeprowadzę się do Indii tam ponoć płacą za zabijanie księży.

   

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1168 dnia: Sierpnia 05, 2009, 14:44:36 pm »
wpis kuchnia dla Ciebie i jeszcze plusa dostaniesz,

el becetol

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1169 dnia: Sierpnia 05, 2009, 14:46:56 pm »
Chyba przeprowadzę się do Indii tam ponoć płacą za zabijanie księży.   

Przeprowadź sie. To cywilizacyjny raj dla postępowców. Nawet z psem sie można ożenić.

Btw. ciekawe jakie odszkodowanie zarządził by sąd za wyzywanie kogoś słowem "moher" albo "katol".



windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1170 dnia: Sierpnia 05, 2009, 14:47:52 pm »
Chyba przeprowadzę się do Indii tam ponoć płacą za zabijanie księży.   

Przeprowadź sie. To cywilizacyjny raj dla postępowców. Nawet z psem sie można ożenić.

Btw. ciekawe jakie odszkodowanie zarządził by sąd za wyzywanie kogoś słowem "moher" albo "katol".



Ja wiem. Żadne.  :???:

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1171 dnia: Sierpnia 05, 2009, 15:03:15 pm »
jak wczoraj oglądałem fakty to odniosłem dziwne wrażenie że nie chodzi o używanie słowa "pedał" tylko o naruszenie dódr osobistych, szykonowanie itd... no ale można sobie to tłumaczyć tak jak wy

el becetol

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1172 dnia: Sierpnia 05, 2009, 16:00:04 pm »
jak wczoraj oglądałem fakty to odniosłem dziwne wrażenie że nie chodzi o używanie słowa "pedał" tylko o naruszenie dódr osobistych, szykonowanie itd... no ale można sobie to tłumaczyć tak jak wy

No, można - zwlaszcza że dyskusja zaczęła sie od onetowej (http://wiadomosci.onet.pl/2020353,11,item.html) wiadomości pod tytułem Precedensowy wyrok: 15 tys. zł za "pedała" w której pierwsze zdanie brzmi 15 tysięcy złotych i przeprosiny - to kara za nazwanie 25-letniego homoseksualisty pedałem. . No ale można to sobie tłumaczyć tak jak wy i stać twardo przy tym że nie chodzi o używanie słowa "pedał".

jozef

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 22-12-2005
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1173 dnia: Sierpnia 05, 2009, 16:08:51 pm »
nic tak nie ożywia dyskusji jak homoseksualizm 8)
o czym nie można mowic o tym nalezy milczec

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1174 dnia: Sierpnia 05, 2009, 16:16:02 pm »
nosz kuchnia jak wiedzę o świecię czerpiesz z onetu to gratki dla Ciebie....

el becetol

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1175 dnia: Sierpnia 05, 2009, 18:08:28 pm »
nosz kuchnia jak wiedzę o świecię czerpiesz z onetu to gratki dla Ciebie....
Ja napisałem od czego zaczęła sie dyskusja - a zaczęła sie od cytatu z onetu. Nie czerpie wiedzy o świecie z tego portalu. Natomiast dziwnie brzmi deprecjonowanie onetu wychodzące spod palców osoby, która dopiero co powoływała sie na TVN. Przecież to jeden pies, jedna linia programowa, jeden właściciel, jedna grupa docelowa - i jeden, taki sam, poziom.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1176 dnia: Sierpnia 05, 2009, 18:25:59 pm »
Dokładnie.
Nie to co trwam.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1177 dnia: Sierpnia 05, 2009, 19:03:46 pm »
Dokładnie.
Nie to co trwam.
Tu powinieneś jako moderator dać sam sobie osta za offtopic.  :???:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1178 dnia: Sierpnia 05, 2009, 19:04:07 pm »
No ale można to sobie tłumaczyć tak jak wy i stać twardo przy tym że nie chodzi o używanie słowa "pedał".

Hmm... a może dlatego, że "pedał" uważane jest za stwierdzenie pejoratywne?
I tak, również mógłbyś np. podać do sądu człowieka, który nazwałby Cię idiotą, kretynem czy innym obraźliwym stwierdzeniem jako zniewaga. To, że ludzie tego nie robią - cóż, ich sprawa.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2009, 19:05:54 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1179 dnia: Sierpnia 05, 2009, 19:15:56 pm »
I tak, również mógłbyś np. podać do sądu człowieka, który nazwałby Cię idiotą, kretynem czy innym obraźliwym stwierdzeniem jako zniewaga. To, że ludzie tego nie robią - cóż, ich sprawa.

Jasne, ale tak jak napisałem - mógłbyś mnie zelżyć, mógłbyś mnie nawet pobić, ale piętnastu tysięcy zadośćuczynienia sąd by nie zasądził. I w tym sęk.

el becetol

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1180 dnia: Sierpnia 05, 2009, 19:16:28 pm »
Ja dobrze wiem że chodziło o wyzwisko, to inni użytkownicy obstają przy tym że to nie o wyzwiska chodziło. Zresztą przed chwilą sie tu ktoś upierał, że TVN też mówi że nie chodzi o używanie słowa "pedał". Postanowiłem to sprawdzić:

http://www.tvn24.pl/12690,1613038,0,1,precedensowy-wyrok-15-tysiecy-zl-za-pedala,wiadomosc.html

Homoseksualisty nie można nazwać pedałem - orzekł dziś Sąd Okręgowy w Szczecinie, który skazał mieszkankę Wolina za nazwanie swojego sąsiada takim mianem.

I co Maugan Ra? Klamstwo ma krótkie nogi.

Może i nie można homoseksualisty pedałem nazywać, na szczęście "pederasta" dalej legalne w użyciu.

http://hotnews.pl/artpolska-961.html

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1181 dnia: Sierpnia 05, 2009, 19:50:37 pm »
Jasne, ale tak jak napisałem - mógłbyś mnie zelżyć, mógłbyś mnie nawet pobić, ale piętnastu tysięcy zadośćuczynienia sąd by nie zasądził. I w tym sęk.

Szczerze, to sam jestem ciekaw, skąd decyzja o tak wielkiej karze. Nie interesowałem się sprawą - w jakiś sposób zostało to uzasadnione?
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1182 dnia: Sierpnia 06, 2009, 08:26:01 am »
ze strony którą podałeś:

Sąd uznał, że są dowody, potwierdzające naruszenie dóbr osobistych powoda. Według sądu uporczywe używanie słów "pedał" miało na celu upokorzenie i zdeprecjonowanie powoda, co oznaczało jednocześnie naruszenie jego godności jako osoby. Sąd zaakcentował także, że orientacja seksualna jest elementem życia prywatnego i jako taka zasługuje na ochronę

nawet Ci podkreśliłem bo media ojca Inżyniera widocznie sprawiły niedowład pewnych części ciała...

aaa i jak już nazywasz kogoś kłamcą to chociarz mugłbyś pokusić się o przeczytanie źródła które ma to niby udowodnić, a nie samych nagłówków  :x
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 06, 2009, 08:28:27 am wysłana przez Maugan Ra »

el becetol

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1183 dnia: Sierpnia 06, 2009, 10:45:05 am »
ze strony którą podałeś:

Sąd uznał, że są dowody, potwierdzające naruszenie dóbr osobistych powoda. Według sądu uporczywe używanie słów "pedał" miało na celu upokorzenie i zdeprecjonowanie powoda, co oznaczało jednocześnie naruszenie jego godności jako osoby. Sąd zaakcentował także, że orientacja seksualna jest elementem życia prywatnego i jako taka zasługuje na ochronę

nawet Ci podkreśliłem bo media ojca Inżyniera widocznie sprawiły niedowład pewnych części ciała...

aaa i jak już nazywasz kogoś kłamcą to chociarz mugłbyś pokusić się o przeczytanie źródła które ma to niby udowodnić, a nie samych nagłówków  :x

"Chociarz mugłym" nie wytykać braku umiejętności pisania, jednak razem z brakiem umiejętności czytania tworzy to typowy obraz "ynteligetnego i wykształconego" lewaka, który nie potrafi zbudować argumentacji bez wspominania Radia Maryja, bo - jak wiadomo - sluchać go musi każdy kto ma czelność myśleć inaczej niż Wy. Patrz wpis _Musica powyżej. Was na kalkach odbijają, czy indywidualnie sobie te schizofreniczne fobie hodujecie?

Pisałeś że nie chodzi o używanie słowa "pedał", więc raz jeszcze powtórze przytoczony przez Ciebie cytat, podkreślając to co Ci umknęło:
Według sądu uporczywe używanie słów "pedał" miało na celu upokorzenie i zdeprecjonowanie powoda, co oznaczało jednocześnie naruszenie jego godności jako osoby.
Czyli że jednak o uzywanie tych słów chodziło, to słowo "pedał" zdaniem sądu narusza godność osobistą powoda. Mam nadzieje że teraz jasne. Nie musze nawet powtarzać, że kłamstwo ma krótkie nogi. Chociaż mógłbym.

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1184 dnia: Sierpnia 06, 2009, 10:55:16 am »
 :shock: komuś wytykasz że nie umnie czytać ze zrozumieniem a sam wykazujesz ogromną ignorancjię w tym temacie: Według sądu uporczywe używanie słów "pedał" miało na celu upokorzenie i zdeprecjonowanie powoda, co oznaczało jednocześnie naruszenie jego godności jako osoby i jeszcze raz bo jak grochem o ścianę za słowo "pedał" Pani została skazana?? czy za uporczywe używanie tego słowa i wywołane przez to naruszenie godności osobistej...

no ma kłamstwo krótkie nogi i sam się o tym przekonałeś...

schizofreniczne, fobię... wtf człowieku poprostu co poniektórzy potrafią przeczytać CAŁY tekst i ZINTERPRETOWAĆ a co niektórzy nie i jak widzą słowo pedał, aborcja, ojciec Tadeusz to odrazu czerwony kolor w głowie im się włącza... na ludzi w kórtkach TVN też plujesz??
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 06, 2009, 10:58:13 am wysłana przez Maugan Ra »

el becetol

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1185 dnia: Sierpnia 06, 2009, 11:18:43 am »
na ludzi w kórtkach TVN też plujesz??

O kurtki chodzi? Czemu mam na nich pluć? Sam przed chwilą wyśmiewałeś media ITI, więc to raczej Ciebie podejrzewać można o plucie im na "kórtki". Zresztą jeśli mówisz równie prawidłowo, co piszesz, to plujesz na każdego rozmówce w promieniu dwóch metrów. Równie umiejętnie "interpretujesz" -na górze strony twierdzisz że nie chodzi o używanie słowa "pedał" a na dole, oczywiście nie przyznając sie do błedu masz już "za słowo "pedał" Pani została skazana?? czy za uporczywe używanie tego słowa"

No właśnie. Za używanie slowa pedał została skazana. To twierdziłem od początku, ty twierdziłeś że sie myle. Dobrze że zmieniłeś zdanie. Ciesze sie, że moja argumentacja okazała sie pomocna. Na przyszlość polecam zapoznać sie z faktami zanim zaczniesz "interpretować", unikniesz wtedy takich żenujących wpadek.

« Ostatnia zmiana: Sierpnia 06, 2009, 11:22:02 am wysłana przez el becetol »

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1186 dnia: Sierpnia 06, 2009, 11:40:00 am »
ja pierdziele Ty naprawdę nie umiesz czytać... Według sądu uporczywe używanie słów "pedał" miało na celu upokorzenie i zdeprecjonowanie powoda, co oznaczało jednocześnie naruszenie jego godności jako osoby

i sorki za osobiste wywody Ty naprawdę jesteś taki nieogarnięty czy kawy dziś nie piłeś? człowieku przecież to ręce opadają, kobieta została skazana za naruszenie godności osobistej... a uczyniła to poprzez uporczywe używanie słowa "pedał" w ogóle pojmujesz różnicę?? czy nie za bardzo?? możesz sobie iść po ulicy i pedał mówić do kogo chcesz ale jak ktoś Ci udowodni ,że
a) naruszyłeś jego godność osobistą
b) upokorzyłeś go publicznie
to zostajesz skazany, jak ja bym Cię nazwał fanatykiem a Ty przed sądem udowodnił byś że spowodowało to naruszenie Twojej godności jako osoby i naraziło na nieprzyjemności też byś wygrał...

qrwa jak obraz Polaka jest taki ja Ty go prezentujesz to nic dziwnego że tak nas w europie widza... ciemnogród :-(   

el becetol

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1187 dnia: Sierpnia 06, 2009, 12:16:48 pm »
Cytat: Maugan Ra
kobieta została skazana za naruszenie godności osobistej... a uczyniła to poprzez uporczywe używanie słowa "pedał" w ogóle pojmujesz różnicę??

Jezu, przecież dokładnie to napisałem na początku: "o uzywanie tych słów chodziło, to słowo "pedał" zdaniem sądu narusza godność osobistą powoda." Więc z kim ty sie kłocisz? Z sobą samym? Na wstępie pisałeś że nazywanie kogoś pedałem w ogole nie ma nic wspólnego z tą sprawą, a teraz zmieniasz zdanie i przyznajesz "kobieta została skazana za naruszenie godności osobistej... a uczyniła to poprzez uporczywe używanie słowa "pedał""

Nie widzisz, że tylko powtarzasz moje słowa, którym dopiero co zaprzeczałeś? Oczywiście, że skazali ją za naruszenie godności osobistej, a naruszyła tą godność nazywając go pedalem. Od początku to pisałem. Ty twierdziłeś, że nie mam racji. Ciesze sie że w końcu przyznałeś mi racje.

Ostatni raz rozmawiam z dyslektykiem.

Cytat: Maugan Ra
qrwa jak obraz Polaka jest taki ja Ty go prezentujesz to nic dziwnego że tak nas w europie widza... ciemnogród
   
Nie wiem jak Ciebie i twoją rodzinę widzą w Europie, ja jakoś zwiedziłem większość kontynentu i zawsze Polaków traktowano z nalezytym szacunkiem. Skoro ciebie i twoich bliskich w Europie wyśmiali, to może wina leży w was samych jako jednostkach i nie ma co tego rozciągać na cały naród. Pozostawiam do przemyśleń w jasnogrodzie. I żegnam dyskutanta.

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1188 dnia: Sierpnia 06, 2009, 12:26:35 pm »
jak wczoraj oglądałem fakty to odniosłem dziwne wrażenie że nie chodzi o używanie słowa "pedał" tylko o naruszenie dódr osobistych, szykonowanie itd... no ale można sobie to tłumaczyć tak jak wy

No, można - zwlaszcza że dyskusja zaczęła sie od onetowej (http://wiadomosci.onet.pl/2020353,11,item.html) wiadomości pod tytułem Precedensowy wyrok: 15 tys. zł za "pedała" w której pierwsze zdanie brzmi 15 tysięcy złotych i przeprosiny - to kara za nazwanie 25-letniego homoseksualisty pedałem. . No ale można to sobie tłumaczyć tak jak wy i stać twardo przy tym że nie chodzi o używanie słowa "pedał".



Ja dobrze wiem że chodziło o wyzwisko, to inni użytkownicy obstają przy tym że to nie o wyzwiska chodziło. Zresztą przed chwilą sie tu ktoś upierał, że TVN też mówi że nie chodzi o używanie słowa "pedał". Postanowiłem to sprawdzić:

http://www.tvn24.pl/12690,1613038,0,1,precedensowy-wyrok-15-tysiecy-zl-za-pedala,wiadomosc.html

Homoseksualisty nie można nazwać pedałem - orzekł dziś Sąd Okręgowy w Szczecinie, który skazał mieszkankę Wolina za nazwanie swojego sąsiada takim mianem.

I co Maugan Ra? Klamstwo ma krótkie nogi.

Może i nie można homoseksualisty pedałem nazywać, na szczęście "pederasta" dalej legalne w użyciu.

http://hotnews.pl/artpolska-961.html


napradę masz problemy z zapamiętaniem tego co piszesz  :-? jak rozmowa z pięciolatkiem...

i tak robię masę błędów ortograficznych... ulżyło Ci ?? nie zmienia to faktu że piszesz cholerne bzdury...

o moją rodzinkę się nie martw, cieszę się że z szacunkiem Cię wszędzie traktowali, mi jednak przykro że są ludzie tak nie tolerancyjni jak Ty w kraju w którym się urodziłem, żałosny poziom i na dodatek całkowity brak konsekwencji

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1189 dnia: Sierpnia 07, 2009, 14:06:33 pm »
Obaj tak uporczywie bronicie swoich racji, że ta dyskusja nie ma praktycznie żadnego sensu, więcej - jest żenująca :lol: Co nie zmienia faktu, że z grubsza rację ma Maugan, mówiąc o naruszeniu dóbr osobistych. becetol, powiedz mi, naprawdę nie dostrzegasz różnicy między powiedzieniem do kogoś PRYWATNIE "Ty pedale", a chodzeniem po wsi i mówieniem "XXX to pedał"? Owszem technicznie masz rację - jedno i drugie kwalifikuje się jako używanie słowa pedał, ale różnica jest zasadnicza.


el becetol

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1190 dnia: Sierpnia 07, 2009, 17:07:56 pm »
Obaj tak uporczywie bronicie swoich racji, że ta dyskusja nie ma praktycznie żadnego sensu, więcej - jest żenująca :lol:
Dlatego ją przerwałem, dalej nie odpowiadając. Skoro nie ma "praktycznie żadnego sensu" to po co ją po kilku dniach reaktywujesz?  8)
becetol, powiedz mi, naprawdę nie dostrzegasz różnicy między powiedzieniem do kogoś PRYWATNIE "Ty pedale", a chodzeniem po wsi i mówieniem "XXX to pedał"? Owszem technicznie masz rację - jedno i drugie kwalifikuje się jako używanie słowa pedał, ale różnica jest zasadnicza.

1. Czy ja gdzieś twierdziłem że ona dostała wyrok za nazwanie go PRYWATNIE "ty pedale"?
2. Czy ja gdzieś twierdziłem że nie ma róznicy między "powiedzieniem do kogoś PRYWATNIE "Ty pedale", a chodzeniem po wsi i mówieniem "XXX to pedał"?
3. Czy czytałeś o co chodzi w tej sprawie? Wątpie, bo popelniasz podstawowe błedy. Po pierwsze nie dzieje sie na wsi, a w mieście. Po drugie nie chodzi o "chodzenie po wsi i mówienie xxx to pedał" a nazywanie go tak osobiście.
4. Sąd wyraźnie w uzasadnieniu wprost powiedział "Homoseksualisty nie można nazwać pedałem", co ucina wszelkie dyskusje o tym czy w tej sprawie chodziło o nazywanie pedałem czy nie. Gdyby w całej sprawie nie chodziło o nazywanie kogoś pedałem, to sąd takich słów by nie użył.
5. Moje zdanie wprost, przy którym obstaje od początku - Sprawa dotyczy nazwanie powoda pedałem, co zdaniem sądu narusza godność osobistą powoda. Moj dyskutant od poczatku implikował, jakoby w calej sprawie w ogole nie chodzi o nazywanie sąsiada "pedałem" tylko o cos innego - a z tym zgodzic sie nie moglem.
6. Czy teraz jasne?

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1191 dnia: Sierpnia 09, 2009, 13:29:52 pm »
Nie mam słów :lol:

Ciapkas

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1192 dnia: Sierpnia 10, 2009, 03:25:30 am »
Przeczytalem kilka stron tematu. Kurde niezla dyskusja Maugan i benecol <ok>.

Ale rozwalil mnie i tak Wuher, obronca vegow i murzynow, ktory zwierze stawia wyzej niz nienarodzonego czlowieka a w dodatku ma chrapke na zabijanie ksiezy i publiczne szykanowanie katolikow...

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1193 dnia: Sierpnia 10, 2009, 12:55:19 pm »
Na pewno jest pedałem.

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1194 dnia: Sierpnia 10, 2009, 13:37:32 pm »
i jeszcze na dodatek żydem, komunistą, ateistą ....

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1195 dnia: Sierpnia 10, 2009, 14:11:27 pm »
i jeszcze na dodatek żydem, komunistą, ateistą ....
I masonem!

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1196 dnia: Sierpnia 10, 2009, 14:22:11 pm »
i jeszcze na dodatek żydem, komunistą, ateistą ....
I masonem!

i satanistą, talibem...

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1197 dnia: Sierpnia 10, 2009, 14:41:18 pm »

Maugan Ra

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2009
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1198 dnia: Sierpnia 10, 2009, 14:44:48 pm »
talibanem??  :oops:

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #1199 dnia: Sierpnia 10, 2009, 14:52:06 pm »
Przeca dobrze jest napisane :o Tarniak chyba nie wiem kto to są Talibowie :eek: - to taka zdziczała wersja Araba :mad: