Autor Wątek: Pare słów: Zelda: Minish Cap  (Przeczytany 4575 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Włoszku

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 06-11-2003
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Pare słów: Zelda: Minish Cap
« dnia: Listopada 17, 2004, 19:34:50 pm »
Właśnie przed chwilą przeczytałem to http://www.gamerankings.com/itemrankings/launchreview.asp?reviewid=446706
Wszedłem na Świat Nintendo i zamówiłem Złote SP z nową Zeldą...
Po cholere mi drugi GB :/
Kto jest równie napalony jak ja?
Poprosze pare słów na temat tej giereczki :D
No love left in me, no eyes to see the heaven beside me.
My time is still yet to come so I'll be forever yours!

Tyranit

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 06-06-2004
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Pare słów: Zelda: Minish Cap
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 17, 2004, 20:20:02 pm »
A Ja już grałem :D U kolegi ... Co prawda ma Flasha - ale grałem :D Pozyczyłem i przeszłe gre....
SPOILER





To jest jakby przenosna gra złączona z wsyztskich gier... jest wind ocarina ktora przenosi cie w miejscach... minish cap zmniejsza cie dzieki czemu mozesz odwiedzac krasnoludki. Musisz zebrac 4 elementy i wygrac final walke z Wattim - głównym przeciwnikiem (on otworzył skrzynie z master swordem a jak sie okazało ze nic tam nie ma to zamienił Zelde w kamień) Gra starczy spokojnie na 25 godzin gry wiec POLECAM :d Ja bym jej dał 10/10

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
Pare słów: Zelda: Minish Cap
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 17, 2004, 21:00:37 pm »
ło kuchnia ale pojechali z ocenami 9,8  :shock:  oj coś mi sie wydaje że adwans wars 2 idzie "na wymianke". jaaaaaa!! to bedzie moja pierwsza gra na gba odkąd mam ps2 - okrągły roczek. FAJNIE kurde te zeldy mają coś w sobie że zaczynają dominować w TOPie gamerankings.

Raven_2

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-09-2004
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Pare słów: Zelda: Minish Cap
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 17, 2004, 22:41:10 pm »
Miejmy nadziję że ta najnowsz na GC będzie miała podobną ocenę, a może i wyższą. Oj tak.... jak bardzo bym chciał  :o
hmm....

Włoszku

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 06-11-2003
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Pare słów: Zelda: Minish Cap
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 17, 2004, 23:25:13 pm »
Cytat: "Raven_2"
Miejmy nadziję że ta najnowsz na GC będzie miała podobną ocenę, a może i wyższą. Oj tak.... jak bardzo bym chciał  :o


Ojjj również mi sie to marzy... a moja Navi podpowiada mi nawet, że tak właśnie będzie!
Zelda has my soul..
No love left in me, no eyes to see the heaven beside me.
My time is still yet to come so I'll be forever yours!

dawid

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-03-2004
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
Pare słów: Zelda: Minish Cap
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 17, 2004, 23:49:09 pm »
Sam niewiem co ma  w sobie gra Zelda :p no bo sam ja w koncu dla Zeldy WW kupilem gacka :D i od tej pory jestem fanem niny (rok)  link to najlepszy bohater i koniec.

kafei

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Pare słów: Zelda: Minish Cap
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 19, 2004, 21:04:34 pm »
Pograłem trochę, jestem już w drugim dungeonie więc mogę powiedzieć parę słów. Grafika jest kolorowa i miła dla oka, po prostu przepiękna. Postacie ładnie animowane i szczegółowe. Muzyka... hmm ciężko mi o niej coś powiedzieć bo zwiedziłem dopiero kilka lokacji ale kawałki, które do tej pory usłyszałem jakoś mnie nie powaliły. Nie są złe, ale też nie genialne jak w innych zeldach. No ale to dopiero początek więc pewnie będzie lepiej. Za to wszelkie dźwięki brzmią świetnie. Link krzyczy przy uderzeniach a postacie wydają z siebie różne odłosy jak śmiech czy pojedyncze słowa. Zupełnie jak w "dużych" Zeldach. Fabuła niestety standardowa do bólu. Ratowanie królewny i królestwa to lekko oklepany motyw nawet jeśli mówimy o grze z serii Zelda. Mam nadzieję, że jeszcze się rozwinie. Tak czy inaczej pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne.

Tori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-11-2004
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
Pare słów: Zelda: Minish Cap
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 21, 2004, 16:29:34 pm »
co prawda nie śmigałem jeszcze w najnowszą Zeldę, jednak jestem wielbicielem serii i jak tylko uciułam parę godzinek wolnego czasu, to z miejsca przyatakuję szpilę.
zaufaj sobie a odkryjesz źródło niespotykanej siły.