Autor Wątek: Klan Questow  (Przeczytany 12343 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Klan Questow
« dnia: Listopada 23, 2003, 18:59:48 pm »
Pamietacie serie "- Quest"? Police Quest, King Quest, Space Quest? :) W sumie LArry tez byl oparty na tym samym systemie, wiec mozna go tutaj tez wrzucic :) i osmiele sie powiedziec, ze to dzieki takiemu "Leusire Suit" uczylem sie englisza, a motyw na poczatku z porobieniem bramkarza txtem "Kent sent me" pamietam do dzis :)))

Co do King Questa to zwiewanie kilkadziesiat minut przed bydlakiem co jakiejs skrzyni pilnowal i akcje z jakas wiedzma rzadzily :)
Police Quest jakos namniej wbil mi sie w pamiec... moze dlatego, ze nie bardzo mi szlo? :D

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Khem
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 23, 2003, 20:17:12 pm »
Jakoś mi się nie chciało w nie grać. KGB za to wciągnęło mnie ostro 8)

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Klan Questow
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 25, 2003, 22:21:03 pm »
Ach Questy - gry mojego growego dzieciństwa.
Czaicie, miałem na nie taką zajawkę wtedy,
że czytałem od deski do deski wszystkie opisy przejścia!!!
Cudowne były....Ehhh

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Palec
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 10, 2003, 00:38:22 am »
Phantasmagorię bym sobie obadał. Podobno fajna. I koniecznie Black Dahlia. Recka Krupik w Secret Service była spaśna.

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Klan Questow
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 10, 2003, 16:19:20 pm »
Phantasmagorie tez bym sobie zapodal - z tego co pamietam to chyba 7-plytowka to byla chyba nie?

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Ugh
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 10, 2003, 16:23:37 pm »
Heh to mnie zaskoczyłeś teraz. Chyba po każdej płycie na jeden dzień szaleństwa (pamiętacie jaki był dym, o to że bohaterkę zgwałcił mąż? - chyba dzień czwarty hehehe). Black Dahlia poszła na ośmiu płytach. Stare gry z PC są piękne. Palli, to co, szukamy Phantasmagorii??

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Klan Questow
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 10, 2003, 16:40:35 pm »
No jasne, ze szukamy - tylko gdzie? :) Z netu nie sciagne, bo to troche przypal, a swoja droga nie wiem czy mi pojdzie na aktualnym sprzecie :)))

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Klan Questow
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 10, 2003, 19:40:22 pm »
fajna była scenka z karmieniem...

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Klan Questow
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 31, 2003, 01:56:10 am »
Jakby ktoś chciał pooglądać sobie conieco z Phantasmagorii to polecam kliknąć na TEN LINK. Można znaleźć nieeezłe obrazki. Heh, historia :twisted:

Czy ktoś posiada I Have No Mouth But I Must Scream ??

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Klan Questow
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 31, 2003, 11:45:31 am »
Też czytałem opisy Questów!!! HAHAHA! Ale dzisiaj retrospekcje mnie napadają (najpierw topiq od jak dawna grasz, a teraz to Lol:)) Nawet jednego Questa miałem i radochy co niemiara! Ale jeśłi chodzi o point&click to dla mnie nic nie przebiło Indiana Jones adn Fate of Atlantis. Miałem wersję na kompakcie. Dubbing, niezwykle rozległa. Piękna. Wiele zakończeń. I oczywiście Indy (Nazi's I hate those guys!). Chciałbym mieć ją powtyórnie. A Phantasmagoria... Dla mnie była straszna, nawet opisu nie przeczytałem do końca... A gry nie miałem. A Pamiętacie jak się nazywała taka gra o dziwnej nazwie (chyba na E) gdzie postaci były zbudowane z kulek? Taka kulista grafa była... I po miasteczku się chodziło. Miasteczku- opętanym przez siły nieczyste oczywiście. Pamiętam że zrobiła na mnie niezwykle silne wrażenie. Sorry że tak zszedłem z Questów... (dope!) Mam nadzieję, że mnie nie skarcicie:)
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Klan Questow
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 31, 2003, 11:52:32 am »
Czy to nie była Ecstatica? 8) (że też nie ma ikonki z fajeczką, żebym mógł zgrywać twardziela hehe). Niestety nie dane mi było zagrać. W ogóle to śmieszna sprawa z tymi grami. Kupowało się SS, znało się gry, a tak naprawdę nigdy żadnej nie widziało się na oczy. To była magia pisma. Dzisiaj już nie te czasy :(

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Klan Questow
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 31, 2003, 12:00:15 pm »
TAK! Ecstatica! Opór gierka. NIezwykły klimat. A co do gierek to masz. RAcję. W głowie miałeś masę tytułów (często nawet wiedziałeś z opisów jak daną grę przejść), screeny oglądało się po miliard razy... A gry? Daleko, daleko...
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

jaik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-12-2003
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
Klan Questow
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 02, 2004, 18:30:38 pm »
Ja pamietam gre Gabriel Knight tez sierry w klimaty voodoo i tego typu sprawy.

Pamietam ze solucje w SecretService czytalem dla przyjemnosci chyba ze sto razy zanim kupilem gre, tak sie napalilem :)

A ecstatica byla super!!!!!!!!!!!!!!!





aaaaaaaaa juz nic nie mowie o monkey island to jest gra wszechczasow :) te pojedynki na slowa, ale przyznam uczciwie ze przeszedlem z opisem bo niekapowalem wtedy za duzo po angielsku.. Ale dwojeczke to juz sam przeszedlem :))

I teraz pytanko: nie ma ktos monkey island IV (chyba miala tytul course of monkey island) bo na zadnym p2p nie omge znalezc, a zagralbym sobie chetnie!! Slijcie msg na priva jak co :)

Platon

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 26-07-2004
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: 1
Klan Questow
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 29, 2004, 22:54:56 pm »
Mi gra która się kojarzy z nazwą Quest to gra Dragon Quest. A raczej cała seria ale to chyba nie wiele ma wspólnego z tym teamtem.

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Klan Questow
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 29, 2004, 23:55:58 pm »
Ecstatica jakos nie przypadla mi do gustu - pewnie dlatego, ze zanim sie rozpakowala to mnie szlag trafial :D

Natomiast ogromne wrazenie zrobil na mnie Flashback - po Another World'zie to byl dla mnie szok :)

Co do tych pisemek to racja - wertowalem Top Secreta, SS'a od deski do deski - znalo sie kazda giere, a gralo sie tylko w 20% tego co tam bylo :)

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Klan Questow
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 30, 2004, 12:54:11 pm »
Aha - jeszcze jedno - obczajcie sobie to

http://www.mobygames.com/game/sheet/gameId,539/.

Rex Nebular to byla giera... cholera, dziesiatki razy probowalem przeplynac pod woda nie wpadajac mine, albo zeby mnei ryba nie zezarla - pozniej jakas wielka kobita na mnie skakala... ech, to jest too :D:D:D

Na tej samej stronie (zajebista jest :) znalazlem giere, ktorej szukalem od dawna (tzn info o niej, bo samej nie znalazlem...) - a mianowicie... "Life and Death" http://www.mobygames.com/game/sheet/gameId,109/. To co mnie ta giera poskladala, to zadna inna :D

http://www.mobygames.com/game/sheet/p,2/gameId,2831/ w Mad TV tez sie zagrywalem... az mi sie plakac chce :) Te giery rzadzily mna...

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."