Autor Wątek: Pocket Party  (Przeczytany 4013 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

joshimitsu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-12-2004
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
Pocket Party
« dnia: Grudnia 28, 2004, 13:17:38 pm »
Ostatnio trochę rozmyślałem na temat gier multiplayer na kieszonkowe konsole poszczególnych firm. Głównie rozmyślałem na temat mordobić takich jak Tekken Advance i partygame takich jak Mario Party Advance i Ape Academy. Zacząłem się zastanawiać nad kilkoma tematami dotyczącymi gier multi na handheldy.
Pierwszy z nich dotyczy tego, któa gra z opcją multi jest najlepsza na tego typu sprzęt, a drugi z nich to czy warto wydawać pieniądze na tego typu gry, skoro trudno o taką samą konsolkę tego typu u kolegi.
Co do pierwszego pytania to ja uważam, że najlepsze multiplayerówki na kieszonsolki to bijatyki, szczególnie te z opcją dla czterech graczy ( jak np. Sonic Battle ) choć nie ukrywam, że czekam na party game jak te wyżej wymienione.
Co do drugiego zagadnienia to mam negatywne zdanie gdyż ja sam nie mam z kim grać nawet na stacjonarnej konsoli z dwoma padami, a co dopiero na GBA. W mojej klasie chłopaki nie lubią tego typu konsol, oni wolą raczej PC, a dziewczyny uważają gry video za głupotę. A szkoda.... Choć z tego włąśnie powodu nie przeszkadza mi, że Ape Academy na PSP będzie tylko na dwóch graczy. I szkoda też, że nie pokażę swoim kumplom gdzie raki zimują w takich konkurencjach jak walki na skale czy hokej stołowy.

Bo jak nie to naślę na Was swojego kota. Już on się Wami zajmie!!!;PPPPP

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
Pocket Party
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 28, 2004, 15:53:56 pm »
Na PSP to jest troche inny wymiar niz na GBA, bo PSP kupia tez ci ktorzy lubia bajeraste sprzety (wiesz takie cos co sie kupuje dla szpanu) i z DS'em jest ta sama sytuacja, mysle ze teraz wiecej osob zainteresuje sie tego typu sprzetem.
PS: osobiscie GBA wydaje mi sie strasznie dzieciece(ale i tak ciagle na nim gram), podobnie do DS'a (chcialbym go miec ze wzgledu na MP:H), no ale wiecie PSP i 3 kumpli naokolo lawki z wlaczonym tytulem na swoich PSP cala klasa dookola ktora tez chce sprobowac, no to bedzie Boskie.
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

joshimitsu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-12-2004
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
Pocket Party
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 28, 2004, 18:53:27 pm »
Ty to masz szczęście. Jak już wspomniałem moja klasa nie lubi konsol, wolą PC. Z resztą nalepszymi grami multi na GBA są takie gry w któe można grać przy jednej konsolce. Advance Wars 1 i 2 są tego dowodem.

Bo jak nie to naślę na Was swojego kota. Już on się Wami zajmie!!!;PPPPP