Autor Wątek: W co się cięło  (Przeczytany 31672 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
W co się cięło
« Odpowiedź #40 dnia: Maja 26, 2005, 22:09:17 pm »
Bardzo mozliwe :P

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
W co się cięło
« Odpowiedź #41 dnia: Maja 26, 2005, 22:21:54 pm »
taaa, micro machines bylo swietne ;) szczegolnie multi ;)
wyscigi motorowka w wannie rox

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
W co się cięło
« Odpowiedź #42 dnia: Maja 27, 2005, 15:27:59 pm »
Cytat: "blancio_"
Cytuj
niezła recka FF7 na PC była w "swiat gier komputerowych" - totalnie ją zjeb*li!, chyba z 2/10 dostała...
O______o i co rzekomo podawali jako powody tak niskiej oceny ? kurcze, przeczytalbym sobie to... ;]


totalnie ja zje*ali!! zeskanuje ci recke i dam link, to sobie przeczytasz.

Night

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 30-07-2005
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: 0
W co się cięło
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpnia 01, 2005, 00:30:23 am »
No,więc tak pierw ciorałem u kuzyna na Jego Atarynce w Rive Raida (nie pam. czy tak się pisze ten tytuł) Giana Sisters,Moon Patrol.Potem nadszedł czas na swój własny soprzęt Commodore 128 :D (BTW miał ktoś C128,a nie C64 bo do tej pory się nie spotkałem???) i ful gierek ponad 30 kaset 8) i tak sobie grałem,póki nie zobaczyłem w TV cudownej maszynki... Pegasusa  :D ,kupiłem go (jakis model exclusive normalnie bo miał wbudowane gry nie potrzebował kardridży,każdy mi zazdrościł z okolicy :lol: ) ,gier było "dużo tanio ...  :P "a w dodatku dużo siętrafiało "jajek niespodzianek"tzn. na obrazku co innego wśrodku co innego :D ,no i wkońcu grało się po ludzku,padem :) .Next była szara maszynka... co za wypas :) super realistyczna grafika jak na uwczesne czasy i wogóle...oj były git czasy :)

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
W co się cięło
« Odpowiedź #44 dnia: Września 17, 2005, 19:02:58 pm »
Cieło sie na "Pegaju" najpierw, potem na "komodorce" i "gemboju"a jeszcze później na "Plejku"który pokazał tak naprawde czym są gry...MGS,TENCHU,TEKKEN,GRAN TURISMO, FINAL FANTASY, RESIDENT EVIL, SILENT HILL...uch...sporo tego!Obecnie mam PS2 ale narazie nie jestem w nim zakochany :wink:
Nie zagrałem jeszcze na nim w mase hitów!

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
W co się cięło
« Odpowiedź #45 dnia: Września 17, 2005, 22:07:29 pm »
Cytat: "siudym"
Cytat: "blancio_"
Cytuj
niezła recka FF7 na PC była w "swiat gier komputerowych" - totalnie ją zjeb*li!, chyba z 2/10 dostała...
O______o i co rzekomo podawali jako powody tak niskiej oceny ? kurcze, przeczytalbym sobie to... ;]


totalnie ja zje*ali!! zeskanuje ci recke i dam link, to sobie przeczytasz.

Siudym, mam nadzieje, ze nie zapomniales? :) Chetnie bym przeczytal.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
W co się cięło
« Odpowiedź #46 dnia: Września 20, 2005, 13:42:10 pm »
aha, fak! zapomnialem, zrobie skana jak znajde tą "gazetkę" 8)

Cosmaty

  • Gość
W co się cięło
« Odpowiedź #47 dnia: Września 20, 2005, 14:57:40 pm »
Cytat: "blancio_"
Cytat: "siudym"
Cytat: "blancio_"
Cytuj
niezła recka FF7 na PC była w "swiat gier komputerowych" - totalnie ją zjeb*li!, chyba z 2/10 dostała...
O______o i co rzekomo podawali jako powody tak niskiej oceny ? kurcze, przeczytalbym sobie to... ;]


totalnie ja zje*ali!! zeskanuje ci recke i dam link, to sobie przeczytasz.

Siudym, mam nadzieje, ze nie zapomniales? :) Chetnie bym przeczytal.


Też pamiętam tą "recenzje"... niestety ŚGK tego nie przetrwało :wink:

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
W co się cięło
« Odpowiedź #48 dnia: Września 20, 2005, 15:59:09 pm »
Cytat: "Cosmaty"
Cytat: "blancio_"
Cytat: "siudym"
Cytat: "blancio_"
Cytuj
niezła recka FF7 na PC była w "swiat gier komputerowych" - totalnie ją zjeb*li!, chyba z 2/10 dostała...
O______o i co rzekomo podawali jako powody tak niskiej oceny ? kurcze, przeczytalbym sobie to... ;]


totalnie ja zje*ali!! zeskanuje ci recke i dam link, to sobie przeczytasz.

Siudym, mam nadzieje, ze nie zapomniales? :) Chetnie bym przeczytal.


Też pamiętam tą "recenzje"... niestety ŚGK tego nie przetrwało :wink:

Na grach wp.pl tez dali tej frze jakas bardzo niska ocene. Moze rzeczywiscie wersja na PC byla jakos kompletnie zwalona.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
W co się cięło
« Odpowiedź #49 dnia: Września 22, 2005, 11:27:36 am »
ok. chcielista to mata:

recka ff7 i "chmurki" w śgk:
http://bmkmoto.w.interia.pl/pix/ff7_sgk_1.jpg
http://bmkmoto.w.interia.pl/pix/ff7_sgk_2.jpg

mialem zrobic wczoraj, ale wsadzilem w pracy gazete w skaner i o niej zapomnialem.... 8)

 :D

Cosmaty

  • Gość
W co się cięło
« Odpowiedź #50 dnia: Września 23, 2005, 16:00:44 pm »
Tekst dla ludzi o mocnych nerwach, ewentualnie dobra zabawa dla nie-fanów Finali.

Dla tych co nie czytali, a może dziwili się dlaczego napisałem, że gazetka nie przetrwała :wink:

Nie ma to jak tania prowokacja...

Dobra robota siudym.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
W co się cięło
« Odpowiedź #51 dnia: Września 23, 2005, 16:35:59 pm »
podsumowanie na koncu najlepsze.... :lol:
hehe. niezle.
rozni ludzie - rozne gusta.

"...wole tamagotchi...."

Kilix

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 19-12-2003
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja: 0
W co się cięło
« Odpowiedź #52 dnia: Listopada 20, 2005, 00:44:50 am »
U wujka, który miał Amige 1200 to się cieło w Sensible Soccer, Cannon Fodder i Mortala 2 z bratem :D Było to z 9 lat temu, u siebie wtedy miałem pegaza (jak każdy chyba) noi wiadomo: marian, contra, duck hunt...
Jak sobie sprawiłem PSXa to najbardziej kręcily mnie: CTR, Soul Blade, Crash 3, Hogs of War ( :wink: ) no i Iss Pro któreś tam :)

Tarniak

  • Gość
W co się cięło
« Odpowiedź #53 dnia: Listopada 20, 2005, 10:10:49 am »
Cytat: "siudym"
ok. chcielista to mata:

recka ff7 i "chmurki" w śgk:

Dopiero teraz na to natrafiłem. "Chmurka"? Fajnie, już widzę "Szkwał" w VIII, pewnie by napisali, że był pochodzenia niemieckiego. Mandżak chyba nie jest zbyt inteligentny... "Fabuła programu jest niezwykle infantylna..." - bo gra nie była po polsku, a przy opisie fabuły przepisał informacje z pudełka? W ogóle to ja nie wiem jakim cudem ten gość grał 4 dni, chyba 3 uczył się sterowania, skoro nie dotarł nawet do "mapy świata"...
Cytuj
(...) posiada szczątkowe elementy gry RPG...

Cytuj
Final Fantasy 7 to pokraczna imitacja rolpleja, rodem ze zdziecinniałej Japonii(...)jako rolplej spisuje się beznadziejnie, jako przygodówka czy platformówka niewiele lepiej.

 :shock:  :roll:  :lol:  :lol: może on po prostu nie był w stanie opanować tak spokmplikowanych manewrów jak próba zatrzymania pociągu... chociaż nie, myślę, że odpadł na wspinaczce w Wallmarkecie.

PS. A ksywkę to ma chu***ą. :)

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
W co się cięło
« Odpowiedź #54 dnia: Listopada 20, 2005, 10:15:09 am »
Nigdy nie zapomne grania w 2 osoby z bratem na Pegazusie w Contre. Ta gra miala w sobie to "cos". Na ta sama konsole pamietam rowniez Micro Machines, Goal lub Tanks- wszytsko najlepiej sie sprawowalo w multiplayerze.

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
W co się cięło
« Odpowiedź #55 dnia: Listopada 20, 2005, 10:24:44 am »
Nigdy nie grałem w żadnego finala (no dobra, w crystal chronicles tak z dwa tygodnie, potem sprzedałem :lol: ) ale tekst jest dobry
"Anime, mangi i inne hentaje" :lol:  :lol:  :lol:

Don

  • Gość
W co się cięło
« Odpowiedź #56 dnia: Listopada 20, 2005, 12:06:07 pm »
Odniosę się do "recki" FFVII (wiem - świnia jestem tak krytykować kolegów "po piórze"):

Cytuj
ManJAk:"Bohaterem Fial Fantasy 7 jest Chmurka - mangowaty najemik wyposażoy w większy od niego tasak i szczątkowe zdolności posługiwania się magią."


Eeee, te kolorowe kulki to materie. Pobaw się nimi (materiami, a nie swoimi kulkami) a uzyskasz troszkę więcej czarów i efektów... :lol:

Cytuj
ManJAk:"Fabuła programu jest niezwykle infantylna, przegadana i do tego liniowa niczym w pierwszych przygodówkach."


Liniowa - OK, przegadana - zgodzę się, że dla troglodyty szukającego tylko krwi i walki, ale INFANTYLNA?  :lol:

Cytuj
ManJAk:"...autorzy programu wpadli na fatalny pomysł, polegający na tym, że stan gry można sejwować tylko w okreslonych miejscach, zwykle odległych od siebie o godzinę drogi."

 
Rada: wyjdź z tego miasta (Midgar), a natrafisz na większą "mapę" - tam możesz sejwować do woli... o tak, ale grałeś 4 dni więc jeszcze pewie tam nie dotarłeś... :lol:

Cytuj
ManJAk:"Paskudne natomisat są plansze, po których wędruje główny bohater: wielkie, kolorowe, rozmazane plamy, na których czasem trudno dostrzec Chmurkę, że o drabinach czy drzwiach nie wspmnę."


Lepiej, żeby były małymi i bezbarwnymi i ostrymi - OK :lol:. Moja osobista rada - jest dostępna funkcja, która zaznacza wszelkie przejścia...

Cytuj
ManJAk:"Z drugiej strony, FF7 posiada szczątkowe elementy gry RPG: doświadczenie (...), >>karczmy<< i sklepy z broią, drużyna zabijaków, magia."


Aż jedno zdanie o systemie tego "niby RPG" - wyszedłeś z siebie :lol:

selene

  • Gość
W co się cięło
« Odpowiedź #57 dnia: Listopada 20, 2005, 14:54:55 pm »
Cytat: "ManJAk"
Na koniec zostawilem najciekawsza kwestie. Jest-li Final Fantasy 7 rolplejem, czy nie jest? Moja dusza hardcore'owego erpegowca wzbrania sie przed zaliczeniem gry do tej kategorii.

Och, jakze to romantyczne i szlachetne  :lol:  :lol:  :lol:
A tak serio... tak to jest jak za przyklad najlepszego i jedynie slusznego RPG ma sie Diablo...  :roll:

Don

  • Gość
W co się cięło
« Odpowiedź #58 dnia: Listopada 20, 2005, 15:19:37 pm »
Zaciekawiony tematem FFVII i ocen wystawianych tej grze zajrzałem na gry.wp.pl  i natrafiłem na dwa ciekawe teksty.

Pierwsza "recenzja" powstała w roku 1999. A jej autor tak podsumował całość:

Cytuj
FINAL FANTASY VII uzyskuje u mnie naciągnięte i wymuszone 6/10.


Eeee - bądź bardziej bezkompromisowy i wystaw śmiało 5 :lol:

Drugi tekst (z roku 2001) traktuje już o wersji na PlayStation. Tutaj FFVII dostał już ocenę 9.1. Jak się to mawia: "Co się odwlecze to nie uciecze?" :lol:

narkoman

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-05-2006
  • Wiadomości: 716
  • Reputacja: 0
  • palenie zabija
Odp: W co się cięło
« Odpowiedź #59 dnia: Października 20, 2014, 00:35:51 am »
cześć stare pryki. czy ktoś pamięta może tytuł gry w której jeździło się cadillacami i strzelało do przeciwników na torze? jakieś lata '95 lub okolice? można było upgraedować auta itp...
dziewczyny, nie palcie marihuany ...

el becetol

  • Gość
Odp: W co się cięło
« Odpowiedź #60 dnia: Października 20, 2014, 00:46:04 am »
Tory mi tu nie pasują, ale Cadillac + strzelanie kojarzy mi się z Interstate '76 albo Vigilante 8

Mrocz

  • Gość
Odp: W co się cięło
« Odpowiedź #61 dnia: Października 20, 2014, 15:56:18 pm »
Tory mi tu nie pasują, ale Cadillac + strzelanie kojarzy mi się z Interstate '76 albo Vigilante 8

Kurde pamiętam tę gierkę o której mówi narkoman... Nie było to ani Interstate ani Vigilante 8. Jeździło się po torach w których czasem były pętle itp. Auta były uzbrojone. Było kilka rodzajów samochodów, nie wiele chyba 3 albo 2 każdy z różnego rodzaju grafiką ale jeden z nich to był taki stary cadillac. Nie mam pojęcia kto to wydał i jak się nazywało. o_O Ale data by się zgadzała, bo w okolicach 95-96 się w to grało ;)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: W co się cięło
« Odpowiedź #62 dnia: Października 20, 2014, 17:35:17 pm »

flumeflure

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 21-03-2016
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
  • Zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej
Odp: W co się cięło
« Odpowiedź #63 dnia: Marca 21, 2016, 16:18:13 pm »
na pierwszym PS się pykało w 9999999 IN 1,
a raptem było tam kilka gier :)
Księgowa Katowice - unikalne oraz sumienne biuro rachunkowe!
Certyfikat księgowej - bądź zawsze liderem w swojej okolicy!