Autor Wątek: N-Gage - cena  (Przeczytany 14105 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Cwikus

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 0
  • Ojciec serwisu GameOnly.pl :-)
N-Gage - cena
« dnia: Listopada 02, 2003, 08:30:41 am »
Interesuje mnie cena N-Gage np. w niemczech w duzych sklepach typu market (niekoniecznie tv-market :D), orientuje sie ktos moze czy i na ile ten telefonik jest tanszy niz w polsce ?? Mam tez nadzieje ze nie bedzie problemu z racji, ze to niemiecki telefonik.

Chcialbym sobie takie cos sciagnac zza granicy, o ile bedzie taka mozliwosc i cena bedzie troszke nizsza. W polsce sorry, ale to lekka przesada, a telefonik bardzo mi sie spodobal (siedzialem 2h w empiku bawiac sie nim ;) Zbyt waski ekranik, ale i tak telefon jest debest...
Pozdrawiam.
Rafal "Cwikus" Cwik

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
N-Gage - cena
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 02, 2003, 09:32:02 am »
W cenach "suchej" N-Gage się nie orientuję, wiem że obniżka zazwyczaj wiąże się z podpisaniem umowy z lokalnym operatorem... :(
Cena N-Gage'a w Polsce to rzeczywiście przesada, przypomina się Sony Poland i ich 2.5 tys. zł za PS2 :evil: Ja wynalazku Nokii jakoś nie trawię - w końcu co tutaj gra pierwsze skrzypce? Konsolka czy telefon? Wolę już GBA SP i jakiś telefon Nokii oddzielnie, kombajny typu N-Gage mnie nie rajcują...

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
N-Gage - cena
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 02, 2003, 09:37:28 am »
Cena w Polsce jest przesadzona, ale nie tak duzo jakby sie moglo wydawac (okolo 300 zloty). N-Gage to swietny sprzet, ale nie jako konsola. Bardziej jako telefon z funkcja grania. Nie podoba mi sie to, kilka rzeczy, to o czym mowil Cwik, czyli waski ekranik, debilne wymienianie gier, oraz to, ze sprzetu nie wlaczysz bez karty sim.

amar

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 245
  • Reputacja: 0
N-Gage - cena
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 02, 2003, 10:47:48 am »
N-Gage w stanach obnizyli do 100$
W Europie ,czyli nie u nas cena siega od 150 do 250 euro.
W Polsce 2 - 2,5 tys zlotych.
[size=9]issonline.pl[/size]
[size=9](__/we loveprogressive!)[/size]

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
N-Gage - cena
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 02, 2003, 11:26:03 am »
Amar, nie wiem skad, zes te dane wytrzasnal, ale do najprawdziwszych to one nie naleza. N-Gage nigdy nie kosztowal  (i raczej nie bedzie) 100$. W Europie oficjalna cena to 299 euro i nie ma nigdzie taniej. W Polsce w Empiku mozesz kupic za 1599 zlociszy, takze nie wiem gdzie widziales za 2-2.5 tysiaca:)

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
N-Gage - cena
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 02, 2003, 11:26:20 am »
Cytat: "Castor Krieg"

Cena N-Gage'a w Polsce to rzeczywiście przesada, przypomina się Sony Poland i ich 2.5 tys. zł za PS2
Cytuj


3.5 tys wolali misiu kolorowy, albo skleroza mnie juz dopadla.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
teraz ja
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 02, 2003, 11:57:12 am »
Ja się powymądrzam trochę. Faktycznie oficjalna cena się nie zmieniła, ale sprzedawcy sami ją zmniejszają. Przypominam jeden z moich newsów :D "Dwa tygodnie po premierze sklepy internetowe wprowadziły promocję na N-Gage. Mimo braku oficjalnej obniżki ze strony Nokii można kupić ich kosolofon już za 100 dolarów (oficjalnie wciąż 299). Podobno jest wysokie zapotrzebowanie na to urządzonko w Azji. Branża zaś przyjęła N-Gage bardzo surowo, podkreślając zbyt wysoką cenę urządzenia." Nie ma to jak poprawiać przełożonego :D

Anonymous

  • Gość
N-Gage - cena
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 02, 2003, 20:16:06 pm »
hjehje no troche dużo ale ja i tak łykam,to wypas sprzęcior jest :wink:

Anonymous

  • Gość
N-Gage - cena
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 02, 2003, 20:17:21 pm »
to ja napisałem tego posat przed chwilą :o

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
N-Gage - cena
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 03, 2003, 09:26:56 am »
Po texcie OG w N+
jestem pod wieeelkim wrażeniem możliwości tego potwora.
N Gage, X Boxem kieszonsolek!!!!

El_Toro

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 89
  • Reputacja: 0
N-Gage - cena
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 04, 2003, 18:37:48 pm »
Cytat: "lewik"

Cena N-Gage'a w Polsce to rzeczywiście przesada, przypomina się Sony Poland i ich 2.5 tys. zł za PS2
Cytuj


3.5 tys wolali misiu kolorowy, albo skleroza mnie juz dopadla.


3,5 tys. kosztowal import po Japonskiej premierze. W Polsce chcieli 2700zl po premierze.



szczurek

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 09-11-2003
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 0
N-Gage - cena
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 09, 2003, 12:36:44 pm »
Dla mnie jest to zbędny gadżet, na pewno tego nie kupie, chyba że wygram w konkursie jakimś, wtedy to inna sprawa ;p

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
N-Gage - cena
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 10, 2003, 16:43:53 pm »
N-gage to kombanj o ogromnych mozliwosciach. Jednak nie konsola. Przynajmniej nie od konca. Osoba pragnaca tylko pograc nie znajdzie w N-Gage spelnienia marzen.

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Kombajn
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 10, 2003, 19:27:19 pm »
Ale jako kombajn jest naprawdę fajna. I łezka się w oku zakręciła jak zobaczyłem rozpikselowany tyłeczek Larry ... tyle lat, a jej się nie przytyło :D W każdym razie jak będzie taniej to może się skuszę. 1600 to kapa nieziemska

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
N-Gage - cena
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 12, 2003, 18:50:38 pm »
Pozwólcie, że się wtrące ok? Dzięki ;). No ja sądzi iż N-gage to jest takie coś jak konsola od Panasonica (amtrox czy jakoś tak :D). Nie no przesadziłem, ale co mi z potężnych możliwości jak się w platformery grać nie da, a i w inne gry też niezbyt przyjemnie... Za wąstki, i podobno za wysoki (to chyba to samo :wink: ). Inna sprawa to wymiana gier z otwieraniem wszystkiego, a i karty takie tyci-tyci to jak dla mnie bardzo złe rozwiązanie. Dodajmy do tego cenę i jak na razie średnie gry (tak czytałem N+, a miałem zaprzestać- pamiętasz Conker ;) ). A wogóle nie jarają mnie setki urządzeń w jednym... właśnie naszła mnie genialna myśl! "N-gage dla GBA tym czym PC dla konsol stacjonarnych"*, ale ja genialny i nikt temu nie może zaprzeczyć! Haha! GBA rulez.

*-wszelkie prawa zastrzeżone ;)
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

Cwikus

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 0
  • Ojciec serwisu GameOnly.pl :-)
N-Gage - cena
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 15, 2003, 11:23:03 am »
Mnie martwi cena gier i kasa, jaka zarabiaja na tym producenci, bo juz pusty nosnik MMC czy bodajze SD (takie mam w aparacie i 64mb to ok 120zl) nie kosztuje to malo... wiec ile zarabiaja na grze producenci skoro za nosnik placa duzo wiecej niz np. przy cd ... ? to sie moze nie oplacac produkowac specjalnie nowych gier...
Pozdrawiam.
Rafal "Cwikus" Cwik

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
N-Gage - cena
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 15, 2003, 19:31:56 pm »
No, ale chyba jeśli taka SEGA zamówi 1.000.000 nośników, to jakąś zniżkę ma? ;). A na serio, to chyba nie jest aż tak tragicznie, bo jednak gry robią i wogóle... Może owe firmy mają zamysł iż N-Gage'owe gry będą sprzedawać się z takim nakładem iż zysk 2,5$ z jednej gry spokojnie wystarczy na 10 letnią pensję dla każdego członka zespołu developersiekiego i wydawniczego? Kto wie?
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

Cwikus

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 0
  • Ojciec serwisu GameOnly.pl :-)
N-Gage - cena
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 15, 2003, 20:04:39 pm »
dla mnie problem bedzie w tym, ze ich zamysl diametralnie roznic sie bedzie od sytuacji na rynku (przynajmniej w moich oczach) a taki zysk to nawet na polskie renty nie starczy :)))
Pozdrawiam.
Rafal "Cwikus" Cwik

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
N-Gage - cena
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 15, 2003, 20:37:49 pm »
No niby tak, ale chyba SEGA jeszcze tak nie zgupła, żeby samobójstwa popełniać... Chyba, że jakaś długo terminowa umowa przed premierą N-Gage zobowiązująca niebieskich do developingu gier? Czy coś... Oj dzieję się branży.
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Suska
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 03, 2003, 15:57:51 pm »
Paczem sobiem na strunkę Suskomu, a tam Nokija za 1299 zigów. Czyli już troszkę lepiej. Ale jeśli moje gg będzie dalej atakowane beznadziejnymi reklamami N-Gage ("dzisiaj ćwiczyłem z Renata" brzmi żałośnie) to trafi mniem szlak i nie bydem już nigdy pozytywnie myślał o tym konsolofonie.

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
N-Gage - cena
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 03, 2003, 18:31:42 pm »
Reklamy N-gage są żałosne, naprawdę... Albo: "to tutaj przytarłem im nosa" czy jakoś tak. Po prostu żenada, kogo to rusza? Chyba tylko starych dziadów z Nokia, bo mnie na pewno nie.
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
N-Gage - cena
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 03, 2003, 19:38:27 pm »
Cytat: "Cronoz"
Reklamy N-gage są żałosne, naprawdę... Albo: "to tutaj przytarłem im nosa" czy jakoś tak. Po prostu żenada, kogo to rusza? Chyba tylko starych dziadów z Nokia, bo mnie na pewno nie.

Fakt, że mogli to lepiej zrobić - rozumiem, że celem reklamy ma być: pokazanie gry bezprzewodowej, hardcorowe warunki gry na N-Gage. Co wy myślicie o takiej reklamie? Biegnie kilku chłystków, każdy lampi się w N-Gage i tak grają, ludzie się gapią, oni robią uniki, wygibasy, bo akurat coś się dzieje na ekranie. Kolory - zgniło-zielone, lub jasno-niebieskie. Co wy na to? :D

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
N-Gage - cena
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 06, 2003, 15:21:05 pm »
cena ngage- 1500 zł

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

szczurek

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 09-11-2003
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 0
N-Gage - cena
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 06, 2003, 16:41:43 pm »
w idei czy gdzieś tam można mieć już za 900zł!

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
N-Gage - cena
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 07, 2003, 18:33:11 pm »
Cytat: "szczurek"
w idei czy gdzieś tam można mieć już za 900zł!

mam wuja w erze, pewnie mi za 500 załatwi:)

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Reklama
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 07, 2003, 23:01:24 pm »
Pozwoliłem sobie na "pożyczenie" poniższego tesktu z forum GBmore. Co powiecie na taką wiadomość otrzymaną przez niejakiego Ana pocztą?

Cześć,
nie zgadniesz, co trzymałem ostatnio w ręku!?! Nowa N-Gage!
Naprawdę odjechany sprzęt!
To nie tylko telefon, ale też:
- mobilna konsola do gier
- cyfrowy odtwarzacz muzyczny
- radio stereo.
Ma MMS-y i nawet sobie nie wyobrażasz
jak czadersko gra się na N-Gage!
Totalny odjazd! Ale co Ci będę gadał.
Sam się przekonaj. Kliknij!
Teraz tylko 799 netto w Plus GSM.
Zobacz ofertę!
Narka!
Ziom

Jak dla mnie kisza, grzybnia i wogóle kapiszon

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Re: Reklama
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 08, 2003, 00:44:18 am »
Cytat: "Mielu"
Pozwoliłem sobie na "pożyczenie" poniższego tesktu z forum GBmore. Co powiecie na taką wiadomość otrzymaną przez niejakiego Ana pocztą?

Cześć,
nie zgadniesz, co trzymałem ostatnio w ręku!?! Nowa N-Gage!
Naprawdę odjechany sprzęt!
To nie tylko telefon, ale też:
- mobilna konsola do gier
- cyfrowy odtwarzacz muzyczny
- radio stereo.
Ma MMS-y i nawet sobie nie wyobrażasz
jak czadersko gra się na N-Gage!
Totalny odjazd! Ale co Ci będę gadał.
Sam się przekonaj. Kliknij!
Teraz tylko 799 netto w Plus GSM.
Zobacz ofertę!
Narka!
Ziom

Jak dla mnie kisza, grzybnia i wogóle kapiszon



Gratulacje, dla kogos kto wymyslal ten tekst. W ogole Nokia laduje w reklame N-Gage straszliwe sumy. Szkoda, ze to nic nie daje. Czemu nikt nie pomysli o obnizce ceny? Niech juz kosztuje to 799 netto, ale niech mi nikt nie kaze podpisywac umowy na 2 lata.

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
N-Gage - cena
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 09, 2003, 20:08:50 pm »
mój kumpel w sobote otrzymał N-GAGE z 4 grami. W piątek idę na teścik do niego a później felietonik jakiś na mej stronce się znajdzie.

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Geba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-02-2004
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 0
N-Gage - cena
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 24, 2004, 22:17:47 pm »
Eeeh. N-Gage jest na pewno za drogi. Nie jest ani dobrą konsolą, ani świetnym telefonem, i imo nie jest wart swojej ceny... Może jakoś obniżą, 700zł już powinno być ceną w miarę przystępną ;)

atari505450483idea

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 21-06-2004
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
patologia
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 22, 2004, 12:21:51 pm »
Wczoraj w Olsztynie wpadłem do komisu i...się przeżegnałem!
Konsolofonka stała za 999 - toż to rozbój!
Łajzy chcą zarobić...zdzierają jak mogą...
Trza ją łykać na Allegro...hehe!!!