Autor Wątek: SEGA MEGA-CD Vs. BURN-Iso ?!?!?  (Przeczytany 13306 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

crimsonn

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-05-2005
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
SEGA MEGA-CD Vs. BURN-Iso ?!?!?
« dnia: Maja 12, 2005, 17:27:06 pm »
Pytanie kieruję do totalnych hardcoreowców - znających się na temacie RETRO/KONSOLOWYM. W ostatnich dniach stałem się szczęśliwym posiadaczem konsoli SEGA MEGA DRIVE + MEGA-CD i mam pytanie dotyczące wypalania gier... Zassałem z netu obraz gry, który wygląda w sposób następujący:
- TRACK.iso
- TRACK 02.mp3
- TRACK 03.mp3
- itd.
Próbowałem wypalać to już w różnych formach / kompilowałem plik *.CUE przy pomocy SEGA CUE MAKER i bezskutecznie...
PORADŹCIE PROSZĘ - JAK WYPALAĆ TAKIE GRY NA CD-R by konsola widziała je jako GRY... a nie płyty muzyczne!
POMOCY - GROWI BRACIA!!! :roll:

sws

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 13-10-2004
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
SEGA MEGA-CD Vs. BURN-Iso ?!?!?
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 22, 2005, 21:57:13 pm »
Coś takiego można nagrać w prosty sposób: zamieniasz tracki mp3 na wav (zwykły  wav) dajesz tą samą nazwę jak nazwa iso i numerujesz pokolei (w tym przypadku nie musisz zmieniać nazw zostaw takie nazwy jak mp3) , wrzucasz wav i iso do jednego katalogu , i robisz cue programikiem "sega cue maker" , po zrobieniu cue ładuj do daemona(daemon tools) obraz sprawdź czy widzi tracki audio , jeśli tak możesz już nagrywać płytkę dowolnym programem , tak jabyś kopiował z daemona . Nie zapomnij zamknąć sesji .
sws

Sonic polonia

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-10-2006
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Jest jakis fajny program?
« Odpowiedź #2 dnia: Października 28, 2006, 21:10:42 pm »
Ja mam takie jedno pytanie...Zna ktoś jakiś program to edycji grafiki np.Sonic 2 żebym mógł zmienić wygląg gry jak chcę 8)

Morden

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-04-2006
  • Wiadomości: 178
  • Reputacja: 1
SEGA MEGA-CD Vs. BURN-Iso ?!?!?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 02, 2006, 12:10:00 pm »
Jasne. MD_Sonic2GFXeditor.rar