Autor Wątek: Wyswietlacz do 3100.  (Przeczytany 3864 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Wyswietlacz do 3100.
« dnia: Maja 15, 2005, 10:21:05 am »
Mam Nokie 3100 i ostatnio wylal mi w niej wyswietlacz. Zakupilem nowy na allegro, ale nie wiem jak rozkrecic telefon (potrzebuje malutkiego srubokreta w ksztalcie piecioramiennej gwiazdy). Nie wiecie gdzie dostane taki surbokret? A myslicie ze wyswietlacz po zamontowaniu bedzie dzialal odrazu, czy trzeba bedzie wgrywac jeszcze jakis soft? Czy ktos z was robil juz to na wlasna reke? A ile akie cos okolo moze kosztowac w punkcie sprzedazy?
Troche sie nazbieralo pytan, czekam na odpowiedzi :) z gory thx

Tarniak

  • Gość
Re: Wyswietlacz do 3100.
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 15, 2005, 11:00:13 am »
Cytat: "Hubi"
Mam Nokie 3100 i ostatnio wylal mi w niej wyswietlacz. Zakupilem nowy na allegro, ale nie wiem jak rozkrecic telefon (potrzebuje malutkiego srubokreta w ksztalcie piecioramiennej gwiazdy). Nie wiecie gdzie dostane taki surbokret? A myslicie ze wyswietlacz po zamontowaniu bedzie dzialal odrazu, czy trzeba bedzie wgrywac jeszcze jakis soft? Czy ktos z was robil juz to na wlasna reke? A ile akie cos okolo moze kosztowac w punkcie sprzedazy?
Troche sie nazbieralo pytan, czekam na odpowiedzi :) z gory thx

Mojemu koledze także wylał się wyświetlacz, ale w innym modelu. W punkcie sprzedaży powiedzieli mu, że jeżeli chce sobie zamontować nowy to musi wymienić wyświetlacz u nich. Śrubokręt ten swego czasu był na allegro (w każdej Nokii są takie śrubki). W internecie powinieneś znaleźć też FAQi jak to zrobić ew. możesz poszukać bądź zapytać na grupach dyskusyjnych dot. komórek (na Google).