Autor Wątek: NISKA CENA N-GAGE  (Przeczytany 13080 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[Cloud]

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-02-2004
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
NISKA CENA N-GAGE
« dnia: Lutego 12, 2004, 13:18:00 pm »
eeeeeeeeee.... o co chodzi jakby???  przegladam sobie forum i oczom nie wierze... pisze sie o jakichs niebotycznych cenach nokii n-gage a tymczasem jest ona caly czas w erze (od listopada) za 999 netto i w plusie w okresie pazdziernik-listopad byla po 799 a od grudnia do chwili obecnej 299 NETTO... wiec jesli ktos kce sie zaopatrzyc w ten sprzet to ma go w tej chwili w tej samej cenie co gba... pytanie tylko czy warto... ja przechodze do plusa wlasnie dlatego za 3 miesiace (wtedy konczy mi sie umowa w erze)  :twisted:


z reszta - jakby ktos mi nie wierzyl to tu jest link z aktualna promocja i telefonami do wyboru:

http://w3.plusgsm.pl/res/1_zeroabonamentu_r.asp?color=1&show=1_zeroabonamentu_r&ikona=1
GOD....  THE INTER-PLANETARY INVASION
WEAPON....


-Hyuga/Citan Uzuki - XENOGEARS

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
NISKA CENA N-GAGE
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 12, 2004, 15:55:58 pm »
Nie wiem o co chodzi jakby, ale wygląda podejrzanie... :shock: 350 zł... jeśli to nie pułapka mosadu to może warto zainwestować :?:

[Cloud]

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-02-2004
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
NISKA CENA N-GAGE
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 12, 2004, 18:06:11 pm »
podejrzanie??? hehe... a inne telefony za zlotowke to co niby? prosto od dresow skupuja??  :D
GOD....  THE INTER-PLANETARY INVASION
WEAPON....


-Hyuga/Citan Uzuki - XENOGEARS

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
NISKA CENA N-GAGE
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 12, 2004, 22:59:40 pm »
Wiesz [Cloud], temat o N-Gage ma swoje "lata" i dawno nikt się nie dopisywał. Chyba dlatego, że nie ma tu zbyt wielu miłośników tego "cacka". Zabawne, dochodzi do tego, że konsolka jest po 300 zeta, a gry na nią po 200. No nic. Ja tam N-Gage nie chcę nawet za free :wink:

[Cloud]

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-02-2004
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
NISKA CENA N-GAGE
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 12, 2004, 23:04:04 pm »
ale jestes okropnyyyy!!  :evil:    to jest jawna dyskryminacja!!! lol  wiekszosc tytulow ngage jest po 169, nie 200 zl. tylko tomb raider i cos tam jeszcze sa po ok 200...  poza tym jako telefon spisuje sie calkiem niezle. java to juz przezytek  :P
GOD....  THE INTER-PLANETARY INVASION
WEAPON....


-Hyuga/Citan Uzuki - XENOGEARS

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
NISKA CENA N-GAGE
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 12, 2004, 23:14:40 pm »
No dobra, nawet nie wiem jakie są ceny tych gier. Wiem, to pierwszy raz jak tak jawnie dyskryminuję jakąś konsolkę i wstyd wstyd wstyd :D:D:D Po prostu nie kręci mnie jej pionowy ekran i motyw z wyciąganiem baterii. No dobra, za darmo to bym wziął :wink:

[Cloud]

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-02-2004
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
NISKA CENA N-GAGE
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 12, 2004, 23:21:51 pm »
a ja i za 299 wezme  :D   tylko mi sie ta pie..... umowa w erze musi najpierw skonczyc  :twisted:
GOD....  THE INTER-PLANETARY INVASION
WEAPON....


-Hyuga/Citan Uzuki - XENOGEARS

JoJo

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-11-2003
  • Wiadomości: 110
  • Reputacja: 0
NISKA CENA N-GAGE
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 12, 2004, 23:30:13 pm »
Eeeeee konsolka spoko gralem na niej w empiku ;)
He nie dlugo bedzie za zlotowke wsrod innych komorek ;)
Tylko cena tych gier  :evil:  ja zoabczylem w empiku to az mnie zatkalo  :?  ceny sa ogromne ale slyszalem ze jest tak dlatego ze kadridze sa drogie  :P  ale z biegiem czasu stanieja :roll:
When dreams become truth... Play Station 3

[Cloud]

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-02-2004
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
NISKA CENA N-GAGE
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 12, 2004, 23:33:08 pm »
e? gry drogie? przeciez sa tansze od gier do gba....  :shock:
GOD....  THE INTER-PLANETARY INVASION
WEAPON....


-Hyuga/Citan Uzuki - XENOGEARS

JoJo

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-11-2003
  • Wiadomości: 110
  • Reputacja: 0
NISKA CENA N-GAGE
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 13, 2004, 19:31:08 pm »
Cytat: "[Cloud
"]e? gry drogie? przeciez sa tansze od gier do gba....  :shock:


No nie wiem jak dla Ciebie 160 zeta to jest malo to se kup jak Cie stac ;)
He ceny sa podobne jak ceny gier na plejaka 2  :shock:
Wedlug mnie na Polskie realia takie gry nie powinny przekraczac 40 zlotych  :roll: albo chociaz 80  :roll:  A najlepiej to powinny byc po 10 zeta :lol: ale to nie mozliwe :P
When dreams become truth... Play Station 3

[Cloud]

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-02-2004
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
NISKA CENA N-GAGE
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 13, 2004, 20:28:32 pm »
ej stary a po ile kupujesz gry do gba co? jesli ponizej 150 zeta to chyba podrobki u ruskich na targu... ff tactics na gba kosztuje ponad 200 zeta... niestety..
GOD....  THE INTER-PLANETARY INVASION
WEAPON....


-Hyuga/Citan Uzuki - XENOGEARS

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
NISKA CENA N-GAGE
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 13, 2004, 21:02:53 pm »
Cytat: "[Cloud
"]ej stary a po ile kupujesz gry do gba co? jesli ponizej 150 zeta to chyba podrobki u ruskich na targu... ff tactics na gba kosztuje ponad 200 zeta... niestety..


Ale gry od Electronic Arts kupisz juz nawet za 119 zlociszy.

[Cloud]

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-02-2004
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
NISKA CENA N-GAGE
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 13, 2004, 21:07:31 pm »
wiesz, Conker... kupujac gre nie sugeruje sie ani cena ani producentem, tylko tym czy akurat CHCE ja miec. Zazwyczaj jest to reakcja typu: CHCECHCECHCECHCECHCECHCE!!!!!!   :D  Cena wtedy czesto boli, ale nic nie mozna na to poradzic...
GOD....  THE INTER-PLANETARY INVASION
WEAPON....


-Hyuga/Citan Uzuki - XENOGEARS

JoJo

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-11-2003
  • Wiadomości: 110
  • Reputacja: 0
NISKA CENA N-GAGE
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 13, 2004, 23:20:43 pm »
Cytat: "[Cloud
"]ej stary a po ile kupujesz gry do gba co? jesli ponizej 150 zeta to chyba podrobki u ruskich na targu... ff tactics na gba kosztuje ponad 200 zeta... niestety..

eeeee nie mowie ze na gba sa tanie gry bo tez sa za drogie  :roll:
jak bym mial jaks kioszonke to bym kupowal chyba jedna gre na pol roku  :wink:  moze powinni wprowadzic jakies takie male plytki :) by bylo taniej chyba ^_^'' :wink:
When dreams become truth... Play Station 3

[Cloud]

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-02-2004
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
NISKA CENA N-GAGE
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 01, 2004, 19:38:14 pm »
no i moje 'CHCECHCECHCECHCECHCECHCE' wzielo znow gore i stalem sie szczesliwym posiadaczem N-gage za 299 zeta. troche bylo z tym problemow bo okazalo sie ze cale zapasy w plusie juz wyczerpane i nie ma nawet w warszawskim magazynie (swoja droga - ciekawe dlaczego plus bedac katowicka siecia ma swoj magazym w wawie....)... po pewnym czasie otrzymalem cacko z salonu w rybniku z informacja ze to ostatnia sztuka w woj. slaskim, a przynajmniej tak mysli sam plus, wiec jesli rozwazacie zaqp i mieszkacie na slasku to juz nie rozwazajcie  :D  
no a skoro plus wyprzedal caly swoj zapas to znaczy ze jest juz troche tego w polsce (czyzbysmy doganiali wyniki sprzedazy w anglii?? LOL).
pomimo mieszanych uczuc na samym poczatku istnienia konsolki na rynku teraz z czystym sumieniem moge polecic ja kazdemu. gierki wygladem zrywaja leb! a najbardziej rozsmieszyl mnie fakt, iz niektore gry java i s60, np Prince of Persia - the Sands of Time wygladaja lepiej niz ich odpowiedniki na GBA!  :shock:  o radio, mp3 playerze i RealOne playerze wszysscy juz chyba wiedza, ALE zaloze sie ze nie wszyscy wiedza o tym ze konsolka z latwoscia emuluje (i to nie byle jak - 100% szybkosci) sprzety takie jak C64, GBC, a nawet - uwaga - NESa!

Jednym slowem - polecam, POLECAM, POLEEEECAAAAAAAAM!!!!!    :wink:
GOD....  THE INTER-PLANETARY INVASION
WEAPON....


-Hyuga/Citan Uzuki - XENOGEARS

kaka

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 25-12-2003
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 0
NISKA CENA N-GAGE
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 01, 2004, 19:49:50 pm »
a nie lepiej troche zaczekac i kupic N6600 albo SX1 od siemensa?? przynajmniej jakos normalnie wyglada i nie jest wystyd przez to rozmawiac na ulicy a w te gry i tak mozna pograc...

[Cloud]

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-02-2004
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
NISKA CENA N-GAGE
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 01, 2004, 20:02:45 pm »
ermmm - nie. nie mozna pograc bo a - to jest piractwo (oryginalne rzecz jasna nie chodza), b - dzialaja tylko pozycje 2d wiec mozna zapomniec o monkeyballu etc... c - nokia wprowadzic ma lada dzien nowe zabezpieczenia wraz z nowymi grami i nie bedzie piracenia (przynajmniej przez pewien czas). a oryginalne gry mozna na allegro kupic juz za 50 zl. a co do wygladu podczas rozmowy - w pudelku jest swietny zestaw sluchawkowy, ktory i tak bedziesz mial na uszach przez wiekszosc czasu obcowania z n-gage (mp3, radio, gry), wiec w przypadku gdy ktos do ciebie dzwoni na miescie - rozmawiasz przez zestaw  :)
GOD....  THE INTER-PLANETARY INVASION
WEAPON....


-Hyuga/Citan Uzuki - XENOGEARS

kaka

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 25-12-2003
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 0
NISKA CENA N-GAGE
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 01, 2004, 20:20:02 pm »
Cytat: "[Cloud
"]ermmm - nie. nie mozna pograc bo a - to jest piractwo (oryginalne rzecz jasna nie chodza)


powiedz to komus kto ma ps2 albo X'a :wink:

Cytat: "[Cloud
"]b - dzialaja tylko pozycje 2d wiec mozna zapomniec o monkeyballu etc...


jesli gralem na mojej 7650 w gra ktora byla w 3d (fakt ze ciut lagowala) to te gierki z n-gage tez chyba chodza wiec mozna spokojnie grac w smb

Cytat: "[Cloud
"]c - nokia wprowadzic ma lada dzien nowe zabezpieczenia wraz z nowymi grami i nie bedzie piracenia (przynajmniej przez pewien czas).


ten "czas" nie bedzie zbyt dlugi

Cytat: "[Cloud
"]oryginalne gry mozna na allegro kupic juz za 50 zl.


ooo a to juz cos, IMO bardzo na +

Cytat: "[Cloud
"]a co do wygladu podczas rozmowy - w pudelku jest swietny zestaw sluchawkowy, ktory i tak bedziesz mial na uszach przez wiekszosc czasu obcowania z n-gage (mp3, radio, gry), wiec w przypadku gdy ktos do ciebie dzwoni na miescie - rozmawiasz przez zestaw  :)


rozmawianie przez zestaw sluchawkowy nie jest zbyt dobrym rozwiazaniem bo zbiera wszystkie halasy a co do sluchania mp3 to mialem kiedys sl45 i powiem ci ze jakosc tych sluchawek nie byla zbyt dobra wiec moim zdaniem takie zestawy kompletnie sie nie nadaja do sluchania jakiejkolwiek muzyki

ale to jest tylko i wylacznie twoj wybor, ja bym bral sx1

[Cloud]

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-02-2004
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
NISKA CENA N-GAGE
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 01, 2004, 20:29:06 pm »
sprawe sl45 i mp3 przemilcze... sam kiedys mialem przystawke do ericssona i tez nie byl to dzwiek najwyzszych lotow, a nie zapominaj ze ngage dostala swietny odtwarzacz mp3 po 'muzycznej' 3300 w spadku. a jesli chodzi o sluchawki - mozesz sluchac muzy przez swoje zwykle sluchawki z walkmana, lub jakiekolwiek inne.

a co do pirctwa - mam xboxa  :)  nie przerobionego, z czego jestem dumny zwlaszcza, ze o gry w polsce trudno i czasem jestem zmuszony kupowac na niemieckim ebayu, lecz nie poddam sie pokusie. jesli chodzi o piractwo to jestem zdecydowanie przeciwny  :D
GOD....  THE INTER-PLANETARY INVASION
WEAPON....


-Hyuga/Citan Uzuki - XENOGEARS

kaka

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 25-12-2003
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 0
NISKA CENA N-GAGE
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 01, 2004, 20:46:38 pm »
Cytat: "[Cloud
"]sprawe sl45 i mp3 przemilcze... sam kiedys mialem przystawke do ericssona i tez nie byl to dzwiek najwyzszych lotow, a nie zapominaj ze ngage dostala swietny odtwarzacz mp3 po 'muzycznej' 3300 w spadku. a jesli chodzi o sluchawki - mozesz sluchac muzy przez swoje zwykle sluchawki z walkmana, lub jakiekolwiek inne.


no dobra to moze nie jest az tak zle ale ja i tak zostaje przy 6600, SX1 albo nadciagajacym SE P900

Cytat: "[Cloud
"]a co do pirctwa - mam xboxa  :)  nie przerobionego, z czego jestem dumny zwlaszcza, ze o gry w polsce trudno i czasem jestem zmuszony kupowac na niemieckim ebayu, lecz nie poddam sie pokusie. jesli chodzi o piractwo to jestem zdecydowanie przeciwny  :D


kazdy sie w koncu zlamie... :twisted:  :twisted: