Autor Wątek: Neo geo  (Przeczytany 11501 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Neo geo
« dnia: Lutego 14, 2004, 18:58:47 pm »
Może mi ktoś coś więcej powiedzieć o tym urządzonku? Wiem, że jest na to Metal Slug :P I nic więcej. Nawet nie miałem okazji zobaczyć tego na żywo... Może warto to kupić??

cody

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 30-12-2003
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Neo geo
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 14, 2004, 19:27:43 pm »
NEO GEO to calkiem fajny sprzet, pod warunkiem ze lubisz czysty arcade-tasmociagi typu King of Fighters,Fatal Fury,wspomniany przez Ciebie Metal Slug, czy chociazby Samurai Shodown.Swego czasu carty do tego sprzetu kosztowaly w US kosmiczne ceny.Potem pojawila sie jakas nakladka Neo Geo CD.Konsola warta zachodu, niestety nie do dostania w Polsce (Europie??)
"If practice makes perfect and nobody's perfect then why practice?" Billy Corgan

cody

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 30-12-2003
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Neo geo
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 14, 2004, 19:32:36 pm »
Geez, nawet nie zauwazylem ze chodzi o pocket',tja :wink:  Sprawa ma sie podobnie do stacjonarnej konsoli; te same gry w wersji pocket, dwa rodzaje konsoli; z czarno-bialym ekranem i kolorowym.Ekranik oczywiscie kleka przed Advance'm, ale chodzi przeciez o grywalnosc, a ta jest ogromna! Szkoda ze tak szybko zdechl...
"If practice makes perfect and nobody's perfect then why practice?" Billy Corgan