Autor Wątek: POLITYKA  (Przeczytany 2048254 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9760 dnia: Listopada 25, 2015, 23:52:12 pm »
Żałuję, że tych nocnych posiedzeń sejmu w tv nie pokazują  :(

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9761 dnia: Listopada 26, 2015, 00:01:59 am »
Żałuję, że tych nocnych posiedzeń sejmu w tv nie pokazują  :(
http://tvpstream.tvp.pl/
checa niezła, te platformiarze to wstydu nie maja a sedziowie z trybunału...ehh. Ich trzeba wieszac innego wyjscia ie widze.

jak ja nimi gardze.

PS:za brak uczestyctwa posłów w obradach sejmu to jakies kary powinny być. Przynajmniej diety zabierac powinni.
« Ostatnia zmiana: Listopada 26, 2015, 00:04:05 am wysłana przez Leszke »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9762 dnia: Listopada 26, 2015, 00:33:56 am »
TVP PARLAMENT!  :dance:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9763 dnia: Listopada 26, 2015, 00:41:30 am »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9764 dnia: Listopada 26, 2015, 01:11:31 am »
Już wiemy, gdzie podział się londek - prowadzi twitter Tomka Lisa  :lol:

Czy ten bałwan nie widzi, że się kompromituje?

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9765 dnia: Listopada 26, 2015, 01:16:10 am »
Pisze jak wulfen, co wpis to robienie z pisu lewicy. Widać kogo za wzór mają ludzie którzy takie porównania stosują.

Czy ten bałwan nie widzi, że się kompromituje?

W naszych oczach się kompromituje, ale on mówi do stada wiernych lemingów, którzy go popierają. Wejdź sobie na grupę KOD na FB, tam są tysiące ludzi, podpisanych z imienia i nazwiska, którzy piszą to samo. 8 lat rządów i pełne wsparcie mediów wychowało sporo POwskich mudżahedinów.
« Ostatnia zmiana: Listopada 26, 2015, 01:22:36 am wysłana przez el becetol »

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9766 dnia: Listopada 26, 2015, 07:38:43 am »
PiS łamie prawo, a wy się cieszycie... Ale to standard, jak rozpierdolą ten kraj, pierwsi będziecie wyjeżdżać za granicę. Panowie wokalni patrioci.

Swoją drogą niezłą schizofrenia - poronioną retorykę PiS na tym forum łykają ludzie, ktòrym doskonale się powodzi. Żaden z was nie jest wśròd tzw. osòb wykluczonych. Skąd to poczucie krzywdy?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9767 dnia: Listopada 26, 2015, 10:26:52 am »
PiS łamie prawo, a wy się cieszycie... Ale to standard, jak rozp**rdolą ten kraj, pierwsi będziecie wyjeżdżać za granicę. Panowie wokalni patrioci.

Swoją drogą niezłą schizofrenia - poronioną retorykę PiS na tym forum łykają ludzie, ktòrym doskonale się powodzi. Żaden z was nie jest wśròd tzw. osòb wykluczonych. Skąd to poczucie krzywdy?
Przepraszam, ale co Ty bredzisz? :lol:

Mrocz

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9768 dnia: Listopada 26, 2015, 10:46:00 am »
Teraz powiem tak. W polityce mocno nie siedzę, gdyż nigdy nie chciałem się wkurwiać czytając o kolejnych wtopach, aferach itp. Czasam, żeby "mniej więcej" ogarniać co się dzieje na świecie czytałem Gazetę.pl, ale mam kur** dosyć ich pierdolenia bo zewsząd dochodzą do mnie skrajne opinie a Gazeta.pl regularnie wręcz kłamie lub pomija istotne fakty. (coś jak z tymi głupimi flagami) ma ktoś jakiś dobry portal informacyjny, który jest po prostu bez stronny? Taki który nie jest pro PO ani pro PIS?


Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9769 dnia: Listopada 26, 2015, 10:50:43 am »
PiS łamie prawo, a wy się cieszycie... Ale to standard, jak rozp**rdolą ten kraj, pierwsi będziecie wyjeżdżać za granicę. Panowie wokalni patrioci.

Swoją drogą niezłą schizofrenia - poronioną retorykę PiS na tym forum łykają ludzie, ktòrym doskonale się powodzi. Żaden z was nie jest wśròd tzw. osòb wykluczonych. Skąd to poczucie krzywdy?
Też się zastanawiam. Coś wyraźnie nie pasuje.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9770 dnia: Listopada 26, 2015, 10:56:35 am »
Teraz powiem tak. W polityce mocno nie siedzę, gdyż nigdy nie chciałem się wkur**ać czytając o kolejnych wtopach, aferach itp. Czasam, żeby "mniej więcej" ogarniać co się dzieje na świecie czytałem Gazetę.pl, ale mam kur** dosyć ich pierdolenia bo zewsząd dochodzą do mnie skrajne opinie a Gazeta.pl regularnie wręcz kłamie lub pomija istotne fakty. (coś jak z tymi głupimi flagami) ma ktoś jakiś dobry portal informacyjny, który jest po prostu bez stronny? Taki który nie jest pro PO ani pro PIS?

Niezależna.pl jest niezależna nawet z nazwy.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9771 dnia: Listopada 26, 2015, 10:57:10 am »
Czyli "zamach" pisu na TK jest waszym zdaniem okej?
Yeahh, me and hate that's an odd couple

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9772 dnia: Listopada 26, 2015, 11:00:19 am »

Mrocz

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9773 dnia: Listopada 26, 2015, 11:06:58 am »

Niezależna.pl jest niezależna nawet z nazwy.

Niby tak, ale czasami mam wrażenie, że za bardzo w kierunku PiS odlatują ;) nie mniej często zwracają uwagę na istotne szczegóły które pomijają inne gazety ;)

tropik79

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 621
  • Reputacja: -7
  • Who's the boss?!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9774 dnia: Listopada 26, 2015, 11:07:13 am »
Teraz powiem tak. W polityce mocno nie siedzę, gdyż nigdy nie chciałem się wkur**ać czytając o kolejnych wtopach, aferach itp. Czasam, żeby "mniej więcej" ogarniać co się dzieje na świecie czytałem Gazetę.pl, ale mam kur** dosyć ich pierdolenia bo zewsząd dochodzą do mnie skrajne opinie a Gazeta.pl regularnie wręcz kłamie lub pomija istotne fakty. (coś jak z tymi głupimi flagami) ma ktoś jakiś dobry portal informacyjny, który jest po prostu bez stronny? Taki który nie jest pro PO ani pro PIS?

Niezależna.pl jest niezależna nawet z nazwy.
Upośledzony jesteś?
On pytał o bezstronny.

p.s. uroczy avatar


Niezależna.pl jest niezależna nawet z nazwy.

Niby tak, ale czasami mam wrażenie, że za bardzo w kierunku PiS odlatują ;) nie mniej często zwracają uwagę na istotne szczegóły które pomijają inne gazety ;)
Nie żartuj niezalezna.pl jest tak niezależna jak błona dziewicza u Sashy Grey.
« Ostatnia zmiana: Listopada 26, 2015, 11:09:17 am wysłana przez tropik79 »
(L)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9775 dnia: Listopada 26, 2015, 11:08:45 am »
Teraz powiem tak. W polityce mocno nie siedzę, gdyż nigdy nie chciałem się wkur**ać czytając o kolejnych wtopach, aferach itp. Czasam, żeby "mniej więcej" ogarniać co się dzieje na świecie czytałem Gazetę.pl, ale mam kur** dosyć ich pierdolenia bo zewsząd dochodzą do mnie skrajne opinie a Gazeta.pl regularnie wręcz kłamie lub pomija istotne fakty. (coś jak z tymi głupimi flagami) ma ktoś jakiś dobry portal informacyjny, który jest po prostu bez stronny? Taki który nie jest pro PO ani pro PIS?


To co dal sos wydaje sie rozsadne.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9776 dnia: Listopada 26, 2015, 11:09:27 am »
Czyli "zamach" pisu na TK jest waszym zdaniem okej?

Nie ma czegoś takiego jak zamach PiS na TK. Zamach na TK zrobiło PO, a PiS tylko próbuje ten burdel uporządkować.

Niby tak, ale czasami mam wrażenie, że za bardzo w kierunku PiS odlatują ;) nie mniej często zwracają uwagę na istotne szczegóły które pomijają inne gazety ;)

Możesz jeszcze sprawdzić wPolityce.

tropik79

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 621
  • Reputacja: -7
  • Who's the boss?!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9777 dnia: Listopada 26, 2015, 11:25:31 am »
Cytat: Mrocz
Taki który nie jest pro PO ani pro PIS?

Niezależna.pl jest niezależna nawet z nazwy.
Możesz jeszcze sprawdzić wPolityce.

(L)

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9778 dnia: Listopada 26, 2015, 11:32:46 am »
Czyli "zamach" pisu na TK jest waszym zdaniem okej?
Gdzie to wyczytałes w tvn24 lemingu?

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9779 dnia: Listopada 26, 2015, 11:43:36 am »
Teraz powiem tak. W polityce mocno nie siedzę, gdyż nigdy nie chciałem się wkur**ać czytając o kolejnych wtopach, aferach itp. Czasam, żeby "mniej więcej" ogarniać co się dzieje na świecie czytałem Gazetę.pl, ale mam kur** dosyć ich pierdolenia bo zewsząd dochodzą do mnie skrajne opinie a Gazeta.pl regularnie wręcz kłamie lub pomija istotne fakty. (coś jak z tymi głupimi flagami) ma ktoś jakiś dobry portal informacyjny, który jest po prostu bez stronny? Taki który nie jest pro PO ani pro PIS?

Niezależna.pl jest niezależna nawet z nazwy.
Upośledzony jesteś?
On pytał o bezstronny.

p.s. uroczy avatar


Niezależna.pl jest niezależna nawet z nazwy.

Niby tak, ale czasami mam wrażenie, że za bardzo w kierunku PiS odlatują ;) nie mniej często zwracają uwagę na istotne szczegóły które pomijają inne gazety ;)
Nie żartuj niezalezna.pl jest tak niezależna jak błona dziewicza u Sashy Grey.
Na pewno są to jedne z najbardziej niezależnych mediow

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9780 dnia: Listopada 26, 2015, 11:50:30 am »
Teraz powiem tak. W polityce mocno nie siedzę, gdyż nigdy nie chciałem się wkur**ać czytając o kolejnych wtopach, aferach itp. Czasam, żeby "mniej więcej" ogarniać co się dzieje na świecie czytałem Gazetę.pl, ale mam kur** dosyć ich pierdolenia bo zewsząd dochodzą do mnie skrajne opinie a Gazeta.pl regularnie wręcz kłamie lub pomija istotne fakty. (coś jak z tymi głupimi flagami) ma ktoś jakiś dobry portal informacyjny, który jest po prostu bez stronny? Taki który nie jest pro PO ani pro PIS?

pikio jest "w miarę" ok. Brak profesjonalizmu i omijanie wielu spraw razi czasami. Ale w redakcji zasiadają wszyscy od skrajnej lewicy do prawicy, więc masz całe spektrum w jednym miejscu.

Ja jeszcze bym polecił telewizjarepublika.pl . Podoba mi się w jaki sposób piszą newsy, przede wszystkim nie są tendencyjne. Ale o krytykę wobec PISu też trudno.

I na koniec dodam radiownet.pl.


Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9781 dnia: Listopada 26, 2015, 12:16:25 pm »
www.fakt.pl - jadą równo po wszystkich :lol:

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9782 dnia: Listopada 26, 2015, 12:19:14 pm »
telewizja republika bezstronna?  :lol:

Cytuj
Pisze jak wulfen, co wpis to robienie z pisu lewicy. Widać kogo za wzór mają ludzie którzy takie porównania stosują.
Lis pewnie czytał posty wulfena :D ale nie tylko Lis, bo takie porównania ostatnio słyszałem też od Cejrowskiego  :o
« Ostatnia zmiana: Listopada 26, 2015, 12:23:09 pm wysłana przez Wulfen »

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9783 dnia: Listopada 26, 2015, 13:27:07 pm »
Czyli "zamach" pisu na TK jest waszym zdaniem okej?
Gdzie to wyczytałes w tvn24 lemingu?
Nigdzie, wiem że ta ustawa jest bezprawna i mam nadzieję że Duda jej nie podpiszę. Żeby nie było wiem że po w bezczelny sposób sobie dało 2 sędziów ale żeby teraz pis w jeszcze gorszym stylu dawał sobie 5 to przesada. Myślałem że pis będzie na poziomie po, cóż mój błąd.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9784 dnia: Listopada 26, 2015, 13:43:07 pm »
1. Jesteś w stanie wskazać konkretne paragrafy, które łamie ta ustawa?

2. PiS nie może odrzucić dwóch sędziów wybranych przez PO i zostawić trzech, bo niby których? Dość oczywiste, że cała piątka idzie do kosza i wszyscy zostaną wybrani na nowo.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9785 dnia: Listopada 26, 2015, 14:43:29 pm »
PiS łamie prawo, a wy się cieszycie... Ale to standard, jak rozp**rdolą ten kraj, pierwsi będziecie wyjeżdżać za granicę. Panowie wokalni patrioci.

Swoją drogą niezłą schizofrenia - poronioną retorykę PiS na tym forum łykają ludzie, ktòrym doskonale się powodzi. Żaden z was nie jest wśròd tzw. osòb wykluczonych. Skąd to poczucie krzywdy?
najnowszy przykład.
Oburzenie o brak unijnej flagi i komitet obrony demokracji.
Tych idiotów trzeba wieszac a nie z nimi dyskutowac.
« Ostatnia zmiana: Listopada 26, 2015, 14:53:30 pm wysłana przez Leszke »

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9786 dnia: Listopada 26, 2015, 14:49:37 pm »
1. Jesteś w stanie wskazać konkretne paragrafy, które łamie ta ustawa?

2. PiS nie może odrzucić dwóch sędziów wybranych przez PO i zostawić trzech, bo niby których? Dość oczywiste, że cała piątka idzie do kosza i wszyscy zostaną wybrani na nowo.
1. Jak można odwołać sędziego TK, ano tak:
Podstawową gwarancją niezawisłości jest zakaz wybierania sędziego na kolejną kadencję (art. 194 ust. 1 zdanie 2 Konstytucji) oraz zakaz usunięcia ze stanowiska w trakcie kadencji. Wygaśnięcie mandatu sędziego może nastąpić jedynie wskutek: 1) śmierci; 2) zrzeczenia się urzędu; 3) skazania prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo; 4) prawomocnego orzeczenia o złożeniu z urzędu. Stwierdzenia wygaśnięcia mandatu na skutek śmierci sędziego dokonuje Prezes Trybunału (art. 36 ust. 2 pkt 1 ustawy o TK). W pozostałych przypadkach Zgromadzenie Ogólne Sędziów Trybunału w drodze uchwały (art. 36 ust. 2 pkt 2 ustawy o TK). Nie istnieje natomiast możliwość odwołania sędziego przez Sejm ani też usunięcia go z urzędu decyzją jakiegokolwiek innego organu państwowego.
Prosto ze strony TK, czy muszę szukać gdzie indziej bo nie ufamy internetom i mam Ci zrobić skan całej konstytucji abyś widział że nie można w drodze ustawy odwołać sędziego.

2. Wchodzę na wikipedię i co widzę, że 2 kandydatów się wyróżnia ;)
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9787 dnia: Listopada 26, 2015, 15:24:10 pm »
Tu masz więcej prawniczego bełkotu na ten temat: http://www.sejm.gov.pl/media8.nsf/files/WBOI-A4LGYH/$File/69-15A_Banaszak.pdf

W skrócie nie da się uznać, że przepchnięcie tamtej ustawy jest jednoznacznie z wyborem sędziów.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9788 dnia: Listopada 26, 2015, 15:25:36 pm »
Ale tą można uznać za odwołanie :lol:
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Mrocz

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9789 dnia: Listopada 26, 2015, 15:27:41 pm »
Tak swoją drogą kolega wrzucił na fejsa i sobie poczytałem. Wszystkie pierdolone gazety i inne gówna skupiają się na aferach, a czemu kur** nikt o tak pozytywnej sprawie nie pisze?

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/duda-chce-ograc-putina-i-merkel/tg5604

el becetol

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9790 dnia: Listopada 26, 2015, 16:04:37 pm »
Tak swoją drogą kolega wrzucił na fejsa i sobie poczytałem. Wszystkie pierdolone gazety i inne gówna skupiają się na aferach, a czemu kur** nikt o tak pozytywnej sprawie nie pisze?

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/duda-chce-ograc-putina-i-merkel/tg5604

Jak to nie pisze - przecież wszystkie media głównego nurtu w głównych newsach podały jakiej firmy Duda miał koszulkę polo w drodze do Chin.  :troll:

Mrocz

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9791 dnia: Listopada 26, 2015, 16:05:34 pm »

Tak swoją drogą kolega wrzucił na fejsa i sobie poczytałem. Wszystkie pierdolone gazety i inne gówna skupiają się na aferach, a czemu kur** nikt o tak pozytywnej sprawie nie pisze?

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/duda-chce-ograc-putina-i-merkel/tg5604

Jak to nie pisze - przecież wszystkie media głównego nurtu w głównych newsach podały jakiej firmy Duda miał koszulkę polo w drodze do Chin.  :troll:

No właśnie kur**, to jest jakieś chore :lol:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9792 dnia: Listopada 26, 2015, 16:10:14 pm »

https://twitter.com/lis_tomasz
Teraz nowoczena w modzie.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9793 dnia: Listopada 26, 2015, 16:13:41 pm »
Ale tą można uznać za odwołanie :lol:

Nie ma kogo odwoływać. Ci panowie na pewno nie są sędziami TK, bo nie złożyli ślubowania przed Prezydentem. I nie próbuj sugerować, że decydujący jest moment przepchnięcia ustawy - ustawę przepchnięto w czasie obowiązywania kadencji poprzednich sędziów, a to by oznaczało 20-osobowy skład - sprzeczny z Konstytucją. Nie pogrążaj się brnąć w tę sprawę, bo na każdą wątpliwość odnośnie działań PiS'u znajdą się trzy argumenty wykazujące ich słuszność.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9794 dnia: Listopada 26, 2015, 16:17:23 pm »
Beka straszna, że jak PO na szybko zrobiło ustawę taką, by przed wyborami (wiadomo, że przegranymi) opchnąć swoich sędziów to było spoko, ale jak teraz PIS to anuluje to wielki problem i zamach stanu :lol:

Mrocz

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9795 dnia: Listopada 26, 2015, 16:20:56 pm »
Beka straszna, że jak PO na szybko zrobiło ustawę taką, by przed wyborami (wiadomo, że przegranymi) opchnąć swoich sędziów to było spoko, ale jak teraz PIS to anuluje to wielki problem i zamach stanu :lol:

No. Ja tam nie wiem czy taka beka. Rozumiem podejście PiS'u ale jaka informacja trafia do większości Polaków? Ta którą podadzą w telewizji, a w TV większość będzie pie**olić o zamachu stanu i końcu demokracji. I znowu będą kombinować z przedwczesnymi wyborami.

svonston

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9796 dnia: Listopada 26, 2015, 16:24:13 pm »
I znowu będą kombinować z przedwczesnymi wyborami.
Mają większość + prezydenta. Dlaczego mieliby kombinować z przedwczesnymi wyborami?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9797 dnia: Listopada 26, 2015, 16:24:59 pm »
Może o samorządowe chodziło.

Mrocz

  • Gość
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9798 dnia: Listopada 26, 2015, 16:25:40 pm »
I znowu będą kombinować z przedwczesnymi wyborami.
Mają większość + prezydenta. Dlaczego mieliby kombinować z przedwczesnymi wyborami?

Miałem na myśli opozycję. Ale mój błąd, źle to napisałem ;)

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: POLITYKA
« Odpowiedź #9799 dnia: Listopada 26, 2015, 16:26:10 pm »
Beka straszna, że jak PO na szybko zrobiło ustawę taką, by przed wyborami (wiadomo, że przegranymi) opchnąć swoich sędziów to było spoko, ale jak teraz PIS to anuluje to wielki problem i zamach stanu :lol:
Tyle, że PO pogralo na chama, ale zgodnie z prawem i  procedurą legislacyjną. PiS łamie prawo.