Autor Wątek: The Last of Us Part II  (Przeczytany 78985 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: The Last of Us Part II
« Odpowiedź #320 dnia: Października 04, 2019, 20:32:42 pm »
(....) Gorzej, jak dojdziemy do patchy ulepszających grafikę za pieniądze :D (....)

Jezu, nawet tak nie pisz, gnysek.  :> Przypomnij sobie kwiecień 2006r. i słynną zbroję dla konia w grze Oblivion. Niby nieco ponad dwa $, ale "mleko się rozlało".... I widzisz jak to mutowało przez ponad dekadę. Może ktoś z EA tu przesiaduje (niby użytkowników niewielu, a gości pełno) i podłapie ten piekielny pomysł.  :evil:

Natomiast co do reszty, tak, też czytałem o tych detalach (przywiązanie się psa do właściciela, bicie serca i tak dalej).
Naughty Dog to artyści i rzemieślnicy w jednym. Wystarczyło lata temu zagrać w pierwsze Uncharted, by się zachwycać co rusz.
A Uncharted 4 - bajka. To te nieprawdopodobne detale, o których Zielarz z Moldarem wspominali pięknie wpływają na całokształt.

No i warto przypomnieć wnętrza budynków w The Last of Us. Ileż tam detali, jaka różnorodność pomieszczeń, a często nawet surowców tam nie szło odnaleźć. Niesamowita sprawa, wybitny kunszt.

Co do fabuły, już wiele teorii się pojawiło. Czytałem nawet o tym, że Joel jest .... wytworem wyobraźni młodej panny. Może nie tyle oklepany, ale ten motyw pojawiał się już zarówno w grach, jak i filmach, wiec wątpię.

Sama opcja zemsty wydaje się zbyt banalna, więc być może będzie miała jakieś rozwinięcie, drugie dno. Zdrada tez brzmi intrygująco.
No i jestem cieka czy pójdą na całość i w nadchodzącej odsłonie uśmiercą któregoś z bohaterów. 

Co do budżetu, jakości, tak jak wspominałem już kiedyś. Sądzę, że ta gra, wzorem poprzedniczki, pięknie zamknie bieżąca generację.
Ciekawe tylko ccy coś będzie odpowiednikiem GTA V z 2013r....


gnysek

  • Młody Padawan
  • Administrator
  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 1 382
  • Reputacja: 17
  • Kuwabara! Kuwabara!
Odp: The Last of Us Part II
« Odpowiedź #321 dnia: Października 24, 2019, 23:45:52 pm »
Minął miesiąc i opóźnienie premiery aż o 3 miesiące. No niezbyt to fajne.

https://gameonly.pl/news/the-last-of-us-ii-oraz-ghost-of-tsushima-opoznione

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: The Last of Us Part II
« Odpowiedź #322 dnia: Października 25, 2019, 08:06:29 am »
Szkoda, ale niech robią tyle ile potrzebują.

https://www.naughtydog.com/blog/the_last_of_us_part_ii_release_date_may_29_2020
Cytuj
To our fans,

Let me cut to the chase and get the news out of the way. The Last of Us Part II has a new release date of May 29, 2020.

I know. It was just about a month ago when we had our big blowout for the game, letting media play over two hours of it along with debuting our new story trailer and revealing the release date. The positive response we saw from our community was overwhelming. You can feel the energy among the team members. After working on something for so many years, it’s invigorating to get a glimpse of validation for all the hard work.

However, it was during the last few weeks, as we were closing out sections of the game, that we realized we simply didn’t have enough time to bring the entire game up to a level of polish we would call Naughty Dog quality. At this point we were faced with two options: compromise parts of the game or get more time. We went with the latter, and this new release date allows us to finish everything to our level of satisfaction while also reducing stress on the team.

While we’re relieved that we won’t have to compromise our vision, we’re disappointed that we weren’t able to avoid this exact situation. We wish we could’ve foreseen the amount of polish we needed, but the size and scope of this game got the better of us. We hate disappointing our fans and for that we’re sorry.

We hope you understand that this additional time ensures that The Last of Us Part II lives up to our collective ambition as well as our commitment to the highest level of quality. We know the extra few months will add to what may already be an excruciating wait for all of us. We are grateful for your patience and continued support. Come next May, you will finally rejoin Ellie in The Last of Us Part II.

Neil Druckmann - Director, The Last of Us Part II

gnysek

  • Młody Padawan
  • Administrator
  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 1 382
  • Reputacja: 17
  • Kuwabara! Kuwabara!
Odp: The Last of Us Part II
« Odpowiedź #323 dnia: Października 25, 2019, 09:19:07 am »
Pewnie było tak: ND mówiło, że nie da rady na luty, a Sony, że musza, bo potem kilka innych dużych premier i gracze sie spłucza z kasy. No to dali datę premiery ale nadal cisnęli, że termin jest nierealny. Trochę zwolnień było w Sony i może jakiś beton który ustalił tę pierwszą datę poleciał. Jeśli to taka wersja - to dobrze, bo szkoda, żeby po tylu latach gra wyszła z dużym bugiem i dostawała co tydzień patcha, żeby po 3 miesiącach być grywalną.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: The Last of Us Part II
« Odpowiedź #324 dnia: Listopada 22, 2019, 07:48:01 am »
Nowe arty:





Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: The Last of Us Part II
« Odpowiedź #325 dnia: Listopada 22, 2019, 11:49:05 am »

Król.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: The Last of Us Part II
« Odpowiedź #326 dnia: Lutego 27, 2020, 15:23:53 pm »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: The Last of Us Part II
« Odpowiedź #327 dnia: Lutego 27, 2020, 22:50:32 pm »
Przecież to jakaś ściema jest.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka


Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 718
  • Reputacja: 74
Odp: The Last of Us Part II
« Odpowiedź #328 dnia: Kwietnia 27, 2020, 11:31:58 am »
W sieci krąży video pokazującepełen walkthrough. Uwaga na spoilery

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: The Last of Us Part II
« Odpowiedź #329 dnia: Kwietnia 27, 2020, 12:06:00 pm »
Ja już wiem wszystko. Na spoilery jestem w ogóle nieuczulony jednak obawiam się, że do premiery gry każdy będzie znał fabułe. Jest tego masa w sieci.
Poza tym nie wiadomo ile na gre trzeba bedzie czekać.

ND nieźle zawaliło bo to chyba największy wyciek w historii gier wideo.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: The Last of Us Part II
« Odpowiedź #330 dnia: Kwietnia 27, 2020, 12:36:50 pm »
No srogi fuckup. Założyłem se blokade na YT ale kurewa, pewno i tak sie na cos wpadnie.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: The Last of Us Part II
« Odpowiedź #331 dnia: Kwietnia 27, 2020, 15:22:37 pm »
Ani Sony ani ND mi nie żal. Niech jeszcze dłużej zwlekają z premierą.
Jeszcze będzie tak, że wyjdzie to na start PS5 i wówczas dosłownie każdy natknie się na grube spoilery. Nawet psy będą szczekać we wsi spoilerami.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: The Last of Us Part II
« Odpowiedź #332 dnia: Kwietnia 27, 2020, 17:47:12 pm »
Jedyny ratunek(dla ND jak i dla gry) to natychmiastowa   premiera :!: :!: :!:

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 660
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: The Last of Us Part II
« Odpowiedź #334 dnia: Kwietnia 27, 2020, 20:10:35 pm »
Szybka reakcja.
Jak widać poskutkowała robota gościa z ND co wrzucił filmiki.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: The Last of Us Part II
« Odpowiedź #335 dnia: Kwietnia 27, 2020, 21:14:45 pm »
Można gdybać, od początku mówiło się, że to będzie raczej krótki okres.

Generalnie ja trafiłem na spoilery niestety i nie podoba mi się co tam Druckman odwala, kolekcjonerka anulowana, kupi się zwykłą wersję i nawet nie wiem czy na premierę, poczekam na recenzje.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: The Last of Us Part II
« Odpowiedź #336 dnia: Kwietnia 28, 2020, 07:53:02 am »
To jak zamulił mi U4 już doskonale pokazało, że trzeba na niego uważać. Telenowela i wycieczki krajoznawcze.
Po tym co wyczytałem na temat Tlou 2 hype opadł mi całkowicie.
Jedynka to dla mnie gra generacji i mega czekałem na kontynuacje. Z drugiej strony dobrze, że przeczytałem spoilery bo grając bezposrednio nic nie wiedząc prawdopodobnie płyta wyleciałaby z konsoli na jakiś czas a tak do premiery może ochłone.

Mam nadzieje, że to jego ostatnia gra pod jego przewodnictwem.
Będzie jechany ostro po premierze.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: The Last of Us Part II
« Odpowiedź #337 dnia: Kwietnia 28, 2020, 11:47:55 am »
a jednak...ostry skręt w lewo.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 718
  • Reputacja: 74
Odp: The Last of Us Part II
« Odpowiedź #338 dnia: Kwietnia 28, 2020, 12:13:58 pm »
Joel został gejem....

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: The Last of Us Part II
« Odpowiedź #339 dnia: Kwietnia 28, 2020, 12:18:42 pm »
a jednak...ostry skręt w lewo.

To mało powiedziane. Kojima przy nim to teraz normalny typ :lol:

Oczywiście poza fabuła dla mnie bardziej liczy się rozgrywka a ta na bank będzie świetna zwłaszcza na najwyższym możliwym poziomie. Na takim też powinno się grać, albo chociaż na hard.
Gra ponoć będzie bardzo długa około 30h, także dostaniemy pod tym względem mega solidny tytuł.
Ciekawią mnie oceny na meta, ależ tam będzie kabaret. Zwłaszcza oceny graczy.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: The Last of Us Part II
« Odpowiedź #340 dnia: Kwietnia 28, 2020, 13:07:18 pm »
Kojima jakoś mocno skręcony w lewo to nie jest.

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: The Last of Us Part II
« Odpowiedź #341 dnia: Kwietnia 28, 2020, 17:44:45 pm »
Właśnie doszły mnie słuchy, że to co zrobili z bohaterami przechodzi ludzkie pojęcie i niektóre osoby mogą być zdegustowane. Czułem w kościach, że gra może dostać z liścia w element fabularny. No, ale mamy przecież 2020r czyt. po co komu dobra historia jak można jechać na kontrowersjach.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 28, 2020, 17:46:57 pm wysłana przez piter86 »

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: The Last of Us Part II
« Odpowiedź #342 dnia: Kwietnia 28, 2020, 18:04:15 pm »
Dickman poleciał naprawdę za mocno i to nie tylko w jednym kierunku, ale we wszystkich możliwych.
Ja po przeczytaniu spoilerów poczułem się jakbym był na zajebistej kolacji z mega laską, świetnym jedzeniem a tutaj nagle przychodzi taki kelner i z zaskoczenia zakłada mi na głowę kosz z najgorszym odpadami z lokalu jakie tylko są. Mało tego, gdy to ściągam i ogarniam się jakoś, to ze wszystkich stron atakują mnie kucharze obrzucając zgniłym mięsem. Co robię w takiej sytuacji? Dostają wpie**ol a ja wychodzę i nigdy już tam nie wracam ;)

Naprawdę współczuje tym co będą to poznawać za 2 miechy.
Neil niech lepiej zajmie się czymś innym a nie gierkami. Uncharted mi zarżnął i z Tlou będzie niestety podobnie.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: The Last of Us Part II
« Odpowiedź #343 dnia: Kwietnia 29, 2020, 19:54:37 pm »
Cytuj
“I want people to go in open-minded to this story, and allow Joel and Ellie to tell their story — not the story that people think that they want to be told… If people go in open-minded to this thing, I think they will have a completely different experience than if they go in close-minded,” Troy Baker told Fandom.

Cytuj
“The team is very much divided on the game, and even voicing your concerns on its story will upset certain individuals; it usually results in said person being called closed-minded or even phobic, or some such nonsense. Some people literally have to bite their tongues or fear losing their jobs, even careers, to an outrage mob.”

Cytuj
Our source also alleged that the high turnover in staff is because of the reasons mentioned above. “What’s really sad is that nobody is allowed to talk about any of this. Many employees have left Naughty Dog because in-house politics and they are under a strict NDA and absolutely cannot discuss the studio’s ‘productions practices’ secrets. Oops!”

No to chyba moich pieniazkow jednak nie dostaną. Kupi się używkę.

gnysek

  • Młody Padawan
  • Administrator
  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 1 382
  • Reputacja: 17
  • Kuwabara! Kuwabara!
Odp: The Last of Us Part II
« Odpowiedź #344 dnia: Kwietnia 29, 2020, 20:17:52 pm »
Czyli generalnie obsuwy są przez Bakera Druckmana pomysły, których reszta nie akceptowała? Zaraz się okaże, że te crunche to z powodu odejścia dużej części ekipy (stąd info o tym, że nowicjusze sporo robili i szło jak po grudzie), która nie akceptowała drogi jaką obrała gra. Takie protesty to akurat rzadkość w gamedevie, nawet jak robią crapa to ludzie do końca wierzą w to co robią i nie odchodzą z firmy (a już w ogóle weterani). Kiedyś to Final Fantasy miało być ostatnią grą Square, żeby czasem Last of Us nie był ostatnią z gier ND...

Po tym co czytam w około (bez spoilerów) niestety przestałem już wierzyć w kolejnego Jaka i Daxtera bo ND idzie w stronę dna. A samo TLOU2 może być skandalem roku, pewnie po premierze szambo wybije z niespotykaną mocą.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 30, 2020, 00:07:36 am wysłana przez gnysek »

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: The Last of Us Part II
« Odpowiedź #345 dnia: Kwietnia 29, 2020, 21:22:00 pm »
Cytuj
“I want people to go in open-minded to this story, and allow Joel and Ellie to tell their story — not the story that people think that they want to be told… If people go in open-minded to this thing, I think they will have a completely different experience than if they go in close-minded,” Troy Baker told Fandom.

Cytuj
“The team is very much divided on the game, and even voicing your concerns on its story will upset certain individuals; it usually results in said person being called closed-minded or even phobic, or some such nonsense. Some people literally have to bite their tongues or fear losing their jobs, even careers, to an outrage mob.”

Cytuj
Our source also alleged that the high turnover in staff is because of the reasons mentioned above. “What’s really sad is that nobody is allowed to talk about any of this. Many employees have left Naughty Dog because in-house politics and they are under a strict NDA and absolutely cannot discuss the studio’s ‘productions practices’ secrets. Oops!”

No to chyba moich pieniazkow jednak nie dostaną. Kupi się używkę.
Cały artykuł:
https://www.sausageroll.com.au/entertainment/games/the-last-of-us-2-gameplay-leak-came-from-dev-that-hates-its-divisiveness/

Lewacka spierdolina w całej swojej ohydnej okazałości. Już na podstawie wcześniejszych informacji planowałem pożyczyć, albo kupić używkę ale teraz, to bym chyba wolał pójść na wolontariat do domu spokojnej starości niż grać w tą grę.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: The Last of Us Part II
« Odpowiedź #346 dnia: Kwietnia 29, 2020, 22:17:09 pm »
Czyli generalnie obsuwy są przez Bakera pomysły, których reszta nie akceptowała? Zaraz się okaże, że te crunche to z powodu odejścia dużej części ekipy (stąd info o tym, że nowicjusze sporo robili i szło jak po grudzie), która nie akceptowała drogi jaką obrała gra. Takie protesty to akurat rzadkość w gamedevie, nawet jak robią crapa to ludzie do końca wierzą w to co robią i nie odchodzą z firmy (a już w ogóle weterani). Kiedyś to Final Fantasy miało być ostatnią grą Square, żeby czasem Last of Us nie był ostatnią z gier ND...

Po tym co czytam w około (bez spoilerów) niestety przestałem już wierzyć w kolejnego Jaka i Daxtera bo ND idzie w stronę dna. A samo TLOU2 może być skandalem roku, pewnie po premierze szambo wybije z niespotykaną mocą.
Chyba Druckmana, Baker tylko aktor mocapowy.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka


Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 718
  • Reputacja: 74
Odp: The Last of Us Part II
« Odpowiedź #347 dnia: Kwietnia 29, 2020, 23:46:52 pm »
Przesadzacie, po co ta spina...

gnysek

  • Młody Padawan
  • Administrator
  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 1 382
  • Reputacja: 17
  • Kuwabara! Kuwabara!
Odp: The Last of Us Part II
« Odpowiedź #348 dnia: Kwietnia 30, 2020, 00:07:18 am »
Chyba Druckmana, Baker tylko aktor mocapowy.

Oczywiście, pomyliłem Joela z Druckmanem, patrząc na dwa posty na raz :P Zdecydowanie chodziło o Druckmana, thx.

Swoją drogą dziwne, facet pracuje tam od dawna, czemu dostał takiego skrętu? Z tej perspektywy podobieństwo Ellie do Ellen Page nabiera nowego wydźwięku... ciekawe jak w takim razie zrąbie serial, bo tam też coś pisze ;)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 30, 2020, 00:11:12 am wysłana przez gnysek »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: The Last of Us Part II
« Odpowiedź #349 dnia: Kwietnia 30, 2020, 06:28:29 am »
Chyba nie dostał a po prostu doszedł do głosu i dostał wolna rękę. Cóż, ja tego co się stało w fabule byłem bardzo ciekaw i miałem spory hajp, nawet wiedząc że jest źle i że odjebali. No ale za te praktyki o których mówią pracownicy to ch** im do dupy i kupię uzywke.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka


piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: The Last of Us Part II
« Odpowiedź #350 dnia: Kwietnia 30, 2020, 10:35:00 am »
Tak to jest jak się zatrudnia zdziwaczałych aktywistów, którzy usilnie starają się wciskać swoje poglądy. "Get woke, go broke" ciąg dalszy w mediach rozrywkowych. Szkoda.  [']

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
The Last of Us Part II
« Odpowiedź #351 dnia: Kwietnia 30, 2020, 11:10:55 am »
Cóż ja niestety na spoilery trafiłem na Twitterze i poszła decyzja o anulowaniu zamówienia, a chciałem brać kolekcjonerkę. Niestety klanowa fabuła i pewne decyzje są dla mnie tak bzdurne, że nie dam im zarobić. Z gry życia czym było dla mnie tlou do takiego badziewia. Domyślam się, że gra będzie dobra pod względem rozgrywki, ale nie potrafię przeboleć, że to jakaś osobista krucjata Drutmana. Kupi się kiedyś używkę.


Z jednej strony to dobrze, że trafiłem na spoilery, bo bym się nieźle wkurwił.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: The Last of Us Part II
« Odpowiedź #352 dnia: Kwietnia 30, 2020, 12:53:07 pm »
Widzę, że Moldar masz podobnie jak ja.
Dla mnie to moja gra poprzedniej generacji i czekałem jak cholera na dwójkę, jednak po tym co przeczytałem naprawdę nie potrafię na obecną chwile spojrzeć w dobrym kierunku na dwójkę.
Wiem i zdaje sobie sprawę, że rozgrywka będzie mega, no ale po takich jazdach fabularnych. A daj spokój.

To nie gruby spoiler.
Nie wiem czy zauważyłeś, ale
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Dickman ma złamane serce, że spoilery wyciekły :lol:
A co mają powiedzieć najwięksi fani jedynki, którzy znają już fabułę? Niech ten lewak nigdy już nie robi żadnej gry ze swoimi pseudo znajomymi feministkami typu Anita Sarkeesian.


Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: The Last of Us Part II
« Odpowiedź #353 dnia: Kwietnia 30, 2020, 13:14:18 pm »
No najwierniejsi fani którym się gra nie podoba mogą gry nie kupować jak Drutman mówi. No więc trudno, mogli zarobić 800 zł, zarobią 0. No brawo.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: The Last of Us Part II
« Odpowiedź #354 dnia: Kwietnia 30, 2020, 13:47:32 pm »


Fani i ich reakcja na zapowiedź.

Gry się robi przede wszystkim dla takich ludzi a nie przeciw nim ;)
Czego Dickman niestety nie rozumie bo z tego co widzę to zrobił grę dla siebie i grupy mniejszości społecznej.

Edit.

Obejrzałem nowy materiał żeby jeszcze dać szanse a może jednak się mylę.
Niestety jest jeszcze gorzej :(

Aż odruchowo patrze sobie teraz na ramie ile tam jest w bicu :lol:
Powinno być ze 44-45 czyli całkiem ok jak na gościa co ćwiczy naturalnie bez dopalaczy.
Jednak po zobaczeniu tego poniżej i tak mi jakoś dziwnie.


Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

 :lol: :(





« Ostatnia zmiana: Kwietnia 30, 2020, 16:15:24 pm wysłana przez Kyokushinman »

pawel_k

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-01-2016
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 4
Odp: The Last of Us Part II
« Odpowiedź #355 dnia: Kwietnia 30, 2020, 16:27:48 pm »
ej ale o co chodzi? może ktoś mi zdradzić w spoilerze? (oczywiście chodzi mi tylko o te wątki LGBTQWERTY na które narzekacie, nie chcę spoilerów typu że któryś z bohaterów zginął bo pewnie takie też się pojawiły)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 30, 2020, 16:29:37 pm wysłana przez pawel_k »

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 046
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: The Last of Us Part II
« Odpowiedź #356 dnia: Kwietnia 30, 2020, 16:40:42 pm »
To ciężko tak bez spoilerów napisać.
Może obczaj ten obrazek co wrzuciłem a Cie nakieruje :roll:



pawel_k

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-01-2016
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 4
Odp: The Last of Us Part II
« Odpowiedź #357 dnia: Kwietnia 30, 2020, 16:58:50 pm »
hmm tylko właśnie nie do końca czaję o co halo, bo to że będzie napakowana babka czy całujące się dziewczyny było wcześniej wiadomo, a tutaj piszecie że anulowaliście preordery, więc myślałem że jakieś grubsze akcje się pojawiły typu świetliki zmieniły barwy na tęczowe i jako zbrojna bojówka walczy z prawackimi oddziałami rządowymi ;)


piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: The Last of Us Part II
« Odpowiedź #358 dnia: Kwietnia 30, 2020, 19:04:23 pm »
Obadałem spoilery i o ja pie...! to co oni zrobili z wątkiem fabularnym to jest jakaś paranoja. Niewiarygodne jak można być "Woke"do tego poziomu. Jakby Neil sam sabotował swój projekt. Ten niegrzeczny piesek dostanie mocnego klapsa od fanów.
Ten przeciek odbije się wyraźnie na wynikach sprzedaży.

pawel_k

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-01-2016
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 4
Odp: The Last of Us Part II
« Odpowiedź #359 dnia: Kwietnia 30, 2020, 20:54:49 pm »
nie odbije się, parę osób (szkoda że często największych fanów gry) zrezygnuje z preordera (ale pewnie i tak kupią po premierze), ale generalnie kontrowersje nie zaszkodzą grze, tak to nie działa (niestety)