Ankieta

Czy wierzysz w koniec świata?

Jeśli tak, weź czerwoną pigułkę.
7 (43.8%)
Jeśli nie, weź niebieską i spier**laj do wora.
9 (56.3%)

Głosów w sumie: 14

Głosowanie skończone: Września 22, 2012, 23:02:32 pm

Autor Wątek: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']  (Przeczytany 510281 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2880 dnia: Stycznia 12, 2013, 21:13:35 pm »
The Primer Fields Part 1 :



Skrócona wersja:



Zajebiście cieszę się z tego filmiku, bo w praktyce pokazuje on zasadę działania teorii Keshe. Założę, że praktyczne nikt nie przeczytał pierwszego tomu książki, którą tutaj wrzuciłem z jego teorią, ale jeśli ktoś z Was by jakimś sposobem przebrnął przez jego książkę, to powyższy filmik rodzi ogromny uśmiech na twarzy.

Teorie przedstawiane w tym filmiku oraz zjawiska magnetyczne są praktycznym przedstawieniem koncepcji opisywanych w książce Kesha. Koleś na filmiku powyżej momentami cytuje książkę Kesha. Z resztą sam filmik i sposób w jakim opowiada ten koleś i pokazuje eksperymenty jest podobny do sposobu w jaki opisuje te zjawiska sam Keshe. Również sama koncepcja przeprowadzanych tu eksperymentów pokrywa się z schematem reaktora Keshe w pewnym stopniu - Najonizowana plazma gazów reagująca w próżni na pole magnetyczne.

Moment w którym dosłownie je*łem i który mnie wręcz przekonał co do pewności tego, skąd się ich wnioski biorą to były słowa:
Cytuj
Istnieje inna technologia oparta na tej samej teorii oddziaływań, która jest testowana od 6 lat
A teraz ciekawa informacja dla tych, którzy się mało interesowali poczynaniami Keshe z jego technologią. Jak sam twierdzi w książce i mówił w wywiadach: od 2006 roku jego fundacja prowadzi badania nad prototypem jego reaktora realizującego jego teorię. Zbieg okoliczności? Co więc można powiedzieć o fakcie, że na sam koniec filmiku wymieniane są ośrodki, które wspomogły swoimi materiałami tworzenie tego filmiku. Spora ich część (np Propulsions lab z Nasa) to laboratoria, które miały styczność z technologią Keshe już kilka lat temu. Sam Keshe opowiada w jednym z swoich wywiadów, że Jet Propulsions lab było jednym z laboratoriów, które weryfikowało poprawność jego teorii dobre kilka lat temu.

Jeśli to Was nie przekona do tego, że rzeczywiście coś jest na rzeczy i że Keshe może mieć rację to pozostaje poczekać, bo ten rok będzie obfitował w odkrycia, które zatwardziałych fanów fizyki przedstawianej obecnie w książkach doprowadzi do niemałego zdziwienia :)

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2881 dnia: Stycznia 12, 2013, 23:50:32 pm »
"Jonizowana plazma gazów"?


kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2883 dnia: Stycznia 13, 2013, 03:23:00 am »
Cytuj
Plazma – zjonizowana  materia o stanie skupienia  przypominającym gaz , w którym znaczna część cząstek jest naładowana elektrycznie?

Mrocz

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2884 dnia: Stycznia 13, 2013, 11:40:49 am »


http://en.wikipedia.org/wiki/Ionization

+

http://en.wikipedia.org/wiki/Plasma_(physics)

No właśnie użyłeś pojęcia którego nie rozumiesz ;) Bo to co napisałeś to totalne masło maślane, tak jak kun zacytował z Wikipedii ;)
Tak w ogóle coś więcej wiadomo już o tych zabawkach Keshe? To, że w CERN ładne odkrycia zroblii nie dodaje wiarygodności samemu Keshe dla mnie dalej ten koleś był zwykłym wyzyskiwaczem kasy, i dalej będzie dopóki nie zobaczę jego reaktora działającego i nagranego czymś lepszym niż kamieniem :P

Ale co do filmików z CERN naprawdę fajna sprawa :)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2885 dnia: Stycznia 13, 2013, 12:33:12 pm »
A i jeszcze o spisku żarówkowym jeden film :D.


Rzeczywiście ciekawy i dobrze zrealizowany film. Niby każdy o tym wie, ale zawsze dobrze jest się trochę wzmocnić we wiedzy i świadomości. Warto obejrzeć.


A ten Keshe zarabia na tym, co robi (sprzedaje książki, patenty, organizuje płatne wykłady itp.), czy na razie można powiedzieć, że działa charytatywnie?



Pokolenie Biedronki 2.0
http://biznes.interia.pl/praca/news/pokolenie-biedronki-20,1882162

Osobiście nigdy nie skorzystałem z żadnego Grouponu i nawet nie czytam tych ofert.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2886 dnia: Stycznia 13, 2013, 13:19:11 pm »
Cytuj
Już na wstępie powinna mi się była zapalić czerwona lampka. Skoro są tak przyszłościowym biznesem, a moje testy oceniono wysoko, dlaczego oferują tak małą pensję, wprawdzie na etacie, ale mimo wszystko tylko 2300 zł na rękę(!!!). Odmówiłam. Ledwie jednak zdążyłam wyjść, zadzwonili i zaproponowali 2600 zł.

o_O

Z groupona jeszcze nie korzystałem, ale być może zacznę, bo to czysta oszczędność. No i dymają studentów  :troll:

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2887 dnia: Stycznia 13, 2013, 13:42:59 pm »
Cytat: POK

A ten Keshe zarabia na tym, co robi (sprzedaje książki, patenty, organizuje płatne wykłady itp.), czy na razie można powiedzieć, że działa charytatywnie?


Sama fundacja jak i on określają swoją działalność jako non profit. Sprzedaje książki i ma tam jakieś pieniądze z tego co ludzie dają na fundację, ale jak sam mówił, wszystko jest legit i idzie praktycznie w całości na badania i rozwój. Niby by zrozumiec jego teorię w pelni trzeba przeczytać ksiazki, ale on sam wiele razy mówił, ze fundacja nikogo nie bedzie scigac za piracenie ich materialow, o ile nie jest to w celach zarobkowych. On sam zachęca do realizowania jego patentów i wlasnorecznej weryfikacji jego teorii, co już zaczęli robić włosi a w czym sam Keshe im pomaga doradzajac. Jeździ rowniez na wykłady wszędzie tam, gdzie go zaprosza i nie bierze za to kasy. Tak więc generalnie to wszelkie dochody jakie z tego ma to tyle ile sami ludzie stwierdzą ze jest warta jego teoria. Dużo grup na jego forum się zawiazalo celem replikacji jego technologii wedle własnego zrozumienia, co jest czescia tzw. "teaching process" dla grup samokształceniowych. W przeciągu najbliższych tygodni/miesięcy myślę ze będziemy mieli dość dowodów poprawności tego co mmówi Keshe :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2888 dnia: Stycznia 13, 2013, 16:12:35 pm »
Cytuj
Już na wstępie powinna mi się była zapalić czerwona lampka. Skoro są tak przyszłościowym biznesem, a moje testy oceniono wysoko, dlaczego oferują tak małą pensję, wprawdzie na etacie, ale mimo wszystko tylko 2300 zł na rękę(!!!). Odmówiłam. Ledwie jednak zdążyłam wyjść, zadzwonili i zaproponowali 2600 zł.

o_O

Z groupona jeszcze nie korzystałem, ale być może zacznę, bo to czysta oszczędność. No i dymają studentów  :troll:

Wygląda na to, że nie przeczytałeś tego artykułu. Wyraźnie jest tam napisane, że Grupon (i jemu podobne) walą w chu** z tymi swoimi ofertami i większość to ściema. Także chyba lepiej nie korzystać.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2889 dnia: Stycznia 13, 2013, 16:22:18 pm »
Będę wdzięczny jeśli wskażesz mi konkretny akapit. Niestety źle reaguję na płacz 2x-latków narzekających na byłe miejsce pracy i przez tekst przeleciałem bardzo pobieżnie. W każdym bądź razie wszedłem na Groupona i widzę tam kilka okazji, np. 50 sztuk prezerwatyw durex za 69 złotych - toż to prawie trzy razy taniej niż normalnie  :lol:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2890 dnia: Stycznia 13, 2013, 16:28:38 pm »
na allegro masz po 1zł

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2891 dnia: Stycznia 13, 2013, 16:33:32 pm »
Kupowanie kondomów na allegro :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2892 dnia: Stycznia 13, 2013, 16:34:00 pm »
Będę wdzięczny jeśli wskażesz mi konkretny akapit. Niestety źle reaguję na płacz 2x-latków narzekających na byłe miejsce pracy i przez tekst przeleciałem bardzo pobieżnie. W każdym bądź razie wszedłem na Groupona i widzę tam kilka okazji, np. 50 sztuk prezerwatyw durex za 69 złotych - toż to prawie trzy razy taniej niż normalnie  :lol:

Proszę bardzo.

Cytuj
Kazik (copywriter, Groupon, 33 lata):
Miałem etat, płacili na czas, wpadały też dodatkowe pieniądze za dobrze wykonany plan. Praca specjalnie rozwijająca nie była, bo ile można pisać o mikrodermabrazji, farbowaniu ze strzyżeniem, kolacji dla dwojga albo kolonoskopii - największym postrachu każdego copywritera. Ale samo to, że praca była ciężka, czasem wyniszczająca, to pikuś. Coś innego nie daje mi spokoju. Przed Grouponem pracowałem w agencjach reklamowych. Wydawać by się mogło, że to reklama kłamie, ale to nic w porównaniu z tym, co robiliśmy w Grouponie. Te ich oferty - to była ściema. Ani ja sam, ani nikt z tam pracujących nigdy nie kupił żadnego kuponu. Kilku z tych ofert, które napisałem, do dziś się wstydzę, taki kit wciskaliśmy. Dziś znowu pracuję w reklamie i czuję się znacznie lepiej niż w Grouponie.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2893 dnia: Stycznia 13, 2013, 16:35:28 pm »
Podziurawione.  :troll:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2894 dnia: Stycznia 13, 2013, 16:40:22 pm »
Kupowanie kondomów na allegro :lol:
http://allegro.pl/listing.php/search?category=63771&sg=0&string=durex :lol:
hahe ale smieszne, prawie tak samo jak kupowanie masła orzechowego :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2895 dnia: Stycznia 13, 2013, 16:44:30 pm »
Proszę bardzo.

Cytuj
Kazik (copywriter, Groupon, 33 lata):
Miałem etat, płacili na czas, wpadały też dodatkowe pieniądze za dobrze wykonany plan. Praca specjalnie rozwijająca nie była, bo ile można pisać o mikrodermabrazji, farbowaniu ze strzyżeniem, kolacji dla dwojga albo kolonoskopii - największym postrachu każdego copywritera. Ale samo to, że praca była ciężka, czasem wyniszczająca, to pikuś. Coś innego nie daje mi spokoju. Przed Grouponem pracowałem w agencjach reklamowych. Wydawać by się mogło, że to reklama kłamie, ale to nic w porównaniu z tym, co robiliśmy w Grouponie. Te ich oferty - to była ściema. Ani ja sam, ani nikt z tam pracujących nigdy nie kupił żadnego kuponu. Kilku z tych ofert, które napisałem, do dziś się wstydzę, taki kit wciskaliśmy. Dziś znowu pracuję w reklamie i czuję się znacznie lepiej niż w Grouponie.

A sorry, mikrodermabrazja i kolonoskopia to nie moja bajka - nie znam stawek. Mówiłem o zwykłych zakupach.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2896 dnia: Stycznia 13, 2013, 16:47:28 pm »
Kupowanie kondomów na allegro :lol:
http://allegro.pl/listing.php/search?category=63771&sg=0&string=durex :lol:
hahe ale smieszne, prawie tak samo jak kupowanie masła orzechowego :lol:

Ja bym nie ryzykował kupowania na allegro po prostu.

Może mi ktoś powiedzieć, czemu trzeba mieć 18 lat by przeglądać oferty kondomów?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2897 dnia: Stycznia 13, 2013, 16:51:21 pm »
@Iras
Ale strzyżenie czy kolacja dla dwojga są Ci raczej znane. Myślę, że nie chodzi tu o same stawki. Jest wzmianka o tym jak terminy realizacji różniły się względem obiecywanych, jak same oferty odbiegały od tego co miało być gwarantowane.

Btw. Co do gumek, to proponuję skontaktować się z Maximmusem. On ma ich ponoć tysiące. :D

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2898 dnia: Stycznia 13, 2013, 16:52:26 pm »
18 lat trzeba mieć też zeby przegladać oferty brefkitów do domowego piwa w niektórych sklepach.
Przecież to to samo tylko bez pudełek sprzedawane lub w ogromnych pudlach :grin:. Lepiej dać w kiosku 14zł za 3?

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2899 dnia: Stycznia 13, 2013, 16:52:38 pm »
Trochę zabawne- konto "junior" kupuje 100 kondomów.  :lol:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2900 dnia: Stycznia 13, 2013, 16:57:02 pm »
Trochę zabawne- konto "junior" kupuje 100 kondomów. 

No ale w końcu seks jest od 15 lat. Lepiej żeby młodych matek nie przybywało :P

Przecież to to samo tylko bez pudełek sprzedawane lub w ogromnych pudlach . Lepiej dać w kiosku 14zł za 3?

Nie wiadomo jak są przechowywane, ile lat były magazynowane, czy nie są to podróby. Jak dla mnie za duże ryzyko.


a potem na allegro :troll:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2901 dnia: Stycznia 13, 2013, 17:05:56 pm »
Ale strzyżenie czy kolacja dla dwojga są Ci raczej znane.

Strzygę się sam. Na kolację dla dwojga z groupona nie pójdę. Nie jestem żydem - jestem tylko oszczędny  :mrgreen:

I fakt, klienci z groupona często są traktowani jak klienci drugiej kategorii.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2902 dnia: Stycznia 13, 2013, 17:13:31 pm »
Ale strzyżenie czy kolacja dla dwojga są Ci raczej znane.

Strzygę się sam. Na kolację dla dwojga z groupona nie pójdę. Nie jestem żydem - jestem tylko oszczędny  :mrgreen:

I fakt, klienci z groupona często są traktowani jak klienci drugiej kategorii.

Ciulasz se łeb sam maszynką na 3mm?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2903 dnia: Stycznia 13, 2013, 17:16:36 pm »
Ciulasz se łeb sam maszynką na 3mm?

15 mm, grzywa 18, boki i tył wycieniowane do 3. Na 3 mm strzygłem kolegów 10 lat temu. Teraz jestem pro.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2904 dnia: Stycznia 13, 2013, 17:27:20 pm »
Pewnie kolegów w więzieniu.

svonston

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2905 dnia: Stycznia 13, 2013, 17:31:40 pm »
Ładnego masz skilla, jak sobie tył i boki sam cieniujesz. Lepiej niż zawodowi fryzjerzy.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2906 dnia: Stycznia 13, 2013, 17:48:29 pm »
Trochę zabawne- konto "junior" kupuje 100 kondomów. 

No ale w końcu seks jest od 15 lat. Lepiej żeby młodych matek nie przybywało :P

Przecież to to samo tylko bez pudełek sprzedawane lub w ogromnych pudlach . Lepiej dać w kiosku 14zł za 3?

Nie wiadomo jak są przechowywane, ile lat były magazynowane, czy nie są to podróby. Jak dla mnie za duże ryzyko.


a potem na allegro :troll:
A widziałeś kiedyś jak gumka wyglada?

el becetol

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2907 dnia: Stycznia 13, 2013, 17:53:01 pm »
Co do grupera. Laska bez doświadczenia narzeka ze dostała na start etat i ponad średnią krajową a druga jest "specjalistą od CMS" ja pier**le  :lol: To każdy co tu dodaje posty może se specjalizację z dodawania treści dopisać do CV, bo CMS na portalach wyglądają mniej więcej jak ten forumowy. Specjalista od CMS brzmi jak "specjalista od układania dokumentów na półce". Jeszcze pisze że 20 dziennie ofert mieli dodać całym działem, to jak ich tam pracowało 4 to musieli wrzucić 5 "postów" jednego dnia - czyli godzina roboty góra a reszta na kawie - a ta jeszcze płacze że trudno. Mogli ich podpisać nazwiskami żeby się przyszli pracodawcy nie nacieli na takich specjalistów.

Po tych dwóch wpisach widać że artykuł tnie w chu**.

Cytuj
Aleksandra (copywriter, Groupon, 27 lat): A to się przyczepiali, że literówka, a to że jakiegoś przecinka brakuje. Duperele

No lol.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 13, 2013, 17:57:17 pm wysłana przez el becetol »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2908 dnia: Stycznia 13, 2013, 17:57:56 pm »
A widziałeś kiedyś jak gumka wyglada?

Nigdy. A Ty widziałeś?  :o

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2909 dnia: Stycznia 13, 2013, 18:16:46 pm »
A widziałeś kiedyś jak gumka wyglada?

Nigdy. A Ty widziałeś?  :o
no na allegro.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2910 dnia: Stycznia 13, 2013, 18:47:21 pm »
Ciulasz se łeb sam maszynką na 3mm?

15 mm, grzywa 18, boki i tył wycieniowane do 3. Na 3 mm strzygłem kolegów 10 lat temu. Teraz jestem pro.
strzygę się prawie identycznie.
Tylko nooby chodzą do fryzjera :]

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2911 dnia: Stycznia 14, 2013, 06:40:00 am »
Ciulasz se łeb sam maszynką na 3mm?

15 mm, grzywa 18, boki i tył wycieniowane do 3. Na 3 mm strzygłem kolegów 10 lat temu. Teraz jestem pro.
strzygę się prawie identycznie.
Tylko nooby chodzą do fryzjera :]

A jak fryzjer ma duże cycki i ładną buźkę?
Fryty tyty dotknij pyty

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2913 dnia: Stycznia 20, 2013, 15:09:04 pm »
Nie rozumiem tej emotki za bardzo. Koles na pewno wiedział więcej w sprawie Smoleńska niż nie jedna osoba.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2914 dnia: Stycznia 20, 2013, 15:14:50 pm »
no wcale nie zginął przez to, że był szpiegiem, że handlował bronią i dziełami sztuki. zginął bo go tusk zaciukał za jego tajemną, ekspercką wiedzę o smoleńsku.
mnie bawi takie myślenie. no ale kij z tym, w końcu od tego jest ten temat.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2915 dnia: Stycznia 20, 2013, 15:24:56 pm »
No i do tego miał kontakty z władzą na najwyższym szczeblu, więc powiązania jakieś zawsze mogłyby ie znaleźć. No a z tym, e wcale Tusk go nie musiał zabić to racja. No ale to tylko pokazuje, jak łątwo można zrobić "samobójstwo", bo tutaj ewidentnie ktoś go zamordował, czy jakiś ziomek któremu broń sprzedawał czy agent Tomek.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2916 dnia: Stycznia 20, 2013, 17:52:24 pm »
http://niezalezna.pl/20010-tajemnicza-smierc-w-indiach
Tak przeglądając sobie niezależną, z której wkleiłeś linka, ma chwytliwe newsy tygodnia:

Rosjanie szykują się do wojny z Polską

Niech ktoś napisze do Ohtara, bo będzie musiał chronić brać forumową.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2917 dnia: Stycznia 20, 2013, 18:18:39 pm »
Jakież to dziwne, że ci wszyscy eksperci nie zdążyli nigdzie ogłosić "prawdy" o Smoleńsku mimo, iż minęło już tyle czasu. Jeśli naprawdę wiedzieliby coś o zamachu, to ukryli by taką informację i czekali aż ktoś ich zabije? Jeśli są idiotami to zapewne tak. Mogli pomyśleć nad zabezpieczeniem w postaci wycieku informacji po ich śmierci (dla własnej ochrony).

iko

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2918 dnia: Stycznia 21, 2013, 02:13:49 am »


Głównie moja tematyka. Kosmos, wymiary, świadomość, Niebo, egzystencja, ufo, autentyczna rodzina, reinkarnacja, Jezus itp. Czyli tematy nam bardzo dobrze znane. Prawdopodobnie rozum wskaże wam, by wyłączyć filmik. Bo przecież po co to komu?

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2919 dnia: Stycznia 21, 2013, 12:24:38 pm »
Polecam