Autor Wątek: Użytkowniku zapodaj  (Przeczytany 678045 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Mrocz

  • Gość
Odp: Użytkowniku zapodaj
« Odpowiedź #4720 dnia: Października 04, 2015, 10:37:53 am »
Użytkowniku zapodaj, jakieś rozwiązanie na telewizje lepszą niż publiczna bez użycia satelity i kablówki. Czy jest jakieś rozwiązanie tego typu? Może być płatne miesięcznie. Ciągle myślałem o tym, czemu nie ma telewizji internetowej z fajnymi kanałami z możliwością sterowania tego z poziomu telewizora?

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 982
  • Reputacja: 132
Odp: Użytkowniku zapodaj
« Odpowiedź #4721 dnia: Października 04, 2015, 10:54:13 am »
Rasbery pi czy jak my tam, smartfon i masz tv z pilotem

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Użytkowniku zapodaj
« Odpowiedź #4722 dnia: Października 04, 2015, 11:07:21 am »
Rasbery pi czy jak my tam, smartfon i masz tv z pilotem

niezupełnie. w necie niby ok, a jak przychodzi co do czego, to okazuje się, że nie dość, że jesteś w szarej strefie, to działa to gównianie albo wcale.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Użytkowniku zapodaj
« Odpowiedź #4723 dnia: Października 04, 2015, 11:10:11 am »
jak chcesz spróbować, to obadaj

http://weeb.tv/

i jeszcze tu:

http://yoy.tv/
« Ostatnia zmiana: Października 04, 2015, 11:14:29 am wysłana przez s00s »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Użytkowniku zapodaj
« Odpowiedź #4724 dnia: Października 05, 2015, 12:53:26 pm »
Upc go

Działa całkiem fajnie, w dobrej jakości.

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Użytkowniku zapodaj
« Odpowiedź #4725 dnia: Października 12, 2015, 14:07:02 pm »
Był chyba jakiś temat o telewizorach, ale nie mogę znaleźć. Także tutaj zapytam.
Jaki projektor polecacie do maks 3k zł? Warto za taką kwotę w ogóle brać rzutnik? Do gier głównie będzie mi służył tv, projektor raczej ma sprawdzać się do oglądania filmów i gierek na move/wii.
Zdaje się, że ktoś tutaj na forum ma projektor, ale oczywiście nie pamiętam kto i gdzie o tym wspominał.. Także liczę na opinię przy okazji, jak sprawdza się np w jaśniejszych pomieszczeniach, za dnia :)

To jedna rzecz, a druga:
Jaki sprzęt audio polecacie. Dwa zestawy mnie interesują, pierwszy-  5:1 (albo 7:1) z subwooferem, a drugi to 3 głośniki + subwoofer.

svonston

  • Gość
Odp: Użytkowniku zapodaj
« Odpowiedź #4726 dnia: Października 12, 2015, 14:15:08 pm »

el becetol

  • Gość
Odp: Użytkowniku zapodaj
« Odpowiedź #4727 dnia: Października 12, 2015, 14:43:06 pm »
gierek na move/wii.

Mam nadzieję że przemyślałeś to logistycznie :)
Tzn. konsola musi stać przy projektorze, czyli po drugiej stronie pokoju od ekranu, natomiast Wii potrzebuje tego pierdolnika pod ekranem do wyłapywania ruchów, nie wiem jak z move - musiałbyś jakiś kabel przez cały pokój pociągnąć, albo konsola przy ekranie i hdmi do rzutnika przez cały pokój, albo ten kabel od czujnika jakoś przedłużyć i pociągnąć od konsoli do ściany na którą rzucasz.

Poza tym pamiętaj że stojąc bezpośrednio przed środkiem ekranu z rzutnika będziesz zasłaniał rzucane światło ;)



Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Użytkowniku zapodaj
« Odpowiedź #4728 dnia: Października 12, 2015, 15:13:06 pm »
gierek na move/wii.

Mam nadzieję że przemyślałeś to logistycznie :)
Tzn. konsola musi stać przy projektorze, czyli po drugiej stronie pokoju od ekranu, natomiast Wii potrzebuje tego pierdolnika pod ekranem do wyłapywania ruchów, nie wiem jak z move - musiałbyś jakiś kabel przez cały pokój pociągnąć, albo konsola przy ekranie i hdmi do rzutnika przez cały pokój, albo ten kabel od czujnika jakoś przedłużyć i pociągnąć od konsoli do ściany na którą rzucasz.

Poza tym pamiętaj że stojąc bezpośrednio przed środkiem ekranu z rzutnika będziesz zasłaniał rzucane światło ;)
Wiem wiem, zaprojektowałem sobie salon z uwzględnieniem takich rzeczy, także nie będzie problemu :)

Przenoszę pytanie do działu o telewizorach, dzięki za wskazanie tamatu.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Użytkowniku zapodaj
« Odpowiedź #4729 dnia: Października 14, 2015, 20:02:47 pm »
Ktoś wie, na jakiej zasadzie ta kara działa?

Cytuj
Kara za udostępnianie Usługi poza lokal (chyba, że nie jest ono zawinione) - w wysokości standardowej miesięcznej opłaty abonamentowej za daną Usługę za każdy inny lokal, w którym Usługę udostępniono w danym miesiącu kalendarzowym, UPC może nadto dochodzić odszkodowania uzupełniającego na zasadach ogólnych przewidzianych w Kodeksie cywilnym

Bo skąd UPC ma wiedzieć, że osoba uzywająca wifi była na terenie lokalu, czy nie?

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Użytkowniku zapodaj
« Odpowiedź #4730 dnia: Października 14, 2015, 20:06:46 pm »
na zasadzie straszaka, ewentualnie konfitury.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Użytkowniku zapodaj
« Odpowiedź #4731 dnia: Października 14, 2015, 20:22:02 pm »
Czyli nawet jeśli coś, to UPC musi udowodnić, że ktoś używał poza lokalem, co w sumie jest niemożliwe, chyba że wpuści się typa do środka?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Użytkowniku zapodaj
« Odpowiedź #4732 dnia: Października 14, 2015, 20:43:47 pm »
Jak nie znajdą kabla z internetem pociągniętego do sąsiedniego mieszkania, to problemu na pewno nie będzie.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Użytkowniku zapodaj
« Odpowiedź #4733 dnia: Października 14, 2015, 20:45:39 pm »
A to zabronione jest granie po LANie z sąsiadem? ;)

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Użytkowniku zapodaj
« Odpowiedź #4734 dnia: Października 14, 2015, 21:54:29 pm »
no właśnie taki jest sens tego zapisu, żaden. mieszkasz z sąsiadem ścianę w ścianę, to nie mają nawet jak tego kabla sprawdzić. puścisz przez klatkę, to będzie że do lanu. oni po prostu muszą mieć taki zapis, nawet mając pełną świadomość, że jest całkowicie martwy.

z telewizją niedługo będzie tak samo łatwo się dzielić. telewizory panasonica już pozwalają streamować obraz z twojego tv niemal wszędzie, gdzie jesteś. niektórzy operatorzy kablowi i platformy cyfrowe nawet nie wiedzą co ich czeka. rozpowszechnią się urządzenia streamujące oraz klienci i jeden będzie płacić za canal+, a 10 znajomych będzie oglądać piast - korona :D

oczywiście, ci bardziej ogarnięci sami oferują już taką możliwość, jakieś hbo go itd.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Użytkowniku zapodaj
« Odpowiedź #4735 dnia: Października 15, 2015, 01:02:45 am »
martwe głupoty niby jak to udowodnią?
ehh master..

el becetol

  • Gość
Odp: Użytkowniku zapodaj
« Odpowiedź #4736 dnia: Października 15, 2015, 11:05:53 am »
Ktoś wie, na jakiej zasadzie ta kara działa?

Cytuj
Kara za udostępnianie Usługi poza lokal (chyba, że nie jest ono zawinione) - w wysokości standardowej miesięcznej opłaty abonamentowej za daną Usługę za każdy inny lokal, w którym Usługę udostępniono w danym miesiącu kalendarzowym, UPC może nadto dochodzić odszkodowania uzupełniającego na zasadach ogólnych przewidzianych w Kodeksie cywilnym

Bo skąd UPC ma wiedzieć, że osoba uzywająca wifi była na terenie lokalu, czy nie?

W tych małych blokach czasem się w 6 mieszkań na jedno wifi zrzucają. Pewnie straszak jest na to. Ja tak miałem jak wynajmowałem w wawce, babka mówi że jest internet tylko panu spod czwórki 2 dyszki co miesiąc przynieść :lol: Jeszcze lepsza opcja jest jak domorośli inżynierowie bezpośrednio przez rozdzielacze ciągną kable antenowe po sąsiadach, wtedy każdemu można skrzynkę zamontować i router - każdy ma wtedy osobny internet i telewizję (więc może sobie przełączać niezależnie, nie jak na streamie). I od każdego sąsiada kasują po 8 dyszek za pełny pakiet i internet.

UPC dobrze wie że tego nigdy nie wykryją bez kontroli w mieszkaniach, do czego nikt z uczestników akcji nie dopuści, wiec oferują multiroom z miesięczną opłatą 30 zł za każdy rozdzielacz żeby coś z tego i im skapnęło. Wtedy ci nawet sami ten rozdzielacz założą  :lol:
« Ostatnia zmiana: Października 15, 2015, 11:08:45 am wysłana przez el becetol »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Użytkowniku zapodaj
« Odpowiedź #4737 dnia: Października 15, 2015, 13:48:00 pm »
a to nie jest tak, że za to 30 zł dostajesz też drugi moduł ci/dekoder? u mnie tak jest, ale nie płacę 30 zł, a pięć.

el becetol

  • Gość
Odp: Użytkowniku zapodaj
« Odpowiedź #4738 dnia: Października 15, 2015, 13:54:15 pm »
Nie wiem dokładnie... ale masz 5 zł co miesiąc za multiroom? A nie 30?

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Użytkowniku zapodaj
« Odpowiedź #4739 dnia: Października 15, 2015, 13:59:37 pm »
tak, tyle, że ja nie mam w ucp ;)

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Użytkowniku zapodaj
« Odpowiedź #4740 dnia: Października 15, 2015, 14:12:20 pm »
no właśnie taki jest sens tego zapisu, żaden. mieszkasz z sąsiadem ścianę w ścianę, to nie mają nawet jak tego kabla sprawdzić. puścisz przez klatkę, to będzie że do lanu. oni po prostu muszą mieć taki zapis, nawet mając pełną świadomość, że jest całkowicie martwy.

z telewizją niedługo będzie tak samo łatwo się dzielić. telewizory panasonica już pozwalają streamować obraz z twojego tv niemal wszędzie, gdzie jesteś. niektórzy operatorzy kablowi i platformy cyfrowe nawet nie wiedzą co ich czeka. rozpowszechnią się urządzenia streamujące oraz klienci i jeden będzie płacić za canal+, a 10 znajomych będzie oglądać piast - korona :D

oczywiście, ci bardziej ogarnięci sami oferują już taką możliwość, jakieś hbo go itd.
Hbo go niestety ale wypada przy takim mubi,  zwłaszcza amerykańskim a i Netflix ma  niedługo do nas zawitać. Nie wiem jaki mają w tym interes bo tu 90% społeczeństwa napierdala hells kitchen a nie drapie się o głowie oglądając powiedzmy antychrysta Larsa von Triera. Toć to kur** będzie miało mniejszy target niż tvp kultura,  ale niech cywilizuja ta je**na puszcze.
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Użytkowniku zapodaj
« Odpowiedź #4741 dnia: Października 18, 2015, 08:51:35 am »
Zapodajcie jakiś czytnik e-booków lub tableta do czytania, jakiś relatywnie tani, wszystkie propozycje powyżej 500 ziko odpadają z miejsca.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Użytkowniku zapodaj
« Odpowiedź #4742 dnia: Października 18, 2015, 09:00:04 am »
Zapodajcie jakiś czytnik e-booków lub tableta do czytania, jakiś relatywnie tani, wszystkie propozycje powyżej 500 ziko odpadają z miejsca.


Kindle Paperwhite 3 - nie ma lepszego czytnika, do tego jest akurat za 500zł. Jak chcesz taniej można kupić 1 używaną.

http://allegro.pl/kindle-paperwhite-3-2015-4gb-wys-gratis-w-24h-i5732312590.html

http://allegro.pl/czytnik-e-book-kindle-paperwhite-3-gen-iii-2015-i5720414128.html

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Użytkowniku zapodaj
« Odpowiedź #4743 dnia: Października 18, 2015, 09:41:56 am »
używam dwójki i polecam bardzo, choć sąsiad ma kobo i też nie narzeka, a ma dodatkowo jakieś tam apki.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Użytkowniku zapodaj
« Odpowiedź #4744 dnia: Października 18, 2015, 10:00:24 am »
no właśnie taki jest sens tego zapisu, żaden. mieszkasz z sąsiadem ścianę w ścianę, to nie mają nawet jak tego kabla sprawdzić. puścisz przez klatkę, to będzie że do lanu. oni po prostu muszą mieć taki zapis, nawet mając pełną świadomość, że jest całkowicie martwy.

z telewizją niedługo będzie tak samo łatwo się dzielić. telewizory panasonica już pozwalają streamować obraz z twojego tv niemal wszędzie, gdzie jesteś. niektórzy operatorzy kablowi i platformy cyfrowe nawet nie wiedzą co ich czeka. rozpowszechnią się urządzenia streamujące oraz klienci i jeden będzie płacić za canal+, a 10 znajomych będzie oglądać piast - korona :D

oczywiście, ci bardziej ogarnięci sami oferują już taką możliwość, jakieś hbo go itd.
Hbo go niestety ale wypada przy takim mubi,  zwłaszcza amerykańskim a i Netflix ma  niedługo do nas zawitać. Nie wiem jaki mają w tym interes bo tu 90% społeczeństwa napierdala hells kitchen a nie drapie się o głowie oglądając powiedzmy antychrysta Larsa von Triera. Toć to kur** będzie miało mniejszy target niż tvp kultura,  ale niech cywilizuja ta je**na puszcze.
Bo zagramanico to jest inaczej. Lol (Taka podpowiedz, 90% z tych programow o ktorych mowisz ma licencje zagraniczna).

Mialem nie odpisywac na te cebulackie wpisy takie jak ten i Londkowe, jak mi ojczyzne do puszczy przyrownuja, ale mnie doslownie chuj strzela od tego buractwa.
« Ostatnia zmiana: Października 18, 2015, 10:06:05 am wysłana przez windomearl »

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Użytkowniku zapodaj
« Odpowiedź #4745 dnia: Października 18, 2015, 10:30:34 am »
No jest misiu pysiu patrząc juz tylko pod kątem kultury. Polska telewizja, nie mówię tylko o publicznej ale i prywatnych kanałach stoczyla się okrutnie względem lat 90-tych XX wieku. Takie programy jak teatr telewizji czy Pegaz nie mówiąc o dobrych polskich kabaretach jak chociażby K.O.C czyli komiczny odcinek cykliczny nie mają w tych czasach siły przebicia bo na stan obecny jesteśmy w tak ogromnej zapaści artystycznej ze powołują do życia takich zdechlakow jak z archiwum x czy świat według bundych. Świat się zmienił ale my jako polska zostaliśmy w dalekim tyle jeśli idzie o kulturę. Nikt mi tu nie powie ze chujowate wydania dvd od Romana gutka można uznać za godne swoich pieniędzy bo wystarczy tylko przyjechać kursorem po przeglądarce a tam będą wydania od criterion collection gdzie jest fchuj dodatków za porównywalna cenę,  ale nie windomearl z ta swoją ograniczona jak typowa młoda polka opuszczona przez faceta perspektywa życia twierdzi ze przecież jest dobrze.  Nie jest dobrze i nie wiem czy kiedykolwiek będzie skoro taki ograniczony serwis jak filmweb ma największą rzesze odbiorców.
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Użytkowniku zapodaj
« Odpowiedź #4746 dnia: Października 18, 2015, 10:40:20 am »
Ale Ty musisz być smutnym człowiekiem.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Użytkowniku zapodaj
« Odpowiedź #4747 dnia: Października 18, 2015, 10:44:49 am »
Naucz sie czytac ziomek, bo nigdzie nie napisalem, ze jest dobrze.

bo na stan obecny jesteśmy w tak ogromnej zapaści artystycznej ze powołują do życia takich zdechlakow jak z archiwum x czy świat według bundych
Świat się zmienił ale my jako polska zostaliśmy w dalekim tyle jeśli idzie o kulturę.
Logika wysokich lotow.

Do tego totalnie zignorowales to:
Taka podpowiedz, 90% z tych programow o ktorych mowisz ma licencje zagraniczna

Tak telewicja jest w dupie i jest ch**owa ale nie tylko w Polsce. Ale Ty jako modelowy cebulak musisz sie przyje**ć do swojego kraju, bo jak mozna do oswieconego zachodu.
windomearl z ta swoją ograniczona jak typowa młoda polka opuszczona przez faceta perspektywa życia twierdzi ze przecież jest dobrze
Brawo ziom! Oderwane w ogole od tego co napisalem wywody.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Użytkowniku zapodaj
« Odpowiedź #4748 dnia: Października 18, 2015, 11:22:18 am »
A jak jest z reklamami na tych Kindle ?
Yeahh, me and hate that's an odd couple

svonston

  • Gość
Odp: Użytkowniku zapodaj
« Odpowiedź #4749 dnia: Października 18, 2015, 11:24:02 am »
Na ebookach są reklamy? :lol:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Użytkowniku zapodaj
« Odpowiedź #4750 dnia: Października 18, 2015, 11:29:57 am »
A jak jest z reklamami na tych Kindle ?


Jak masz wyłączony ekran to się wyświetla reklama, najczęściej ksiazki którą możesz kupić:



Oczywiście jak nie masz podpiętego do wifi to Ci się nic nie wyświetla. Na kindlu bez reklam wyświetla się jakiś obrazek, który sobie ustawisz. Ogólnie to jak i tak kupisz sobie "flip-cover (musthave) to tych reklam w ogóle nie zobaczysz, bo jak nie będziesz korzystał z czytnika, to ekran będzie zasłonięty okładką.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Użytkowniku zapodaj
« Odpowiedź #4751 dnia: Października 18, 2015, 11:40:52 am »
czy ten flip-cover to must have, to sprawa dyskusyjna. ja od dwóch lat cały czas targam ze sobą kindla w plecaku i teraz dopiero przyszła pora na wymianę folii na ekranie.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Użytkowniku zapodaj
« Odpowiedź #4752 dnia: Października 18, 2015, 11:45:45 am »
Kupowaliście na allegro czy na amazonie ?
Yeahh, me and hate that's an odd couple

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Użytkowniku zapodaj
« Odpowiedź #4753 dnia: Października 18, 2015, 11:50:14 am »
ja na allegro.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Użytkowniku zapodaj
« Odpowiedź #4754 dnia: Października 18, 2015, 12:47:12 pm »
Naucz sie czytac ziomek, bo nigdzie nie napisalem, ze jest dobrze.

bo na stan obecny jesteśmy w tak ogromnej zapaści artystycznej ze powołują do życia takich zdechlakow jak z archiwum x czy świat według bundych
Świat się zmienił ale my jako polska zostaliśmy w dalekim tyle jeśli idzie o kulturę.
Logika wysokich lotow.

Do tego totalnie zignorowales to:
Taka podpowiedz, 90% z tych programow o ktorych mowisz ma licencje zagraniczna

Tak telewicja jest w dupie i jest ch**owa ale nie tylko w Polsce. Ale Ty jako modelowy cebulak musisz sie przyje**ć do swojego kraju, bo jak mozna do oswieconego zachodu.
windomearl z ta swoją ograniczona jak typowa młoda polka opuszczona przez faceta perspektywa życia twierdzi ze przecież jest dobrze
Brawo ziom! Oderwane w ogole od tego co napisalem wywody.

Chujowate wydania dvd od gutka (pierwsze wydanie filmów Ozu w polandii kosztowało bagatela 400 zl) to niestety ale wierzchołek góry lodowej. Można by jeszcze przywołać przykład coraz gorszej kondycji polskiego teatru (nadzieja Polski czyli Warlikowski jest ostatnio w dramatycznie słabej formie) czy coraz gorszym poziomie czytelnictwa w naszym kraju ( jeden z najgorszych wyników w europie). To tylko najbardziej jaskrawe przykłady o których wie każdy rozgarniety człowiek.

''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Użytkowniku zapodaj
« Odpowiedź #4755 dnia: Października 18, 2015, 13:12:42 pm »
Ja je**e. Rozmowa była o tv a ten nagle z czytelnictwem wyskakuje. Znowu sie w ogole nie odniosłeś do mojego posta. Nie ma sensu ta rozmowa. Nara.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Użytkowniku zapodaj
« Odpowiedź #4756 dnia: Listopada 02, 2015, 13:35:13 pm »
Jak wiemy wifi w bloku działa beznadziejnie, przez interferencje z routerów z innych mieszkań. Czy pasmo wifi AC jest inne i nie wrażliwe na zakłócenia z sieci G/N?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Użytkowniku zapodaj
« Odpowiedź #4757 dnia: Listopada 02, 2015, 13:57:42 pm »
Próbowałeś przeskanować sieci sąsiadów i dobrać dla siebie najmniej zapchany kanał?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Użytkowniku zapodaj
« Odpowiedź #4758 dnia: Listopada 02, 2015, 14:00:58 pm »
Próbowałeś przeskanować sieci sąsiadów i dobrać dla siebie najmniej zapchany kanał?


Pewnie, że tak ;)

Niestety połączenie po Wifi N, które mi UPC dostarczyło to max 60-75 Mbps, a powinno być 120Mbps. U dziadka, który ma router AC (Horizon GO) to spokojnie na laptopie/komórce wyciągam 117 Mbps. Dlatego się zastanawiam, czy AC chodzi na innych kanałach, bo jednak bardzo mało osób ma Routery AC.

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Użytkowniku zapodaj
« Odpowiedź #4759 dnia: Listopada 09, 2015, 11:26:20 am »
Ludu. Czy za maks 400zł kupię dobrą kierownicę do ps4? Nie mam zamiaru używać jej do symulatorów typu gran turismo, ale głównie do driveclub, albo np nfs. Tak więc nie musi być na pełnym wypasie.
Coś takiego się nada? A może do moich niewielkich potrzeb wystarczy jakaś tańsza?
http://www.ultima.pl/ct/playstation-3/sprzet/kierownice/kierownica-venom-hurricane