Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Multiplatformowe Current Gen / Odp: Dead Island 2
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sylvan Wielki dnia Dzisiaj o 11:52:20 »




Łał.  :o  Przeszedłem Dead Isnald 2 i gra zrobiła na mnie niemałe wrażenie w kilku aspektach, a całość spodobała mi się tak, że zakupiłem, i ukończyłem, dodatek "Haust" (3-4 godziny niezwykle klimatycznej wyprawy). DLC "Sola" również będzie ogrywane.

Na dzień dobry chciałbym pochwalić sferę wizualną gry. Jest świetna. Już dawno nie grałem w tak kompletną, pod względem technicznym, grę.
Wnętrza posiadłości wyglądają zjawiskowo. Są bogate w detale i nie uświadczysz tu słabych/przeciętych tekstur. Na zewnątrz też jest na czym oko zawiesić. Dodatkowo modele postaci prezentują się bardzo, ale to bardzo dobrze, a zombiaki, i to w jaki sposób ulegają zniszczeniu, to poezja.

Rzecz jasna tytuł ma słabsze momenty, ale i tak prezentuje się godnie, a całości dopełnia to, że DI2 hula w okolicy 1800p i 60 klatkach, co należy pochwalić. Dodam, że nie ma wyboru opcji graficznych.

Gra nie ma klasycznego modelu otwartego świata, zwiedzamy nieduże dzielnice, przez co cena jest oczywista - loadingi - ale i tak graficznie jakości nie sposób jej odmówić - wcześniej grałem w Remnant II i Evil West, więc całość robiła jeszcze większe wrażenie.

Fabularnie to oczywiście nic nadzwyczajnego, system też nie należy do tych wybitnych (jest w porządku), ale gra swoje zadania spełnia znakomicie.
Ot, pograć wieczorem z dwie godziny i pochlastać truposze, podziwiając przy tym ten rozkład na ekranie, a to wszytko przy bardzo dobrej oprawie graficznej.

Jeżeli komuś Dying Light 2 nie podszedł, powinien z Dead Island 2 wziąć się za bary. Bardzo dobra gra.

2
Multiplatformowe Current Gen / Odp: Evil West
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sylvan Wielki dnia Dzisiaj o 10:57:09 »


Gra ukończona. Bawiłem się dobrze, momentami nawet bardzo dobrze. Typowa stara szkoła i to pod każdym względem. Nawet hard jest tu taki, jaki powinien być - ciężki.  :evil: Tytuł żywcem wyjęty z ery PS3/x360. I dobrze. Miła odskocznie od kolejnego otwartego świata z setką znaczników.

Niestety graficznie też utknął nie w tej generacji, w której powinien. Stylistycznie jest co prawda znakomicie (dziki zachód z domieszką horroru), ale nie jest to jakaś szczególna piękność.  :-? Tyle dobrze, że tryb wydajności trzyma betonowe 60 k/s, jak mało która gra, a tryb jakości ma tak samo, ale tu klatkaż jest na 30 zablokowany. Niemniej 1080p powinno być prawnie zakazane na nowych konsolach.  :evil:

Zdecydowanie polecam. Gra jest dostępna w obu abonamentach, a miłośnicy wersji fizycznych mogą nówkę nabyć za 80zł.

Jakbym miał ocenić Evil West, to wystawiłbym sumienne 7/10, albo nawet 8/10.  :grin: :yes_anim:
3
Xbox Series X / Odp: Starfield
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sylvan Wielki dnia Dzisiaj o 00:20:34 »


Do Starfield zawita tryb wydajności.  :naughty:
4
PlayStation 5 / Odp: Stellar Blade
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kyokushinman dnia Wczoraj o 07:45:13 »
FF7 part 2 wiadomo świetna gra, ale ma momenty mega zamulające aby opowiedzieć bardziej historie. Tutaj natomiast mamy totalnie zero nudy.
Soczysty system walki nie pozwala odejść od ekranu a sama eksploracja wynagradza i to bardzo wynagradza.
Polecam każdemu aby poczuć to co kiedyś gry dawały za czasów powiedzmy PS2, czyli czysty fun bez smętnego pierdololo.
5
PlayStation 5 / Odp: Stellar Blade
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Zielarz dnia Kwietnia 30, 2024, 21:00:57 pm »
Całkiem dobra recka SkillUp:

https://youtu.be/6NPvgtZ9pxc?si=JPOlZgKWOj08oiIt

Aż mam ochotę zrobić przerwę od FFVII dla tego i Alone in the Dark.
6
PlayStation 5 / Odp: Stellar Blade
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kyokushinman dnia Kwietnia 30, 2024, 20:46:17 pm »
7
Multiplatformowe Current Gen / Odp: Wasze oceny gier
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kyokushinman dnia Kwietnia 30, 2024, 19:49:07 pm »
Assassin's Creed Mirage (PS5)

Grafika: 7
Dźwięk: 7
Grywalność: 4

+ mapa
+ kolorystyka
+ klimat


- beznadziejna fabuła
- nudne zadania
- nijakie postacie
- wykonanie ich to poziom gier na PS3
- wstawki
- dialogi
- drewniana monotonna rozgrywka
- postać porusza się jak wóz z węglem
- koszmarne ai przeciwników
- dubbing

Ogólnie: 5

Przeszedłem wszystkie części Assasina, ten nie licząc przenośnego Liberation jest najgorszy ze wszystkich. Ocena aż tak wysoka z uwagi na wykreowanie miasta i okolic.

8
Pchli Targ / Odp: Wyprzedaż gier Kyo
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mateo dnia Kwietnia 29, 2024, 17:07:55 pm »
Dzięki  :D
9
Pchli Targ / Odp: Wyprzedaż gier Kyo
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kyokushinman dnia Kwietnia 29, 2024, 16:41:01 pm »
Jutro Ci wyślę.
10
Pchli Targ / Odp: Wyprzedaż gier Kyo
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mateo dnia Kwietnia 29, 2024, 16:25:02 pm »
Dobra biorę.
Strony: [1] 2 3 ... 10