Autor Wątek: Nasze telefony.  (Przeczytany 257538 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

oscyp

  • Gość
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1120 dnia: Września 02, 2008, 19:23:01 pm »
Bo uszczypliwy ze mnie skurwiel.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1121 dnia: Września 02, 2008, 21:11:40 pm »
Po cholerę kupować 8800 Carbon za 2,5+ tysiąca plnów?
Ponieważ, podoba mi się ten tel. to nawet powinno wystarczyć jako uzasadnienie, przypadło mi do gustu, jego wykonanie, proste, i eleganckie...  Średnio użytkuję kom. od półtora, do 2 lat, wiec jak podzielisz sobie 2,5tys, na 2 to już, tak źle to nie wygląda, prawda ? ;]  No, i mam być możne, po prostu inne podejście, do spraw finansowych, jeżeli coś mi się podoba, a nie stać mnie na to, w danej chwili, to wolę sobie odłożyć, i zakupić później, niżeli, rzucać się, z miejsca na tańszą, która często jest po prostu uboższa, w pewnych aspektach ( oczywiście wszystko w rozsądnych dla "mnie" granicach ). Więc, myślę, że nie jest to dobre pytanie "po co kupować", jeden kupi taki, drugi kupi za 200zl, żeby tylko mu dzwoniło, a jeszcze inny kupi jakiegoś "iPhone", z milionem funkcji, każdy to co lubi.

svonston

  • Gość
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1122 dnia: Września 02, 2008, 21:26:33 pm »
Cytuj
która często jest po prostu uboższa, w pewnych aspektach
Jeżeli chodzi o karbonową obudowę - fakt, inne będą uboższe, ale po co to ludziom? Ja rozumiem, że w sportach to jest okej, ale wstawianie karbonowej klapy do auta miejskiego czy robienie obudowy do telefonu z karbonu, to moim zdaniem głupota.

A owa Nokia będzie uboższa pod każdym innym względem, jeżeli zestawisz ją z dowolnym telefonem za 2,5-3 tysiące.

No, ale jak Ci się podoba... Miłego użytkowania.

Marins

  • Gość
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1123 dnia: Września 03, 2008, 17:48:38 pm »
Mam od wczoraj Samsunga u800 soulB. Telefon jest genialny i perfekcyjny. W zestawie są bardzo dobrej jakości słuchawki a sam głośnik też niczego sobie. Czysto i głośno gra. Aparat robi przyzwoite zdjęcia. Polecam póki co żadnych minusów ;)

svonston

  • Gość
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1124 dnia: Września 06, 2008, 17:51:23 pm »
Do Nokii dochodzi iPhone 16 GB, sim na Erę również, wszystko, jak u producenta, gwarancja, pudło itd., korzystna cena. Chętni?

bebbop

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2004
  • Wiadomości: 1 595
  • Reputacja: 10
  • Memento Mori...
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1125 dnia: Września 07, 2008, 14:28:02 pm »
Mam od wczoraj Samsunga u800 soulB. Telefon jest genialny i perfekcyjny. W zestawie są bardzo dobrej jakości słuchawki a sam głośnik też niczego sobie. Czysto i głośno gra. Aparat robi przyzwoite zdjęcia. Polecam póki co żadnych minusów ;)
Rowniez sie czaje na tego Samsunga, ale malo informacji o nim w sieci (przynajmniej na polskich stronach). Sprawdz ile trzyma bateria ;o
« Ostatnia zmiana: Września 07, 2008, 14:45:04 pm wysłana przez bebbop »

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1126 dnia: Września 07, 2008, 14:57:01 pm »
Ludziska, ScummVM na symbiana to najlepsza rzecz pod słoncem, 100% emulator przygodówek wydanych kilkanascie lat temu na PC, w tym takie cudeńka jak Monkei Island 1 i 2, full throttle i podobne. Emulacja jest kompletnie bezproblemowa, zero błędów, muzyka i wszelkie efekty dźwiękowe obecne. Ja zostałem wciagniety na maksa.

Marins

  • Gość
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1127 dnia: Września 07, 2008, 15:42:02 pm »
Mam od wczoraj Samsunga u800 soulB. Telefon jest genialny i perfekcyjny. W zestawie są bardzo dobrej jakości słuchawki a sam głośnik też niczego sobie. Czysto i głośno gra. Aparat robi przyzwoite zdjęcia. Polecam póki co żadnych minusów ;)
Rowniez sie czaje na tego Samsunga, ale malo informacji o nim w sieci (przynajmniej na polskich stronach). Sprawdz ile trzyma bateria ;o

We wtorek go dostałem naładowałem  i bateria wytrzymała do soboty a bawiłem się nim sporo: testowałem kamerkę, wgrywałem muzykę (dużo) męczyłem dziada żeby go okiełznać :) bateria daje radę.

bebbop

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2004
  • Wiadomości: 1 595
  • Reputacja: 10
  • Memento Mori...
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1128 dnia: Września 07, 2008, 16:21:03 pm »
Mam od wczoraj Samsunga u800 soulB. Telefon jest genialny i perfekcyjny. W zestawie są bardzo dobrej jakości słuchawki a sam głośnik też niczego sobie. Czysto i głośno gra. Aparat robi przyzwoite zdjęcia. Polecam póki co żadnych minusów ;)
Rowniez sie czaje na tego Samsunga, ale malo informacji o nim w sieci (przynajmniej na polskich stronach). Sprawdz ile trzyma bateria ;o

We wtorek go dostałem naładowałem  i bateria wytrzymała do soboty a bawiłem się nim sporo: testowałem kamerkę, wgrywałem muzykę (dużo) męczyłem dziada żeby go okiełznać :) bateria daje radę.
A jak sprawa z klapka od baterii? Czytalem, ze w becie tego telefonu byly z nia problemu. Zbyt latwo mozna bylo ja otworzyc. Nie ma z nia problemow? I jak sprawa z menu? W becie bylo troche zamulone, reagowalo z lekkim opoznieniem. Teraz jest wszystko ok?

Marins

  • Gość
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1129 dnia: Września 07, 2008, 18:01:18 pm »
A jak sprawa z klapka od baterii? Czytalem, ze w becie tego telefonu byly z nia problemu. Zbyt latwo mozna bylo ja otworzyc. Nie ma z nia problemow? I jak sprawa z menu? W becie bylo troche zamulone, reagowalo z lekkim opoznieniem. Teraz jest wszystko ok?

Co do klapki na baterie jest wykonana bardzo praktycznie. W ogóle nie ma mowy o przypadkowym otwarciu jest tak zabezpieczona że w ciasnych spodniach czy innych wygibasach z tel. nie otworzy się samoczynnie. Co do menu to te standardowe samsungowe śmiga jak ta lala zero opóźnień jak damy jakiś motyw to też chodzi płynie lecz widać bardzo minimalną różnicę co do orginału - sam używam motywu i idealnie się pracuję na u800 swoją drogą menu bardzo ładnie wykonane.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1130 dnia: Września 16, 2008, 19:38:16 pm »
Od piatku mam iPhone i musze przyznac ze cudo - nawigacja doskonala. Maile, przegladanie, aplikacje Facebook czy Wikipedia - miod.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1131 dnia: Września 16, 2008, 21:37:36 pm »
Od piatku mam iPhone i musze przyznac ze cudo - nawigacja doskonala. Maile, przegladanie, aplikacje Facebook czy Wikipedia - miod.

Witam w gronie wyznawców iPhone :D



svonston

  • Gość
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1132 dnia: Września 16, 2008, 22:13:33 pm »
Gdyby nie głupie braki w iPhonie, brałbym go, ale... Dajcie spokój.

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1133 dnia: Września 16, 2008, 22:25:51 pm »

Opublikowane: Wrzesień 16, 2008, 22:20:57
http://myiphone.com.pl/dane_techniczne.php
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

svonston

  • Gość
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1134 dnia: Września 16, 2008, 22:25:55 pm »
No, gdyby to jakoś naprawili, to wziąłbym to cacko, bo miałbym iPoda, zajebisty tacz skrin, tego neta i to wszystko w kieszeni. I byłoby naprawdę pro.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1135 dnia: Września 17, 2008, 01:00:34 am »
Odpowiedz sobie na pytanie, które z tych braków na prawdę Cię dotykają.

Z resztą dokładnie się w tym nie rozeznałem, ale przynajmniej część problemów rozwiązuje oprogramowanie firm trzecich.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1136 dnia: Września 17, 2008, 11:33:51 am »
iPhone jest genialny w swojej prostocie - używając go co chwilę się zastanawiam dlaczego ktoś nie wpadł na te rozwiązania wcześniej. Dodatkowe aplikacje są genialne, powstają coraz lepsze gry(muzyczna gra Tap Tap RLZ!) - można wymieniać długo...                                                       PS: ten post napisałem 100 km od domu na swoim iP. czekając w aucie sprawdzam co tam na necie...
« Ostatnia zmiana: Września 17, 2008, 11:40:34 am wysłana przez A-n »

Marciin

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 24-08-2005
  • Wiadomości: 442
  • Reputacja: 10
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1137 dnia: Września 17, 2008, 11:47:20 am »
iPhone jest genialny w swojej prostocie - używając go co chwilę się zastanawiam dlaczego ktoś nie wpadł na te rozwiązania wcześniej. Dodatkowe aplikacje są genialne, powstają coraz lepsze gry(muzyczna gra Tap Tap RLZ!) - można wymieniać długo...                                                       PS: ten post napisałem 100 km od domu na swoim iP. czekając w aucie sprawdzam co tam na necie...

To wszystko a nawet jeszcze więcej jest od dawna na telefonach z symbianem. Aha i co w tym dziwnego że napisałeś tego posta 100 km od domu?? Teraz niemal każdy telefon to potrafi...

qsh

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 22-02-2005
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
  • PSN ID i Gamertag: qsh
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1138 dnia: Września 17, 2008, 12:12:11 pm »
Od tygodnia z hakiem iPhone jest moim najlepszym gadżetem kieszonkowym. Jakoś nie mogę się nacieszyć wszystkimi jego bajerami. Motyw z AppStore i ściąganiem stamtąd PRZERÓŻNYCH aplikacji jest doskonały. Wszystko śmiga sprawnie, bezproblemowo. A co do porównania na górze, to spoko. Zawsze można poczekać na X1 od SE (wyświetlacz ma 65 tysięcy kolorów), albo wziąć Samsunga... Samsung... Ej, tylko nie szajsung;) To coś, jak samochody Daewoo;)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1139 dnia: Września 17, 2008, 12:18:37 pm »
Wszystkie braki iPhone'a w mgnieniu oka morduje przyjemność z użytkowania.

Powiedziałem, że więcej niż patyka nie dam i czekam, aż stanieje.

Czekam się kurna doczekać nie mogę  :x

svonston

  • Gość
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1140 dnia: Września 17, 2008, 13:14:39 pm »
Odpowiedz sobie na pytanie, które z tych braków na prawdę Cię dotykają.
Kręcenie filmów wideo i wysyłanie plików przez BT.

Poza tym zawszę tak pieprzę, a później i tak to coś kupuję. Tak pewno będzie i z iPhonem.
« Ostatnia zmiana: Września 17, 2008, 13:16:52 pm wysłana przez svonston »

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1141 dnia: Września 17, 2008, 14:35:21 pm »
iPhone jest genialny w swojej prostocie - używając go co chwilę się zastanawiam dlaczego ktoś nie wpadł na te rozwiązania wcześniej. Dodatkowe aplikacje są genialne, powstają coraz lepsze gry(muzyczna gra Tap Tap RLZ!) - można wymieniać długo...                                                       PS: ten post napisałem 100 km od domu na swoim iP. czekając w aucie sprawdzam co tam na necie...

To wszystko a nawet jeszcze więcej jest od dawna na telefonach z symbianem. Aha i co w tym dziwnego że napisałeś tego posta 100 km od domu?? Teraz niemal każdy telefon to potrafi...

Poprzeglądaj trochę internet przy użyciu iPhone a zrozumisz o czym mówię - to jest prawdziwa re-wo-lu-cja i tyle!

svonston

  • Gość
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1142 dnia: Września 17, 2008, 14:55:57 pm »
Ej, no to teraz mam kilka pytań.

1. Szukam telefono-odtwarzacza mp3. SMSy, dzwonienie, fajny wygląd, <ok> odtwarzacz mp3 (w iPhonie widziałem, że fajnie to wygląda, jak się sprawdza?), przeglądanie Internetu tylko czasem, ale jednak. Opłaca się brać iP czy lepiej coś innego?
2. Ile trzyma mniej więcej przy NORMALNYM użytkowaniu bateria w iPhonie?
3. Jak wygląda pisanie SMSów na iPhonie? Dotykowy ekran + np. trzęsący się autobus = ?
4. Jak to jest z netem w iPhonie, to znaczy jak z opłatami (Era)?
5. Jakie jest wyjście na słuchawki w iP? Normalne, czy jakieś Apple'owe? Będę mógł podłączyć słuchawki dokanałowe?
6. Można ustawić piosenkę (mp3) jako dzwonek (dzwonienie i sms)?
7. Jest wibra? Mocna, fajna, dobra, elo?


Jakby jakieś pytanie jeszcze wpadło, to napiszę, bo chciałbym zmienić tel. Obecnie mam W950i, w sumie mógłbym wziąć W960i, ale... No właśnie. Co wsysnąć? :?
« Ostatnia zmiana: Września 17, 2008, 15:00:32 pm wysłana przez svonston »

qsh

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 22-02-2005
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
  • PSN ID i Gamertag: qsh
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1143 dnia: Września 17, 2008, 15:29:21 pm »
Hej, pozwól, że odpowiem:)
1. Nie ma w tej chwili IMO niczego lepszego, niż iP.
2. Mi około dwa-trzy dni, ale jeśli często podłączasz urządzenie do PC, to zapomnisz o ładowaniu sieciowym.
3. Sms pisze się bardzo intuicyjnie, wygodnie i szybko. O ile trzęsący autobus jest mi obcy, o tyle ostatnio pisałem na ostrej fazie kilka notatek (bezcenne cytaty z rodzinnej uczty;)) i dziś można je rozczytać bez problemu.
4. Era ma dedykowane oferty dla iP lub oferuje pakiety megabajtów z sieci przez 3G. Pierwsze dwa miech 50 MB kosztuje 0, a później 15 zeta za miesiąc. Jeśli jesteś na codzień w zasięgu wi-fi, to jest bajka - wszystko, co możliwe, idzie przez bezprzewodową sieć. Automatycznie wykrywa i pyta, czy się zalogować. Później już wszystko samo się robi (np. wchodzisz do domu i cyk! jesteś w sieci).
5. Normalne słuchawki.
6. Nie można, ale niektóre piosenki pobrane z iTunes mają taką opcję, żeby je edytować na dzwonek. Ale ej... Dzwonek? Przecież to dyskretna sprawa, czy Ci telefon dzwoni, czy nie. SMS też czytasz na głos?;)
7. Wibra jest spoko - czuć w kieszni jeansów podczas marszu.

Też chciałem kupić W960i, ale... coraz bardziej traktuję iP jako idealne połączenie PSP i DS. Gry będą, funkcjonalność jest.

Z czystym sumieniem polecam iPhone 3G.

svonston

  • Gość
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1144 dnia: Września 17, 2008, 15:42:46 pm »
Nie czytam na głos, ale czasem wolę mieć włączony dzwonek, choć prawdę mówiąc najczęściej mam tylko wibrę. Jak mocna, to super.

Czy jeżeli teraz nie wezmę tych pakietów dla iP, to później będę je mógł "dokupić"? Często nie korzystam z neta w telefonie, bardziej szukam odtwarzaczo-telefonu niż stacji do neta w kieszeni.

Jeżeli smsy pisze się ok, to super. Bardzo dużo piszę, więc to istotna sprawa.



Mam jeszcze takie jedno pytanko - jak wygląda sprawa rysowania się iPhone'a i czy może się szczególnie uszkodzić, gdy spadnie z około metra-półtora na dywan lub trochę niższej na jakieś płytki? W sumie mogę stwierdzić, iż W950i jest nieśmiertelny. Rozgrzane szkło dotknęło plastiku koło wyświetlacza, spadał na beton, był gryziony, latał po płytkach. Nie chciałbym, żeby tak się działo z iP, ale na bombie wszystko jest możliwe. :\

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1145 dnia: Września 17, 2008, 17:21:38 pm »
Co do rysowania i trwałości to ten filmik wyjaśnia wszystko...




Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1146 dnia: Września 17, 2008, 17:42:14 pm »
Rysować się rysuje i to bardzo - bardziej niż 2G.

Jak komuś zależy, żeby długo pozostał w dobrym stanie wizualnym, lepiej od razu zaopatrzyć się w invisible shield.

Marins

  • Gość
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1147 dnia: Września 17, 2008, 17:49:18 pm »
...albo wziąć Samsunga... Samsung... Ej, tylko nie szajsung;) To coś, jak samochody Daewoo;)

Gówno u mnie każdy znajomy potwierdzi (wystarczy samemu sprawdzić, poszukać na necie) że teraz Samsungi mają coraz lepsze telefony i jedne z najlepszych na rynku a sama firma bardzo dobrze sobie radzi z konkurencją.

svonston

  • Gość
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1148 dnia: Września 17, 2008, 18:26:23 pm »
Hm, widzę, że K850i nie jest sporo większy od K750i.
Tym telefonem również jestem zainteresowany. Mały, fajny, robi elo foty, ale mam jedno pytanie: obsługuje karty 8 GB?

W sumie, to by mi wystarczył, iPhone nie jest mi aż tak potrzebny. Jak wygląda sprawa słuchania muzyki na tym (k850) telefonie? Można jakoś włączyć wszystko, co jest na karcie, żeby sobie leciało? Mogę wrzucać to folderami, posegregowane (jestem przyzwyczajony do Walkmana w moim W950, sprawdza się świetnie), żeby sobie leciało randomowo?

Jest ciutkę grubszy od K750i, ciekawe, jak leży w łapie. Muszę się przejść po salonach i się pobawić.
« Ostatnia zmiana: Września 17, 2008, 18:34:59 pm wysłana przez svonston »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1149 dnia: Września 17, 2008, 18:29:45 pm »
Gówno u mnie każdy znajomy potwierdzi (wystarczy samemu sprawdzić, poszukać na necie) że teraz Samsungi mają coraz lepsze telefony i jedne z najlepszych na rynku a sama firma bardzo dobrze sobie radzi z konkurencją.

Kiedyś co drugi Kowalski rzucił się na Lanosa. Siła reklamy i tyle.

Obecnie Kia wmawia potencjalnym klientom, że ich samochody = jakość  :lol:

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1150 dnia: Września 18, 2008, 06:26:51 am »
Rysować się rysuje i to bardzo - bardziej niż 2G.

Jak komuś zależy, żeby długo pozostał w dobrym stanie wizualnym, lepiej od razu zaopatrzyć się w invisible shield.
Ja  mam swojego iP od miesiaca i nie mam ani jednej rysy wiec zalezy jak sie go uzywa...

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1151 dnia: Września 18, 2008, 09:14:27 am »
Ja mam zelowa skorke na tyl i ekran na przodzie i mam spokoj. Nic sie nie dzieje.

Ma ktos sytuacje ze wywala go do glownego menu (nie moge wejsc do Date & Time) albo nacisniecie klawisza nic nie powoduje (funkcja Voicemail w ikonie Phone)? Co moze byc tego przyczyna?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1152 dnia: Września 18, 2008, 10:08:56 am »
a mial ktorys kontakt z Samsungiem Omnia?

co do samsungow, sam uzywam, moj brat podobnie mamy rozne modele i obaj jestesmy zadowoleni i z funkcjonalnosci i jakosci obu, na baterie tez zaden z nas nie narzeka :)

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1153 dnia: Września 18, 2008, 13:47:08 pm »

6. Można ustawić piosenkę (mp3) jako dzwonek (dzwonienie i sms)?

Można ustawić dowolną piosenkę jako dzwonek. Zajmuje to około 3 minut. Gdyby ktoś był zainteresowany jak to zrobić - niech da znać...
Zmienić sygnału SMS nie można...

Marins

  • Gość
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1154 dnia: Września 18, 2008, 19:07:56 pm »
a mial ktorys kontakt z Samsungiem Omnia?

co do samsungow, sam uzywam, moj brat podobnie mamy rozne modele i obaj jestesmy zadowoleni i z funkcjonalnosci i jakosci obu, na baterie tez zaden z nas nie narzeka :)

Prawidłowo ;) Do swojego u800 nie mam żadnych zastrzeżeń  :cool:

svonston

  • Gość
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1155 dnia: Września 18, 2008, 21:24:49 pm »
Kurde, Wojtek narzeka na K800i, a mi się w sumie podoba (prócz tego tyłu i joya). Dobre toto? Miał być iPhone, miał być K850, ale ostatecznie szukam tel do 500 zł. W miarę mały, do dzwonienia, smsowania, słuchania troszkę muzyki i robienia nieco zdjęć.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1156 dnia: Września 18, 2008, 21:28:12 pm »
Kurde, Wojtek narzeka na K800i, a mi się w sumie podoba (prócz tego tyłu i joya). Dobre toto? Miał być iPhone, miał być K850, ale ostatecznie szukam tel do 500 zł. W miarę mały, do dzwonienia, smsowania, słuchania troszkę muzyki i robienia nieco zdjęć.
Mam K800i i jestem z niego bardzo zadowolony. Joystick IMO sprawdza się świetnie, a na tył po pewnym czasie nie zwraca się uwagi. :-)

Marins

  • Gość
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1157 dnia: Września 18, 2008, 21:30:26 pm »
K800i jest dość sporym tel.

svonston

  • Gość
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1158 dnia: Września 18, 2008, 21:37:16 pm »
No właśnie trochę ceglasty taki, nie?
Otwiera Ci się często ta klapka od aparatu?

A że joye się psują, to wiem - mój K700 lądował w serwisie 2 razy w ciągu 2ch miechów. 8)

Ciapkas

  • Gość
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1159 dnia: Września 18, 2008, 21:47:04 pm »
Kumpel z klasy kupił iPhone'a. Jako, że nie miałem francuskiego całą lekcję się nim bawiłem.

To prawda jest super, ale jak każda komórka szybko się nudzi. Do tego w standardzie ma jebitnie nudne gry. Jedyna frajda to internet.

Wydać na toto 1500 zeta? Łohoho...