Autor Wątek: Killzone 3  (Przeczytany 591383 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2680 dnia: Marca 05, 2011, 17:18:50 pm »
tu bardziej chodzi o modyfikacje wewnątrz gry, które siłą rzeczy wprowadza się patchami. Może spotkali przeszkody nie do przeskoczenia i musieli wszystko pozmieniać. K2 słynął z lagów i double killi, tutaj to świetnie zneutralizowali.
Lagi (dużej różnicy między KZ2 i 3 nie widzę) /double kille (miałem już conajmniej kilka) w KZ2 > brak custom serwerów i balansu w KZ3. Poza tym co to za moda na wypuszczanie patchy? R:FOM byłą grą dopracowaną, a miał bodajże tylko dwa patche. W dodatku była to czysta kosmetyka jak osłabienie granatnika w karabinie. Mało tego - tworzyli grę od podstaw, a GG mając już szkielet wywalili wszystko co najlepsze tłumacząc, że to po to, aby się im patche łatwiej robiło.
Cytuj
Zresztą wiele zmian tłumaczy Seb sugestiami graczy i chęcią wyeliminowania oszustów - stąd niby inne sposoby wyszukiwania meczów czy zasady gier klanowych.
Mam to gdzieś, że jakiś no life oszukuje, aby nabić sobie ratio czy być pierwszy w jakimś śmiesznym rankingu. Wpływ na moją przyjemność z gry (w przeciwieństwie do tuberów i kamperów, których nie można zbanować) ma on żadną. Swoją drogą śmieszne jest to, że z jednej strony GG chce walczyć z oszustami, a z drugiej daje aimbota do psmove :lol: Czymże to jest jak nie oszustwem.

Mrocz

  • Gość
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2681 dnia: Marca 05, 2011, 18:27:16 pm »
a z drugiej daje aimbota do psmove :lol:

Z tym aimbotem to ty srogo przeginasz... Nie zauważyłem jeszcze by ktoś grający na move miał jakąś znaczącą przewagę nad padami... Poczytaj wypowiedzi na tym forum ludzi co grają na Move... Maksymalnie to są w środku rankingów, a czasem nawet na samym dole... Jak ludzie są wprawieni w graniu na padzie, to autocelowanie dla move nie jest dla nich żadnym problemem...

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2682 dnia: Marca 05, 2011, 19:14:53 pm »
a z drugiej daje aimbota do psmove :lol:

Z tym aimbotem to ty srogo przeginasz... Nie zauważyłem jeszcze by ktoś grający na move miał jakąś znaczącą przewagę nad padami... Poczytaj wypowiedzi na tym forum ludzi co grają na Move... Maksymalnie to są w środku rankingów, a czasem nawet na samym dole... Jak ludzie są wprawieni w graniu na padzie, to autocelowanie dla move nie jest dla nich żadnym problemem...
To może ja mam takiego pecha, że akurat trafiam na posty ludzi którzy mówią, że to przegięcie. Swoją drogą ludzie grający na mysiorze też narzekają, że jest beznadziejnie :)

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2683 dnia: Marca 05, 2011, 21:18:46 pm »
a z drugiej daje aimbota do psmove :lol:

Z tym aimbotem to ty srogo przeginasz... Nie zauważyłem jeszcze by ktoś grający na move miał jakąś znaczącą przewagę nad padami... Poczytaj wypowiedzi na tym forum ludzi co grają na Move... Maksymalnie to są w środku rankingów, a czasem nawet na samym dole... Jak ludzie są wprawieni w graniu na padzie, to autocelowanie dla move nie jest dla nich żadnym problemem...
To może ja mam takiego pecha, że akurat trafiam na posty ludzi którzy mówią, że to przegięcie. Swoją drogą ludzie grający na mysiorze też narzekają, że jest beznadziejnie :)
Ty to widze masz same problemy z tym K3, jak Ci nie pasuje to sprzedaj i przestań narzekać

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2684 dnia: Marca 05, 2011, 21:45:11 pm »
a z drugiej daje aimbota do psmove :lol:

Z tym aimbotem to ty srogo przeginasz... Nie zauważyłem jeszcze by ktoś grający na move miał jakąś znaczącą przewagę nad padami... Poczytaj wypowiedzi na tym forum ludzi co grają na Move... Maksymalnie to są w środku rankingów, a czasem nawet na samym dole... Jak ludzie są wprawieni w graniu na padzie, to autocelowanie dla move nie jest dla nich żadnym problemem...
To może ja mam takiego pecha, że akurat trafiam na posty ludzi którzy mówią, że to przegięcie. Swoją drogą ludzie grający na mysiorze też narzekają, że jest beznadziejnie :)
Ty to widze masz same problemy z tym K3, jak Ci nie pasuje to sprzedaj i przestań narzekać

Jak sprzeda, to nie naprawi tym zepsutej gry, więc i nie ma powodu, aby przestać narzekać :]
Ergo, sprzedaż gry nie rozwiązuje problemu :D

Poza tym, czemu nie pozwalasz człowiekowi wyrażać swojego zdania?

Zupełnie jak za komuny - należy chwalić, albo siedzieć cicho xD

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2685 dnia: Marca 05, 2011, 21:56:20 pm »
Nie, po prostu śmieszy mnie koleś jak co chwile narzeka, po co kupował gre, a jak już kupił i tak bardzo mu to wszystko przeszkadza to niech sprzeda

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2686 dnia: Marca 05, 2011, 22:19:49 pm »
Nie, po prostu śmieszy mnie koleś jak co chwile narzeka, po co kupował gre, a jak już kupił i tak bardzo mu to wszystko przeszkadza to niech sprzeda

Nie jestem tutaj, by robić za jego adwokata, ale niesłusznie się sadzisz.

Daj ludziom po prostu narzekać, skoro mają ku temu powody. To jest forum dyskusyjne.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2687 dnia: Marca 05, 2011, 22:32:42 pm »
Daj ludziom po prostu narzekać, skoro mają ku temu powody. To jest forum dyskusyjne.
Wpis.

Nie, po prostu śmieszy mnie koleś jak co chwile narzeka, po co kupował gre
Skąd mógł wiedzieć przed zakupem o rzeczach, które mu przeszkadzają obecnie?

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2688 dnia: Marca 05, 2011, 22:38:55 pm »
a z drugiej daje aimbota do psmove :lol:

Z tym aimbotem to ty srogo przeginasz... Nie zauważyłem jeszcze by ktoś grający na move miał jakąś znaczącą przewagę nad padami... Poczytaj wypowiedzi na tym forum ludzi co grają na Move... Maksymalnie to są w środku rankingów, a czasem nawet na samym dole... Jak ludzie są wprawieni w graniu na padzie, to autocelowanie dla move nie jest dla nich żadnym problemem...
To może ja mam takiego pecha, że akurat trafiam na posty ludzi którzy mówią, że to przegięcie. Swoją drogą ludzie grający na mysiorze też narzekają, że jest beznadziejnie :)
Ty to widze masz same problemy z tym K3, jak Ci nie pasuje to sprzedaj i przestań narzekać
A ja myślę, że jesteś zwykłym fanbojem i żal ci dupsko ściska, jak jadę po grze na twój ulubiony sprzęt. Będąc na moim miejscu - na złość ludziom mającym Xboxa - walnął byś na forum komenta ,,o ja, ale ta gra jest super", a samą grę walnąłbyś w kąt. I ,,koleś" mogę pisać co chcę, bo to jest FORUM. Jak nie wiesz co znaczy to słowo to wpisz sobie w google, to się dowiesz.  A poza tym Polakiem jestem więc narzekam  :lol:

EDIT: Żebyś rozluźnił napięte poślady to napiszę jeszcze, że gdybym miał X360 i trafiła by w moje łapy jakaś ch**owa gra, to też bym narzekał  :lol:
« Ostatnia zmiana: Marca 05, 2011, 22:43:14 pm wysłana przez dante0 »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2689 dnia: Marca 06, 2011, 00:45:52 am »
mogę pisać co chcę
Byle na temat.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2690 dnia: Marca 06, 2011, 07:45:11 am »
Skąd mógł wiedzieć przed zakupem o rzeczach, które mu przeszkadzają obecnie?
Eee, była dostępna beta MP dla wszystkich i długo przed premierą było wiadomo, że teraz będzie matchmaking a Custom Games wydadzą jako patcha.

Lagi (dużej różnicy między KZ2 i 3 nie widzę) /double kille (miałem już conajmniej kilka) w KZ2 > brak custom serwerów i balansu w KZ3.
Lagi i płynność rozgrywki jest zdecydowanie na korzyść K3 i to jest fakt niezaprzeczalny, podobnie jak double kille, który mi się zdarzył jak do tej pory raz - no i kwestia balansu, może w K2 balans był utrzymany kiedy każdy mógł wziąć Assaulta ze zwiększonym pancerzem i przerąbanym boostem? Albo Inżyniera i możliwością wybrania tego boosta bądź jego mocarne wieżyczki? Osobiście uważam, że balans jest na korzyść K3, już nie trzeba ścierać się z botami, bo są słabe i robią tylko za wsparcie a nie za główną linię obrony.

_Maniek_

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 545
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2691 dnia: Marca 06, 2011, 10:10:48 am »
Również nie zauważyłem żadnych lagów, może czasem zwolnienia animacji, ale to wszystko. Nie wywaliło mnie z gry ani razu (w Black Ops średnio co 3-4 grę...).
Klasy są tak zbalansowane, że każda z nich nie ma przewagi nad inną we fragowaniu (no może oprócz strzelca wyborowego na większych odległościach, ale chyba o to w tej klasie chodzi), natomiast wszystkie zdolności są bardzo przydatne do konkretnych misji.

Teraz zmieniłem medyka na taktyka i tyle mogę powiedzieć o zajmowaniu obszarów -  :eek: Szczególnie na Pyrrhus Crater.

sandwolf

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-03-2011
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2692 dnia: Marca 06, 2011, 10:30:16 am »
na playspocie znowu jest KIllzon 3 PL za 169 PLN
http://playspot.pl/gry/killzone-3_4210,prod/

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2693 dnia: Marca 06, 2011, 11:03:03 am »
Skąd mógł wiedzieć przed zakupem o rzeczach, które mu przeszkadzają obecnie?
Eee, była dostępna beta MP dla wszystkich i długo przed premierą było wiadomo, że teraz będzie matchmaking a Custom Games wydadzą jako patcha.
Tylko, że beta jest po to, aby wyłapać błedy, które zgłaszają ludzie i nanieść poprawki. GG tego nie zrobiło.
Cytuj
(...)no i kwestia balansu, może w K2 balans był utrzymany kiedy każdy mógł wziąć Assaulta ze zwiększonym pancerzem i przerąbanym boostem? Albo Inżyniera i możliwością wybrania tego boosta bądź jego mocarne wieżyczki?
Tylko nie wiem czy zauważyłeś, ale cały czas chodzi mi o to, że usuwając customy, GG pozbawiła graczy możliwości banowania całego tego syfu. W przeciwieństwie do ciebie ja (z ziomami z PSN) nie grałem na full serwerach z tuberami i assaultami. Zawsze wybierałem mecze 8v8, gdzie były na to bany.
Cytuj
Osobiście uważam, że balans jest na korzyść K3, już nie trzeba ścierać się z botami, bo są słabe i robią tylko za wsparcie a nie za główną linię obrony.
Trzeba dodać, że to wsparcie rakietowe :lol:

Wiadomość scalona: Marca 06, 2011, 11:22:04 am
Klasy są tak zbalansowane, że każda z nich nie ma przewagi nad inną we fragowaniu (no może oprócz strzelca wyborowego na większych odległościach, ale chyba o to w tej klasie chodzi),
I na mniejszych też, a o to już nie chodzi. Kampa w pomieszczeniach i seria z karabinu w plecy to standard. Albo coś takiego. Biegnie sobie dwóch gości z mojego teamu ciasnym korytarzem, a tu nagle nie ma ich. Snajper ustawił się na końcu przejścia, włączył camo, poczekał jak kolesie podejdą do niego na trzy metry i położył ich serią z karabinu. Do śmiechu im raczej nie było. Nie chce mi się juz nawet wspominać o tym, że snajpa zabijająca jedym strzałem na tak dużych mapach to absurd. Dwa strzały w korpus powinny być.
« Ostatnia zmiana: Marca 06, 2011, 11:22:04 am wysłana przez dante0 »

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2694 dnia: Marca 06, 2011, 11:29:29 am »
Nie wiem jak dla was ale u mnie póki co KZ2>KZ3  :-?

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2695 dnia: Marca 06, 2011, 11:40:55 am »
Nie wiem jak dla was ale u mnie póki co KZ2>KZ3  :-?
zastanawiam sie czy dzis nie wystawić na allegro :-?
Kiedy ma wyjść ten patch 1.04?

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2696 dnia: Marca 06, 2011, 11:43:05 am »
Nie wiem jak dla was ale u mnie póki co KZ2>KZ3  :-?
zastanawiam sie czy dzis nie wystawić na allegro :-?
Kiedy ma wyjść ten patch 1.04?

Podobno w przyszłym tygodniu.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 570
  • Reputacja: 252
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2697 dnia: Marca 06, 2011, 12:20:58 pm »
Graficznie to najwyższa półka, choć takiego wrażenia jak Kz/Kz2 nie robi. Należy pamiętać jednak, iż Kz na PS2 prezentował się tak, że niektórzy nie wierzyli, że tak FPS może na sprzęcie Sony wyglądać.
Z sequelem sprawa jest jasna bowiem w momencie premiery nie było lepiej wyglądającej pozycji. Kz3 to oczywiście krok naprzód, ale znowuż nie taki to skok jakościowy w stosunku do poprzedniczki.
Zupełnie odmienne doznania oferuje w trzy de. Nie ma co dyskutować lepsze/gorsze, są po porostu inne. Fakt faktem, że na odpowiednim tv, Kz3 wygląda przednio, ale i na tych pozbawionych rzeczonego efektu nie ma się czego wstydzić. Nie ma obecnie lepiej prezentującego się przedstawiciela FPS.

Sfera audio jest wyborna, choć przyznam, iż brakuje mi fenomenalnego motywu muzycznego z trybów wojny, który występował w poprzedniej odsłonie. Polonizacja bardzo dobra. Osobiście nie uznaję kloacznego języka, ale mierził nieco ugrzeczniony język poprzedniczki. Ten z Kz3 idealnie w tło wojenne się wkomponował. Głosy nowych złych na plus.

Kampania jest dobrze przemyślana. Akcja niemal non stop, nie sposób czuć znużenia kolejnymi rozwiązaniami, tudzież samą mechaniką. Słynne 4 godz. także można pomiędzy bajki włożyć.
Jest ciekawie, a że sama gra nie wychodzi z częstotliwością CoD, to nie uważam by było na co psioczyć.

Jedyne co bym zmienił to dzbany za tryb wieloosobowy. Powinni dodać złoto za zdobycie wszystkich odznaczeń. Kz2 był jedną z najbardziej wymagających i czasochłonnych przy tym gier do zdobycia 100%.
Nie jest to co prawda NGS II, ale i tak cyfrowa Qomolangma. Kz3 to nawet nie polskie Tatry.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2698 dnia: Marca 07, 2011, 08:12:31 am »
Tylko nie wiem czy zauważyłeś, ale cały czas chodzi mi o to, że usuwając customy, GG pozbawiła graczy możliwości banowania całego tego syfu. W przeciwieństwie do ciebie ja (z ziomami z PSN) nie grałem na full serwerach z tuberami i assaultami. Zawsze wybierałem mecze 8v8, gdzie były na to bany.
Też grałem tylko na takich meczach, ale około rok po premierze, to czasami ciężko było znaleźć mecz 8vs8 mający wszystkie tryby w Warzone - na takiej ilości grali już praktycznie tylko w Body Count, jeśli się chciało zagrać w Warzone to pozostawało w sumie tylko na serwerach dla 32 graczy.

Trzeba dodać, że to wsparcie rakietowe :lol:
No tak, bo trafiasz akurat na pomieszczenie, gdzie są 4 takie wieżyczki. :roll: Poza tym, tymi rakietami to tak rzadko strzelają, no i w dodatku, zanim wieżyczka Cię namierzy, możesz ją rozwalić - nie mówiąc o tym, że rakiety można uniknąć.

Ogur

  • Gość
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2699 dnia: Marca 07, 2011, 08:43:25 am »
Qomolangma.

Wreszcie wiem jak to się pisze.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2700 dnia: Marca 07, 2011, 10:43:28 am »
Qomolangma.

Wreszcie wiem jak to się pisze.
ale wiesz co znaczy :P

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2701 dnia: Marca 07, 2011, 11:18:30 am »
No tak, bo trafiasz akurat na pomieszczenie, gdzie są 4 takie wieżyczki. :roll:
Tak, kamikaze jestem i pcham się do bazy przeciwnika.
Cytuj
Poza tym, tymi rakietami to tak rzadko strzelają, no i w dodatku, zanim wieżyczka Cię namierzy, możesz ją rozwalić - nie mówiąc o tym, że rakiety można uniknąć.
Tylko wieżyczka nie zawsze musi być jedynym jedynym celem, który trzeba wyeliminować. Walczysz sobie z kimś, a tu bum z rakiety  :)

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2702 dnia: Marca 07, 2011, 12:00:40 pm »
PS3site:
Cytuj
Według serwisu VGChartz, który zbiera informacje o sprzedaży gier na całym świecie, w pierwszym tygodniu na półkach sklepowych Killzone 3 sprzedało się o blisko jedną trzecią gorzej niż poprzednia odsłona serii. Konkretne dane mówią o 750.000 sztuk w przypadku Killzone 2 i tylko 500.000 sztuk w przypadku Killzone 3. Wynik jest więc znacznie, znacznie słabszy.
Ale to dane z VGChartz wiec niekoniecznie muszą być prawdziwe.
A myślałem, że po dodaniu kolorków, killstrików i zmianie klimatu, gra sprzeda sie duuużo lepiej niż dwójka...

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2703 dnia: Marca 07, 2011, 13:09:13 pm »
PS3site:
Cytuj
Według serwisu VGChartz, który zbiera informacje o sprzedaży gier na całym świecie, w pierwszym tygodniu na półkach sklepowych Killzone 3 sprzedało się o blisko jedną trzecią gorzej niż poprzednia odsłona serii. Konkretne dane mówią o 750.000 sztuk w przypadku Killzone 2 i tylko 500.000 sztuk w przypadku Killzone 3. Wynik jest więc znacznie, znacznie słabszy.
Ale to dane z VGChartz wiec niekoniecznie muszą być prawdziwe.
A myślałem, że po dodaniu kolorków, killstrików i zmianie klimatu, gra sprzeda sie duuużo lepiej niż dwójka...

Dobrze im tak! Niech tę grę oleje jeszcze więcej osób!

Odwalili taką chałę, że porażka to jedyne na co teraz zasługują.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2704 dnia: Marca 07, 2011, 13:36:34 pm »
Dobrze im tak! Niech tę grę oleje jeszcze więcej osób!
Odwalili taką chałę, że porażka to jedyne na co teraz zasługują.
No bez przesady.. To obiektywnie patrząc świetny FPS i wysokie oceny są jak najbardziej zasłużone.
Ale przyznam, ze jako fan dwójki jestem rozczarowany, bo za mocno zmienili klimat.. Także mnie też mimo wszystko cieszy, że sprzedaje sie gorzej niż druga część.. (o ile to prawda)
Może kontynuacja wróci na dobre tory :roll:

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2705 dnia: Marca 07, 2011, 13:50:02 pm »
Dobrze im tak! Niech tę grę oleje jeszcze więcej osób!
Odwalili taką chałę, że porażka to jedyne na co teraz zasługują.
No bez przesady.. To obiektywnie patrząc świetny FPS i wysokie oceny są jak najbardziej zasłużone.
Ale przyznam, ze jako fan dwójki jestem rozczarowany, bo za mocno zmienili klimat.. Także mnie też mimo wszystko cieszy, że sprzedaje sie gorzej niż druga część.. (o ile to prawda)
Może kontynuacja wróci na dobre tory :roll:

Obiektywnie patrząc gra została wypuszczona na rynek z banalną kampanią i totalnie skopanym multi.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2706 dnia: Marca 07, 2011, 14:04:17 pm »
Światełko w tunelu się pojawiło, jeden z przedstawicieli CoDowych FPS'ów zalicza wtopę finansową na premierze. Branża zdrowieje  8)

Teraz tylko czekać na zdecydowany spadek sprzedaży MW3 i można świętować  :dance:

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2707 dnia: Marca 07, 2011, 14:05:45 pm »
Obiektywnie patrząc gra została wypuszczona na rynek z banalną kampanią i totalnie skopanym multi.
A recenzenci na całym świecie zostali przekupieni przez sony.

el becetol

  • Gość
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2708 dnia: Marca 07, 2011, 14:22:02 pm »
Światełko w tunelu się pojawiło, jeden z przedstawicieli CoDowych FPS'ów zalicza wtopę finansową na premierze. Branża zdrowieje  8)

CoDy się sprzedają na fali hamburgerowych orgazmów nad obrazem dzielnego amerykańskiego wojaka hollywoodzko ratującego świat przed terroryzmem. KZ to S-F. Mechanika to sprawa drugorzędna, liczy się modny temat.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2709 dnia: Marca 07, 2011, 14:22:58 pm »
Dobrze im tak! Niech tę grę oleje jeszcze więcej osób!
Odwalili taką chałę, że porażka to jedyne na co teraz zasługują.
No bez przesady.. To obiektywnie patrząc świetny FPS i wysokie oceny są jak najbardziej zasłużone.
Ale przyznam, ze jako fan dwójki jestem rozczarowany, bo za mocno zmienili klimat.. Także mnie też mimo wszystko cieszy, że sprzedaje sie gorzej niż druga część.. (o ile to prawda)
Może kontynuacja wróci na dobre tory :roll:

Obiektywnie patrząc gra została wypuszczona na rynek z banalną kampanią i totalnie skopanym multi.
:lol:

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2710 dnia: Marca 07, 2011, 14:31:33 pm »
Dobrze im tak! Niech tę grę oleje jeszcze więcej osób!
Odwalili taką chałę, że porażka to jedyne na co teraz zasługują.
No bez przesady.. To obiektywnie patrząc świetny FPS i wysokie oceny są jak najbardziej zasłużone.
Ale przyznam, ze jako fan dwójki jestem rozczarowany, bo za mocno zmienili klimat.. Także mnie też mimo wszystko cieszy, że sprzedaje sie gorzej niż druga część.. (o ile to prawda)
Może kontynuacja wróci na dobre tory :roll:

Obiektywnie patrząc gra została wypuszczona na rynek z banalną kampanią i totalnie skopanym multi.
:lol:
Cytuj
To obiektywnie patrząc świetny FPS i wysokie oceny są jak najbardziej zasłużone.
:lol:

...bo wklejanie linków do wikipedii z definicjami jest już nudne :]

Wiadomość scalona: Marca 07, 2011, 14:36:22 pm

Obiektywnie patrząc gra została wypuszczona na rynek z banalną kampanią i totalnie skopanym multi.
A recenzenci na całym świecie zostali przekupieni przez sony.

« Ostatnia zmiana: Marca 07, 2011, 14:36:22 pm wysłana przez maertin »

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 570
  • Reputacja: 252
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2711 dnia: Marca 07, 2011, 15:24:50 pm »
PS3site:
Cytuj
Według serwisu VGChartz, który zbiera informacje o sprzedaży gier na całym świecie, w pierwszym tygodniu na półkach sklepowych Killzone 3 sprzedało się o blisko jedną trzecią gorzej niż poprzednia odsłona serii. Konkretne dane mówią o 750.000 sztuk w przypadku Killzone 2 i tylko 500.000 sztuk w przypadku Killzone 3. Wynik jest więc znacznie, znacznie słabszy.
Ale to dane z VGChartz wiec niekoniecznie muszą być prawdziwe.
A myślałem, że po dodaniu kolorków, killstrików i zmianie klimatu, gra sprzeda sie duuużo lepiej niż dwójka...
Szkoda, iż tytuł tego kalibru i o takiej jakości przegrywa tak znacząco z takim CoD: BO. Nie twierdzę, ze ten drugi jest zły, ale taka rozbieżność jest wręcz żenująca.
Dalej tak pójdzie, to przy kolejnej generacji zostaniemy przy Halo i MW.... -_-


Qomolangma.

Wreszcie wiem jak to się pisze.
Cieszy mnie to, że mogłem pomóc.  :tongue3:

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2712 dnia: Marca 07, 2011, 16:33:28 pm »
Obiektywnie patrząc gra została wypuszczona na rynek z banalną kampanią i totalnie skopanym multi.
A recenzenci na całym świecie zostali przekupieni przez sony.
WPIS  :lol: :lol:

Ogur

  • Gość
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2713 dnia: Marca 07, 2011, 16:45:23 pm »
Światełko w tunelu się pojawiło, jeden z przedstawicieli CoDowych FPS'ów zalicza wtopę finansową na premierze. Branża zdrowieje  8)

CoDy się sprzedają na fali hamburgerowych orgazmów nad obrazem dzielnego amerykańskiego wojaka hollywoodzko ratującego świat przed terroryzmem.

MacTavish jest brytolem :(

el becetol

  • Gość
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2714 dnia: Marca 07, 2011, 17:01:58 pm »
Światełko w tunelu się pojawiło, jeden z przedstawicieli CoDowych FPS'ów zalicza wtopę finansową na premierze. Branża zdrowieje  8)

CoDy się sprzedają na fali hamburgerowych orgazmów nad obrazem dzielnego amerykańskiego wojaka hollywoodzko ratującego świat przed terroryzmem.

MacTavish jest brytolem :(

Ale Jackson był amerykańcem dopóki nie zginął w wybuchu nuklearnym(!) wywołanym przez muslima (!!)na usługach ruska(!!!). Wiadomo że chodzi o nowocześnie wyposażoną koalicje vs całe zło tego świata, a cały scenariusz to najdurniesze banały kina akcji wsadzone w jeden rollercoaster i to właśnie świadczyło o sukcesie MW. SF tak nie grzeje amerykanów jak walka z terroryzmem.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2715 dnia: Marca 07, 2011, 17:04:46 pm »
Światełko w tunelu się pojawiło, jeden z przedstawicieli CoDowych FPS'ów zalicza wtopę finansową na premierze. Branża zdrowieje  8)

CoDy się sprzedają na fali hamburgerowych orgazmów nad obrazem dzielnego amerykańskiego wojaka hollywoodzko ratującego świat przed terroryzmem.

MacTavish jest brytolem :(
SF tak nie grzeje amerykanów jak walka z terroryzmem.

Halo? :P

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2716 dnia: Marca 07, 2011, 17:07:48 pm »
Obiektywnie patrząc gra została wypuszczona na rynek z banalną kampanią i totalnie skopanym multi.
WPIS!!!

Ogur

  • Gość
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2717 dnia: Marca 07, 2011, 17:10:20 pm »
Światełko w tunelu się pojawiło, jeden z przedstawicieli CoDowych FPS'ów zalicza wtopę finansową na premierze. Branża zdrowieje  8)

CoDy się sprzedają na fali hamburgerowych orgazmów nad obrazem dzielnego amerykańskiego wojaka hollywoodzko ratującego świat przed terroryzmem.

MacTavish jest brytolem :(

Ale Jackson był amerykańcem dopóki nie zginął w wybuchu nuklearnym(!) wywołanym przez muslima (!!)na usługach ruska(!!!). Wiadomo że chodzi o nowocześnie wyposażoną koalicje vs całe zło tego świata, a cały scenariusz to najdurniesze banały kina akcji wsadzone w jeden rollercoaster i to właśnie świadczyło o sukcesie MW. SF tak nie grzeje amerykanów jak walka z terroryzmem.

Teoretycznie to Killzone 2 i 3 opowiada jak USA napada na Wielką Brytanię. :P

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2718 dnia: Marca 07, 2011, 18:05:15 pm »
Maertin, Ty nawet tej gry nie kupiłeś, a krzyczysz najwięcej. :troll:

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Killzone 3
« Odpowiedź #2719 dnia: Marca 07, 2011, 19:40:05 pm »
Maertin, Ty nawet tej gry nie kupiłeś, a krzyczysz najwięcej. :troll:

Grałem w betę :troll:

Poza tym mam pełne prawo do wyrażania swojego zdania na podstawie relacji niemalże wszystkich klanowiczów i inne źródeł, oprócz Ciebie i Marinsa, dwóch fanboyów KZ3 :troll: :P Zresztą Marinsowi też już nerwy puszczają powoli.
« Ostatnia zmiana: Marca 07, 2011, 19:44:10 pm wysłana przez maertin »

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!