Autor Wątek: Forza Motorsport 3  (Przeczytany 231953 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwca 02, 2009, 00:28:20 am »
kurde zagrzebiscie to wyglada - naprawde nie myslalem ze taka grafe zrobia w 60 klatkach  :shock:
Po pierwsze to co pokazali to był render, nawet widac po ujęciach (wystarczy zobaczyć materiał w HD z gamersyde), a po drugie nawet ten render wygląda gorzej niz GT5:P.


Ten filmik z gametrailers (ten kilku sekundowy, nie ten trauiler) to chyba ga gameplay, ale słaba jakość a i nic nie widać.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2009, 00:32:17 am wysłana przez Piter_neo »

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwca 02, 2009, 00:32:58 am »
Super Piter Neo, cieszymy się prawie tak jak z obrazków ze Splinter Cella.

Co by nie mówić, grafika w trailerze na stronie jest ok, ale do Gran Turismo się nie umywa.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwca 02, 2009, 00:41:07 am »
Tutaj macie gameplay:
Super Piter Neo, cieszymy się prawie tak jak z obrazków ze Splinter Cella.

Co by nie mówić, grafika w trailerze na stronie jest ok, ale do Gran Turismo się nie umywa.
Dzięki, staram się sprostowac co się da i umieścić najnowsze informacje.

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwca 02, 2009, 00:42:59 am »
http://www.gamersyde.com/stream_11167_en.html tutaj lepsza jakość gameplayu,

Jest dobrze,ba wygląda naprawdę świetnie ale jest spora różnica między wykonaniem tego,a renderem/trailerem gdzie auta robią bączki,mijają siebie itp

nakimushi

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwca 02, 2009, 00:44:05 am »
przeciez tu jest gameplay i skriny

http://www.gamersyde.com/news_7925_en.html

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwca 02, 2009, 00:48:41 am »
Ja się cieszę, że postanowili dodać więcej tras w ładnych miejscówkach i widać, że będą bardzo ciekawe i urozmaicone.

Bolączką Forzy 2 była monotonia i mało urozmaicone, nieciekawe trasy.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwca 02, 2009, 01:12:37 am »
Nie wiem, ale jesli wy mowicie o tym filmiku


ze render i smiesznie wyglada, jak Ridge Racer, to nie wiem czy ogladaliscie konferencje, gdzie koles powiedzial ze calosc zostala zrobiona w edytorze video jaki bedzie miala Forza 3. Takie rzeczy to robili juz kolesie w Forzie 2, ba nawet lepsze filmiki krecili. Ja uwazam ze to wszystko jest na silniku z gry, owszem jest tam kilka malych renderowanych wstawek, ale wiekszosc biega na silniku z gry.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwca 02, 2009, 01:19:47 am »
Graficznie będzie gorzej niż w GT5 (przynajmniej wozy, bo np otoczenie tras wygląda lepiej), a mimo to jakoś bardziej czekam na Forze :) Po prezentacji czuć, że gra będzie przednia :D















Ps. Jak chcecie mogę dać skriny w spoiler, bo trochę ich jest :)

Cytuj
to nie wiem czy ogladaliscie konferencje, gdzie koles powiedzial ze calosc zostala zrobiona w edytorze video jaki bedzie miala Forza 3
Słuszna uwaga ReD. Ja też słyszałem jak gościu gadał o edytorze, który zapewne będzie jedną z głównych nowości F3. Zrobienie takiego filmiku jak na prezentacji może być ultra trudne, ale myślę, że edytor może dać kupę frajdy i być świetnym patentem :)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwca 02, 2009, 01:27:28 am »
Ja mysle ze ten edytor bedzie cieszyl sie rownie wielka popularnoscia co malowanie samochodow w czesci 2, moze nawet wieksza.

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwca 02, 2009, 08:16:40 am »
@ Piter_neo oglądałeś konferencje i inni mu podobni(MarcePan)..z tego co mówicie i po tym co pokazujecie to mam wrażenie że NIE.
@ _rEd_
Dokładnie o tym mówili, więc nie wiem gdzie ten render..to było wszystko pokazywane na silniku z gry ;)

Tu 100% Gameplay!

Oglądać w HD of course ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2009, 08:18:17 am wysłana przez Unlimited »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwca 02, 2009, 09:08:09 am »
Nie wiem, ale jesli wy mowicie o tym filmiku


ze render i smiesznie wyglada, jak Ridge Racer, to nie wiem czy ogladaliscie konferencje, gdzie koles powiedzial ze calosc zostala zrobiona w edytorze video jaki bedzie miala Forza 3. Takie rzeczy to robili juz kolesie w Forzie 2, ba nawet lepsze filmiki krecili. Ja uwazam ze to wszystko jest na silniku z gry, owszem jest tam kilka malych renderowanych wstawek, ale wiekszosc biega na silniku z gry.
@Unlimited
Cytuj
@ Piter_neo oglądałeś konferencje i inni mu podobni(MarcePan)..z tego co mówicie i po tym co pokazujecie to mam wrażenie że NIE.
@ _rEd_
Dokładnie o tym mówili, więc nie wiem gdzie ten render..to było wszystko pokazywane na silniku z gry

Ale wy jestescie latwowierni... Zobaczcie sobie dokladnie ten trailer i trailer z Replayi [http://www.gamersyde.com/leech_11167_en.html]. Przeciez roznica jest kolosolna. Inne AA, inne oswietlenie, samochody maja pelny ray-tracing [chodzi o odbicia], tzn, ze nie dosc, ze odbija swietnie otoczenie to jeszcze odbijaja mijajace je samochody [zobaczcie potem sobie na odbicia w wersji 'replay'], model kierowcy jest inny, modele samochodow tez sa z 2 razy lepsze, dym jest kompletnie inny, kepki trawy rzucaja wlasne cienie, a Wy mowicie, ze to jest na silniku gry. To jest render, tylko zrobiony tak by wygladalo, ze moglby to byc gameplay/replay.


BTW z czysto technicznych aspektow wydaje mi sie, ze Forza moze nie miec selfshadowingu wnetrza samochodu, ale ciezko to narazie stwierdzic na bazie tak malej ilosci materialow.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2009, 09:12:57 am wysłana przez KKRT »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwca 02, 2009, 09:23:51 am »
Tu 100% Gameplay!

Oglądać w HD of course ;)

No i co tu jest wyższej jakości niż w GT5:P? Auta to klasa niżej, wnętrza też, oświetlenie to już w ogóle bez porównania słabsze, mniejsza liczba aut na trasie. Jedynie sam tor prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Moment w który zostaje uderzona Corvette pokazuje na jak słabym poziomie będą kolizje (aczkolwiek i tak sporo wyższym poziomie niż te z GT5:P). Do tego niższa rozdzielczość gry niż w produkcji Polyphony.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2009, 09:33:48 am wysłana przez MarcePan »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwca 02, 2009, 09:36:39 am »
marcepan, do GT5:P to, wiadomo, że forza się nie umywa! :cool:

co nie zmienia faktu, że względem drugiej części wykonali gigantyczny skok naprzód i gierka prezentuje się przewyśmienicie i zapewne będzie najlepszym racerem na tej generacji konsol.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwca 02, 2009, 09:48:07 am »
Skok między 2 a 3 jest ogromny i to jest fakt. Gra jest dynamiczna co się bardzo chwali. Na X0 to zdecydowanie najlepszy racer i nie ukrywam że gdybym był bogaty to bym kupił X0 i tą grę wraz z jakąś sensowną kierownicą, którą FM3 powinna support'ować.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwca 02, 2009, 09:52:35 am »
Dokładnie o tym mówili, więc nie wiem gdzie ten render..to było wszystko pokazywane na silniku z gry ;)
Jak byś znał się cokolwiek na grafice to byś wiedział, że ten trailer, w którym robia konkuręcje Ridge Racer-owi, jest renderem. To jest tak oczywiste, że trzeba byc ślepym by tego nie widzieć.


Jeżeli chodzi o samą gre to zapowiada się wyśmienicie. Zróżnicowane trasy w ładnych miejscówkach, wnętrza pojazdów. Tych elementów mi brakowało w poprzedniczce. Niech jeszcze tylko poprawia największy bubel poprzedniej części, czyli to, że najlepsze samochody startowały z pierwszych miejsc, a słabsze z końca. Przez to w Forzie 2 praktycznie nigdy nie ścigałem się z przeciwnikami. Startowałem pierwszy i już tak do mety dojeżdżałem. W całą grę grało sie jak w time trial, ścigało się tylko ze swoim czasem.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2009, 09:57:41 am wysłana przez Piter_neo »

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwca 02, 2009, 12:01:30 pm »
Skok między 2 a 3 jest ogromny i to jest fakt. Gra jest dynamiczna co się bardzo chwali. Na X0 to zdecydowanie najlepszy racer i nie ukrywam że gdybym był bogaty to bym kupił X0 i tą grę wraz z jakąś sensowną kierownicą, którą FM3 powinna support'ować.
Supportuję tą od Fanatec'a ;)
Dla mnie wnętrza są na takim samym poziomie jak w GT5P, czasem wręcz lepsze. Samochody są bardzo blisko serii GT, zaś otoczenie jest ładniejsze niż w Gt5P. Piszę Gt5P bo o GT5 nie wiemy za wiele, choć ten kto dobrze zna branże i politykę Polyphony wie że Gt5P i Gt5 nie będzie się różnić graficznie w stopniu większym niż delikatne zmiany. Po prostu dostarczą więcej trybów gry, dla mnie GT5 to idealna gra na TT i nic ponad to. Ścigać się nie ma z kim..Zaś Forza to oprócz TT jeszcze bardzo dobra gra wyścigowa, gdyż przeciwnicy mają AI w odróżnieniu od GT5P czy GT5(i tak będzie takie same), do tego fantastyczny multi, można tworzyć klany, które są rozpoznawalne w sieci.

Do tego mamy dachowania(czyli porządną Fizykę), a tego brakuję GT jak cholera!
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2009, 12:05:05 pm wysłana przez Unlimited »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #96 dnia: Czerwca 02, 2009, 12:09:50 pm »
To że jakaś tam kierownica działa pod FM3 nie oznacza od razu że gra obsługuje to kółko tak jak powinna. Mam tu na myśli 900 stopni i zmyślnie opracowaną obsługę FF.

Co do kokpitów to te z FM3 są daleko za kokpitami z GT5:P. Oświetlenie dynamicznie nie istnieje w FM3. Pod względem grafiki FM3 nie może równać się z GT5:P i piszą to nawet posiadacze X0.
: Czerwiec 02, 2009, 11:07:01 am
Do tego mamy dachowania(czyli porządną Fizykę), a tego brakuję GT jak cholera!

Yyy te sztuczne kolizje nazywasz porządną fizyką??? o_0 Zobacz jak żałośnie wygląda wypadek Corvette oraz dachowanie gdzie auto zaraz potem staje na koła a ręce kierowcy nawet nie drgną. Owszem i tak ten element miecie GT5:P ale nie zmienia to faktu że jest kiepski jak cholera.

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #97 dnia: Czerwca 02, 2009, 12:12:24 pm »
To że jakaś tam kierownica działa pod FM3 nie oznacza od razu że gra obsługuje to kółko tak jak powinna. Mam tu na myśli 900 stopni i zmyślnie opracowaną obsługę FF.

Co do kokpitów to te z FM3 są daleko za kokpitami z GT5:P. Oświetlenie dynamicznie nie istnieje w FM3. Pod względem grafiki FM3 nie może równać się z GT5:P i piszą to nawet posiadacze X0.
: Czerwiec 02, 2009, 11:07:01 am
Do tego mamy dachowania(czyli porządną Fizykę), a tego brakuję GT jak cholera!

Yyy te sztuczne kolizje nazywasz porządną fizyką??? o_0 Zobacz jak żałośnie wygląda wypadek Corvette oraz dachowanie gdzie auto zaraz potem staje na koła a ręce kierowcy nawet nie drgną. Owszem i tak ten element miecie GT5:P ale nie zmienia to faktu że jest kiepski jak cholera.
Ad.1 Dla mnie te wnętrze jest ładniejsze od tego w GT5P.



Ad.2
Owszem idealnie jeszcze nie jest, ale gra wychodzi za 4,5 mc więc spokojnie ;)

Myślę że wstrzymajmy się z argumentami do pokazania GT5 na konferencji Sony, czyli mam nadzieje do dziś do godz. 20. Zwolnię się z pracy wcześniej by ją na spokojnie zobaczyć :cool:

Ad.2
O kierę jestem spokojny, Fanatec jest tu przed Logitechem w tej kwestii. Chociaż pewnie wydadzą jakąś nową kierę na potrzebny GT5.

Rafael25PL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-05-2009
  • Wiadomości: 243
  • Reputacja: 0
  • Live is brutal a lupi ma słabe AI xD
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #98 dnia: Czerwca 02, 2009, 12:13:05 pm »
Ze niby w Fozie3 jest lepsze wnętrze samochodu?  :lol: :lol:ktos tu fantazjuje
PS ty na serio myślisz ze ta fotka pochodzi z gameplayou?? Przecież jak zobaczyłem gameplay a wnętrze tego samochodu to jak ziemia a niebo
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2009, 12:15:14 pm wysłana przez Rafael25PL »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #99 dnia: Czerwca 02, 2009, 12:13:59 pm »
Chłopie ale pokaż mi to w grze a nie jakieś fotki nie wiadomo skąd. Na screenie z gry widzę że kokpit jest kiepski a do tego oświetlenie wnętrza auta jest marniejsze niż w GRID.

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #100 dnia: Czerwca 02, 2009, 12:14:41 pm »
Widzę screen'a i dla mnie te wnętrze jest na poziomie co najmniej GT5, a dla mnie nawet ładniejsze.
Fotka jest z gry, a niby skąd...z kosmosu :D

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #101 dnia: Czerwca 02, 2009, 12:15:46 pm »
O kierę jestem spokojny, Fanatec jest tu przed Logitechem w tej kwestii. Chociaż pewnie wydadzą jakąś nową kierę na potrzebny GT5.

Bzdura. Pisałem o tym w temacie o GT5 gdyż miałem okazję krótko sprawdzić parę kierownic. Fantec jest lepszy od DFP ale już nowe DFP ją zjada. Mowa tutaj o FF bo wykonanie Fanteca lepsze.
: Czerwiec 02, 2009, 11:15:25 am
Widzę screen'a i dla mnie te wnętrze jest na poziomie co najmniej GT5, a dla mnie nawet ładniejsze.
Fotka jest z gry, a niby skąd...z kosmosu :D


Mam zacząć wrzucać fotki w photo mode???

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #102 dnia: Czerwca 02, 2009, 12:15:52 pm »
Chłopie ale pokaż mi to w grze a nie jakieś fotki nie wiadomo skąd. Na screenie z gry widzę że kokpit jest kiepski a do tego oświetlenie wnętrza auta jest marniejsze niż w GRID.

Przecież sam oceniłeś gre po renderze mówiąc, że to konkurencja dla Ridge racera to dlaczego ten screen nie może być z gry ?

Rafael25PL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-05-2009
  • Wiadomości: 243
  • Reputacja: 0
  • Live is brutal a lupi ma słabe AI xD
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #103 dnia: Czerwca 02, 2009, 12:16:42 pm »
Widzę screen'a i dla mnie te wnętrze jest na poziomie co najmniej GT5, a dla mnie nawet ładniejsze.
Fotka jest z gry, a niby skąd...z kosmosu :D

To polecam oglądnąć GAMEPLAY gdzie kamera jest pokazana ze środka i tam tak na pewno ładnie nie było  :lol: :lol:
Prędzej mi kaktus wyrośnie jak taka grafika będzie w Fozie3

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #104 dnia: Czerwca 02, 2009, 12:17:09 pm »
Chłopie ale pokaż mi to w grze a nie jakieś fotki nie wiadomo skąd. Na screenie z gry widzę że kokpit jest kiepski a do tego oświetlenie wnętrza auta jest marniejsze niż w GRID.

Przecież sam oceniłeś gre po renderze mówiąc, że to konkurencja dla Ridge racera to dlaczego ten screen nie może być z gry ?

Pisałem wtedy o tych śmiesznych wybrykach.

PS. To nie jest poziom godny konkurowania z GT5:P.


Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #105 dnia: Czerwca 02, 2009, 12:18:09 pm »
Radzę podlewać już rękę..bo o 20 z minutami wyrośnie CI kaktus ;)

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #106 dnia: Czerwca 02, 2009, 12:20:16 pm »
To jest screen wycięty z dupy..zobacz kokpit na filmiku z gameplayu.


Czekam na fotki z Gry(by TV) od Marcepana z wnętrzami pojazdów w GT5P. Choć ja je znam, bo gram w tą grę raz na tydzień. ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #107 dnia: Czerwca 02, 2009, 12:23:47 pm »
To jest screen wycięty z dupy..zobacz kokpit na filmiku z gameplayu.


Czekam na fotki z Gry(by TV) od Marcepana z wnętrzami pojazdów w GT5P. Choć ja je znam, bo gram w tą grę raz na tydzień. ;)

No i gdzie na tym filmiku są wspaniałe kokpity? To już NFS Shit ma lepsze. Koleś wyjeżdża z cieniu w słońce a w środku auta jak było ciemno tak jest nadal. Żałosne.

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #108 dnia: Czerwca 02, 2009, 12:26:31 pm »
To jest screen wycięty z dupy..zobacz kokpit na filmiku z gameplayu.


Czekam na fotki z Gry(by TV) od Marcepana z wnętrzami pojazdów w GT5P. Choć ja je znam, bo gram w tą grę raz na tydzień. ;)

No i gdzie na tym filmiku są wspaniałe kokpity? To już NFS Shit ma lepsze. Koleś wyjeżdża z cieniu w słońce a w środku auta jak było ciemno tak jest nadal. Żałosne.
Jadą pod górą..czy na ulicy jest gdzieś cień...?!
Czekamy na foty wnętrz z GT5 zrobione z Twojego TV..
: Czerwiec 02, 2009, 11:25:10 am
OK, a teraz komentarz screenu z poprzedniej strony.
To co marcepan dał lepiej nie komentować, bo wtedy forza 3 wyszła by na straszną marnote
O tego mi chodziło, też jest z F3


Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #109 dnia: Czerwca 02, 2009, 12:27:21 pm »
Kończcie tą wojenkę i porównania.

Rafael25PL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-05-2009
  • Wiadomości: 243
  • Reputacja: 0
  • Live is brutal a lupi ma słabe AI xD
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #110 dnia: Czerwca 02, 2009, 12:28:01 pm »
Aha czyli gra wygląda gorzej, bo tekstura na kierownicy wygląda jak tani plastik. Nie no ok, taka argumentacja też jest ok.
No nie wytrzymie. M$ miał wspaniałą konferencje ale na litość boską, juz tak zaślepieni jesteście?
http://img179.imageshack.us/img179/741/gt5pv9.jpg to sie nazywa wnętrze, zobacz jak światło wpada! Zobacz na tekstury, jak to wszystko wygląda :shock:
''O tego mi chodziło, też jest z F3'' ale chłopie czy ty rozumiesz ze w gameplaoyu tak to już ładnie nie wygląda. To jakis photoshop
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2009, 12:30:20 pm wysłana przez Rafael25PL »

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #111 dnia: Czerwca 02, 2009, 12:28:23 pm »
Ja stopuję i czekam do 20 na konferencję od ekipy Sony ;D

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #112 dnia: Czerwca 02, 2009, 12:29:50 pm »
Jeszcze jedno porównanie i bany się posypią.

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #113 dnia: Czerwca 02, 2009, 12:29:57 pm »
Aha czyli gra wygląda gorzej, bo tekstura na kierownicy wygląda jak tani plastik. Nie no ok, taka argumentacja też jest ok.
No nie wytrzymie. M$ miał wspaniałą konferencje ale na litość boską, juz tak zaślepieni jesteście?
http://img179.imageshack.us/img179/741/gt5pv9.jpg to sie nazywa wnętrze, zobacz jak światło wpada! Zobacz na tekstury, jak to wszystko wygląda :shock:
To zdjęcie wykonane jest jeszcze w wersji alpha(bidne lusterka i to co jest w nich w środku), poza tym screen z toru, poczekajmy na sreeny z wnętrza aut F3 właśnie z toru, potem będziemy porównywać ;)

KONIEC

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #114 dnia: Czerwca 02, 2009, 12:32:14 pm »
Usunęli moje screeny ze strachu. :lol: :lol: :lol:

kumite49

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 17-11-2008
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 0
  • O ludzie!Lupi nie odpowiadaj na moje posty!Blagam
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #115 dnia: Czerwca 02, 2009, 12:32:26 pm »
Nie narzekajcie tak na FM3 bo może nie będzie wyglądać tak jak GT5,ale prezentuje sie o niebo lepiej od FM2!
Mój top 10 gier wszechczasów!
1.Metal Gear Solid
2.Shenmue,Shenmue2
3.Metal Gear Solid 3
4.Wining Eleven 4,ISS Pro Evolution 1,2
5.Tekken 3
6.Resident Evil 4
7.God of War 2
8.Metal Gear Solid 4
9.Winning Eleven 7,PES3
10.Mortal Kombat 2

Rafael25PL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-05-2009
  • Wiadomości: 243
  • Reputacja: 0
  • Live is brutal a lupi ma słabe AI xD

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #117 dnia: Czerwca 02, 2009, 12:34:08 pm »
A jak ma światlo wpadać ? Możesz mi to narysować w paincie + kąty odbicia, bo nie bardzo wiem jak ma światło padać  :???: Ten kokpit wygląda konkretnie, jak to z wersji alpha to dobrze, wiadomo że doszlifują i będzie zajebiście.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins

Unlimited

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 3
« Odpowiedź #119 dnia: Czerwca 02, 2009, 12:34:55 pm »
Nie komentuję..czekam do 20 :)