Autor Wątek: Devil May Cry 5 od Ninja Theory ?  (Przeczytany 9146 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Devil May Cry 5 od Ninja Theory ?
« dnia: Kwietnia 13, 2010, 09:21:59 am »
W ostatnim numerze Game Informer podana jest informacja jakoby kolejna gra z serii była tworzona pod banderą developera odpowiedzialnego za "Heavenly Sword".

Cytuj
    Loose Talk has learned that Enslaved isn’t the only game Ninja Theory is working on-we’ve heard that the Cambridge, England developer is being tapped for the next Devil May Cry.

It is not totally unexpected, however; Capcom has said that although it is shying away from Western developer for new IP, it would continue to utilize them for known franchises, which DMC certainly is.
http://thesilentchief.com/2010/04/12/rumor-ninja-theory-working-on-next-devil-may-cry-game/

Capcom już od jakiegoś czasu zleca tworzenie nowych gier twórcom z Zachodu, więc nie jest to tak nieprawdopodobne, jak może się wydawać.
PSN ID: WojtqGO

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Devil May Cry 5 od Ninja Theory ?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 13, 2010, 11:18:01 am »
W ostatnim numerze Game Informer podana jest informacja jakoby kolejna gra z serii była tworzona pod banderą developera odpowiedzialnego za "Heavenly Sword".

Cytuj
    Loose Talk has learned that Enslaved isn’t the only game Ninja Theory is working on-we’ve heard that the Cambridge, England developer is being tapped for the next Devil May Cry.

It is not totally unexpected, however; Capcom has said that although it is shying away from Western developer for new IP, it would continue to utilize them for known franchises, which DMC certainly is.
http://thesilentchief.com/2010/04/12/rumor-ninja-theory-working-on-next-devil-may-cry-game/

Capcom już od jakiegoś czasu zleca tworzenie nowych gier twórcom z Zachodu, więc nie jest to tak nieprawdopodobne, jak może się wydawać.
Oby nie.

DMC4 był rewelacyjny, prawie tak dobry jak pierwsza część, dlatego mam nadzieję, że capcom pójdzie za ciosem i zrobią kolejnego DMC.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Devil May Cry 5 od Ninja Theory ?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 13, 2010, 11:19:07 am »
Jeżeli to prawda, to może chociaż Ninja Theory zrobi mojego wymarzonego, mrocznego DMC.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Devil May Cry 5 od Ninja Theory ?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 13, 2010, 11:43:33 am »
Również czwóreczka mi się mega podobała, akurat uważam że DMC nie potrzebuje radykalnych zmian i zachodnich szlifów.

iko

  • Gość
Odp: Devil May Cry 5 od Ninja Theory ?
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 13, 2010, 11:48:04 am »
Jeśli to prawda, to z myślą o pierwszym DMC będzie to kolejny krok do zrewolucjonowania gatunku. W tej sytuacji nie jestem sceptykiem i daje Ninja Theory pełną władze nad serią. To może być coś o wiele lepszego niż nam się zdajee. :)


Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Devil May Cry 5 od Ninja Theory ?
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 13, 2010, 12:40:05 pm »
Tańce na lodzie z rusałkami, róża w zębach, bujanie się na ogonie, skąpane w południowym słońcu zarośnięte zielenią tereny, fortece z laserkami - jest duża szansa na pozbycie się tego typu badziewia za sprawą NT.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Devil May Cry 5 od Ninja Theory ?
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 13, 2010, 13:06:03 pm »
No i jeszcze turbo serce po pokonaniu Beriala... Nie chcę, żeby DMC szło w stronę Bayonetty :mad:

iko

  • Gość
Odp: Devil May Cry 5 od Ninja Theory ?
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 13, 2010, 13:31:41 pm »
Tutaj brane będzie pod uwage tylko i wyłącznie uniwersum DMC. Gotycki design, Dante i wszystko co związane z tą serią. Faktem jest, że z gry mogą zrobić action-adventure takiej maści jak God of War 3, ale czy to nie jest czasem strzał CAPCOM w dziesiątke? Urzekające cut-scenki w czasie rzeczywistym, po stokroć lepiej poprowadzona historia niż w dotychczasowych slasherach? Naparzanie oponentów i walka w kółko, to nie to co chciałbym tylko i wyłącznie od uniwersum Dantego.
 

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Devil May Cry 5 od Ninja Theory ?
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 13, 2010, 13:37:33 pm »
W ostatnim numerze Game Informer podana jest informacja jakoby kolejna gra z serii była tworzona pod banderą developera odpowiedzialnego za "Heavenly Sword".

Fuck, nie!
DMC4 miał swoje problemy (m.in. backtracking przez połowę gry i walka z większością boss'ów po 3 razy :roll:, o zmianie postaci w środku gry nie wspomnę), ale mimo to ma świetny system walki. Nie grałem w HS, ale z tego co słyszałem, to w tamtej grze z system walki było... różnie.

Urzekające cut-scenki w czasie rzeczywistym, po stokroć lepiej poprowadzona historia niż w dotychczasowych slasherach? Naparzanie oponentów i walka w kółko, to nie to co chciałbym tylko i wyłącznie od uniwersum Dantego.
Ale to jest właśnie główny cel tych gier (slasher'ów) - w efektowny, efekciarski wręcz sposób rozpierniczać zastępy potworów, nie dając się przy tym zabić.
To tak, jakby ktoś się skupiał nad prowadzeniem fabuły w Virtua Fighter :|
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2010, 13:44:10 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

iko

  • Gość
Odp: Devil May Cry 5 od Ninja Theory ?
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 13, 2010, 13:44:45 pm »
tak DMC4 był świetny!, ale dorzucenie do gry bardziej przygodowego charakteru będzie nieskaźitelną swieżością. ;) rzekłem.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Devil May Cry 5 od Ninja Theory ?
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 13, 2010, 13:47:10 pm »
W ostatnim numerze Game Informer podana jest informacja jakoby kolejna gra z serii była tworzona pod banderą developera odpowiedzialnego za "Heavenly Sword".

Fuck, nie!
DMC4 miał swoje problemy (m.in. backtracking przez połowę gry i walka z większością boss'ów po 3 razy :roll:, o zmianie postaci w środku gry nie wspomnę), ale mimo to ma świetny system walki. Nie grałem w HS, ale z tego co słyszałem, to w tamtej grze z system walki było... różnie.
System walki w HS był tylko prostszy od tego w DMC ale mi się podobał :P , ale wreszcie Dante dostanie next-genową animacje pełną gębą!
Yeahh, me and hate that's an odd couple

iko

  • Gość
Odp: Devil May Cry 5 od Ninja Theory ?
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 13, 2010, 13:52:00 pm »
dokładnie Devilek! :D

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Devil May Cry 5 od Ninja Theory ?
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 13, 2010, 15:14:34 pm »
W HS nie grałem, ale mam nadzieję że systemu walki z DMC nie ruszą, bo to już by była herezja. Plus taki, że faktycznie może dadzą zupełnie nową animację, bo z tym słabo zawsze było.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Devil May Cry 5 od Ninja Theory ?
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 13, 2010, 15:46:30 pm »
Mi się system walki bardzie w HS podobał, dla mnie Devil jest za trudny :(
Yeahh, me and hate that's an odd couple

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Devil May Cry 5 od Ninja Theory ?
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 13, 2010, 16:37:31 pm »
Za trudny? No c'mon...
Fakt aby go wymasterowac trzeba poświecic dużo czasu, ale satysfakcja z ubicia pokoju wrogów na dmd Dante, wykorzystując 5 styli na sss jest porównywalna chyba tylko z wygraną w rajdzie Dakar. Dlatego systemu proszę mi nie ruszac, najwyżej jeszcze trochę rozbudowac.

Kopersztyk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 1 836
  • Reputacja: 39
  • Why so serious?
Odp: Devil May Cry 5 od Ninja Theory ?
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 13, 2010, 16:41:37 pm »
Dla mnie faworytem serii niezmiennie jest trzecia część. W DMC4 strasznie nie mogłem przeboleć granie Nero, w ogóle mi ta postać nie podeszła. Mam cichą nadzieję, że w DMC5 go nie będzie.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Devil May Cry 5 od Ninja Theory ?
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 13, 2010, 18:14:27 pm »
Imo nie po to wprowadzono nowego bohatera, by potem porzucic w kolejnej części. No i niewykluczone, że nieślubny syn Vergila więc fabularnie może byc ciekawie :]

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Devil May Cry 5 od Ninja Theory ?
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 13, 2010, 20:30:46 pm »
Imo nie po to wprowadzono nowego bohatera, by potem porzucic w kolejnej części. No i niewykluczone, że nieślubny syn Vergila więc fabularnie może byc ciekawie :]
Właśnie DMC4 pozostawia dużo niedopowiedzeń w związku z postacią Nero. Wygląda tak jakby rzeczywiście chcieli to wytłumaczyć w kolejnej części. Ogolnie IMO w DMC4 fabuła była bardzo dobra i zdecydowanie najlepsza ze wszystkich części.

Mi pomysł z dwiema postaciami się bardzo spodobał w DMC4. Kompletnie inaczej się grało Nero, a kompletnie inaczej Dantem. Łapka oraz nagrzewanie miecza u młodziaka to był strzał w dziesiątkę. Po 30 godzinach ciorania praktycznie przy każdym ciosie wychodziło mi podkręcenie miecza co dawało szalone podniecenie i satysfakcję. Gra przez dwie postacie była bardziej zróżnicowana.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Devil May Cry 5 od Ninja Theory ?
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 13, 2010, 20:41:01 pm »
Mi pomysł z dwiema postaciami się bardzo spodobał w DMC4. Kompletnie inaczej się grało Nero, a kompletnie inaczej Dantem.
Ogólnie sam pomysł na dwie, tak różne postacie także mi się podobał, ale wolałbym, by wyglądało to tak, jak w DMC3 SE, gdzie Virgil miał osobny niby scenariusz (tzn. wszystkie etapy były zerżnięte ze scenariusza Dantego, a Virgil miał tylko własny opening :lol:). W DMC4 bowiem mamy sytuację taką, że nagle w środku gry postać, którą się zdążyło już wymasterować (chodzi o taktykę, opanowanie ciosów, wykupione umiejętności), nagle jest zamieniana na postać, którą gra się kompletnie inaczej; zamiast łapki i ognistego miecza Nero mamy Dantego z 4 kompletnie różnymi stylami. I znowu, w środku gry, trzeba się uczyć grać od początku tylko po to, by po kilku godzinach ponownie wrócić do Nero :|.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Devil May Cry 5 od Ninja Theory ?
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 13, 2010, 23:52:28 pm »
A to już fakt, przydałby się raczej osobny scenariusz dla Dante w momencie zakończenia gry Nero. No i nie byłoby backtrackingu :]
Szczerze mówiąc nie bardzo mi przeszkadzał brak mrocznego klimatu- na poczatku tak, ale szybko przyzwyczaiłem się i do lasu i do świątyni i miasta. Z chęcią powitałbym cięższą atmosferę z wcześniejszych części (niewykorzystany motyw ze śniegiem, który się pojawia na 5 minut), ale i bez niej będzie git. 

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Devil May Cry 5 od Ninja Theory ?
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 14, 2010, 00:07:15 am »
Mi nawet nie tyle brakowało cięższego/mroczniejszego klimatu, ile po prostu poważnego Dantego. Toż nawet Dante z DMC3, czyli gówniarz, potrafił zachowywać się poważniej, niż ten z DMC4, gdzie niemalże 100% jego kwestii to były po prostu luźne teksty i strzelanie poz :/. Ba, Nero podchodził do całej sytuacji dużo bardziej doroślej.
O tym, co zrobiono z Lady, już nawet nie wspomnę. :(
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Devil May Cry 5 od Ninja Theory ?
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 14, 2010, 00:53:53 am »
Ano, w trójeczce podobał mi się jej charakter. Zrobienie z niej sexbomby nie było zbyt fortunne.

A Dante był po prostu zbyt ponad to wszystko by się przejmowac- nawet podobał mi się ten zblazowany charakter. Mimo wszystko ładnie to się fabularnie układa- pamiętając że chronologicznie to idzie 3-4-1-2, zmiana zachowania między 4 a 1 jest diametralna. Może się mylę i teraz życzę tylko, ale imo specjalnie tak robiono, by pokazac ten kontrast. Coś ważnego między tymi dwoma okresami się stało, można podejrzewac że byc może Lady umiera, może coś z Nero, nowi autorzy mają dośc dużo możliwości napisania ciekawego scenariusza.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Devil May Cry 5 od Ninja Theory ?
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 14, 2010, 01:09:59 am »
Mimo wszystko ładnie to się fabularnie układa- pamiętając że chronologicznie to idzie 3-4-1-2, zmiana zachowania między 4 a 1 jest diametralna.

4 jest po 1, w końcu przecież skądś się w DMC4 Trish wzięła ;)
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Devil May Cry 5 od Ninja Theory ?
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 14, 2010, 01:28:04 am »
A, zapomniałem o niej.
Hmm... to komplikuje sprawę... Co się więc stało z Lady w DMC1? Poza faktem, że nie była nawet jeszcze na deskach kreślarskich?

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Devil May Cry 5 od Ninja Theory ?
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 14, 2010, 01:31:14 am »
Co się więc stało z Lady w DMC1?

nie była nawet jeszcze na deskach kreślarskich

Sam sobie odpowiedziałeś ;)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Devil May Cry 5 od Ninja Theory ?
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 14, 2010, 01:34:34 am »
To i ta zmiana charakteru trochę nie pasuje tutaj. No cóż, tak czy siak miejmy nadzieję że piąta częśc wyjaśni przynajmniej coś o Nero i pogłębi genialny system walki :]

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Devil May Cry 5 od Ninja Theory ?
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 14, 2010, 08:06:55 am »
No cóż, tak czy siak miejmy nadzieję że piąta częśc wyjaśni przynajmniej coś o Nero i pogłębi genialny system walki :]
W tej chwili Capcom musi konkurować pod tym względem z Bayonettą, dlatego dziwi mnie to rzekome oddanie DMC5 pod skrzydła Ninja Theory.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

iko

  • Gość
Odp: Devil May Cry 5 od Ninja Theory ?
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 14, 2010, 12:27:33 pm »
Ja oczekuje przede wszystkim zacnej historii. Narzędzia jakimi dysponuje Ninja Theory mogą zrewolucjonować tą serie. Od niewiarygodnego motion capture (odsyłam po Heavenly Sword) po doskonała animację. Ja wierze, że to będzie prawdziwy kop do przodu i jak Fax wspomniał, ja również czuje ekscytacje, co na ten czas rzadko mi się zdarza takowe uczucie. Dev. Szykuje nam wielką moc pod postacią DEVIL MAY CRY 5. Diabeł zapłacze jak nigdy dotąd, ale ze szczęścia. ;]
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2010, 12:39:49 pm wysłana przez iko »

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Devil May Cry 5 od Ninja Theory ?
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 15, 2010, 12:49:00 pm »
Ja oczekuje przede wszystkim zacnej historii. Narzędzia jakimi dysponuje Ninja Theory mogą zrewolucjonować tą serie. Od niewiarygodnego motion capture (odsyłam po Heavenly Sword) po doskonała animację. Ja wierze, że to będzie prawdziwy kop do przodu i jak Fax wspomniał, ja również czuje ekscytacje, co na ten czas rzadko mi się zdarza takowe uczucie. Dev. Szykuje nam wielką moc pod postacią DEVIL MAY CRY 5. Diabeł zapłacze jak nigdy dotąd, ale ze szczęścia. ;]
Devil May Cry 2 pokazał jakie są skutki dokonywania zmian w serii.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Devil May Cry 5 od Ninja Theory ?
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 15, 2010, 12:57:31 pm »
Jeśli te info okaże się prawdą..to ciekawe, może wyjdzie pierwszy DMC który mi podejdzie.  :angel:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Devil May Cry 5 od Ninja Theory ?
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 15, 2010, 13:07:43 pm »
Ja oczekuje przede wszystkim zacnej historii. Narzędzia jakimi dysponuje Ninja Theory mogą zrewolucjonować tą serie. Od niewiarygodnego motion capture (odsyłam po Heavenly Sword) po doskonała animację. Ja wierze, że to będzie prawdziwy kop do przodu i jak Fax wspomniał, ja również czuje ekscytacje, co na ten czas rzadko mi się zdarza takowe uczucie. Dev. Szykuje nam wielką moc pod postacią DEVIL MAY CRY 5. Diabeł zapłacze jak nigdy dotąd, ale ze szczęścia. ;]
Devil May Cry 2 pokazał jakie są skutki dokonywania zmian w serii.
Co jak co, ale dla mnie właśnie w dwójce Dante był najbliższy mojego ideału tej postaci, czyli zimnego madafaki. Niestety nietrafione lokacje (prócz pierwszej i drugiej u Dantego), dziwna grawitacja, beznadziejni bossowie (oprócz pierwszego u Dantego i Luci) oraz kilka innych czynników spowodowały, że ta część serii jest traktowana troszkę z boku. Nawet przez sam Capcom, który najwidoczniej poprzez kolejne prequelowe części będzie dążył do wydarzeń z dwójki.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Devil May Cry 5 od Ninja Theory ?
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 23, 2010, 15:10:56 pm »
Capcom wants DMC5 to be 'tailored to what fans want'
http://www.videogamer.com/news/capcom_wants_dmc5_to_be_tailored_to_what_fans_want.html

Cytuj
If Capcom decides to create Devil May Cry 5, it'll be "custom-tailored to what fans want", the Japanese company has said.

In particular Capcom wants the potential game to be well-received by the media, global head of R&D Keiji Inafune told VideoGamer.com at E310 last week.

Rumour that a fifth game in the action slasher series is in the works has been rife in recent months.

In April US game mag Game Informer claimed Heavenly Sword developer Ninja Theory was set to work on a new Devil May Cry game.

While Infanue refused to comment on the rumour, he did insist that the Devil May Cry series was popular enough to continue.

"Yes, there are a lot of fans of the Devil May Cry series," he said. "We need to look at them, analyse what they want in a game, what they don't want in a game, and then take that into account for if we are going to create a future title, and see if there is something we can create that is going to overcome their expectations, as well as create a title that's going to get a lot of critical acclaim and be reviewed quite well.

"We don't just want to come at it and just say, oh it's a popular series, let's make a sequel. We want to say, let's make a sequel that's going to be custom-tailored to what the fans want, and on top of that, prove that, again, it's a great game, it's a fun game, it's got lasting appeal, and it's going to be particularly well-liked by the media as well."

To ja poproszę mroczną otoczkę i poważnego Dantego.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 579
  • Reputacja: 252
Odp: Devil May Cry 5 od Ninja Theory ?
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 27, 2010, 14:44:09 pm »
To pierwsze może się ziścić, na to drugie bym nie liczył. Choć nie przeczę, że wolałbym SHD z pierwszej, czy też z drugiej odsłony, niż tego z trzeciej.
Jednak, swoja moc ma.

Popa

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-05-2005
  • Wiadomości: 237
  • Reputacja: 7
Odp: Devil May Cry 5 od Ninja Theory ?
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 27, 2010, 14:50:42 pm »
Capcom wants DMC5 to be 'tailored to what fans want'
http://www.videogamer.com/news/capcom_wants_dmc5_to_be_tailored_to_what_fans_want.html

Cytuj
If Capcom decides to create Devil May Cry 5, it'll be "custom-tailored to what fans want", the Japanese company has said.

In particular Capcom wants the potential game to be well-received by the media, global head of R&D Keiji Inafune told VideoGamer.com at E310 last week.

Rumour that a fifth game in the action slasher series is in the works has been rife in recent months.

In April US game mag Game Informer claimed Heavenly Sword developer Ninja Theory was set to work on a new Devil May Cry game.

While Infanue refused to comment on the rumour, he did insist that the Devil May Cry series was popular enough to continue.

"Yes, there are a lot of fans of the Devil May Cry series," he said. "We need to look at them, analyse what they want in a game, what they don't want in a game, and then take that into account for if we are going to create a future title, and see if there is something we can create that is going to overcome their expectations, as well as create a title that's going to get a lot of critical acclaim and be reviewed quite well.

"We don't just want to come at it and just say, oh it's a popular series, let's make a sequel. We want to say, let's make a sequel that's going to be custom-tailored to what the fans want, and on top of that, prove that, again, it's a great game, it's a fun game, it's got lasting appeal, and it's going to be particularly well-liked by the media as well."

To ja poproszę mroczną otoczkę i poważnego Dantego.

Ja też:) Dante w 2 był fajny, natomiast w 3 był przygłupem  :lol:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Devil May Cry 5 od Ninja Theory ?
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpnia 27, 2010, 22:07:53 pm »
W 3 mi nie przeszkadzał, jednak mogliby kontynuowac już wątek z dwójeczki, bo potencjał jest równy.

iko

  • Gość
Odp: Devil May Cry 5 od Ninja Theory ?
« Odpowiedź #35 dnia: Września 02, 2010, 21:58:34 pm »
Widocznie jest coś na rzeczy, że Capcom chce aby piąty Devil był bardziej zachodni.
http://www.ps3site.pl/bardziej-zachodni-devil-may-cry-5/52355/#more-52355
Ninja Theory użyczający swojej technologii motion capture, engine!?

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 579
  • Reputacja: 252
Odp: Devil May Cry 5 od Ninja Theory ?
« Odpowiedź #36 dnia: Września 04, 2010, 16:02:47 pm »
W 3 mi nie przeszkadzał, jednak mogliby kontynuowac już wątek z dwójeczki, bo potencjał jest równy.
Nie ma co liczyć na super poważną postać, ale Dante ma ten swój urok w takim, a nie innym zachowaniu. Arogancki, lubi wygłupy, drwi z przeciwników, może sobie pozwolić na wiele z racji potencjału i mocy.

Niech tylko dorzucą do tego grafikę z najwyższej półki.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Devil May Cry 5 od Ninja Theory ?
« Odpowiedź #37 dnia: Września 13, 2010, 23:01:27 pm »
Nowy DMC? Ok, ale poproszę Onimush'ę do tego :D

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Devil May Cry 5 od Ninja Theory ?
« Odpowiedź #38 dnia: Września 15, 2010, 10:56:30 am »
Nowy wpis na twitterze Ninja Theory właściwie potwierdza dawno krążące plotki. Pytanie tylko - czy podołają w stworzeniu tak sprawnego systemu walki jakie posiadały poprzednie części?
http://twitter.com/ninjatheory/status/24462598553
PSN ID: WojtqGO

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Devil May Cry 5 od Ninja Theory ?
« Odpowiedź #39 dnia: Września 15, 2010, 12:14:31 pm »
Pytanie tylko - czy podołają w stworzeniu tak sprawnego systemu walki jakie posiadały poprzednie części
Patrząc na Heavenly Sword i Enslaved - nie.
Fuck you Capcom ;/
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.