Autor Wątek: Ustawianie domyślnego pada  (Przeczytany 11758 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Ustawianie domyślnego pada
« dnia: Czerwca 30, 2011, 10:45:49 am »
Mam problem i chciałem się poradzić. Chodzi o to, że mój domyślny pad (tj. ten, który fabrycznie został przyporządkowany do slotu numer 1 w konsoli) powoli zaczyna ulegać degradacji (grzybki się na krawędziach kruszą). Padem tym uruchamiam konsolę, ale posiada również drugiego pada, który został już przeze mnie w dniu zakupu przyporządkowany do slotu numer dwa w konsoli (wiecie to kółeczko świecące na zielono). W sumie drugiego pada w ogóle nie używam (sporadycznie, kiedy gra w co-opa na podzielonym) i ma on swoje konto. Chciałem zapytać, czy istnieje możliwość zrobienia z tego drugiego pada - pada domyślnego - kiedy ten oryginalny mi już zupełnie się rozpadnie?

Wczoraj próbowałem tym drugim uruchomić konsolę, ale niestety nie podziałało. Kumpel mi powiedział, że pad powinien automatycznie zająć miejsce pierwszego slotu, jeśli konsola nie wykrywa uruchomionego pada domyślnego, ale niestety nic z tego. Jest zatem jakiś sposób na powyższy problem? Z góry dzięki za wszelką pomoc.

Jacek84

  • Gość
Odp: Ustawianie domyślnego pada
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 30, 2011, 11:20:54 am »
Włącz konsolę, nacisnij mały przycisk na padzie (obok wejścia na headset), a następnie przycisk na konsoli (ten koło slotów na karty). Tadam.

Albo w odwrotnej kolejności, w każdym razie taka jest metoda.

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: Ustawianie domyślnego pada
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 30, 2011, 11:38:03 am »
OK rozumiem, ale chodzi o to, że oba pady (i domyślny i dokupiony) zostały już przypisane do swoich slotów. Czy jak włączę konsolę i udam się zgodnie z Twoimi wskazówkami to czy pad przypisany wcześniej do slotu numer 2 zostanie ponownie przypisany do slotu numer 1 i czy automatycznie stanie się domyślnym? Jeśli tak, to ok i dzięki za odpowiedź.  :D
« Ostatnia zmiana: Czerwca 30, 2011, 11:39:38 am wysłana przez LukeSpidey »