Autor Wątek: Wiedźmin 3: Dziki Gon  (Przeczytany 547928 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #3480 dnia: Lipca 14, 2015, 15:01:08 pm »
Wiadomo cos kiedy te DLC maja sie pojawic?
Tu masz info dotyczące obydwu dużych DLC:

Cytuj
- Pierwszy dodatek zapewni około dziesięć godzin zabawy, drugi natomiast około 20... i jest bardzo możliwe, że one z czasem staną się większe. Zawsze tak się dzieje (kiedy coś planujemy, podwaja się lub wydłuża względem pierwotnych założeń), ale w tym momencie niczego nie obiecuję. Ale nawet w tym momencie, gdy dodamy je do siebie, wielkością będzie możne je porównać z Wiedźminem 2, będą równie duże. I sądzę, że będą fajne, znajdą się w nich nowe, bardzo emocjonalne historie. Gracze będą zadowoleni - powiedział w wywiadzie dla GameReactor Konrad Tomaszkiewicz.

Pierwszy z dodatków, Serce z Kamienia ukaże się jeszcze w tym roku (październik 2015). Dziesięciogodzinna przygoda zabierze graczy do serca Ziem Niczyich oraz Oxenfurtu. Tam Geralt będzie miał okazję poznać tajemniczego Pana Lusterko. Drugi dodatek, Krew i Wino, zadebiutuje w 2016 i doda do rozgrywki zupełnie nowy region - Toussaint. Wojna tam nie zajrzała, więc tańce, śpiewy i hulanki trwają w najlepsze, ale Wiedźmin odkryje pewien krwawy sekret. Pakiet dodatków na stronie cdp.pl wyceniony jest na 100 zł.
http://www.gram.pl/news/2015/07/10/fabularne-dodatki-do-wiedzmina-3-beda-ogromne.shtml

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #3481 dnia: Lipca 15, 2015, 15:01:36 pm »
Jak Wiesław wybił Inkwizycję.



W listopadzie ubiegłego roku moją kolekcję zaszczyciła Inkwizycja. Po raz pierwszy w historii serii graficznie godnie prezentowała generację na której się ukazała. Audio jak zwykle zachwycało, a sama gra to kawał solidnego przedstawiciela segmentu RPG, który w moim odczuciu w pełni zasługuje na oceny rzędu 8-9/10 i swoją średnią. Dobrze, że premierę zamykania szczelin, jak i przygód Białego Wilka tyle miesięcy dzieli, a także dobrze, że to Dragon Age pierwszy się ukazał, bowiem to co przyniósł ze sobą Rzeźnik z Blaviken zaskoczyło nawet twórców, choć kto grał w drugą część wiedział czego można się mniej więcej spodziewać.


Alez ta Yen urodziwa.


Plastyczność grafiki i wizja artystyczna tejże absolutnie zachwyca. Do tego dochodzą kapitalnie wykonane postaci. Jakimś magnetyzmem wykazuje się błaha z pozoru wycieczka po gęstym lesie, a następnie udanie się do pobliskiej wsi. Szczególnie osoby w rodzimym kraju cieszyć będzie widok binarnych gęsi i słoneczników. Motyw dynamicznie zmieniających się pór dnia był strzałem w dziesiątkę. Palec mimowolnie przy tej produkcji wędruje ku przyciskowi share. Novigrad wygląda przyzwoicie, ale to takie Velen zachwyca, a gdy już człowiek się nacieszy i po jakimś czasie wyruszy na Skelige, to krajobraz po raz kolejny ujmuje. I można tak chłonąc przedstawiony obraz, ale też należy się zrozumieniem wykazać, gdy ktoś psioczy na ogólny odbiór szaty graficznej, ponieważ animacja często raczy nas płynnością na granicy przyzwoitości, bądź obserwujemy bezradnie bezczelny pokaz slajdów - vide obrona Kaer Morhen, by te moczary spowite mgłą zostawić już w spokoju.
Takie coś winno być piętnowane, a nie tłumaczone na zasadzie "gra fabuła się broni". Tak jest, ale mimo wszytko, tak częste spadki i to nierzadko nawet w scenach przerywnikowych, jest haniebne.

Wraz z wersja na PS4 kupiłem także grę na PC. Nie ma co przesadnie wychwalać 4k i maksymalnych ustaleń z wiadomych względów, całość nie rzuca się przy tym jakoś wybitnie w oczy, ale wystarczy wiedźmiński miecz zatopić w bebechach utopca, by przekonać się ile uroku i komfortu daje tej grze 60k/s  choć rzecz jasna wystarczyłyby stabilne trzydzieści dla ogólnej satysfakcji i podniesienia oceny za jakość oprawy.
Dla przyrównania włączyłem DA:I po sesji z Wiedźminem. Gra wciąż cieszy oczy modelami postaci, teksturami, jest też tak płynna, jak być powinna (niemal zawsze betonowe trzydzieści), mimi to robi mniejsze wrażenie. Nawet nie ma co przyrównywać zalesienia i bogactwa takiego Białego Sadu do Zaziemia. Jestem przekonany, że z PS4 da się więcej wycisnąć. Klękła optymalizacja.


Miecz Przeznaczenia.


Audio to klasa sama w sobie. Takie utwory jak "Drink up, theres more", "The song of the sword dancer", "The hunt is coming" tudzież "Sword of Destiny" gracze będą pamiętać na długo po ukończeniu przygody.
Dubbing jest rewelacyjny, należy dodać, że polonizacja jest jedną z najlepszych jakie pojawiły się na przestrzeni ostatnich lat (szczególnie na konsolach). Bodaj tylko przy dwóch dialogach postaci drugoplanowych skrzywiłem się z tytułu ich braku dopasowania i sztuczności.


Wspaniała przygoda, piękna przygoda.
Wiedźmin pomimo wad (miło, że ekipa wciąż usprawnia produkcję) to ujmująca przygoda. Mamy tu, jak na porządnego RPG przystało wyraziste postaci, historię, którą się chłonie do późnych godzin nocnych.
To niesamowite, że zadania poboczne potrafią prezentować taką jakość. Zachęcam do zaliczania zarówno zadań wiedźmińskich, jak i pozostałych. Zasadniczo brakowało mi jakiegoś mocarnego uderzenia wzorem motywu zdrady w Suikodan II, bądź pierwszym Dragon Age. Z drugiej strony tu mamy wpływ jak potoczą się losy kilku kluczowych postaci, a przecież ciężko oczekiwać, by wzorem bezceremonialnej Pieśni Lodu i Ognia, nagle Tris po uciechach cielesnych zapoznała gardło Geralda z sztyletem.


Rozstania nadszedł juz czas.

Jedno jest pewne. To kolejny Mesjasz po Krwistych. Wcześniej nie widziałem by tylu znajomych od momentu premiery po dziś dzień grało, czasami nawet w okolicach 4tej w nocy. Czasami na 16 aktywnych 14 grało w tę grę. Grę niezwykłą, bo pomimo niechlubnej momentami animacji i problemów z błędami (osobiście przez kilkadziesiąt godzin natrafiłem na dwa, kompletnie nieprzeszkadzające w rozgrywce) Wiedźmin III: Dziki Gon zaloguję na wyrazy najwyższego uznania. Wszak grając aż chce się odwiedzać te pytajniki i wypełniać misje poboczne, zachwycać się otaczającym nas świat, no i ta słowiańskość, te soczyste, wybitne dialogi....Nic tylko czekać na wspomniane dwa duże dodatki i miec nadzieję, że powoli twórcy dłubią przy kolejnej odsłonie, ale niechaj nie śpieszą się z jej wydaniem.


8/10  - grafika;
10/10- audio;
10/10 - grywalność;

10/10 - ocena końcowa.








Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #3482 dnia: Lipca 15, 2015, 15:07:04 pm »
Jak Wiesław wybił Inkwizycję.


Chyba wbił se kółko w suta.

el becetol

  • Gość
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #3483 dnia: Lipca 15, 2015, 15:58:32 pm »
Dopadł go perwersyjny ninja.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #3484 dnia: Lipca 15, 2015, 20:30:28 pm »
Jak Wiesław wybił Inkwizycję.
Spoko recka. Przejrzyj tylko tekst jeszcze raz, bo natknąłem się tam niestety na spoiler (ten z Kaer Morhen). No i dziwi tylko 8/10 za grafę (dla mnie jest dyszka).

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #3485 dnia: Lipca 16, 2015, 14:09:28 pm »
Jak Wiesław wybił Inkwizycję.
No i dziwi tylko 8/10 za grafę (dla mnie jest dyszka).
Pewnie gdyby framerate na konsoli był lepszy, to byłoby wyżej.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #3486 dnia: Lipca 16, 2015, 14:59:55 pm »
Mam kilka TV, prawie wszystkie w Zakupowych były wrzucane, Juras. Głównie to Szarpy, Bravie, Panas i Sam. Zatem miałem w czym wybierać. I jeżeli twierdzisz, że jakość obrazu na tv za 6900zł jest niegodna, to wiedz, że ogromna większość graczy musi oceną zejść oczko - dwa niżej.

Natomiast również uważałem grę DA II za atrakcyjną wizualnie. Choć może to dlatego, że kupiłem wówczas nowego Aquosa.  :shifty:

Jak Wiesław wybił Inkwizycję.
Spoko recka. Przejrzyj tylko tekst jeszcze raz, bo natknąłem się tam niestety na spoiler (ten z Kaer Morhen). No i dziwi tylko 8/10 za grafę (dla mnie jest dyszka).

Dziękuję za miłe słowa. Nie zgodzę się, że to spoiler. Nie są zdradzone istotne dla fabuły losy postaci, ani odkrycie faktu kto kim jest. Nie umieściłbym spoileru na forumku, na cóż Nam kolejna rozłąka, po co winda ma się złościć. Spoilerem było wysyłanie imienia mordercy w HR w tytule tematu e mail przez naszego kolegę.  :>

Co do grafiki to serce szeptało "Sylvan, tyle razy kliknąłeś szer. Aż 4x wrzucałeś zdjęcia na forumku. Popatrz jakie to piękne". Problem z tym, że to jedna z najgorzej zoptymalizowanych pozycji na PS4.  :evil:
Jest pięknie, widoki zachwycają, racja POK. Artystycznie to jedna z najpiękniejszych pozycji ostatnich lat, ale jak moja druga połówka co rusz rzucała "dlaczego to tak tnie", to coś jest na rzeczy, skoro osoba postronna, nieobeznana z technikaliami widzi ułomności grafiki.

Z nieukrywanym bólem serca taką note wystawiłem, ale rozumiem jak ktoś dałby jeszcze niższą, bowiem jak mawia mój Przyjaciel "może być nieco mniej ładnie, ale ma być płynnie".

Gdyby animacja hulała jakw Batmanie, to dla mnie Wiedźmin na PS4 zasługiwałby na 9, a nawet 10/10 za piękno przedstawionego świata.  :puppy-eyes:



Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #3487 dnia: Lipca 16, 2015, 15:27:04 pm »
Sylvan - kilka sztuk chińskiej tandety na nikim tutaj wrażenia nie robi. Kup w końcu porządny telewizor Loewe albo Bang & Olufsen, to będziesz gość i będziemy ci się z Jurkiem kłaniać w pas.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #3488 dnia: Lipca 16, 2015, 15:42:50 pm »
Co do grafiki to serce szeptało "Sylvan, tyle razy kliknąłeś szer. Aż 4x wrzucałeś zdjęcia na forumku. Popatrz jakie to piękne". Problem z tym, że to jedna z najgorzej zoptymalizowanych pozycji na PS4.  :evil:
Jest pięknie, widoki zachwycają, racja POK. Artystycznie to jedna z najpiękniejszych pozycji ostatnich lat, ale jak moja druga połówka co rusz rzucała "dlaczego to tak tnie", to coś jest na rzeczy, skoro osoba postronna, nieobeznana z technikaliami widzi ułomności grafiki.
Myślałem że grałeś na pececie w 60 fpsach. Teraz rozumiem, że oceniałeś wersję na PS4. Grafikę w wersji PC na ile byś zatem ocenił?

Ja na moim obecnym kompie mogłem wybrać ustawienia wysokie + 60 fpsów lub uber i 30. Po niezbyt długim namyśle zdecydowałem się na pierwszą opcję. Grafa nie jest idealna, ma czasem słabsze momenty (np. cieniowanie mogłoby niekiedy być lepsze), ale jak na tak wielki świat i tak jest rewelacyjnie. No i ten design. Poezja.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #3489 dnia: Lipca 16, 2015, 16:37:18 pm »
Na którymś z nich BB wygląda tak jak ma wyglądać czyli czołówka PS4? Jak nie to do kosze wszystkie, najlepiej mojego.
To chyba jest oczywiste.
Chociaż z drugiej stron:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Także szlag wie, jakie tam Sylwek ma i na jakim tv gra.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #3490 dnia: Lipca 16, 2015, 18:10:27 pm »

Kiedyś 10/10 grafika. CRT, który mi Rodzice kupili musiał być najwidoczniej jakąś protoplasta Bravii.  xP :yes_anim:

Co do grafiki to serce szeptało "Sylvan, tyle razy kliknąłeś szer. Aż 4x wrzucałeś zdjęcia na forumku. Popatrz jakie to piękne". Problem z tym, że to jedna z najgorzej zoptymalizowanych pozycji na PS4.  :evil:
Jest pięknie, widoki zachwycają, racja POK. Artystycznie to jedna z najpiękniejszych pozycji ostatnich lat, ale jak moja druga połówka co rusz rzucała "dlaczego to tak tnie", to coś jest na rzeczy, skoro osoba postronna, nieobeznana z technikaliami widzi ułomności grafiki.
Myślałem że grałeś na pececie w 60 fpsach. Teraz rozumiem, że oceniałeś wersję na PS4. Grafikę w wersji PC na ile byś zatem ocenił?

Ja na moim obecnym kompie mogłem wybrać ustawienia wysokie + 60 fpsów lub uber i 30. Po niezbyt długim namyśle zdecydowałem się na pierwszą opcję. Grafa nie jest idealna, ma czasem słabsze momenty (np. cieniowanie mogłoby niekiedy być lepsze), ale jak na tak wielki świat i tak jest rewelacyjnie. No i ten design. Poezja.

Kupiłem obie wersję, ale przeszedłem i oceniałem tę na PS4. Na master race pobiegałem chwilę po Kaer Morhen. Ale jestem ciekaw jak takie Skelige się prezentuje, bowiem już na konsoli wygląda niesamowicie.

Gdybym miał wydać werdyk byłoby to zdecydowanie 10/10. Już nawet nie chodzi o ultra, czy 4k, ale ta obłędna animacja. Podobnie czułem się w listopadzie ur przy Unity. Rożnica jest kolosalna.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #3491 dnia: Lipca 16, 2015, 18:35:42 pm »
Mówisz o tej drewnianej animacji poruszania się?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #3492 dnia: Lipca 16, 2015, 18:51:44 pm »
Nie, o pierdolone 60 fps  :roll:

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #3493 dnia: Lipca 16, 2015, 19:06:54 pm »

Kiedyś 10/10 grafika. CRT, który mi Rodzice kupili musiał być najwidoczniej jakąś protoplasta Bravii.  xP :yes_anim:
Mam lepszy CRT bo u mnie tej pikselozy nie widać :P.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #3494 dnia: Lipca 16, 2015, 19:11:33 pm »
trzymajcie mnie :lol:

lupinator

  • Gość
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #3495 dnia: Lipca 16, 2015, 19:23:20 pm »
Nie wiem, czy nie założyć zbiorczego tematu do wypierdalania głupot.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #3496 dnia: Lipca 16, 2015, 19:30:01 pm »
Mówisz o tej drewnianej animacji poruszania się?

4ta minuta, jak ktoś nie ma PC.



Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #3497 dnia: Lipca 16, 2015, 19:50:17 pm »
To że jest 60fps nie oznacza ze animacja nie jest zjebana, no i te skoki

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #3498 dnia: Lipca 16, 2015, 20:05:32 pm »
To że jest 60fps nie oznacza ze animacja nie jest zjebana, no i te skoki
Tak z 96% gier w 60k/s jest gorzej animowanych niż Krwiste hulające do trzydziestu.

Nie zmienia to faktu, że Wiesiek na PC zasługuje w pełni na 9-10/10 za grafikę. POK potwierdzi.
Na PS4 wygląda bajecznie, ale skazą na jej licu jest karygodna jakość animacji. To nie jest kilka dropów jak w reedycji TR, bądź gubienie klatek podczas przejazdu przez skrzyżowanie w GTA V.
Jej jakość pada co rusz, od walki na scenach kończąc.

Braveheart1989

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-04-2013
  • Wiadomości: 2 488
  • Reputacja: 14
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #3499 dnia: Lipca 16, 2015, 20:55:49 pm »
To że jest 60fps nie oznacza ze animacja nie jest zjebana, no i te skoki
Tak z 96% gier w 60k/s jest gorzej animowanych niż Krwiste hulające do trzydziestu.

Nie zmienia to faktu, że Wiesiek na PC zasługuje w pełni na 9-10/10 za grafikę. POK potwierdzi.
Na PS4 wygląda bajecznie, ale skazą na jej licu jest karygodna jakość animacji. To nie jest kilka dropów jak w reedycji TR, bądź gubienie klatek podczas przejazdu przez skrzyżowanie w GTA V.
Jej jakość pada co rusz, od walki na scenach kończąc.
Nigdzie nie napisałem ze 30>60 Po prostu ta gra ma zjebaną animacje poruszania i skoku

Mrocz

  • Gość
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #3500 dnia: Lipca 16, 2015, 20:57:35 pm »
Braveheart - Sylvanowi się po prostu miesza animacja postaci z frameratem/ilością klatek na sekunde

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #3501 dnia: Lipca 17, 2015, 00:59:06 am »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #3502 dnia: Lipca 17, 2015, 01:05:53 am »
Braveheart - Sylvanowi się po prostu miesza animacja postaci z frameratem/ilością klatek na sekunde
miesza sie, dość równo, jak piach z cementem na układaniu kostki.
Słyszałem dziś, ze gra plus chu** bedzie, wiec platyne robić trzeba i sprzedawac.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #3503 dnia: Lipca 17, 2015, 08:58:07 am »
Ja czytalem, ze moze bedzie, moze nie bedzie ale na razie nad tym nie pracuja.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #3504 dnia: Lipca 17, 2015, 09:03:02 am »
Ja czytałem, że miał być którymś z darmowych DLC :lol:

Patch niby ma naprawić problem z fps na PS4. Ciekawe czy będzie 900p czy coś innego udupili.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #3505 dnia: Lipca 17, 2015, 09:11:20 am »
Może wywalą mgłę jak na XO. + jakiś dynamic framebuffer.
No ale licze jednak na rozwiązanie a la jeden z ostatnich apdejtów do GTA V na PS4.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #3506 dnia: Lipca 17, 2015, 15:13:10 pm »
Patch miał być w zeszłym tygodniu, a nadal go nie widać. Szczególnie czekam za wprowadzeniem schowka i dodatkowymi opcjami sortowania. Obecnie trzeba się przedzierać przez pełno książek i notatek za każdym razem, kiedy chce się użyć eliksiru czy petardy. Jest to trochę irytujące.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #3507 dnia: Lipca 17, 2015, 15:47:28 pm »
Ja to ogólnie myślałem, że już jest ten 1.07.
Ale widać coś im cięzko idzie to wrzucanie zawartości dla konsol. Zbroi cechu wilka nadal nie ma?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #3508 dnia: Lipca 17, 2015, 19:24:28 pm »
Ja to ogólnie myślałem, że już jest ten 1.07.
Ale widać coś im cięzko idzie to wrzucanie zawartości dla konsol. Zbroi cechu wilka nadal nie ma?
Jest. Mam skompletowana ulepszana.

iko

  • Gość
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #3509 dnia: Lipca 17, 2015, 20:08:02 pm »
Sylvan, a teraz ogarnij recenzje Castlevanii: SOTN :P

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #3510 dnia: Lipca 18, 2015, 00:18:05 am »
Patch 1.07 ma ponad 7gb podobno.

lupinator

  • Gość
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #3511 dnia: Lipca 18, 2015, 02:12:11 am »
Wie ktoś, czy naprawiono już błąd z jednym znakiem zapytania, gdzie nie można było uwolnić gościa mającego unikatowe karty, bo klucz nie wypadał z bandytów?

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #3512 dnia: Lipca 18, 2015, 09:39:18 am »


« Ostatnia zmiana: Lipca 18, 2015, 09:48:16 am wysłana przez Kyokushinman »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #3513 dnia: Lipca 18, 2015, 11:44:09 am »
Czyli co, framerate nadal kiepski?

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #3514 dnia: Lipca 18, 2015, 11:51:56 am »
Nie wiem nie sprawdzałem bo giere ogrywa kumpel.

Z tego co widzę to na bagnach poprawili animacje. Podczas zwykłego poruszanie nie ma dużych dropów. W walce też jest różnica, wcześniej to był slideshow.



« Ostatnia zmiana: Lipca 18, 2015, 12:02:33 pm wysłana przez Kyokushinman »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #3515 dnia: Lipca 18, 2015, 13:19:15 pm »
W Polsce juz dostepy ten patch? Bo wlaczylem wczesniej konsole i nic nie zaczelo sciagac.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #3516 dnia: Lipca 18, 2015, 13:20:27 pm »
No właśnie CDP kolejny raz o nas zapomniało  :lol:

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #3517 dnia: Lipca 18, 2015, 13:28:35 pm »
Ja już o tej grze prawie zapomniałem, a oni jej jeszcze nie naprawili?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #3519 dnia: Lipca 18, 2015, 18:29:40 pm »
20 fpsów :lol:.

PS4! This is for the Frajers :wtf:.

Może tak, jak już nie dają rady dać graczom wybór 900p i blokadę 30fps na PS4?

« Ostatnia zmiana: Lipca 18, 2015, 18:34:23 pm wysłana przez Kyokushinman »