Autor Wątek: Wiedźmin 3: Dziki Gon  (Przeczytany 548427 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1360 dnia: Marca 23, 2015, 14:30:47 pm »
sie załata jak drivecluba

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1361 dnia: Marca 23, 2015, 14:31:49 pm »
Otóż to. Najpierw ocenki 7/10, potem będzie jak z Driveclub, że po połataniu wypadałoby jeszcze raz oceniać :troll:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1362 dnia: Marca 23, 2015, 14:46:13 pm »
To będzie piękny powrót na stare śmieci.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
hehe


Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Nie zrozumiałeś, ale wybaczam, bo nie grałeś w jedynkę.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1363 dnia: Marca 30, 2015, 14:47:20 pm »
http://www.ppe.pl/news-34788-kolejna_masa_szczegolow_z_wiedzmin_3__dziki_gon___gra_na_konsolach_wyglada_identycznie.html

Cytuj
Będzie można przenosić tatuaże z Wiedźmina 2 do Wiedźmina 3 (PC).
Sapkowski był zaangażowany w tworzenie produkcji na początku, ale akcja Wiedźmina 3 jest umiejscowiona po wydarzeniach z książek. 
W grze znajdują się akty, ale gracze nie zobaczą przejść pomiędzy rozdziałami. Jest to raczej informacja dla twórców.
Dodatki będą za darmo, ale autorzy nie chcą nam dać wyłącznie małych fatałaszków. Możemy się również przygotować na nowe „wcale nie małe” zadania.
Najtrudniejszym elementem w przypadku technologii było przygotowanie wielkiej ilości unikalnych NPC, którzy są jednocześnie wyświetlani na ekranie. W wielu przypadkach bohaterowie robią coś innego.
Można zmieniać ustawienia kamery (m.in. przybliżanie).
Zbroje mają pięć poziomów, pojawiają się różne sety.
Włosy oraz broda będą rosnąć.
W trakcie pływania łodzią możemy zostać zaatakowani przez wodne stworzenia, z którymi trzeba będzie walczyć. Musimy uważać na łódź, która może zostać zniszczona – nawet przez skały.
Gra nie zostanie zmieniona na rynku niemieckim.
Ciri jest szybsza, ale słabsza od Geralta. Ma również swoje unikalne umiejętności.
Twórcy przygotowali opowieść w taki sposób, aby była bardzo przystępna nawet dla graczy, którzy nie zapoznali się ze wcześniejszymi przygodami Wiedźmina. Nawet odbyły się specjalne testy, aby to potwierdzić.
Na grę trzeba będzie przeznaczyć ponad 200 godzin (dla 100% ukończenia).
Pogoda będzie miała wpływ na postacie niezależnie (noc/dzień/deszcz).
W przyszłym tygodniu otrzymamy sporo informacji na temat systemu alchemii.
Twórcy po sugestii jednego z graczy zerkną na możliwość dodania do gry Trybu Zdjęć (konsole).
Styczniowy bulid (widzieliśmy z niego materiały wideo) jest bardzo stary. Nowy ma m.in. nowy system zachowania wody.
Jeden z graczy zapytał wprost – czy pojawi się pogorszenie grafiki na PlayStation 4 ze względu na kontrakt z Microsoftem? Ale nie powinniśmy się o to obawiać. Twórcy nie będą pogarszać grafiki.
Lepiej grać na PC (minimalne ustawienia) czy na Xboksie One? Zdecydowanie na konsoli Microsoftu.
Grę na PlayStation 4 można porównać do pozycji na PC z wysokimi ustawieniami.
Pozycja na Xboksie One wygląda naprawdę dobrze – różnicą w przypadku konsol jest tylko rozdzielczość (900 vs. 1080p), ale „Gry są takie same”.
Twórcy aktualnie nie planują odpicowania dwóch poprzednich Wiedźminów. 
Tytuł na konsoli Microsoftu działa bardzo dobrze.
Wiedźmin będzie korzystał z wielu pasywnych umiejętności (wszystko zależy od tego, w którą stronę pójdziemy w drzewku umiejętności).

Mrocz

  • Gość
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1364 dnia: Marca 30, 2015, 14:54:30 pm »
Grę na PlayStation 4 można porównać do pozycji na PC z wysokimi ustawieniami.

 8) 8)

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1365 dnia: Marca 30, 2015, 16:03:19 pm »
Ile dni przed peremierą ci co składali preorder na EK powinni dostać @ z nr. rachunku?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1366 dnia: Marca 30, 2015, 21:52:34 pm »
Grę na PlayStation 4 można porównać do pozycji na PC z wysokimi ustawieniami.

 8) 8)

No i co się cieszysz? Karmią nas filmikami z ultra, gra i tak dupy nie urywa, a ludzie, którzy widzieli ją na różnych ustawieniach, twierdzą, że między high i ultra są bardzo duże różnice w wykonaniu roślinności i postaci. W skrócie jest tak sobie, a będzie (prawdopodobnie sporo) gorzej.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1367 dnia: Marca 30, 2015, 22:02:46 pm »
podobną wciąż optymalizują wiec te high może się równać dwójce na medium :troll:

Mrocz

  • Gość
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1368 dnia: Marca 30, 2015, 22:04:13 pm »
Ja tam jestem spokojny :) Ważne, że gra będzie miała klimat :)

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1369 dnia: Marca 30, 2015, 22:06:53 pm »
Ja tam jestem spokojny :) Ważne, że gra będzie miała klimat :)
Prawda. Reszta to śmieszne kompleksy.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1370 dnia: Marca 30, 2015, 22:14:47 pm »
Nie no ja zbytnio tego typu gier nie lubię, ale  jak graficznie osiągną poziom far crya 4, to może i  kupię dla samego zwiedzania, tym bardziej jak dadzą tryb fotograficzny :). Podobnie jak kupiłem AC: Unity.
« Ostatnia zmiana: Marca 30, 2015, 22:17:39 pm wysłana przez Wulfen »

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 674
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1371 dnia: Marca 31, 2015, 10:20:50 am »
Ile dni przed peremierą ci co składali preorder na EK powinni dostać @ z nr. rachunku?

Zdaje się, że pierwotnie mówili coś w stylu - na miesiąc przed będzie info. W kwietniu coś powinno być... chyba, że znowu przełożą premierę :P.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1372 dnia: Marca 31, 2015, 11:18:01 am »
Masz jakieś info czy tylko gdybanie?;p

Obśmiałbym się strasznie jakby znów przełożyli.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1373 dnia: Marca 31, 2015, 11:50:45 am »
Masz jakieś info czy tylko gdybanie?;p

Obśmiałbym się strasznie jakby znów przełożyli.
No nie byłoby za ciekawie. Z drugiej strony wolę, żeby developerzy przekładali premiery tak długo jak trzeba (np. Uncharted 4, Zelda U), niż wydawali niedorobiony produkt, który potem trzeba łatać przez pół roku po premierze.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 674
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1374 dnia: Marca 31, 2015, 15:13:11 pm »
Masz jakieś info czy tylko gdybanie?;p

Szczerze to wątpię w to żeby przełożyli, bo to robi się już cyrk. Nie znaczy to jednak, że development idzie gładko i wszystko będzie gotowe.

No nie byłoby za ciekawie. Z drugiej strony wolę, żeby developerzy przekładali premiery tak długo jak trzeba (np. Uncharted 4, Zelda U), niż wydawali niedorobiony produkt, który potem trzeba łatać przez pół roku po premierze.

Ja bym wolał, żeby realnie planowali swoją pracę i nie rzucali datami na lewo i prawo :P. Jak dla mnie lepiej byłoby gdyby pierwotnie powiedzieli - gra będzie w 2015, a np. dopiero w obecnym okresie podawali dokładną datę.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1375 dnia: Marca 31, 2015, 18:44:42 pm »
Ja bym wolał, żeby realnie planowali swoją pracę i nie rzucali datami na lewo i prawo :P. Jak dla mnie lepiej byłoby gdyby pierwotnie powiedzieli - gra będzie w 2015, a np. dopiero w obecnym okresie podawali dokładną datę.
Robiąc w devie wiesz jak wygląda dotrzymywanie terminów - nikt nigdy nie wyrobi się "za wcześnie". Gdyby powiedzieli pracownikom "spoko, macie na to pięć lat, tyllko ma być super", to po trzech latach może jakieś grafiki koncepcyjne byłyby gotowe.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 674
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1376 dnia: Kwietnia 01, 2015, 08:14:40 am »
Robiąc w devie wiesz jak wygląda dotrzymywanie terminów - nikt nigdy nie wyrobi się "za wcześnie".

Zdarza się, sam robiłem swoje tajski często szybciej niż przewidywał plan, a nie jestem wyjątkiem ;). Poza tym po to przyjmuje się bufory na wszystkie zadania, pozwala to oszacować w miarę realny czas zakończenia jakiegoś milestona. Jak nie to zostaje siedzenie po godzinach (co też robią ;P).

Gdyby powiedzieli pracownikom "spoko, macie na to pięć lat, tyllko ma być super", to po trzech latach może jakieś grafiki koncepcyjne byłyby gotowe.

Oczywiście, że tak być nie może, w koncu sam pracuję w firmie, która w podobny sposób tworzyła Juju i wyszła z tego średnia gra (choć to nie tylko kwestia luźnego cyklu produkcyjnego ;) ). Poza tym producenci już by o to zadbali (a przynajmniej powinni), żeby przez ten czas coś faktycznie powstało.

Jak już pisałem, problem musiał powstać w fazie planowania. Nie wiem, czy oczekiwania szefostwa były mało realistyczne, czy może pracownicy źle zaplanowali czas na zadania. Może za mało rąk do pracy jak na skalę projektu (głownie chodzi mi tu o programistów). Gdy zakończenie prac nad grą przekłada się kilka razy i przeciąga się w sumie o ponad pół roku to coś jest nie tak.

A co do źle oszacowanego czasu - słyszałem, że potrafili nawet na miesiąc przed pierwotnie zakładaną premierą (tak mi się wydaje, że był to miesiąc) powiedzieć, iż wyrzucają animacje Geralta do kosza i robią od nowa. Różnic dużych chyba nie ma.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1377 dnia: Kwietnia 01, 2015, 09:21:47 am »
Robiąc w devie wiesz jak wygląda dotrzymywanie terminów - nikt nigdy nie wyrobi się "za wcześnie".

Zdarza się, sam robiłem swoje tajski często szybciej niż przewidywał plan, a nie jestem wyjątkiem ;)
Taski pewnie owszem, ale założę się że nigdy cały projekt ;) Cały projekt obstawiam że jednak trwa zwykle tyle co w planach plus trochę. Zwłaszcza jeśli pracuje nad nim więcej osób.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 674
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1378 dnia: Kwietnia 01, 2015, 10:34:49 am »
Robiąc w devie wiesz jak wygląda dotrzymywanie terminów - nikt nigdy nie wyrobi się "za wcześnie".

Zdarza się, sam robiłem swoje tajski często szybciej niż przewidywał plan, a nie jestem wyjątkiem ;)
Taski pewnie owszem, ale założę się że nigdy cały projekt ;) Cały projekt obstawiam że jednak trwa zwykle tyle co w planach plus trochę. Zwłaszcza jeśli pracuje nad nim więcej osób.

Wiadomo, że nie każdy w CDP obecnie crunchuje, sporo ludzi już skończyło swoją pracę przy Wieśku i obecnie najwięcej pracy zostało programistom i testerom.

Projekt ich przerósł, rzucili sobie kilka pomysłów, takich jak rozmiar świata i w trakcie skapnęli się, że to za dużo jak na taką firmę. I teraz to wychodzi bokiem. Wszystkiego nie przetestują. Jak był jakiś bug w jaskiniach to nawet nie pamiętali gdzie jest część tych lokacji. Dlatego sprawdzili tylko część.

To naprawdę nie jest tak, że przy każdym projekcie tak jest. Da się to ogarnąć lepiej, szczególnie jak w CDP jest masa ludzi, która nadzoruje swoje działy.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1379 dnia: Kwietnia 01, 2015, 11:01:47 am »
Prostej recepty nie ma, co najlepiej widać nie tylko po CDP, ale równo wszystkich ps4kowych tytułach - średnie opóźnienie to 1,5 roku, każdy tytuł AAA przez dłuższy czas pozostaje zabugowany. Imho Redzi na tle konkurencji spisują się nawet lepiej, w końcu rozbudowany rpg to nie byle fps czy inny Batman ;) Jak by od razu mieli więcej czasu nic by gra lepiej nie wyglądała, a do opóźnień już się niestety tak przyzwyczaiłem, że prawie nie zwracam uwagi.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 674
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1380 dnia: Kwietnia 01, 2015, 11:15:18 am »
Prostej recepty nie ma, co najlepiej widać nie tylko po CDP, ale równo wszystkich ps4kowych tytułach - średnie opóźnienie to 1,5 roku, każdy tytuł AAA przez dłuższy czas pozostaje zabugowany.

Ja bym powiedział, że to widać po całej branży, ale to wynika z wielu rzeczy i nie oznacza, iż tak ma każdy postępować. CDP akurat według mnie popłynęli bo zapowiedzieli datę premiery już trzy razy. Trzy razy się przeliczyli. TRZY. A to nie jest pierwsza sytuacja, firma tak funkcjonuje.

Imho Redzi na tle konkurencji spisują się nawet lepiej, w końcu rozbudowany rpg to nie byle fps czy inny Batman

Z tym to się jeszcze okaże, poza tym grę tworzą już 4 lata? Wiem, że przy takim świecie potrzeba dużo czasu i pracy, ale też dziwi mnie wciąż ta pobłażliwość dla CDP. Niektórzy devsi są strasznie hate'owani, a ich grzeszki są mniejszego kalibru.

Jak by od razu mieli więcej czasu nic by gra lepiej nie wyglądała, a do opóźnień już się niestety tak przyzwyczaiłem, że prawie nie zwracam uwagi.

Wciąż uważam, że to nie kwestia większej ilości czasu tylko zarządzania tym, sprawdzania i nie obiecywania niczego. Przecież oni już w zeszłym roku wiedzieli, że się nie wyrobią, tylko mówili "ach jakoś to będzie", albo "zaczekamy jeszcze, co by inwestorów nie denerwować". I tak już dwa razy się pomylili, a i trzeci wisi nad głowami. Jak dla mnie to spore przewinienie, tym bardziej, że mają od tego ludzi, którzy powinni wyciągać wnioski.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1381 dnia: Kwietnia 01, 2015, 11:33:34 am »
Imho Redzi na tle konkurencji spisują się nawet lepiej, w końcu rozbudowany rpg to nie byle fps czy inny Batman

Z tym to się jeszcze okaże, poza tym grę tworzą już 4 lata? Wiem, że przy takim świecie potrzeba dużo czasu i pracy, ale też dziwi mnie wciąż ta pobłażliwość dla CDP. Niektórzy devsi są strasznie hate'owani, a ich grzeszki są mniejszego kalibru.
Którzy? Ubisoft? ;)

CDP w pełni zasłużył sobie na pobłażliwość przy okazji W2, podręcznikowy przykład jak wykonać świetną adaptację. Fabularnie nie mają żadnej konkurencji. A że cała obecna generacja to tylko przesunięcia premier i opóźnienia, gracze trochę się przyzwyczaili. Nawet się szczególnie nie zawiodę jeśli zwłoka będzie jeszcze większa - byle potem nie było sytuacji że gra zeżre mi sejwa po 90h gry.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Mrocz

  • Gość
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1382 dnia: Kwietnia 01, 2015, 11:42:52 am »
CDP w pełni zasłużył sobie na pobłażliwość przy okazji W2, podręcznikowy przykład jak wykonać świetną adaptację. Fabularnie nie mają żadnej konkurencji. A że cała obecna generacja to tylko przesunięcia premier i opóźnienia, gracze trochę się przyzwyczaili. Nawet się szczególnie nie zawiodę jeśli zwłoka będzie jeszcze większa - byle potem nie było sytuacji że gra zeżre mi sejwa po 90h gry.

No cóż. Wpis. Wystarczy poczytać komentarze pod wszelkimi zapowiedziami Wiedźmina (w tym tych zagranicznych) i można zobaczyć jakim uwielbieniem CDP jest obdarowywane. Ja się temu nie dziwie, niezwykle uczciwe podejście do graczy i tyle. ;) Evolution po swojej wtopie jak zaczął dbać o graczy też teraz jest wielbiony na swoim fanpageu ;D

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 674
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1383 dnia: Kwietnia 01, 2015, 14:15:24 pm »
CDP w pełni zasłużył sobie na pobłażliwość przy okazji W2, podręcznikowy przykład jak wykonać świetną adaptację.

No nie wiem, dla mnie W2 jest grą dobrą, ale nie piałem z zachwytu przechodząc ją. Było nieźle, czasem bardzo, a czasem średnio. Fabułę już zapomniałem, a i jak grałem to nie miałem wrażenia, że obcuję z czymś wybitnym, ale zaznaczę, iż mogłem coś zapomnieć. Pewnie niedługo sobie przypomnę wydarzenia z dwójeczki, tak przed premierą trójki. Plus problemy CDP z optymalizacją w każdej części oraz puszczanie ściemnianych screenów/filmików. No i problemy produkcyjne i wyrzynanie pracowników do cna. Jak dla mnie CDP to dev jak każdy inny, jedyne umieją połechtać odpowiednio graczy. Kończę jednak już wypowiadanie się w tym temacie, bo jak zwykle wychodzi na to, że jestem do nich mocno uprzedzony ;).

Którzy? Ubisoft? ;)

Ubisoft to dostał cięgi zasłużenie, sami są sobie winni. Widać przesunięcie premiery Patrz Piesków bardzo ich zabolało i w przypadku swojego flagowego tytułu nie mogli sobie na to pozwolić. Tylko Ubi to gigant, CDP takie nie jest.

Przyznaję się jednak za bardzo z tym wyskoczyłem/miąłem na uwadze komentarze, które nie koniecznie są zdaniem większości. Mimo wszystko dla mnie przykładem (pewnie kontrowersyjnym dla wielu) jest Ready At Dawn i ich The Order. 
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 01, 2015, 14:25:32 pm wysłana przez Zielarz »

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1384 dnia: Kwietnia 01, 2015, 14:26:16 pm »
CDP w pełni zasłużył sobie na pobłażliwość przy okazji W2, podręcznikowy przykład jak wykonać świetną adaptację.

No nie wiem, dla mnie W2 jest grą dobrą, ale nie piałem z zachwytu przechodząc ją.
Żeby docenić ją jako adaptację powinieneś zacząć od swojego stosunku do oryginału. A fani wiedźmina zostali obdarowani przez CDP taką przygodą w ulubionym świecie, jaka poszczęściła się może tylko Gwiezdnym Wojnom. Tak dobrze uchwycić klimat książek to niełatwe zadanie.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1385 dnia: Kwietnia 01, 2015, 15:25:16 pm »
A ile razy Batka przekładali :?: :hihi:
nie wspominając już o GTA na blachy :troll:
Rockstar i WB Games można powiedzieć wielcy branży.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 01, 2015, 15:29:15 pm wysłana przez wsciekly_blondyn »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1386 dnia: Kwietnia 01, 2015, 16:32:57 pm »
powinni robić jak blizzard i ich słynne "we'll release it when it's ready" ;)

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1387 dnia: Kwietnia 01, 2015, 17:01:06 pm »
powinni robić jak blizzard i ich słynne "we'll release it when it's ready" ;)

O Cyber Punku tak powiedzieli.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1388 dnia: Kwietnia 01, 2015, 17:08:22 pm »
powinni robić jak blizzard i ich słynne "we'll release it when it's ready" ;)

O Cyber Punku tak powiedzieli.
Zapomniałem już, że mają taką grę w planach :lol: Będzie na co czekać.

Tak na boku, dodatkowo CDP zaplusowało u mnie prawie totalnym zlaniem Sapkowskiego. Fajnie że nie dali mu się panoszyć i od razu ustawili w szeregu. Niezmiernie bawi mnie jego wk*rw o brak kontroli nad marką.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1389 dnia: Kwietnia 01, 2015, 17:35:56 pm »
Co najmniej dziwnym jesteś użytkownikiem.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1390 dnia: Kwietnia 01, 2015, 17:37:55 pm »
Co najmniej dziwnym jesteś użytkownikiem.
Poczytałbyś Sapkowskiego, wiedziałbyś o co chodzi ;)
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1391 dnia: Kwietnia 01, 2015, 17:40:30 pm »
Co najmniej dziwnym jesteś użytkownikiem.
Poczytałbyś Sapkowskiego, wiedziałbyś o co chodzi ;)
gra lepsza fabularnie?

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1392 dnia: Kwietnia 01, 2015, 17:45:23 pm »
Co najmniej dziwnym jesteś użytkownikiem.
Poczytałbyś Sapkowskiego, wiedziałbyś o co chodzi ;)
gra lepsza fabularnie?
Gra dobrze korzysta z talentów AS'a, z których on niestety wybitnie korzystać już nie umie (ale też pewnie trochę go hejtuję na wyrost).
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1393 dnia: Kwietnia 01, 2015, 18:32:55 pm »
Pytanie wiec z dupy
Kto lepszejszy Sapkowski czy Martin George?

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1394 dnia: Kwietnia 01, 2015, 18:35:40 pm »
A gdzie patriotyzm podwórkowy? Oczywista oczywistość, poza tym jeden z nich swoją sagę skończył, drugi pewnie nie dożyje.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1395 dnia: Kwietnia 01, 2015, 18:41:25 pm »
Jak na dziś to skończyła tylko ABBA, wszystko inne wraca wczesniej czy pózniej. Nawet Majkel Dzekson ostatnio cos nowego nagrał.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1396 dnia: Kwietnia 01, 2015, 18:49:02 pm »
Sapek też twierdzi że kariery nie skończył. W każdym jednak razie, sagę o wiedźminie skończył.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1397 dnia: Kwietnia 01, 2015, 18:58:17 pm »
Pożyjemy zobaczymy.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 674
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1398 dnia: Kwietnia 01, 2015, 20:08:24 pm »
Żeby docenić ją jako adaptację powinieneś zacząć od swojego stosunku do oryginału. A fani wiedźmina zostali obdarowani przez CDP taką przygodą w ulubionym świecie, jaka poszczęściła się może tylko Gwiezdnym Wojnom. Tak dobrze uchwycić klimat książek to niełatwe zadanie.

Moj stosunek do książki jest taki - bardzo podobały się mi opowieści, "historia właściwa" już mniej, zdaje się, że dwóch ostatnich nie przeczytałem (z grubsza wiem jak się kończy). Plus czytałem też najnowszą, ale to dla mnie taka chimera - z jednej strony jest w tym coś z opowieści, a z drugiej zastanawiałem się po co to powstało. Kiedyś pewnie wrócę i dokończę Wieśka, ale dla mnie to w dużej mierze opowiadania miały to co mnie przyciągało.

powinni robić jak blizzard i ich słynne "we'll release it when it's ready" ;)

Coś w tym jest, chyba już preferuje takie podejście, ewentualnie przewidywanie co do roku ;).

Cyberpunk może będzie szybciej (o ile nie wystrzelą z open world), choć kto wie, bo CDP robi jeszcze... Kiedyś o tym pogadamy ;P

Tak na boku, dodatkowo CDP zaplusowało u mnie prawie totalnym zlaniem Sapkowskiego. Fajnie że nie dali mu się panoszyć i od razu ustawili w szeregu. Niezmiernie bawi mnie jego wk*rw o brak kontroli nad marką.

Tak, ale też dla dobra produkcji innego wyjścia nie mieli ;). A Sapkowski to sobie w brodę pluje, że nie skapnie mu więcej kasy.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1399 dnia: Kwietnia 06, 2015, 19:41:32 pm »
Na kompie z NASA wygląda naprawdę dobrze.

Ciekawe czy przed premierą pokażą podobny materiał z konsoli  :roll: