Autor Wątek: Wiedźmin 3: Dziki Gon  (Przeczytany 547893 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1920 dnia: Maja 12, 2015, 21:11:23 pm »
Mocno nierówno jest. Niektóre screeny wręcz okropne.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1921 dnia: Maja 12, 2015, 21:11:25 pm »
Z jednej strony szkoda, że dobry odbiór gry przysłoni problem widocznego downgrade w tym momencie bardzo nierównej oprawy, który ewidentnie powinien być wypunktowany i zaadresowany w kierunku Redów. Jakby nie patrzeć jest to oszustwo i ktoś powinien za to beknąć, ale zaraz podniosą się głosy: człowieku, ta gra miażdży, ma świetne oceny, nie sraj na własne gniazdo, etc.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1922 dnia: Maja 12, 2015, 21:13:25 pm »
Potwierdzam to, co mówisz. Gra na pewno jest swietna, ale jak już widać technicznie mocno kuleje. I można by na to przymknąć oko, gdyby nie ewidentne kłamstwa redów na początku. Grać się będzie na pewno wyśmienicie, ale niesmak gdzieś pozostanie.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1923 dnia: Maja 12, 2015, 21:26:46 pm »


Instruowałbym.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1924 dnia: Maja 12, 2015, 21:34:39 pm »
Kto kolekcjonerke zamawiał niech sprawdzi status ja mam 
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
:angel:
Jakoś mi się nie chce wierzyć ,aby do wtorku leżała w paczkomacie ;)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1925 dnia: Maja 12, 2015, 21:40:13 pm »
Dostałeś jakiś numer przesyłki? U mnie jest "W realiacji".

Jakby wysyłali wcześniej to pewnie by się pochwalili. Podejrzewam, że chcą się po prostu przygotować w 100% do wysyłki w piątek/poniedziałek. Do ich magazynu z rana przyjedzie kurier po gotowe paczki i od razu pojedzie do sortowni.

« Ostatnia zmiana: Maja 12, 2015, 21:43:07 pm wysłana przez tytacz »

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1926 dnia: Maja 12, 2015, 21:50:03 pm »
Numer paczki jest .
Nadawca poinformował nas, że przygotował paczkę do nadania. Podróż paczki jeszcze się nie rozpoczęła.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1927 dnia: Maja 12, 2015, 21:52:08 pm »
Numer paczki jest .
Nadawca poinformował nas, że przygotował paczkę do nadania. Podróż paczki jeszcze się nie rozpoczęła.

No i podejrzewam, że podróż rozpocznie się w piątek/poniedziałek ;)

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1928 dnia: Maja 12, 2015, 22:02:05 pm »
Pozwoliłem sobie na taki mały pstryczek  :P



windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1929 dnia: Maja 12, 2015, 22:05:17 pm »
Mam to samo.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1930 dnia: Maja 12, 2015, 22:12:49 pm »
W tym trailerze Wieśka, to chociaż muzyka jest konkretna, podoba mi się, bardzo klimatyczna.

el becetol

  • Gość
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1931 dnia: Maja 12, 2015, 22:39:41 pm »
A ch**, zamówiłem, przy okazji taki portfelik prawilnego klapersa dokupiłem  :angel:


+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1932 dnia: Maja 12, 2015, 22:46:59 pm »
 :lol: ŁO kur** a gdzie to taki portfel można dostać?
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

lupinator

  • Gość
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1933 dnia: Maja 12, 2015, 22:53:14 pm »
:lol: ŁO kur** a gdzie to taki portfel można dostać?
W Ultimie.

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1934 dnia: Maja 12, 2015, 23:03:18 pm »
Ale to jest normalny portfel czy jakieś takie małe coś? Bo to wygląda bardziej na portmonetkę niż portfel :-? jakby dali taki portfel ze skóry powiedzmy za 300-400 zły to by się rozeszło jak świeże bułeczki
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

el becetol

  • Gość
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1935 dnia: Maja 12, 2015, 23:15:39 pm »
Ale to jest normalny portfel czy jakieś takie małe coś?




+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1936 dnia: Maja 12, 2015, 23:27:16 pm »
No tak jak tu wrzuciłeś to jednak portfel. Naprawdę chyba sobie kupie :)
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1937 dnia: Maja 13, 2015, 00:31:36 am »
 :lol:
No ale to jest ch**owe i brzydkie  :lol:
skóra chociaż ? zresztą, nie wazne  :lol:

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1938 dnia: Maja 13, 2015, 01:28:11 am »
No brzydkie jest strasznie. Niemniej nie jest ch**owe tylko w cipeczke. :lol:
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1939 dnia: Maja 13, 2015, 02:59:55 am »

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1940 dnia: Maja 13, 2015, 09:09:33 am »
Design postaci, wygląd miejscówek i plenerki wszystko wygląda ciekawie ale pod względem technicznym jest kupa. Gra wygląda ładnie tylko przy zachodzie słońca, gta IV mi się przypomina.  :roll:

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 674
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1941 dnia: Maja 13, 2015, 10:12:03 am »
Trochę nie rozumiem skąd te zaskoczenie ocenami. Wydawało mi się, że właśnie takich należało się spodziewać (no może poza 10-kami). Ja byłbym raczej zaskoczony gdyby przeważały 8-ki. To za duża gra, za dużo pieniędzy poszło w produkcję i marketing, aby oceny miały być słabe (nie ubliżając samej jakości gry). Mnie raczej bawi jak o recenzjach pisali na dużych portalach informacyjnych, gdzie wszystkich rozpiera duma. Stąd mam wrażenie, że Polacy jednak czują się strasznie gorsi od reszty świata i muszą się podbudowywać takimi sukcesami. A powinno to być czymś normalnym i to nie tylko na skalę CDPR, czy branży, ale w ogóle kraju. Inaczej znów będziemy czekali na następnego "Wiedźmina".

Na razie wszystkie recki są z wersji na PS4, bo taka została wysłana przez CDPR. Jak myślicie co to oznacza dla blach i botów?

Wysłali wersję najbardziej dopracowaną i tą, która zapewne będzie najchętniej kupowana.

Tyle warte te recenzje jak kto sobie "konsolę" ustawił. lol Ciekawe jakie one mają parametry względem retailowych.

O ile mnie pamięć nie myli to test kit ma dokładnie te same bebechy co retail. Różni się innym oprogramowaniem, które pozwala odpalać debugowy kod i w związku z tym ma ma trochę dodatkowych featurek. Nawet chyba kosztuje praktycznie tyle samo co sklepowy odpowiednik.

Na benchmarku napisali coś takiego:
Kwestię wersji pecetowej zostawiamy na razie otwartą – na razie graliśmy na PS4. Oprawę graficzną można porównać do Dragon Age: Inkwizycja, chociaż Dziki Gon z pewnością ma ładniejsze efekty oświetleniowe. Grafika jest ładna, ale nie można mówić o nowej jakości. Znajdziemy tu dynamiczny system zmiany pogody, efekty cząsteczkowe, system fizyki który pozwala niszczenie niektórych elementów otoczenia, bądź wykorzystywać je w walce (np. podpalenie znakiem Igni gazów bagiennych), ale nie ma tu niczego, co byłoby prawdziwą nowością, bądź powodowałoby opad szczęki.

I to by się zgadzało w zasadzie z tym co do tej pory zostało pokazane. Dlatego ja nie do końca kumam tych zachwytów. Tym bardziej jak patrzę na część screenów tu zamieszczonych - momentami jest naprawdę paskudnie, częściowo przez kwestie techniczne, ale także przez tą nieszczęsną kolorystykę. Nie wiem kto im to ustawiał, może ma problemy z widzeniem barw.

Podobno recenzenci grali bez jakiejś tam łatki optymalizacyjnej, która ma wyjść w dniu premiery i między innymi poprawić płynność.

Chyba jednak nie do końca, bo słyszałem, że jednak mieli wgrany patch (może nie wszyscy, albo dostali tylko część poprawek).

Z jednej strony szkoda, że dobry odbiór gry przysłoni problem widocznego downgrade w tym momencie bardzo nierównej oprawy, który ewidentnie powinien być wypunktowany i zaadresowany w kierunku Redów. Jakby nie patrzeć jest to oszustwo i ktoś powinien za to beknąć, ale zaraz podniosą się głosy: człowieku, ta gra miażdży, ma świetne oceny, nie sraj na własne gniazdo, etc.

Fajnie byłoby gdyby jeszcze sami się do tego przyznawali, ale jednak tak nie jest. Jest szukanie usprawiedliwienia, że to inny art direction, itp. Ok, tak częściowo jest, ale tez są ewidentne cięcia i nie wynikają one ze zmiany kierunku artystycznego...

Gra wygląda ładnie tylko przy zachodzie słońca

Ja mam wrażenie, że właśnie przeciwnie, w dzień wydaje się wszystko bardziej równe, podbita saturacja tak nie straszy. Przy zachodzie słońca (nie każdym chyba) chłopaki zaszaleli i robi się straszna kupa. Te screeny powyżej wypadają akurat nieźle. Osobiście jestem ciekaw jak będzie z PC. Czy to faktycznie wygląda tak za sprawą cięć pod konsole, czy może raczej nie ze wszystkim dział graficzny sobie poradził.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1942 dnia: Maja 13, 2015, 10:14:03 am »
Na cdaction w recenzji ładny dupościsk na temat oprawy na ps4. Generalnie autor odradza zakup konsol nowej generacji i wiedźmina na ps4.

el becetol

  • Gość
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1943 dnia: Maja 13, 2015, 10:31:32 am »
Mnie raczej bawi jak o recenzjach pisali na dużych portalach informacyjnych, gdzie wszystkich rozpiera duma. Stąd mam wrażenie, że Polacy jednak czują się strasznie gorsi od reszty świata i muszą się podbudowywać takimi sukcesami. A powinno to być czymś normalnym i to nie tylko na skalę CDPR, czy branży, ale w ogóle kraju.

To chyba pierwszy raz w historii kiedy to polska gra ma szanse być najlepiej ocenianą grą roku na świecie, nie wiem czemu ma to być mniejszy poziom dumy niż po wygraniu siatkarzy czy innych sportowców jakiś mistrzostw świata (i to po raz pierwszy) albo wygrania Oscara za najlepszy film roku przez polski film. Pomyśl jaki by był szał jakby piłkarze naszej reprezentacji wygrali mistrzostwa świata. To też niby powinno być normą, co wcale nie zmienia faktu, że wszyscy by się cieszyli z takiego obrotu spraw.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 674
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1944 dnia: Maja 13, 2015, 10:43:16 am »
Na cdaction w recenzji ładny dupościsk na temat oprawy na ps4. Generalnie autor odradza zakup konsol nowej generacji i wiedźmina na ps4.

Tak to wygląda, gdy wiodąca platformą jest PC. A i tak zobaczymy jak "duża" różnica będzie między PC a konsolami.

To chyba pierwszy raz w historii kiedy to polska gra ma szanse być najlepiej ocenianą grą roku na świecie, nie wiem czemu ma to być mniejszy poziom dumy niż po wygraniu siatkarzy czy innych sportowców jakiś mistrzostw świata (i to po raz pierwszy) albo wygrania Oscara za najlepszy film roku przez polski film. Pomyśl jaki by był szał jakby piłkarze naszej reprezentacji wygrali mistrzostwa świata. To też niby powinno być normą, co wcale nie zmienia faktu, że wszyscy by się cieszyli z takiego obrotu spraw.

Najlepiej oceniana gra roku na świecie - to akurat do mnie nie przemawia, raczej wygląda jak "wygraliśmy bitwę, ale przegraliśmy wojnę". Osobiście raczej wolałbym zobaczyć sukces przy rozdaniach nagród dla gry roku, czy uznaniu ludzi za to jaka gra jest. Żeby za 10 lat wciąż o niej pamiętali i była wyznacznikiem jakości. Oceny i recenzje to tylko część branży i to taka co zaczyna przemijać (choć nie powiem, masy wciąż się tym sugerują). Dla mnie to jednak nie są tematy na czołówki w mediach, ale rozumiem Twój punkt widzenia i przyznaję, że jest w nim sens.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1945 dnia: Maja 13, 2015, 10:48:01 am »
ja też nie widzę powodu do nieokazywania zadowolenia z ocen gierki. jest absolutny światowy top i jest się z czego cieszyć.
sytuacja z wiedźminem plasuje cdpr obok największych z branży i robi bardzo dobrą robotę w propagowaniu naszej kultury na cały świat.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 674
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1946 dnia: Maja 13, 2015, 11:01:21 am »
robi bardzo dobrą robotę w propagowaniu naszej kultury na cały świat.

Oby tak było, bo jak do tej pory mało kto łączy ze sobą CDPR, Witchera i Polskę (mówię o ludziach z branży/graczach). Często jest tak, że jedno, dwa albo wszystkie trzy kojarzą, ale nie łączą tego razem. Inna sprawa - u nas jest szał, ale na świecie to kolejna gra AAA. Oczekiwana przez część ludzi, o której naturalnie się mówi, ale mimo wszystko to jedna z wielu dużych produkcji w ciągu roku.

el becetol

  • Gość
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1947 dnia: Maja 13, 2015, 11:05:37 am »
Na cdaction w recenzji ładny dupościsk na temat oprawy na ps4. Generalnie autor odradza zakup konsol nowej generacji i wiedźmina na ps4.

Żeby oni się czegoś faktycznie wynikającego z mocy konsol czepiali:

Cytuj
I ta gorsza konsolowa grafika (głównie mimika, twarze, animacje gestykulacji) szczególnie przeszkadza w cut-scenkach, które zrealizowano na silniku gry.

Cytuj
Wszystko byłoby świetne, gdyby nie to, że kamera przejeżdżająca po pokoju pokazywała głównie puste twarze bez wyrazu

Animacja gestykulacji, mimika, twarze bez wyrazu NPC - jak sobie wstawisz titana to przeprogramowane wcześniej animacje mu sie zmienią na filmowe? :lol:

Cytuj
grałem na PlayStation 4 i tylko o tej wersji będę pisać, bo pecetowej na oczy nie widziałem, a koledzy, którzy mieli to szczęście, stwierdzają zgodnie, że jest „o wiele, wiele ładniejsza”. Wierzę na słowo

To jest recenzja?  :lol:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1948 dnia: Maja 13, 2015, 11:06:07 am »
Top gra na obecne konsole, a już tych gierek trochę wyszło to robi wrażenie i nie rozumiem Ciebie Zielarz, czemu by się tym nie cieszyć? Sam w wiedźmina nie grałem, a druga część na X360 leży u mnie na półce od premiery jak u Irasa, ale jednak robi wrażenie taka wysoka średnia gry. Jakaś zawiść między studiami czy jak? :P

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 674
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1949 dnia: Maja 13, 2015, 11:31:22 am »
Top gra na obecne konsole, a już tych gierek trochę wyszło to robi wrażenie i nie rozumiem Ciebie Zielarz, czemu by się tym nie cieszyć?

Zaraz, kto powiedział, że ja się z tego powodu nie cieszę? Z faktu, że zrobili bardzo dobrą grę to akurat się cieszę, tak samo jak w przypadku innych gier. Ja tylko napisałem, że mnie osobiście to bawi, jaki szum się zrobił i to taki wykraczający poza naszą branżę. Ze zgryźliwości mogę akurat dorzucić, że powinni jeszcze postawić pomnik, a i Obamie tez powinni wręczyć nową część, tylko tym razem niech figurka będzie ze złota.

Jakaś zawiść między studiami czy jak? :P

Tak generalnie to może i występuje, szczególnie w kontekście tych mniejszych dev'ów. Ja jednak jak do tej pory byłem/jestem w studiach, gdzie pracowałem/pracuję z ludźmi, którzy przy Wieśkach robili/robią i sporo jest takich firm. Polski game dev jest mały i powiedziałbym, że dość rodzinny ;). Ciężko o zawiść do kolegów, z którymi spotyka się człowiek regularnie na piwie i pohejtuje swoje jak i czyjeś ;). Już im nawet szczerze gratulowałem, bo wiem, że sporo pracy ich to kosztowało.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1950 dnia: Maja 13, 2015, 12:29:40 pm »
Master Rejsy siedzące ze spuszczoną głową pod dywanami próbują szkalować konsole podszywając się pod mitycznych insajderów CDPR i produkują takie oto żenujące teksty (wklejam tylko po to, żeby ktoś się nie dał nabrać):

Developer Insider: The Witcher 3 Was Downgraded From 2013 – List of All Features Taken Out & Why

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1951 dnia: Maja 13, 2015, 12:35:40 pm »
<iframe width="853" height="480" src="//www.youtube.com/embed/ZAmuItsZ0oA?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

<iframe width="853" height="480" src="//www.youtube.com/embed/aLRDsMwS4Vs?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1952 dnia: Maja 13, 2015, 12:37:55 pm »
Ile w grze trwa doba? Czy są dni bez wiatru?

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 674
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1953 dnia: Maja 13, 2015, 12:55:20 pm »
Chmury wyglądają naprawdę fajnie, aż chciałbym poobracać sobie kamerę. Burza jednak wygląda już tak sobie, szczególnie te błyskawice dosłownie rażą ;). No i nie rozumiałem jak ktoś czepiał się efektu kropli na ekranie - teraz już wiem, o co mu chodziło. Są okropne, przypomina mi się efekt jak ptak sra na ekran w MGS2. A przecież jest to istotny efekt. Zastanawiam się, czy przypadkiem nie doszło do jakiejś zmiany na istotnym stanowisku i sporo niefajnych rozwiązań to właśnie kaprys jednej osoby.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1954 dnia: Maja 13, 2015, 12:58:46 pm »
Obstawiam ze tusk maczał w tym swoje sprzedajne paluchy aby przypodobać sie merkel.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1955 dnia: Maja 13, 2015, 13:32:58 pm »
Burza jednak wygląda już tak sobie, szczególnie te błyskawice dosłownie rażą
Mam takie same odczucia.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1956 dnia: Maja 13, 2015, 13:53:34 pm »
Zielarza nawet smieszy, ze ludzie sa dumni z pierwszego hitu wyprodukowanego w Polsce z takimi ocenami. Tak jak sie w wiekszosci z Toba zgadzam, tak tutaj mam wrazenie, ze jestes mocno uprzedzony. Bez urazy ;)

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1957 dnia: Maja 13, 2015, 14:34:50 pm »
Kurcze Panowie, takie oceny to zgarniają naprawdę dobre, przełomowe nierzadko gry, także nie umniejszając wad tej produkcji, czeka nas mnóstwo dobrej zabawy.

Mrocz

  • Gość
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1958 dnia: Maja 13, 2015, 14:38:42 pm »
Jestem pewny, że gra będzie mocarna ;)

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 674
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #1959 dnia: Maja 13, 2015, 14:50:03 pm »
Zielarza nawet smieszy, ze ludzie sa dumni z pierwszego hitu wyprodukowanego w Polsce z takimi ocenami. Tak jak sie w wiekszosci z Toba zgadzam, tak tutaj mam wrazenie, ze jestes mocno uprzedzony. Bez urazy ;)

Hitów to już trochę było, ale fakt, Wiesiek 3 jest z nich największy. Dla mnie, jak już pisałem, jest to po prostu gra AAA na wysokim poziomie. Nie postrzegam tego jako dobra narodowego i powód do bycia dumnym. Dla mnie dumni to mogą być ludzie, którzy przy tym pracowali i jak najbardziej to popieram. A urazy nie mam, w końcu tylko wyrażasz swoją opinię ;).