Autor Wątek: Wiedźmin 3: Dziki Gon  (Przeczytany 548197 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #2520 dnia: Maja 25, 2015, 10:21:40 am »
Jak Wy kur** gracie w tę grę? :lol: Jeden biga na oślep po mapie, bo niby nie można se iksa zaznaczyć do celu, drugi wychodzi z walki by się napić eliksiru, gdy inni chlejo ile się da... Zastanawiam się czy jest po prostu zjebany tutorial/za dużo opcji/słabo widoczne opcje na ekranie?

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #2521 dnia: Maja 25, 2015, 10:28:04 am »
Nie, po prostu gracze konsolowi to nieogarniete zjeby, nie to co ogarniete master race :troll:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #2522 dnia: Maja 25, 2015, 10:29:48 am »
Jak Wy kur** gracie w tę grę? :lol: Jeden biga na oślep po mapie, bo niby nie można se iksa zaznaczyć do celu, drugi wychodzi z walki by się napić eliksiru, gdy inni chlejo ile się da... Zastanawiam się czy jest po prostu zjebany tutorial/za dużo opcji/słabo widoczne opcje na ekranie?
Ja wlasnie nie wiem skad te problemy bo ja wszystko bez problemu ogarnalem. Poza znalezieniem wejscia na ta zjebana gorke xD

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #2523 dnia: Maja 25, 2015, 10:59:23 am »
Jak ktoś nie grał w RPG (tak jak np. ja), to dla takiej osoby tego typu tytuł jest trudny. Gdybym chociaż ten gatunek liznął i miał do czynienia co jakiś czas, to może byłoby inaczej. W takiej sytuacji muszę mieć sporo wolnego czasu żeby powoli ogarnąć Wiedźmina 3. Zresztą to działa też w drugą stronę. Gdybym komuś kto nie grywa w wyścigi odpalił Project CARS w trybie Pro bez wspomagaczy, to pewnie też miałyby problemy żeby dojechać skutecznie do mety.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #2524 dnia: Maja 25, 2015, 11:02:56 am »
Tylko, że umiejętne wykorzystanie dostępnych opcji w grze, a znajomość tych opcji to dwie różne rzeczy ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #2525 dnia: Maja 25, 2015, 11:08:56 am »
Tzn? Czym się różni ktoś kto nie zna tajników RPG od kogoś kto nie zna tajników sim racerów? Chyba tylko gatunkiem w jakim się specjalizuje.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #2526 dnia: Maja 25, 2015, 11:13:06 am »
Gdybym komuś kto nie grywa w wyścigi odpalił Project CARS w trybie Pro bez wspomagaczy, to pewnie też miałyby problemy żeby dojechać skutecznie do mety.
Miałbym problem, ale bym wiedział, że R2 jest gaz, L2 hamulec. Z trudem, ale bym dojechał, bo np. bym wiedział, że nie ma ukrytej opcji teleportu na metę dajmy na to pod "O".

Rozumiesz teraz? Nie chodzi mi o tajniki, tylko o proste zrozumienie klawiszologii oraz dostępnych opcji :) A jak każdy gracz wykorzysta dostępne opcje, to już jego skill i obeznanie z gatunkiem.

Mrocz

  • Gość
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #2527 dnia: Maja 25, 2015, 11:18:21 am »
Gdybym komuś kto nie grywa w wyścigi odpalił Project CARS w trybie Pro bez wspomagaczy, to pewnie też miałyby problemy żeby dojechać skutecznie do mety.
Miałbym problem, ale bym wiedział, że R2 jest gaz, L2 hamulec. Z trudem, ale bym dojechał, bo np. bym wiedział, że nie ma ukrytej opcji teleportu na metę dajmy na to pod "O".

Rozumiesz teraz? Nie chodzi mi o tajniki, tylko o proste zrozumienie klawiszologii oraz dostępnych opcji :) A jak każdy gracz wykorzysta dostępne opcje, to już jego skill i obeznanie z gatunkiem.

A umiałbyś ustawić sobie Force Feedback tak jak Ci pasuje i zwiększyć immersje? :) Umiałbyś ustawić sobie samochód pod dany tor ;) ? Nie ma co ukrywać, jak ktoś nie obcuje z danym gatunkiem to się zgubi zawsze :)
I nie oszukujmy się, Wiedźmin 3 pomimo, że dla mnie to gra Roku normalnie, to zbyt intuicyjny to on nie jest ;) Sam pominąłem trochę niuansów z interfejsu i odkrywam je "przypadkiem" ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #2528 dnia: Maja 25, 2015, 11:25:32 am »
Mrocz dobrze to opisał. Wiadome, że klawiszologie w Wiedźminie ogarniam, ale już samej rozgrywki nie do końca. Muszę się tego uczyć praktycznie od podstaw, bo nie obcuję z RPG'ami.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #2529 dnia: Maja 25, 2015, 11:25:49 am »
Ale o czym wy pierdolicie? Co ma ustawianie samochodu pod dany tor do zauważenia na ekranie tego:



albo tego:



:lol:

To nie są tajniki. Tajniki to jest maksymalnie efektywny build postaci. To są podstawy i to nie gatunku, ale gier w ogóle, bo ślepym grać raczej trudno!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #2530 dnia: Maja 25, 2015, 11:35:33 am »
Tajniki to jest maksymalnie efektywny build postaci.

I właśnie o tym tutaj pierdolimy.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #2531 dnia: Maja 25, 2015, 11:36:17 am »
Iras widzę rozumie mój tok myślenia ;)

Tajniki to jest maksymalnie efektywny build postaci.

I właśnie o tym tutaj pierdolimy.

No właśnie nie do końca ja o tym "pier**lę" ;)

Mrocz

  • Gość
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #2532 dnia: Maja 25, 2015, 11:36:40 am »
Ale o czym wy pierdolicie? Co ma ustawianie samochodu pod dany tor do zauważenia na ekranie tego:



albo tego:



:lol:

To nie są tajniki. Tajniki to jest maksymalnie efektywny build postaci. To są podstawy i to nie gatunku, ale gier w ogóle, bo ślepym grać raczej trudno!

Akurat tutaj niepotrzebna dojebka bo miałem na myśli inne niuanse RPG'ów między innymi jak wspomniałeś build postaci ;) to że tych dwóch klawiszy nie zauważyłem to zwykłe gapiostwo z mojej strony ;)

Ale już rozwój postaci, skuteczne kombinowanie walki, z eliksirami, znakami itp to już są Niuanse RPG'ów ;)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #2533 dnia: Maja 25, 2015, 11:37:12 am »
Tajniki to jest maksymalnie efektywny build postaci.

I właśnie o tym tutaj pierdolimy.

No raczej nie.

Jak Wy kur** gracie w tę grę? :lol: Jeden biga na oślep po mapie, bo niby nie można se iksa zaznaczyć do celu, drugi wychodzi z walki by się napić eliksiru, gdy inni chlejo ile się da...

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #2534 dnia: Maja 25, 2015, 11:39:07 am »
A umiałbyś ustawić sobie Force Feedback tak jak Ci pasuje i zwiększyć immersje?  Umiałbyś ustawić sobie samochód pod dany tor  ?
Jest różnica CZY BYM UMIAŁ, od tego, czy BYM WIEDZIAŁ, ŻE MAM TAKĄ MOŻLIWOŚĆ.

Z mojej strony EOT :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #2535 dnia: Maja 25, 2015, 11:39:22 am »
Ale już rozwój postaci, skuteczne kombinowanie walki, z eliksirami, znakami itp to już są Niuanse RPG'ów ;)

O to właśnie mi chodziło. Mrocz jedyny zrozumiał. :)

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #2536 dnia: Maja 25, 2015, 11:39:44 am »
Ta gra ma najlepsze sidequesty ever. Mam w dupie wątek główny, biegam i szukam wieśniaków z problemami.

bebbop

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2004
  • Wiadomości: 1 595
  • Reputacja: 10
  • Memento Mori...
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #2537 dnia: Maja 25, 2015, 11:46:24 am »
Iras jakiego odwara zrobiles? Ja przygotowalem bodajze odwar gryfa, ale jeszcze go nie uzywalem. Zostawie sobie na potyczke z czyms wiekszym. W ogole odwary odnawiaja sie tak jak reszta eliksirow po medytacji majac alkohol, czy trzeba ciagle miec skladniki do jego wyrobu?

Mrocz

  • Gość
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #2538 dnia: Maja 25, 2015, 11:53:45 am »
Ta gra ma najlepsze sidequesty ever. Mam w dupie wątek główny, biegam i szukam wieśniaków z problemami.

Zgadzam się. Jak tylko załatwię "problemy rodzinne" Barona ;) (już wiem co jest grane) to zabieram się za sidequesty, bo trochę mi się ich nazbierało :D

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #2539 dnia: Maja 25, 2015, 12:10:31 pm »
Ja ogarnalem caly Bialy Sad i teraz juz mam kilka sidequestow ktore bede najpierw ogarnial w miare mozliwosci.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #2540 dnia: Maja 25, 2015, 12:27:04 pm »
Iras jakiego odwara zrobiles? Ja przygotowalem bodajze odwar gryfa, ale jeszcze go nie uzywalem. Zostawie sobie na potyczke z czyms wiekszym. W ogole odwary odnawiaja sie tak jak reszta eliksirow po medytacji majac alkohol, czy trzeba ciagle miec skladniki do jego wyrobu?

Oczywiście, że się odnawiają - inaczej nie miałoby to sensu, bo mutageny lecą rzadko. Zrobiłem odwar z południcy, bo akurat wypadł mi z niej składnik. Niestety bez pakowania w drzewko alchemii odwar całkowicie bezużyteczny. Kiepski bonus skracający czas efektów powalenia, oszołomienia czy oślepienia w zamian za permanentne podniesienie poziomu zatrucia do 80%, które wyklucza użycie innych eliksirów...

Mrocz

  • Gość
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #2541 dnia: Maja 25, 2015, 12:30:02 pm »
Ja ogarnalem caly Bialy Sad i teraz juz mam kilka sidequestow ktore bede najpierw ogarnial w miare mozliwosci.

Bialy Sad też wykończyłem na 100% ;) Generalnie w tej grze nie spotkałem jeszcze słabego questa :D Zarówno poboczne jak i główne są zajebiste i ciekawe ;)

Oczywiście, że się odnawiają - inaczej nie miałoby to sensu, bo mutageny lecą rzadko. Zrobiłem odwar z południcy, bo akurat wypadł mi z niej składnik. Niestety bez pakowania w drzewko alchemii odwar całkowicie bezużyteczny. Kiepski bonus skracający czas efektów powalenia, oszołomienia czy oślepienia w zamian za permanentne podniesienie poziomu zatrucia do 80%, które wyklucza użycie innych eliksirów...

aż tak silne zatrucie? narazie mam chyba 3 punkty na alchemie wydane. (z czego dwa an oleje) Generalnie gdzie ten typ co daje reset statystyk? Chwilowo sobie wrzucam wszystko "na czuja" ale w razie czego chce mieć opcje do poprawienia postaci jakby zabrakło mi kiedyś punktów mocy ;)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #2542 dnia: Maja 25, 2015, 12:33:44 pm »
Ja na razie alchemie totalnie olalem.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #2543 dnia: Maja 25, 2015, 12:35:32 pm »
Jak Wy kur** gracie w tę grę? :lol: Jeden biga na oślep po mapie, bo niby nie można se iksa zaznaczyć do celu, drugi wychodzi z walki by się napić eliksiru, gdy inni chlejo ile się da... Zastanawiam się czy jest po prostu zjebany tutorial/za dużo opcji/słabo widoczne opcje na ekranie?
Ja wlasnie nie wiem skad te problemy bo ja wszystko bez problemu ogarnalem. Poza znalezieniem wejscia na ta zjebana gorke xD

Jeśli chodzi o ruiny, gdzie siedzą sobie bandyci, to wchodzi się po powalonym fragmencie czerwonego budynku, który leży przy drodze. Później bodajże trzeba przeskoczyć na skałkę po drugiej stronie i już jesteśmy na górze w obozowisku.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #2544 dnia: Maja 25, 2015, 12:36:21 pm »
Dzieki, ale juz mi Lupi chyba powiedzial jakies dwa dni temu ;)

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #2545 dnia: Maja 25, 2015, 13:35:46 pm »
Jak Wy kur** gracie w tę grę? :lol: Jeden biga na oślep po mapie, bo niby nie można se iksa zaznaczyć do celu, drugi wychodzi z walki by się napić eliksiru, gdy inni chlejo ile się da... Zastanawiam się czy jest po prostu zjebany tutorial/za dużo opcji/słabo widoczne opcje na ekranie?
Jak poczytasz forum to wszedzie takie zamotańce. Wszystko ładnie opisane ale nawet czytac nie trzeba bo proste w w ch**. Przypominam, ze nigdy nie grałem w rpg.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #2546 dnia: Maja 25, 2015, 14:46:12 pm »

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Mrocz

  • Gość
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #2547 dnia: Maja 25, 2015, 15:09:01 pm »
A może byś się Michu pokusił o jakiś minimalny opis co to niby jest?  Ja tu widzę zwykłe malunki z Wieśka (po polsku) ale gdzie to, po co i dlaczego?

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #2548 dnia: Maja 25, 2015, 15:18:54 pm »
Wiesiek daję radę. Moja narzeczona siedzi i patrzy jak gram i nie pozwala przerywać. Strasznie się wkręciła w questy fabularne i dzisiaj dalej lecimy z fabułą w Novimgradzie:-). Poza tym czytała więcej Wiesków niż ja i sporo mi tłumaczy o Ciri i innych postaciach.

Ps. Gdzie jest ten kupiec u którego można sprzedać trofea ze zleceń wiedźmińskich? Mam już chyba 3 albo 4 takie same za południce i północnice. Za potworka na bagnach jest dobry perk - leci wiecej hajsu.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #2549 dnia: Maja 25, 2015, 15:55:23 pm »
A może byś się Michu pokusił o jakiś minimalny opis co to niby jest?  Ja tu widzę zwykłe malunki z Wieśka (po polsku) ale gdzie to, po co i dlaczego?
Warszawa, Pawilony przy Nowym Świecie. Jakaś akcja reklamowa zapewne, kiedyś tam widziałem malunki z Watch_Dogs.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #2550 dnia: Maja 25, 2015, 16:36:53 pm »
Ps. Gdzie jest ten kupiec u którego można sprzedać trofea ze zleceń wiedźmińskich? Mam już chyba 3 albo 4 takie same za południce i północnice. Za potworka na bagnach jest dobry perk - leci wiecej hajsu.
Cytuj
Warszawa, Pawilony przy Nowym Świecie.
:angel:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #2551 dnia: Maja 25, 2015, 18:07:15 pm »
Konsole wciąż czekają na aktualizację 1.03, a na maszynach do pisania właśnie pojawiło się 1.04. Najciekawsze z listy zmian:

- A few additional gwent cards are now available in the Prologue area.

Jajca se chyba robią  :wall_bash:

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #2552 dnia: Maja 25, 2015, 18:40:13 pm »
Pewnie było za cieżko wygrać to rzucili cos ekstra ;-)

el becetol

  • Gość
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #2553 dnia: Maja 25, 2015, 18:42:39 pm »
Przecież fani modów od startu z pełną talią latają i pewnie jeszcze karty pokemonów i tazosy sobie dorzucają żeby klimat był bardziej master race.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #2554 dnia: Maja 25, 2015, 20:09:27 pm »
Konsole wciąż czekają na aktualizację 1.03, a na maszynach do pisania właśnie pojawiło się 1.04. Najciekawsze z listy zmian:

- A few additional gwent cards are now available in the Prologue area.

Jajca se chyba robią  :wall_bash:
Pewnie było za cieżko wygrać to rzucili cos ekstra ;-)

Nie, tylko trzeba czytać o co chodzi, a nie jak zwykle u was coś założyć. Cztery karty, które można było zdobyć w pierwszej lokacji stawały się niedostępne po pierwszym wyjeździe do Wyzimy, ponieważ NPC który je miał znikał. To tym samym nie pozwala zdobyć achieva i wbić 100%. Karty dali teraz temu kupcowi, którego uratowaliśmy na początku gry.

el becetol - jak masz takie gówna pisać, to się jebnij w łeb aż ci przejdzie ochota. Wy to docinki i komentarze jak mastahy macie we krwi, typowi wojownicy Internetu.

A tutaj pełna lista zmian co Iras-zjeb nie pofatygował się aby wkleić. Zaznaczyłem wam nawet pogrubioną czcionką co jest ważne i dla wersji na konsole, tyle angielskiego że się pewnie pogubicie Prawdziwi Polacy.

Cytuj
Rebinding any key is now available after switching Unlock Bindings option in Options \ Key bindings submenu.
Corrects an issue in the dialog system that might rarely cause dialog looping in scenes.
Fixes an issue with incorrect behavior of Wild Hunt warriors after they were under the influence of Axii sign.
Corrects a bug causing spontaneous combustion of gas clouds.

1280 x 720 resolution is now properly displaying as valid resolution option.
Fixes boat stuttering in cutscenes.
Texture rendering quality for high / ultra presets improved.
Further improvements in NVIDIA Hairworks performance.
A few additional Gwent cards are now available in the Prologue area.
Fixes an issue where users with usernames using non-latin characters were unable to import saves from Witcher 2.
Overall stability and performance improvements.

Fixes related to alt + tabbing and minimizing game window.
Game icon updated.
Enlarges the size of the loot pop-up window in the UI.
Fixes an issue where, in certain circumstances, the comparison window could be displayed outside of game borders in the UI.
Upgrading set items no longer destroys sockets.
Small UI tweaks for Gwent.

Corrects some missing translations in localized versions.

Czyli nie samymi kartami patch stoi.

Pewnie było za cieżko wygrać to rzucili cos ekstra ;-)

Pewnie się trzeba najpierw dowiedzieć, a nie pie**olić głupoty aby sobie posta nabić. Dzięki za światły komentarz.
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2015, 20:17:36 pm wysłana przez Castor Krieg »

el becetol

  • Gość
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #2555 dnia: Maja 25, 2015, 20:33:35 pm »
Przecież fani modów od startu z pełną talią latają
el becetol - jak masz takie gówna pisać, to się jebnij w łeb aż ci przejdzie ochota. Wy to docinki i komentarze jak mastahy macie we krwi, typowi wojownicy Internetu.

Więc mówisz że coś źle napisałem, czekaj wejdę na nexusa i popatrzę co tam PC Master Race ma najświeższego w największym hubie modów:

http://www.nexusmods.com/witcher3/?tb=mod&pUp=1

Pierwszy  :lol:

je**ny PIERWSZY

to odblokowanie wszystkich kart. :lol: :lol: :lol: Nic szukać nawet nie musiałem. Możesz się wypierać ile chcesz ale prawda o modach walnie cię w ryj jak tylko wejdziesz na nexusa.

Dokładnie pierwszy z brzegu to to o czym pisałem - cheat odblokowujący wszystkie karty.

Pierwszy.







windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #2556 dnia: Maja 25, 2015, 20:35:32 pm »
Ale boli Castora ta niedziela wczorajsza :lol:

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #2557 dnia: Maja 25, 2015, 20:36:30 pm »
Ja jestem jeszcze ciagle na pierwszym waznym zadaniu zwiazanym z gryfem. Pewnie ta zielarke da sie poruchac, skoro dali taki zoom na jej tylek. ;)

Mysle ze zrobie sobie przerwe i poczekam na te najblizsze patche.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #2558 dnia: Maja 25, 2015, 20:37:43 pm »
Przecież fani modów od startu z pełną talią latają
el becetol - jak masz takie gówna pisać, to się jebnij w łeb aż ci przejdzie ochota. Wy to docinki i komentarze jak mastahy macie we krwi, typowi wojownicy Internetu.

Więc mówisz że coś źle napisałem, czekaj wejdę na nexusa i popatrzę co tam PC Master Race ma najświeższego w największym hubie modów:

http://www.nexusmods.com/witcher3/?tb=mod&pUp=1

Pierwszy  :lol:

je**ny PIERWSZY

to odblokowanie wszystkich kart. :lol: :lol: :lol: Nic szukać nawet nie musiałem. Możesz się wypierać ile chcesz ale prawda o modach walnie cię w ryj jak tylko wejdziesz na nexusa.

Dokładnie pierwszy z brzegu to to o czym pisałem - cheat odblokowujący wszystkie karty.

Pierwszy.









To jest najnowszy mod, bo sortuje po dacie dodania. W topce najpopularniejszy jest mod na udźwig.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon
« Odpowiedź #2559 dnia: Maja 25, 2015, 20:42:33 pm »
Dokładnie pierwszy z brzegu to to o czym pisałem - cheat odblokowujący wszystkie karty.

Napisałem dlaczego dodali te karty. Sytuacja była znana od kilku dni, CDPR wypowiedział się, że doda karty z powrotem. Co mają do tego mody? Nie każdy musi ich używać, to właśnie nie lubisz w 'master race' - możliwości wyboru? Dla każdego to samo?

Co do modów - myślisz, że dlaczego w Skyrima w 4 lata po premierze nadal gra tyle osób? Zamiast nieudolnie zadrościć modów, lepiej pisz, że chciałbyś coś takiego widzieć w wersji konsolowej.

Ale boli Castora ta niedziela wczorajsza :lol:

W przeciwieństwie do tych, co głosowali na Dudę ja od państwa nic nie chcę, potrafię o siebie zadbać. Stało się, to się stało. Myślisz, że ludzie sobie nie poradzą? Trzoda, która głosowała za pomysłami po 40mld zostanie wydymana. Lenin mówił o takich 'pożyteczni idioci'. Poza tym to jest temat o Wiedźminie, a nie o wyborach. Napisz mi coś w Różne, i tak teraz tam nie zaglądam bo się Polska katolicka rozpływa nad sobą.


Wy naprawdę zróbcie coś ze sobą, bo teraz w każdym temacie to plucie na PC i graczy pecetowych - już się Juras popisał wczoraj. Tak bardzo was boli dupa, że ktoś chce wydać więcej aby mieć (jego zdaniem) większy komfort z grania? Wasze pieniądze? Zajmijcie się kur** sobą.
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2015, 20:46:40 pm wysłana przez Castor Krieg »