Autor Wątek: Fallout 4  (Przeczytany 92486 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #560 dnia: Listopada 10, 2015, 12:59:28 pm »
Lupi, ponawiam pytanie, blizej tej gierce do NV czy do 3?

lupinator

  • Gość
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #561 dnia: Listopada 10, 2015, 13:37:51 pm »
Nie wiem, ale czuje że srogo być marudził.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #562 dnia: Listopada 10, 2015, 13:42:35 pm »
Zatem musze poczekac na opinie Krzysztofa.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #563 dnia: Listopada 10, 2015, 15:14:55 pm »

:lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #564 dnia: Listopada 10, 2015, 16:51:25 pm »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #565 dnia: Listopada 10, 2015, 18:13:59 pm »
Ku**y z Ultimy mnie oszukały. Miałem mieć dziś grę. Jutro wolny to myślałem, że pogram, ale gdzie tam. Taki ch**. :mad:

lupinator

  • Gość
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #566 dnia: Listopada 10, 2015, 19:36:32 pm »
Ku**y z Ultimy mnie oszukały. Miałem mieć dziś grę. Jutro wolny to myślałem, że pogram, ale gdzie tam. Taki ch**. :mad:
Widziałem wcześniej w jakimś temacie, ze szukałeś gry do snajpowania. Nie mogłem wtedy odpisać, ale koniecznie kup MGSa.


Co do Fallouta - miód na maksa. Dialogi kwaśne, kun miał rację, że czasem niedokładne jednak, ale reszta - mniam.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #567 dnia: Listopada 10, 2015, 19:55:09 pm »

Ku**y z Ultimy mnie oszukały. Miałem mieć dziś grę. Jutro wolny to myślałem, że pogram, ale gdzie tam. Taki ch**. :mad:
Piateczka, mnie tez niedawno wychujali

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #568 dnia: Listopada 10, 2015, 20:23:01 pm »
@Lupi
Nosiłem się z zamiarem zakupu MGS'a. Skoro tak fajnie się tam snajpi to zapewne dam się namówić.

@Windom
To są jakieś niedojeby. Dzwonie i pytam czy aby na pewno wszystko dobrze zanotowała i czy na pewno paczka dojdzie do mnie przed 11 listopada, a babsko zapewnia mnie, że tak. Kuwa mam teraz niezły zapierdol w robocie i liczyłem, że w środę zrelaksuję się przy Fallout 4. Niestety, ale Ultima miała wobec mnie inne plany.

el becetol

  • Gość
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #569 dnia: Listopada 10, 2015, 20:23:31 pm »
A w Saturnie i Empiku pełne półki, do tego w tej samej cenie co Ultima.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #570 dnia: Listopada 10, 2015, 20:24:31 pm »
Najbliższy Saturn i MM mam 70km od domu. Taki urok mieszkania na wsi. Ehhh...

Mrocz

  • Gość
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #571 dnia: Listopada 10, 2015, 20:26:04 pm »
Kurde macie jakiegoś mega pecha z Ultimą.. U mnie zawsze wszystko na czas. Nfsa tydzień przed premierą dostałem :)

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #572 dnia: Listopada 10, 2015, 20:27:35 pm »
Najbliższy Saturn i MM mam 70km od domu. Taki urok mieszkania na wsi. Ehhh...
Promień 70 km? To nie wieś, to pustelnia! Pewnie niewiele bliżej do centrali poczty, może to jej wina?
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #573 dnia: Listopada 10, 2015, 20:30:25 pm »
Xell gdzie Ty żyjesz? W niewielkich miejscowościach nie ma Saturnów i MM. Około 14km od domu mam mniejsze markety rtv-agd, ale tam nie mają Fallouta 4. Zamawiałem kurierem, a nie pocztą.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #574 dnia: Listopada 10, 2015, 20:36:37 pm »
Miałem wrażenie że mapka MM i Saturnów w kraju jest mega gęsta, nie spodziewałbym się braku w rtv-agd. Żarcik miał być, swoją drogą kurierzy też często sami zawalają.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

el becetol

  • Gość
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #575 dnia: Listopada 10, 2015, 23:29:01 pm »


Tych ich programistów to trzeba wypierdolić dyscyplinarnie  :lol:

Ghostie

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2007
  • Wiadomości: 902
  • Reputacja: 16
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #576 dnia: Listopada 11, 2015, 00:54:23 am »
Cytuj
Many years of #Fallout4 voice recording complete! Just over 111k lines. More than Fallout 3 and Skyrim combined.

Tyle nagrali ,a nasz bohater nadal jest praktycznie niemy poza dialogami z npc. Glupie "co to kur** jest?" wykrzykniete przy pierwszym spotkaniu z Deathclawem by tak wiele zmienilo.

Mrocz

  • Gość
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #577 dnia: Listopada 11, 2015, 12:01:15 pm »
Czyli wychodzi na to, że dialogi gdzie wybieraliśmy opcję dialogową i nasz bohater był niemy wypadały lepiej? :P

lupinator

  • Gość
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #578 dnia: Listopada 11, 2015, 13:49:12 pm »
Czyli wychodzi na to, że dialogi gdzie wybieraliśmy opcję dialogową i nasz bohater był niemy wypadały lepiej? :P
Jakieś tysiąc razy lepiej.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #579 dnia: Listopada 11, 2015, 14:09:43 pm »
Az tak zle z tymi dialogami?

lupinator

  • Gość
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #580 dnia: Listopada 11, 2015, 14:37:06 pm »
No są beznadziejne - źle wykonane i napisane. Brzmią sztywno, nienaturalnie, a w dodatku to wybieranie jest na maksa irytujące, bo źle działa - na początku zawsze wybieram opcje dialogowe które pozwalają dowiedzieć się najwięcej info, ale potem często nie można już wrócić do wyboru, który pozwalał spytać/zrobić coś innego/użyć perswazji. To chyba po to, żeby zrobić wrażenie naturalnego toczenia się rozmowy, ale technicznie nie dopracowali tego zupełnie. Poza tym te opcje Mass Effectowe źle się sprawdzają, bo niezbyt dokładnie oddają treść rozmowy no i nie ma to najmniejszego sensu. W ME była masa okazji do bycia złym/dobrym i do tego pytania neutralne, ale w Falloucie tego nie ma i tak np. pod kwadratem mamy ciągle "sarkazm"  jakby nasza postać była chodzącym śmieszkiem rzucającym suche zaczepki na lewo i prawo bez jakiegokolwiek celu.

Dialogi to najgorszy aspekty gry. Mi osobiście mniej podoba się też rozwój postaci. Wolałem system przyznawania punktów w SPECIAL i potem wyboru perków z listy, a teraz co level dostaje się tą wielką planszę z perkami i SPECIALEM i trzeba wybierać, przeglądać bez końca te perki itd. Nie do końca czuć też zawsze przełożenie na grę. Ja postawiłem na charyzmę no i nie dosyć, że nie widzę już procentu powodzenia odpowiedzi bo są tylko trzy kolory perswazji (żółty, pomarańczowy, czerwony) to jeszcze mi żółty ciągle nie wychodzi.

Jak już jestem przy wadach to dodam jeszcze zbyt kolorowy świat. Zazdroszczę trochę PCtowcom, bo oni zmienią to raz dwa. Niby kosmetyka, ale naprawdę trochę szarości i brązu by się przydało. 3była taka zielonkawo zgniła/szara, New Vegas żółty/pomarańczowy/brązowy, a 4 to pełna paleta barw. Mam wrażenie, że po wybuchu bomby minął tam rok, a nie 200 lat.

Tyle z wad - reszta jest super tak jak była. Z nowości warto pochwalić system budowania osad i dbania o nie. Byłem PEWIEN, że tego nie ruszę po zapowiedzi na E3 a tymczasem robi się to bardzo przyjemnie i miło wraca mi się do niektórych miejsc, gdzie poświęciłem nieco więcej czasu na zadbanie o bezpieczeństwo, wodę i żarcie. Nie miałem okazji jeszcze przeprowadzać transakcji handlowych, ale został mi chyba do tego jeden quest i zobaczymy jak to będzie. W każdym razie wszystko jest bardzo intuicyjne i przyjemne. Nie bawiłem się zbyt dużo w modowanie zbroi i broni, bo nie mam odpowiednich perków i przede wszystkim części, ale też wygląda to na super zabawę.

Martwi mnie tylko zapas części. Osad jest tyle, że jakbym chciał to wszystko na wypasie zrobić to nie wiem czy starczy zapasów we Wspólnocie. :P

A i dla tych co zaczynają polecam Hard.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #581 dnia: Listopada 11, 2015, 14:45:12 pm »
Jak już jestem przy wadach to dodam jeszcze zbyt kolorowy świat. Zazdroszczę trochę PCtowcom, bo oni zmienią to raz dwa.
Już jest mod a'la Book of Eli.

el becetol

  • Gość
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #582 dnia: Listopada 11, 2015, 14:58:06 pm »
Akurat pierwszy mod robił coś odwrotnego i podnosił kolory i saturacje do poziomu Kyo:

http://www.gram.pl/news/2015/11/09/pierwszy-mod-do-fallouta-4-podnosi-intensywnosc-barw.shtml

A te "mody" (presety na SweetFX) to sobie można i na konsoli zapodać zmieniając ustawienia TV, bo one po prostu regulują globalne ustawienia kolorów.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #583 dnia: Listopada 11, 2015, 15:26:29 pm »
Uważacie, że 200 lat po wojnie atomowej niebo będzie mniej niebieskie?

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 570
  • Reputacja: 252
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #584 dnia: Listopada 11, 2015, 15:37:11 pm »
Uważacie, że 200 lat po wojnie atomowej niebo będzie mniej niebieskie?

Sądzę, że to będzie najmniejszy problem. Also inny kolor sprawiłby, że nie grałoby się komfortowa, a Kyo padłby na zawał sądząc, że kalibracja w Bravizji zdechła i kolory się pokaszaniły.  :)

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #585 dnia: Listopada 11, 2015, 15:56:04 pm »
To ta gra dzieje sie 200lat po wojnie?
 :o

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #586 dnia: Listopada 11, 2015, 15:58:27 pm »
No są beznadziejne - źle wykonane i napisane. Brzmią sztywno, nienaturalnie, a w dodatku to wybieranie jest na maksa irytujące, bo źle działa - na początku zawsze wybieram opcje dialogowe które pozwalają dowiedzieć się najwięcej info, ale potem często nie można już wrócić do wyboru, który pozwalał spytać/zrobić coś innego/użyć perswazji. To chyba po to, żeby zrobić wrażenie naturalnego toczenia się rozmowy, ale technicznie nie dopracowali tego zupełnie. Poza tym te opcje Mass Effectowe źle się sprawdzają, bo niezbyt dokładnie oddają treść rozmowy no i nie ma to najmniejszego sensu. W ME była masa okazji do bycia złym/dobrym i do tego pytania neutralne, ale w Falloucie tego nie ma i tak np. pod kwadratem mamy ciągle "sarkazm"  jakby nasza postać była chodzącym śmieszkiem rzucającym suche zaczepki na lewo i prawo bez jakiegokolwiek celu.

Dialogi to najgorszy aspekty gry. Mi osobiście mniej podoba się też rozwój postaci. Wolałem system przyznawania punktów w SPECIAL i potem wyboru perków z listy, a teraz co level dostaje się tą wielką planszę z perkami i SPECIALEM i trzeba wybierać, przeglądać bez końca te perki itd. Nie do końca czuć też zawsze przełożenie na grę. Ja postawiłem na charyzmę no i nie dosyć, że nie widzę już procentu powodzenia odpowiedzi bo są tylko trzy kolory perswazji (żółty, pomarańczowy, czerwony) to jeszcze mi żółty ciągle nie wychodzi.

Jak już jestem przy wadach to dodam jeszcze zbyt kolorowy świat. Zazdroszczę trochę PCtowcom, bo oni zmienią to raz dwa. Niby kosmetyka, ale naprawdę trochę szarości i brązu by się przydało. 3była taka zielonkawo zgniła/szara, New Vegas żółty/pomarańczowy/brązowy, a 4 to pełna paleta barw. Mam wrażenie, że po wybuchu bomby minął tam rok, a nie 200 lat.

Tyle z wad - reszta jest super tak jak była. Z nowości warto pochwalić system budowania osad i dbania o nie. Byłem PEWIEN, że tego nie ruszę po zapowiedzi na E3 a tymczasem robi się to bardzo przyjemnie i miło wraca mi się do niektórych miejsc, gdzie poświęciłem nieco więcej czasu na zadbanie o bezpieczeństwo, wodę i żarcie. Nie miałem okazji jeszcze przeprowadzać transakcji handlowych, ale został mi chyba do tego jeden quest i zobaczymy jak to będzie. W każdym razie wszystko jest bardzo intuicyjne i przyjemne. Nie bawiłem się zbyt dużo w modowanie zbroi i broni, bo nie mam odpowiednich perków i przede wszystkim części, ale też wygląda to na super zabawę.

Martwi mnie tylko zapas części. Osad jest tyle, że jakbym chciał to wszystko na wypasie zrobić to nie wiem czy starczy zapasów we Wspólnocie. :P

A i dla tych co zaczynają polecam Hard.
Ostudziles troche moj zapal :(

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #587 dnia: Listopada 11, 2015, 17:05:59 pm »
Udało mi się dorwać Fallout 4. Nigdy nie obcowałem z tą serią i pierwsze zaskoczenie to klimat. Kiedy wychodzimy ze schronu i widzimy świat po wybuchu...wow. Cała reszta jest na razie dla mnie czarną magią. Ważne jest to, że wszystko wydaje się być bardzo intuicyjne. Mam nadzieję, że im dalej tym lepiej.

Ogur

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 20-11-2013
  • Wiadomości: 1 174
  • Reputacja: 22
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #588 dnia: Listopada 11, 2015, 17:12:43 pm »

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #589 dnia: Listopada 11, 2015, 17:59:11 pm »
Pograne 8h, dziwny ten Fallout, niby wszystko jest na miejscu, klimat, miejscówki, questy, ale gameplay bardziej mi przypomina fps'a z elementami rpg niż odwrotnie. Perków bardzo brakuje. Dialogi kiepskie, a pomysł żeby były cztery opcje do wyboru tragiczny, "sarkazm"  :roll:
Ale mimo wszystko nie można się oderwać, syndrom jeszcze jednego questa, jeszcze jednej miejscówki itd. aktualny, więc chyba im ten Fallout wyszedł :D
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #590 dnia: Listopada 11, 2015, 18:19:19 pm »

lupinator

  • Gość
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #591 dnia: Listopada 11, 2015, 18:21:00 pm »
Supermutanci dzisiaj pierwszy raz zaatakowali jedną z wiosek którą się opiekuję. Super jest ten motyw z ośrodkami :)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #592 dnia: Listopada 11, 2015, 18:22:13 pm »
Supermutanci dzisiaj pierwszy raz zaatakowali jedną z wiosek którą się opiekuję. Super jest ten motyw z ośrodkami :)

Ja jeszcze tego nie miałem, ale jest coś takiego, że mogą wszystkich wyrżnąć? Czy walka po prostu będzie trwała tak długo, aż sami przyjdziemy i ich rozwalimy?

lupinator

  • Gość
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #593 dnia: Listopada 11, 2015, 18:25:33 pm »
Supermutanci dzisiaj pierwszy raz zaatakowali jedną z wiosek którą się opiekuję. Super jest ten motyw z ośrodkami :)

Ja jeszcze tego nie miałem, ale jest coś takiego, że mogą wszystkich wyrżnąć? Czy walka po prostu będzie trwała tak długo, aż sami przyjdziemy i ich rozwalimy?
Nie wiem, bo komunikat o ataku pojawił się zaraz po wypoczynku. Pobiegłem na miejsce i atak akurat się zaczynał, więc pewnie tak jest zawsze, a postacie umierają dopiero jak olejesz dłużej sprawę. Akurat u mnie atakowali wioskę z samymi no-name'ami, którą sam założyłem od podstaw więc nie byłoby i tak czego żałować, bo zawsze można odpalić nadajnik i ściągnąć ich znowu.

Sanktuarium mam na wszelki wypadek chronione 3x bardziej niż potrzeba :P

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 263
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #594 dnia: Listopada 11, 2015, 18:32:56 pm »
To jak panowie ostatecznie. Mam ten urlop, warto zainwestowac w F4?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #595 dnia: Listopada 11, 2015, 20:25:01 pm »
Długo schodzi zanim się snajpe dostanie/znajdzie?

Btw. W jednym z warsztatów mogłem budować jakieś daszki, ścianki itp. Po co to? Potrzebne to na początku gry? Aha i czy w ogóle opłaca się zbierać te wszystkie śmieci w postaci tosterów, tacek, dzbanków itp?

lupinator

  • Gość
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #596 dnia: Listopada 11, 2015, 20:50:34 pm »
Długo schodzi zanim się snajpe dostanie/znajdzie?

Btw. W jednym z warsztatów mogłem budować jakieś daszki, ścianki itp. Po co to? Potrzebne to na początku gry? Aha i czy w ogóle opłaca się zbierać te wszystkie śmieci w postaci tosterów, tacek, dzbanków itp?
Jak chcesz to możesz budować żeby rozwijać osady, bronić ich, prowadzić sieci handlowe, sklepy itd. Jest to związane mocno z jedną z frakcji. Można też to zupełnie olać. Śmieci związane są właśnie z budowaniem i modyfikowaniem broni i pancerzy. Jak będziesz miał ich za dużo to składuj je w warsztacie w Sanktuarium.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #597 dnia: Listopada 11, 2015, 22:28:11 pm »
Długo schodzi zanim się snajpe dostanie/znajdzie?

Jak chcesz szybko znaleźć to tutaj masz lokację. Dach stacji Red Rocket.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Kosi wszystko na strzała w głowę ;)
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2015, 22:29:46 pm wysłana przez Krzysiu »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #598 dnia: Listopada 11, 2015, 22:37:05 pm »
Dzięki za rady panowie. Plusiki. :)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #599 dnia: Listopada 11, 2015, 22:44:11 pm »
Pisałem już, że ta aplikacja na telefon świetnie działa? Jestem w szoku jak to sprawnie jest zrobione i działa od strzału.

Problem w tym, że wpieprza jak oszalała baterię w moim G2.