Autor Wątek: Nasze telefony.  (Przeczytany 257174 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1600 dnia: Czerwca 29, 2010, 15:56:29 pm »
Oddałem dzisiaj do serwisu. Słuchawka w ogóle nie chciała się naładować, więc najwidoczniej padła bateria. Możliwe, że w ciągu tygodnia dostanę nową, bo wg Pani z serwisu Nokii nikt nie bawi się w naprawianie tych akcesoriów.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1601 dnia: Lipca 01, 2010, 14:13:28 pm »
Kuźwa, znów są opóźnienia w dostawie Desire do Orange. Miały być w czerwcu, ale teraz zmienili termin na połowę lipca. A wszystko przez to, że pieprzony Samsung nie wywiązuje się z dostaw amoledów do Desire. I z tego też powodu możliwe, że w nowych modelach dostępne będą super TFT od Sony, chociaż ta lipcowa partia powinna być jeszcze z amoledami, bo niby jest już w magazynach Orange, ale muszą ją przygotować do dystrybucji.

W sumie zaczynam się teraz poważnie zastanawiać czy nie wybrać tego Samsunga Wave, który jest już w Orange od jakiegoś czasu. Specyfikację ma w porządku, ale zastanawiam się na ile przyszłościowym oesem będzie to całe bada. Nie wiem np. czy będę miał na niego takie zajebiste emulatory GBA czy SNESa. Chociaż ten bada też jest oparty na linuxie.
« Ostatnia zmiana: Lipca 01, 2010, 14:18:53 pm wysłana przez Kresq »


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1602 dnia: Lipca 02, 2010, 00:45:25 am »
Galaxy S wchodzi do PLay :D No to ja już zacieram rączki na tego małego potworka :) Jak tylko będzie aktualizacja softu do 2.2 to bosko.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1603 dnia: Lipca 02, 2010, 11:07:08 am »
Wygląda spoko, ale mogli chociaż jakąś gównianą diodę led wrzucić :-?


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1604 dnia: Lipca 03, 2010, 19:10:11 pm »
Może ktoś pomóc i do końca wyjaśnić?

iPhone 3G wziąłem w sierpniu 2008 w Erze GSM. Z tego co wiem miał on SIM-Lock, ale potem Era poinformowała, że sprzedawane iPhony nie będą go miały + (CHYBA) można był za darmo zdjąć SIM-Lock w salonie.

Teraz kiedy mam nowy 3GS postanowiłem podarować stary 3G. Spróbowałem włożyć kartę od Orange i działa - wykrywa, dzwonić można, itd. Czy to oznacza, że telefon nie ma SIM-Locka, czy też może ograniczenia są gdzie indziej (3G, itd.)?

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1605 dnia: Lipca 03, 2010, 23:04:52 pm »
Może ktoś pomóc i do końca wyjaśnić?

iPhone 3G wziąłem w sierpniu 2008 w Erze GSM. Z tego co wiem miał on SIM-Lock, ale potem Era poinformowała, że sprzedawane iPhony nie będą go miały + (CHYBA) można był za darmo zdjąć SIM-Lock w salonie.

Teraz kiedy mam nowy 3GS postanowiłem podarować stary 3G. Spróbowałem włożyć kartę od Orange i działa - wykrywa, dzwonić można, itd. Czy to oznacza, że telefon nie ma SIM-Locka, czy też może ograniczenia są gdzie indziej (3G, itd.)?
Miałem dokładnie taką samą sytuację. SIM-Lock jest zdejmowany automatycznie przy podłączeniu do iTunes telefonu z inną kartą niż Ery.

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1606 dnia: Lipca 03, 2010, 23:48:48 pm »
Cytuj
W sumie zaczynam się teraz poważnie zastanawiać czy nie wybrać tego Samsunga Wave (...)
Miałem dzisiaj okazję przetestować tego Samsunga i odniosłem wrażenie, że jest strasznie kiepsko wykonany. Kiedy trzymałem go w dłoni, to wydawało mi się, że jak nieco mocniej ścisnę, to go złamię. Za żadne skarby nie wydałbym na ten telefon ponad 1400zł - tyle kosztuje w kaliskim MM. W każdym razie, w moim odczuciu oczywiście, zdecydowanie lepiej wypadł inny aparat koreańskiego producenta - Omnia II. Ten telefon prezentuje się naprawdę niesamowicie. Gdyby nie ta zaporowa cena i chęć wydania pieniędzy na wyjazd do naszych wschodnich sąsiadów, to zastanowiłbym się nad kupnem tego smartphone'a (gdyby ktoś był ciekawy: tak, nadal szukam jakiegoś ciekawego telefonu, który byłbym moim - że tak powiem - drugim laptopem ;)).

Cytuj
Nokia ma jakiś niesamowity patent w ekranach LCD bo nawet podczas mocnego słońca widać na nich więcej niż u konkurencji(przynajmniej tak w E52 jest)
W E51 jest tak samo czytelny ekran, jak w E52. Strasznie to sobie chwalę, bo wtedy, kiedy moi znajomi na wyświetlaczach swoich LG, czy Samsungach nic nie widzą w pełnym słońcu, ja spokojnie mogę pisać SMSa, czy po prostu poruszać się po menu telefonu.
« Ostatnia zmiana: Lipca 03, 2010, 23:55:21 pm wysłana przez sambady »

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1607 dnia: Lipca 04, 2010, 08:07:43 am »
Miałem dokładnie taką samą sytuację. SIM-Lock jest zdejmowany automatycznie przy podłączeniu do iTunes telefonu z inną kartą niż Ery.

Wielkie dzięki za info, rozumiem, że jest to operacja jednorazowa tzn. teraz mogę już włożyć każdą kartę do telefonu?

Unlimited

  • Gość
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1608 dnia: Lipca 04, 2010, 08:50:09 am »
Cytuj
W sumie zaczynam się teraz poważnie zastanawiać czy nie wybrać tego Samsunga Wave (...)
Miałem dzisiaj okazję przetestować tego Samsunga i odniosłem wrażenie, że jest strasznie kiepsko wykonany. Kiedy trzymałem go w dłoni, to wydawało mi się, że jak nieco mocniej ścisnę, to go złamię. Za żadne skarby nie wydałbym na ten telefon ponad 1400zł - tyle kosztuje w kaliskim MM. W każdym razie, w moim odczuciu oczywiście, zdecydowanie lepiej wypadł inny aparat koreańskiego producenta - Omnia II. Ten telefon prezentuje się naprawdę niesamowicie. Gdyby nie ta zaporowa cena i chęć wydania pieniędzy na wyjazd do naszych wschodnich sąsiadów, to zastanowiłbym się nad kupnem tego smartphone'a (gdyby ktoś był ciekawy: tak, nadal szukam jakiegoś ciekawego telefonu, który byłbym moim - że tak powiem - drugim laptopem ;)).

Cytuj
Nokia ma jakiś niesamowity patent w ekranach LCD bo nawet podczas mocnego słońca widać na nich więcej niż u konkurencji(przynajmniej tak w E52 jest)
W E51 jest tak samo czytelny ekran, jak w E52. Strasznie to sobie chwalę, bo wtedy, kiedy moi znajomi na wyświetlaczach swoich LG, czy Samsungach nic nie widzą w pełnym słońcu, ja spokojnie mogę pisać SMSa, czy po prostu poruszać się po menu telefonu.

Jeśli ten Samsung Ci nie pasuję to postaw na coś z HTC(HD2/Desire/Hero), lub Motorolę Milestone czy SE SATIO, AINO :)

Co do Nokii, dokładnie to jest duży plus, szczególnie że E52 ma chyba największy ekran jeśli chodzi o klasyczne telefony(2.4 cala). Ja tego telefonu nie zmienię na żaden inny, szczególnie że jakość dźwięku w filmikach jest lepsza niż w większości aparatów kompaktowych do 500zł jak i telefonów(mimo że jakość video jest tylko dobra-wiadomo 3,2 mega pixela), na nagrywanie koncertów jak znalazł. :)

Ps. Niektórzy mówią że E52 się wiesza, ja zauważyłem taką przypadłość w jednym momencie jeśli pamięć tel. jest mniejsza niż 5mega. Nie wiem na czym to polega, mam nadzieje że wraz z kolejną aktualizacją softu ten "problem" zniknie. :)

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1609 dnia: Lipca 06, 2010, 21:48:28 pm »
Jest jakaś stronka z programami na Androida? Coś w rodzaju App Store? Chce sobie przejrzeć i zobaczyć co tam mają.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1610 dnia: Lipca 06, 2010, 22:51:28 pm »
http://www.android.com/market/#app=com.com2us.HG

nie wszystko, zresztą cytując:
Cytuj
This is a showcase for some of the featured and top ranked applications and games available on Android Market. For a comprehensive, up-to-date list of the tens of thousands of titles available, check out Android Market on your handset.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1611 dnia: Listopada 30, 2010, 22:00:29 pm »
Polećcie jakiś zajebiaszczy telefon Sony Ericsson do 1tyś zł, oprócz tego że ma dzwonić i wysyłać SMSy musi mieć WIFI i duży wyświetlacz.
« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2010, 22:02:24 pm wysłana przez Wooyek »

Ohtar

  • Gość
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1612 dnia: Listopada 30, 2010, 22:13:52 pm »
Polećcie jakiś zajebiaszczy telefon Sony Ericsson do 1tyś zł, oprócz tego że ma dzwonić i wysyłać SMSy musi mieć WIFI i duży wyświetlacz.

Teoretycznie mój Aino spełnia te wymagania. Zależy jeszcze, co to znaczy zajebiaszczy.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1613 dnia: Listopada 30, 2010, 22:18:14 pm »
x10. mam i to chyba w tej cenie najlepszy telefon z androidem. no i ma duży wyświetlacz.
mnie wkur**a tylko cichy głośnik do rozmów.

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1614 dnia: Listopada 30, 2010, 22:20:16 pm »
C905. Kiedyś na niego byłem nieźle napalony. Wyświetlacz całkiem niezły, świetne 8mpx, Wi-fi. Teraz idzie za całkiem nieduże pieniądze :)

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1615 dnia: Listopada 30, 2010, 22:24:20 pm »
Teoretycznie mój Aino spełnia te wymagania. Zależy jeszcze, co to znaczy zajebiaszczy.
Taki z którym nie będę miał problemów.Nokii miałem 3 i wszystkie się pierdoliły jak klocki lego. :mad: Teraz mam 5800 i oprócz tego że ten je**ny dotykowy wyświetlacz działa jak gówno, to telefon często się sam wyłącza, czasem się włączy, czasem nie i w ogóle same takie cuda.Reasumując Nokie to syf okrutny i nie chce na nie patrzeć, popełniłem wielki błąd kupując tą obecną, ale myślałem że będzie to coś lepszego, niestety okazało się jak zwykle szitem. :angel:
« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2010, 22:26:35 pm wysłana przez Wooyek »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1616 dnia: Listopada 30, 2010, 22:30:34 pm »
Ja nie mam szczęścia do SE, każdy po roku coś dostawał, w W300i coś mi nie łączy ekranik, a w C510 ekran mi się rozlał, ale na szczęście był na gwarancji. Mimo to...nie zamienił bym SE na żaden inny telefon, a to dlatego że menu jest zajebiste, wszystko jest tam gdzie człowiek uważa że powinno być, + małe bajerki ułatwiające użytkowanie. Jedyne czego mi brakuje, to że nie każdy SE to Walkman z przeznaczonym przyciskiem który by go włączał.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1617 dnia: Listopada 30, 2010, 22:30:39 pm »
Ja mam nokie 6500 clasic 3 rok i nie narzekam

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1618 dnia: Grudnia 01, 2010, 04:52:06 am »
Każdy Sony Ericsson moich ziomków w końcu się pieprzył. A to obudowa, a to ekran, a to przyciski, a to znów aparat. Nie mam zaufania do tej firmy.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Unlimited

  • Gość
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1619 dnia: Grudnia 01, 2010, 08:39:46 am »
Na Twoim miejscu kupił bym, któryś z tych(pamiętaj o tym że TYLKO Nokia oferuję Ci możliwość bezpłatnej nawigacji plus aktualizacji map, jeśli Ci na tym zależy):

a) Telefon klasyczny z funkcjami które wymieniłeś plus zajebista bateria(mi moja E52 trzyma 8-9 dni, a przy mocnym użytkowaniu 5 dni) ---> Nokia E52/E72

b) Telefon dotykowy plus klawiatura querty(wygoda pisania sms/mail) ---> Nokia N97 Mini, SE Vivaz Pro, HTC Touch Pro 2

c) Telefon dotykowy(jeśli lubisz obsługiwać telefon wył. za pomocą dotyku) ---> HTC Legend, SE Aino, SE X10, Samsung Wave S8500, Samsung Omnia II.

« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2010, 09:05:11 am wysłana przez Unlimited »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1620 dnia: Grudnia 01, 2010, 10:24:57 am »
Na Twoim miejscu kupił bym, któryś z tych(pamiętaj o tym że TYLKO Nokia oferuję Ci możliwość bezpłatnej nawigacji plus aktualizacji map, jeśli Ci na tym zależy):

chyba legalnie. hehe
15 min. na filestube i na androida masz wszystko :troll:

Unlimited

  • Gość
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1621 dnia: Grudnia 01, 2010, 11:03:30 am »
Na Twoim miejscu kupił bym, któryś z tych(pamiętaj o tym że TYLKO Nokia oferuję Ci możliwość bezpłatnej nawigacji plus aktualizacji map, jeśli Ci na tym zależy):

chyba legalnie. hehe
15 min. na filestube i na androida masz wszystko :troll:

Wiadomo o co chodzi. ;) Ale, w tych pirackich wersjach zapomnij o aktualizacji czy dostarczaniu informacji o korkach.

el becetol

  • Gość
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1622 dnia: Grudnia 01, 2010, 11:49:52 am »
s00s daj jakąś najlepszą grę na androida albo kilka bo ja się dopiero zapoznaje z ofertą systemu.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1623 dnia: Grudnia 01, 2010, 11:53:02 am »
c) Telefon dotykowy(jeśli lubisz obsługiwać telefon wył. za pomocą dotyku) ---> HTC Legend, SE Aino, SE X10, Samsung Wave S8500, Samsung Omnia II.
chyba ci się Aino z Satio pomylił. Aino ma normalną klawiaturę numeryczną, ekraniku dotykowego używa się do multimediów i chyba do gier/przeglądarki (ale nie wbudowanej).

Ohtar

  • Gość
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1624 dnia: Grudnia 01, 2010, 17:41:36 pm »
Na Twoim miejscu kupił bym, któryś z tych(pamiętaj o tym że TYLKO Nokia oferuję Ci możliwość bezpłatnej nawigacji plus aktualizacji map, jeśli Ci na tym zależy):

c) Telefon dotykowy(jeśli lubisz obsługiwać telefon wył. za pomocą dotyku) ---> HTC Legend, SE Aino, SE X10, Samsung Wave S8500, Samsung Omnia II.



W aino przez dotyk obsługujesz tylko multimedia.

Unlimited

  • Gość
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1625 dnia: Grudnia 01, 2010, 17:53:55 pm »
Okej, przyznaję się do błędu, pomyliłem Aino z Satio ;)

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1626 dnia: Grudnia 01, 2010, 18:21:56 pm »
s00s daj jakąś najlepszą grę na androida albo kilka bo ja się dopiero zapoznaje z ofertą systemu.

best of 2009


best 0f 2010


jak coś się spodoba to market, ew. filestube.

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1627 dnia: Grudnia 02, 2010, 12:52:44 pm »
Chyba kupie sobie na allegro SE X10 bo jest za tysiaka, w salonach przy abonamentach 50-70zł trzeba za niego dać ponad 1300. Paranoja.

el becetol

  • Gość
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1628 dnia: Grudnia 02, 2010, 12:59:00 pm »
dzięki s00s

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1629 dnia: Grudnia 02, 2010, 13:09:33 pm »
Chyba kupie sobie na allegro SE X10 bo jest za tysiaka, w salonach przy abonamentach 50-70zł trzeba za niego dać ponad 1300. Paranoja.

za tysiaka się nie opyla. na allegro można wyhaczyć za ~800 zł. lekko używaną (ktoś wziął na abonament i od razu sprzedaje).
jak już chcesz dać tego tauzena to za 1000-1200 można znaleźć galaxy s, a ten telefon to już kozak nad kozaki.


Wiadomość scalona: [time]Grudzień 02, 2010, 14:23:13 pm[/time]
dzięki s00s

no prob.
z aplikacji zainstaluj sobie koniecznie (choć nie wiem jaki masz tel. i część może być nieprzydatna/już zainstalowana):
rockplayer - odtwarza divxy
andexplorer lub astro - exploratory, ja używam zamiennie, jak masz roota to jeszcze root explorer(płatny, ale jest wersja lite/filestube)
opera - przeglądarka
unistaller - wiadomo
shazam - idealne narzędzie jak nie wiesz co właśnie leci w eterze. jedno kliknięci i podaje nazwę artysty, albumu itp. działa naprawdę bardzo dobrze
skype - wiadomo
mort player - bardzo fajny playerek do muzy
task killer - wiadomo
allegro - jak masz konto to się może przydać
andro radio lub a online radio - radyjka online
just picture - bardzo fajna galeria, używam zamiennie z wbudowaną
twonky mobile - bez problemu połączysz się przez wifi z każdym media center w domu
mybackup - najlepszy program do backupu (płatny, ale jest wersja lite/filestube)
eurosport - jak interesujesz się sportem to jak znalazł, newsy, wyniki na żywo itp. dobra rzecz
przelicznik jednostek - założę się, że nawet nie wiedziałeś, że jest tyle różnych miar,wag itp
backgrounds - nowa tapetka na nowy dzień, tła możesz przeglądać według różnych kategorii, dodawać do ulubionych itp.
real calc - uber rozbudowany kalkulator, zjada ten zainstalowany domyślnie
« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2010, 13:23:54 pm wysłana przez s00s »

Unlimited

  • Gość
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1630 dnia: Grudnia 02, 2010, 18:40:21 pm »
Oraz obowiązkowo włącz sobie pakiet danych, 100 mega miesięcznie powinno wystarczyć wszędzie tam gdzie nie ma Wi-Fi. Jak masz E-maila w komórce to wył. sobie automatyczne jego sprawdzanie, ja tego nie zrobiłem i przez 2 miesiące miałem rachunki po 150zł, zanim się zorientowałem o co chodzi. :-?

el becetol

  • Gość
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1631 dnia: Grudnia 02, 2010, 19:44:49 pm »
Mam astro i task killera bo bez tego ani rusz, ale reszta na razie mi jest zbędna. Jedno co by mi się przydało to jakiś app który zablokował by łaczenie z siecią nie przez wifi, bo też nie chce sobie nabić rachunku przez to, że jakiś soft postanowił się zaaktualizować jak wyszedłem do warzywniaka 8) (emaila nie mam, znaczy mam app do tego ale nie konfigurowałem nawt bo mi to zbędne).



Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1632 dnia: Grudnia 03, 2010, 23:06:16 pm »
b)Na Twoim miejscu kupił bym, któryś z tych(pamiętaj o tym że TYLKO Nokia oferuję Ci możliwość bezpłatnej nawigacji plus aktualizacji map, jeśli Ci na tym zależy):

A google maps? ;) Na każdym andku są :lol:

Unlimited

  • Gość
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1633 dnia: Grudnia 04, 2010, 09:44:57 am »
Masz tam nawigację głosową i pieszą, a to nowość musi jakaś być :lol:

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1634 dnia: Grudnia 05, 2010, 20:08:00 pm »
b)Na Twoim miejscu kupił bym, któryś z tych(pamiętaj o tym że TYLKO Nokia oferuję Ci możliwość bezpłatnej nawigacji plus aktualizacji map, jeśli Ci na tym zależy):

A google maps? ;) Na każdym andku są :lol:
Nie nazwałbym google maps darmową nawigacją. A, no i ten, no - :lol:


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1635 dnia: Grudnia 05, 2010, 23:21:05 pm »
Zastanawiam się nad tym. Warto za ~1400?


Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1636 dnia: Grudnia 05, 2010, 23:50:30 pm »
Gdybym miał na stanie tyle siana, to brałbym jak najbardziej. Chcę go jakoś upolować w niedalekiej przyszłości.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Unlimited

  • Gość
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1637 dnia: Grudnia 06, 2010, 08:14:43 am »
W tej cenie ja bym wybrał Nokie N900 lub N8, ale to mój subiektywny wybór, w Samsungu trochę obudowa nie jest tak dobrze spasowana jak urządzeniach za tą cenę.

farin

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 13-01-2009
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1638 dnia: Grudnia 06, 2010, 09:00:27 am »
Za tą cenę to możesz mieć już IMO dużo lepszego HTC Desire.
PSN ID: Fariniasty, www.marszand.net - beta testy - wrzucaj, udostępniaj, wymieniaj!

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #1639 dnia: Grudnia 06, 2010, 14:39:28 pm »
Za tą cenę to możesz mieć już IMO dużo lepszego HTC Desire.
Patrzyłem na porównania tych telefonów i szajsung wypadał lepiej :(