Autor Wątek: Co was w życiu napawa optymizmem?  (Przeczytany 1140041 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #5000 dnia: Lipca 15, 2009, 00:16:01 am »
Cytuj
Po prostu nie.
Dajesz fotę jakiegoś grubego Anglika, który ogólnie wygląda obciachowo (czapka Abu z Aladyna), więc to marny argument przeciw.

Ja nie widzę w tym nic okropnego. Choć osobiście nie noszę skarpet i sandał jednocześnie, to będę bronił osoby to robiące. Na przekór "luzackim nastolatkom" (a co).

Cytuj
Sandały + skarpety = obciach i to niejest zmowa nastolatków. To jest fakt społeczny.
Mówię ci, że to nie jest fakt społeczny. MODA do umowa społeczna, banda debili kreuje taki styl, a reszta to kupuje i ogólnoprzyjęte normy mamy takie, a nie inne. W innej kulturze są inne, czy nawet w innym środowisku. Dyskotekowcy vs metalowcy itd. Mówimy stanowcze nie modzie.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #5001 dnia: Lipca 15, 2009, 00:24:41 am »
Cytuj
Po prostu nie.
Dajesz fotę jakiegoś grubego Anglika, który ogólnie wygląda obciachowo (czapka Abu z Aladyna), więc to marny argument przeciw.

Ja nie widzę w tym nic okropnego. Choć osobiście nie noszę skarpet i sandał jednocześnie, to będę bronił osoby to robiące. Na przekór "luzackim nastolatkom" (a co).

Cytuj
Sandały + skarpety = obciach i to niejest zmowa nastolatków. To jest fakt społeczny.
Mówię ci, że to nie jest fakt społeczny. MODA do umowa społeczna, banda debili kreuje taki styl, a reszta to kupuje i ogólnoprzyjęte normy mamy takie, a nie inne. W innej kulturze są inne, czy nawet w innym środowisku. Dyskotekowcy vs metalowcy itd. Mówimy stanowcze nie modzie.
Ale ja też nikomu nie bronie tak chodzć. Tak samo jak nie załozyłbym, nie wiem, niebieskiej koszuli nie założe skarpetek do sandałów. Nie obchodzi mnie ile w tym mody a ile w tym mojego gustu ale mi takie kombinacje nie pasują.

Ale fakt faktem wszędzie przyjęło się, że to obciach i nawet wmawiając wszystkim, że to bardzo fajne combo i może wyglądac ok(z czym sie nie zgadzam bo nawet przykład powyzej NAPRAWDĘ wyglada słabo), nie zmienisz tego.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #5002 dnia: Lipca 15, 2009, 00:34:51 am »
Japonki są dla wyżelowanych chłopaczków z menczesteru, którzy robią sobie gały w krakowskich klubach. Już to kiedyś pisałem, a teraz - o kuhwa - napisałem znowu. Tak jest i już, sprawdźcie wikipedie jak nie wierzycie. Jasne, wszystko jest dla ludzi i w ogóle - ale jak dla mnie, to facet równie dobrze mógłby sobie założyć kieckę. Japonki są ciotowate i tyle.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 275
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #5003 dnia: Lipca 15, 2009, 00:35:40 am »
Japonki są dla wyżelowanych chłopaczków z menczesteru, którzy robią sobie gały w krakowskich klubach. Już to kiedyś pisałem, a teraz - o kuhwa - napisałem znowu. Tak jest i już, sprawdźcie wikipedie jak nie wierzycie. Jasne, wszystko jest dla ludzi i w ogóle - ale jak dla mnie, to facet równie dobrze mógłby sobie założyć kieckę. Japonki są ciotowate i tyle.
Wcale że nie.  :sad:

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #5004 dnia: Lipca 15, 2009, 00:36:40 am »
Nie chodzi mi o wmawianie, że to jest fajne, ale walkę z tymi "cwaniaczkami" co się hmm uważają za lepszych i ogólnie wyszydzają ludzi ubierających skarpetki z sandałami. Ktoś kto to założy to burak ze wsi itd. - NIEPRAWDA. Ja noszę, jak pisałem wcześniej, czasem (ale już coraz rzadziej, zapasy się kończą) skarpety z kreskówką, bo mam na to, że tak powiem wyje**ne. I nikt nie ma prawa z góry na mnie patrzeć i zadzierając nosa mówić, że jestem obwieś, burak itd. Ma do tego prawo w momencie gdy otworzę usta, dlatego wolę milczeć w towarzystwie...

Przytaczam ponownie złotą myśl: nie oceniaj ludzi po skarpetach

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #5005 dnia: Lipca 15, 2009, 00:52:44 am »
Japonki są dla wyżelowanych chłopaczków z menczesteru, którzy robią sobie gały w krakowskich klubach. Już to kiedyś pisałem, a teraz - o kuhwa - napisałem znowu. Tak jest i już, sprawdźcie wikipedie jak nie wierzycie. Jasne, wszystko jest dla ludzi i w ogóle - ale jak dla mnie, to facet równie dobrze mógłby sobie założyć kieckę. Japonki są ciotowate i tyle.

Mylisz się.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #5006 dnia: Lipca 15, 2009, 00:54:59 am »
google.pl

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #5007 dnia: Lipca 15, 2009, 01:01:15 am »
Japonki są dla wyżelowanych chłopaczków z menczesteru, którzy robią sobie gały w krakowskich klubach. Już to kiedyś pisałem, a teraz - o kuhwa - napisałem znowu. Tak jest i już, sprawdźcie wikipedie jak nie wierzycie. Jasne, wszystko jest dla ludzi i w ogóle - ale jak dla mnie, to facet równie dobrze mógłby sobie założyć kieckę. Japonki są ciotowate i tyle.

Podobnie to widzę, wprawdzie nigdy nie założę obuwia odkrywającego stopy (ot, czuje się ekstremalnie źle) i niechcę nikogo osądzać, ale japonki u mężczyzny to coś co brzmi słabo i wygląda jeszcze gorzej.

@Set: Jaką kreskówką?

Tango

  • Gość
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #5008 dnia: Lipca 15, 2009, 01:04:08 am »
Japonki są dla wyżelowanych chłopaczków z menczesteru, którzy robią sobie gały w krakowskich klubach. Już to kiedyś pisałem, a teraz - o kuhwa - napisałem znowu. Tak jest i już, sprawdźcie wikipedie jak nie wierzycie. Jasne, wszystko jest dla ludzi i w ogóle - ale jak dla mnie, to facet równie dobrze mógłby sobie założyć kieckę. Japonki są ciotowate i tyle.

wpis !

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #5009 dnia: Lipca 15, 2009, 01:05:49 am »
Cytuj
google.pl
Używasz google.pl by sprawdzić, czy coś jest ok z ubioru? "o ale ładna koszulka, ale moment, www.google.pl "koszulka polo" - oho, dla bogatych golfistów, nie kupuje". Słabo!

Cytuj
@Set: Jaką kreskówką?
Bazarowe skarpety różnokolorowe z wyszytymi postaciami z bajek - Miki, Donald, Król lew itd.

Ubierajmy się w to, co nam się podoba i innych się nie czepiajmy - polecam taką postawę, bez jakichś docinek o wyżelowanych chłopcach (choć w drugą stronę - jak ktoś postępuje tylko BO MODNE, to też jest idiotą, ale to inna para kaloszy).

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #5010 dnia: Lipca 15, 2009, 01:22:49 am »
Cytuj
google.pl
Używasz google.pl by sprawdzić, czy coś jest ok z ubioru? "o ale ładna koszulka, ale moment, www.google.pl "koszulka polo" - oho, dla bogatych golfistów, nie kupuje". Słabo!

Stary a głupi.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #5011 dnia: Lipca 15, 2009, 09:17:02 am »
A ja tam noszę to w czym mi wygodnie. Na basen zakładam coś w stylu kultowych klapek "Kubota". :P Może kupię japonki bo są wygodniejsze. Nie wiem. Leje na to. Kiedyś miałem szajbę na punkcie ubioru. Wszystko musiałem mieć z metką. Na szczęście przeszło mi to.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #5012 dnia: Lipca 15, 2009, 10:30:01 am »
Cytuj
Ja nie widzę w tym nic okropnego. Choć osobiście nie noszę skarpet i sandał jednocześnie, to będę bronił osoby to robiące. Na przekór "luzackim nastolatkom" (a co).
Już kiedyś poruszałem ten temat, jestem z Tobą. <ok>

Optymizmem napawa mnie fakt, że dostałem się na wszystkie kierunki na jakie składałem podania na studia.
Gorzej, że nie wiem co wybrać...

Nice Girl

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #5013 dnia: Lipca 15, 2009, 11:49:18 am »
Blancjaone ale najważniejsze że dostałeś się i że teraz możesz ze spokojną głową zacząć zastanawiać się który kierunek będzie najlepszy i najbardziej opłacalny  :grin:

Mnie optymizmem napawa fakt, że w nocy policja zabrała mojego sąsiada i może wreszcie będę miała przespane noce bez jatki ( ścianę obok )  :shock:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #5014 dnia: Lipca 15, 2009, 12:47:07 pm »
Cudna pogoda- nareszcie bez deszczu.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #5015 dnia: Lipca 15, 2009, 12:57:50 pm »
Cudna pogoda- nareszcie bez deszczu.

Etam...duchota i parnota :mad:

Tarniak

  • Gość
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #5016 dnia: Lipca 15, 2009, 12:58:26 pm »
Cudna pogoda- nareszcie bez deszczu.

Etam...duchota i parnota :mad:
Word.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #5017 dnia: Lipca 15, 2009, 13:15:12 pm »
Cudna pogoda- nareszcie bez deszczu.

WPIS!!!
: Lipiec 15, 2009, 13:07:38 pm
Dziś się skoczy na basenik i wychłodzi przy tej pogodzie. Ehhh życie jest piękne. :)

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #5018 dnia: Lipca 15, 2009, 13:26:53 pm »
Cudna pogoda- nareszcie bez deszczu.

Etam...duchota i parnota :mad:
Word.
Też mnie to denerwuje.




Cytuj
Ja nie widzę w tym nic okropnego. Choć osobiście nie noszę skarpet i sandał jednocześnie, to będę bronił osoby to robiące. Na przekór "luzackim nastolatkom" (a co).
Już kiedyś poruszałem ten temat, jestem z Tobą. <ok>

Optymizmem napawa mnie fakt, że dostałem się na wszystkie kierunki na jakie składałem podania na studia.
Gorzej, że nie wiem co wybrać...
Czyli jakie? Hm, może też na coś złożę, chociaż nie poprawiałem matury - głupie pytanie, ale rekrutacje są już zamknięte, czy jeszcze trwają? :lol:


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #5019 dnia: Lipca 15, 2009, 13:34:32 pm »
Chiba zamknięte.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #5020 dnia: Lipca 15, 2009, 13:38:00 pm »
Chyba, że na prywaciarskie. Rekrutacja średnio jakoś do 5lipca, maks do 10. Ale to na UW i UMK, nie wiem jak reszta, pewnie podobnie. Zresztą trudno się wpisać do rekrutacji, jak już wyniki tej rekrutacji podają.

Też miałem na coś składać, ale przewaliłem kasę na kierownicę do roweru.

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #5021 dnia: Lipca 15, 2009, 13:42:48 pm »
U mnie w city w PWSZ przedłużyli do 27 lipca, a uczelnia państwowa. Jak widać chętnych mieli za mało  8-)

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #5022 dnia: Lipca 15, 2009, 13:43:22 pm »
A co ma kierownica do studiów?



Ech, zjebałem. Chociaż i tak miałem zamiar brać jakiś drugi kierunek dopiero za rok...
Swoją drogą myślicie, że ten debilny pomysł tej zjebanej minister przejdzie? Chodzi mi o płacenie grubej kasiory za drugi kierunek. Rozumiem, gdyby trzeba było płacić za trzeci, albo czwarty, ale to już przesada do chuja


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #5023 dnia: Lipca 15, 2009, 13:46:09 pm »
Rekrutacja na każdy kierunek kosztuje 75zł, a pieniądze które mogłem przeznaczyć na swoją lepszą przyszłość itd. przewaliłem właśnie na kierownicę. Proste.

Swoją drogą [uwaga, tylko dla znających Ragnarok Online] wytrenowałem postać w dwa dni, a normalnie robiłem to dni co najmniej 4 lub więcej. Szkoda tylko, że na serwerze mały ruch. Może ktoś chętny pograć w tę grę (uwaga wygląda dziecinnie, ale system boski) na serwerze Euphro?
« Ostatnia zmiana: Lipca 15, 2009, 13:48:31 pm wysłana przez setezer »

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #5024 dnia: Lipca 15, 2009, 13:48:33 pm »
A no tak. Już zapomniałem jak to przebiega, tzn. nie pamiętałem w którym momencie rekrutacji płaci się wpisowe :lol:


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #5025 dnia: Lipca 15, 2009, 14:01:28 pm »
Ciekawe czy by mnie przyjeli na UAM z wosem na informatyke jakby były wolne miejsca  8)

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #5026 dnia: Lipca 15, 2009, 14:03:29 pm »
Pewnie tak. Jak mają nadmiar miejsc, to biorą każdego, a po pierwszym semestrze odsiew 8)

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #5027 dnia: Lipca 15, 2009, 14:04:47 pm »
Pewnie tak. Jak mają nadmiar miejsc, to biorą każdego, a po pierwszym semestrze odsiew 8)

No raczej ale przynajmniej miałbym studia za darmo :D A tak to na zaocznych będzie odsiew i sianko w plecy :D

Tarniak

  • Gość
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #5028 dnia: Lipca 15, 2009, 14:18:38 pm »
Rekrutacja na każdy kierunek kosztuje 75zł, a pieniądze które mogłem przeznaczyć na swoją lepszą przyszłość itd. przewaliłem właśnie na kierownicę. Proste.

Swoją drogą [uwaga, tylko dla znających Ragnarok Online] wytrenowałem postać w dwa dni, a normalnie robiłem to dni co najmniej 4 lub więcej. Szkoda tylko, że na serwerze mały ruch. Może ktoś chętny pograć w tę grę (uwaga wygląda dziecinnie, ale system boski) na serwerze Euphro?
Colera, grałem jakieś 4 lata temu, na polskim serwerze KD cośtam. Jak mnie wprowadzisz linkami do klienta i rejestracji to mogę się za to zabrać.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #5029 dnia: Lipca 15, 2009, 14:50:58 pm »
Adres stronki serwera: http://euphrogame.com/

Rate jest 3/3/2 (base exp/job exp/szansa na wypadnięcie przedmiotów), także idzie dosyć wolno pakowanie, ale za to więcej radości, bo grając na jakimś 50/50/50 czy 1mln/1mln/1mln to "funu" nie ma wcale (jest może, ale przez kilka dni). Nie ma też na serwerze żadnych chamskich udogodnień. Żeby zmienić klasę trzeba wykonywać questy, biegać po świecie itd. Generalnie jest ok jak dla mnie.

Tutaj pełna gra: http://ragray.net/ (jeżeli torrent, to pamiętaj by potem zassać też 7 część z rapida).

Potem też patcher: http://euphrogame.com/download.php (na samym dole)

Ściągasz grę, wypakowujesz 1 pliczek i się całość łączy w jedność. Potem instalacja i tu uwaga - może wyglądać jakby komp zawisł (też na LINUKSIE) i trwa dosyć długo. Jak już pójdzie to potem patchera zainstalować/wypakować do pliku z grą. Odpalić euphrosetup.exe (ustawienie rozdziałki itd.), a potem Euphro.exe, gdzie gra chwilę coś tam sobie pościąga i start.

W między czasie na stronce euphro robimy konto.

Wiem, że masz linuksa więc mogą wyniknąć problemy, jak coś nie pójdzie to skontaktuję cię z DCF-em, on już to "hackował" i mu śmiga (ja wiem, są różne dystrybucje, ale i tak może okazać się pomocny dla ciebie jeśli nie dasz rady).

mój gg: 9409211

I uwaga, obecnie czekam na kompa, na którym będę grał dalej, więc ja będę w grze od jutra najwcześniej (po południu). Ale na gg z grubsza jestem/będę wieczorem.

Zachęcam też inne osoby - SUPER ZABAWA (hmm)
« Ostatnia zmiana: Lipca 15, 2009, 14:52:45 pm wysłana przez setezer »

Tarniak

  • Gość
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #5030 dnia: Lipca 15, 2009, 14:56:52 pm »
Plus, dzięki. Ogarnę to na dniach.

Co do systemu to mam też Windows 7 więc grzebanie będzie zbędne.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #5031 dnia: Lipca 15, 2009, 15:07:31 pm »
Dasz może jakieś screeny? Bo zbyt leniwy jestem.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #5032 dnia: Lipca 15, 2009, 15:14:14 pm »
Ostrzegam, infantylizm maksymalny, ale zaprawdę system w porządku. Taki hack&slash, dużo potworów, złożony (ale wszystko podane na tacy) system, duży świat, 3d+2d postacie.

http://iro.ragnarokonline.com/game/screenlist.asp Tutaj obrazki

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Przykładowe zagadnienie:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Lipca 15, 2009, 15:18:19 pm wysłana przez setezer »

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #5033 dnia: Lipca 15, 2009, 15:15:40 pm »
Hej, śliczne! Ma ta gra jakąś muzykę? (pytanie może głupie, ale chyba nie wszystkie online'owe gry tego typu mają swój soundtrack) Bo jeśli autorzy pokusili się o typowo jrpgowe, przyjemne brzdąkanie w każdej lokacji, to może sam bym zagrał :oops:

Tarniak

  • Gość
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #5034 dnia: Lipca 15, 2009, 15:17:30 pm »
Jak grałem kiedyś to były jakieś midi brzdęki.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #5035 dnia: Lipca 15, 2009, 15:29:13 pm »
Jest sporo muzyczek, ale jakoś bez polotu. Niektóre całkiem, całkiem w sumie, ale teraz nie instalowałem muzyki wcale, wolę własny soundtrack. Dodam jeszcze, że mam postać dobrą pod "tankowanie", to mogę wam pomóc wytrenować bohaterów. System działa tak, że bijąc sam dostajesz 100% doświadczenia, można zrobić drużynę i ustawić podział doświadczenia po równo, wtedy zgarnia się po około 60% doświadczenia (czyli 120%, więc się opłaca bić wspólnie). Sęk w tym, że aby móc dzielić się doświadczeniem różnica poziomów nie może być większa niż 10.

No ogólnie polecam, im więcej nas, tym lepiej, będzie można kiedyś tam organizować wyprawy na bossów itd. Zanim na ślepo stworzycie postacie polecam http://iro.ragnarokonline.com i zakładkę characters by wybrać odpowiednią postać:
Swordsman (można zostać Knightem lub Crusaderem)
Mage (można zostać Wizardem lub Sage'em)
Archer (można zostać Bardem lub  Hunterem)
Acolyte (można zostać Monkiem lub Priestem)
Merchant (można zostać Blacksmithem lub Alchemist)
Thief (można zostać Assassinem lub Rogue)

Generalnie fajnie jest zacząć niewinnie i po 50godzin gry stwierdzić "tą postacią nie da się grać", ale może warto sobie tego oszczędzić. Odradzam merchanta, bo trenowanie to udręka i później jedynie Blacksmithem można ciukać na poważnie, bo inne wyjścia to zrobić postać po kucie broni (nie do wytrenowania) lub po miksturki. Ogólnie dla nowicjuszy mag/łucznik/mieczysław jest w porządku.

Niezłym narzędziem jest baza danych: www.ratemyserver.net , gdzie można sobie poogladać potworki i itemy, a w writings są jakieś budowy postaci. Również www.kdr.net.pl - forum. Chociaż goście z zasady piszą w niezrozumiałym języku typu: "idź na foczki ze spierem i leksem ew na ho, ale to tylko z vvs ice i na buffach" hmm.
« Ostatnia zmiana: Lipca 15, 2009, 18:08:55 pm wysłana przez setezer »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #5036 dnia: Lipca 15, 2009, 15:47:53 pm »
Rekrutacja na każdy kierunek kosztuje 75zł, a pieniądze które mogłem przeznaczyć na swoją lepszą przyszłość itd. przewaliłem właśnie na kierownicę. Proste.

Swoją drogą [uwaga, tylko dla znających Ragnarok Online] wytrenowałem postać w dwa dni, a normalnie robiłem to dni co najmniej 4 lub więcej. Szkoda tylko, że na serwerze mały ruch. Może ktoś chętny pograć w tę grę (uwaga wygląda dziecinnie, ale system boski) na serwerze Euphro?

A pamietasz może cudowny polski serwer KDR? :D

Dla mnie RO jest cudną gierką. Chyba sobie znowu zaczne grać, ale dopiero jak wprowadzą 3 klasy.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #5037 dnia: Lipca 15, 2009, 17:09:06 pm »
Fajnie to wygląda.

I ja się skuszę- już ściągam Ragnaroka. W sumie będzie to mój pierwszy masowy rpg.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #5038 dnia: Lipca 15, 2009, 17:19:21 pm »
Na KDR grałem chwilę, akurat jak było maluteńko ludzi. A chleb jadłem z wielu pieców - LunaRO, Ceres, AnthemRo, Euphro i jeszcze na dwóch, ale nie pamiętam nazwa. Postaci było kilka, ale nigdy nie wbiłem na high, a najwyżej miałem jakoś 88 poziom chyba - shield crusaderem, moja I postać i łezka mi się w oku kręci jak niby miałem piersią bronić kolegę grającego monkiem, ale I spieprzałem z pola bitwy chlip, chlip...

KDR teraz na nowo ruszył z kopyta, niestety na Linuksie kolega Daniel nie umiał uruchomić, coś patcher nie teges, więc wzieliśmy sprawdzoną markę Euphro. Ludzi mało, ale serwer wyważony, bez pierdoł i zbytnich wspomagaczy. Jeszcze zanim, wbiliśmy na Anthemro i... rate 7/7/7 ok, ujdzie, choć jak dla mnie za wysoki i I co mnie zaniepokoiło. Jako novice dostajemy jakieś zabójcze scyzoryki i armor, który daje 1k hp... nowicjusz z 1k hp... wbiliśmy nowicjuszem 35 poziomów (!!!), a potem w mieście okazuje się, że jest job changer, ook, może jeszcze być, ale jest też sklepik z butelkami za 6 zeny, sklepik dla alchemików za śmieszne ceny i dla kowali... już na skraju rezygnacji, wchodzimy do budynku, a tam stat i skill można zresetować. Idź w pizdu z taką grą.

---

Music dobra decyzja, jak dobrze się wczujesz to mogą być nieprzespane noce. Przypominam numer gg 9409211, jakby jakieś problemy. Ja gram od jutra.
« Ostatnia zmiana: Lipca 15, 2009, 17:22:01 pm wysłana przez setezer »

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Co was w życiu napawa optymizmem?
« Odpowiedź #5039 dnia: Lipca 15, 2009, 17:28:14 pm »
Zaczynam ściąganie  :cool: