Autor Wątek: NES Champions League  (Przeczytany 6099 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Oldschoolowy dziad

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-12-2006
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
NES Champions League
« dnia: Grudnia 27, 2006, 23:20:20 pm »


Witajta wielka watacho potężnego GameOnly.
Stań się częścią największego w Polsce, interaktywnego turnieju fanów gier NES. Rozbij rywali i stań się bezsprzecznym władcą polskiej sceny NES... pokaż że to Ty jesteś tutaj PRIMEM. Zaprasza www.nes.e9.pl.


Szlachetni ludzie, żuro i Qurek, w wakacje nawiązywali kontakty z zagranicznymi stronami na temat NES'a. Organizowali jakiś tajny projekt, o którym coś więcej wiedziała tylko redakcja (że to tajny projekt i jest w powijkach). Redakcja www.nes.e9.pl , bo to my organizujemy NCL.
Nie dawno podjąłem się reklamy tego projektu, gdy już był prawie gotowy. Nagły brak czasu, spowodowany przez wypadki losowe sprawił, że reklamuję dopiero teraz...parę dni przed startem. NES Champions League ma wystartować bowiem 1 stycznia. Ale zainteresowanie znikome, mimo pozyskania patronatu największej gazety konsolowej w Polsce (i reklamy w niej - PSXExtreme #113, str. 101) przyniosła niewielkie efekty. Właściwie pojawił się na forum jeden człowiek zainteresowany, dziś do żura ponoć napisało zainteresowanych dwóch. Zmusiło nas to do zmienienia formy turnieju na bardziej przystępny. Wcześniej był drużynowy, dzisiaj zmieniliśmy go na turniej 'single player'. Będziemy na początku grać w Contre, tam grający będą nabijać jak największy score. Będzie to obserwować komisja sędziowska oraz zainteresowani zawodnicy. Kto zdobędzie największy wynik, ten może wybrać następną grę do potyczek. Każda ma swój regulamin spowodowany zależnościami jakie w niej panują. Na przykład przy Contrze nie korzystamy z continue, itp.
Uprzedzając pytania, nagrody materialnej dla zwycięzcy nie ma. Nie wykluczamy następnych edycji, wtedy może będzie coś wartościowego dla NES'owicza. Powiedzmy Contra/Super C/Final Fantasy? Póki co to marzenia. Zresztą, sądze, że w takim środowisku, przy takim turnieju, nie potrzeba nagród.

Ukrucając :
- http://www.nesforum.e9.pl/index.php?showforum=22 < to link do podforum przeznaczonego dla NES Champions League. Regulamin i zasady wytłumaczone szczegółowo znajdziecie w temacie "Kuchnia NES Champions League".
- gramy na emulatorze...niestety. Ale póki co nie ma innego wyjścia...
- grać będziemy na serwerze udostępnionym przez jednego z forumowiczów, dzięki ZnAL. Z tego co wiem, ZERO lagów, ping 22 [to chyba dobrze, cokolwiek to jest].
- nagrodą jest wieczna chwała.

To tyle w skrócie. Czekam na wasz odzew, piszcie swoje pytania, na wszystkie odpowiem.
gg: 6608705 ; mail: mieteg@gmail.com .
Endrzoj!

Oldschoolowy dziad

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-12-2006
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
NES Champions League
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 12, 2007, 22:37:32 pm »
Apetyt rośnie w miare konsumpcji. I w ten oto sposób wśród uczestników znalazł się reprezentant PE - Komodo!
Jego logo ochrzczone przez Ściere, on sam pewnie będzie bacznie obserwował, czy jego posiadacz godnie reprezentuje pismo.
Ale cóż za absurd. NES Champions League oficjalnie poparte przez PSXExtreme, nawet z 'jakimśtam' entuzjazmem. My mamy startować jutro (tj. 13.01) a nie mamy kompletu graczy... Tym bardziej, że forma się zmieniła, o czym macie prawo nie wiedzieć. Teraz bowiem, z racji na za mało drużyn (...) zmieniliśmy założenia turnieju. Z drużynowego zmienił się na zmagania pojedyńczych uczestników - doszliśmy do wniosku, że 'nowi' faktycznie mogą po prostu nie mieć w swoim środowisku kogoś, z którym mogą grać. Poszliśmy im na ręke, no i faktycznie pojawił się m.in. kazner, który jest na tym forum.

Zostały ostatnie 2 miejsca, więcej na pewno nie będzie. A jeżeli miejsca się nie wypełnią, to okazja sie może nie powtórzyć, chwytać! Towar deficytowy, ciężej dostępny niż... nieważne. ZAPISYWAĆ MI SIE! Zaraz miejsc może nie być!