Autor Wątek: Luźne gadki o Czarnuli  (Przeczytany 74853 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Luźne gadki o Czarnuli
« Odpowiedź #160 dnia: Maja 29, 2009, 00:07:20 am »
A mi się kiedyś śniła goła baba.

Dojrzała, z wyrośniętymi ustami?

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Luźne gadki o Czarnuli
« Odpowiedź #161 dnia: Maja 31, 2009, 20:53:47 pm »
Sprzedać PS2 czy nie sprzedać? Oto jest pytanie :roll:

W tym roku noszę się z zamiarem kupna "trójki" i zastanawiam się, czy pozbawić się poczciwej Czarnuli, aby wspomóc finansowo jej młodszą siostrę. Co prawda na wakacje planuję załapać pracę i przypuszczam, że problemów z kupnem nie miałbym problemów (miałbym jeszcze na kilka gier i inne wydatki, wiadomo), ale na PS2 prawie wcale już nie gram, zapoznałem się z wszystkimi sztandarowymi grami i nic mnie przy niej nie trzyma, oprócz nieszczęsnego sentymentu. Już raz próbowałem ją sprzedać, ale tego nie zrobiłem. Na allegro poszło sporo gier, w tym mój SotC, którego wkrótce potem kupiłem po raz drugi. Myślicie, że może gdybym kupił wreszcie tą PS3, to nie chciałbym AŻ tak bardzo wracać do przeszłości ? Szlag mnie trafia. Z jednej strony nie chcę się pozbawiać maszynki na której mogę obcować (tak właśnie) z niektórymi dziełami, ale z drugiej, trzeba iść z duchem czasu, a nowa generacja kusi, i to bardzo. Ja wiem, że to będzie moja decyzja, ale doradźcie coś no :D . Może są tacy, którzy z bólem sprzedali PS2 aby dać się PS3/XO i wcale już tego nie żałują ? :P
PSN ID: WojtqGO

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Luźne gadki o Czarnuli
« Odpowiedź #162 dnia: Maja 31, 2009, 20:56:50 pm »
Może są tacy, którzy z bólem sprzedali PS2 aby dać się PS3/XO i wcale już tego nie żałują ? :P
Ja nie żałuję kupna PS3, choć przyznam, że jeszcze raz zagrałbym sobie w SOTC i GoW I i i II. :smile:

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
Odp: Luźne gadki o Czarnuli
« Odpowiedź #163 dnia: Maja 31, 2009, 21:07:11 pm »
Sprzedać PS2 czy nie sprzedać? Oto jest pytanie :roll:
Na twoim miejscu bym nie sprzedawał, najlepsza konsola jaka do tej pory wyszła + pełna emulacja Ps1 :mad:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Luźne gadki o Czarnuli
« Odpowiedź #164 dnia: Maja 31, 2009, 21:13:35 pm »
Sprzedać PS2 czy nie sprzedać? Oto jest pytanie :roll:

W tym roku noszę się z zamiarem kupna "trójki" i zastanawiam się, czy pozbawić się poczciwej Czarnuli, aby wspomóc finansowo jej młodszą siostrę. Co prawda na wakacje planuję załapać pracę i przypuszczam, że problemów z kupnem nie miałbym problemów (miałbym jeszcze na kilka gier i inne wydatki, wiadomo), ale na PS2 prawie wcale już nie gram, zapoznałem się z wszystkimi sztandarowymi grami i nic mnie przy niej nie trzyma, oprócz nieszczęsnego sentymentu. Już raz próbowałem ją sprzedać, ale tego nie zrobiłem. Na allegro poszło sporo gier, w tym mój SotC, którego wkrótce potem kupiłem po raz drugi. Myślicie, że może gdybym kupił wreszcie tą PS3, to nie chciałbym AŻ tak bardzo wracać do przeszłości ? Szlag mnie trafia. Z jednej strony nie chcę się pozbawiać maszynki na której mogę obcować (tak właśnie) z niektórymi dziełami, ale z drugiej, trzeba iść z duchem czasu, a nowa generacja kusi, i to bardzo. Ja wiem, że to będzie moja decyzja, ale doradźcie coś no :D . Może są tacy, którzy z bólem sprzedali PS2 aby dać się PS3/XO i wcale już tego nie żałują ? :P
Krótko - nie sprzedawaj.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Luźne gadki o Czarnuli
« Odpowiedź #165 dnia: Maja 31, 2009, 21:15:36 pm »
Też sprzedałem i żałowałem.

mateo

  • Gość
Odp: Luźne gadki o Czarnuli
« Odpowiedź #166 dnia: Maja 31, 2009, 21:24:36 pm »
Sprzedać PS2 czy nie sprzedać? Oto jest pytanie :roll:

W tym roku noszę się z zamiarem kupna "trójki" i zastanawiam się, czy pozbawić się poczciwej Czarnuli, aby wspomóc finansowo jej młodszą siostrę. Co prawda na wakacje planuję załapać pracę i przypuszczam, że problemów z kupnem nie miałbym problemów (miałbym jeszcze na kilka gier i inne wydatki, wiadomo), ale na PS2 prawie wcale już nie gram, zapoznałem się z wszystkimi sztandarowymi grami i nic mnie przy niej nie trzyma, oprócz nieszczęsnego sentymentu. Już raz próbowałem ją sprzedać, ale tego nie zrobiłem. Na allegro poszło sporo gier, w tym mój SotC, którego wkrótce potem kupiłem po raz drugi. Myślicie, że może gdybym kupił wreszcie tą PS3, to nie chciałbym AŻ tak bardzo wracać do przeszłości ? Szlag mnie trafia. Z jednej strony nie chcę się pozbawiać maszynki na której mogę obcować (tak właśnie) z niektórymi dziełami, ale z drugiej, trzeba iść z duchem czasu, a nowa generacja kusi, i to bardzo. Ja wiem, że to będzie moja decyzja, ale doradźcie coś no :D . Może są tacy, którzy z bólem sprzedali PS2 aby dać się PS3/XO i wcale już tego nie żałują ? :P

ale chyba każdy z nas wie jakiego kupujesz next-gena ;PP               3  s              p

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Luźne gadki o Czarnuli
« Odpowiedź #167 dnia: Maja 31, 2009, 21:31:28 pm »
Tak mateo, tego właściwego ;) Choćby nie wiem co, nie mogę dać się skusić cenie (w razie braku obniżek) i kupić tego drugiego, po prostu zbyt wiele z@jebistych ekskluzywnych gier jest/będzie na tą którą mam zamiar wybrać. LOLZ :D

Być może za bardzo wybiegam w przyszłość, ale nie wydaje się Wam, że prędzej czy później wszystkie klasyki będą dostępne w cyfrowej dystrybucji, jak to ma miejsce teraz z grami z Szaraka ?
PSN ID: WojtqGO

mateo

  • Gość
Odp: Luźne gadki o Czarnuli
« Odpowiedź #168 dnia: Maja 31, 2009, 21:39:00 pm »
Ile na dzień dzisiejszy mamy takich gier bez tektury? W sumie cholernie byłbym dumny gdyby SONY wzięło się za to na poważnie.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Luźne gadki o Czarnuli
« Odpowiedź #169 dnia: Maja 31, 2009, 21:43:34 pm »
Ile na dzień dzisiejszy mamy takich gier bez tektury?
Zależy czy mowa o starych tytułach czy nowych.

Rabisin

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 22-05-2009
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
PlayStation 2 - konsola z klasą
« Odpowiedź #170 dnia: Czerwca 05, 2009, 15:38:25 pm »
Chyba każdy z czytających tego bloga po usłyszeniu wypowiedzi koncernu Sony na temat kresu popularnej "czarnuli"  zorientował się, że czas Playstation 2 mija. Była już najlepsza konsola na Świecie niestety nie ma za wielu zapowiedzi, a jak już to gry, które ujrzą światło dzienne będą daleko od idealu, oczywiscie zdarza sie wyjatki, jednak zbyt wiele ich nie bedzie. Sony oglasza zapowiedzi dla swoich konsol, w których PlayStation 2 zostaje pominięte. Pare dni temu snilo mi sie, ze konsola Ps2 dojrzala i wyrosly w jej usta. Nie zwlekajac dlugo zaczalem jej zadawac pytania odnosnie jej przyszlosci, przytaczam ponizej odpowiedz "czarnuli" :

"Rozmawiałem z szefem Sony i powiedziałem, że jeśli będę brany pod uwagę, to na pewno nie odmówię posłuszeństwa. Gdy rozmawialiśmy , powiedział, że paru decyzji nadal nie podjął i nie jest do końca pewien, jak będzie wyglądała ostateczna lista zapowiedzi. Z jego słów wynikało jednak, że rok 2009 będzie szansą dla PSP, a ja mógłbym być brany pod uwagę w kontekście gier na imprezy."

 

Nawet gdyby Sony nie wydawalo nowych gier do PlayStation 2, jestem przekonany, że ten także nie wyskoczy z pretensjami. Oprócz tego, że to wyśmienita konsola (pewnie bardziej przed laty niż teraz), to przede wszystkim jest z klasą.Takich konsol jest niewiele, bo która może po upływie 9 lat od premiery pochwalić się taka popularnością oraz arcybogata biblioteka gier - DMC, GOW,GTA,Klonoa,DOA2,FF,Black,SH i wiele innych.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Luźne gadki o Czarnuli
« Odpowiedź #171 dnia: Czerwca 05, 2009, 19:13:06 pm »
Pare dni temu snilo mi sie, ze konsola Ps2 dojrzala i wyrosly w jej usta.
Co jak co, ale to jest przerażające :shock:

Jestem daleki od nadmiernego gloryfikowania przeszłości, a w tym przypadku maszyny służącej do grania samej w sobie. Rozumiem sentyment ludzi do niej, ale go nie podzielam. Dla mnie PS2 (czy każda inna konsola) jest jedynie narzędziem do grania w te wszystkie wspaniałe pozycje, i to do nich mam wielki sentyment. Gdyby dało się wsadzić płytkę do discmana (było kiedyś coś takiego) a jego z kolei podłączyć do TV, to nie sprawiałoby to mi żadnego problemu - dla mnie liczą się gry, a nie konsola. A takie wychwalania pod niebiosa urządzenia do gier (wiadomo, ze względu na gry, ale ta pochwała przenosi się później na sam ten przyrząd) jest dość niebezpieczne, ponieważ później dochodzimy do momentu, kiedy wszystko co stare jest dla nas najlepsze i jedyne (i ma jakąś tam "duszę"), a wszystko co nowe jest do niczego, bez "tego czegoś" itp. bzdur.

Chwalmy gry, nie konsole, bo to one są wyrazem pewnej ekspresji. 
PSN ID: WojtqGO

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 962
  • Reputacja: 120
Odp: Luźne gadki o Czarnuli
« Odpowiedź #172 dnia: Sierpnia 06, 2010, 13:09:15 pm »
Ok panowie.
Odświeżam temat , bo naszła mnie ochota na pogranie w gry z PSX na mojej PS2.
Mam jednak maly problem - moja PS2 nie czyta już płyt CD.
Czy istnieje jakiś emulator PSX'a na PS2? chciałbym odpalać gry z pendrive'a , lub z płyt dvd , bo jak już pisałem , cd nie działa.
Czytałem o emulatorze PS2PSXe , ale ponoć prace jeszcze trwają... a może i nie , jeśli macie dostęp do tego emulatora to bardzo prosił bym o podzielenie sie :D

BTW , efekt pracy emulatora na PS2:





http://www.psx-scene.com/forums/showthread.php?t=62387&page=7
Wygląda lepiej niż emulacja na moim PC :D
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 06, 2010, 13:29:40 pm wysłana przez andryush »

1man1jar

  • Gość
Odp: Luźne gadki o Czarnuli
« Odpowiedź #173 dnia: Sierpnia 06, 2010, 14:29:51 pm »
Efekty systemowej emulacji z PSXa zarówno na PS2 jak i PS3 są zadowalające, ale nie umywają się do tego co jesteś w stanie osiągnąć na PC. Co prawda nie mam do kompa pada, więc niespecjalnie gram na ten moment, ale przy dobrych pluginach można osiągnąć świetne efekty, lepsze nawet niż to "smoothing" przy PS2. Problem jednak jest taki, że gry typu FF z prerenderowanymi tłami, wypadają bardzo biednie na dużych telewizorach przy tej opcji (podobnie jak np. wersja pecetowa FFVIII, w której postacie wyglądają pięknie, a tło to wypikselowana kupa).

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 962
  • Reputacja: 120
Odp: Luźne gadki o Czarnuli
« Odpowiedź #174 dnia: Sierpnia 06, 2010, 14:38:40 pm »
Dualshock 3 działa z PC ;)
Trzeba tylko pewien programik ściągnąć.

Co do emulacji , to na moim PC nie działa żaden plugin od grafiki oprócz tego z dopiskiem "software". Czyli nie ma mowy o bajerach polepszających grafikę.
Także taka emulacja odpada , bo na LCD widzę tylko zlepek pixeli.

Na PS2 chciałem pograć, ale CD nie czyta.
Czekam więc na tego PS2PSXe bo najwyraźniej projekt jest bliski ukończenia

MGS

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 10
Odp: Luźne gadki o Czarnuli
« Odpowiedź #175 dnia: Sierpnia 06, 2010, 14:44:30 pm »
Narazie nie ma dostepne publicznej bety. Ale niedlugo powinna sie pojawic. Tu mozna sledzic postep prac:
http://psx-scene.com/forums/showthread.php?t=62387

Ffgriever, autor emulatora jest Polakiem :)
Xbox  One + PS4 = two reasons to buy a PC

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 962
  • Reputacja: 120
Odp: Luźne gadki o Czarnuli
« Odpowiedź #176 dnia: Sierpnia 06, 2010, 14:57:13 pm »
Byłem tam dzisiaj , trzeba będzie śledzić tok wydarzeń , bo emulator zapowiada się na prawdę świetnie.
Lepiej od wszystkiego co jest mi dostępne na dziś dzień - PS2 nie czyta płyt CD , PC emuluje bez "bonusów" , ale co to za gra przy rozdzielczości 320x240 , a PS3 nie czyta przecie "kopii zapasowych".

1man1jar

  • Gość
Odp: Luźne gadki o Czarnuli
« Odpowiedź #177 dnia: Sierpnia 06, 2010, 15:05:45 pm »
Dualshock 3 działa z PC ;)
Trzeba tylko pewien programik ściągnąć.
Wiem, że działa, ale port na gnu/linux jest niestabilny.

A czemu nie grasz na PS3? Te gierki to na piracie :P?

EDIT: Aaa, już widzę. A jak masz "software" na PC, to znaczy, że nie masz sterów do grafiki. Jak masz chociażby Rive TNT 32MB to pograsz z akceleracją przecież :|.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 06, 2010, 15:07:43 pm wysłana przez 1man1jar »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 962
  • Reputacja: 120
Odp: Luźne gadki o Czarnuli
« Odpowiedź #178 dnia: Sierpnia 06, 2010, 15:26:50 pm »
No to jest taka specyficzna wersja , odpowiednio wzbogacona przez fanów innym językiem czy coś w tym stylu :D
Dostępna tylko online ;)

A moja grafika w PC to ATI Radeon 9200 Pro. No i faktycznie żadnych sterowników do niej nie instalowałem... z resztą nie mam żadnych...

1man1jar

  • Gość
Odp: Luźne gadki o Czarnuli
« Odpowiedź #179 dnia: Sierpnia 06, 2010, 15:40:18 pm »
No to jest taka specyficzna wersja , odpowiednio wzbogacona przez fanów innym językiem czy coś w tym stylu :D
Dostępna tylko online ;)

A moja grafika w PC to ATI Radeon 9200 Pro. No i faktycznie żadnych sterowników do niej nie instalowałem... z resztą nie mam żadnych...
No to przecież na tym Radeonie pójdzie ci spokojnie z akceleracją. Ech. :) http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx

W pierwsyzm wybierz Desktop, a dalej to już raczej wiadomo :P. Będziesz mógł cieszyć się wszystiki ficzerami i nawet w gry na PCcie starsze pograsz. ;]

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 962
  • Reputacja: 120
Odp: Luźne gadki o Czarnuli
« Odpowiedź #180 dnia: Sierpnia 06, 2010, 15:41:36 pm »
Ok , dzięki , zaraz będę ściągać i kombinować :P
Jakiego Pluginu od grafiki najlepiej używać?;>

MGS

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 10
Odp: Luźne gadki o Czarnuli
« Odpowiedź #181 dnia: Sierpnia 06, 2010, 16:26:43 pm »
Xbox  One + PS4 = two reasons to buy a PC

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 962
  • Reputacja: 120
Odp: Luźne gadki o Czarnuli
« Odpowiedź #182 dnia: Sierpnia 06, 2010, 16:52:42 pm »
hehe , faktycznie.
Pomoglo.
Ale Windows mi się rozleciał i teraz jadę z wyglądem "klasyczny windows" :D
I zmienić się nie da :<

Chyba podziękuję i zaczekam na ten emulator dla PS2 :P
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 06, 2010, 17:15:42 pm wysłana przez andryush »

1man1jar

  • Gość
Odp: Luźne gadki o Czarnuli
« Odpowiedź #183 dnia: Sierpnia 06, 2010, 19:52:19 pm »
hehe , faktycznie.
Pomoglo.
Ale Windows mi się rozleciał i teraz jadę z wyglądem "klasyczny windows" :D
I zmienić się nie da :<

Chyba podziękuję i zaczekam na ten emulator dla PS2 :P
Eee, co to znaczy "rozleciał się"? Sprawdź opcje sterowników (w trayu na dole - ustaw rozdziałke itd.), jak nie daje rady to prawyklik na pulpicie i we właściwościach ustaw rozdzielczość i kolory. No nie mów, że serio jesteś aż tak zielony ;p.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 962
  • Reputacja: 120
Odp: Luźne gadki o Czarnuli
« Odpowiedź #184 dnia: Sierpnia 06, 2010, 20:16:31 pm »
Nie no wszystko działało jak trzeba. Nawet na dosyć wysokich ustawieniach.
Do czasu.
Freez , później jakieś artefakty na ekranie , restart systemu i blue screen , jakieś rejestry "usn" się rozwaliły i coś związane z nimi było usuwane. Później się wygląd przełączył na ten klasyczny , nie dało się go zmienić , jakieś dwa komunikaty , ze pliki ***.dll nie są zgodne biblioteką systemu Windows NT (czy coś w tym stylu). Jak próbowałem naprawić system to ponownie blue screen i jestem świeżo po instalacji Windowsa :D

Także z moim przedpotopowym PC lepiej się za nic nie zabierać :P

MGS

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 10
Odp: Luźne gadki o Czarnuli
« Odpowiedź #185 dnia: Sierpnia 13, 2010, 17:56:14 pm »
PS2PSXe jest juz dostepny :)... narazie nie wiem jak go nawet odpalic :D
Xbox  One + PS4 = two reasons to buy a PC

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 962
  • Reputacja: 120
Odp: Luźne gadki o Czarnuli
« Odpowiedź #186 dnia: Sierpnia 13, 2010, 18:31:54 pm »
Możesz dać linka?
Na oficjalne forum zagladałem, ale nie znalazłem tam infa ani linków...

MGS

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 10
Odp: Luźne gadki o Czarnuli
« Odpowiedź #187 dnia: Sierpnia 13, 2010, 18:34:42 pm »
Xbox  One + PS4 = two reasons to buy a PC

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 962
  • Reputacja: 120
Odp: Luźne gadki o Czarnuli
« Odpowiedź #188 dnia: Sierpnia 13, 2010, 18:44:52 pm »
Thx, u mnie też nie startuje :P

Tanner

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2007
  • Wiadomości: 904
  • Reputacja: 4
  • jeje...
Odp: Luźne gadki o Czarnuli
« Odpowiedź #189 dnia: Sierpnia 17, 2010, 20:54:32 pm »
jakie formaty filmów odtwarza nieprzerobione pstwo? mialem kiedys PS2 i już tego nie pamietam :P a teraz kumpel się pyta. divx czy tez tylko dvd? jak z napisami? i jeszcze jedno, co by sie upewnic: czy pstwo czyta nagrane audio-cd?  ;) dziękuję za odp  ;)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 962
  • Reputacja: 120
Odp: Luźne gadki o Czarnuli
« Odpowiedź #190 dnia: Sierpnia 17, 2010, 21:12:40 pm »
DiviXów nie czyta.
Co do CD audio własnej roboty, to nie wiem, ale raczej powinna czytać...:<

MGS

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 10
Odp: Luźne gadki o Czarnuli
« Odpowiedź #191 dnia: Sierpnia 18, 2010, 11:49:00 am »
Co do CD audio własnej roboty, to nie wiem, ale raczej powinna czytać...:<
Czyta bez problemow.
Xbox  One + PS4 = two reasons to buy a PC

Tanner

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2007
  • Wiadomości: 904
  • Reputacja: 4
  • jeje...
Odp: Luźne gadki o Czarnuli
« Odpowiedź #192 dnia: Sierpnia 18, 2010, 22:37:41 pm »
ok, dzieki, jeszcze tylko czy da sie w takm razie odpalic wlasnej roboty filmy na ps2? jesli tak to jaki format?

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 962
  • Reputacja: 120
Odp: Luźne gadki o Czarnuli
« Odpowiedź #193 dnia: Sierpnia 18, 2010, 22:55:40 pm »
Chyba tylko jak swoja własna płytę DVD zmajstrujesz.
Ewentualnie na przerobionej mozna odpalic hombrew pozwalający oglądać DivXy z napisami

philipo

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 18-01-2009
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 1
Odp: Luźne gadki o Czarnuli
« Odpowiedź #194 dnia: Listopada 09, 2020, 08:32:04 am »

Pawandeep

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 17-03-2021
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Odp: Luźne gadki o Czarnuli
« Odpowiedź #195 dnia: Marca 17, 2021, 06:10:20 am »
PUBG : Alan Walker - On My Way Chords