Autor Wątek: Resident Evil 4  (Przeczytany 152563 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

snake2000

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 26-03-2005
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #440 dnia: Października 23, 2005, 10:52:39 am »
Nic nie dostajesz,oprócz tego,że możesz grać z bonusowym strojem i uzbierać sobie kase na np: R.Launchera,Chicago Typerwritera bądź innego guna  :)

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Resident Evil 4
« Odpowiedź #441 dnia: Grudnia 28, 2005, 12:06:03 pm »
Gram sobie w RE4 juz jakis czas i w zwiazku z tym mam pare pytan [mozliwe, ze sie przewinely juz wczesniej, ale wybaczcie, nie mam ochoty przegladac 30 stron tego tematu :roll:]:

-Kiedy [tzn. w ktorym chapterze] sie Ashley ode mnie odczepi? xD Juz troche mnie to dziewcze irytuje, gdyby strzelac umiala to by bylo cos, a tak to zbedny balast ;)
-w ktorym chapterze sie zaczyna zamek, bo nie moge sie go doczekac? [akutualnie jestem w 2-3].

Z gory dzieki!

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #442 dnia: Grudnia 28, 2005, 12:48:25 pm »
AShley zostanie chyba porwana pod koniec 3-1, masz pecha bo w zamku chaptery są o wiele dłuższe :twisted:
A jesteś już pod koniec wiochy...

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #443 dnia: Grudnia 28, 2005, 13:41:48 pm »
Cytuj
-Kiedy [tzn. w ktorym chapterze] sie Ashley ode mnie odczepi? xD Juz troche mnie to dziewcze irytuje,


W zamku dopiero jest zabawa w ochranianie jej...
btw. jak jest zadyma, to nie ciągnij jej ze sobą, tylko zostaw w jakiejś bocznej uliczce

kanton

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-01-2006
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #444 dnia: Stycznia 04, 2006, 17:20:47 pm »
RE na Gacuśka wymiata totalnie! nieznam lepszej gry na GC :D (no moze WW)
Cytat: "kanton"
CoDzIeNnIe O 6:50

jaik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-12-2003
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #445 dnia: Stycznia 04, 2006, 17:30:27 pm »
jak ktos jeszcze nie wie to gamespot przyznal residentowi tytul gry roku :)

Warto zauwazyc ze w ostatnich 4 latach na gamespocie tytul dla gry roku przypadl Gamecubeowi 3 razy !!!!!!


2002 Metroid Prime
2003 Zelda Wind Waker
2004 World of Warcraft
2005 Resident Evil 4

niezle :D

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #446 dnia: Stycznia 18, 2006, 19:56:01 pm »
Cytat: "_Music"
Cytuj
-Kiedy [tzn. w ktorym chapterze] sie Ashley ode mnie odczepi? xD Juz troche mnie to dziewcze irytuje,


W zamku dopiero jest zabawa w ochranianie jej...
btw. jak jest zadyma, to nie ciągnij jej ze sobą, tylko zostaw w jakiejś bocznej uliczce


tylko pamiętaj że jak za daleko sie oddalisz to ktoś może ci ja sprzatnąc^^

uważam że granie samym Leonem to najciekawsze elementy tej gry (wioska, labolatoria)
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Resident Evil 4
« Odpowiedź #447 dnia: Stycznia 19, 2006, 17:48:13 pm »
Cytat: "jaik"
Warto zauwazyc ze w ostatnich 4 latach na gamespocie tytul dla gry roku przypadl Gamecubeowi 3 razy !!!!!!


Na GameCube jak już wyjdzie jakaś dobra gra to musi być to hicior nieprzeciętny.

ps: Jaką broń się otrzymuje po zebraniu wszystkich 15 niebieskich medalionów?
ps': czy jak mam 13 medalionów i jestem w zamku to mogę w dalszych etapach gry usupełnić pozostałe 2?

z góry dziękuje.

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #448 dnia: Stycznia 19, 2006, 19:59:53 pm »
Cytat: "UFO"
Cytat: "jaik"
Warto zauwazyc ze w ostatnich 4 latach na gamespocie tytul dla gry roku przypadl Gamecubeowi 3 razy !!!!!!


Na GameCube jak już wyjdzie jakaś dobra gra to musi być to hicior nieprzeciętny.

ps: Jaką broń się otrzymuje po zebraniu wszystkich 15 niebieskich medalionów?
ps': czy jak mam 13 medalionów i jestem w zamku to mogę w dalszych etapach gry usupełnić pozostałe 2?

z góry dziękuje.


ps1 za zdobycie 15 medalionów otrzymujesz punishera z fire level 2 , jesli nie masz wszystkich (a więcej niż 10) to masz na 1 levelu
ps2 nie nie mozna
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Resident Evil 4
« Odpowiedź #449 dnia: Lutego 01, 2006, 14:48:45 pm »
Dobra ludzie, jestem pod koniec chapteru 4-1 i mam do Was pytanie:
Czy jest jakis szybki i wygodny sposob pozbywania sie tych kolesi z narosla na plecach i wielkimi, metalowymi pazurami na rekach? Bo takie zwykle chowanie sie przed nimi i walenie w plecy nie dosc, ze jest nienajprostsze, to jeszcze nieco frustrujace ;) Z gory dziex za pomoc!

EDIT: Czy jak juz przejde gre [aktualnie na Normal'u], i zapisze Clear Save'a na tym juz istniejacym, to Round 2 bede mogl przechodzic tylko na  Normalu, czy na Easy i PRO tez?

Witos

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-12-2005
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #450 dnia: Lutego 01, 2006, 15:58:38 pm »
Z tego co wiem only w plecki-ale to generalnie az tak trudne nie jest, w moim przypadku pare strzałów z shotguna i po ptokach.
Matka natura jest suką

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #451 dnia: Lutego 01, 2006, 16:22:41 pm »
Cytat: "Desser"
Dobra ludzie, jestem pod koniec chapteru 4-1 i mam do Was pytanie:
Czy jest jakis szybki i wygodny sposob pozbywania sie tych kolesi z narosla na plecach i wielkimi, metalowymi pazurami na rekach? Bo takie zwykle chowanie sie przed nimi i walenie w plecy nie dosc, ze jest nienajprostsze, to jeszcze nieco frustrujace ;) Z gory dziex za pomoc!

Tylko w taki sposób... albo walić z czegoś naprawdę ultra mocnego (ale wtedy można w plecki, z magnuma tak z max 5 strzałów i pada)

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Resident Evil 4
« Odpowiedź #452 dnia: Lutego 01, 2006, 18:13:25 pm »
Najlepsza bron to ta na słonie 8)

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Resident Evil 4
« Odpowiedź #453 dnia: Lutego 01, 2006, 19:20:45 pm »
Jeszcze pare pytan, bo mie nurtuja mocno:

-Czy jak skoncze obecna gre [Normal] i zapisze save'a na tym, co teraz jest [czyli bedzie Round 2] i zaczne grac np. na Easy, to zostana mi wszystkie pukawki, ktore mialem na koniec 1szej rundy, tylko ze nie upgrade'owane? Czy zeby tak zrobic, trza zasejwowac na innym slocie? Kasa nie pozostaje?
-Czy za przejscie na PRO dostaje sie jakis bonus?

Btw: Verdugo mnie wnerwia. Chyba kupie sobie te wyrzutnie rakiet i sie pozbdede dziada w minute osiem 8)

snake2000

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 26-03-2005
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #454 dnia: Lutego 01, 2006, 19:39:15 pm »
Nie zabawki będą tylko na poziomie normal.

Z tego co widzę grasz na GCN,więc niedostaniesz nic za przejście PRO.

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #455 dnia: Lutego 01, 2006, 21:34:24 pm »
Cytat: "Desser"


Btw: Verdugo mnie wnerwia. Chyba kupie sobie te wyrzutnie rakiet i sie pozbdede dziada w minute osiem 8)


sama rakietnicą go nie pokonasz:]

gdy tylko sie pojawi podbiegnij do pojemnika i go przewróc. Verdugo zamarźnie i wtedy bedziesz mógł bez stresów go pokonać.
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #456 dnia: Lutego 01, 2006, 22:25:03 pm »
Verdugo nie wystarczy zamrozić raz. Ja musiałem wykorzystać wszystkie te butle plus dalsze nawalanie w niego.

Swoją drogą można uciec do windy bez konieczności walki z nim (oszczędność amunicji).

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Resident Evil 4
« Odpowiedź #457 dnia: Lutego 01, 2006, 22:32:54 pm »
Ja najfajniej rozwaliłem tego knypka(ten dzieciak, Sadler??) po zmutowaniu. Kilka strzałów z shotguna w oko, potem się otworzył i 1(1 :!: ) strzałem z bazooki między oczy kolega padł trupem :lol: . Walka trwała jakieś 15 sec. :lol:

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #458 dnia: Lutego 01, 2006, 22:37:00 pm »
Dokładnie. Specyfika walki z Salazarem.

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #459 dnia: Lutego 02, 2006, 09:27:14 am »
Cytat: "djprodigy"


Swoją drogą można uciec do windy bez konieczności walki z nim (oszczędność amunicji).


można i tak ale trzeba wytrzymać z Verdugo 3 minuty :]
potem mozesz biec do windy...
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Resident Evil 4
« Odpowiedź #460 dnia: Lutego 02, 2006, 13:24:41 pm »
UFO - mowiac 'bazooka' masz na mysli Rocket Launcher'a? :)

Anyway, jestem juz w chapterze 4-4. Gra mi sie coraz bardziej podoba :D Kolejka stracencow pod koniec poprzedniego rozdzialu wywolala u mnie szerokiego banana na twarzy :] Ruinki a'la Kartagina w podziemiach tez byly niczego sobie... ale widok zamczyska z zewnatrz na poczatku 4-3 zapiera dech w piersiach!
Ogolnie wydaje mi sie, ze gra peknie jeszcze na feriach [wystarczy na kazdego bossa kupic RL i po sprawie xD]. Ponadto wydaje mi sie, ze jest nieco zle wywazona, tzn.: przy niektorych momentach sie blokowalem i meczylem mocno, zeby przejsc [chociazby ta walka z dziesiatkami mnichow w sali z dwoma basenami... podchodzilem do niej jakies kilkanascie razy az sie wreszcie udalo :)], a w niektorych momentach nie mialem w ogole zadnych trudnosci [np. ta ukladanka a'la ruskie puzzle - z pomoca siostry ulozylem ja w 2 minuty]... Ale i tak jest super. Czekam teraz na odblokowanie Assignment Ada i Mercenaries, nie moge sie doczekac wyprobowania CT i Handcannona ;]

Btw: To jak zaczne drugi raz grac na tym samym poziomie trudnosci, to wszystkie maszynki pozostaja w stanie, jak na koniec poprzedniej gry [tzn wymaxowane] i kasa tez zostaje? To chyba bylby jedyny sposob, zeby uzbierac mamone na CT i IRL, ktore kosztuja milion ptas...

Czappi

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-05-2004
  • Wiadomości: 151
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #461 dnia: Lutego 02, 2006, 15:15:42 pm »
Tak, wszystko zostanie. A na CT i Handcannon będziesz sie musiał troche wysilić :) Ja mam problemy w mercenaries.

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #462 dnia: Lutego 02, 2006, 15:31:36 pm »
Tak.
Mój znajomy ma teraz siódmą rundę na pro i gra jest teraz jak zabawka xD
CT+Handcannon+IRL = ownage

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Resident Evil 4
« Odpowiedź #463 dnia: Lutego 02, 2006, 19:41:58 pm »
Wlasnie takie pytanie mi sie we lbie zrodzilo... Czy bez broni, ktora ma zoom [jak na przyklad Semi Rifle, ktorej aktualnie uzywam ;] da sie przejsc te gre? Wydaje mi sie, ze moglyby byc niemale problemy z trafieniem np. operatorow katapult podczas gdy musimy wysadzic brame do zamku... Czy moze taki Chicago Typewriter badz Handcannon ma taki zasieg i celnosc, ze mozna ich bez problemu skasowac? :)

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #464 dnia: Lutego 02, 2006, 20:00:05 pm »
Wydaje mi się że jedyny moment w którym potrzebny jest zoom to uratowania Ashley. Resztę można bazooką ;)

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #465 dnia: Lutego 02, 2006, 21:57:50 pm »
Cytat: "CassSept"
Wydaje mi się że jedyny moment w którym potrzebny jest zoom to uratowania Ashley. Resztę można bazooką ;)


jeśli masz bazuke:]

na regeneratorów przydaje sie snajpera z podczerwienią.

Co do pytanka to kolesi z katapultą da sie rozwalić z CH.T (wystarczy strzelać serią na wewno sie trafi...kiedyś^^') z Handcannonen będzie trudniej...właściwie mi sie to nigdy nie udało...ale warto próbowac...
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #466 dnia: Lutego 03, 2006, 17:04:01 pm »
Chodziło mi o infinite`a ;)
Co do regenartorów - widać nie bawiłeś się z CT ;)

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #467 dnia: Lutego 03, 2006, 17:18:28 pm »
Cytat: "CassSept"
Chodziło mi o infinite`a ;)
Co do regenartorów - widać nie bawiłeś się z CT ;)


CT - Chicago typewriter?:P

na poczatku strzelałem im w nogi, potem w głowe, ale jak zobaczyłem ze sie regeneróją to siegnąłem po granaty potem po miotaczmin a w koncu chicago> No i szybko padło ścierwo:]
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Resident Evil 4
« Odpowiedź #468 dnia: Lutego 07, 2006, 15:38:30 pm »
Wlasnie przed chwila ukonczylem RE4, wiec sie wpierw pochwale statsami z konca gry:

Level of difficulty - Normal
Hit Ratio: 73%
Enemies killed: 925
Number of times killed: 47 [byloby polowe mniej, gdyby nie pewien moment z trzema mlotami uderzajacymi w ziemie (dopiero po ok 6 skuchach sie zorientowalem, ze mozna wylaczyc srodkowy mlot :lol:) oraz z ucieczka skuterem wodnym - tez kolo 10 razy sie rozwalilem]...
Clear time: 18:44:53

Teraz moj werdykt:
Gra jest piekna. Grafika powala prawie wszystko, co do tej pory widzialem [wnetrza zamku, zamek z zewnatrz, laboratoria wyladowane po brzegi roznymi malymi przedmiotami...], muzyka wzmacnia klimat, na przyklad nie zapomne chwili, gdy zblizalem sie do Verdugo czy podczas oblezania wyspy wraz ze smiglowcem Mike'a. Grywalnosciowo - najwyzsza polka, jednakze moim zdaniem jest tu pare fauli - kilka razy pojawiaja sie momenty, gdzie czlowiek mniej doswiadczony w grach FPP czy tam FPS po prostu utknie. Ja tak mialem przy walce z dziesiatkami mnichow w zamku w sali z basenami oraz wlasnie podczas oblezenia fortecy na wyspie. Niemniej jednak wazne jest to, iz zachowana jest niezdrowa ciekawosc grajacego a propos tego, co bedzie za chwile... w tym RE4 doprawdy wymiata. Ponadto wstawki filmowe robia wieelkie wrazenie, wraz z filmowymi ujeciami... Niekiedy po prostu zatykalo mnie przy niektorych scenkach [rozwalanie dziesiatek zolnierzy na samej gorze wypsy przez smiglowiec z bullet time'em -  :shock:
Rozwalania coraz to wiekszej ilosci miesa armatniego sprawia wielka radoche - a o to w koncu w grach chodzi, co nie? ;)

Moja ocena ogolna - 9/10 [moze ulec zmianie po przejsciu dodatkowych trybow i odblokowaniu bonusowych broni] :)


PS. Male pytanie - pod koniec gry mialem uzbierane ponad 170000 ptas. Czy pod koniec drugiej rundy i spyleniu wszystkich dotychczasowych pukawek, zbieraniu wszystkich skarbow, etc. wystarczy mi na Chicago Typewriter'a? Czy milion jest do uzbierania tylko po 2 rundzie i rozpoczeciu trzeciej? Z gory dzieki za odpowiedz.

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #469 dnia: Lutego 07, 2006, 16:00:12 pm »
to zalezy jak grasz:]

m i sie udało po 3 rundzie dopiero ale potem gdy padła mi memorka i od poczatku musiałem grac to już w połowie 2 rundy miałem ponad milion....
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Resident Evil 4
« Odpowiedź #470 dnia: Marca 14, 2006, 19:27:21 pm »
Czas mija, a ja dalej gram w RE4 :) Aktualnie jestem w trzeciej rundzie pod koniec rozdzialu 4.1. Moje statystyki po przejsciu drugi raz:

Poziom Normal
Hit Ratio: 82%
Enemies killed: 956 [pojecia nie mam, jakim cudem niektorzy dochodza do 1200 :shock:]
Number of times killed: 0 8)
Clear time: 12:01:14

Uzywalem tych samych giwer co w 1szej rundzie, dodalem tylko w ogole nie upgrade'owanego Handcannon'a. Kase na wszystkie 3 bonusowe pukawki mialem juz przed zamkiem przechodzac po raz trzeci.
Powiem jedno: IRL ownz! ;] Super wyglada efekt, gdy przeciwnik eksploduje i przez kilka sekund nic nie widac, tylko wielki, gesty dym - mistrzostwo swiata! Hmm, jak juz mowilem, teraz jestem w 4.1 i na liczniku mam niewiele ponad 5h - nie lubie sie spieszyc, czerpie radoche z wybijania wszystkiego, co sie na ekranie porusza :mrgreen:

PS. Co do Mercenaries - myslalem, ze bedzie jednak trudniej zdobyc HC. Osobiscie mialem spore problemy grajac Leonem na Zamku w na Waterworldzie, tak samo z Hunkiem. Reszta postaci przejscie tej mini-gierki na ***** to pestka, nie wymaga to prawie zadnych umiejetnosci ;]

Moja ocena: 9/10 i juz sie raczej nie zmieni :)

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #471 dnia: Marca 15, 2006, 08:20:16 am »
Cytat: "Desser"

Enemies killed: 953 [pojecia nie mam, jakim cudem niektorzy dochodza do 1200 :shock:]


podczas walki z salazarem zejdź na dół a z pewością zobaczysz małe pajączki....odradzają sie w neskończoność wiec jak chcesz to możesz ich troszke pozabijać  :wink:  (tzn dopóki ci sie nie znudzi, ja po 40 zrezygnowałem)
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

Player_01

  • Gość
Resident Evil 4
« Odpowiedź #472 dnia: Marca 18, 2006, 16:09:52 pm »
RE 4 jest sto razy lepszy na PS2. Grafa ta sama, więcej dodatków, dodatkowe misje! Czujcie się oszukani fani nintendo. Chciałoby się ekskluziwa, a tu rybka, hahahahha XDDDDDDDDDDDDD

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #473 dnia: Marca 18, 2006, 17:47:02 pm »
zawsze jest jeszcze Remake i Zero <lol2>
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Resident Evil 4
« Odpowiedź #474 dnia: Marca 18, 2006, 22:28:23 pm »
Cytuj
RE 4 jest sto razy lepszy na PS2. Grafa ta sama, więcej dodatków, dodatkowe misje! Czujcie się oszukani fani nintendo. Chciałoby się ekskluziwa, a tu rybka, hahahahha XDDDDDDDDDDDDD

Grafa jest minimalnie gorsza, dodatki faktycznie są na P2. Jednak coś ci powiem chłopcze, ja grałem w RE4 gdy jeszcze nie wiedziałeś co to - na Gacka dostaliśmy gierkę kilka miechów wcześniej, nim jeszcze przeczytałeś na boskim ps.pl o tym dziele. Fajnie być do tyłu?   :mrgreen:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Resident Evil 4
« Odpowiedź #475 dnia: Marca 19, 2006, 13:56:24 pm »
Zanim RE4 wyszedł na PS2 to kazdy posiadacz Gacka (ty gacka nie masz :lol:) przeszedł tą gre kilka razy :)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

rainuS

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-04-2005
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #476 dnia: Marca 19, 2006, 17:46:27 pm »
Cytat: "Ako"
Zanim RE4 wyszedł na PS2 to kazdy posiadacz Gacka (ty gacka nie masz :lol:) przeszedł tą gre kilka razy :)

Pewnie tak, ale Capcom wynagrodził posiadaczom PS2 czas oczekiwania na RE4 i dodał do samej gry sporo ciekawych dodatków. Coś za coś. Jednakże to nie zmienia faktu, iż do tego czasu posiadacze Gacków powyciskali z RE4 wszystkie soki  :wink:

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #477 dnia: Marca 19, 2006, 18:14:51 pm »
spoko, póki co to plotka ale moze Capcom wyda ,,full version'' na GC. W końcu zrobił tak z Code Veronica 8)
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #478 dnia: Marca 19, 2006, 22:30:54 pm »
to niemożliwe, bo po prostu nieopłacalne

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #479 dnia: Marca 19, 2006, 23:10:30 pm »
z wersją CV tez tak mówili:]

ale jak już powiedziałem to tylko taka plotka i spore szanse że plotką bedzie :roll:
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."