Autor Wątek: Resident Evil 4  (Przeczytany 149724 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #480 dnia: Marca 19, 2006, 23:41:45 pm »
Wyjście RE4 na PS2 to pestka, piekło będzie jak Resident Evil 4 wyjdzie na PC, bo juz było to zapowiadane  :?

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #481 dnia: Marca 20, 2006, 10:46:08 am »
Cytat: "Ibra"
Wyjście RE4 na PS2 to pestka, piekło będzie jak Resident Evil 4 wyjdzie na PC, bo juz było to zapowiadane  :?


premiera już 28 kwietnia :wink:
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Resident Evil 4
« Odpowiedź #482 dnia: Marca 20, 2006, 17:38:14 pm »
Lać na to. Niech ce kloniarze grają, a co! Niech się meczą z framerate i sterowaniem. Dla mnie firmy multiplatformowe mogą sobie wydawać gry nawet na pecetach właśnie. Gorzej jeśli takie Nintendo się sprzeda, bida z nędzą by była. Zelda na kompie, czy jest to sobie ktoś w stanie wyobrazić? Ja nie potrafię, Link zapieprzający na ekranie monitora O_O, klęska. Jeśli coś takiego nastąpi to gram tylko na 8 i 16bitach.

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Resident Evil 4
« Odpowiedź #483 dnia: Marca 20, 2006, 18:20:34 pm »
setezer - moim zdaniem skoro Ninny jeszcze sie nie sprzedalo (tzn. jak do tej pory), to juz sie nigdy nie sprzeda :) Wyobrazacie sobie kolejnego Metroida na PC? Mnie sie to nie widzi...

A zeby nie bylo, ze sobie beztrosko offtopicujemy:
RE4 niedawno ukonczylem 3 raz. Na liczniku bylo 918 trupow, gre rozbilem w 7:58:11 h ;] Byc moze kiedys sie jeszcze zabiore za te gre, na razie chce sobie od niej odpoczac, co tez skutecznie robie, pykajac w THPS3 (klasyka wiecznie zywa, a Ace of Spades to juz w ogole kosmos :)].

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #484 dnia: Marca 20, 2006, 18:44:35 pm »
Ja za pierwszym razem RE4 przeszedłem w nieco ponad 20 godzin. Standard. Ale gra naprawdę świetna.

OFF:

W Tonym Hawku 3 było zawaliste intro, tzn. muzyka świetnie do niego pasowała, m.in. Ale najbardziej pasująca muzyka była w Pro Ballsach... A i filmik był niesamowity, te sceny wymiatały!!! Świetna mieszanka :)

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Resident Evil 4
« Odpowiedź #485 dnia: Marca 20, 2006, 18:59:58 pm »
Wymiata konkurs kickflipa, super muzyka i wspaniały pomysł świrów z Neversoftu. Koleś w okularach i czapce - hehe!

Niestety Nintendo traci coraz więcej rynku. O 90% jak za czasów NESa mowy być nie może, więc jeśli tak dalej pójdzie to w pewnym momencie firma zbankrutuje. Nie wiem czy za rok, pięć czy dziesięć, ale Ninny musi jakość zyskać na wartości, zyski może nie spadają (branzą gier video rośnie), ale pole do popisu coraz mniejsze. A jak Nintendo będzie u progu bankructwa to się sprzeda, bo to firma, a nie kumple pasjonaci.

Wracając do Resident Evil 4, dla mnie wersja na GameCube'a ma lepszą okładkę. Jednak nie oszukujmy się, gdyby obie gry wyszły równocześnie to wersja z PS2 dostała by lepsze noty. Jednak weźmy pod uwagę rynek EWOLUJE. Gry sprzed roku teraz dostały by dużo niższe noty, a jak dla mnie re4 za mało ewoluował. Mogę, więc rzucić tekst "mało zmian!". :D

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #486 dnia: Marca 20, 2006, 19:23:02 pm »
Tylko na 1up.com dostała wyższe noty a tam są stawiane różnie xD
Nintendo, dzięki DS`owi, zauważyło nowy rynek, "graczy którzy nie są graczami", oraz "graczy-kobiet". Widać, że DS całkiem dobrze ma się wśród osób w wieku >35! A także, wśród kobiet. JAk sprawa dalej się potoczy, oraz czy Revo dokona podobnego? Musimy poczekać...

rainuS

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-04-2005
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #487 dnia: Marca 21, 2006, 16:34:18 pm »
Cytat: "setezer"
Lać na to. Niech ce kloniarze grają, a co! Niech się meczą z framerate i sterowaniem.

Męczą się z czym, przepraszam? Skoro 5 letnie PS2 poradziło sobie z RE4, to myślisz, że na PC będą jakieś problemy z fpsami? Onimusha 3 nie miała z tym żadnych problemów, więc nie wiem, skąd takie insunuacje.
Co do drugiej kwestii, czyli sterowania, nie wiem jakim cudem ubzdurałeś sobie to, że PCtowcy będą się męczyć ze sterowaniem. Przecież na PC też są pady, a wpomniana przeze mnie Onimusha wymagała pada do gry. Tak samo będzie pewnie z RE4, chociaż nie pogardził bym bardziej precyzyjnym celowaniem za pomocą myszy.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Resident Evil 4
« Odpowiedź #488 dnia: Marca 21, 2006, 16:40:00 pm »
Sterowanie bedzie pewnie podobno jak w GTA. Myszka (celownik) + klawiatura.
rainuS - nie kazdy ma dosyc nowego kompa zeby odpalał wszystkie najnowsze gierki. Co jakis czas kiedy wychodzą co raz to nowsze gierki, nasze kompy są co raz słabsze. Mi pewno by sie przycinał troche RE4, a kompa mysle mam całkiem przyzwoitego :)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Jarek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-08-2005
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #489 dnia: Marca 23, 2006, 13:26:07 pm »
Akurat co do pcetpwej wersji re4 to na pewno będzie się lepiej celowało (w końcu mysz). I niewiem czemu niektórych smuci że ta gra wychodzi również na pc. Czy komuś to przeszkadza? Bo mi zależy tylko na tym żeby rynek ewoluował. A pozaytm mimo wszystko większość osób ma monitory 17 calowe, a na takich to nie to samo co na tv.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Resident Evil 4
« Odpowiedź #490 dnia: Marca 23, 2006, 14:03:00 pm »
Cytat: "setezer"

Niestety Nintendo traci coraz więcej rynku. O 90% jak za czasów NESa mowy być nie może, więc jeśli tak dalej pójdzie to w pewnym momencie firma zbankrutuje. Nie wiem czy za rok, pięć czy dziesięć, ale Ninny musi jakość zyskać na wartości, zyski może nie spadają (branzą gier video rośnie), ale pole do popisu coraz mniejsze. A jak Nintendo będzie u progu bankructwa to się sprzeda, bo to firma, a nie kumple pasjonaci.

Nintendo ma zdecydowanie najwieksze zyski w branzy gier, na razie wiec nie widze zadnych powodow do niepokoju.
A czy Nintendo sie sprzeda? Osobiscie wydaje mi sie, ze przynajmniej w obecnym skladzie nie pozwoliloby zeszmacic swojej marki.
"Dzien w którym przestaniemy produkować konsole bedzie dniem w ktorym przestaniemy tworzyc nasze gry" - jakos tak.

Ostatnio zastanawiam sie czy kupic RE4 na GC, czy moze na PS2?
Grafika w tym pierwszym jest wyraznie lepsza? Loadingi? cos innego?

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #491 dnia: Marca 23, 2006, 16:02:31 pm »
W wersji PS2 ma o wiele więce dodatków :scenariusz Ady, dodatkową bron, dodatkowe stroje, opcje ogladania filmików...o to chyba wszystko....
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Resident Evil 4
« Odpowiedź #492 dnia: Marca 23, 2006, 18:15:50 pm »
Cytuj
W wersji PS2 ma o wiele więce dodatków :scenariusz Ady, dodatkową bron, dodatkowe stroje, opcje ogladania filmików...o to chyba wszystko....

WIEM! Ale na GC w RE4 grałem kilka miesięcy wcześniej  :mrgreen:, poza tym jest grafika nieco lepsza (we wiosce jest jeden piksel w innym odcieniu - grafa zmiata tę z PS2, aaaaaaaa). Gdybym miał obie platformy, i dokładnie tym momecnie chciał zakupić RE4 to wybrałbym wersję na... PS2. Ale kilka miesięcy temunie mogłem jej wybrać, bo zwyczajnie jej nie było, a jakby była to identyko jak z GC. Tyle.

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #493 dnia: Marca 23, 2006, 20:14:39 pm »
odpowiedziałem na pytanie kolegi blancio_ z postu poprzedzajacego mój:)

posiadacze GC mogą jeszcze mieć nadzieje że wydadzą fuull wersje na ich konsolke (tak jak było z CV i CVX) ...ja tą myśla żyje już pare miesięcy <lol2> czyli od ukazania sie re 4 na ps2
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Resident Evil 4
« Odpowiedź #494 dnia: Kwietnia 04, 2006, 08:58:39 am »
Cytat: "Linki"
W wersji PS2 ma o wiele więce dodatków :scenariusz Ady, dodatkową bron, dodatkowe stroje, opcje ogladania filmików...o to chyba wszystko....


Po przejsciu gry w wersji na konsolke Big N tez masz misje Ada, chyba ze ps2 dostalo caly scenariusz?, nie wiem nie gralem w wersje na ps2. Generalnie wersja na ps2 dostala nic nie znaczace i nie majace zadnego wplywu na rozgrywke dodatki, wiec nie ma czego zalowac, dostala to samo z delikatnie gorsza grafa, nowa bronia (jak dla mnie zupelnie nie potrzebna i nowymi strojami, pisze na podstawie tego co ty napisales) wiec o co tu miec zal? Gry naprawde swietne powinny moim zdaniem ukazywac sie na jak najwiekszej liczbie platform aby kazdy mogl w nie zagrac, pod warunkiem ze wersja na kazda platforme bedzie pisana odzielnie a nie bedzie tylko szybkim portem.


Cytat: "blancio_"
Ostatnio zastanawiam sie czy kupic RE4 na GC, czy moze na PS2? Grafika w tym pierwszym jest wyraznie lepsza? Loadingi? cos innego?

Jesli mialbym taki dylemat jak Ty, wybralbym wersje gry na platforme, ktora gra docelowo byla pisana, wiec w tym przypadku jest to konsola Nintendo. Napewno bedzie ladniejsza grafika i szybsze loadingi. Jak dla mnie te dwa plusy w zupelnosci wystarcza.

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #495 dnia: Kwietnia 04, 2006, 16:46:02 pm »
Tak, w ps2 jest scenariusz, bodajże 4-5 godzinny.
Nowa broń która eliminuje nie człowieka, lecz robale.
I dwa beznadziejne stroje.
That`s all

Quiet Soul

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-03-2006
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #496 dnia: Kwietnia 04, 2006, 16:52:06 pm »
Ja będe teraz przechodził RE od nowa, ale muszę przejść Mercenaries bo Hand Cannon czeka. A wie ktoś może czy ten bonusowy scenar Ady rozgrywa się w lokacjach znanych z GC, czy to jakieś nowe miejscówki  :?:

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Resident Evil 4
« Odpowiedź #497 dnia: Kwietnia 04, 2006, 17:32:08 pm »
Quiet Soul - akcja rozgrywa sie na Wyspie, takze tam, gdzie byl tez Leon. Zobaczysz zreszta, tylko sie nie zdziw dlugoscia czasu rozgrywki w tym trybie ;]

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #498 dnia: Kwietnia 04, 2006, 20:56:10 pm »
takie pytanko - rozwalił ktos kiedys Salvadora nożem:)

mi sie udało:)

to jak yabawa w sapera jeden fasyzwz ruch i po nas
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Resident Evil 4
« Odpowiedź #499 dnia: Kwietnia 04, 2006, 21:13:57 pm »
Ja odnośnie wersji na PS2. Dla mnie jest jeden argument który przemawia za tym, żeby kupić wersję na PS2. Jest nim dodatkowy scenariusz!!! To Chyba dużo. Ja osobiscie ciesze się, że moge przejśc grę Leonem i dodatkowo zobaczyć jak historia przedstawia się z oczu Ady. To jest dodatkowe 5 godzin grania, a to nie jest mało, 1/4 normalnego czasu gry!!! Nowy scenariusz, czyli nowa postać, nowe bronie, nowe lokacje, nowy boss. Na miejscu posiadaczy wersji na GC czuł bym się nieco oszukany.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Resident Evil 4
« Odpowiedź #500 dnia: Kwietnia 04, 2006, 21:25:38 pm »
Cytat: "Desser"
Quiet Soul - akcja rozgrywa sie na Wyspie, takze tam, gdzie byl tez Leon. Zobaczysz zreszta, tylko sie nie zdziw dlugoscia czasu rozgrywki w tym trybie ;]


Na ktorej wyspie? Na drugiej lokacji? tam gdzie ma miejsce misja Ady na Game Cube'a Assignment Ada? Wiecie ta ze zbieraniem tych fiolek? i na czym polega scenariusz Ady w wersji PS2,  czy mogl by ktos wyjasnic?

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Resident Evil 4
« Odpowiedź #501 dnia: Kwietnia 04, 2006, 21:53:09 pm »
Cytat: "Piter_neo"
Na miejscu posiadaczy wersji na GC czuł bym się nieco oszukany.

Kup sobie GC, sprzedaj PS2 i "poczuj sie nieco oszukanym".  8)

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Resident Evil 4
« Odpowiedź #502 dnia: Kwietnia 04, 2006, 23:04:22 pm »
No a jak, przeciez wlasciciele GCN zagrali kilka miechow przed posiadaczami ps2. Nie ma bata, sa oszukani. Co tam, ze zanim wyszedl re4 na ps2, to kazdy przeszedl ta gre na GC z 5 razy :lol:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #503 dnia: Kwietnia 04, 2006, 23:41:25 pm »
Cytat: "Red_aka_madfrog5"
Cytat: "Desser"
Quiet Soul - akcja rozgrywa sie na Wyspie, takze tam, gdzie byl tez Leon. Zobaczysz zreszta, tylko sie nie zdziw dlugoscia czasu rozgrywki w tym trybie ;]


Na ktorej wyspie? Na drugiej lokacji? tam gdzie ma miejsce misja Ady na Game Cube'a Assignment Ada? Wiecie ta ze zbieraniem tych fiolek? i na czym polega scenariusz Ady w wersji PS2,  czy mogl by ktos wyjasnic?


Wespa jest tylko jedna:) AA zaczyan sie w w tym samym miejscu gdzie w normalnej grze zaczynał sie Chapter 5.1. Zadaniem Ady jest znalezienie 5 próbek ,,Las plagas''. W sumei za pierwszym razem zajęło mi to jakieś 45 minut z czego najtrudniejszy był Krauser...Do zasu odkrycia chamskiego triku ze snajperką:).

Scenario Ady z PS2 to po prostu normalna gra tyle że z perspektywy Ady. Sporo sie wyjaśnia (m.in co stało sie z kurtką Leona oraz kto zabił w dzwon w chapter 1.1:)). Oj sporo tego bedzie...

A co do dyskusji ,,czy fani RE 4 GC powinni czuć sie oszukani'' to oczywiscie , czuje sie oszukany...no ale taki świat...
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Resident Evil 4
« Odpowiedź #504 dnia: Kwietnia 05, 2006, 01:17:16 am »
Wiem doskonale ze wyspa w wersji na  Cube'a jest jedna, myslalem ze moze na PS2 dodali jakas nowa lokacje :)

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #505 dnia: Kwietnia 05, 2006, 10:51:19 am »
no w sumie to dodali:)
tzn w Separate Ways Ada zwiedza doki (jej zadaniem jest m.in zatopienie statku. Ogólnie najwiecej nowych lokacji można zwiedzic w chapterze 51. do final chapter.
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

NHS

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-02-2006
  • Wiadomości: 255
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #506 dnia: Kwietnia 06, 2006, 15:00:29 pm »
http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=3809&SID=54f31cf1746ad837d805788c05b67a5f

Sorry że w dziale gamecube. Ciekawe czy oprocz napisów dojdą też nowe misje na pc, tak jak separate ways na ps2

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Resident Evil 4
« Odpowiedź #507 dnia: Kwietnia 06, 2006, 15:19:25 pm »
nie no, przegli. 79 zeta i PL ...

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Resident Evil 4
« Odpowiedź #508 dnia: Kwietnia 06, 2006, 16:54:37 pm »
Cytat: "blancio_"
nie no, przegli. 79 zeta i PL ...

Dokladnie. Na konsole dowalaja ceny pokroju 220 zł a na PC'ty takie przywileje.

A wracajac do tematu (chociaz nie calkiem): za kilka dni bede mial PS2 i jak najszybciej musze zalatwic sobie ta gre (podobnie jak kilka innych, ktore przeoczylem).

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #509 dnia: Kwietnia 06, 2006, 16:59:07 pm »
na PC cena to 99zł za wersje PL. Gdyby dali wersje org to kosztowała by pewno ok 169zł....
Z reszta czemu sie dziwita? praktycznie każda gra która wychodzi na konsole i pc jest tansza na blaszaku.

ubi soft nie zapowiedział żadnych bonusów na pc...

EDIT: co do wersji PL...cheche ,,Chicagowska maszyna do pisania'' ,,popsuty motylek''...,,balistiks'' <lol2>

ale jak by nie było zobacze jak im sie uda ta konwersja...
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

Quiet Soul

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-03-2006
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #510 dnia: Kwietnia 08, 2006, 19:37:08 pm »
Ma ktoś jakieś taktyki na Mercenaries :?:  tzn po jaki dodatowy czas biec jako pierwszy, czym najłatwiej załatwić silniejszych lolków itp. pytam bo mnie krew zalewa jak mam grać Leonem na 5 gwiazdek, tym shogunem to można tylko dzieci straszyć, to już Hunk jest o wiele lepiej wyposażony wg. mnie

Quiet Soul

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-03-2006
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #511 dnia: Kwietnia 08, 2006, 19:37:25 pm »
Ma ktoś jakieś taktyki na Mercenaries :?:  tzn po jaki dodatowy czas biec jako pierwszy, czym najłatwiej załatwić silniejszych lolków itp. pytam bo mnie krew zalewa jak mam grać Leonem na 5 gwiazdek, tym shogunem to można tylko dzieci straszyć, to już Hunk jest o wiele lepiej wyposażony wg. mnie

Quiet Soul

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-03-2006
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #512 dnia: Kwietnia 08, 2006, 19:38:28 pm »
ale ze mnie debilllllllllllll wysłać 2 takie same posty pod rząd, tak to tylko ja potrafię :cry:

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #513 dnia: Kwietnia 08, 2006, 19:54:07 pm »
A co dopiero 3 pod rząd :|
Shotgunem można dzieci straszyć? Po głowach!
Jak już dużo robali wyskoczy to bierzesz flash granade, który niszczy robale

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #514 dnia: Kwietnia 08, 2006, 20:43:58 pm »
Cytat: "Quiet Soul"
Ma ktoś jakieś taktyki na Mercenaries :?:  tzn po jaki dodatowy czas biec jako pierwszy, czym najłatwiej załatwić silniejszych lolków itp. pytam bo mnie krew zalewa jak mam grać Leonem na 5 gwiazdek, tym shogunem to można tylko dzieci straszyć, to już Hunk jest o wiele lepiej wyposażony wg. mnie



Mercenaries

tu masz temat (forum RCS) o mercenaries , tam znajdziesz praktycznie wszystko o mercach:)
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

Quiet Soul

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-03-2006
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #515 dnia: Kwietnia 09, 2006, 08:30:25 am »
Linki dzięki  za linka, ale strona mi się nie ładuje  :(  próbowałem na firefoxie i ie i nic, to było zbyt piękne żeby było prawdziwe

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #516 dnia: Kwietnia 09, 2006, 11:06:58 am »
pewno znów problemy ze ,,wspaniałym' servem

jeśli link nie działa (próbowałeś o różnych porach dnia?) t:

www.forum.resitez.pl :arrow: Resident Evl 4 :arrow: Mercenaries
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

Quiet Soul

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-03-2006
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #517 dnia: Kwietnia 09, 2006, 14:38:07 pm »
nic nie dało efektu, ale się nie poddaje  :)
EDIT: Na stronę nie udało mi się wleźć, ale to jest nieaktualne, bo mam już handcannona

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #518 dnia: Czerwca 03, 2006, 15:22:25 pm »

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Resident Evil 4
« Odpowiedź #519 dnia: Czerwca 03, 2006, 16:02:15 pm »
42 minuty? No szaleńcy...