Autor Wątek: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Switch/Inne...)  (Przeczytany 1970589 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17160 dnia: Marca 14, 2017, 11:26:40 am »
Jeszcze nieaktualny screen wkleił :lol:

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17161 dnia: Marca 14, 2017, 12:05:01 pm »
Ktoś postanowił nabić tony klików słabszymi recenzjami Zeldy - nieaktualny screen, tyle ugrać, heh ;)
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 570
  • Reputacja: 252
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17162 dnia: Marca 14, 2017, 12:13:22 pm »
Ktoś postanowił nabić tony klików słabszymi recenzjami Zeldy - nieaktualny screen, tyle ugrać, heh ;)

Doszło kilkanaście i średnia z 98% spadła na 97%. Straszne rzeczy.  :)

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 110
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17163 dnia: Marca 14, 2017, 12:45:43 pm »
Ktoś postanowił nabić tony klików słabszymi recenzjami Zeldy - nieaktualny screen, tyle ugrać, heh ;)

Doszło kilkanaście i średnia z 98% spadła na 97%. Straszne rzeczy.  :)
Calowy zabieg kolego.

Pewnie komuś z pseudo niebieskiego królestwa nie spodobała się aż tak wysoka średnia Zelduni :shifty:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17164 dnia: Marca 14, 2017, 13:48:14 pm »
Pewnie komuś z pseudo niebieskiego królestwa nie spodobała się aż tak wysoka średnia Zelduni

Albo jakiś fan Nintendo się zawiódł na grze.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17165 dnia: Marca 14, 2017, 14:27:51 pm »
http://polygamia.pl/jim-sterling-daje-nowej-zeldzie-710-psychofani-dostaja-szalu-i-atakuja-jego-strone/

No trzeba przyznać, że to już zahacza o chorobę psychiczną. Fanbaza Nintendo ma niezłych oszołomów w swoich szeregach :o

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 110
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17166 dnia: Marca 14, 2017, 14:34:31 pm »
Bardzo dobrze robią, ktoś w końcu powinien się zabrać za tego typa bo jak widać chce grubasek być jeszcze bardziej popularny.

Pewnie komuś z pseudo niebieskiego królestwa nie spodobała się aż tak wysoka średnia Zelduni

Albo jakiś fan Nintendo się zawiódł na grze.
Wątpię.


andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17167 dnia: Marca 14, 2017, 14:35:36 pm »
Ciekawe, czy Iras wystawił już swoje 0/10 Zeldzie na Mecie :D :lol:

A ten cały Sterling... ddos? chyba trochę przesadził z tym clickbaitem xd

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 110
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17168 dnia: Marca 14, 2017, 14:40:55 pm »
Ciekawe, czy Iras wystawił już swoje 0/10 Zeldzie na Mecie :D :lol:


Na bank ;)

Cytuj
A ten cały Sterling... ddos? chyba trochę przesadził z tym clickbaitem xd
No słabe to jak ch**.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17169 dnia: Marca 14, 2017, 14:42:56 pm »
http://polygamia.pl/jim-sterling-daje-nowej-zeldzie-710-psychofani-dostaja-szalu-i-atakuja-jego-strone/

No trzeba przyznać, że to już zahacza o chorobę psychiczną. Fanbaza Nintendo ma niezłych oszołomów w swoich szeregach :o

No widać, że fanboye Nintendo są tymi najbardziej niebezpiecznymi... Jest ich mało, ale jak już znajdziesz takiego fanboya to ma coś nie tak z deklem :D

Nigdy nie widziałem podobnych akcji jak ktoś wystawił 7/10 gierce Sony czy Microsoftu xD xD Nawet blacharnia, nie robi takich jazd za złe oceny ich gierek :D
« Ostatnia zmiana: Marca 14, 2017, 14:44:34 pm wysłana przez Mrocz »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17170 dnia: Marca 14, 2017, 14:45:30 pm »
Dostali graficznego kastrata to biegają po internecie i płaczą, bo gra wygląda gorzej niż indyki na PS4.

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17171 dnia: Marca 14, 2017, 14:46:14 pm »
http://polygamia.pl/jim-sterling-daje-nowej-zeldzie-710-psychofani-dostaja-szalu-i-atakuja-jego-strone/

No trzeba przyznać, że to już zahacza o chorobę psychiczną. Fanbaza Nintendo ma niezłych oszołomów w swoich szeregach :o

Cytuj
Oczywiście, że Sterlinga zaczęto wyzywać od żałosnych grubasów.

Fajnie to współgra z wpisem poniżej twojego  :lol:

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 110
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17172 dnia: Marca 14, 2017, 14:46:43 pm »
Tylko mówimy tutaj o jednej z najwyżej ocenionych gier w historii a nie jakimś Horizon ;)
Także jak dla mnie mają w pełni prawo napier**lać na typa.

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17173 dnia: Marca 14, 2017, 14:47:16 pm »
http://polygamia.pl/jim-sterling-daje-nowej-zeldzie-710-psychofani-dostaja-szalu-i-atakuja-jego-strone/

No trzeba przyznać, że to już zahacza o chorobę psychiczną. Fanbaza Nintendo ma niezłych oszołomów w swoich szeregach :o
Tylko Nintendo?

Jeśli tak twierdzisz, to sam się łapiesz pod chorobę psychiczną ;)
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 266
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17174 dnia: Marca 14, 2017, 14:48:10 pm »
No no, coraz lepiej widze. Ktoś dał 7/10 gierce to clickbait i ataki na niego w pełni usprawiedliwione.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17175 dnia: Marca 14, 2017, 14:50:36 pm »
http://polygamia.pl/jim-sterling-daje-nowej-zeldzie-710-psychofani-dostaja-szalu-i-atakuja-jego-strone/

No trzeba przyznać, że to już zahacza o chorobę psychiczną. Fanbaza Nintendo ma niezłych oszołomów w swoich szeregach :o
Tylko Nintendo?

Jeśli tak twierdzisz, to sam się łapiesz pod chorobę psychiczną ;)

Serio? Wskaż mi w historii podobny przypadek z grą na wyłączność na jakąkolwiek inną konsole/platformę ;) Kiedy to 7/10 dla gierki Sony,Microsoft czegoś na Blache kończyły się atakami hakerskimi ;)

Tu jest najciekawszy fragment artykułu: To jest jakaś je**na parodia, i niektórzy jeszcze bronią tego bólu dupska, wyzywając innych od haterów i osób z bólem dupy :D

Cytuj
Ale wiecie, co jest w tym wszystkim najlepsze? Absolutnie najbardziej przekomiczne i straszne zarazem? Że Sterling chwali tę grę w swojej recenzji. Uważa, że to naprawdę dobry tytuł. Sam tekst zaczyna od słów:

    The Legend of Zelda: Breath of the Wild jest piękną grą o przebogatym w szczegóły świecie. (…) W swoich najlepszych momentach oferuje jedne z najbardziej absorbujących doświadczeń w historii serii

W dalszej części też nie ma żadnej nagonki. To rzetelna recenzja wyłuszczająca zarówno elementy, które się autorowi podobały, jak i te, które nie pozwalały mu na stuprocentowe zanurzenie w świecie. Końcowa nota – 7/10 – wydaje się jak najbardziej w porządku, a czytelnik zostaje z jasnym komunikatem, który może odnieść do swoich preferencji i ocenić, czy to gra dla niego.

Ale mimo to część fanów – która sprawia, że aż głupio teraz zaliczać się do tej grupy – jest wściekła na Sterlinga, bo nie polubił tej gry tak samo mocno jak oni. Nie polubił jej na 10/10. Dlatego teraz dostaje multum bluzgów i zarzutów, a jego strona pada ofiarą cyberataków. Zupełnie jakby ktoś wziął wszystkie głupoty tej branży – nierówną skalę ocen, nadmierne fanbojstwo i przywiązanie do Metacritica, niedojrzałość – i ulepił z niej całą tę pożałowania godną drakę.

I tak naprawdę mentalność tych osób, które mają problem z recenzją Sterlinga, najlepiej podsumował główny zainteresowany:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17176 dnia: Marca 14, 2017, 14:52:42 pm »
Zabawne, bo ocena 7/10 to bardzo dobra.

W przypadku "błękitnego oddziału" to jedyne wąty były do ocen typu 4/10 (sugerującej mega crapa; to akurat Wasihngton Post o Uncharted 4), w przypadku Horizon nikt nie psioczył, bo nie ma śmiesznych ocen 1/10.


Najgrosza ocena wiedźmina (wersja ps4) to 7/10. Nie przypominam sobie, by ktoś robił ataki DDOS na recenzentów, czy gadał, że mu sztucznie zaniżają oceny. Tylko psychodebilenintendo mogą tak mówić i hipokryci.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17177 dnia: Marca 14, 2017, 14:58:24 pm »
W przypadku "błękitnego oddziału" to jedyne wąty były do ocen typu 4/10 (sugerującej mega crapa; to akurat Wasihngton Post o Uncharted 4),

I też sobie nie przypominam ataków DDOS na Washington Post :lol:

Wiecie co jest najzabawniejsze? :D Gdyby nie było takiego bólu dupy nintendofagów to wszyscy olaliby te recki 7/10 tak jak z reguły olewają skrajne recki na Metacritic, i nikt by o tym nie słyszał, a tak to sami nakręcili anty reklame Zeldy i sporo osób przeczyta recenzję Sterlinga z czystej ciekawości :D Niektórzy może nawet wyciągną wnioski, że to wcale nie jest tak dobra gra xD To się nazywa wyższa forma debilizmu :D

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17178 dnia: Marca 14, 2017, 14:59:17 pm »
@Mrocz
Żaden argument, że z miejsca nie pamiętam podobnych przypadków.

Lepiej spójrz ile osób które "nie trawią typa" nagle spuszcza się nad jego cudownym obiektywizmem. Wszyscy chcą przeczytać jedyną sprawiedliwą reckę w całym internecie :lol:

Może psychohejterzy tak się rzucili do czytania, że przypadkowo spowodowali ddos? :roll:
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17179 dnia: Marca 14, 2017, 15:03:08 pm »
No no, coraz lepiej widze. Ktoś dał 7/10 gierce to clickbait i ataki na niego w pełni usprawiedliwione.

O atakach nic nie pisałem że dobrze, czy źle, chociaż osobiście mam gdzieś gościa, pierwszy raz go widzę, więc nie jest dla mnie żadną wyrocznią. A że troll, to jasna sprawa. Historia naszego hobby zna nie jeden podobny przypadek.

Jakie argumenty przeciwko Zeldzie ma ten gość? Ktoś wie, czy tylko ocenę znacie i szkodujecie, bo go w intenecie napadli i przy okazji wystawił grze wszechczasów 7/10?  :lol:

@Mrocz
Żaden argument, że z miejsca nie pamiętam podobnych przypadków.

Lepiej spójrz ile osób które "nie trawią typa" nagle spuszcza się nad jego cudownym obiektywizmem. Wszyscy chcą przeczytać jedyną sprawiedliwą reckę w całym internecie :lol:

Może psychohejterzy tak się rzucili do czytania, że przypadkowo spowodowali ddos? :roll:

 :lol: W sedno.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17180 dnia: Marca 14, 2017, 15:05:42 pm »
@Mrocz
Żaden argument, że z miejsca nie pamiętam podobnych przypadków.

Lepiej spójrz ile osób które "nie trawią typa" nagle spuszcza się nad jego cudownym obiektywizmem. Wszyscy chcą przeczytać jedyną sprawiedliwą reckę w całym internecie :lol:

Może psychohejterzy tak się rzucili do czytania, że przypadkowo spowodowali ddos? :roll:

To poszukaj. Bo póki co nie masz w ogóle argumentów poza wyzywaniem od Psychhaterów :D

Kto się spuszcza nad jego obiektywizmem? Bronisz tego jakby to był jakiś wyjątkowy przypadek ;) Tacy recenzenci to norma i każdy większy tytuł dostaje 7/10 (co jest bardzo dobrą oceną) albo i niżej. I NIGDY nie było takiej afery z tym związanej. Ktoś czasem może wyraził swoje zadowolenie i tyle. A tu już któryś z kolei artykuł o problemach Pana Sterlinga, o którym nigdy wcześniej nie słyszałem a teraz pamiętam jego nazwisko/ksywkę z pamięci bo wszędzie o nim trąbią :D

Niektórzy po prostu nie umieją przejrzeć na oczy i zrozumieć, że NIE KAŻDY musi wydawać ocenę 10/10 dla tej gry ;) Szafa też pisał w temacie że póki co nie czuje tego geniuszu i co? Że gra dobra, ale nie tak jak recki piszą. Co teraz? Też psychohejter? :D Ludzie ogarnijcie się bo ta paniczna obrona oceny Zeldy jest po prostu żałośnie śmieszna :) Nikt tej grze nie wystawił 5/10 czy 4/10. Najniższa nota 7/10 to i tak super osiągnięcie xD
« Ostatnia zmiana: Marca 14, 2017, 15:08:53 pm wysłana przez Mrocz »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17181 dnia: Marca 14, 2017, 15:07:33 pm »
Najlepsze jest to, że minusy które ten typek wymienia to te same co ja zapodałem w temacie zeldy :lol: 7/10 ocena bardzo zasłużona.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17182 dnia: Marca 14, 2017, 15:09:47 pm »
Masz linka do tej recki Master? Bo póki co nikt jej nie zalinkował/nie było dostępu przez fanboyów N :D

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17183 dnia: Marca 14, 2017, 15:12:09 pm »

Kto się spuszcza nad jego obiektywizmem? Bronisz tego jakby to był jakiś wyjątkowy przypadek ;) Tacy recenzenci to norma i każdy większy tytuł dostaje 7/10 (co jest bardzo dobrą oceną) albo i niżej. I NIGDY nie było takiej afery z tym związanej. Ktoś czasem może wyraził swoje zadowolenie i tyle. A tu już któryś z kolei artykuł o problemach Pana Sterlinga, o którym nigdy wcześniej nie słyszałem a teraz pamiętam jego nazwisko/ksywkę z pamięci bo wszędzie o nim trąbią :D


No i dlatego, że wystawił dupne 7/10 to go teraz znasz. I tyle na temat rzetelności tej recenzji  :lol: Zadanie wykonane wzorowo, aż strona padła z wrażenia.

Najlepsze jest to, że minusy które ten typek wymienia to te same co ja zapodałem w temacie zeldy :lol: 7/10 ocena bardzo zasłużona.

Coś w tym jest, może tak samo grał w tą Zeldę jak ty  :lol: :lol: :lol: :lol:

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17184 dnia: Marca 14, 2017, 15:12:32 pm »
Szafa grał, to go odróżnia od większości. Też zagram, to się wypowiem. A klikbait klikbaitem (jednostki na tyle lotne by przeczytać cały artykuł wiedzą, że koleś ma na pieńku z N od dawna).

PS. Gdybyście nie nawalili tylu postów o niesamowicie ważnym 7/10 ja nie miałbym o tym pojęcia.

Masz linka do tej recki Master? Bo póki co nikt jej nie zalinkował/nie było dostępu przez fanboyów N :D
Link do recenzji jest w artykule z poly.
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17185 dnia: Marca 14, 2017, 15:23:09 pm »
No i dlatego, że wystawił dupne 7/10 to go teraz znasz. I tyle na temat rzetelności tej recenzji  :lol: Zadanie wykonane wzorowo, aż strona padła z wrażenia.

No bo dzięki takim jak ty wszędzie o tym trąbią xD Brawo :D Nie widzisz, że to fanboye N zostali tutaj wykorzystani? :D

Przy normalnej sytuacji. Typ wystawiłby 7/10 parę osób by wlazło poczytało, a serwis przepadłby bez wieści, a że fanbojki Nintendo jadą na typa na każdym możliwym portalu to sami nakręcają mu reklamę :D

A jeszcze jedno, wiesz, że ja się nie zgadzam z tą oceną dla Zeldy? :D Ale w amoku pewnie nie zauważyłeś tego ;) Z automatu pewnie uznałeś mnie za hejtera, bo wyśmiewam fanatyzm dzieciaków który doprowadził do sytuacji, że jest to najgłośniejsza i najpopularniejsza recenzja :D

Link do recenzji jest w artykule z poly.

Dziękuje nie dojrzałem tego +

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 110
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17186 dnia: Marca 14, 2017, 15:26:24 pm »

Kto się spuszcza nad jego obiektywizmem? Bronisz tego jakby to był jakiś wyjątkowy przypadek ;) Tacy recenzenci to norma i każdy większy tytuł dostaje 7/10 (co jest bardzo dobrą oceną) albo i niżej. I NIGDY nie było takiej afery z tym związanej. Ktoś czasem może wyraził swoje zadowolenie i tyle. A tu już któryś z kolei artykuł o problemach Pana Sterlinga, o którym nigdy wcześniej nie słyszałem a teraz pamiętam jego nazwisko/ksywkę z pamięci bo wszędzie o nim trąbią :D


No i dlatego, że wystawił dupne 7/10 to go teraz znasz. I tyle na temat rzetelności tej recenzji  :lol: Zadanie wykonane wzorowo, aż strona padła z wrażenia.


Dokładnie o to właśnie chodzi ;)

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17187 dnia: Marca 14, 2017, 15:30:51 pm »
Mrocz, nie uważam Cię za hejtera i dobrze mi się z Tobą dyskutuje (któryś raz to roztrząsamy ;) ).
Więc bądź sprawiedliwy i prześledź wątek tej słynnej oceny w wątku.

DDoS przypuszczalnie to też sprawka jednej osoby, a tutaj radość jakby to była zorganizowana akcja prosto z centrali N.

Zresztą klikbaitowy tytuł z poly spowodował tutaj fetę wygranej wojny. Oczywiście bez czytania. Normalne? Nie sądzę ;)
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17188 dnia: Marca 14, 2017, 15:33:02 pm »
Masz linka do tej recki Master? Bo póki co nikt jej nie zalinkował/nie było dostępu przez fanboyów N :D

Obejrzałem fragment tego:



Niesamowite, za REALNY, a nie z dupy, minus obniżył ocenę gry.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17189 dnia: Marca 14, 2017, 15:33:14 pm »
No i dlatego, że wystawił dupne 7/10 to go teraz znasz. I tyle na temat rzetelności tej recenzji  :lol: Zadanie wykonane wzorowo, aż strona padła z wrażenia.

No bo dzięki takim jak ty wszędzie o tym trąbią xD Brawo :D Nie widzisz, że to fanboye N zostali tutaj wykorzystani? :D

Dzięki takim jak ja? :lol: raptem 1-2 posty odnoszący się bezpośrednio do recenzji. Rzeczywiście, robię mu fame.

Cytuj
Przy normalnej sytuacji. Typ wystawiłby 7/10 parę osób by wlazło poczytało, a serwis przepadłby bez wieści, a że fanbojki Nintendo jadą na typa na każdym możliwym portalu to sami nakręcają mu reklamę :D

Chyba większe poruszenie wywołał w hejterach niż w fanach nintendo ;)

Cytuj
A jeszcze jedno, wiesz, że ja się nie zgadzam z tą oceną dla Zeldy? :D Ale w amoku pewnie nie zauważyłeś tego ;) Z automatu pewnie uznałeś mnie za hejtera, bo wyśmiewam fanatyzm dzieciaków który doprowadził do sytuacji, że jest to najgłośniejsza i najpopularniejsza recenzja :D

Zacytowany przez ciebie post, to uznanie ciebie za hejtera? Pokaż mi gdzie konkretnie. Wydawało mi się, że nigdzie się nie odniosłem do twojej osoby. Za to ty już zdążyłeś ludzi powyzywać od nintendofagów, fanbojków itd. Rozpędziłeś się za bardzo.
« Ostatnia zmiana: Marca 14, 2017, 15:38:14 pm wysłana przez andryush »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 266
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17190 dnia: Marca 14, 2017, 15:34:58 pm »
Komedia co się dzieje wokoło tej zeldy tak z jednej jak i z drugiej strony barykady.

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17191 dnia: Marca 14, 2017, 15:37:13 pm »
Gra już ma spadła za GTAV i IV, które moim zdaniem na dychy nie zasługują chociaż jestem fanem serii. III było może przełomowe, więc tu bym może się zastanowił, bo to nie to co odtwórcza zelda. Jeszcze kilka obiektywnych recenzji, nie pisanych przez przekupionych albo zaślepionych fanów nintendo i wypadnie z topu. A wersja na wii u już teraz jest nawet za Arkham City, którego ograłem bez żadnej większej radości więc tyle na temat najlepiej ocenianych gier wszech czasów.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17192 dnia: Marca 14, 2017, 15:42:03 pm »
Mrocz, nie uważam Cię za hejtera i dobrze mi się z Tobą dyskutuje (któryś raz to roztrząsamy ;) ).
Więc bądź sprawiedliwy i prześledź wątek tej słynnej oceny w wątku.

DDoS przypuszczalnie to też sprawka jednej osoby, a tutaj radość jakby to była zorganizowana akcja prosto z centrali N.

Zresztą klikbaitowy tytuł z poly spowodował tutaj fetę wygranej wojny. Oczywiście bez czytania. Normalne? Nie sądzę ;)

Pisałem do andryusha to nie do Ciebie ;) Bo z tobą normalnie się tutaj dyskutuje. I nie próbujesz mi niczego narzucać :P

Pozwolę sobie wyjaśnić, że ja patrzę na sprawę z szerszej perspektywy, a nie tylko tego małego umierającego forum ;) Jak przejrzysz serwisy growe to artykuł co chwila się pojawia, co chwila jest przytaczany :) I czyja to zasługa? Hejterów? Jak sprawa jest nagłaśniana nawet przez serwisy co wystawiły maks ocenę Zeldzie? Czy jedna czy więcej osób stoi za atakami DDOS nie jest to istotne. Doprowadzili do sytuacji, że Zelda jest jednoznacznie kojarzona z recką 7/10 niezależnie od tego czy jest to clickbait czy nie. Powiem więcej, znając psychikę ludzką sporo sobie wkręci coś i zacznie się doszukiwać spisku i niektórzy pomyślą, że ta gra faktycznie zasługuje na ocenę 7/10 ;) Prawda jest taka, że fanatyzm niektórych ludzi doprowadził do sytuacji która zaszkodzi ich ukochanej grze :)

Spójrz w temacie Zeldy, nawet Mnichu, który kupił Switcha dla Zeldy wypowiada się bardzo negatywnie o tych debilach związanych z aferą w okół tej recki :) Więc sprawa jest wyraźnie po stronie psychofanów Nintendo, a że niektóre jednostki na tym forum bronią tych zachowań to stawia je w bardzo negatywnym świetle ;)

Xell

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-02-2010
  • Wiadomości: 1 944
  • Reputacja: 40
  • Easy Rider
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17193 dnia: Marca 14, 2017, 15:59:22 pm »
Że odpowiedź nie do mnie skapnąłem się po chwili, ale już nie kasowałem xD

W każdym razie o 7/10 napisał chyba każdy serwis growy, nie psychofani, a reakcja "no, w końcu sprawiedliwość" jest widoczna wszędzie. Choć pewnie bez DDoSa sprawa by nie była tak głośna (a może ... Sterling sam zorganizował atak? ;) <żart w który nie wierzę> )
Lepiej mieć spokój czy jaja? Współczesne dylematy.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17194 dnia: Marca 14, 2017, 16:01:54 pm »
Że odpowiedź nie do mnie skapnąłem się po chwili, ale już nie kasowałem xD

W każdym razie o 7/10 napisał chyba każdy serwis growy, nie psychofani, a reakcja "no, w końcu sprawiedliwość" jest widoczna wszędzie. Choć pewnie bez DDoSa sprawa by nie była tak głośna (a może ... Sterling sam zorganizował atak? ;) <żart w który nie wierzę> )

Akurat w jakiegoś pieniacza nintendo faga bardziej wierzę ;)

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17195 dnia: Marca 14, 2017, 16:04:06 pm »




Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17196 dnia: Marca 14, 2017, 16:08:14 pm »
http://polygamia.pl/jim-sterling-daje-nowej-zeldzie-710-psychofani-dostaja-szalu-i-atakuja-jego-strone/

No trzeba przyznać, że to już zahacza o chorobę psychiczną. Fanbaza Nintendo ma niezłych oszołomów w swoich szeregach :o
Tylko Nintendo?

Jeśli tak twierdzisz, to sam się łapiesz pod chorobę psychiczną ;)
A słyszałeś żeby jakiś sonoklap kogoś hakował z powodu oceny np 2/10 dla  świetnego the order 1886? Tylko nintendofagi i blacharnia ma takich świrów.
« Ostatnia zmiana: Marca 14, 2017, 16:12:06 pm wysłana przez Wulfen »

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 110
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17197 dnia: Marca 14, 2017, 16:25:45 pm »
http://polygamia.pl/jim-sterling-daje-nowej-zeldzie-710-psychofani-dostaja-szalu-i-atakuja-jego-strone/

No trzeba przyznać, że to już zahacza o chorobę psychiczną. Fanbaza Nintendo ma niezłych oszołomów w swoich szeregach :o
Tylko Nintendo?

Jeśli tak twierdzisz, to sam się łapiesz pod chorobę psychiczną ;)
A słyszałeś żeby jakiś sonoklap kogoś hakował z powodu oceny np 2/10 dla  świetnego the order 1886? Tylko nintendofagi i blacharnia ma takich świrów.


Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 570
  • Reputacja: 252
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17198 dnia: Marca 14, 2017, 16:27:28 pm »
A słyszałeś żeby jakiś sonoklap kogoś hakował z powodu oceny np 2/10 dla  świetnego the order 1886? Tylko nintendofagi i blacharnia ma takich świrów.

Zawsze tam gdzie są fani, pojawiają się fanatycy. Nieistotne czy chodzi o gry wideo, piłkę nożną (ostatnio podobno niejaka Barca dokonała niebywałego zwycięstwa, jedni się cieszą, inni grożą sędziemu), jedzenie, czy adaptacje filmowe. Jedno jest pewne. Najwredniejszych fanów ma Sony, którzy swoją hipokryzją biją wszytko na głowę (no, może politycy tutaj przodują). Choć w sumie u blacharzy też zakutych łbów nie brakuje z tymi ich master race.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars 2 (PS4/XOne/PC/Kyo/Inne...)
« Odpowiedź #17199 dnia: Marca 14, 2017, 16:49:14 pm »
A słyszałeś żeby jakiś sonoklap kogoś hakował z powodu oceny np 2/10 dla  świetnego the order 1886? Tylko nintendofagi i blacharnia ma takich świrów.

Akurat The Order to kiepski przykład, bo gra uznania takiego jak Zelda nie zdobyła ;) Nie oszukujmy się, gra może się podoba, ale to jest trochę takie 7/10 :D

Nie mniej przykład Uncharted 4 i 4/10 od Washigton Post (o którym swoją drogą dopiero ostatnio się dowiedziałem xD ) jest idealnym przykładem jak powinno się takie recki traktować ;) Mieć je po prostu w dupie :P