Autor Wątek: Policja  (Przeczytany 28934 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

el becetol

  • Gość
Policja
« dnia: Marca 22, 2010, 12:49:32 pm »

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Policja
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 22, 2010, 13:16:37 pm »
Najgorsze ,że oni żerują na podatne młode umysły ,które nie mają wykreowanego zmysłu krytycznego .Pozniej chodzi taki przychlast z bejsbolem w ręku po ulicy i szuka zaczepki . Mam 2 kuzynków w takim wieku i poprostu nie mogę przestać zlewać z nich bo jak takich popłuczyn można słuchać i jeszcze w dodatku w to wierzyć  ??
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Policja
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 22, 2010, 15:31:08 pm »
Nie uogólniaj. Teksty o jebaniu policji Wilku (i nie tylko) głosił już w 98/99 roku na pierwszej płycie Molesty, więc ta 'sensacja' jest strasznie opóźniona. No i zwalanie całej winy na Hemp Gru, kiedy to FIRMA najbardziej napierdala hasłami typu JP i prymitywnym rapem, pokazuje jak niekompetentni są dziennikarze Niusłika. Trochę fail.

A że teraz jest mocno zryte pokolenie gimnazjalistów to wina internetu i rodziców.
« Ostatnia zmiana: Marca 22, 2010, 15:32:49 pm wysłana przez blach0r »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Policja
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 22, 2010, 15:42:04 pm »
A że teraz jest mocno zryte pokolenie gimnazjalistów to wina internetu i rodziców.
I szatana.  :evil: :evil: :evil:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Policja
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 22, 2010, 19:24:29 pm »
Odpowiedzialni są zawsze rodzice- to fakt.

Jednak o takim hemp gru już kiedyś napisałem z kilka lat temu, jak pierwszy raz zobaczyłem ich teledysk- idiota wszedł na przystanek, rzucił butelką i splunął by pokazac jaki to on nie chojrak.
Nie sposób tego inaczej nazwac niż śmieci takich ludzi, a dzieciakom bez krytycznego myślenia to imponuje i tak spirala się kręci.

lupinator

  • Gość
Policja
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 22, 2010, 19:29:03 pm »
Walczyć się powinno z tym gównem gdzie się da, czy to robiąc "sensację", czy w inny sposób. Że tak powiem - niedojebania umysłowego ludzi się nie pokona, ale takie, które z premedytacją zaraża młode umysły, które w przyszłości będą budowały kraj - jak najbardziej tępić należy.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Policja
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 22, 2010, 19:32:26 pm »
Ok, to zakażmy oglądania telewizji i ogólnie cały internet. Przecież to nakłania do zabijania, gwałtu itp. Prawda?

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Policja
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 22, 2010, 19:36:18 pm »
Ok, to zakażmy oglądania telewizji i ogólnie cały internet. Przecież to nakłania do zabijania, gwałtu itp. Prawda?

Nie nakłania, bo nie mówi "zabijaj", "gwałć" czy "pierd** policję". Pokazuje gwałty i morderstwa, a co dany użytkownik z tym zrobi, to już jego sprawa.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Policja
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 22, 2010, 19:36:29 pm »
Ale skamieliny w tym topicu ostatnio.

Poza aligatorem, keep it at bay było dobre :]
Toć to staroć okrutny.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Policja
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 22, 2010, 19:39:43 pm »
Zakazac się nie zakaże, ale patrz tylko jaki ogromny wpływ na psychikę ludzką ma tv. W USA wiadomości to seria obrazów w stylu manhunta, straszą widzów non stop co krok, wprowadzają strach na każdym kroku (by sprzedac coś do obrony przed tym strachem, chociażby gnata). Liczba zabójstw z broni palnej w USA jest najwyższa na świecie.
Znowu w Kanadzie co trzeci obywatel ma broń (trydcje łowieckie), ale tam nie ma tego wszechobecnego zastraszania na każdym kroku, a na pewno nie w takim stężeniu. W rezultacie tam zabójstwa z użyciem broni są marginesem.

el becetol

  • Gość
Policja
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 22, 2010, 19:43:00 pm »
I gier zakazać, szatańskich. Do zabijania wprost namawiają.


Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Policja
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 22, 2010, 19:47:30 pm »
Walczyć się powinno z tym gównem gdzie się da, czy to robiąc "sensację", czy w inny sposób. Że tak powiem - niedojebania umysłowego ludzi się nie pokona, ale takie, które z premedytacją zaraża młode umysły, które w przyszłości będą budowały kraj - jak najbardziej tępić należy.
Dobrze gada.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Policja
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 22, 2010, 19:53:36 pm »
Zakazac się nie zakaże, ale patrz tylko jaki ogromny wpływ na psychikę ludzką ma tv. W USA wiadomości to seria obrazów w stylu manhunta, straszą widzów non stop co krok, wprowadzają strach na każdym kroku (by sprzedac coś do obrony przed tym strachem, chociażby gnata). Liczba zabójstw z broni palnej w USA jest najwyższa na świecie.
Znowu w Kanadzie co trzeci obywatel ma broń (trydcje łowieckie), ale tam nie ma tego wszechobecnego zastraszania na każdym kroku, a na pewno nie w takim stężeniu. W rezultacie tam zabójstwa z użyciem broni są marginesem.
Taka ciekawostka, że codziennie w USA 44 osoby zostają zastrzelone.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Policja
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 22, 2010, 20:08:54 pm »
Ok, to zakażmy oglądania telewizji i ogólnie cały internet. Przecież to nakłania do zabijania, gwałtu itp. Prawda?

Nie nakłania, bo nie mówi "zabijaj", "gwałć" czy "pierd** policję". Pokazuje gwałty i morderstwa, a co dany użytkownik z tym zrobi, to już jego sprawa.
pie**olić =/= zabijać. Nie przypominam sobie kawałka, w którym HG nawijało o ZABIJANIU policjantów. I takie pytanko na koniec: lubicie kanarów?

Zresztą gdzie ta fala morderstw na policjantach? Jeden 42latek co wpadł na komendę z siekierą raczej nie słuchał HG. Drugi przypadek to jakiś ćpun na Bemowie, którego podkurwił społeczniak w cywilu (chociaż, z tego co się orientuję, nie ma prawa podejmować interwencji w takich przypadkach).
« Ostatnia zmiana: Marca 22, 2010, 20:11:14 pm wysłana przez blach0r »

Ohtar

  • Gość
Policja
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 22, 2010, 20:20:49 pm »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Policja
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 22, 2010, 20:26:16 pm »
(chociaż, z tego co się orientuję, nie ma prawa podejmować interwencji w takich przypadkach)
Zwrócił gościowi uwagę, bo ten rzucił koszem w tramwaj, wybijając tym szybę. Policjant czy nie, to chyba nie ma znaczenia.
Poza tym, to źle, że nawet będąc na urlopie pilnuje porządku?
« Ostatnia zmiana: Marca 22, 2010, 20:30:14 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Policja
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 22, 2010, 20:34:54 pm »
(chociaż, z tego co się orientuję, nie ma prawa podejmować interwencji w takich przypadkach)
Zwrócił gościowi uwagę, bo ten rzucił koszem w tramwaj, wybijając tym szybę. Policjant czy nie, to chyba nie ma znaczenia.
Poza tym, to źle, że nawet będąc na urlopie pilnuje porządku?
Trzeba wiedzieć w jakiej sytuacji zamknąć japę i się nie wychylać. Bardziej głupota niż odwaga.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Policja
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 22, 2010, 20:37:29 pm »
Policjant ma się bać jakiegoś gnojka?

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Policja
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 22, 2010, 20:38:09 pm »
Policjant ma się bać jakiegoś gnojka?
Jak widać dobrze na tym nie wyszedł  :angel:

svonston

  • Gość
Policja
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 22, 2010, 20:38:58 pm »
Czyli w sumie jesteś za tym, żeby ci chołota rozjebała dom, bo należy się bać każdego idioty, który niszczy kogoś właśność?

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Policja
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 22, 2010, 20:42:08 pm »
Jak widać dobrze na tym nie wyszedł  :angel:

Spoko, obyś nigdy w życiu nie potrzebował pomocy takich odważ... ups, głupich ludzi.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Policja
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 22, 2010, 20:43:41 pm »
Zomg dzięki.

Nie pomyśleliście, że najlepszym rozwiązaniem dla tego człowieka byłoby zadzwonić po kolegów i usunąć się z pola rażenia? Kaman...
I kogo on uratował? Nikogo, jego ziomcy dopiero ogarnęli sytuację.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Policja
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 22, 2010, 20:44:57 pm »
Ok, to zakażmy oglądania telewizji i ogólnie cały internet. Przecież to nakłania do zabijania, gwałtu itp. Prawda?

Nie nakłania, bo nie mówi "zabijaj", "gwałć" czy "pierd** policję". Pokazuje gwałty i morderstwa, a co dany użytkownik z tym zrobi, to już jego sprawa.
pie**olić =/= zabijać. Nie przypominam sobie kawałka, w którym HG nawijało o ZABIJANIU policjantów. I takie pytanko na koniec: lubicie kanarów?

Zresztą gdzie ta fala morderstw na policjantach? Jeden 42latek co wpadł na komendę z siekierą raczej nie słuchał HG. Drugi przypadek to jakiś ćpun na Bemowie, którego podkurwił społeczniak w cywilu (chociaż, z tego co się orientuję, nie ma prawa podejmować interwencji w takich przypadkach).

Tu nie ma znaczenia, czy ktoś lubi kanarów albo czy ktoś lubi policjantów- oni muszą być i tyle. Nie wyobrażam sobie świata bez takiego typu kontroli, chyba że jakąś totalnie odjechaną utopię ludźmi na poziomie, ale wiadomo, że wszędzie znajdzie się ktoś, kto zacznie robić syf. Nie rozumiem niechęci do policji- prawda, przypierdalają się czasem bez powodu, ale wolę ich niż tą bandę bezmózgów, którym chyba nienawiść do niebieskich sprzedała więcej płyt niż same "umiejętności".

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Policja
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 22, 2010, 20:47:52 pm »
Nie, nienawiść do pał im nie przyniosła tak dużej popularności. Co to za głupi tok myślenia?

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Policja
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 22, 2010, 20:50:30 pm »
Nie, nienawiść do pał im nie przyniosła tak dużej popularności. Co to za głupi tok myślenia?

No nie wiem, pewnie się nie znam, ale nie mam takich znajomych, którzy lubiliby Hemp Gru, mieli poukładane w głowie i jednocześnie nie nosili bluz HWDP bądź też nie wykrzykiwali wesoło tego hasła na prawo i lewo.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Policja
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 22, 2010, 20:52:59 pm »
Ja mam, sam słucham HG i nie pokazuje fakorów do każdej przejeżdżającej suki. Policji wiele osób nie lubi i ma ku temu powody.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Policja
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 22, 2010, 20:57:42 pm »
Mam nadzieję, że masz poukładane (cecha względna swoją drogą), a nie bluzę z HWDP. ;) A że słuchasz HG to akurat wyjaśnia, czemu ich bronisz, także wszystko pięknie, elegancko, panie poruczniku.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Policja
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 22, 2010, 21:02:30 pm »
Wiedziałem :) Nic o mnie nie wiesz, a szufladkujesz mnie do tej gimbusowej błazenady. Czytając Twoje posty w tej dyskusji w tym momencie zaszufladkowałem Cię w grupie, do której należą m.in. twórcy artykułu w Newsweeku :(

NIC nie wiesz o HG, tym bardziej nic nie wiesz o Firmie :) Zapewne masz też zakodowane, że JP to też hasło Hemp Gru:)
« Ostatnia zmiana: Marca 22, 2010, 21:04:14 pm wysłana przez blach0r »

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Policja
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 22, 2010, 21:20:21 pm »
Cytuj
Policji wiele osób nie lubi i ma ku temu powody

Wywożą tych ludzi regularnie do lasu i biją?

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Policja
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 22, 2010, 21:24:04 pm »
Wiedziałem :) Nic o mnie nie wiesz, a szufladkujesz mnie do tej gimbusowej błazenady. Czytając Twoje posty w tej dyskusji w tym momencie zaszufladkowałem Cię w grupie, do której należą m.in. twórcy artykułu w Newsweeku :(

Dokładnie tak Cię zaszufladkowałem- stereotyp, ale u mnie się sprawdza.

Cytuj
NIC nie wiesz o HG, tym bardziej nic nie wiesz o Firmie Smile Zapewne masz też zakodowane, że JP to też hasło Hemp Gru:)

Wiedzieć to i pewnie nie wiem nic, ale słuchałem kilku piosenek i wiem, że raczej nie mają mi nic do zaoferowania. A zakodowane mam, że to hasło idiotów w dresach albo gimnazjalistów z nisko opuszczonym krokiem odzwierciedlającym pewnie inteligencję. Źle? ;)

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Policja
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 22, 2010, 21:33:57 pm »
Cytuj
Policji wiele osób nie lubi i ma ku temu powody

Wywożą tych ludzi regularnie do lasu i biją?

może nie od razu tak, ale sam miałem turbo złe doświadczenia z prewencją. jak poszedłem złożyć skargę to komendant mnie przepraszał i zapewniał że wyciągnie konsekwencje, a potem i tak sprawa się rozmyła. listownie przyszła odpowiedź, że oni się ŻADNYCH uchybień nie dopatrzyli. nieważne, że 4h siedziałem za damkę na komisariacie (nie podjęto wobec mnie żadnych czynności operacyjnych, po prostu miałem siedzieć na korytarzu) , nieważne że dostałem sąd grodzki (za przeklinanie!!!) bez możliwości przyjęcia mandatu, nieważne że przywódca całej tej bandy nie chciał mi podać numeru ewidencyjnego, nieważne że byli chamscy.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Policja
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 22, 2010, 21:37:07 pm »
A tak w ogóle to to was śmieszy?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Policja
« Odpowiedź #32 dnia: Marca 22, 2010, 21:43:31 pm »
Nienawiść do policji tak zostałem wychowany
Ten kto z nimi trzyma na zawsze jest przegrany
Nienawiść do policji tak zostałem wychowany
HWDP, HWDP, HWDP...


Wyroki więzienia dla "artystów" byłyby akurat. Kurator dla szczeniaka w bluzie HWDP również.

A tak w ogóle to to was śmieszy?

Mnie szokuje.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Policja
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 22, 2010, 21:49:36 pm »
Nienawiść do policji tak zostałem wychowany
Ten kto z nimi trzyma na zawsze jest przegrany
Nienawiść do policji tak zostałem wychowany
HWDP, HWDP, HWDP...
Gdzie tu jest namawianie młodzieży do zabijania policjantów? Każdy robiąc muzykę wyraża swoje myśli - HG tak robi.

Lesiu - przepraszam, ale Ty jakiś przygłupawy jesteś :) NIE MAJĄ CI NIC DO ZAOFEROWANIA - ok, ale co to ma do rzeczy? Pokaż mi wers mówiący jednoznacznie tekst w stylu: ZABIJAJCIE POLICJĘ, NOŚCIE BLUZY Z HWDP.
Policja jest w naszym kraju powszechnie nielubiana i raperzy naprawdę nie odkryli Ameryki w tej kwestii - ludzie skąd wy się urwaliście? Ot s00s wam pokrótce wyjaśnił o co chodzi. HWDP to hasło dezaprobaty w stosunku do policji - nie można? To może cenzurę wprowadzić, co? Przykład z kanarami dałem tak, żebyście sobie to choć trochę zobrazowali, choć oczywiście w błahej skali - doświadczeń z policją chyba Lesiu za dużo nie miałeś?

svonston

  • Gość
Policja
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 22, 2010, 21:50:13 pm »
Jest jeden wybitnie śmieszny tekst od Hemp Gru

Wiesz co jest grane
W mordy je**ne kur** rozjeżdżałbym walcem

iko

  • Gość
Policja
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 22, 2010, 21:50:50 pm »
Cytuj
Policji wiele osób nie lubi i ma ku temu powody

Wywożą tych ludzi regularnie do lasu i biją?

może inaczej; układy policyjne, oszustwa, przekręty, nikt raczej mi nie powie, że POLICJA jest Święta. Policja musi być, ale ich przypierd@l@nie się do ludzi, którzy lubią iśc sobie czasem lekkim łukiem (typowy przykład: zajarać trawe) jest wk*rwiające. Nic dziwnego, że Hemp Gru tak odbiera sprawe, a nie inaczej. ;]

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Policja
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 22, 2010, 21:59:53 pm »
Nienawiść do policji tak zostałem wychowany
Ten kto z nimi trzyma na zawsze jest przegrany
Nienawiść do policji tak zostałem wychowany
HWDP, HWDP, HWDP...
Gdzie tu jest namawianie młodzieży do zabijania policjantów? Każdy robiąc muzykę wyraża swoje myśli - HG tak robi.

Lesiu - przepraszam, ale Ty jakiś przygłupawy jesteś :) NIE MAJĄ CI NIC DO ZAOFEROWANIA - ok, ale co to ma do rzeczy? Pokaż mi wers mówiący jednoznacznie tekst w stylu: ZABIJAJCIE POLICJĘ, NOŚCIE BLUZY Z HWDP.
Policja jest w naszym kraju powszechnie nielubiana i raperzy naprawdę nie odkryli Ameryki w tej kwestii - ludzie skąd wy się urwaliście? Ot s00s wam pokrótce wyjaśnił o co chodzi. HWDP to hasło dezaprobaty w stosunku do policji - nie można? To może cenzurę wprowadzić, co? Przykład z kanarami dałem tak, żebyście sobie to choć trochę zobrazowali, choć oczywiście w błahej skali - doświadczeń z policją chyba Lesiu za dużo nie miałeś?

Proszę, ale jednak odnoszę wrażenie, że Cię dobrze zaszufladkowałem wcześniej. ;) Nie mają mi nic do zaoferowania, ponieważ przekazywane przez nich treści nijak się mają do tego, o czym chciałbym słuchać, co uważam za muzykę dla ludzi na poziomie. Hasło dezaprobaty? Ależ owszem, można, ale równie dobrze można słuchać disco-polo, a to już jakoś o człowieku świadczy. Doświadczeń z policją nie miałem, ale to akurat uważam raczej za plus i mój i policji. No i, przepraszam, ale dla mnie ktoś, kto słucha muzyki z lyricsami na poziomie:

Cytuj
Wiesz co jest grane
W mordy je**ne kur** rozjeżdżałbym walcem
Cytuj
Nienawiść do policji tak zostałem wychowany
Ten kto z nimi trzyma na zawsze jest przegrany
Nienawiść do policji tak zostałem wychowany
HWDP, HWDP, HWDP..

jest zapewne kretynem albo, nie wiem, typem z marginesu, któremu nie chce się wziąć do roboty i wszystko zwalałby na system.

Aha, i chciałem dodać, że mówię bardziej ogólnie, a nie tylko o sprawie zabicia policjanta. Swoją drogą HG wcale nie musi nic mówić wprost, ale samymi hasłami i muzyką daje już jakiś przykład i wzór do naśladowania. Jak chciałbys, blach0r, mieć społeczeństwo rozjeżdzających je**ne kur** walcem, to pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Marca 22, 2010, 22:02:52 pm wysłana przez LesiuGR »

lupinator

  • Gość
Policja
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 22, 2010, 22:01:30 pm »
Policja musi być, ale ich przypierd@l@nie się do ludzi, którzy lubią iśc sobie czasem lekkim łukiem (typowy przykład: zajarać trawe) jest wk*rwiające. Nic dziwnego, że Hemp Gru tak odbiera sprawe, a nie inaczej. ;]
W takim razie czego wymagasz od policji skoro nie egzekwowania przestrzegania prawa? Mają sobie wybierać paragrafy według własnego widzi mi się, żeby ludzie ich bardziej lubili?

iko

  • Gość
Policja
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 22, 2010, 22:02:47 pm »
Leszek nie każdy patrzy na policię łaskawym okiem.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Policja
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 22, 2010, 22:02:55 pm »
Cytuj
Policja jest w naszym kraju powszechnie nielubiana i raperzy naprawdę nie odkryli Ameryki w tej kwestii - ludzie skąd wy się urwaliście?

A masz jakieś takie statystyki?

Straszliwie poszkodowani przez tą policję jesteście, rozumiem że podczas stania w kolejce w markecie was zgarnęli na 24h, bo się krzywo popatrzyliście?