Ankieta

Czy chcesz aby Boban/Marcepan udzielał się na forum?

Tak
Nie
Obojętne mi to
Kto?
Tak, ale Sylwii moglibyście się pozbyć
Tak, ale Wuhera moglibyście się pozbyć

Autor Wątek: Bobana non grata  (Przeczytany 27857 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Bobana non grata
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpnia 25, 2010, 12:49:31 pm »
Prawdę mówiąc, trochę dziecinne jest rozwiązywanie problemu poprzez ankietę internetową ;)
Przynajmniej jest śmiesznie  :grin:

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Odp: Bobana non grata
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpnia 25, 2010, 12:51:11 pm »
No, to akurat się zupełnie zgadza.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Bobana non grata
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpnia 25, 2010, 12:52:30 pm »
Prawdę mówiąc, trochę dziecinne jest rozwiązywanie problemu poprzez ankietę internetową ;)
Przynajmniej jest śmiesznie  :grin:

Taaa a ja tu ze strachu umieram! ;)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Bobana non grata
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpnia 25, 2010, 13:18:12 pm »
To nie jest zwykła ankieta, to sąd koleżeński. :D

A ze słów moderatora wynika, że będzie trwać w nieskończoność :P Więc BoBaN jest pod stałym sądem, lepiej żeby nie podpadał "nowym" użytkownikom :D

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Bobana non grata
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpnia 25, 2010, 13:21:40 pm »
Nie no, mam nadzieję, że moderacja się zlituje i zamkną w końcu ten temat. Ileż można żyć w tak potężnym stresie! :o

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Bobana non grata
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpnia 25, 2010, 13:24:21 pm »
Chociaż jeśli to ankieta bezterminowa, to do odwołania możesz tutaj bywać nawet z negatywnym wynikiem, bo przecież końca nie ma, no nie? )))

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Bobana non grata
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpnia 25, 2010, 13:35:53 pm »
Chociaż jeśli to ankieta bezterminowa, to do odwołania możesz tutaj bywać nawet z negatywnym wynikiem, bo przecież końca nie ma, no nie? )))
jak sie moderacji zachce, to jak tylko opcja na "nie" wysunie sie na prowadzenie, ankieta zostanie zamknieta i wyniki uznane. wiec musi sie starac, byc grzeczny, myc zeby przed snem, nie przeklinac, wyrzucac smieci, odrabiac lekcje i niekorzystac z alterkont  ;)

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Bobana non grata
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpnia 25, 2010, 13:37:55 pm »
Chociaż jeśli to ankieta bezterminowa, to do odwołania możesz tutaj bywać nawet z negatywnym wynikiem, bo przecież końca nie ma, no nie? )))
jak sie moderacji zachce, to jak tylko opcja na "nie" wysunie sie na prowadzenie, ankieta zostanie zamknieta i wyniki uznane. wiec musi sie starac, byc grzeczny, myc zeby przed snem, nie przeklinac, wyrzucac smieci, odrabiac lekcje, niekorzystac z alterkont i kupic Xboxa 360 ;)
Fixed.

hanza

  • Gość
Odp: Bobana non grata
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpnia 25, 2010, 13:41:51 pm »
nie sadzilem, ze na forum udziela sie az 70 osób

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Bobana non grata
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpnia 25, 2010, 13:45:41 pm »
nie sadzilem, ze na forum jest az tyle multikont.
Fixed.  :mad:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Bobana non grata
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpnia 25, 2010, 13:48:00 pm »
Chociaż jeśli to ankieta bezterminowa, to do odwołania możesz tutaj bywać nawet z negatywnym wynikiem, bo przecież końca nie ma, no nie? )))
jak sie moderacji zachce, to jak tylko opcja na "nie" wysunie sie na prowadzenie, ankieta zostanie zamknieta i wyniki uznane. wiec musi sie starac, byc grzeczny, myc zeby przed snem, nie przeklinac, wyrzucac smieci, odrabiac lekcje, niekorzystac z alterkont i kupic Xboxa 360 ;)
Fixed.

To jest już poważny szantaż. Ile Wam M$ za to płaci? :mad:

Wiadomość scalona: Sierpnia 25, 2010, 13:49:06 pm
nie sadzilem, ze na forum jest az tyle multikont.
Fixed.  :mad:

Ponoć wszystkie głosy, które widać w ankiecie są sprawiedliwie oddane. Tak pisał Mr_Zombie.

el becetol

  • Gość
Odp: Bobana non grata
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpnia 25, 2010, 13:52:55 pm »
Napisał też że 7 multikont masz w ankiecie brało udział.

Cytat: regulamin
5. Jeden użytkownik może posiadać tylko jedno konto na forum.

Ban po siedmiokroć sie należy. Czekam na ruch ze strony moderatorów którzy podobno tak bardzo teraz pilnują regulaminu.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 25, 2010, 13:54:44 pm wysłana przez el becetol »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Bobana non grata
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpnia 25, 2010, 14:00:40 pm »
Cytat: regulamin
5. Jeden użytkownik może posiadać tylko jedno konto na forum.

Ban po siedmiokroć sie należy. Czekam na ruch ze strony moderatorów którzy podobno tak bardzo teraz pilnują regulaminu.


W takim razie ja też czekam na ruch ze strony moderatorów w sprawię głosowania i tworzenia kont w ankiecie o przywrócenie reputacji.

PS. El becetol a co z tym twoim twierdzeniem, że kilgort to moje alterkonto?

Wiadomość scalona: Sierpnia 25, 2010, 14:01:29 pm
Wszystkie głosy, które są aktualnie w ankiecie, są ważne.

:roll: :roll: :roll:

el becetol

  • Gość
Odp: Bobana non grata
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpnia 25, 2010, 14:12:25 pm »
Beka z tego jak histerycznie próbujesz zmienić temat i odwrócić uwagę od wiszącego ci nad głową bana.  :lol: :lol: :lol:

7 multikont brało udział w ankiecie - wszystkie głosowały za bobanem - multikonta są zakazane pod groźbą bana. Czekam na reakcje moderatora który ustali do kogo, do ilu osób, te konta należały i rozda bany. Osobiście bardzo wątpie żeby inni użytkownicy niż główny zainteresowany zadawali by sobie tyle trudu aby siedziec po nocy i zakładać fake konta żeby głosować w ankiecie dotyczacej konkretnego użytkownika. No ale zobaczymy. Moderatorzy - do dzieła, podobno taki rygor teraz panuje na forum. Zobaczymy czy ten rygor dotyczy wszystkich, czy mamy tu 'wybranych'.
 

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Bobana non grata
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpnia 25, 2010, 14:27:17 pm »
Cytuj
Osobiście bardzo wątpie żeby inni użytkownicy niż główny zainteresowany zadawali by sobie tyle trudu aby siedziec po nocy i zakładać fake konta żeby głosować w ankiecie dotyczacej konkretnego użytkownika.
Ja mógłbym założyć nawet 1000 kont żeby tylko BoBaN został :)

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Bobana non grata
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpnia 25, 2010, 14:33:26 pm »
Cytuj
Osobiście bardzo wątpie żeby inni użytkownicy niż główny zainteresowany zadawali by sobie tyle trudu aby siedziec po nocy i zakładać fake konta żeby głosować w ankiecie dotyczacej konkretnego użytkownika.
Ja mógłbym założyć nawet 1000 kont żeby tylko BoBaN został :)
Ale doszedles do wniosku, ze 7 wystarczy tak?

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Bobana non grata
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpnia 25, 2010, 14:33:39 pm »
powaga, z jaka sie podchodzi do takiej ankiety (plebiscyt "lubienia" i "nie lubienia") na forum o grach zaczyna mnie smieszyc. ech, te internety...

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Bobana non grata
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpnia 25, 2010, 14:37:18 pm »
Cytuj
Osobiście bardzo wątpie żeby inni użytkownicy niż główny zainteresowany zadawali by sobie tyle trudu aby siedziec po nocy i zakładać fake konta żeby głosować w ankiecie dotyczacej konkretnego użytkownika.
Ja mógłbym założyć nawet 1000 kont żeby tylko BoBaN został :)
Ale doszedles do wniosku, ze 7 wystarczy tak?
jakie 7? tylko 5  ;)

1man1jar

  • Gość
Odp: Bobana non grata
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpnia 25, 2010, 14:43:03 pm »
Głosów w ankiecie wg licznika jest 76, ale z dodawania wychodzi inaczej.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Bobana non grata
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpnia 25, 2010, 15:07:59 pm »
Beka z tego jak histerycznie próbujesz zmienić temat i odwrócić uwagę od wiszącego ci nad głową bana.  :lol: :lol: :lol:

7 multikont brało udział w ankiecie - wszystkie głosowały za bobanem - multikonta są zakazane pod groźbą bana. Czekam na reakcje moderatora który ustali do kogo, do ilu osób, te konta należały i rozda bany. Osobiście bardzo wątpie żeby inni użytkownicy niż główny zainteresowany zadawali by sobie tyle trudu aby siedziec po nocy i zakładać fake konta żeby głosować w ankiecie dotyczacej konkretnego użytkownika. No ale zobaczymy. Moderatorzy - do dzieła, podobno taki rygor teraz panuje na forum. Zobaczymy czy ten rygor dotyczy wszystkich, czy mamy tu 'wybranych'.
 

Mam pytanie. Czy tym razem też obiecasz, że przeprosisz jeśli to okaże się bzdurą?

Wiadomość scalona: Sierpnia 25, 2010, 15:14:11 pm
Beka z tego jak histerycznie próbujesz zmienić temat i odwrócić uwagę od wiszącego ci nad głową bana.  :lol: :lol: :lol:

Beka z tego jak histerycznie próbujesz udowodnić, że zakładałem konta aby głosować w tej ankiecie. :lol: :lol: :lol:
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 25, 2010, 15:14:11 pm wysłana przez BoBaN »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Bobana non grata
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpnia 25, 2010, 15:19:27 pm »
Należało zrobić jawne głosowanie - wypowiedzi tak lub nie, a po tygodniu policzyć głosy. Tylko pipki głosują anonimowo. Poza tym ankieta do dupy. Trzy opcje na tak, jedno na nie - coś jakby na karcie do głosowania widniało Komorowski, Kaczyński, Komorowski, Komorowski. Ostatecznie liczę, że przynajmniej banhammer poprzetrąca karki cheaterom.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Bobana non grata
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpnia 25, 2010, 15:29:17 pm »

7 multikont brało udział w ankiecie - wszystkie głosowały za bobanem - multikonta są zakazane pod groźbą bana.
 

Swoją drogą to niezły polew. Nawet gdyby założył 20 fikcyjnych kont to i tak odliczając je ankieta pozostaje na moją korzyść. Gdzie tu logika, żeby coś takiego stwierdzić? :lol: :lol: :lol:

Wiadomość scalona: Sierpnia 25, 2010, 15:32:12 pm
Należało zrobić jawne głosowanie - wypowiedzi tak lub nie, a po tygodniu policzyć głosy. Tylko pipki głosują anonimowo. Poza tym ankieta do dupy. Trzy opcje na tak, jedno na nie - coś jakby na karcie do głosowania widniało Komorowski, Kaczyński, Komorowski, Komorowski. Ostatecznie liczę, że przynajmniej banhammer poprzetrąca karki cheaterom.

W takim razie odlicz sobie te dwie dodatkowe opcje...

Tak, ale Sylwii moglibyście się pozbyć     
Tak, ale Wuhera moglibyście się pozbyć

...i podlicz samą opcję TAK. Wynik wiele się nie zmienia.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 25, 2010, 15:32:12 pm wysłana przez BoBaN »

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Odp: Bobana non grata
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpnia 25, 2010, 15:34:22 pm »
Ale powiedzcie mi, co ten temat i ankieta ma na celu? Uzyskanie niemiarodajnych wyników, na podstawie której wyższe władze forum miałyby usunąć niepożądane jednostki z grona forum? :lol: Litości.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Bobana non grata
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpnia 25, 2010, 15:36:40 pm »
Ale powiedzcie mi, co ten temat i ankieta ma na celu? Uzyskanie niemiarodajnych wyników, na podstawie której wyższe władze forum miałyby usunąć niepożądane jednostki z grona forum? :lol: Litości.

Nic. Po prostu obiecałem, że jeśli większość użytkowników nie chce tutaj mojej obecności ponieważ drażnię ich równie mocno jak Wuhera, to usunę konto. Moderacja w tej sprawie nie bierze udziału, bo głosowanie dla nich nie oznacza podjęcia żadnych kroków.

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Odp: Bobana non grata
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpnia 25, 2010, 15:40:20 pm »
Dlatego właśnie śmieszy mnie (bez urazy) że moderacja nie może sama takich decyzji podejmować, tylko jakieś ankiety się tworzy. Ale cóż, takie uroki demokracji :) Biorąc pod uwagę ostatnie Twoje słowa w powyższym poście, tym bardziej absurdalne się to wydaje.

Pytanie tylko, czy faktycznie uczynisz tę obietnicę, ku uciesze rzeszy gawiedzi, czy też nie, mając w pamięci, że wyniki są zdeka przekłamane ;]

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Bobana non grata
« Odpowiedź #105 dnia: Sierpnia 25, 2010, 15:53:10 pm »
Kuriozalna sprawa, chyba na tym forum już mnie nic nie zdziwi, może głosowanie na modelatorów zrobi ktoś? :P Dobra to zły pomysł, jakby co nie mój!
Yeahh, me and hate that's an odd couple

el becetol

  • Gość
Odp: Bobana non grata
« Odpowiedź #106 dnia: Sierpnia 25, 2010, 15:54:35 pm »

7 multikont brało udział w ankiecie - wszystkie głosowały za bobanem - multikonta są zakazane pod groźbą bana.
 

Gdzie tu logika, żeby coś takiego stwierdzić? :lol: :lol: :lol:

7 multikont brało udział w ankiecie - prawda.
wszystkie głosowały za bobanem - prawda.
multikonta są zakazane pod groźbą bana - prawda.

W czym nie widzisz logiki?


Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Bobana non grata
« Odpowiedź #107 dnia: Sierpnia 25, 2010, 16:04:54 pm »
Chętnie poznam 74 osoby, które tutaj oddały ważny głos. Sądzę że multikonta poszły w ruch i to również te zarejestrowane dawniej, bo raczej trudno mi uwierzyć w użytkownika, który w ogóle się nie udziela, a tylko głosuje w ankietach - zapewne w tej i tej dotyczącej reputacji  :lol:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Bobana non grata
« Odpowiedź #108 dnia: Sierpnia 25, 2010, 16:08:30 pm »
Jajebie, szokuje mnie, że temat cieszy tak olbrzymią popularnością, że dobił już do 6 strony  :lol:

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Bobana non grata
« Odpowiedź #109 dnia: Sierpnia 25, 2010, 16:10:46 pm »
Nie no to raczej nie jest subkonto Bobana  :lol: Chyba że Bobanowi skończyła się twórcza inwencja na nicki i kradnie znajomych.

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Bobana non grata
« Odpowiedź #110 dnia: Sierpnia 25, 2010, 16:11:04 pm »
Dobra kuźwa przeczytałem 3 strony i mi się już nie chce. Byłem jednym z pierwszych co zagłosowali i dałem TAK. Nie mam nic do Marcepana, a nawet wisze mu piwo.

Zastanawia mnie tylko to że siedze na tym forum już ładnych pare lat (więcej niż niektórzy z 2 tysiącami postów) i nie przypominam sobie żeby był okres takiej nienawiści jak w ostatnich tygodniach...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Bobana non grata
« Odpowiedź #111 dnia: Sierpnia 25, 2010, 16:13:23 pm »
Pytanie tylko, czy faktycznie uczynisz tę obietnicę, ku uciesze rzeszy gawiedzi, czy też nie, mając w pamięci, że wyniki są zdeka przekłamane ;]

Tak, dotrzymam obietnicy. Mr_Zombie wyraźnie napisał, że wszystkie głosy które teraz widać są legalne. Usunął kilka głosów z multikont i teraz widać prawdziwe wyniki.

Chętnie poznam 74 osoby, które tutaj oddały ważny głos. Sądzę że multikonta poszły w ruch i to również te zarejestrowane dawniej, bo raczej trudno mi uwierzyć w użytkownika, który w ogóle się nie udziela, a tylko głosuje w ankietach - zapewne w tej i tej dotyczącej reputacji  :lol:

Seba575 to jeden z najlepszych graczy w klanie PRL. Swoją droga nawet nie wiedziałem, że ma tutaj konto. :)


7 multikont brało udział w ankiecie - wszystkie głosowały za bobanem - multikonta są zakazane pod groźbą bana.
 

Gdzie tu logika, żeby coś takiego stwierdzić? :lol: :lol: :lol:

7 multikont brało udział w ankiecie - prawda.
wszystkie głosowały za bobanem - prawda.
multikonta są zakazane pod groźbą bana - prawda.

W czym nie widzisz logiki?


Jak to w czym. W tym, że te 7 kont kompletnie nic nie zmieniłoby w wynikach głosowania. :roll:

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Bobana non grata
« Odpowiedź #112 dnia: Sierpnia 25, 2010, 16:16:02 pm »
Zastanawia mnie tylko to że siedze na tym forum już ładnych pare lat (więcej niż niektórzy z 2 tysiącami postów) i nie przypominam sobie żeby był okres takiej nienawiści jak w ostatnich tygodniach...
no..a niby zgoda buduje :/ Ja też do Marcepana nie mam, gadałem z nim niekiedy na GG i to naprawdę spoko koleś, tylko jak kiedyś pisałem..na forum czasem mu coś odbija.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Bobana non grata
« Odpowiedź #113 dnia: Sierpnia 25, 2010, 16:17:03 pm »
Dobra kuźwa przeczytałem 3 strony i mi się już nie chce. Byłem jednym z pierwszych co zagłosowali i dałem TAK. Nie mam nic do Marcepana, a nawet wisze mu piwo.

Zastanawia mnie tylko to że siedze na tym forum już ładnych pare lat (więcej niż niektórzy z 2 tysiącami postów) i nie przypominam sobie żeby był okres takiej nienawiści jak w ostatnich tygodniach...

A wszystko zaczelo sie po wyborczej porazce Kaczynskiego :D

A tak na powaznie, ja tez w czasie od kiedy jestem aktywny na forum nie pamietam takiego hejtowania kogos na forum najpierw chlopcy wybrali sobie za cel SW teraz BBN, ze mna nie moga sobie dac rady wiec mnie igonoruja :D . Nawet w czasach kiedy System Wars kipial od goraca i bylo ostre okladanie sie fanbojow z Anonimowym to nie bylo takich akcji.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Bobana non grata
« Odpowiedź #114 dnia: Sierpnia 25, 2010, 16:20:25 pm »
Zapominacie, że jest jeszcze ktoś taki jak np. ja. Od długiego czasu nie udzielam się na tym forum, wejdę jedynie raz na miesiąc poczytać, jak teoretycznie dorosłe osoby siedzą godzinami na forum internetowym o gierkach wideo i się bluzgają nawzajem, kradną sobie awatary, przeprowadzają jakieś żenujące akcje. Ehhh, jak to dobrze, że mam prawdziwych znajomych i własne życie. :lol:
Głosowałem za Bobanem.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Bobana non grata
« Odpowiedź #115 dnia: Sierpnia 25, 2010, 16:22:47 pm »
ło kur*a Ibra!
Cytuj
  się bluzgają nawzajem, kradną sobie awatary, przeprowadzają jakieś żenujące akcje
a to z nudów :P

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Bobana non grata
« Odpowiedź #116 dnia: Sierpnia 25, 2010, 16:23:50 pm »
Zapominacie, że jest jeszcze ktoś taki jak np. ja. Od długiego czasu nie udzielam się na tym forum, wejdę jedynie raz na miesiąc poczytać, jak teoretycznie dorosłe osoby siedzą godzinami na forum internetowym o gierkach wideo i się bluzgają nawzajem, kradną sobie awatary, przeprowadzają jakieś żenujące akcje. Ehhh, jak to dobrze, że mam prawdziwych znajomych i własne życie. :lol:
Głosowałem za Bobanem.
Wpis! Też mnie to śmieszy.

1man1jar

  • Gość
Odp: Bobana non grata
« Odpowiedź #117 dnia: Sierpnia 25, 2010, 16:30:05 pm »
O k***a. Teraz sobie uświadomiłem, że faktycznie nie mam życia poza internetami.

OH NOEZ
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 25, 2010, 16:44:24 pm wysłana przez 1man1jar »

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: Bobana non grata
« Odpowiedź #118 dnia: Sierpnia 25, 2010, 16:34:11 pm »
Ehhh, jak to dobrze, że mam prawdziwych znajomych i własne życie. :lol:

dobrze, ze sie nie udzielasz na forum, szczegolnie po pijaku, bo taki z Ciebie 'zyciowy' chlopak

ojoj oe chlopaki, ale jestem zajebisty, naebalem sie dzonym lokerem @#$22123
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Bobana non grata
« Odpowiedź #119 dnia: Sierpnia 25, 2010, 16:35:47 pm »
O kur**. Teraz sobie uświadomiłem, że faktycznie nie mam życia poza internetami.

OH NOEZ

Internet to zycie!
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)