Autor Wątek: Baby ...  (Przeczytany 60777 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jozef

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 22-12-2005
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
Baby ...
« dnia: Marca 06, 2009, 22:21:24 pm »
Panowie, właśnie objejrzałem Testosteron...skądinąd film o nas...W związku z tym postanowiłem załozyc nowy wątek dotyczący kobiet. Wiem, że zaraz pojawią się głosy, iż tego typu temat jest banalny itd...Niemniej jednak warto aby kilku facetów na tym foum mogło się wyżalić...powiedzieć co ich boli gdy mowa o kobietach. A zatem zapraszam do dyskusji...stawiam tezę BABy TO hu...
o czym nie można mowic o tym nalezy milczec

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Baby ...
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 06, 2009, 22:27:45 pm »
je gdy są materialistkami  i wyemancypowanymi paniusami , które dosiadły tempaka . Dobre okazy buszują , ale zazwyczaj zobrączkowane (sic!) lub mają już bojfrenda . Ja wychodzę z założenia , że jesli kocha to sama zrezygnuje ze wszytkiego i poświeci sie dla mnie ^^ . Gdyby jednak się tak nie stało to wiele bym nie stracił , wszak na burdel każdy znajdzie kase .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

jozef

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 22-12-2005
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
Odp: Baby ...
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 06, 2009, 22:31:18 pm »
hmmm...jestem z Wami, ale dlaczego baba ma rezygnować ze wszytkiego dla faceta??
o czym nie można mowic o tym nalezy milczec

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Baby ...
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 06, 2009, 22:32:37 pm »
wybór jest prosty rodzina albo śmierć eee znaczy kariera . Natura tak ukształtowała kobite ,że ta skłonna jest rodzić . Inaczej szaleju dostaje .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Baby ...
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 06, 2009, 22:33:30 pm »
Też jestem zdania, że "baby to chu*e", ale jak na ironię nie mam baby chu*a ;) Jest dobra i wyrozumiała co do mojego hobby, pozwala siedzieć pół dnia na NEO GO a na urodziny zamierza mi kupić Street Fightera IV. Tak więc nie narzekam :cool:

Tarniak

  • Gość
Odp: Baby ...
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 06, 2009, 22:35:42 pm »
Ja mam 11 lat i póki co kobietami się po prostu brzydzę!

jozef

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 22-12-2005
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
Odp: Baby ...
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 06, 2009, 22:38:10 pm »
Heee...???nie wiem jak długo jesteś ze swoją panną i ile macie lat ale ja po 8 latach dochodze do wniosku, że kobiety mniej więcej w 23 roku zycia dostają istnego pierd...Zawsze sazilem ze po takim okresie powinno sie myslec w kateoriach MY ...tymczasem moja panna zaczyna się emancypowac...Co raz czesciej zaczyan akcnetowac SIEBIE a nie NAS...Jasne...mozna rzec, ze to pocztaek kryzuzu..ale obaiwams ie ze to raczej cos czego nie da sie uniknac gdy jest sie z osoboa, ktorej pragnie sie szczescia ia takie tam...
o czym nie można mowic o tym nalezy milczec

Marins

  • Gość
Odp: Baby ...
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 06, 2009, 22:41:51 pm »
jozef wszystko ok ale pisz wyraźniej :)

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Baby ...
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 06, 2009, 22:42:03 pm »
emancypacja wyjdzie jej z łebka w wieku 30-35 latek gdy czas goni a dzieciątka ni ma . Pustki emocjonalnej nie da sie wypełnić przygodnym seksikiem czy luksosowymi zabawkami . No chyba ,że jest prawdziwą nihilistką , ale takie rzadko chyba sie zdarzają .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Tarniak

  • Gość
Odp: Baby ...
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 06, 2009, 22:42:37 pm »
Cytuj
No chyba ,że jest prawdziwą nihilistką , ale takie rzadko chyba sie zdarzają .
Heh, taka to by Ci stykła, co? ;)

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Baby ...
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 06, 2009, 22:43:49 pm »
byle by dobrze gotowała , reszta sie nie liczy  :o
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Tarniak

  • Gość
Odp: Baby ...
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 06, 2009, 22:45:30 pm »
byle by dobrze gotowała , reszta sie nie liczy  :o
Przy takim kryterium, to bez kiwnięcia palcem znajdziesz kobietę. No, przynajmniej coś na wzór kobiety... najwyżej ruszysz troszkę wyobraźnią :).

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Baby ...
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 06, 2009, 22:47:04 pm »
Heee...???nie wiem jak długo jesteś ze swoją panną i ile macie lat
Ze swoją panną jestem prawie od 2 lat, ja mam 24 lata(w poniedziałek) a ona 26. Podziwiam Cię za te 8 lat, pewnie poznałeś ją jak miała 15-16 lat. Nie wiem ile Ty masz, ale to, że ona zaczyna bardziej akcentować siebie to może znaczyć, że już ją coś po tych 8 latach nudzi; być może też myślisz bardziej poważnie i przyszłościowo o Waszym związku niż ona.
: Marzec 06, 2009, 22:46:02 pm
byle by dobrze gotowała , reszta sie nie liczy  :o
Fakt, gotowanie to bardzo znacząca część układanki :o

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Baby ...
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 06, 2009, 22:49:02 pm »
Gotowanie przez panny naszego pokolenia nie jest standardową umiejętnością. Jeśli dla kogoś jest to ważne, znalezienie odpowiedniego okazu nie musi się okazac tak łatwe.

Swoją drogą, dobry temat.

Tarniak

  • Gość
Odp: Baby ...
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 06, 2009, 22:52:02 pm »
Gotowanie przez panny naszego pokolenia nie jest standardową umiejętnością. Jeśli dla kogoś jest to ważne, znalezienie odpowiedniego okazu nie musi się okazac tak łatwe.

Swoją drogą, dobry temat.
Nie nadmienił, że chodzi o "nasze pokolenie". :lol:

Ostatnie kilka (but one) z moich 'związków' kończyło się raczej tekstem: "faceci to świnie" i bynajmniej nie ja go wypowiadałem, dlatego od dawna nie podpisałem się pod kultowym już stwierdzeniem:

Cytuj
"baby to chu*e"

W sumie to dobrze. Chyba...

jozef

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 22-12-2005
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
Odp: Baby ...
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 06, 2009, 22:53:50 pm »
Fakt, rzeczywiście poznałem swoją dziewczynę gdy byliśmy bardzo młodzi. (Jestem od niej starszy o 4 lata) Naturalnie byliśmy najpierw przyjaciółmi (jeśli to właściwe słowo). Wkrtóce wyjechalismy na studia. Ja już skończyłem ona za rok kończy...8 Lat to długo ale to okres po którym oboje możemy o sobie powiedzieć, że sie znamy. To także okres po którym uświadamiasz sobie jak zmieniacie się oboje...jakie są wasze marzenia...plany itd...W jakimś sensię jestem z nas dumny
o czym nie można mowic o tym nalezy milczec

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Baby ...
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 06, 2009, 22:57:58 pm »
Gotowanie przez panny naszego pokolenia nie jest standardową umiejętnością. Jeśli dla kogoś jest to ważne, znalezienie odpowiedniego okazu nie musi się okazac tak łatwe.

Swoją drogą, dobry temat.
Nie nadmienił, że chodzi o "nasze pokolenie". :lol:

Ostatnie kilka (but one) z moich 'związków' kończyło się raczej tekstem: "faceci to świnie" i bynajmniej nie ja go wypowiadałem, dlatego od dawna nie podpisałem się pod kultowym już stwierdzeniem:

Cytuj
"baby to chu*e"

W sumie to dobrze. Chyba...
Uważam, że do stwierdzenia "baby to chu*e" większość kiedyś sama dochodzi. Jedni wcześniej inni później. Zależy jakie 'okazy' spotyka na swojej drodze.

Tarniak

  • Gość
Odp: Baby ...
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 06, 2009, 23:01:23 pm »
Ale ja już kilkakrotnie do tego "dochodziłem", ale przy obecnym stanie rzeczy daleki jestem od takich stwierdzeń. Chyba uczuciowość mi zmalała. Wszystko przez te gry i agresywną muzykę :(.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Baby ...
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 06, 2009, 23:06:23 pm »
Ale ja już kilkakrotnie do tego "dochodziłem", ale przy obecnym stanie rzeczy daleki jestem od takich stwierdzeń. Chyba uczuciowość mi zmalała. Wszystko przez te gry i agresywną muzykę :(.

I e-wpie**ol od mistrza potyczek słownych.  :cool:

Ciapkas

  • Gość
Odp: Baby ...
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 06, 2009, 23:27:53 pm »
Miałem tylko jedną "prawdziwą" dziewczynę. Po tym i po obcowaniu od 10 lat z babami(chodzi mi o koleżanki w szkole jakby co ;-)) mogę tylko stwierdzić, że chyba szukam kobiety, która nie istnieje...
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Baby ...
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 06, 2009, 23:36:56 pm »
Gotowanie przez panny naszego pokolenia nie jest standardową umiejętnością. Jeśli dla kogoś jest to ważne, znalezienie odpowiedniego okazu nie musi się okazac tak łatwe.
Cóż... kiedyś dziewczyny gotowały jak ich matki - teraz chleją jak ich ojcowie...  8)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Baby ...
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 07, 2009, 00:26:23 am »
Niestety fakt.

Baby to nie ch***e, też sobie teraz "używają", co było zarezerwowane dla facectów zawsze, to niektórych szokuje.
Sprawa Tarniaka to wogóle emo :) (si, takie emocjonalne rozpamiętywanie jaka to ona była zła nie przystoi. Zresztą z tego co pamiętam, chciałeś i do Holandii chyba jechac by się odegrac, a to już wogóle przegięcie, zamiast o tym po prostu zapomniec).

A i nadal mogę powiedziec że uczciwośc w takich sprawach to fundament.
« Ostatnia zmiana: Marca 07, 2009, 00:31:21 am wysłana przez _Music »

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Baby ...
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 07, 2009, 01:24:02 am »
Mój najdłuższy związek trwał dwa i pół roku, reszta to przelotne znajomości trwające po miesiąc/dwa. Na tą chwilę również jestem zdania, że baby to chu**  8)

svonston

  • Gość
Odp: Baby ...
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 07, 2009, 07:17:45 am »
Ja tak w sumie twierdzilem, ale obecnie jestem z dziewczyna, ktora znam 6 lat. Najpierw kolegowanie sie, pozniej przyjazn dlugo, teraz zwiazek. Znamy sie na wylot, wszystkie wady i zalety, glupie rzeczy, jakie zrobilismy, poprzednie zwiazki i inne
pierdoly... I choc moze sie wydawac to dziwne, to ja wlasnie ten zwiazek niesamowicie cenie.
Dzieki temu spokojnie mozemy mowic sobie doslownie o wszystkim a w miedzy czasie nazywac sie chujami.

Diuk

  • Gość
Odp: Baby ...
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 07, 2009, 08:15:14 am »
Jestem z moją miłością, już ponad 21 lat. W tym okresie, przeżywaliśmy wiele różnych przygód, rozterek, były nawet rozstania :( lecz zawsze po krótkim fochu wracała do mnie, wie kto jest jej panem. Kocham ją nad życie i nie mogę bez niej egzystować. Moja kochana Renia

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

svonston

  • Gość
Odp: Baby ...
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 07, 2009, 08:16:54 am »
Renia nie jest wybredna, no i nie trzeba kupowac kwiatow i prezentow.

narkoman

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-05-2006
  • Wiadomości: 716
  • Reputacja: 0
  • palenie zabija
Odp: Baby ...
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 07, 2009, 08:18:32 am »
reantka ma dużą wadę > nie podrapie cię po plecach... :-(
dziewczyny, nie palcie marihuany ...

Tarniak

  • Gość
Odp: Baby ...
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 07, 2009, 10:09:02 am »
Niestety fakt.

Baby to nie ch***e, też sobie teraz "używają", co było zarezerwowane dla facectów zawsze, to niektórych szokuje.
Sprawa Tarniaka to wogóle emo :) (si, takie emocjonalne rozpamiętywanie jaka to ona była zła nie przystoi. Zresztą z tego co pamiętam, chciałeś i do Holandii chyba jechac by się odegrac, a to już wogóle przegięcie, zamiast o tym po prostu zapomniec).

A i nadal mogę powiedziec że uczciwośc w takich sprawach to fundament.
Było minęło, ja nie rozpamiętuje (ty za to tak :)). Podejście tego typu też mi przeszło i nawet nie chowam urazy. Widać latek mi musiało przybyć, żebym zrozumiał pewne mechanizmy :D.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Baby ...
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 07, 2009, 15:34:48 pm »
A czy nie uważacie, że gadanie w stylu "baby to ch*je", "ja to po prostu nie mam szczęścia" jest najczęściej zarezerwowane dla nieudaczników, którzy nie radzą sobie z kobietami?  Ja niestety zauważam tę prawidłowość. Chyba nigdy nie usłyszałem tego typu haseł od facetów, którzy wiedzą jak postępuje się z pannami i przy tym wiedzą który guzik nacisnąć, żeby działały jak należy. Reszta jest robiona w piz**, odrzucana, nierzadko poniżana, a potem smęty, że baby są ciulami. Ale w sumie jest to jakaś metoda na zminimalizowanie własnego dyskomfortu psychicznego, prawda chłopaki? 8)

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Baby ...
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 07, 2009, 15:36:50 pm »
A czy nie uważacie, że gadanie w stylu "baby to ch*je", "ja to po prostu nie mam szczęścia" jest najczęściej zarezerwowane dla nieudaczników, którzy nie radzą sobie z kobietami?  Ja niestety zauważam tę prawidłowość. Chyba nigdy nie usłyszałem tego typu haseł od facetów, którzy wiedzą jak postępuje się z pannami i przy tym wiedzą który guzik nacisnąć, żeby działały jak należy. Reszta jest robiona w piz**, odrzucana, nierzadko poniżana, a potem smęty, że baby są ciulami. Ale w sumie jest to jakaś metoda na zminimalizowanie własnego dyskomfortu psychicznego, prawda chłopaki? 8)

Niom.

svonston

  • Gość
Odp: Baby ...
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 07, 2009, 15:37:19 pm »
WŁACHA

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Baby ...
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 07, 2009, 15:58:56 pm »
A czy nie uważacie, że gadanie w stylu "baby to ch*je", "ja to po prostu nie mam szczęścia" jest najczęściej zarezerwowane dla nieudaczników, którzy nie radzą sobie z kobietami?  Ja niestety zauważam tę prawidłowość. Chyba nigdy nie usłyszałem tego typu haseł od facetów, którzy wiedzą jak postępuje się z pannami i przy tym wiedzą który guzik nacisnąć, żeby działały jak należy. Reszta jest robiona w piz**, odrzucana, nierzadko poniżana, a potem smęty, że baby są ciulami. Ale w sumie jest to jakaś metoda na zminimalizowanie własnego dyskomfortu psychicznego, prawda chłopaki? 8)
No właśnie - "najczęściej", ale nie zawsze. Fakt, że często faceci poprzez "baby to chu*e" okazują swoje zdenerwowanie oraz wylewają żal i smutek, że im się nie udało. Niby najlepiej zwalić wszystko na laski i po sprawie. Jednak czasem jest tak, że faceci dobrze sobie radzą z kobietami, ale i tak mówią, ze to chu*e, ciule itp. ZAZWYCZAJ to one miewają fochy z du*y, to mi się nie podoba, tamto też, nie starasz się, to Twoja wina itp. "Baby to chu*e" nie zawsze musi się równać nie radzę sobie z laskami.

narkoman

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-05-2006
  • Wiadomości: 716
  • Reputacja: 0
  • palenie zabija
Odp: Baby ...
« Odpowiedź #32 dnia: Marca 07, 2009, 19:19:48 pm »
OJ!
dziewczyny, nie palcie marihuany ...

Tolas

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 582
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: Tolas69
Odp: Baby ...
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 07, 2009, 19:27:59 pm »
Ja tam się czaję na taką jedną, według kumpla pasowalibyśmy do siebie. Bardzo inteligentna jest. Kumpel powiedział, że zrobi wszystko żeby nas zeswatać - z jednej strony owszem, fajnie by było, ale z drugiej ch**owo, bo czuję się jakbym sam nie potrafił jej "zdobyć" i ktoś musiałby mi pomagać.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Baby ...
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 07, 2009, 19:52:18 pm »
No to prawidłowo się czujesz :P

Diuk

  • Gość
Odp: Baby ...
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 07, 2009, 20:00:35 pm »
Ja tam się czaję na taką jedną, według kumpla pasowalibyśmy do siebie. Bardzo inteligentna jest. Kumpel powiedział, że zrobi wszystko żeby nas zeswatać - z jednej strony owszem, fajnie by było, ale z drugiej ch**owo, bo czuję się jakbym sam nie potrafił jej "zdobyć" i ktoś musiałby mi pomagać.

Jeno nie jakaś 14? Prokurator jebnie ci OBJECTIONA i masz dupe  :-o

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Baby ...
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 07, 2009, 20:02:37 pm »
No on 15 ma, więc 14 ok.

Diuk

  • Gość
Odp: Baby ...
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 07, 2009, 20:05:37 pm »

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Baby ...
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 07, 2009, 20:11:40 pm »
Dawid, daruj sobie. Nie szpanuj, że znasz PW.

Diuk

  • Gość
Odp: Baby ...
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 07, 2009, 20:14:35 pm »
Dawid, daruj sobie. Nie szpanuj, że znasz PW.

Wszystkie części w małym paluszku  8)