Autor Wątek: Quantum Break  (Przeczytany 86337 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

iko

  • Gość
Odp: Quantum Break
« Odpowiedź #240 dnia: Lutego 12, 2016, 10:27:10 am »
A mnie bawi bronienie xboxa, kiedy nie ma do tego podstaw. To nie jest hejt/ Hejt jest wtedy, kiedy coś jest niesłusznie krytykowane. W przypadku xboxa, patrząc obiektywnie, to co Ty nazywasz "hejtem" to konstruktywna krytyka.
no ale ja mam to panowie na konsoli i tego chciałem, jestem zbyt mało wymagający? nie zagram w te gry na ps4.. a pc dla mnie całkiem odpada.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Quantum Break
« Odpowiedź #241 dnia: Lutego 12, 2016, 10:33:47 am »
A mnie bawi bronienie xboxa, kiedy nie ma do tego podstaw. To nie jest hejt/ Hejt jest wtedy, kiedy coś jest niesłusznie krytykowane. W przypadku xboxa, patrząc obiektywnie, to co Ty nazywasz "hejtem" to konstruktywna krytyka.
no ale ja mam to panowie na konsoli i tego chciałem, jestem zbyt mało wymagający? nie zagram w te gry na ps4.. a pc dla mnie całkiem odpada.
No widzisz, dla Ciebie bo masz jakies dziwne upodobania. A typ ogarniety, ktory chce te gry przejsc, kupi sobie kompika i przejdzie te same gry w lepszej jakosci.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 979
  • Reputacja: 132
Odp: Quantum Break
« Odpowiedź #242 dnia: Lutego 12, 2016, 10:34:58 am »
Nie każdy chce mieć pieca w domu.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Quantum Break
« Odpowiedź #243 dnia: Lutego 12, 2016, 10:37:34 am »
Ja np. nie chce ;)

Nie każdego też stać na Master Race.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Quantum Break
« Odpowiedź #244 dnia: Lutego 12, 2016, 10:40:22 am »
Nie każdy chce mieć pieca w domu.
No i to są właśnie te dziwne upodobania ;)

Tak na serio, ja to rozumiem, tylko w tej chwili moim zdaniem posiadanie xboxa jest kompletnie bez sensu, kiedy te same gry mozna przejsc na sprzecie ktory posluzy do czegos innego niz tylko gierkowanie.

iko

  • Gość
Odp: Quantum Break
« Odpowiedź #245 dnia: Lutego 12, 2016, 10:41:27 am »
kur**, jednak ktoś mnie rozumie, hehe xD

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Quantum Break
« Odpowiedź #246 dnia: Lutego 12, 2016, 10:44:09 am »
Przechodziłeś koło lustra?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Quantum Break
« Odpowiedź #247 dnia: Lutego 12, 2016, 10:45:23 am »
Nie każdy chce mieć pieca w domu.


Obecne piece wyglądają dużo ładniej od tego gówn.... Xbox one z jebutnie wielkim zasilaczem.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 979
  • Reputacja: 132
Odp: Quantum Break
« Odpowiedź #248 dnia: Lutego 12, 2016, 10:45:52 am »
Nie każdy chce mieć pieca w domu.
No i to są właśnie te dziwne upodobania ;)

Tak na serio, ja to rozumiem, tylko w tej chwili moim zdaniem posiadanie xboxa jest kompletnie bez sensu, kiedy te same gry mozna przejsc na sprzecie ktory posluzy do czegos innego niz tylko gierkowanie.
No nie wiem, póki co z gier co kupiłem Halo nie ma na PC, sunset też, remaster Gearsów ciągle się opóźnia. Forzy Horizon 2 też coś nie widzę.

A nawet jakby wyszły na PC, to wolę grać na konsoli, wygodniej, lepiej i konsola leży sobie pod TV, kompletnie nie wiem co miałbym zrobić z piecem.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Quantum Break
« Odpowiedź #249 dnia: Lutego 12, 2016, 10:48:12 am »
No nie wiem, póki co z gier co kupiłem Halo nie ma na PC, sunset też, remaster Gearsów ciągle się opóźnia. Forzy Horizon 2 też coś nie widzę.
Wyglada na to, ze to wszystko to kwestia czasu.

A nawet jakby wyszły na PC, to wolę grać na konsoli, wygodniej, lepiej i konsola leży sobie pod TV, kompletnie nie wiem co miałbym zrobić z piecem.
To samo?

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 979
  • Reputacja: 132
Odp: Quantum Break
« Odpowiedź #250 dnia: Lutego 12, 2016, 10:49:02 am »
Nie każdy chce mieć pieca w domu.


Obecne piece wyglądają dużo ładniej od tego gówn.... Xbox one z jebutnie wielkim zasilaczem.
Zasilacz leży sobie za TV, nie przeszkadza, a pewnie dzięki temu konsola jest tak cicha, jakby nie miała wiatraków.


@windo

Nie, nie to samo i myślałem, że dla posiadaczy konsol temat znany.
« Ostatnia zmiana: Lutego 12, 2016, 10:54:12 am wysłana przez Moldar »

iko

  • Gość
Odp: Quantum Break
« Odpowiedź #251 dnia: Lutego 12, 2016, 10:52:12 am »
Nie każdy chce mieć pieca w domu.


Obecne piece wyglądają dużo ładniej od tego gówn.... Xbox one z jebutnie wielkim zasilaczem.
Master ale powaga, Xonia mi sie zajebiście podoba. kwestia gustu?

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Quantum Break
« Odpowiedź #252 dnia: Lutego 12, 2016, 10:55:29 am »
Braku gustu, tak.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Quantum Break
« Odpowiedź #253 dnia: Lutego 12, 2016, 10:57:31 am »
Nie, nie to samo i myślałem, że dla posiadaczy konsol temat znany.
Chodzilo mi o samo zrobic z piecem. Ze na konsoli wygodniej to sprawa jasna :) Ale tak czy inaczej, moim zdaniem w obecnej sytuacji wydawanie kasy na xboxa w sytuacji gdy trzeba sie zdecydowac na jedna konsole nie ma totalnie sensu. PS4 plus piec wielozadaniowy dla tych kilku gierek z xboxa jesli sie chce zagrac lub ewentualnie kloca kupic jak bedzie tani, ograc kilka eksow i sprzedac. Nie widze sensu kupowania tego jako "glownej" konsoli.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 674
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Quantum Break
« Odpowiedź #254 dnia: Lutego 12, 2016, 11:00:40 am »
Tak sobie myślałem, że w tym roku wyciągnę w końcu X1 z pudełka, dla Quantum Break, Gearsów, a Halo 5 wciąż czeka w kolejce. Widząc wczoraj tę informację zastanawiam się po co mi to urządzonko w pudełku. Chyba trzeba to sprzedać, bo jeszcze coś jest warte. Decyzje M$ są w dalszym ciągu niezbyt dobre. Wiadomo nie od dziś, że firma próbuje jakoś pogodzić granie na PC z Xboxem, ale trochę średnio im to wychodzi. Dopóki nie dojdzie do połączenia jednego i drugiego (co w zasadzie równa się pozbyciu się Xboxa, przynajmniej w postaci fizycznej i sprowadzenia go do usługi w Windowsie) są to półśrodki. Jeśli chcą dominacji na rynku konsol, to muszą się skupić na Xboxie, jeśli chcą zadowolić graczy PC, to zrobią to kosztem tego pierwszego. Oczywiście taka sytuacja będzie miała miejsce dopóki jest konkurencja, jednak i tu Sony myśli o pozbyciu się konsoli jako takiej i sprowadzenia jej do usługi (co według mnie bez porządnego wsparcia dev'ów 1st party i dodatkowej zachęty dla graczy skończy się śmiercią marki). Mimo wszystko Sony z pewnością widzi wciąż w konsolach zyski, M$ już niekoniecznie.

Wszystko sprowadza się do tego, czy ktoś gra na jednej platformie? Jeśli tak, to Xbox wciąż może być atrakcyjny dla niektórych (ze względu na te kilka gier, które ma na wyłączność na konsolach). Jeśli zaś ktoś posiada konsolę i PC wtedy staje się zupełnie zbędny. PS4 i PC nieźle się w tej kwestii dopełniają. Czasy kiedy warto było mieć kilka urządzeń coraz szybciej idą w zapomnienie.

Wracając do QB - w związku z tym, że gra wychodzi też na PC raczej nie będę brał jej na Kloca. Jeśli M$ zrobi podobny ruch z pozostałymi tytułami (przede wszystkim Gearsy i Halo), to Xbox już nigdy nie wyjdzie z pudełka....

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Quantum Break
« Odpowiedź #255 dnia: Lutego 12, 2016, 11:03:46 am »
Tak sobie myślałem, że w tym roku wyciągnę w końcu X1 z pudełka
Idealne podsumowanie :D

jednak i tu Sony myśli o pozbyciu się konsoli jako takiej i sprowadzenia jej do usługi
Jakies inside info? ;) Bo ja tego jak na razie w ogole nie odczułem.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 979
  • Reputacja: 132
Odp: Quantum Break
« Odpowiedź #256 dnia: Lutego 12, 2016, 11:05:30 am »
Nie, nie to samo i myślałem, że dla posiadaczy konsol temat znany.
Chodzilo mi o samo zrobic z piecem. Ze na konsoli wygodniej to sprawa jasna :) Ale tak czy inaczej, moim zdaniem w obecnej sytuacji wydawanie kasy na xboxa w sytuacji gdy trzeba sie zdecydowac na jedna konsole nie ma totalnie sensu. PS4 plus piec wielozadaniowy dla tych kilku gierek z xboxa jesli sie chce zagrac lub ewentualnie kloca kupic jak bedzie tani, ograc kilka eksow i sprzedac. Nie widze sensu kupowania tego jako "glownej" konsoli.
Dlatego Xbox nie jest moją główną konsolą. :) Ale i tak zakupu nie żałuję, bo peceta i tak nie kupię, a dla paru gier po prostu warto go mieć.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 674
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Quantum Break
« Odpowiedź #257 dnia: Lutego 12, 2016, 11:10:45 am »
Jakies inside info? ;) Bo ja tego jak na razie w ogole nie odczułem.

Nie, po prostu widać, że robią do tego przymiarki, PS Now to taki test. Problem w tym, że streaming na razie ssie i pewnie jeszcze długo tak będzie. Ale przymiarki już są. Dzięki temu koszta spadną, ale z drugiej strony Sony zarabia też na konsolach, peryferiach i grach. Jeśli sprowadzi wszystko do usługi, wtedy odetnie się od tych zarobków, a i sama usługa w końcu padnie (na rynku jest tego od cholery, Steam'a ciężko będzie ruszyć). Może nie nastąpi to w przyszłej generacji, ale powoli do tego zmierzamy. Ja mam nadzieję, że nastąpi to jak najpóźniej.

iko

  • Gość
Odp: Quantum Break
« Odpowiedź #258 dnia: Lutego 12, 2016, 11:11:13 am »
Zielu, daj jej szanse, nie graj na blaszce, chyba że lubisz. :)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Quantum Break
« Odpowiedź #259 dnia: Lutego 12, 2016, 11:18:15 am »
Ale i tak zakupu nie żałuję, bo peceta i tak nie kupię, a dla paru gier po prostu warto go mieć.
No a ja uwazam, ze nie warto za te cene dla kilku gierek kupowac. I tu mozna te dyskusje skonczyc.

Zielu, daj jej szanse, nie graj na blaszce, chyba że lubisz. :)

No i po co ma dać jej szanse, skoro prawdopodobnie ma kompa ktory odpali te gry w lepszej jakosci?
« Ostatnia zmiana: Lutego 12, 2016, 11:19:49 am wysłana przez windomearl »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Quantum Break
« Odpowiedź #260 dnia: Lutego 12, 2016, 11:20:46 am »
Jakies inside info? ;) Bo ja tego jak na razie w ogole nie odczułem.

Nie, po prostu widać, że robią do tego przymiarki, PS Now to taki test. Problem w tym, że streaming na razie ssie i pewnie jeszcze długo tak będzie. Ale przymiarki już są. Dzięki temu koszta spadną, ale z drugiej strony Sony zarabia też na konsolach, peryferiach i grach. Jeśli sprowadzi wszystko do usługi, wtedy odetnie się od tych zarobków, a i sama usługa w końcu padnie (na rynku jest tego od cholery, Steam'a ciężko będzie ruszyć). Może nie nastąpi to w przyszłej generacji, ale powoli do tego zmierzamy. Ja mam nadzieję, że nastąpi to jak najpóźniej.
Tez mam taka nadzieje ;) Ale na razie wyglada mi to na przymiarki do wprowadzenia dodatkowej uslugi a nie wymiany jednego na drugie :)

iko

  • Gość
Odp: Quantum Break
« Odpowiedź #261 dnia: Lutego 12, 2016, 11:24:55 am »
windo jak ktoś sie wychował na konsolach ten wie, więc sam wiesz jak to jest. ;)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Quantum Break
« Odpowiedź #262 dnia: Lutego 12, 2016, 11:26:58 am »
windo jak ktoś sie wychował na konsolach ten wie, więc sam wiesz jak to jest. ;)
Tak wychowalem sie na konsolach i jakbym mial w domu xboxa ktory odpala gierki w 720p i pc ktory odpala w fullhd ladniejsze to bym bez zastanawiania wybral pc.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Quantum Break
« Odpowiedź #263 dnia: Lutego 12, 2016, 11:31:50 am »
Ale, ale konsola... Windo...

iko

  • Gość
Odp: Quantum Break
« Odpowiedź #264 dnia: Lutego 12, 2016, 11:34:29 am »
Twój wybór, Zeratul pisze że kwestie graficzne są ledwo widoczne. Moldar powie więcej.. ja windo, nie mam takiego fetyszu graficznego.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Quantum Break
« Odpowiedź #265 dnia: Lutego 12, 2016, 11:36:46 am »
Zeratul :lol:

Ja tez nie mam ale majac do wyboru cos fajnego i cos bardzo fajnego zawsze wybiore to bardzo fajne i nie rozumiem dlaczego ktos mialby robic inaczej. i 720p a 1080p to jednak nie jest ledwo widoczna roznica.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Quantum Break
« Odpowiedź #266 dnia: Lutego 12, 2016, 11:38:27 am »
Twój wybór, Zeratul pisze że kwestie graficzne są ledwo widoczne. Moldar powie więcej.. ja windo, nie mam takiego fetyszu graficznego.
I zaraz po tym zakłada okulary?

iko

  • Gość
Odp: Quantum Break
« Odpowiedź #267 dnia: Lutego 12, 2016, 11:45:55 am »
Ja moge to przeboleć, widoczonie każdy patrzy tylko na grafike. :(

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Quantum Break
« Odpowiedź #268 dnia: Lutego 12, 2016, 11:51:10 am »
widoczonie każdy patrzy tylko na grafike
Skad Ty to znowu wziales?

I na co Ty patrzysz, ze przedkladasz w tej konkretnej sytuacji konsole nad PC?

iko

  • Gość
Odp: Quantum Break
« Odpowiedź #269 dnia: Lutego 12, 2016, 11:52:57 am »
jak najbardziej windo!!

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 825
  • Reputacja: 81
Odp: Quantum Break
« Odpowiedź #270 dnia: Lutego 12, 2016, 11:53:33 am »
Dawno tu nie pisałem, oj dawno.
No powrót gruby :)
Oj tam. Raptem kilka lat. :D

Ciekawy jestem rozwoju sytuacji z xbonem przede wszystkim w Polsce, gdzie odsetek posiadaczy jest dość mały. Wydaje mi się, że po pomyśle wydawania gier na x + puszki, ceny polecą do końca roku z 200-300 zł w dół i chyba w końcu to kupię. Będzie okazja ograć Forzę Horizon 2 (zresztą moje dziecko zawsze chce w to grać jak jesteśmy w saturnie :)), Rare Replay czy Sunset z Ryse. Komputera nie mam do gier i nie zamierzam nawet, więc czemu nie. Niech mnie tylko zachęcą ceną i wydawaniem kolejnych gier na xbone'a. Jak chcą wydawać równolegle to ich problem, bo zawalają sprzedaż konsoli. Poza tym osoby, które mają blachę + x raczej sprzedadzą swoje konsole, niż będą trzymać w domu dwa sprzęty do tego samego.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Quantum Break
« Odpowiedź #271 dnia: Lutego 12, 2016, 11:57:27 am »
jak najbardziej windo!!
I na co to jest odpowiedź, bo chyba nie na pytanie zadane przeze mnie. Umiesz czytać ze zrozumieniem, czy na TV ciężko jednak z tym czytaniem forumka?

iko

  • Gość
Odp: Quantum Break
« Odpowiedź #272 dnia: Lutego 12, 2016, 12:09:51 pm »
Konsole zawsze na pierwszym miejscu, a że taki line up, to wybrałem Xone.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Quantum Break
« Odpowiedź #273 dnia: Lutego 12, 2016, 12:11:03 pm »
Ale to nadal nie jest odpowiedz na moje pytanie. Co powoduje, ze w tej konkretnej sytuacji konsole sa lepsze.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Quantum Break
« Odpowiedź #274 dnia: Lutego 12, 2016, 12:15:58 pm »
A mnie bawi bronienie xboxa, kiedy nie ma do tego podstaw. To nie jest hejt/ Hejt jest wtedy, kiedy coś jest niesłusznie krytykowane. W przypadku xboxa, patrząc obiektywnie, to co Ty nazywasz "hejtem" to konstruktywna krytyka.
no ale ja mam to panowie na konsoli i tego chciałem, jestem zbyt mało wymagający? nie zagram w te gry na ps4.. a pc dla mnie całkiem odpada.
No widzisz, dla Ciebie bo masz jakies dziwne upodobania. A typ ogarniety, ktory chce te gry przejsc, kupi sobie kompika i przejdzie te same gry w lepszej jakosci.

da radę kupić pieca, w cenie xone, który pociągnie te gierki chociażby w śmiesznym 900p?

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Quantum Break
« Odpowiedź #275 dnia: Lutego 12, 2016, 12:17:02 pm »
A mnie bawi bronienie xboxa, kiedy nie ma do tego podstaw. To nie jest hejt/ Hejt jest wtedy, kiedy coś jest niesłusznie krytykowane. W przypadku xboxa, patrząc obiektywnie, to co Ty nazywasz "hejtem" to konstruktywna krytyka.
no ale ja mam to panowie na konsoli i tego chciałem, jestem zbyt mało wymagający? nie zagram w te gry na ps4.. a pc dla mnie całkiem odpada.
No widzisz, dla Ciebie bo masz jakies dziwne upodobania. A typ ogarniety, ktory chce te gry przejsc, kupi sobie kompika i przejdzie te same gry w lepszej jakosci.

da radę kupić pieca, w cenie xone, który pociągnie te gierki chociażby w śmiesznym 900p?

Pewnie nie, ale fajnie jakbym to uslyszal od Mateo :D

iko

  • Gość
Odp: Quantum Break
« Odpowiedź #276 dnia: Lutego 12, 2016, 12:17:27 pm »
Zwykła zwyczajnośc, dla konsolomaniaka. Czuje sie jak na spowiedzi. :)

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Quantum Break
« Odpowiedź #277 dnia: Lutego 12, 2016, 12:22:37 pm »
widoczonie każdy patrzy tylko na grafike
Skad Ty to znowu wziales?

I na co Ty patrzysz, ze przedkladasz w tej konkretnej sytuacji konsole nad PC?



Co za typek :lol:

Przekłada gamplay nad grafę :lol:

W DWÓCH IDENTYCZNYCH grach przekłada GAMEPLAY nad grafę no co za typ :lol: Ma dwie gry z identycznym gameplayem, i ten gada o wybieraniu gameplau.

O ile ten argument ( z dupy argument) ma sens w kontekście gry PS4/Xgówno tak w przypadku PCfullHD/Xbox720p TE SAME GRY Z TYM SAMYM gameplayem, to takie gadanie Optimusa Prime jest bardziej żenujące od Grabarczyk i jej donosów na Pudziana.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Quantum Break
« Odpowiedź #278 dnia: Lutego 12, 2016, 12:28:37 pm »
A mnie bawi bronienie xboxa, kiedy nie ma do tego podstaw. To nie jest hejt/ Hejt jest wtedy, kiedy coś jest niesłusznie krytykowane. W przypadku xboxa, patrząc obiektywnie, to co Ty nazywasz "hejtem" to konstruktywna krytyka.
no ale ja mam to panowie na konsoli i tego chciałem, jestem zbyt mało wymagający? nie zagram w te gry na ps4.. a pc dla mnie całkiem odpada.
No widzisz, dla Ciebie bo masz jakies dziwne upodobania. A typ ogarniety, ktory chce te gry przejsc, kupi sobie kompika i przejdzie te same gry w lepszej jakosci.

da radę kupić pieca, w cenie xone, który pociągnie te gierki chociażby w śmiesznym 900p?



Jak ktoś ma pieca (A w dużej mierze ludzie mają piece), wystarczy kupić grafikę w cenie xbox one:
http://www.morele.net/karta-graficzna-zotac-geforce-970-4gb-gddr5-256-bit-2xdvi-hdmi-dp-box-zt-90101-10p-665620/

I gra sobie na ultra w takiego wiedźmina w fullhd 40fps na bagnach.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Do grania w jakości box one czyli 720p 24fps medium to pewnie grafa za 400-500zł starczy.

iko

  • Gość
Odp: Quantum Break
« Odpowiedź #279 dnia: Lutego 12, 2016, 12:30:56 pm »
Co wy tak katujecie tą biedną Xonie, ona nic takiego nie zrobiła.. :troll: